Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Jou Jye GTX-U322D-FD märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2012 15:55:30 Ülevaade: Jou Jye GTX-U322D-FD vasta tsitaadiga


Kindlasti pole enamus kuulnud sellisest firmast nagu Jou Jye. Eelmise aasta lõpust toodab firma Premium seeria tooteid, mis on eelkõige suunatud just ambitsioonikatele kasutajatele ja mänguritele. Täna ongi mul just testimiseks Premium seeriast korpus nimega GTX-U322D-FD. Tegemist on jällegi ühe äärmiselt suure korpusega, mis mahutab ära lausa HPTX emaplaadi, kaks toiteplokki ja kuni neli videokaarti.



Jou Jye GTX-U322D-FD
Koduleht

Andmed:

  • Drive Bays:
    External 5.25" Drive Bays: x 4
    Internal 3.5" Drive Bays: x 10
  • Front I/O Access:
    USB 3.0 x 2
    USB 2.0 x 2
    Audio x 1
    Mic x 1
  • Expansion Slots: 10 Slots
  • Mainboard: HPTX*, XL-ATX, EATX, ATX, Micro-ATX
  • Power Supply: P/S2 ATX
  • Ventilation:
    2 x 140mm front fan
    1 x 140mm rear fan
  • Fan Delay Board: x 2
  • Water Cooling Support : x 7
  • Colour: black
  • Chassis: metal
  • Dimensions: 619mm (D) x 229mm(W) x 567mm ( H )
  • Complies with: CE & FCC, RoHS


Pakendi sisu:

  • Jou Jye GTX-U322D-FD
  • Kasutusjuhend
  • Kruvid
  • Jou Jye PLC-4P kaabel
  • 2 x Jou Jye BW-B620JL
  • Toiteploki kasutusjuhendid
  • 2 x toitekaablid
  • Korpuse toiteploki ava kate
  • Kaablivits


Huvitavad lahendused:

  • Jou Jye PLC-4P kaabel - Kuna kaasas on kaks toiteplokki, siis selle kaabli abil saab need kaks toiteplokki omavahel ära ühendada. Kui need on omavahel ära ühendatud, kasutad ühte toiteplokki protsessori ja emaplaadi toitmiseks. Ning teist toiteplokki kasutad ülejäänud seadmete jaoks. Siin tuleb ära märkida ka see, et kaabel toetab ainult spetsiaalseid Jou Jye toiteplokke. Toetatud on sellised toiteplokid millel on 24-pinnise emaplaadi toitejuhtme küljes spetsiaalsed ühendused.
  • Fan Delay Board - Korpuses on kokku kaks väikest trükkplaati, mille küljes on kolm ventilaatori ühenduskohta ja moleks ühendus voolu jaoks. Lisaks jookseb kahe trükkplaadi vahel üks juhe, mis tuleb ühendada emaplaadi USB sisemisse pessa. Selle trükkplaadi mõte on selles, et kui lülitad arvuti välja, siis ventilaatorid töötavad veel edasi ja jahutavad komponendid lõplikult maha. Lisaks tuleb see kasuks, kui emaplaadil pole piisavalt ventilaatori ühenduskohti. Mõlemal trükkplaadil on ka jumperid, et saaks sättida ventilaatorite töötamisaega peale väljalülitamist. Valida saab kahe vahel - 20 ja 30 minutit.


Pakend ja pakendi sisu:


Pakendi kohta pole midagi halba öelda, kuna pakendilt leiab piisavalt erinevat infot. Lisaks on ära toodud ka pilt korpusest, et saada aimu korpuse välimusest, kui osta see poest. Pakend on iseenesest transportimisel päris palju kannatada saanud. Kuid õnneks on korpus terve, ning pehmendused pakendi sees on oma tööd täitnud. Siin mängib rolli ka see, et pakend on äärmiselt suur ja kaalub 17.5 kg. Pakendi teisel küljel on jällegi välja toodud korpuse unikaalsed lahendused, mis on ka minul ülal välja toodud.


Pakendi külgedelt leiab samuti erinevat infot korpuse kohta. On ära toodud nummerdatud pildid, ning vastavalt numbrile on kirjas seletus piltide ülal.


Lõppude lõpuks on korpuse pakendamisel kasutatud sellist pehmendust mis mulle meeldib. Esiteks ei tekita see sodi pakendi avamisel, nagu on seda penoplast. Ning üldiselt tundub, et see pakub ka paremat kaitset põrutuste eest. Jällegi on korpus pandud ka kilekoti sisse, et kaitsta vedelike ja kriimustuste eest.


Üleval on mul juba ka ära toodud pakendi sisu, kuid siin on näha seda ka pildi näol. Üldiselt tuleb kaasa päris palju kasutusjuhendeid. Ja kuna toiteplokke on kaks tükki, siis on neid ka topelt. Kui jätta toiteploki pakendi sisu välja, siis kaasa tuleb korpuse kasutusjuhend, kruvid, kaablivits ja toiteploki ava kate.

Korpus väljast:


Minu arvates näeb esikülg välja päris korralik, ning need rohelised ventilaatorid sobivad veel eriti hästi. Ainukene asi mis mulle esikülje juures ei meeldi on see sõrestik. Kuna kogu esikülg on üks sõrestik, pääseb tolm täielikult korpuse sisse. Esipaneeli taga on küll tolmufiltrid, kuid need ei hoia siiski sajaprotsendiliselt tolmu kinni. Teisel pildil on näha esikülge kui esipaneel ära võtta. Ette on tehase poolt paigaldatud kaks 140 mm ventilaatorit. Kuid kel soovi, siis saab ette ka kolmanda ventilaatori paigaldada. Pildilt on näha, et 5.25 tolliste dokkide katete sees on augud. Tänu sellele saabki sinna paigaldada ühe 120 mm ventilaatori, ning tänu sellele jääb veel ka ruumi ühe 5.25 tollise seadme jaoks. Nagu enamus korpustel tavaks juba, siis puudub jällegi üleminek ja pesa 3.5 tolliste seadmete jaoks.


Korpuse küljed on täiesti tavalised, ning kummastki küljest ei leia mitte midagi huvitavat. Mingil põhjusel ei ole kummaski küljes isegi kohta ventilaatori jaoks. Küljekaaned on küll suured, aga kaalu poolest nad pole väga rasked. Define XL küljekaaned on küll väiksemad, aga kaaluvad tunduvalt rohkem.


Korpuse tagant hakkab koheselt silma kaks toiteplokki, mis on juba külge kruvitud tehase poolt. Silma hakkab ka see, et vesijahutuse jaoks on äärmiselt palju auke - lausa seitse tükki. Taha on juba ka üks 140 mm ventilaator paigaldatud. Kokku ongi korpuses tehase poolt ainult kolm ventilaatorit, mis on selline keskmine. Enamus firmasi panebki oma korpusesse kas kaks või kolm ventilaatorit. Sellise suure korpuse puhul oleks seitse laienduspesa juba imelik. Kuid õnneks on sellel korpusel neid kokku 10. Kuna neid on kokku kümme tükki, tähendab see seda, et toetatud on ka nelja videokaardi kasutamine.


Mis mulle jällegi ei meeldi on see, et kogu pealmine osa on sõrestik. See tähendab jällegi seda, et kogu tolm pääseb korpusesse. Hea on muidugi see, et seal on jällegi tolmufilter, kuid see ei püüa kõike ikka kinni. Et pealmise paneeli lahti saaks, tuleb eest kaks kruvi lahti keerata ja tagant samamoodi. Seega on see natukene tüütum protsess kui tavaliselt.


Korpuse ühendused ja nupud asetsevad kõik korpuse peal. Alustades vasakult, siis kaks sinist pesa on kohe kaks USB 3.0 pesa. Sellest paremal on veel üks USB 2.0 pesa. Peale seda tuleb kõrvaklapi ja mikrofoni pesa, ning peale seda veel üks USB 2.0 pesa. Ja kõige paremal on loomulikult taaskäivitusnupp ja sisse- ja väljalülitusnupp. Nende kahe nupu ülal on ka väiksed LED'id millest üks näitab kas arvuti töötab ja teine ketta aktiivsust. Teisel pildil on näha hot-swap dokki, mis toetab nii 3.5 tolliseid kui ka 2.5 tolliseid kettaid. Naljakas on muidugi see, et kodulehel on kirjas, et toetab 5.25 ja 2.5 tolliseid kettaid.


Korpuse all on jällegi üks suur tolmufilter, mis on eemaldatav ja pestav. Korpuse jalgade all on ka pehmendused, et põrandat ära ei kraabiks. Kahju on muidugi see, et nii suurel korpusel puuduvad rattad. Kuna nii suurt korpust on juba päris raske liigutada, ning siis tuleks rattad kasuks.

Korpus seest:


Nagu öeldud, oli mul tehase poolt juba kaks 620W toiteplokki korpusesse paigaldatud. Nende kahe toiteploki vahelt jookseb läbi ka juhe, mis võimaldab neil koos töötada. Toiteplokkide osas on tegu Jou Jye BW-B620JL toiteplokkidega, mis on samuti Jou Jye Premium seeriast. Toiteplokid on 620 W võimsusega, ning kokku annavad need võimsuse 1240W. Negatiivne punkt asja juures on see, et videokaardi 6+2 toitepistikuid on kahe toiteploki peale kõigest neli. Toiteplokid pole ka modulaarsed, mis tähendab, et üleliigsed kaablid tuleb kõik korpuse taha ära peita. Ja neid üleliigseid kaableid pole mitte vähe. Videokaartide osas mahuvad siia korpusesse kõik tänapäevased videokaardid, ning ilmselt ka tulevikus müüdavale tulevad kaardid. Protsessori jahutuse osas saab kõige kõrgema jahutuse paigaldada kõrgusega 190 mm. See on samuti piisavalt kõikide tänapäevaste jahutuste jaoks. Kaablite vedamiseks on samuti piisavalt auke, ning hea on ka see, et kõikidel aukudel on kummikatted. Emaplaatide osas on toetatud peaaegu kõik enamlevinud standardid: HPTX, XL-ATX, EATX, ATX ja Micro-ATX. Puudu on ainult Mini-ITX, kuid see oleks päris naeruväärne siia korpusesse paigaldada. Lähemalt räägin ma korpuse erinevatest aspektidest juba järgnevate piltide juures.


Korpuse taga on õnneks piisavalt ruumi, et enamus kaableid ära mahutada. Tehase poolt on juba korpuse taga ka piisav juhtmepundar, mis tuleb korpuse pealt. Hea on muidugi see, et kaablivedamisaukude ääres on kohad kaablivitsade jaoks, et saaks kaablid kinnitada või kokku tõmmata. Imelik on asja juures muidugi see, et tehase poolt on kaasas kõigest üks kaablivits. Ülal paremas nurgas on ka koht protsessori toitejuhtme jaoks, kuid kui toiteplokk on lakke paigaldatud, ei saa seda kasutada.


Kõvaketta boksi külge saab paigaldada veel kaks 140 mm ventilaatorit. See tuleb kasuks just mitme videokaardi puhul, kuna sinna paigaldatud ventilaator puhub otse videokaartidele peale. Minnes nüüd ketaste juurde, siis kokku saab paigaldada lausa 10 ketast. Sahtlite puhul on ka see hea, et sinna saab paigaldada kas 2.5 tollise ketta või 3.5 tollise ketta. 2.5 tolline ketas tuleb paigaldada väikeste kruvidega sahtli alt. 3.5 tollise ketta paigaldus on see eest lihtsam, tuleb ta sinna sahtli vahele lihtsalt paigaldada. Selleks, et ketta sahtli vahele saaks paigaldada, tuleb sahtlit natukene painutada.


Kohti 5.25 tolliste seadmete jaoks on kõigest neli tükki, mis on igati mõistlik. Varem sai juba ka mainitud, et ühe ventilaatori saab paigaldada ka 5.25 tolliste dokkide ette. Kuid siis ei saa kolme 5.25 tollist dokki kasutada. 5.25 tolliste seadmete paigaldamine on samuti lihtne tänu kiirkinnitustele. Lükkad oma seadme paika, ning siis lükkad ainult nuppu ja ongi seade kinnitatud.


Korpuse lagi on selle korpuse puhul üks suur miinus. Nimelt sellepärast, et kui tahad siia ventilaatorit paigaldada, tuleb pealt kogu paneel maha kruvida. See tähendab, et kõik kaablid tuleb samuti vabastada emaplaadi küljest. Aga ventilaatorite osas, kui toiteplokk on laes, siis saab sinna paigaldada kaks 120/140 mm ventilaatorit. Kui toiteplokki pole, saab neid paigaldada kokku kolm tükki. Ja kui ma ei eksi, siis saab lakke paigaldada ka kaks 230 mm ventilaatorit. Kuid seda ainult siis, kui toiteplokki pole üles paigaldatud. Kuna lakke saab nii palju ventilaatoreid paigaldada, tähendab see ka seda, et toetatud on radiaatorid vesijahutuse jaoks.


Siin on lähemalt näha toiteplokki mis on lakke paigaldatud. Samuti on näha 140 mm ventilaatorit, mis on korpuse taha paigaldatud. Toiteploki kõrval on näha ka kahte auku vesijahutuse jaoks. Üks asi mis mulle selle korpuse ventilaatorite juures ei meeldi on see, et ventilaatori juhtmed pole sleevitud.


Mõlemal pildil on näha Fan Delay Board'i, mida on korpuses kokku kaks tükki. Ühendades siia ventilaatorid, saavad need arvuti töötades voolu opereerimiseks. Mis muidugi negatiivne jällegi on see, et nende kiirust ei saa kuidagi reguleerida. Aga selle kiibistiku mõte on selles, et kui arvuti välja lülitad, siis ventilaatorid töötavad veel 20-30 minutit, et komponendid maha jahutada. Aega saab valida vastavalt sellele, mis asendis jumper on. Lilla juhe, mis mõlema kiibistiku juurest tuleb, peab ühendama sisemisse USB pessa, mis ilmselt kontrollib seda.


Esmalt on jällegi näha viite auku vesijahutuse vedamiseks. Varasemalt sai juba ka mainitud, et korpusel on kokku kümme laienduspesa. Laienduspesadesse paigaldus on samuti kiire ja lihtne, kuna kõik käib pöidlakruvidega. On näha olnud korpuseid kus on välja mõeldud uued süsteemid laienduspesadele. Aga nendega oli alati see probleem, et need ei kinnitanud piisavalt tugevasti. Seega ongi nüüdseks kõige levinumaks jäänud pöidlakruvidega kinnitamine.


Põhja peale on samuti paigaldatud üks toiteplokk, mis tehase poolt kaasa tuleb. Toiteplokki alla on pandud ka neli pehmendust, mille peale toiteplokk saab toetuda. Lisaks tõstab see toiteplokki natuke kõrgemale, et korpuse alt oleks parem õhku võtta. Ventilaatorite osas saab põhja peale paigaldada kaks 120/140 mm ventilaatorit, kuid siin tuleb juba mängu ka see kui pikk on toiteplokk. Kui ei taha 120/140 mm ventilaatorit paigaldada, peaks siia saama paigaldada ka ühe 230 mm ventilaatori.

Lõpptulemus:

Süsteem:

Emaplaat: Asus M4A89GTD PRO
Protsessor: AMD Phenom II X6 1090T 3.2 GHz
Jahutus: Antec Kühler H20 620 (Push-pull, Gelid Wing 12 PL 120 mm @ 750 RPM ja Silverstone 120 mm)
RAM: G.SKill Sniper 8 GB DDR3 PC-12800 1600MHz
Videokaart: Asus HD 6870 DirectCU 1GB
SSD: Intel SSD 320 Series 120GB SSDSA2CW120G310
HDD1: Hitachi 250GB HDP725025GLA380 7200rpm SATA
Toiteplokid: 2 x Jou Jye BW-B620JL
OS: Windows 7 Ultimate 64-bit
Korpus: Jou Jye GTX-U322D-FD


Kui keegi plaanib selle korpuse osta, ning ka kaks toiteplokki, siis soovitaks ma osta täismodulaarsed toiteplokid. Nimelt on teiselt pildilt näha mis mäsu jääb korpuse taha. Kui oleks täismodulaarne toiteplokk, saaks väga palju ülearuseid juhtmeid ära võtta. Kuna sul ei lähe vaja kahte emaplaadi ja protsessori toitejuhet. Neid juhtmeid pidi seal tükk aega sättima, et kaane lõpuks peale saaks. Kaablite vedamiseks on korpus muidugi väga hea, aga kuna mul on kõigest ATX emaplaat, siis mitmed juhtmed jäid päris koledalt nähtavale. Paigalduse osas oli üldiselt kõik lihtne, ning muidugi ruumi on töötamiseks ikkagi meeletult. Ilmselt on see üks parimaid korpusi saadaval just ruumi osas. Emaplaati on tavalisest natukene lihtsam juba paigaldada, kuna ruumi on nii palju, et midagi ette ei jää. Vesijahutuse osas on samuti tegu hea korpusega, kuna radiaatorite jaoks on piisavalt ruumi ja kohti. Kaalu ja mõõtmete osas ma soovitaks ennem uurida, kuna ma kaldun arvama, et see korpus ei mahu poes müüdavate arvutilaua/kirjutuslaua arvutile ettenähtud kohta. Minu arvutilauaga on see korpus peaaegu, et sama kõrge nii, et minule see laua alla ei mahu.

Ventilaatorite osas ei saa samuti kurta, kõik kolm on 140 mm ventilaatorid mis on vaevu kuulda töötades. Nimelt need ei saagi väga palju lärmi teha, kuna tarbivad kõigest 0.14A.


Sisse- ja väljalülitusnupu ülal on sinine LED mis annab märku sellest kas arvuti töötab. Taaskäivitusnupu ülal on punane LED, mis vilgub vastavalt ketta aktiivsusele.

Lõppsõna:


thumbs_up.gif Väga mahukas ja raske
thumbs_up.gif 3 ventilaatorit kaasas
thumbs_up.gif Vaiksed ventilaatorid
thumbs_up.gif Toetab kahte toiteplokki
thumbs_up.gif Komponentide jahutusrežiim peale väljalülitamist
thumbs_up.gif Toetab HPTX ja XL-ATX emaplaate
thumbs_up.gif Tolmufiltrid
thumbs_up.gif Kuni 10 2.5/3.5 tollist ketast
thumbs_up.gif 2.5 tolliste ketaste tugi
thumbs_up.gif Kaks USB 3.0 pesa
thumbs_up.gif Mahutab ära kõik tänapäevased videokaardid
thumbs_up.gif 10 laienduspesa
thumbs_up.gif 7 vesijahutuse auku
thumbs_up.gif Võimalik paigaldada kuni 11 ventilaatorit
thumbs_up.gif Väga palju auke kaablite vedamiseks
thumbs_up.gif Mahutab ära kuni 190 mm kõrge protsessori jahuti
thumbs_up.gif Paigaldamine laienduspesadesse kiire ja lihtne



thumbs_down.gif Kallis
thumbs_down.gif Fan Delay Board'i külge ühendatud ventilaatoreid ei saa kontrollida
thumbs_down.gif Lakke ventilaatorite paigaldamiseks tuleb kogu pealmine paneel ära võtta
thumbs_down.gif Ainult üks kaablivits kaasas




Hind ja saadavus:

Eestis pole ma seda korpust kuskil müügil näinud, kuid tootja sõnul on korpuse soovituslik hind 199.90 dollarit ehk 159~ €. Kuid ma millegipärast kahtlen, et 1:1 hinnad on, kuna Amazonis maksab see korpus üldsegi 204 naela. Korpuses olevate toiteplokkide soovituslik hind on 90.90 dollarit ehk 72~ €.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2012 16:46:20 vasta tsitaadiga

Täitsa suur poiss tundub olevat. Kui kaks PSU-d kaasa tuleb, siis ühe võib vabalt eemaldada (vähem juhtmeid) ja ühe PSU juhtmed peidab ilusti sinna korpuse taha ära.
Vaeva näha, siis peidab ka kahe omad. Vähemalt on sleevitud juhtmed. Korpuse pealne on ilusti CM 690 II Advancedi pealt maha viksitud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 29.08.2012 17:39:36 vasta tsitaadiga

Asjalik kast. Ülevaade ka viisakas thumbs_up.gif

Huvitav mis sisuga need plokid on. Kannatavad koormust ka.
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2012 18:58:13 vasta tsitaadiga

kust korpuse ostsid?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003




sõnum 29.08.2012 19:19:23 vasta tsitaadiga

kahe toiteploki hind kokku 72eur?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 29.08.2012 19:44:10 vasta tsitaadiga

Pealt meenutab natuke Nexus Prominent R'i

http://www.nexustek.nl/nexus_prominentR_premium_silent_pc_case.htm
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 29.08.2012 19:50:41 vasta tsitaadiga

http://www.upload.ee/image/2635987/DSC06118.JPG

nagu mu külmkapp enne palgapäeva icon_biggrin.gif

_________________
www.elektron.ee
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2012 20:21:39 vasta tsitaadiga

-cocain-, otsisin ise ka netist, aga ei leidnud mingit infot selle kohta. Leidsin aint niipalju, et eelnevad toited mis Jou Jye müünud on, on Jou Jye enda toodetud.

heikis, ei, ühe toiteploki hind.

noxton, otse tootja käest saadud.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 29.08.2012 21:46:46 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
Huvitav mis sisuga need plokid on. Kannatavad koormust ka.

BW-B620JL on väidetavalt Seasonic-u sisuga.
http://www.realhardtechx.com/index_archivos/JOUJYE.htm

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 29.08.2012 21:56:38 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
-cocain- kirjutas:
Huvitav mis sisuga need plokid on. Kannatavad koormust ka.

BW-B620JL on väidetavalt Seasonic-u sisuga.
http://www.realhardtechx.com/index_archivos/JOUJYE.htm


Asjalik siis thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Jou Jye GTX-U322D-FD
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.