Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Resident Evil 6 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2015 21:35:59 vasta tsitaadiga

Miks ei tehta praegu sellise atmosfääriga ja mõnusalt keeruliseid mänge? Alan Wake oli enamvähem, aga oli ikkagi lihtlabane ühesuunaline jooksmine.
Resident Evil 1-3 ja GC versioon on ikka tõeline kuld. Tänapäeva noored vist ilma youtube abita ei oskakski seda läbi teha. Nagu ennist mainiti siis tänu 1-3 osale olen ka mina suur fänn.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 22.01.2015 21:54:53 vasta tsitaadiga

Tänapäeva noored oskavad ainult selliseid mänge kus nool näitab millises suunas tuleb hüpata ,muidu oleks foorumid kisa ja hala täis et mõttetu mäng.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004




sõnum 22.01.2015 22:06:08 vasta tsitaadiga

Kurjam ajate siin ila jooksma aga pean veel ootama kuna uus masin poolik... protsessor puudu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 22.01.2015 23:26:06 vasta tsitaadiga

Tegin ka just ostu ära. Ootan nüüd allalaadimist ja homme kui peale tööd ärkan saab proovida icon_smile.gif
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 23.01.2015 01:25:03 vasta tsitaadiga

väga kuld värk ikka,krt võiksid 2 ja 3nda osa,veronica code ka ära remasterdada,krt oleks nõus kasvõi selle collectioni eest täisraha välja käima
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 23.01.2015 12:40:32 vasta tsitaadiga

Vici kirjutas:
väga kuld värk ikka,krt võiksid 2 ja 3nda osa,veronica code ka ära remasterdada,krt oleks nõus kasvõi selle collectioni eest täisraha välja käima

kräpkom pole enam millekski v6imeline. Vanu mänge portida sellega veel saab hakkama.
Mingi RE2 remake on kindlasti üle j6u neile. Nagunii topiksid nad veel oma paska (QTE) sisse. Nii et parem las olla.

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 23.01.2015 15:58:56 vasta tsitaadiga

Kuna hetkel erilist võimalust rahulikult süveneda ei ole siis kahjuks jääb mäng katki. Hetkel tekkis selline olukord kus omateada on koik kohad läbi käidud, aga midagi on kahesilma vahele jäänud, et saaks lugu jätkata.
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2015 17:02:04 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.01.2015 00:10:41 vasta tsitaadiga

Ise alustasin mängu selle tegelaskujuga
Spoiler Spoiler Spoiler


olles nüüd juba 14 tundi mänginud steami andmetel seda,millest kolmveerand on kindlasti edasi-tagasi uitamisega ja otsides mida teha ja kuhu minema peab icon_biggrin.gif Siiski ütleks et, mäng on vägev ja oma raha väärt,ei kahetse seda ostu üldse,isegi kui see mäng jääb seisma peale läbimängimist mingiks ajaks, tuleb kindlasti kunagi tuhin uuesti mängida.nagu pildilt näha siis need kes on mänginud siis teavad juba kuhu ma jõudnud olen icon_razz1.gif Alguses nagu ei saanud üldse pihta mis ja kuidas nüüd nagu hakkan juba taipama ja aru saama,kuna olen nüüd suht palju edasi jõudnud ja avastamist on palju. stoori alert
Spoiler Spoiler Spoiler


Igatahes nad võiksid resident evil 2 ka remake teha kuna ma pole seda mänginud ja resident evil 3 oleks ka hea ,kuigi viimast ma olen mänginud ja oli ka väga hea mäng. laskemoonaga on ka väga nodid lood,mitu korda olen pidanud ringi lonkima ilma laskemoonata ja poolvigasena,otsides neid ink ribboneid ja mõeldes kui mini tont kuskilt välja hüppab olen kutu ,mida ka mõned korrad juhtus ja alustades päris pikka vahemaad tagasi ja tehtuid mõistatusi mida tuli jälle uuesti korrata,ühesõnaga vihale ajas natule küll et krt küll miks nii icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 20.02.2015 11:20:00 vasta tsitaadiga

Resident Evil Revelation 2. saadaval lähiajal.
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.02.2015 13:45:08 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Resident Evil Revelation 2. saadaval lähiajal.


jep.Revelationi teema ka muidu olemas icon_wink.gif 1 osa oli mängitav küll ,sai isegi läbi tehtud ja see 2 osa tundub ka huvitav olema. Proovin kindlasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2015 15:37:04 vasta tsitaadiga

RE 6-st rääkides siis vaatan siin, et inimesed võtavad asja liiga tõsiselt.

Kus mujal mängus näete suurt kolli kes teid pidealt jälitab ning asi lõppeb sellega, et kimate läbi tunneli Mach 5-e juures ja tema surfab laavamere otsas üritades teid kinni püüda? icon_lol.gif

Kus mujal mängus näete motika tagaajamistseeni mis algab sellega, et hüppate tsikliga kolmekümnendalt korruselt alla ning lõppeb sellega, et auto treilerist hüppate kiirteelt alla, kusjuures seda otse üle helikopteri rootorite? icon_lol.gif

Kus mujal mängus näete tüüpi kes kõigepealt muteerub 300 kiloseks zombie koeraks, siis zombie koeraks kellel gatling kahur seljas, siis zombie T-rexiks, siis maja suuruseks zombie kärpseks ning viimaks zombie kärbes-ämblik-T-rexiks? icon_lol.gif

Kus mujal mängus näete erinevaid episoode mille märksõnaks on koomiliselt romantiline pinge kahe peategelase vahel. Jah, Isegi Chris "Fuck Boulders" Redfield kampaania läheb siia alla. Parim osa on Ada Wong kampaania. Algselt oli mõeldud single-playeriks aga siis peale fännide vingumist patchiti coop sisse. Tulemus: Ada-l on nähtamatu sõber kelle nimi on Agent ja keda a) keegi kunagi ei teadvusta, b) ei saa uksi avada ega objekte lükata, c) kui Ada oma köispüstolit kasutab või läbi ukse cutscene läheb siis lihtsalt teleporteerub kaasa ja viimaks d) suvaliselt kaob ära cutscenedes ainult selleks, et kohe tagasi ilmuda kui mäng edasi läheb. icon_lol.gif icon_lol.gif


Link


Viimaks kroon juveelis on kampaania keskne teema. Eih, see ei ole survival horror nagu arvata võiks aga DUN DUN DOOO.... armastuskolmnurk Ada Wongi, Derek Simmonsi (peapaha no 1) ja Carla Radames (peapaha nr 2) vahel. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

10/10, mängiks jälle.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2015 12:05:52 vasta tsitaadiga

Minuarust 6 osa oli suurim allakäik mängu seerias. Pole hullemat s..a näinud, kui see. Hea mänguseeria rikuti täiega ära. Ostsin mängu ja mängisin Leoni kampaaniat natuke ja suht varsti enam ei suutnud-uninstall.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_Knight_
HV vaatleja
_Knight_

liitunud: 19.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2015 20:46:17 vasta tsitaadiga

Järgmine uudis pole otseselt seotud RE6 aga RE seeriaga siiski. Resident Evil 2 remake on nüüd ametlikult välja kuulutatud. Mis on super uudis. RE2 on isiklik lemmid RE seerias.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 12.08.2015 23:52:51 vasta tsitaadiga

_Knight_ kirjutas:
Järgmine uudis pole otseselt seotud RE6 aga RE seeriaga siiski. Resident Evil 2 remake on nüüd ametlikult välja kuulutatud. Mis on super uudis. RE2 on isiklik lemmid RE seerias.


Crapcomi tase praegu on kõige madalamal, kas siin tõesti keegi arvab, et sellest tuleb midagi head välja?
Vaadake milline übersaast see revelation 2 veel on. Crapcom on põhjas, nende aeg on juba ammu läbi.
Neil pole enam raha, et korralikku graafikat ja animatsioone mängu panna. Rääkimata oskust/tahet korralikku stoori ja head gameplayd teha.

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2015 00:49:19 vasta tsitaadiga

Täna just alustasin parasitego-ga RE6 Co-Op-i. Selline nii ja naa tundub. Graafika on muidugi ülisitt. icon_biggrin.gif RE5 meeldis rohkem.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.01.2016 04:19:43 vasta tsitaadiga

RE Remastered müüs neil hästi ja mulle ka väga meeldis,nad teavad et fännid on selle üle õnnelikud.Ostan selle ka kindlasti, kuna olen seda kunagi noorena mänginud,aga see oli nii ammu ja siis ei osanud seda üldse mängidagi,mäletan et niisama kondasin ringi ja ei osanud kuhugi minna icon_biggrin.gif eelmine see remastered oli graafiliselt enam-vähem,muidugi mõeldes missugune tehnika tänpäeval juba kasutuses on võiks see graafika veelgi parem olla sellises klassikalises mängus.



edit:
tsitaat:
Published on Sep 1, 2015

This Winter fans will be able to experience an introduction to the Resident Evil origin stories that started it all in Resident Evil Origins Collection, a physical disc product that contains both the upcoming release of Resident Evil 0 and the recently released critically-acclaimed Resident Evil. This collection will be available in Europe on January 22 for PlayStation®4 computer entertainment system, Xbox One and PC.

Resident Evil 0 will also be available to purchase digitally for €19.99 / £14.99 / $19.99 in early 2016 for PlayStation®4 computer entertainment system, PlayStation®3 computer entertainment system, Xbox One, Xbox 360 and Windows PC
Play as Wesker



Link


edit2:olles seda nüüd mänginud mõned tunnid olen nüüd jännis.... äkki keegi oskab aidata kus ma selle välgumihkli saaksin millega Billy peab ühe küünla süütama et uks avada ?? icon_redface.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 21.01.2016 04:52:50 vasta tsitaadiga

Youtube abiks
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.01.2016 14:19:10 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Youtube abiks



Leidsin icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 22.01.2016 10:13:57 vasta tsitaadiga

Resident Evil 0 proovisin ka eile kuskil tunnikese, kuna seda polnud kunagi mänginud siis ei osanud midagi oodata. Meeldis mulle rohkem kui "mõisas" ringi jooksmine, kuidagi loogilisem ja parem kohti meelde jätta.

Nüüd ootan "door fix´i" mis need ukse laadimiskohad ära kaotaks, miks krt ei võinud nad seda lollust eemaldada.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 22.01.2016 14:13:09 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Youtube abiks



Leidsin icon_smile.gif


icon_smile.gif thumbs_up.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 22.01.2016 19:47:23 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Resident Evil 0 proovisin ka eile kuskil tunnikese, kuna seda polnud kunagi mänginud siis ei osanud midagi oodata. Meeldis mulle rohkem kui "mõisas" ringi jooksmine, kuidagi loogilisem ja parem kohti meelde jätta.

Nüüd ootan "door fix´i" mis need ukse laadimiskohad ära kaotaks, miks krt ei võinud nad seda lollust eemaldada.



no aga miks seal mõisas ei meeldinud siis ? Liiga raske ? icon_razz.gif Praegu selles Resident Evil Zero-s on samamoodi ühes lossis ringijooksmist .... samas selles eelmises oli minu jaoks just raskem meelde jätta,kuhu minema peab momendil ... väga palju jooksin n.ö tühja ringi... aga see praegune zero meeldib ka väga ....pole neid esimesi osi kunagi mänginud,esimene Resident oli minu jaoks kunagi playstation one peal just see RE3 Nemesis,mis oli mulle siis liiga raske ja jäi pooleli ,kuna ei osanud midagi teha ja kuhugi minna ja sain koguaeg surma icon_biggrin.gif aga jah nad võiksid Resident Evil 2-st ja 3-st ka remake teha veel beer_yum.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 23.01.2016 20:29:28 vasta tsitaadiga

Kui ma jah poleks kunagi seda esimest osa mänginud, oleks suht keeruline olnud. 0´s kuidagi loogilisem veel hetkel.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 24.01.2016 00:26:28 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:


Nüüd ootan "door fix´i" mis need ukse laadimiskohad ära kaotaks, miks krt ei võinud nad seda lollust eemaldada.


nad isegi seda ei viitsinud korda teha hia port rsk. isegi re2 ja 3 oli see olemas

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 24.01.2016 18:23:04 vasta tsitaadiga

See ongi üks osa mängust ju
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Resident Evil 6 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.