Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Citizen märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 09.10.2015 00:44:52 vasta tsitaadiga

Plahvatuste kokkuvõte ATV saatest. Nägu läks taas muigele, kui seda nägin. See detailidele rõhumine aega ajalt tundub täitsa ära tasuvat.


Link



Täis osa siin: https://www.youtube.com/watch?v=1pWIeT33C-g
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2015 11:32:46 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2015 04:15:00 vasta tsitaadiga

Uut stuffi CitizenCon'ilt!

Star Citizen Alpha 2.0: Press Demo
Spoiler Spoiler Spoiler

Star Citizen - Star Map
Spoiler Spoiler Spoiler

Squadron 42: Bishop Senate Speech
Spoiler Spoiler Spoiler

Squadron 42: Facial Animation Technology
Spoiler Spoiler Spoiler



Terve CitizenCon'i presentatsioon!
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja kuni 25-nda oktoobrini tasuta Arena Commander! Kood: CITCONFLIGHT2K15
https://robertsspaceindustries.com/promotions/citizencon2k15
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 12.10.2015 15:32:00 vasta tsitaadiga


_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 20.11.2015 11:03:31 vasta tsitaadiga

2.0 on nüüd väljas, aeg lõpuks oma multicrew laevasid ingame checkida icon_smile.gif

Siin ka väike promo, et mida seal teha saab:


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2015 15:28:45 vasta tsitaadiga

Mis see footage on 15 fps? icon_rolleyes.gif
Mul youtube videote mängimisega probleeme muidu ei ole ja tundub, et ka selle video frameratega on minu polelt kõik korras - aga see footage on ikka väga hüplik.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 20.11.2015 18:41:07 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et mingit uuendust nagu ei paku kliendi käivitamisel. Foorumist lugedes jäi mulje, et ainult valitud näod vist lastakse sisse. Nujah, peab siis järge ootama icon_smile.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 21.11.2015 23:34:35 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Vaatasin, et mingit uuendust nagu ei paku kliendi käivitamisel. Foorumist lugedes jäi mulje, et ainult valitud näod vist lastakse sisse. Nujah, peab siis järge ootama icon_smile.gif


Jep, olin tiba liiga entusiastlik, et tõega selline "staggered" lauch ja pole ka ise mingit invaiti saanud.

Lahe väike lend ja FPS stream kellegi poolt, atmosfäär tundub olema, kuid hetkel nagu aru saan, siis pole su enda üksi jäetud laev kuidagi kaitstud selle eest, et keegi tuleb ja lihtsalt võtab selle endale.

Spoiler Spoiler Spoiler


ja Constellationi gameplayd

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 12.12.2015 21:07:59 vasta tsitaadiga

Alfa 2.0 on väljas ning võib öelda, et Star Citizeni ajastu on reaalselt algamas.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 14.12.2015 11:00:24 vasta tsitaadiga

Proovisime ka eile siis koos mängida, kulus julgelt üle tunni enne kui kolmekesi hetkeks samasse serverisse saime (ja siis paar minutit hiljem üks meist crashis). 1 hüppas universumisse ja siis teised 2 pidid olema hangaaris ja lifti kaudu siis valisid sama instance'i kus sõber oli. Kuna koguaeg oli instance 16/16, siis kulus aega ja palju selliseid "Server Full" teateid.

Liiga bugine veel hetkel. Ei õnnestunud constellationi peal kahekesi olla. Ühe korra kukkusin mina koguaeg laevast välja, järgmine kord sõber. Olles piloodina ühe satelliidi juures oli vaja sõbrale kutse saata partysse... F11, alt-space, et hiir saada ette, paar click-click liigutust ja teine sõber, kes parajasti EVA'd tegi satelliidi suunas kommenteeris, et keegi lasi ta maha.. jep, mu laev oli juhuslikult suunatud täpselt sissepääsu suunas ja chati interface's klikkimine tulistas ka laeva relvasid.

Mitu korda oli selline 1-2 minutine freeze tooli istumisel või sellest väljumisel ja seda meil kõigil korraga.

Kõige selle mitte töötamise kõrvalt sai ka niisama üksi ringi lennatud ja meeldis, mis me nägime, kuid tuleb oodata järgmist suuremat patchi, mis need koostööd takistavad probleemid fixib.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 14.12.2015 13:34:12 vasta tsitaadiga

Nojah, eks arvata on, alfa ikkagi. Panin sikutama aga ennem läheb vist jumala päike mitu korda looja kui selle lõpetab, mingi üle 30GB laadimist icon_smile.gif Päris pirakas on SC küll, ei tea palju tal suurust kokku veel tuleb ennem kui asi live-i jõuab.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 14.12.2015 16:07:54 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Päris pirakas on SC küll, ei tea palju tal suurust kokku veel tuleb ennem kui asi live-i jõuab.


Jutt on olnud ~100'st gigabaidist.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 16.12.2015 11:20:47 vasta tsitaadiga

Jaa, mängu pilt on väga ilus ka low seadetel, atmosfäär on ikka väga immersive.
Küll aga seda kahjuks veel nautida ei saa, kes tahavad praegu paati astuda just 2.0 alpha proovimiseks, pole mõtet rahakotti paotada.
90% ajast saad sa mängu sisse minemisel code 7 errorit. Sellest järelejäänud 10% ajast kuis mängu sisse saab, omakorda 90% crashib mäng dekstopile. Sellest omakorda järelejäänud 10st protsendist 80% juhtudel toimub sinu tegelasega väga kahtlaseid asju. Kas telepordid 141000 kilomeetrit eemale kui laeva sisse istud või kukud lihtsalt oma laeva sisemusest kosmosesse välja. Kujutage nüüd ette kui sa tahad driftivas laevas korra juhipingi pealt püsti tõusta ja uudistama minna, mis sinu laevas toimub, on sul väga suur tõenäosus kosmosesse kukkuda nii, et sinu laev edasi driftib.
Õnneks küll on test süsteem selline, et respawnimine väga hull ei ole, on see endiselt väga tülikas.
Kahjuks ei ole ma suutnud esimese missiooni esimest ülesannet ära teha kuna ühel või teisel moel (hiljemalt 10 minuti jooksul) saan ma crash to desktop osaliseks. Peale mida ma näen pool tundi ekraanil kirja code 7 error kui ma üritan mängu tagasi minna, millest mina küll loobun.
Küll aga see järelejäänud imepisike protsent, mida mängus näha on, on uskumatult äge. Lihtsalt hoiatuseks, et kui tahad nüüd enne jõule mänguga tutvuda, on see sisuliselt võimatu.
Seda, kas täna on mäng odavam kui kunagi hiljem olema hakkab, ma kahjuks ei oska öelda.
E1: Lol, proovisin siis uuesti ja lõpuks sain mängu sisse, ma ei jõudnud port olisaris trepist allagi kui uba crashis desktopile:D Kahju, mäng on kurat tõesti ilus. (gtx 970 veab ka high ja ultra high välja, kuid minu arust low seadetel on praegu pilt ilusam ja tumedam)
Dirt Rally alpha oli kordades sujuvam ütleks. Mängu suurus ei tohiks hetkel Star Citizeni küll mõjutada kuna seal on vaid üks sektor, kus hetkel kolada saab.

E2: See mäng on ikka suht flop ma arvan. Seda asja, mida meile reklaamitakse ja pledge goalides lubatakse, ei näe me tõenäoliselt kunagi... VÕI kui mehed sõna peavad, siis nad oma väikse tiimiga saavad selle heal juhul 2025+ valmis.
Cryengine on täiesti valmis engine, nad ei pea mootorit arendama, mida nad teevad? Nad on praegu 4 aastaga suutnud laevukesi vorpida, mida päris raha eest müüa. Ma eeldasin, et samal ajal kui paar inimest neid tühised laevukesi vorbivad, teeb suur arendusmeeskond samal ajal päris mängu edasi. Kuid tegelikult tundub pilt selline, et nende meeskonnas vist ongi vaid 10 inimest ja niikaua kuni nad neid laevukesi vorpisid, keegi mängu nagu ei valmistanudki.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 16.12.2015 20:32:24 vasta tsitaadiga

NeroEST, ära nüüd nii tumedates toonides ka seda asja võta, hetkel asja flopiks kutsuda oleks küll ennatlik icon_biggrin.gif Asi on rohkem isegi pre-alfa kui alfa alles ning sellisena seda võtta ka tasub. See ei ole ju veel "mängu" staatuses, pigem hunnik mingeid moodulite nägemused mida üritatakse natuke juba kokku sobitada. Paljud asjad on nii lahtised või pole isegi ära otsustatud üldse, mis teed minnakse, uuritakse ja kuulatakse maad, pledge-ijaid. Tõsi, mängu esialgne väljahüütud tärmin on kergelt öelda kulmu kergitav. Ma ei imestaks üldse, kui nii grandioosne projekt alles järgmise 5 aasta pärast reaalselt mängitava "mängu" staatuseni jõuab. Pigem on inimesed ära hellitatud ning suhtumine on, et "eilseks oli juba vaja", see on ikka väga suur projekt. Pigem on SC üks esimene projekt mis algusest peale on kogu oma arendusprotsessiga sul igapäevaselt jälgitav ning see muudab arusaamu asjadest, et kui palju aega ja tööd ikka päriselt kulub selliste projektide tegemiseks.
Töötajaid peaks neil juba üsna palju olema, kontoreid üle maailma eri paigus. Hetkel tööpakkumised on siin https://cloudimperiumgames.com/job Tundub, et ositakse ikka koguaeg juurde. Raha neil ju nüüd peaks ka olema, purustatud on ju 100 miljoni dollari piir. Aga vaatame mis aeg toob, põnev on see minuarust kindlasti.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 17.12.2015 01:54:25 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
NeroEST, ära nüüd nii tumedates toonides ka seda asja võta, hetkel asja flopiks kutsuda oleks küll ennatlik icon_biggrin.gif


Jah, sul on õigus. Vara veel selle koha pealt kurta.
Küll aga tahaks kurta, et ma pole teist päeva järjest kordagi mängida saanud seda mängu. Kui pika ootamise peale suudab mängu ära laadida, jookseb täiesti random asjade peale mäng kokku:/

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 17.12.2015 03:14:18 vasta tsitaadiga

Eks seal PTU-sse tahtjaid on palju eriti nüüd kus ameerikas tööpäeva lõpp käes. Tuli meelde, et arendatud on seda mängu 2 aastat millegagi tegelikult alles. Neil seda rauda seal testis palju taga pole, seega järjekorrad ja väljaviskamised tavapärased. Peab lihtsalt mitu korda proovima järjest, küll ükskord ikka joppab. Tüütu muidugi on see. Ise olen paar korda nüüd sisse saanud, just tulin ka sealt. Õnneks pole ühtegi crashi või midagi olnud, üsna okeilt jooksnud asi. Seda peab ütlema, et noh graafiliselt on ikka uskumatult ilus see "maailm" seal, lihtsalt pole sõnu. Immersion level on väga hea, ei kujuta ette kui hea võib seda veel mingi VR-seadmega mängida olla. Ei tea mis laev see seal stardiplatvormil oli täpselt, ronisime 3-kesi peale ja lendasime vist ühe kuu juurde, vähemalt mingi väike satelliit vms oli seal lähedal. Seal käis paras lahing 5-6 laeva vahel, sekkusime ka sinna aga üsna pea lasti meid pilbasteks icon_lol.gif Kui surma saad, ärkad oma kajutis seal Port Olisarises uuesti ja saad edasi konnata ringi. Proovisin läksin välja "õue" ja hüppasin stardiplatvormi pealt alla ning sai skafandris ümber jaama ringi lennatud, väga äge icon_smile.gif Seal peaks mingeid missioone ka olema võimalik juba teha aga ei jõudnud seda proovida.

Täna oli live ülekanne Twitchis ja paar päeva tagasi 10 for the Chairman. Chris rääkis seal, et ennem aastalõppu peaks tulema ver 2.1, seda praegust kutsus hellitavalt Crashy 2.0 icon_razz1.gif Järgmises versioonis väidetavalt midagi juba character customizationist ja currency süsteemist tahetakse tutvustada, kinnitust sai ka, et üsna kohe (ilmselt järgmise aasta alguses) tuleb planetary landingu tutvustus alfas, räägiti procedural world generationsist ja video kah:

Link


Edit: livestreami järevaatamine ka Yuotube-is üleval

Link

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 17.12.2015 10:35:51 vasta tsitaadiga

Ma viskan veel ühe lõigu sellest livestreamist siia, mis minu jaoks on ülimõnus üllatus, ehk siis tõegea see planetary landing, is vähemalt alguses pidi olema väga keeruline lahendada..

Kuid üks milestone oli "Procedural R&D" ja tundub, et see uurimustöö on ennast kuhjaga ära tasunud. Eraldi küsimus muidugi, kas tiheda liiklusega jaamade juures lasta selllel juhtuda, kuna siis rahvas crashib lihtsalt teineteise sisse koguaeg.


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 18.12.2015 14:04:13 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Õnneks pole ühtegi crashi või midagi olnud, üsna okeilt jooksnud asi.


Seda ma mõtlengi, et mis värk mul on? Fresh win 10, i5-4440 ja gtx970 ning crashib nii, et mühiseb. Connection probleem ei häiri, kuid see, et crash to desktopi saab iga asja peale, et ma ei olegi saanud esimesest scannimisest edasi.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 18.12.2015 15:03:58 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:

Seda ma mõtlengi, et mis värk mul on? Fresh win 10, i5-4440 ja gtx970 ning crashib nii, et mühiseb. Connection probleem ei häiri, kuid see, et crash to desktopi saab iga asja peale, et ma ei olegi saanud esimesest scannimisest edasi.


Hmm, mul põhimõtteliselt sama konf. Win10, GTX970 MSI toodang, i5-3570 ja pole ühtegi häda olnud veel, et CTD vms, isegi connection ei ole ära katkenud. Võimalik muidugi, et olen lucky olnud seni lihtsalt. Sisse saada jah ei pruugi kohe esimese korraga. Eile olin vast ligi tunnike sees ühte jutti seal. Võimalik, et mälu vähe järsku? Mul on 8GB RAMi ja see läheb kõik täis, ma pean muud programmid kõik sisuliselt kinni panema taustal. Pagefile suurust pidin ka mingi ver 1.0 ajast alates juurde keerama, muidu kukkus küll lollusi tegema SC. Selles mõttes paistab see esimene mäng minu jaoks tulema, mille tarbeks rohkem kui 8GB mälu vaja soetada icon_lol.gif Ainuke probleem mis seni mul on olnud, on see, et jäin laeva (ei tea mis mark täpselt, sest seal on terminalis küll 2 laeva valida aga paistab, et mingitel juhtudel on ka teisi laevu stardiplatvormidel aega ajalt saada?!) istmesse kinni ja ei saanud sealt enam lahti icon_smile.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2015 16:45:43 vasta tsitaadiga

Minul näiteks kangestub asi lennutreenigusse minnes. Paar päeva tagasi pani mäng ennast lihtsalt kinni selle peale, aga täna üritas siiski midagi mulle näidata. Paras hakkimine oli - korraks on nagu kõik hästi ja seejärel, kas hangub mõneks hetkeks või teeb väikse powerpointi esitluse. Mängust väljumine on samuti vahel problemaatiline, sest jätab musta pildi ette ning edasi peab juba ctrl+alt+del vajutama, et windowsi tagasi minna.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 18.12.2015 17:17:56 vasta tsitaadiga

jep training annab mul sama probleemi, et freezib ära mitmeks sekundiks, siis taas okei mõnda aega kuni uus freeze. See on Issue Councelis üleval. Ehk siis teavad probleeimst. Universum kickis mind praegu iga paari minuti tagant välja.

Win7, 3570k, 16 giga mälu ja 970 gtx

Loodan, et 2.1 teeb asja stabiilsemaks mul.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV veteran

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2015 21:27:16 vasta tsitaadiga

Jälg

--edit--
Tükk aega juba jälgin asja, aga pole veel suutnud otsustada kas mulle asi sobib või mitte. Kahju, et sellel mingit free demo vms pole pakkuda. Nagu aru saan, siis mängu enda testimiseks peab selle game package ostma? Ja kui see game package juba on, siis saab nagu laevu juurde sinna osta? Mis see kõige odavam variant oleks game package soetamiseks? Oletame, et saab see game package muretsetud, et kas AMD rauaga seda mängu ka lasta hetkel kannataks. (Täitsa tean, et asi veel väga toores, bugginer jne jne jne. Kuna Dayz SA sai kunagi muretsetud, siis enamvähem olen kursis tooreste asjadega.)
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 26.12.2015 00:05:18 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Jälg

--edit--
Tükk aega juba jälgin asja, aga pole veel suutnud otsustada kas mulle asi sobib või mitte. Kahju, et sellel mingit free demo vms pole pakkuda. Nagu aru saan, siis mängu enda testimiseks peab selle game package ostma? Ja kui see game package juba on, siis saab nagu laevu juurde sinna osta? Mis see kõige odavam variant oleks game package soetamiseks? Oletame, et saab see game package muretsetud, et kas AMD rauaga seda mängu ka lasta hetkel kannataks. (Täitsa tean, et asi veel väga toores, bugginer jne jne jne. Kuna Dayz SA sai kunagi muretsetud, siis enamvähem olen kursis tooreste asjadega.)


Kui sa pole veel suutnud otsustada, siis ütleks, et oota vähemalt beta ära. Olles realist ma arvan, et läheb veel minimaalselt aasta enne kui näiteks persistent universe jõuab piisavalt kaugele, et saab aru, kuidas asi toimib.

Tee endale konto ikka ära. Kui tulevad tasuta nädalad, või erinevate messide raames pakutakse tasuta weekendid, siis saaksid odavamalt mängu kätte.

Kui sind huvitab näiteks ainult Squadron 42 singleplayer kampaania, siis oota, kuni tuleb vastav pakett järgmine aasta välja, kui aga tahad ka multiplayerit kogeda, tasub osta kõige odavam laeva pakett ja have fun.

Erinevad pakid on siin: https://robertsspaceindustries.com/pledge/game-packages ja vaatan, et 54 taalased on need algaja paketid, erinevate laevadega. On ka üks 36 taala, see tundub olema kampaania pakkumine, mille litsentse vist ikka mingi aja tagant lisatakse juurde, hetkel out of stock.

AMD kohta ise ei oska kommenteerida, olen aru saanud, et rahvas ikka mängib ka sellega kenasti. Uuri äkki ise näiteks siit: https://www.reddit.com/r/starcitizen
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV veteran

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2015 00:52:53 vasta tsitaadiga

Jup, konto tegin juba päevad tagasi ära igaksjuhuks. Vahepeal userid siin-seal vist giftivad kuidagi kola laiali, olen vähemalt nii asjast aru saanud.
Hetkel vist kõige odavam "game package" Aurora MR AC Starter / Aurora LN €43.20 EUR, kõige odavam soolo laev tundub olevat Aurora ES – Standalone Ship €19.20 . Ega mul väga kiiret ei olegi ja eks neil läheb jah aega omajagu enne, kui see mängu mõõtmeid hakkab võtma. Algul uurisin Elite, aga pikema uurimise peale ei ole ikka tegu sellise asjaga, mis mulle pikemalt huvi pakuks isegi hetke steam sale hinnaga icon_smile.gif .

-edit-
Huvitav, uurisin seal lehel asju ja hetkel näitab nagu oleks mul game package olemas, mis on küll ainult valid kuni 2.01.16. Tea kas tegu on mingi pühade promoga või saavad uued kasutajad "game package" lühikeseks ajaks proovida. Teoorias peaks ju ainult mingi odava laeva soetama ja saaks see aasta natuke kätt proovida. Samas, kui peaks jälle tulema seda soodsat starterit stocki, siis pole kõige odavama soolo laevaga ka erilist hinna vahet ja ka mõtet hetkel niisama laeva osta. https://robertsspaceindustries.com/pledge/Packages/Star-Citizen-Starter €28.80 EUR 0 left
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Antichraldo
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 26.12.2015 15:00:49 vasta tsitaadiga

Uuest aastats lüüakse game package'ites SQ42 ja MMO osa lahku, st tuleb arvatavsti eraldi osta, lisaks praegu on euro-dollari kurss arvutatud 1.3ga nagu see varemalt oli - see korrigeeritakse samuti vastavalt kehtivale kursile ära. Hetkel on kõige odavam package 30 eurot (jõulupromo), need peaks tulema müüki iga päev, meie aja järgi kell 19.00 (vähemalt viimane kord oli nii, täpse kellaja leiad redditist või foorumist kiui natukene otsida), vahepeal pandi ka natukene varem. Kui huvi on, siis tasub peale passida ja kiiresti ära võtta - reegline müüakse need väga kiirelt läbi.

Standalone ei anna game package'it, seega pole neid mõistlik vaadata esmajärjekorras. Fly free pakkumisi on neil regulaarselt, tavaliselt käivad need käsikäes koos mõne evendi või pühadega, järgmine peaks tulema siis kui toimub PAX South - jaanuari lõpus.

AMD jookseb kenasti, AMD-ga peaks neil ka mingi sponsorlusdiil olema. 2.0 ja 2.1 crahsib hetkel veel korralikult, kunagi oli statement, et beeta tuleb kõige varem 4 kuud pärast SQ42 E1 release'i, seega nagu karvane ütles, kiiret pole. SQ42 release peaks olema kunagi 2016, pigem aasta teises pooles.

_________________
Become a Star Citizen and get 5,000 free Credits https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-TVWC-XN6Z
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Citizen mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.