Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Samsung 9 seeria 15" NP900X4D sülearvuti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 24.09.2012 01:48:18 vasta tsitaadiga

wirx Mis on sinu definitsioon ariklass? Ariinimesed just kasutavad ultraslimme ja tavalised kontorirottid kasutavad suuri telliskive.

DVDRW kirjutas:
Kes siin Displayporti mainis, unustagu ära, see on läbikukkunud tehnoloogia, kuna see vilgub (vahemalt enamus Dell äriklasside arvutitega + Radeon videokaardid). Praegu ootan Delli garantiist vastust mida teha.

enamus? kui palju sa oled proovinud, et laidad selle displaypordi maha? oled proovinud erinevaid mudeleid ja erinevaid firmasid?

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 24.09.2012 02:16:02 vasta tsitaadiga

Huvitav on jälgida jah, mida see äriklass tähendab erinevate inimeste jaoks. Kui näiteks võtta äriklassiks ultraslimi arvuti, siis ükski Dell Latitude ju ei mahu sinna kategooriasse - ometi mõistetakse neid kui äriklassi arvuteid.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 24.09.2012 03:05:40 vasta tsitaadiga

silver010, Dellil on vaikseid Latitude ka, olen ise kasutanud. Arvuti on rohkem sarnane Asus Eee webbookidega aga sisu on voimas. Nagin neid kusagil 6 aastat tagasi. Millegi parast ma neid kusagil muugil nainud ei ole. Aga olen nainud firmades kasutusel. mudiugi ultrabooki alla need ei kuulu.
Vanasti olid tellised ariklassiarvutid, aga nuud on minu jaoks ultraslim ning paljudes firmades ka kasutusel. Ultraslim ei ole just kugi vana, kui massi laks. 2 v 3 aastat kusagil.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2012 08:47:47 vasta tsitaadiga

Ultrabook on suht uus mõiste.
Äriklassi arvutid on siiski pisut jäigemad ja parema kvaliteediga, seega ka kallimad, arvutid olnud.
Dell Latitude, HP Probook, (IBM) Lenovo Thinkpad jms. Eks näeb, kuidas ultrabookid vastu peavad ses segmendis. Vastupidavus on väga oluline ja ultrabook olles väga kerge ja mugav kaasas kandmiseks, ei tundu just kõige vastupidavam aparaat olema.

Maci Air ei ole küll miski äriklassi arvuti, see on lihtsalt aksessuaar, nagu kallid ülikonnad, kellad, autod icon_wink.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 24.09.2012 09:03:34 vasta tsitaadiga

sirius4k, normaalsed ultrabookid on metallkorpusega. Peaksid paremini vastupidama, kui ulejaanud plastikkorpusega lapparid. ariinimesed ongi edevad.
_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.


viimati muutis Andium 24.09.2012 09:32:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 24.09.2012 09:29:01 vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:

DVDRW kirjutas:
Kes siin Displayporti mainis, unustagu ära, see on läbikukkunud tehnoloogia, kuna see vilgub (vahemalt enamus Dell äriklasside arvutitega + Radeon videokaardid). Praegu ootan Delli garantiist vastust mida teha.

enamus? kui palju sa oled proovinud, et laidad selle displaypordi maha? oled proovinud erinevaid mudeleid ja erinevaid firmasid?

Tellitud sai 40x Optiplex 990 SFF ja E6320 + E6420 Läpakaid. Enamustel see probleem. Monitori või kaabli viga on välistatud.
Kui guugeldada "Displayport Flicker", siis on näha, et ma pole ainuke. Vot sulle äriklassi siis icon_evil.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.09.2012 09:54:02 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Andium kirjutas:

DVDRW kirjutas:
Kes siin Displayporti mainis, unustagu ära, see on läbikukkunud tehnoloogia, kuna see vilgub (vahemalt enamus Dell äriklasside arvutitega + Radeon videokaardid). Praegu ootan Delli garantiist vastust mida teha.

enamus? kui palju sa oled proovinud, et laidad selle displaypordi maha? oled proovinud erinevaid mudeleid ja erinevaid firmasid?

Tellitud sai 40x Optiplex 990 SFF ja E6320 + E6420 Läpakaid. Enamustel see probleem. Monitori või kaabli viga on välistatud.
Kui guugeldada "Displayport Flicker", siis on näha, et ma pole ainuke. Vot sulle äriklassi siis icon_evil.gif

Aga kas see on siis mingi saladus, et arvutitootjad kasutavad ostjaid / arvutiomanikke n-ö Lõpptestijatena. icon_cool.gif

Kui su läpparid kokku pandi, siis läbisid nad mingi a 5-10, äärmisel juhul 20 minutilise testi ja siis läksid need müüki. Nüüd teevad ostjad / omanikud neile masinatele, oma kasutamistega, lõpptestid ning ostjatelt laekuvad kurtmised ja protestid annavadki firmale selle tagasisde, et mis veel korralikult ei tööta.
Nii, et kui edasipidi tahad saada 100% töötavat mudelit, siis oota nii pool aastat-aasta, siis ostad, kuna "lapsepõlvevead" on selleks ajaks välja ravitud. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 24.09.2012 10:01:39 Re: Ülevaade: Samsung 9 seeria 15" NP900X4D sülearvuti vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
..Kui nüüd arvuti lahti teha, siis vastu vaatab täielik Macbook Air - hõbedane korpus, mustad nupud, suur touchpad ning klaviatuuri taustavalgustus.

See lause pisut naljakas - korpuse, nuppude- touchpadi vaatamiseks pole vaja arvutit lahti teha icon_smile.gif
Või mõtlesid kaane lahti? Pilt oli juures elektroonilisest sisust.
Elektroonilise sisupoolest on sarnasus Air-ga olemas, aga kloon ta kindlasti pole.
Meeldib, et erinevalt Air-st on mälud normaalsuuruses ja isegi kaks pesa plaadil.
Üks möödalask veel, kus kirjeldad AMD mobiilprosesi ja nende soojuseraldust- AMD-i prosed on tegelikult samasse kanti täiesti olemas (9-25W), kusjuures nad sisaldavad ka Intelist võimekamat videot.
Prose perf muidugi lahjem neil.
http://www.amd.com/us/products/notebook/apu/ultrathin/Pages/ultrathin.aspx#3
Muidu on aga väga hea ülevaade thumbs_up.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2012 10:52:08 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
margus1000, ega niisama ikka ei ütle, millest täpselt puudust tunned või viga näed laita ?

Äriklassi BIOS peab võimaldama masinat ka äris kasutada. Kuidas massmanageerimisega on? Soft, tugi? Midagi sellist.

... Inteli AMT-st oled midagi kuulnud ?

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 24.09.2012 12:17:26 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
margus1000 kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
margus1000, ega niisama ikka ei ütle, millest täpselt puudust tunned või viga näed laita ?

Äriklassi BIOS peab võimaldama masinat ka äris kasutada. Kuidas massmanageerimisega on? Soft, tugi? Midagi sellist.

... Inteli AMT-st oled midagi kuulnud ?

Minu jaoks on äriklassi masina esmane tunnus hoopis see, kui ta kasutab Q-kiibistikku (Inteli puhul). See tagab, et tal on rauas toetatult olemas kõik need funktsioonid, mida korporatiivses kasutuses nõutakse (AMT, TPM, vPro, VT-x, VT-d, MEBX... TXT, SBT, KVM ja sageli veel muudki nagu AntiTheft, IdProtect, FastCallForHelp, LPCdebug, ChassisIntrusion jne.). Lisaks toodetakse just neid Q kiibistikuga emaplaate karmimate kvaliteedinõuete järgi (paremad passiivkomponendid, topeltkontroll, laiahaardelisemad testid).
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004




sõnum 24.09.2012 14:07:34 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
margus1000 kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
margus1000, ega niisama ikka ei ütle, millest täpselt puudust tunned või viga näed laita ?

Äriklassi BIOS peab võimaldama masinat ka äris kasutada. Kuidas massmanageerimisega on? Soft, tugi? Midagi sellist.

... Inteli AMT-st oled midagi kuulnud ?

Minu jaoks on äriklassi masina esmane tunnus hoopis see, kui ta kasutab Q-kiibistikku (Inteli puhul). See tagab, et tal on rauas toetatult olemas kõik need funktsioonid, mida korporatiivses kasutuses nõutakse (AMT, TPM, vPro, VT-x, VT-d, MEBX... TXT, SBT, KVM ja sageli veel muudki nagu AntiTheft, IdProtect, FastCallForHelp, LPCdebug, ChassisIntrusion jne.). Lisaks toodetakse just neid Q kiibistikuga emaplaate karmimate kvaliteedinõuete järgi (paremad passiivkomponendid, topeltkontroll, laiahaardelisemad testid).
Minu jaoks lisaks ka dokitavus. Enamus ajast on arvuti siiski dokis.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 24.09.2012 14:20:48 vasta tsitaadiga

Ega läpakaga eriti lauataga tööd ei tee küll IMHO. Ise ei suutnud enam E6410 taluda (igavene uimerdis) ja läksin lauaarvuti peale üle.
Dell on küll läbikukkunud kui neid uuemaid E seeria telliskivi plönne vaadata icon_lol.gif
Tööl lauaarvuti ja kaasaskandmiseks Samsung S9 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2012 14:35:01 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Ega läpakaga eriti lauataga tööd ei tee küll IMHO. Ise ei suutnud enam E6410 taluda (igavene uimerdis) ja läksin lauaarvuti peale üle.
Dell on küll läbikukkunud kui neid uuemaid E seeria telliskivi plönne vaadata icon_lol.gif
Tööl lauaarvuti ja kaasaskandmiseks Samsung S9 thumbs_up.gif


Äriklassi läpakas pole klassikalises vaates paugupill - hinnatud on kergus, vastupidavus, stabiilsus, aku pidamine, mitte niivõrd tippjõudlus.
See mida sa tundud vajavat, on mobiilne tööjaam, mitte äriklassi läpakas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 24.09.2012 22:11:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:
healjuhul võiks olla Macbook Pro äriklass, aga no seda see siiski pole ju...mitte et halb arvuti oleks, aga kasvõi alustuseks 1a garantiid, läikiv ekraan, windowsi puudulik tugi, doki puudumine, põhjendamatult kallis hind jne jne


Jah, tegemist on hoopis profiklassiga. Kõik muu on suhteline ja kuidas kellegi jaoks, aga MBP on siiski Lenovo T ja X seeriaga samas hinnas, kuuluvad nood ju ometi äriklassi ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viisnurk
HV kasutaja
viisnurk

liitunud: 21.10.2008




sõnum 24.09.2012 22:49:01 vasta tsitaadiga

Kui võrrelda Asus UX32VD'ga, siis mille poolest see Samsung parem on? Samsungil suurem ekraan ja mälu kuni 8GB? Ei suuda otsustada, kumba valida.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 25.09.2012 00:50:30 vasta tsitaadiga

viisnurk kirjutas:
Kui võrrelda Asus UX32VD'ga, siis mille poolest see Samsung parem on? Samsungil suurem ekraan ja mälu kuni 8GB? Ei suuda otsustada, kumba valida.

Aku kestvus vist kah erinev - muidu ma ise ka seda Asus-t piilunud. Elioni poes sarnast isendit saab katsuda ka, suht korralik tundub, ei paindu ta kuidagi thumbs_up.gif

Asusel 2 videokaarti kah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 25.09.2012 06:06:29 vasta tsitaadiga

viisnurk kirjutas:
Kui võrrelda Asus UX32VD'ga, siis mille poolest see Samsung parem on? Samsungil suurem ekraan ja mälu kuni 8GB? Ei suuda otsustada, kumba valida.

Ma ise vaatasin ka just tana seda sama mudelit. poemuuja raakis et sellele asusele on voimalik lisada 8GB malu sisse ning kokku on RAM 10GB. Et nad olid proovinud just selle mudeliga.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 25.09.2012 07:38:07 vasta tsitaadiga

UX32VD on küll 1/3 raskem, kuid spec on kõvasti parem thumbs_up.gif
24GB SSD???
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004




sõnum 25.09.2012 09:54:21 vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:
viisnurk kirjutas:
Kui võrrelda Asus UX32VD'ga, siis mille poolest see Samsung parem on? Samsungil suurem ekraan ja mälu kuni 8GB? Ei suuda otsustada, kumba valida.

Ma ise vaatasin ka just tana seda sama mudelit. poemuuja raakis et sellele asusele on voimalik lisada 8GB malu sisse ning kokku on RAM 10GB. Et nad olid proovinud just selle mudeliga.


Ei tea mida plaanite oma ultrabookidega teha ,et sinna 10gb mälu vaja panna? icon_rolleyes.gif 4gb oleks maa ja ilm.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 25.09.2012 10:12:39 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Andium kirjutas:
viisnurk kirjutas:
Kui võrrelda Asus UX32VD'ga, siis mille poolest see Samsung parem on? Samsungil suurem ekraan ja mälu kuni 8GB? Ei suuda otsustada, kumba valida.

Ma ise vaatasin ka just tana seda sama mudelit. poemuuja raakis et sellele asusele on voimalik lisada 8GB malu sisse ning kokku on RAM 10GB. Et nad olid proovinud just selle mudeliga.


Ei tea mida plaanite oma ultrabookidega teha ,et sinna 10gb mälu vaja panna? icon_rolleyes.gif 4gb oleks maa ja ilm.

Mõned valdkonnad on täiesti olemas, kus sellist kerget ja hästi töökat masinat võib vaja minna. Endal on üks tuttav ehitusvaldkonnast, tema kogu aeg unistab õhukesest, kegest läpparist, kuid mis oleks nii võimas, et suudab igasugu uusima aja Autocade ja Revit-eid kiirelt ringi vedada.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 25.09.2012 11:00:53 vasta tsitaadiga

Ise aegajalt Autocadi jooksutan. Siis tasuks mul Samsa asemel UX32VD võtta?
Kuda nende ultrabookide klaveritega üldse on? On mingites teistes keeltes ka või ainult ENG?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2012 11:13:30 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
margus1000 kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
margus1000, ega niisama ikka ei ütle, millest täpselt puudust tunned või viga näed laita ?

Äriklassi BIOS peab võimaldama masinat ka äris kasutada. Kuidas massmanageerimisega on? Soft, tugi? Midagi sellist.

... Inteli AMT-st oled midagi kuulnud ?

Minu jaoks on äriklassi masina esmane tunnus hoopis see, kui ta kasutab Q-kiibistikku (Inteli puhul). See tagab, et tal on rauas toetatult olemas kõik need funktsioonid, mida korporatiivses kasutuses nõutakse (AMT, TPM, vPro, VT-x, VT-d, MEBX... TXT, SBT, KVM ja sageli veel muudki nagu AntiTheft, IdProtect, FastCallForHelp, LPCdebug, ChassisIntrusion jne.). Lisaks toodetakse just neid Q kiibistikuga emaplaate karmimate kvaliteedinõuete järgi (paremad passiivkomponendid, topeltkontroll, laiahaardelisemad testid).

... ma oma personaalsest vaatenurgast laseks kõik pillid peeneks, mis pole Lenovo X või T seeriast aga kui elementaarne hallatavus on olemas, siis leidub piisavalt äriklassi kuuluvaid valdkondi, kuhu see disainitoode sobib, kõike ei saa mõõta vaid üdini praktilisest aspektist, mõnel juhul võib olla olulisem esinduslik ja väljapaistev välimus ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 25.09.2012 20:10:44 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Andium kirjutas:
viisnurk kirjutas:
Kui võrrelda Asus UX32VD'ga, siis mille poolest see Samsung parem on? Samsungil suurem ekraan ja mälu kuni 8GB? Ei suuda otsustada, kumba valida.

Ma ise vaatasin ka just tana seda sama mudelit. poemuuja raakis et sellele asusele on voimalik lisada 8GB malu sisse ning kokku on RAM 10GB. Et nad olid proovinud just selle mudeliga.


Ei tea mida plaanite oma ultrabookidega teha ,et sinna 10gb mälu vaja panna? icon_rolleyes.gif 4gb oleks maa ja ilm.


Kui ma ostan endale arvuti siis tavaliselt viimase sona. Minule ei meeldi osta rampsu ning sellist millega mone aasta parast pole midagi teha. 4GB on Win 7 ja Win 8 normaalseks jooksutamiseks juba vaja. flash on juba suur ogard, kui vahtida filme netis. Kui on vaja kasutada Adobe Premier Pro-d siis on arvuti juba lookas. Ning kui moelda, et sooviks seda sama arvutit kasutada 4 v 5 aasta parast, siis 10GB on hea. Praegu kasutan oma vana lapparit mis on juba pea 8 aastat vana. Olen juba suutnud venitada ostmist aasta edasi sest ei olnud mida otsin. Nuud tulevad juba minule sobivamad mudelid. Praegu ootan huviga milla tuleb valja Zenbook Prime Ultrabook sest on touchscreen-ga. Teine versioon on Tableti kehas Zenbook.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 26.09.2012 00:51:30 vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:
neoman kirjutas:
Andium kirjutas:
viisnurk kirjutas:
Kui võrrelda Asus UX32VD'ga, siis mille poolest see Samsung parem on? Samsungil suurem ekraan ja mälu kuni 8GB? Ei suuda otsustada, kumba valida.

Ma ise vaatasin ka just tana seda sama mudelit. poemuuja raakis et sellele asusele on voimalik lisada 8GB malu sisse ning kokku on RAM 10GB. Et nad olid proovinud just selle mudeliga.


Ei tea mida plaanite oma ultrabookidega teha ,et sinna 10gb mälu vaja panna? icon_rolleyes.gif 4gb oleks maa ja ilm.


Kui ma ostan endale arvuti siis tavaliselt viimase sona. Minule ei meeldi osta rampsu ning sellist millega mone aasta parast pole midagi teha. 4GB on Win 7 ja Win 8 normaalseks jooksutamiseks juba vaja. flash on juba suur ogard, kui vahtida filme netis. Kui on vaja kasutada Adobe Premier Pro-d siis on arvuti juba lookas. Ning kui moelda, et sooviks seda sama arvutit kasutada 4 v 5 aasta parast, siis 10GB on hea. Praegu kasutan oma vana lapparit mis on juba pea 8 aastat vana. Olen juba suutnud venitada ostmist aasta edasi sest ei olnud mida otsin. Nuud tulevad juba minule sobivamad mudelid. Praegu ootan huviga milla tuleb valja Zenbook Prime Ultrabook sest on touchscreen-ga. Teine versioon on Tableti kehas Zenbook.


Asus Transformer Book on ka huvitav, muidugi natukene peenema kerega võiks olla
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 26.09.2012 06:13:47 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kuda nende ultrabookide klaveritega üldse on? On mingites teistes keeltes ka või ainult ENG?

Klavereid on igas keeles saada. Venemaal muuakse veneklaveriga, Skandinaavias skandinaavia klaveriga, Jaapanis jaapani omaga, Hiinas hiinaga, koreas korea omaga, USAs USa omaga aga eestis ei tea icon_biggrin.gif . Oleneb vist kust Eesti arvutipood selle sisse ostab. pakun et skandinaavia, vene voi poola klaveriga. Inglise voib kah olla. Mine vaata poodi. UK amazonest on voimalik UK klaver saada.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Samsung 9 seeria 15" NP900X4D sülearvuti mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.