Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Witcher 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 85, 86, 87  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.08.2015 21:09:19 vasta tsitaadiga

ma teen sellist questi nagu Old pals ja pean mängima qwenti selle Vernon Rochega ja ta on seal laagris täiesti olemas aga rääkida temaga ei saa veel vähem kaarte hakata mängima icon_neutral.gif on kellelgi veel sellist jama olnud ja oskab äkki keegi mingit lahendust pakkuda ? Mul momendil peal patch 1.07 ,viimast 1.08 patchi pole julgenud installida, kuna kardan et hakkab äkki jälle mängust välja viskama ? või oskate öelda kuidas see viimane patch on kas on probleeme ?

täpselt sama jama mis siin videos icon_sad.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.08.2015 21:27:07 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
ma teen sellist questi nagu Old pals ja pean mängima qwenti selle Vernon Rochega ja ta on seal laagris täiesti olemas aga rääkida temaga ei saa veel vähem kaarte hakata mängima icon_neutral.gif on kellelgi veel sellist jama olnud ja oskab äkki keegi mingit lahendust pakkuda ? Mul momendil peal patch 1.07 ,viimast 1.08 patchi pole julgenud installida, kuna kardan et hakkab äkki jälle mängust välja viskama ? või oskate öelda kuidas see viimane patch on kas on probleeme ?

täpselt sama jama mis siin videos icon_sad.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
lihtsalt liiga hilja peale jätsid selle gwenti mängimise
pole vahet, kuivõrd sa ka pingutad, sa ei saa kõiki kaarte enam icon_idea.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.08.2015 21:31:59 vasta tsitaadiga

libe, ma ei teadnud et kaardi mängimine käib main questi ja kõrval lugudega koos icon_neutral.gif miks siis nii ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.08.2015 21:37:32 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
libe, ma ei teadnud et kaardi mängimine käib main questi ja kõrval lugudega koos icon_neutral.gif miks siis nii ?
osa tegelasi kaob või saab surma main questi aegu icon_rolleyes.gif
vernon rochega ehk õnnestuks veel mängida, kui temaga mõni missioon veel lõpetamata, aga pelgan siiski, et pead gwenti jaoks uue mängu alustama


ise ma sain kõik kaardid kokku, kuna keskendusin kohe alguses selle mängimisele , muidugi ajasin walkthrough'des järge, kuna soovisin saada mängust maksimumi, ilma, et seda mitu korda peaks läbima

spoilerite vastu olen immuunne, erinevalt paljudest icon_cool.gif thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 23.08.2015 22:51:40 vasta tsitaadiga

Gap, Patch 1.08 sisaldas ka:
Fixes an issue where players were unable to talk to Roche during the "An Eye for an Eye" quest.
Fixes an issue where players were unable to talk to Roche during the "Brothers in Arms" quest.
vb ka see oli põhjuseks: Fixes an issue where Roche would stay at his camp instead of going to the Oxenfurt Bridge in the "Get Junior" quest.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.08.2015 23:08:20 vasta tsitaadiga

Rand0m, tänud thumbs_up.gif panin juba selle viimase patchi 1.08 tõmbama. Hullemaks enam minna ei saa icon_biggrin.gif patch 1.07 jooksis mäng hästi ,enne seda oli natuke probleeme ,crashid desktopile ja niisama mäng kiilus kinni seda siis 1.05 patchiga 1,07 jooksis jälle veatult. Vernon Roche on täiesti olemas seal loodan et saan temaga ikka mängida.. tegin siin neid igast qwenti mänge ja hunniku juba endale igast häid kaarte võitnud icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cummel
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009




sõnum 24.08.2015 14:35:44 vasta tsitaadiga

Heli kaob klappidest kogu aeg ära mängides, kas selle vastu ka rohtu on? Kõlaritest 2.1 tuleb heli kogu aeg, aga esipaneeli kaudu ühendatud klappidest kaob heli ära.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.08.2015 15:04:58 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Gap kirjutas:
libe, ma ei teadnud et kaardi mängimine käib main questi ja kõrval lugudega koos icon_neutral.gif miks siis nii ?
osa tegelasi kaob või saab surma main questi aegu icon_rolleyes.gif
vernon rochega ehk õnnestuks veel mängida, kui temaga mõni missioon veel lõpetamata, aga pelgan siiski, et pead gwenti jaoks uue mängu alustama


ise ma sain kõik kaardid kokku, kuna keskendusin kohe alguses selle mängimisele



ei muutnud see patch ka mitte midagi,ikka ta seisab seal ja surnud ta ei ole ,rääkida temaga lihtsalt ei saa... veel vähem kaarte mängida icon_sad.gif samamoodi ei ole mitte ükski teine isik kellega selles Old Pals questis on vaja qwenti mängida, pole mitte keegi neist surnud või kuhugi lõunamaale puhkama sõitnud!
Story osas olen jõudnud juba sinnamaani kus alustasin Battle Preparations nimelise questiga (lihtsalt nimi ei spoilerda see midagi) nii et peale seda questi muutub Vernon kõnevõimetuks icon_evil.gif Õnneks mul on seal käsitsi seivides olemas 2 seivi millest üks on enne selle questi ära tegemist,kuigi jah palju asju pooleli ja tegemata seal seivis(võib.olla kunagi teen sealt kohast edasi päris algusest vast niipea küll ei viitsi),siis loadisin selle koha uuesti ja kontrollisin siis saab selle vernoniga rääkida jne... Igatahes loodan ehk kunagi äkki ka fixitakse see lõpuks ära vms ... lasku üks korralik suurem patch välja mitte ei jupitatada ja parandatakse mingeid mõttetuid asju icon_evil.gif ok seda passiflora questi saan vähemalt teha ja siimaani on läinud hästi päris palju häid kaarte olen saanud icon_razz.gif
tsitaat:
Fixes an issue where players were unable to compare their items with ones sold by merchants.
viimase patchi log no milleks ? samamoodi on mul veel üks quest lõpetamamatta Skelliges most wanted nimeline, kus lihtsalt ei saa ära teha , kuna üks tüüp lihtsalt kiilub kinni ja ei liigugi enam... ok mis siin ikka halan kasu sellest pole momendil niikuinii ... .cdprojekt ametlikus foorumis on paljudel täpselt samad bugid postitatud mis minul,nii et äkki seal neid loetakse ja võetakse arvesse .. Minu arvates ja mina mõtlesin, et see qwenti mäng on nagu ajaviiteks,et ise tead millal kaarte mängid, mitte et mäng dikteerib sulle millal sa pead seda mängima...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2015 04:01:48 vasta tsitaadiga

ei ole mina veel kordagi pidanud seda mängima...
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 25.08.2015 07:50:50 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
samamoodi on mul veel üks quest lõpetamamatta Skelliges most wanted nimeline, kus lihtsalt ei saa ära teha , kuna üks tüüp lihtsalt kiilub kinni ja ei liigugi enam... ok mis siin ikka halan kasu sellest pole momendil niikuinii ...


Reinstalli "Skellige's Most Wanted" DLC, mul lahendas see probleemi ära.

_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.08.2015 20:56:42 vasta tsitaadiga

troglodyte, tänud thumbs_up.gif tegin ära ja aitas sain selle questi tehtud.

Wiltz, sry ei saand su mõttest aru mida sa pole pidanud kordagi mängima ?


edit:http://forums.cdprojektred.com/threads/36088-A-compendium-of-tweaks-and-fixes-for-the-PC-version?p=1897606&viewfull=1#post1897606

päris hea näeb see udune soo välja minu arvates,midagi taolist nagu kunagi nägime screenshotidel milline witcher oleks pidanud olema välja tulles.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2015 23:34:59 vasta tsitaadiga

"Minu arvates ja mina mõtlesin, et see qwenti mäng on nagu ajaviiteks,et ise tead millal kaarte mängid, mitte et mäng dikteerib sulle millal sa pead seda mängima..."

mäng pole mulle kordagi dikteerinud, et nüüd peabn hakkama kaarte mängima icon_wink.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2015 23:40:02 vasta tsitaadiga

Ei viitsind mina ka seda gwenti kunagi mängida
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.08.2015 00:30:28 vasta tsitaadiga

ok lihtsalt libe jutust jäi selline mulje et ma pidin teadma, et ma pean mingil hetkel need qwent questid ära tegema ja oma viga et ma nüüd ei saa ühte questi teha, kuna see vernon on olemas oma peidupaigas ja mina temaga mängu bug-i tõttu rääkida, ega qwenti ei saa mängida. ok las ta jääb praegu, ega polegi oluline lihtsalt meeldis seda qwenti mängida vahepeal, aga tundub et olen nüüd lõpuks ka tüdinenud sellest,kuna kõik on juba enam vähem ära võidetud icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.08.2015 06:55:46 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
ok lihtsalt libe jutust jäi selline mulje et ma pidin teadma, et ma pean mingil hetkel need qwent questid ära tegema ja oma viga et ma nüüd ei saa ühte questi teha, kuna see vernon on olemas oma peidupaigas ja mina temaga mängu bug-i tõttu rääkida, ega qwenti ei saa mängida. ok las ta jääb praegu, ega polegi oluline lihtsalt meeldis seda qwenti mängida vahepeal, aga tundub et olen nüüd lõpuks ka tüdinenud sellest,kuna kõik on juba enam vähem ära võidetud icon_razz.gif

eusa_wall.gif
kui sa tahad kõiki kaarte kätte saada, et get them all quest ära teha ning seda mitte failida, siis pead sa sellele varakult mõtlema, sest sinu otsused mängu jooksul võivad muuta selle questi läbitamatuks - seda vist kõige viimase patchiga parandati mingilmääral

samsas keegi ei käsi sul neid queste teha

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
6kantv6ti
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2013




sõnum 28.08.2015 09:21:27 vasta tsitaadiga

Kusjuures...tavaliselt saab peale kaupmehe/kõrtsmiku/special tegelasega mängides qwent kaarte ainult ühe. Ma olen täiesti kindel, et ühel korral lajatas mulle 3-special kaarti, seega seal mingi loogika on "kaotatud" kaartide tagasisaamiseks. Praegu on pakist mingi hulk puudu, samas on mul Passiflora quest tegemata, sealt peaks ka tilkuma kõvasti kaarte juurde.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 01.09.2015 21:20:48 vasta tsitaadiga

mis kurat see nüüd siis peaks olema. mingi lollaka eidega kuskil koopas ja missioon ütleb, et explore the ruind and swallow the follow symbols... MIDA KURADIT??? icon_evil.gif juhatab mingi mätta juurde see minimap ja karjub et near. mitte sittagi pole seal. kopp.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 01.09.2015 21:21:25 vasta tsitaadiga

uuri sümboleid, mis seal nii kummaliselt keerulist ja rasket on?

swallow oli vist mingi märk millega ciri seotud oli?! ehk siis otsi pääsukest?

vihje, mängus saab hüpata ja vette maandumine = 0 % damage icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.09.2015 21:22:03 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
mis kurat see nüüd siis peaks olema. mingi lollaka eidega kuskil koopas ja missioon ütleb, et explore the ruind and swallow the follow symbols... MIDA KURADIT??? icon_evil.gif juhatab mingi mätta juurde see minimap ja karjub et near. mitte sittagi pole seal. kopp.gif
äkki on seal all koobas?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 01.09.2015 21:22:37 vasta tsitaadiga

Varsti uus mäng vaja välja vaadata, kuidas Witcher 3 seis on? GOG Galaxy ei ole ammu ühtegi patchi tirinud, hakkab valmis saama mäng neil? Tahaks mängida icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.09.2015 21:23:24 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Varsti uus mäng vaja välja vaadata, kuidas Witcher 3 seis on? GOG Galaxy ei ole ammu ühtegi patchi tirinud, hakkab valmis saama mäng neil? Tahaks mängida icon_smile.gif
oota veel paar aastat, see mäng ei ole kaugeltki valmis thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 01.09.2015 21:30:28 vasta tsitaadiga

Kui ma expansionid ära ootan jõuavad juuksed halliks minna icon_wink.gif
Midagi väga hullu vist putukate koha pealt enam ei ole?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 01.09.2015 21:32:06 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Varsti uus mäng vaja välja vaadata, kuidas Witcher 3 seis on? GOG Galaxy ei ole ammu ühtegi patchi tirinud, hakkab valmis saama mäng neil? Tahaks mängida icon_smile.gif


Mängida on kuhjaga. Samas aasta lõpu poole esimene Expansion samuti soolas ning järgmise aasta kevade paiku veel üks. Niiet, vähemalt 6 kuud läheb veel aega enne kui kogu planeeritud kompotti lootust mängida on. Kuid see ei tähenda, et praegune kuidagi kehva oleks.

Mäng oli GOTY materjal juba väljalaske hetkel ning praegu asi veelgi parem. Kuid selge on ka see, et nii massiivse open world mängu puhul ei tasu lootagi, et üldse kunagi mingi "flawless" versioon valmis treitaks. Erinevaid pisemaid buge jäävad nii suured mängud tänapäeval alati sisaldama.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 01.09.2015 21:36:41 vasta tsitaadiga

ah perse, mingi miljon korda juba samast kohast läbi jooksnud juba ja nüüd siis peale tundi aega töllerdamist lõpuks tekib mingi valge rõnga selle maskiga mehikesega. thumbs_down.gif shits broken
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.09.2015 21:39:36 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
ah <b>piix</b>, mingi miljon korda juba samast kohast läbi jooksnud juba ja nüüd siis peale tundi aega töllerdamist lõpuks tekib mingi valge rõnga selle maskiga mehikesega. thumbs_down.gif shits broken
ehk pidid hämaras kohtuma icon_rolleyes.gif
kindel, et juhiseid õigesti lugesid?

ei mäleta, et oleks sarnast piixu olnud, nagu siin jaurad

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Witcher 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 85, 86, 87  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.