Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls Online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Werder
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 02.04.2014 11:23:03 vasta tsitaadiga

Kas keegi ebonhearti poolel mängib?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 02.04.2014 12:10:39 vasta tsitaadiga

Btw neid Headstart keysid jagati hunnikus tasuta.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 04.04.2014 14:15:35 vasta tsitaadiga

Kummaline, ostsin retail versiooni ja kui koodi sisestan satun lehele kus valida subscription variante. Peab olema kas krediitkaart/paypal või mingi lisa mänguaja kood. Ei saa käima.
Näis mida support kostab. Tuleb kuskilt mänguaeg eraldi osta?

Edit: läksin lihtsama vastupanu teed ja ostsin 60 päeva koodi, nüüd 89 päeva mänguaega kokku. Aga miks ilma lisamänguajata registreerida ei saanud, ei kujuta ette.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 26.08.2002




sõnum 04.04.2014 15:47:08 vasta tsitaadiga

Kõik on õige ju, peabki subscriptioni tegema, et registreerida, see ei tähenda, et maksma peaksid enne kui 30 päeva läbi. Iga MMO on nii olnud. Vähemalt WoW oli.

Nt. subid ära krediitkaardiga, canceldad kohe ja keegi sult raha ei võta. Krediitkaardilt võetakse raha 30 päeva möödumisel.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 04.04.2014 21:13:59 vasta tsitaadiga

Kuidas see 30 päeva töötab ? Saad 30x24 tundi mängida või mängin näiteks täna mingi 2 tundi ja siis järgmine kord tahan mängida umbes kuu ajapärast, siis on kõik ja ei lase mängida ?
Ma ei ole nõud maksma mängude eest, mida ma mängida ei saa, kui pole online eest maksnud. Sellisel juhul võiks mäng olla tasuta ja maksad mängimise eest. Nagu Eve online.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2014 21:26:02 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Kuidas see 30 päeva töötab ? Saad 30x24 tundi mängida või mängin näiteks täna mingi 2 tundi ja siis järgmine kord tahan mängida umbes kuu ajapärast, siis on kõik ja ei lase mängida ?
Ma ei ole nõud maksma mängude eest, mida ma mängida ei saa, kui pole online eest maksnud. Sellisel juhul võiks mäng olla tasuta ja maksad mängimise eest. Nagu Eve online.


Loomulikult maksad sa kalendrikuu eest. Kas vahepeal on peale kasvanud terve põlvkond, kel pole MMOde toimimisest aimugi?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2014 21:46:45 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Kuidas see 30 päeva töötab ? Saad 30x24 tundi mängida või mängin näiteks täna mingi 2 tundi ja siis järgmine kord tahan mängida umbes kuu ajapärast, siis on kõik ja ei lase mängida ?
Ma ei ole nõud maksma mängude eest, mida ma mängida ei saa, kui pole online eest maksnud. Sellisel juhul võiks mäng olla tasuta ja maksad mängimise eest. Nagu Eve online.

Nagu teistel mmodel. Alustad mängimist 01.04 näiteks, seega on viimane päev, mil mängida saad 30.04. Pole tänu väärt icon_smile.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 04.04.2014 22:58:21 vasta tsitaadiga

Scart, Mingi lootus on, et ehk on inimesteks saadud. Aga tundub et see jääb ikka unistuseks.
Üks suurimaid põhjusi miks ma mmo mänge ei mängi ongi just see ajuvaba kuu makse. andku mulle 200 tundi timeriga mängimisaega ja mäng tasuta, siis oleks nõud maksma. Aga sellises konstekstis ma ei ole nõus.

Mul on pidevalt erinevad tujud mängude osas ja ma ei ole nõus maksma mängu eest mida ma mängida ei saa siis kui ma seda tahan.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto79
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2013




sõnum 04.04.2014 23:17:31 vasta tsitaadiga

on kedagi daggerfalli poolel?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 05.04.2014 09:14:13 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2014 11:17:35 vasta tsitaadiga

Ahto79 kirjutas:
on kedagi daggerfalli poolel?

Karta on, et mitte. HVs mäng üpris ebapopulaarne. Eeldan, et mõni üksik AHV mängib ja kui mängib, siis on ta siiani väga häbelik olnud ning teemas avalikult enam sõna ei võta icon_razz.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 26.08.2002




sõnum 05.04.2014 11:50:30 vasta tsitaadiga

Mina julgen öelda, et mängin ja mäng on väga hea icon_smile.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 05.04.2014 12:07:40 vasta tsitaadiga

Huvitav kas nad kulutasid kõik Skyrimist saadud kasumi selle jama peale?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto79
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2013




sõnum 05.04.2014 13:10:32 vasta tsitaadiga

Tegemist sektiga kus yks arvamusliider teatab, et toode on jura ja jüngrid karjuvad "halleluja" ja laidavad takka? icon_smile.gif
Ei pea siis kohe ahviks tembeldama kui Sinuga sama arvamust ei jaga icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 05.04.2014 13:21:01 vasta tsitaadiga

Kui on eelnevalt mingisugunegi rpg/mmo kogemus olemas siis saad isegi aru milline saast ESO on.

Ja ma kohe päriselt ei saa aru neist kes selle graafikat kiidavad, graafika on otse aastast 2002. Ka on levinud mingisugune nägemishälve?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2014 13:23:11 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Ahto79 kirjutas:
on kedagi daggerfalli poolel?

Karta on, et mitte. HVs mäng üpris ebapopulaarne. Eeldan, et mõni üksik AHV mängib ja kui mängib, siis on ta siiani väga häbelik olnud ning teemas avalikult enam sõna ei võta icon_razz.gif

no minuga on grupis veel kaks ahvi tavaliselt(aldmeri dominionis), launch sujus üllatavalt hästi MMO kohta ja muljed mängust igati positiivsed
486 kirjutas:
Huvitav kas nad kulutasid kõik Skyrimist saadud kasumi selle jama peale?

Skyrimist sai tulu Bethesda, ESO tegija rohkem Zenimax

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 05.04.2014 13:50:48 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Mina julgen öelda, et mängin ja mäng on väga hea icon_smile.gif

Sama siin. Kuigi olen päris alguses, nii oma 4-5 tundi ehk kokku mänguaega, siis seni olen väga rahul. On asju, mida annaks paremini teha, kuid sellise RPGna millel MMO elemendid on ta minule täiesti sobiv. Maailma on huvitav.

Kiidaks ka graafikat. Tekstuurid tõesti madalad, aga muidu üldpilt väga hea.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jancool
HV kasutaja
jancool

liitunud: 09.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2014 14:59:26 vasta tsitaadiga

Ebonheart poolel mängin. Põhiliselt huvitab content. Kuna ise eriline mmo mängija ei ole ja üldiselt pelan nädalas mitte rohkem kui 10-15h, siis mulle tegevust jagub ja hetkel tundub huvitav.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto79
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2013




sõnum 05.04.2014 16:48:17 vasta tsitaadiga

Zanzhu kirjutas:
Kui on eelnevalt mingisugunegi rpg/mmo kogemus olemas siis saad isegi aru milline saast ESO on.

Ja ma kohe päriselt ei saa aru neist kes selle graafikat kiidavad, graafika on otse aastast 2002. Ka on levinud mingisugune nägemishälve?


Mu mmo kogemused alates UO'st (a'la aastast '98) ja julgen vabalt väita, et ESO on vahelduseks päris hea.


Ole hea ja too näide siis heast MMO'st.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 05.04.2014 20:43:19 vasta tsitaadiga

Mina alustasin EQ-ga. Viimased 5 aastat pole head MMO-d olnud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2014 22:10:10 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Scart, Mingi lootus on, et ehk on inimesteks saadud. Aga tundub et see jääb ikka unistuseks.
Üks suurimaid põhjusi miks ma mmo mänge ei mängi ongi just see ajuvaba kuu makse. andku mulle 200 tundi timeriga mängimisaega ja mäng tasuta, siis oleks nõud maksma. Aga sellises konstekstis ma ei ole nõus.

Mul on pidevalt erinevad tujud mängude osas ja ma ei ole nõus maksma mängu eest mida ma mängida ei saa siis kui ma seda tahan.

+1, mäng tundub huvitav, aga oma kuumakse võivad sinnasamusesse toppida. Üleüldse ei saa ma sellest loogikast aru, et alguses maksan 50euri, et installida ja siis pean veel iga kuu juurde hakkama maksma icon_lol.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 05.04.2014 22:20:26 vasta tsitaadiga

hondaa kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Scart, Mingi lootus on, et ehk on inimesteks saadud. Aga tundub et see jääb ikka unistuseks.
Üks suurimaid põhjusi miks ma mmo mänge ei mängi ongi just see ajuvaba kuu makse. andku mulle 200 tundi timeriga mängimisaega ja mäng tasuta, siis oleks nõud maksma. Aga sellises konstekstis ma ei ole nõus.

Mul on pidevalt erinevad tujud mängude osas ja ma ei ole nõus maksma mängu eest mida ma mängida ei saa siis kui ma seda tahan.

+1, mäng tundub huvitav, aga oma kuumakse võivad sinnasamusesse toppida. Üleüldse ei saa ma sellest loogikast aru, et alguses maksan 50euri, et installida ja siis pean veel iga kuu juurde hakkama maksma icon_lol.gif


wow teeb siiamaani ja edukalt. Miks ka mitte proovida ehk näkkab?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 26.08.2002




sõnum 06.04.2014 09:59:02 vasta tsitaadiga

Inimesed ei saa aru, mis vahe on MMO'l ja tavalises online shooteril. Support, arendus, serverite haldamine igapäevaselt jne. see nõuab väga suurt sissetulekut. Vahest on isegi parem, et teatud seltskond keeldub seda kuutasu maksmast ja seda mängimast, hoiab mängijatebaasi natuke asisema.

Endale meeldib just see, et see mäng ei ole selline mida peaks 8h päevas taguma. Mängin õhtuti 1-2h ja rohkem pole vaja, contenti minu jaoks juba praegu paariks aastaks.

Kuna paljud on juba rushinud max levelini , üks vend tegi seda 18h'ga, siis loodan lihtsalt, et Zenimax ei hakka kiirelt uut contenti vorpima muutes vana sellega kasutuks nende mängijate jaoks kellel pole tuli perses.

Eks näis. Hetkel alles lvl 10 Ebonhearti poolel.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2014 14:49:41 vasta tsitaadiga

Olen pihviga sellles mõttes nõus, et tegelikult mängu saab nautida ja selle raha eest ka minu jaoks on seal rohkem kui küll sisu. Samas siin on teine pool see, et ma saan sama või vähema raha eest teistest mängudest rohkem meelelahutust. Ühtlasi ei saa mööda vaadata ka sellest, et tootja on otsustanud eriti värdja maksemudeli mängule külge pookida (sa pead maksma täismängu hinna, kuumaksu ja rassi eest veel lisaks). Mängurina ma põhimõtteliselt ei toeta nii värdja maksemudeliga mängu ja sellist tootja käitumist. Kui piisav hulk mänguritest selle heaks kiidavad, siis tehakse tulevikus sarnaseid ilgusi. Minule vähemalt jääb teadmine, et mina ei andnud panust mängumaailma veel rohkem rikkuda. Sarnase situatsiooni ees olid inimesed, kes avasüli lasid tootjatel endale DLC'de ja värdjate drm'idega koti pähe tõmmata, otsustasid nende eest maksta ja andsid tootjatele rohelise tule, et "tehke poolikuid mänge, lüpske meid, maksame hea meelega."

Kuid üldiselt, ega siin selle mängu maksemudeli mõtet eriti jahuda pole. Hetkel on tasuline, kas läheb tulevikus f2p'ks... saame näha.

Seniks huvitaks mind mängu omavate ja mängivate inimeste muljed. Mis teile meeldib, mis ei meeldi? Mis näiteks betaga võrreldes halvem või parem? Rääkige lahedaid või nõmedaid lugusid mängust icon_smile.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2014 14:52:05 vasta tsitaadiga

How Well Does The Elder Scrolls Online Run On Your PC?
http://www.tomshardware.com/reviews/the-elder-scrolls-online-performance,3789.html

tsitaat:

While the Ultra-High setting demands more from your hardware, it won't give you a ton of additional visual effects. Nevertheless, you can still get smooth performance at 1920x1080 from a Radeon R7 260X or GeForce GTX 750 Ti.

_________________
M: AMD Ryzen 5 7600X Box
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls Online mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.