Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, CISPA, DMCA, GDPR... »  Eesti ametnikud hoiduvad ACTAst rääkimast märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2012 11:07:50 Eesti ametnikud hoiduvad ACTAst rääkimast vasta tsitaadiga


ACTA-vastaste meeleavaldus pani Poola peaministri lepingusse ettevaatlikult suhtuma, Eesti valitsus aga on siiani vait kui sukk.

Loe edasi Õhtulehest.

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
whippit
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2005




sõnum 31.01.2012 11:46:20 vasta tsitaadiga

Mitmest avalikust allikast on kuulda olnud, et see nädal korraldatakse ACTA teemaline ümarlaud. Usutavasti räägitakse seal teemast niipalju, kui kulub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonuj
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2006




sõnum 31.01.2012 11:50:42 vasta tsitaadiga

Lootust annab, et Korbeinik Ojuland jvm. reformistid on kahtleval seisukohal. Küsimus on, et miks Paet selle heaks kiitis enne kalanduskomisjoni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 31.01.2012 14:33:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Küsimus on, et miks Paet selle heaks kiitis enne kalanduskomisjoni.


Tundub siiamaani, et kas valitsusest tõesti keegi ei teadnud täpselt, mis see ACTA siiski on ja mis konflikte see võib tekitada või eeldati, et võetaksegi see vaikselt vastu, nii et keegi sellest suurt midagi teada ei saa. Huvitav on muidugi see, et kui HV kui ka EIK poleks seda nö suure kella külge pannud, oleks see asi ka ehk läbi läinud... icon_neutral.gif

_________________
icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 31.01.2012 14:35:36 vasta tsitaadiga

tonuj kirjutas:
Lootust annab, et Korbeinik Ojuland jvm. reformistid on kahtleval seisukohal. Küsimus on, et miks Paet selle heaks kiitis enne kalanduskomisjoni.
Ilmselt oli see mingi rutiinne paber laual, mida pidi allkirjastama. Ei usutud, et niivõrd suurt avalikkuse tähelepanu saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 31.01.2012 15:04:38 vasta tsitaadiga

meelega rutiinne paber icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
auranautik
HV vaatleja
auranautik

liitunud: 28.01.2012




sõnum 31.01.2012 15:06:48 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
tsitaat:

Küsimus on, et miks Paet selle heaks kiitis enne kalanduskomisjoni.


Tundub siiamaani, et kas valitsusest tõesti keegi ei teadnud täpselt, mis see ACTA siiski on ja mis konflikte see võib tekitada või eeldati, et võetaksegi see vaikselt vastu, nii et keegi sellest suurt midagi teada ei saa. Huvitav on muidugi see, et kui HV kui ka EIK poleks seda nö suure kella külge pannud, oleks see asi ka ehk läbi läinud... icon_neutral.gif
Ma arvan, et enne EIKi tegelesid sellega siiski Karmen Turki taolised juristid, samas ma ei oska öelda, kumb enne tuli.
_________________
www.auranautika.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2012 15:08:43 vasta tsitaadiga

EIK loomulikult enne. HV avastas selle liigagi hilja.
Aga parem hilja kui mitte kunagi...

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2012 18:40:13 vasta tsitaadiga

Treenitakse võimalikuks küberründeks eusa_think.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Glaze
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2012




sõnum 31.01.2012 19:25:45 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Treenitakse võimalikuks küberründeks eusa_think.gif

Ilmselt seoses sellega:
http://www.youtube.com/watch?v=1_9crIIoHaU
https://www.facebook.com/pages/Anonymous-Estonia/182169108549446

5 eestlast tõmbavad arvutis LOIC käima ja "refreshivad" valitsuse lehti.
Küberrünnak missugune.

DDoS vajab koordineeritud ja suuremahulist tegevust. Tuhandeid inimesi või botnette. Kahtlen sügavalt, et see Eesti facebooki leht endast mingit ohtu kujutab.
Pseudoprobleemidega võitlemise asemel võiks Eesti Vabariigi Valitsus nii olulisel teemal rahvaga läbi rääkida, mitte salaja küsitava sisuga häguselt sõnastatud lepingutele kiirustades alla kirjutada.


viimati muutis Glaze 31.01.2012 20:54:13, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 31.01.2012 19:42:49 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
...
Tundub siiamaani, et kas valitsusest tõesti keegi ei teadnud täpselt, mis see ACTA siiski on ja mis konflikte see võib tekitada ...


Huvitav, paljud ACTA vastase liikumise eesträäkijad teavad täpselt, millega tegu ning milliseid konflikte see võib tekitada.
Mulle absoluutselt ei meeldi kitsendused ning olen ka siinsetes lõimetes toodud väidetega ACTA kahjulikkusest päri, kuid algtekstid on liiga mahukad, võõrkeelsed ning juriidilised, et mul pole lihtsalt pädevust mis annaks võimaluse sealt tõegavõetavaid katkeid välja rebida. Seega pole ma ka lugenud ning toetun lihtsalt meedias väljapaisatule.

Sama võib olla ka ilmselt enamike "valitsejatega" .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.02.2012 00:16:50 vasta tsitaadiga

http://www.techdirt.com/articles/20120201/12153217626/estonia-next-line-to-receive-us-encouragement-to-adopt-harsher-anti-piracy-laws.shtml

Kerge käte väänamine USA suunast.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 03.02.2012 07:31:35 vasta tsitaadiga

eile jäi just kõrvu, et olevat tekkinud mingi kala uute filmide näitamisõiguse ostmisega. teemaks oli tähesõdade 3d jupp. Täitsa vabalt, et väikene pigistamine hakkab lombi tagant pihta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2012 07:41:56 vasta tsitaadiga

huvitavad kommentaarid seal
_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.02.2012 02:50:32 vasta tsitaadiga

tonuj kirjutas:
Lootust annab, et Korbeinik Ojuland jvm. reformistid on kahtleval seisukohal. Küsimus on, et miks Paet selle heaks kiitis enne kalanduskomisjoni.


ojulandi peale ma nii väga ei panustaks, sest jättis tema ju hääletamata. kas see pole mitte märk soovist distantseeruda kogu teemast ...

_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2012 03:02:37 vasta tsitaadiga

Või siis oli parajasti shoppamas, nagu keegi kuskil kommenteeris? icon_smile.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 06.02.2012 09:28:24 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Või siis oli parajasti shoppamas, nagu keegi kuskil kommenteeris? icon_smile.gif
Tema lemmikmeetod vastutusest kõrvalehiilimiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kännuämblik
HV kasutaja
Kännuämblik

liitunud: 21.04.2003




sõnum 10.02.2012 09:56:01 vasta tsitaadiga

Ei saa siia ise uut teemat teha (muidu oleks teinud ACTA - kes on kes?)
Teema aga selles et reform on tekitanud minu jaoks tõsise probleemi - pole enam üldse kedagi valida.
Olin ammustel aegadel Isamaaliidu valija. Peale Respublikaga liitumist toimus selles parteis aga kiire allakäik, selline mitteisamaaline tegu nagu elamislubadega sahkerdamine on lihtsalt selle loogiliseks jätkuks ja kulminatsiooniks. No ja internetis sai neil ruum ka otsa. icon_wink.gif
Reform on juba varem silma torganud oma asjatundmatuse ja üleoleva ignorantsusega IT teemades (kasvõi näiteks tarkvarapatentide teema). Aga viimased sündmused ületavad minu taluvuspiiri, reformi valimine edaspidi pole enam võimalik.
Keskerakond - no millest me räägime. Kuna eesotsas on selline mees, partei normiks on igasugune sahkerdamine (kui palju neist hetkel kinni istubki?) ja poliitikas paistab eesmärgiks olema idanaabrite huvide esindamine, on nende valimine välistatud.
Sotsid - lisaks sellele et sotsidel on veidi kommunismiehitaja oreool, mis on minu jaoks vastuvõtmatu, on nad viimasel ajal hankinud sõpru, kes mulle üldse ei sobi. Ütle mulle, kes on su sõbrad, ja ütlen, kes oled sina.
Edasi jäävad juba rohkem nišiparteid.
Rohelised - kui nad oleks sellised rohelised, nagu mujal maailmas, siis oleksin ilmselt nende valija. Meil on nad paraku tähtsusetu väike partei, kes oma mõjuga pisisahkerdusi teeb. Strandberg on kahtlemata tark mees, aga miskipärast satub ta kogu aeg mingitesse jamadesse.
Kristlikud demokraadid - peale Hallase seksiskandaali pole nad nagu millegagi eriti silma torganud. Oma suunitluselt sobiks nad justnagu enam-vähem, aga ma ei tahaks poliitikat usuga siduda - minu meelest need asjad ei sobi kokku.
Kas on mingi partei, kelle olen kõrvale jätnud ja kes meile lähedastes teemades on asjalik? Tanel, äkki ikka võtad ette partei tegemise? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 10.02.2012 10:01:17 vasta tsitaadiga

Kännuämblik, ära riku Tanelit ja AHV ' e ära! Kui partei ja päevast-päeva poliitika tegemiseks läheb, siis jääb HV liiga unarusse icon_wink.gif icon_lol.gif icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004




sõnum 10.02.2012 11:00:48 vasta tsitaadiga

to Kännuämblik - juurdlesin ise ükspäev sama teema üle ning jõudsin samale järeldusele, et kuigi osades parteides on väga tarku ja sümpaatseid isikuid ka, on olukord ikkagi selline, et pettumus Eesti poliitika ja paljude poliitikute üle on nii suur, et ei soovigi kellelegi oma häält anda.

Suure tõenäosusega ei annagi, kuigi valima lähen kindlasti - ainult, et valimissedeli peale proovin paari lühikese lausega kirja panna, mis ma "sellest" asjast hetkel arvan (mingeid vulgaarsusi ma pilduma ei hakka). Mis ma sellega saavutan? Ilmselt ei midagi, sest paraku on olukord selline, et suur osa Eesti inimestest on havi mäluga tohmanid ning annavad ikka oma hääled samadele isikutele, kes neid juba aastaid kottinud on. Aga olgem ausad, keda siis valida on? Kui nii võtta, siis ega kedagi paremat hetkel võtta ka ei ole - kuigi niimoodi ei tohiks mõelda, aga hetkel lihtsalt tundub see olukord kuidagi lootusetu. N.ö protesti sedeliga kavatsengi märku anda, et ei ole midagi nii, et parteide hääled tulevad iseenesest mõistetavalt - need tuleb ikkagi välja teenida.

Reformide suured "pead" ongi hetkel ennastäis ning sõna otseses mõttes mõnitavad rahvast. Ilmselt kujutavad nad endale ette, et kui teiste parteide ümber käivad mingid skandaalid, siis küll rahvas ikka neid võimule tagasi valib. Keegi (nime ei mäleta) ütles TV-s minu arust päris õigesti, et kui üks partei või ühed ja samad inimesed on liiga kauaks võimu juurde jäänud, siis paratamatult võim lihtsalt korrumpeerub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2012 11:16:39 vasta tsitaadiga

Valimissedeli peal asjast arvamine - seda nimetatakse "rikutud valimissedeliks", et ometi ei paistaks välja, et osad inimesed ei ole antud hetkel süsteemiga nõus. Alati on huvitav pärast uudistest teada saada, palju selliseid oli.
Mis puudutab Andruse käitumist, siis ma üritan välja mõelda, kas ta saab aru, et enamus tema poolt antud hääli on Edgarivastased protestihääled, täpselt samuti nagu Indreku eurohääled on kõik süsteemivastased. Kui ta saab aru, siis ilmselt arvab, et seni kuni on Edgar mängus, on ka peaministritool kindel. Kui ei saa aru, siis vist arvab et ta on peaminister lihtsalt sellepärast et ta on nii awesome. Kumbagi pidi on olukord üsna twisted.

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kännuämblik
HV kasutaja
Kännuämblik

liitunud: 21.04.2003




sõnum 10.02.2012 11:57:24 vasta tsitaadiga

Kahjuks eelkirjeldatud moel valimissedelitele kirjutamise ainus tulemus on tõesti see et sedel tunnistatakse rikutuks ja tulemus on sama mis valimistele mitte minna. Tegelikult on sama tulemus ka hääle andmisel mingile väga väikesele nišiparteile, see hääl läheb lihtsalt kaotsi. Sestap ongi juhtunud et reform on saanud mu hääle, nagu eespool õieti mainiti, oli see pigem keskerakonna vastu hääletamine, kui reformi poolt hääletamine - tegin halbadest valikutest parima. Nüüd on aga jäänudki ainult ühtmoodi halvad variandid - ok, keskerakonda ei suuda teised siiski ületada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2012 12:14:02 vasta tsitaadiga

kaabakas kirjutas:
Valimissedeli peal asjast arvamine - seda nimetatakse "rikutud valimissedeliks", et ometi ei paistaks välja, et osad inimesed ei ole antud hetkel süsteemiga nõus. Alati on huvitav pärast uudistest teada saada, palju selliseid oli.....


No siit olekski variant, et kui ikka kedagi valida ei oska, siis rikkudagi valimissedel protesti märgiks, ning kui protestijaid piisavas koguses tuleb, siis ehk paneb kedagi mõtlema...

Ise vist hääletan siiski põhimõtteliselt jätkuvalt keskerakonna vastu, ehk siis nende kartuses ei hakka sedeleid rikkuma, mitmest halvast tuleks siiski kõige vähem halb valida... icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2012 12:15:26 vasta tsitaadiga

Mis puudutab seda, kelle poolt valida, siis mind kisub sotside poole. Kommunismiehitamise argument ei päde minu meelest kuigi kaugele, sest riigi ülesanne ongi asju ümber korraldada kui me leiame mingi loomuliku seisu halva olevat. Ameeriklased sõimavad kommunismiks ka näiteks riiklikku ravikindlustust. Kas siinmail keegi arvab, et Haigekassa on kommunism või Halb Asi? Samasuguseks kommunismiks võib nimetada ka riigipensione, avalikke maanteid, kultuurkapitali jne. Parempoolne argument väidab, et igaüks peab ise kinni maksma, mida ta kasutab. Vasakpoolne väidab, et osadele asjadele on õigus ka nendel, kes ise ei jõua kinni maksta. Parempoolne argument jõuab varem või hiljem välja libertaarlusse ehk riigi eitamisse, ja toob kaasa käesoleva ameerika masu. Vasakpoolne argument jõuab varem või hiljem välja liiga suure ja laisa riigiaparaadini, ja toob kaasa käesoleva euroopa masu. Küsimus on selles, kui kaua sa jõuad äärmuste vahel tasakaalus olla. Ent vasakule kiskuval maailmavaatel on see oluline eelis, et ta väärtustab iga inimest, sel ajal kui paremale kiskuv väärtustab ainult neid, kes sotsiaaldarvinismis ellu jäävad.
Selles plaanis on huvitav ka sotside kampalöömine vene vähemusega. Üldiselt on minu meelest hea idee üritada venelastega hästi läbi saada, nad on ikkagi ka inimesed, ja pole süüdi et nad siin on. Muidugi on venelaste seas ka tiblasid, aga eestlaste seas on jälle osse ja mida kõike veel. Jobusid leiab igalt poolt; ei tasu mõne venna pärast kohe pere heita. Veelgi enam, venelaste krooniline dialoogist väljajätmine tõi ju kaasa aprillirahutused. Niivõinaa on hea, kui on kellegagi dialoogi pidada - isekeskis tõupuhtuse taga ajamine toob kaasa kuue varbaga lapsed. Kokkuvõttes oleks sotsid nagu võimaluse ära teeninud ja kõik teised on ennast juba täis teinud.

Nüüd üritame siia valemisse Acta asetada:)

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kännuämblik
HV kasutaja
Kännuämblik

liitunud: 21.04.2003




sõnum 10.02.2012 12:50:18 vasta tsitaadiga

kaabakas kirjutas:
Kokkuvõttes oleks sotsid nagu võimaluse ära teeninud ja kõik teised on ennast juba täis teinud.
No Eesti okupatsiooni ja küüditamise eitamise teemad on minu jaoks väga välistavad. Sotside sõprade seisukohad pole neis küsimustes minu jaoks lõpuni selged, aga valesse suunda kisub. Ja kui keegi räägib samast asjast eestlastele ühtmoodi ja venelastele teistmoodi, siis keskerakonna puhul on see tavaline, aga teistest siiski ei ootaks.
kaabakas kirjutas:
Nüüd üritame siia valemisse Acta asetada:)

ACTA seos on lihtne ja täiesti olemas - tahaks aru saada, kas meil on parteisid, kelle seisukohad ACTA osas kattuvad minu seisukohtadega. Ma ei tahaks neid näha meeleavaldusel parteilist propagandat tegemas, kuid sooviks näha parteide selgeid seisukohavõtte ACTA teemal. Tegelikult huvitaks veel ka selgus tarkvarapatentide teemal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, CISPA, DMCA, GDPR... »  Eesti ametnikud hoiduvad ACTAst rääkimast mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.