Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Euro Truck Simulator 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 140, 141, 142 ... 164, 165, 166  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2015 20:22:14 vasta tsitaadiga

Tsum kirjutas:
Hakkasin ka üle pika aja multiplayeris sõitma. Kuidas ma endal seda nime muuta saan, mida teised näevad ? Hommikul mängisin, mõnda idiooti nägin, aga pihta ei saanud mulle keegi. Sellest ma aru ei saa, ma sõidan gaas põhjas 90ga ja kiirteel nii mõnigi lendab must mööda ikkagi, EU1´s peaks ju piiraja peal olema ?

Ma ei tea küll millest see täpselt oleneb, aga kõigil pole 90km/h nö võrdne. Sõbraga sõites, siis ükskõik mis masin või kui raske minu/tema koorem on, siis alati libisen temalt eest ära. Kui panen piiraja nii 85'e peale, siis sõidaks nagu sama kiirusega, kuigi temal on piiraja 90'e peal.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aare2
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 04.01.2015 20:31:54 vasta tsitaadiga

Kromosoom kirjutas:
Tsum kirjutas:
Hakkasin ka üle pika aja multiplayeris sõitma. Kuidas ma endal seda nime muuta saan, mida teised näevad ? Hommikul mängisin, mõnda idiooti nägin, aga pihta ei saanud mulle keegi. Sellest ma aru ei saa, ma sõidan gaas põhjas 90ga ja kiirteel nii mõnigi lendab must mööda ikkagi, EU1´s peaks ju piiraja peal olema ?

Ma ei tea küll millest see täpselt oleneb, aga kõigil pole 90km/h nö võrdne. Sõbraga sõites, siis ükskõik mis masin või kui raske minu/tema koorem on, siis alati libisen temalt eest ära. Kui panen piiraja nii 85'e peale, siis sõidaks nagu sama kiirusega, kuigi temal on piiraja 90'e peal.
Sõidad uue volvoga?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2015 20:44:41 vasta tsitaadiga

aare2, Ei, vanema R'iga, 620HP. Aga see ei oma tähtsust. Sõitsin ka uuema Volvo'ga, vana ning uue DAF'iga. Kogu aeg oli minu 90km/h kiirem.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2015 22:00:18 vasta tsitaadiga

sõitsin konvois. 300000€ sai -150000€ icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauno001
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2012




sõnum 04.01.2015 22:00:34 vasta tsitaadiga

Seoses jõulude ja aastavahetuse tralliga,pisut eemal olnud MP-st,täna siis sisse logides ootas täielik õudukas ees icon_biggrin.gif Mai tea mida helvetti nad seal muutnud on vahepeal,kuid ping mis mul koguaeg siiamaani stabiilselt 60-70 olnud,täna hüppas 60 kuni 600 icon_biggrin.gif Seega sain 10 minutiga 5 kicki icon_lol.gif Lisaks liikluses tunne nagu terved rekkakoorma täied segaseid kuskil välja lastud... Vahepeal oli juba päris ok asi,kuid peale tänast ei kisu küll enam tükk aega sõitma vist uuesti icon_sad.gif Mai saa aru kas nad serveris kasutajaid tõstnud jälle,või see suur pühade allahindlus steamis on pannud kõik maailma tatikad ets2 ostma,et selline segadus liikluses...!?! Ja igal pool,mitte aint europordis.Julmem möödapressimine ja ramming käib icon_biggrin.gif Palju õnne neile kes üritavad sellises kaoses ilma moneycheatita hakkama saada icon_smile.gif)) Ise eemal mõni aeg jälle,vaatan jälgin mängu,et mis saab edasi selles kaoses icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aare2
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 04.01.2015 22:20:48 vasta tsitaadiga

mauno001 kirjutas:
Seoses jõulude ja aastavahetuse tralliga,pisut eemal olnud MP-st,täna siis sisse logides ootas täielik õudukas ees icon_biggrin.gif Mai tea mida helvetti nad seal muutnud on vahepeal,kuid ping mis mul koguaeg siiamaani stabiilselt 60-70 olnud,täna hüppas 60 kuni 600 icon_biggrin.gif Seega sain 10 minutiga 5 kicki icon_lol.gif Lisaks liikluses tunne nagu terved rekkakoorma täied segaseid kuskil välja lastud... Vahepeal oli juba päris ok asi,kuid peale tänast ei kisu küll enam tükk aega sõitma vist uuesti icon_sad.gif Mai saa aru kas nad serveris kasutajaid tõstnud jälle,või see suur pühade allahindlus steamis on pannud kõik maailma tatikad ets2 ostma,et selline segadus liikluses...!?! Ja igal pool,mitte aint europordis.Julmem möödapressimine ja ramming käib icon_biggrin.gif Palju õnne neile kes üritavad sellises kaoses ilma moneycheatita hakkama saada icon_smile.gif)) Ise eemal mõni aeg jälle,vaatan jälgin mängu,et mis saab edasi selles kaoses icon_rolleyes.gif
http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/3589-dancing-trucks-info/
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zinch
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2015




sõnum 05.01.2015 00:05:44 vasta tsitaadiga

Tere,

Kuna olen värske liige ei lase kellelegi privaat sõnumit saata. Ehk on keegi nii lahke ja viitsib mulle enda kontakti saata ja veidi õpetust jagada kuidas teie punti mängima saada.
Kuskohast , millise versiooni mängust peab ostma. Kuskohast saada multiplayer, kas ostetud mängu ühendamine serveriga on ka õnneloos jne?
Kas digiplay.ee on usaldusväärne koht mängu seotamiseks ja mitmikmängu mängimiseks? Ei taha omast lollusest mingeid valesid valikuid teha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.01.2015 00:18:41 vasta tsitaadiga

zinch kirjutas:
Tere,

Kuna olen värske liige ei lase kellelegi privaat sõnumit saata. Ehk on keegi nii lahke ja viitsib mulle enda kontakti saata ja veidi õpetust jagada kuidas teie punti mängima saada.
Kuskohast , millise versiooni mängust peab ostma. Kuskohast saada multiplayer, kas ostetud mängu ühendamine serveriga on ka õnneloos jne?
Kas digiplay.ee on usaldusväärne koht mängu seotamiseks ja mitmikmängu mängimiseks? Ei taha omast lollusest mingeid valesid valikuid teha.


http://www.allkeyshop.com/blog/buy-euro-truck-simulator-2-cd-key-compare-prices/ siit saad odavamalt

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarkoP
HV vaatleja
MarkoP

liitunud: 07.08.2010




sõnum 05.01.2015 00:35:00 vasta tsitaadiga

zinch kirjutas:
Tere,

Kuna olen värske liige ei lase kellelegi privaat sõnumit saata. Ehk on keegi nii lahke ja viitsib mulle enda kontakti saata ja veidi õpetust jagada kuidas teie punti mängima saada.
Kuskohast , millise versiooni mängust peab ostma. Kuskohast saada multiplayer, kas ostetud mängu ühendamine serveriga on ka õnneloos jne?
Kas digiplay.ee on usaldusväärne koht mängu seotamiseks ja mitmikmängu mängimiseks? Ei taha omast lollusest mingeid valesid valikuid teha.
Digiplayst ära osta kohe kindlasti. See vennike nöörib korralikult. Julgelt võid aga osta www.g2a.com lehelt või nagu eelpool mainiti saad hinnavõrdluse allkeyshop lehelt. Multyplayeri saad siit http://ets2mp.com/ Pundi kohapealt aga nii palju, et eks pead inimesi Steami sõbralisti lisama hakkama ja kokku leppima kus kohtute jne. Facebookis "Eesti Suurim Mängurite Kommuunis" otsitakse ka inimesi koos sõitudeks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2015 08:19:03 vasta tsitaadiga

Steamis oli alles paar päeva tagasi head pakid ülihea hinnaga, 4.70€ ETS2+going east+cargo+paar skini thumbs_up.gif
Nüüd seal ulme hind icon_cry.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.01.2015 10:21:19 vasta tsitaadiga

MarkoP kirjutas:
zinch kirjutas:
Tere,

Kuna olen värske liige ei lase kellelegi privaat sõnumit saata. Ehk on keegi nii lahke ja viitsib mulle enda kontakti saata ja veidi õpetust jagada kuidas teie punti mängima saada.
Kuskohast , millise versiooni mängust peab ostma. Kuskohast saada multiplayer, kas ostetud mängu ühendamine serveriga on ka õnneloos jne?
Kas digiplay.ee on usaldusväärne koht mängu seotamiseks ja mitmikmängu mängimiseks? Ei taha omast lollusest mingeid valesid valikuid teha.
Digiplayst ära osta kohe kindlasti. See vennike nöörib korralikult. Julgelt võid aga osta www.g2a.com lehelt või nagu eelpool mainiti saad hinnavõrdluse allkeyshop lehelt. Multyplayeri saad siit http://ets2mp.com/ Pundi kohapealt aga nii palju, et eks pead inimesi Steami sõbralisti lisama hakkama ja kokku leppima kus kohtute jne. Facebookis "Eesti Suurim Mängurite Kommuunis" otsitakse ka inimesi koos sõitudeks.


ot:
Kas seda just nöörimiseks saab nimetada, aga jah eks koik tahavad elada ju. Kes see ikka midagi kahjumiga teha tahab või lihtsalt aitäh eest.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arisilan
HV vaatleja
Arisilan

liitunud: 27.10.2006




sõnum 05.01.2015 13:41:23 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Steamis oli alles paar päeva tagasi head pakid ülihea hinnaga, 4.70€ ETS2+going east+cargo+paar skini thumbs_up.gif
Nüüd seal ulme hind icon_cry.gif


Originis maksab mäng hetkel 4 euri kopikatega.

Eile üks tõbras rammis ka minu masina ära. Nüüdsest sõidan ainult Shadowplayga ringi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2015 17:43:24 vasta tsitaadiga

Arisilan kirjutas:
martin366 kirjutas:
Steamis oli alles paar päeva tagasi head pakid ülihea hinnaga, 4.70€ ETS2+going east+cargo+paar skini thumbs_up.gif
Nüüd seal ulme hind icon_cry.gif


Originis maksab mäng hetkel 4 euri kopikatega.

Eile üks tõbras rammis ka minu masina ära. Nüüdsest sõidan ainult Shadowplayga ringi.


Origini oma saab ka MP jaoks kasutada ?
Küsin, kuna MP tahab ju, et Steam töötaks, rääkimata registreerimisest.
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kareltr26
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2014




sõnum 18.01.2015 15:17:06 vasta tsitaadiga

Tervist kas kellelgi veel selline probleem et valgusfoorid ei toimi ainult punane põleb koguaeg? mitu korda trhavi saanud juba
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2015 15:18:13 vasta tsitaadiga

kareltr26 kirjutas:
Tervist kas kellelgi veel selline probleem et valgusfoorid ei toimi ainult punane põleb koguaeg? mitu korda trhavi saanud juba

Päeval toimivad ainult, öösel punane koguaeg.
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kareltr26
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2014




sõnum 18.01.2015 15:20:11 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
kareltr26 kirjutas:
Tervist kas kellelgi veel selline probleem et valgusfoorid ei toimi ainult punane põleb koguaeg? mitu korda trhavi saanud juba

Päeval toimivad ainult, öösel punane koguaeg.

Sul see talve reziim ka peal? kas see mängu ei tõmba aeglasemaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2015 15:21:51 vasta tsitaadiga

kareltr26 kirjutas:
martin366 kirjutas:
kareltr26 kirjutas:
Tervist kas kellelgi veel selline probleem et valgusfoorid ei toimi ainult punane põleb koguaeg? mitu korda trhavi saanud juba

Päeval toimivad ainult, öösel punane koguaeg.

Sul see talve reziim ka peal? kas see mängu ei tõmba aeglasemaks?

Ei kasuta Winter modi, proovinud olen, mu pc peal pole mingit vahet perfi osas icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kareltr26
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2014




sõnum 18.01.2015 15:24:59 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
kareltr26 kirjutas:
martin366 kirjutas:
kareltr26 kirjutas:
Tervist kas kellelgi veel selline probleem et valgusfoorid ei toimi ainult punane põleb koguaeg? mitu korda trhavi saanud juba

Päeval toimivad ainult, öösel punane koguaeg.

Sul see talve reziim ka peal? kas see mängu ei tõmba aeglasemaks?

Ei kasuta Winter modi, proovinud olen, mu pc peal pole mingit vahet perfi osas icon_smile.gif

Mis kasutaja sul steamis on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2015 15:26:33 vasta tsitaadiga

kareltr26 kirjutas:
martin366 kirjutas:
kareltr26 kirjutas:
martin366 kirjutas:
kareltr26 kirjutas:
Tervist kas kellelgi veel selline probleem et valgusfoorid ei toimi ainult punane põleb koguaeg? mitu korda trhavi saanud juba

Päeval toimivad ainult, öösel punane koguaeg.

Sul see talve reziim ka peal? kas see mängu ei tõmba aeglasemaks?

Ei kasuta Winter modi, proovinud olen, mu pc peal pole mingit vahet perfi osas icon_smile.gif

Mis kasutaja sul steamis on?

[EST] Martin366
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kareltr26
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2014




sõnum 19.01.2015 21:29:06 vasta tsitaadiga

Pole Eestlasi kohanud pikemat aega, ise sõidan eu2 kuna viskab välja mind eu1 lööb fatal error ja kõik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2015 22:25:27 vasta tsitaadiga

kareltr26 kirjutas:
Pole Eestlasi kohanud pikemat aega, ise sõidan eu2 kuna viskab välja mind eu1 lööb fatal error ja kõik.

No ega see EU2 on suht pointless ka icon_biggrin.gif
Mul oli samamoodi see errori teema, nüüd jälle toimib
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 20.01.2015 00:09:18 vasta tsitaadiga

Mul selline kamm et mäng viskab lampi errorisse ennast. võtsin modid maha, tegin uue kasutaja ikka viskab pange. mängu lasin maha ka ja tegin registry puhtaks.. miski ei aita....
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2015 00:12:50 vasta tsitaadiga

Killer-Bea kirjutas:
Mul selline kamm et mäng viskab lampi errorisse ennast. võtsin modid maha, tegin uue kasutaja ikka viskab pange. mängu lasin maha ka ja tegin registry puhtaks.. miski ei aita....

Singleplayer ?
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2015 01:55:58 vasta tsitaadiga

Ega te juhuslikult alt+tab ei kasuta ? Minul tekib nt peale seda see Error.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2015 01:57:49 vasta tsitaadiga

Kromosoom kirjutas:
Ega te juhuslikult alt+tab ei kasuta ? Minul tekib nt peale seda see Error.

Ega sa juhuslikult SweetFX ei kasuta ? icon_biggrin.gif
Mul samamoodi crash alt-tabides, aga ainult siis kui SweeFX kasutusel, ilma toimib kenasti.
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Euro Truck Simulator 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 140, 141, 142 ... 164, 165, 166  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.