Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: LG Optimus Pro C660 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2011 18:41:29 Ülevaade: LG Optimus Pro C660 vasta tsitaadiga

link :: GSM Arena

Juba mõnda aega on Eestis müügil olnud LG Optimus Pro C660. Eriliseks teeb antud telefoni asjaolu, et sellel on Android, puuteekraan ning ka QWERTY klahvistik. Analoogseid telefone turul eriti palju pole – üldiselt toodetakse kas ainult puuteekraaniga või puuteekraani ja liugklaviatuuri kombinatsioonis telefone, millel Android peal. Järgnev ülevaade ongi minu mõnenädalane kogemus selle telefoniga.




Tehnilised andmed
Võrgud: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 ning HSDPA 900 ja 2100
Gabariidid: 119.5x59.7x12.9 mm
Kaal: 129g
Klahvide paigutus: QWERTY
Ekraan: TFT capacitive, 256K värviga
Ekraani mõõtmed ja omadused: 240 x 320 pikslit, 2.8 tolli
Mälukaardi tugi: microSD, toetab kuni 32GB kaarte, peokomplektis 2GB kaart kaasas
Sisseehitatud mälumaht: 150 MB, 256 MB RAM
Andmeside: GPRS, EDGE, HSDPA 3.6Mbps, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi hotspot võimalus, Bluetooth v3.0, microUSB v2.0
Kaamera: 3.15 MP, 2048x1536 pikslit, Geo-tagging
Video: VGA@24fps
Op. süsteem: Android OS, v2.3.3 (Gingerbread)
Kiibistik: Qualcomm MSM7227T, protsessor 800 MHz
Raadio, GPS, 3,5 mm heliväljund/sisend
Aku: Li-Ion, 1500 mAh


Testkomplekti sisu
- telefon
- akulaadija koos adapteri küljest eemaldatava microUSB kaabliga
- 3,5 mm otsaga hands-free


Telefoni välimus-olemus-sisu
Tegemist pole eriti kalli telefoniga (EMT, kus kõik telefonid on alati kallimad, tavahind on €189), mistõttu koostekvaliteet on üpris odav. Kaugelt vaadates on välimus täiesti võrreldav Nokia sarnaste E-seeria telefonidega.
Esipaneelil on veidi üle poole pinnast ekraanil ja ülejäänu klaviatuuril. Esimene rida klahve on tasapinnalised (Menu, Home, Back, Search), aga tähtede ja sümbolite klahvid on ühelt poolt kumerad, mitte kausjad. Kui telefon mõtteliselt keskelt pooleks jagada, siis vasakpoolsetel klahvidel on vasak pool ja parempoolsetel parem pool kõrgem. Tühiku klahv on ainus, mille mõlemad pooled on kõrgemad.
Esipaneelil pole valgusandurit ega kaamerat, mis üldiselt puuteekraanidega telefonidel tavaliseks saanud.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Paremale poole jääb microUSB pesa, millel katet pole. Kogub mustust üpris edukalt.
Spoiler Spoiler Spoiler

Vasakul poolel paiknevad helitugevuse klahvid.
Spoiler Spoiler Spoiler

Telefoni alaosas on täpselt keskel mikrofon.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ülaossa jäävad 3,5 mm heliväljund/sisend ja sisse-väljalülitusnupp, mis täidab samaaegselt ka ekraaniluku funktsiooni.
Spoiler Spoiler Spoiler

Telefoni tagaosast leiame kõlari ja kaamera. Tagakaas on juba eelmistelt LG telefonidelt tuttava kummitaolise kihiga kaetud.
Spoiler Spoiler Spoiler


Seestpoolt nägi selline välja.
Spoiler Spoiler Spoiler


Testitelefoni komplekt oli lakooniline – karpi, kasutusjuhendeid ega mälukaarti kaasas polnud. Esimesed kaks on pigem marginaalse väärtusega, kuid mälukaardist tundsin vägagi puudust. Õnneks aitas hädast välja Nokia 6300 kaasas olnud ja kasutult seisev 128MB mälukaart. Poest ostes on mälukaart siiski komplektis olemas. Mälukaart on sellel telefonil hädavajalik, kuna sisemälu on vaid 512 MB, mida on häbematult vähe. Kõigele lisaks ei oska Android sellel telefonil pildistamisel/filmimisel sisemälu kasutada. Võib-olla mõne custom ROM-iga on see võimalik.
Häiris veel telefoni nagisemine ja see tekkis koheselt pärast kasutuselevõttu.


Puuteekraan ja klaviatuur
Puuteekraan on Optimus Pro C660 puhul valitud kõige odavam võimalikest – TFT, mis suudab kuvada 256K värvi. Sellest järgmine odavaim oleks vist mustvalge variant, aga seda vaevalt, et keegi tahaks. Tundlikkus on keskpärane, võib isegi öelda nigelavõitu. Jahedama ilma ja külmade sõrmedega puuteekraani kasutada proovides läksin korduvalt närvi. Klahvilukk lihtsalt otsustas, et ei reageeri normaalselt. Vahel tekkis see probleem ka toatemperatuuril kasutades. Vean sõrmega turvamustrit ekraanile ja poolel teel lihtsalt „ühendus kaob“ ja ekraanil kuvatakse pooliku mustri tõttu veateade. Lõpuks loobusin sellest ja kasutasin tavalist klahvilukustust, millega samuti kergem polnud, aga sirgjooneliselt sõrmega ekraanil lukuriba ülespoole vedades oli veaprotsent väiksem. Kõnele vastamisel tuli sama kadalipp läbi teha.
Teksti trükkimine on võimalik ainult klaviatuuril. Puuteekraanil saab ainult kursorit teksti sees liigutada ja ümber tõsta. Iseenesest oleks plusspunkte andnud juurde võimalus vähemalt telefoninumbrit valida ekraanil. Selle asemel tuleb füüsilise klaviatuuriga jantida.

Ja olemegi jõudnud klaviatuurini, mis üheaegselt on nii telefoni põhiline feature kui ka tõsise frustratsiooni allikas. Praegu kasutan ma võrdluseks Nokia E63 telefoni, millel samuti QWERTY klaviatuur. Vaatamata sellele, et Nokia mudel on mitu aastat vana, see kasutab aegunud Symbiani opsüsteemina, siis klaviatuur oma füüsilistelt omadustelt on endiselt mäekõrguselt üle LG omast. Esiteks klahvide kuju, mis on Nokial ümaram (ja ka kõrgem) ja seetõttu mugavamad kasutada. Teiseks helitus kasutamisel – LG klahvid klõpsuvad ebameeldivalt valjult ning on robustsemad. Loengus oli telefoni kasutamine täiesti võimatu isegi viimases pingis istudes. Kolmandaks klahvide pehmus. LG klahvid on tehtud odavast ja jäigast plastikust, mida on ebamugav kasutada. Suuremate sõrmede ja pikemate küüntega inimene ei saaks seda klaviatuuri kasutada (naise peal katsetatud).
Selle paari nädala jooksul, mil ma C660 kasutasin, ei harjunudki ma klaviatuuriga normaalselt trükkima. Vahel tekkis suur tahtmine trükkida sõnumeid, telefoninumbreid ja internetiaadresse ekraanil, aga see võimalus on telefonil puudu.


Opsüsteem ja tarkvara
Telefon tuli sügisel veel täiesti adekvaatse 2.3.3. tarkvaraversiooniga. Kahjuks, nagu LG puhul kombeks, oli ka see tarkvara igasugusest rämpsust läbi imbunud. Delfi, Rate’i, Äripäeva, F-Secure otselingid/applicationid on ühed mõningatest tüütutest asjadest, millest niisama lahti ei saa. Mõtlesin, et suva, las nad olla, kui nad ei sega. Seda oli naiivne loota. Nagu tehnilistest andmetest lugeda saab, on telefonil 256MB muutmälu.
Probleemid algasid praktiliselt kohe, kui telefoni kasutusele võtsin. Kuna Google’i enda brauser on piiratud võimalustega, installisin netis surfamiseks Opera Mini. Tüüpiline stsenaarium – lülitan telefoni sisse (originaaltarkvaraga võtab see aega ca 3 minutit – võrdlus juhuks, kui keegi custom ROM-iga katsetab), käivitan Opera Mini brauseri ja saan veateateks „Mälu täis, sulgege rakendusi“. Hakkan siis vaatama, mis taustal töötab – kõik need applicationid, mis mulle ei meeldi ja mida ma ei vaja (Twitter, Facebook, F-Secure jne) jooksevad rõõmsalt taustal ja õgivad mälu.
Mõnda aega kannatasin ja siis otsustasin need tüütused välja rootida. Midagi muud peale antud applicationite ma rootimise käigus ei eemaldanud. Käivitasin telefoni pärast seda uuesti ja üllatus missugune – klaviatuur ei töötanud enam. Taastasin eelnevad seadistused ja proovisin uuesti, kuid sama tulemus. Toona polnud veel ühtki adekvaatset custom ROM-i ka sellele mudelile ja nii ma selle mäluprobleemiga võitlesingi. Tirisin task killeri rakendusega ja see muutis kasutamise veidi inimlikumaks, aga ikkagi istus alatasa 160-170 MB nende rakenduste all kinni. Task killeriga sai mõneks hetkeks mälukasutuse 120-130 peale taandatud, aga seda lõbu polnud kauaks.

Endiselt on LG telefonid puuduliku tõlkega. Tõlke loogilisust ei maini, kuna see on subjektiivne, aga üks eesti keelde tõlkimata jäänud koht, mis silma torkas, oli kaamera seadistuste all „Ubicacion etiqueta“. Inglisekeelne vaste sellele on „Tag location“. Midagi katastroofilist selles pole, sest kasutan üldjuhul Androidi inglise keeles.


Kaamera
Selle telefoni 3-megapiksline kaamera on samal tasemel (kui mitte hullem) minu kunagise SonyEricssoni W710i kaameraga. Ja see oli 2-megapiksline. Kui võrrelda C660 3-megapikslist kaamerat minu praeguse töötelefoni Nokia 6300 2-megapikslise kaameraga, siis ütleks, et Nokia on peajagu üle. Isegi ideaalsetes valgustingimustes teeb C660 masendavaid pilte. Videoklippidest ma ei hakka rääkimagi. Enda silm on kuningas, seega vaadake ja otsustage ise.
Originaalresolutsiooniga pildid (2048x1536, ca 1,5-2MB per fail):
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Videod:
http://www.upload.ee/files/1925479/MOV005.mp4.html 8455KB
http://www.upload.ee/files/1925482/MOV007.mp4.html 5481KB

Aku
Eeldasin, et 1500 mAh aku, TFT ja 256K värvi koos madala resolutsiooniga annavad pikema akukestvuse, kuid eksisin rängalt. Aku kestab ca 2-3 päeva ja sedagi pideva protsesside tapmisega. Kui telefoni vahepeal välja mitte lülitada, protsessidel vabalt elada lasta ja kasutada ainult helistamiseks-sõnumite saatmiseks, siis peab aku ühe ööpäeva.

Kokkuvõte
Ütlen ausalt välja – halb telefon. Halvim LG telefon, mida testinud olen. Tundsin tõelist kergendust, kui oma igapäevase Nokia E60 tagasi kasutusse võtsin. EMT tavahind sellel telefonil on 189 eurot ja kliendihind 149 eurot, aga minu meelest on seda ikkagi liiga palju. Pigem võtta mõni Nokia E-seeria telefon vana Symbianiga või LG valikust P500, millel küll klaviatuuri pole, kuid see eest võimekuselt etem.

Plusse ja miinuseid seekord välja tooma ei hakka, kuna plusse lihtsalt pole peale selle, et opsüsteemiks on Android.

Ainsana mobiilioperaatoritest on see EMT hinnakirjas link
Tavahind hetkel 189.00 (2957.21 Kr) ja kliendihind 149.00 (2331.34 Kr).
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Veiks96
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2010




sõnum 27.12.2011 18:42:53 vasta tsitaadiga

Paranda see tavahind ja kliendihind lõpus ära, sul need vastupidi icon_wink.gif
Muidu aga jah, suht kehv telefon. Kas 240x320 resolutsioon ka häiris või 600mhz protsessor. Kaamera on aga odavamatel Lg-del alati suht kehva.(Optimus One,Optimus Net,Optimus Hub,Optimus Sol jne)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2011 18:50:02 vasta tsitaadiga

Parandatud. Tänud!
Protsessor on sellel asjandusel 800 MHz ja uimerdamise panen pigem pilgeni täis RAM-i ning kasutute protsesside süüks. Näiteks P500 oli 600 MHz protsessoriga, kuid RAM-i kaks korda rohkem ja kiiruse poolest tunduvalt nobedam kui C660.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Veiks96
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2010




sõnum 27.12.2011 18:51:19 vasta tsitaadiga

Muidu ise valiksin pikem Lg Optimus Net-i. Oma hinna eest väga asjalik. See on Optimus One-i edasiarendus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 27.12.2011 19:06:42 vasta tsitaadiga

Sa seda HTC sarnast mudelit pole katsetanud ? Ei tule nimi meelde, igatahes see, millel FB klahv eraldi oli.

Kui oled, siis kuidas sellega võrreldes on ?

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2011 19:27:30 vasta tsitaadiga

Kahjuks pole. USA-s nägin seda kaugelt, aga katsetada ei õnnestunud.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 27.12.2011 20:49:53 vasta tsitaadiga

Pean nõustuma, tegemist on kohutava seadmega. Ootasin nüüd paar kuud update ka kuid ei midagi...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2011 21:23:56 vasta tsitaadiga

Mul see asjandus kuvas kirja, et uuendamine pole lubatud, kui uuendada üritasin. Võimalik, et mingi testiversiooni teema.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Allstar
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2011 00:50:40 vasta tsitaadiga

Sisselülitamine org.tarkvaraga võtab 3 min aega? icon_eek.gif Endal värskelt Samsung Gio GT-S5660, mis on EMT-s samas hinnaklassis ja käivitub u. 30 sekundiga.
_________________
Allstar
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonis12
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2011 13:08:19 vasta tsitaadiga

LG ja teised võiks müüki tuua suurema puuteekraaniga telefone, nagu 4,3 ja 4,5 tolli ja minuarust oleks juba aeg full-hd ekraanidele üle minna. LG'l on ainus suurema ekraaniga 3D hetkel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2011 16:10:18 vasta tsitaadiga

Endal tekkis ka igatsus klahvide järele ning võtsin E6 kasutusele. LG on minu arust alati kehvemast klassist olnud. Enne vist võtaks selle HTC oma FB nupuga icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2011 11:26:31 vasta tsitaadiga

Järjekordne mõttetu lauadroid
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2012 10:50:56 vasta tsitaadiga

Olen nillinud seda telefoni mõnda aega oma paremale poolele.
Tavakasutajale angry birdsi mängimiseks ja vahel ka netis surfamiseks täitsa tip-top mölafon ju?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 02.01.2012 11:43:57 vasta tsitaadiga

Leinö, http://www.battleit.eu/lg-optimus-pro-c660-ulevaade/
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2012 13:34:07 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Olen nillinud seda telefoni mõnda aega oma paremale poolele.
Tavakasutajale angry birdsi mängimiseks ja vahel ka netis surfamiseks täitsa tip-top mölafon ju?

Angry Birdsi on selle telefoni resoga väga halb mängida thumbs_down.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2012 13:41:54 vasta tsitaadiga

No antud isend vs Samsung S5230= võitja LG icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2012 13:46:27 vasta tsitaadiga

Yser kirjutas:
Mul on see telefon juba julgelt aastakese olnud ja pole olnud mitte yhtegi probleemi.Olen pidanud 1 korra akut vahetama kuid see on normaalne kuna olen väga aktiivne rakenduste kasutaja. thumbs_up.gif

See telefon kuulutati välja juulis ja müügile tuli septembris, kui GSM Arenat uskuda. Seega ei saa sul see telefon mitte kuidagi aasta jagu kasutuses olla. Kui sa just LG tootearenduses ei tööta...
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 04.01.2012 14:22:58 vasta tsitaadiga

Yser kirjutas:
Mul on see telefon juba julgelt aastakese olnud ja pole olnud mitte yhtegi probleemi.Olen pidanud 1 korra akut vahetama kuid see on normaalne kuna olen väga aktiivne rakenduste kasutaja. thumbs_up.gif

Üks rakendus korraga on selle telefoni piir ja esimesed prototüübid jõudsid eestisse alles sügisel. Wtf?

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 08.01.2012 02:49:43 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Yser kirjutas:
Mul on see telefon juba julgelt aastakese olnud ja pole olnud mitte yhtegi probleemi.Olen pidanud 1 korra akut vahetama kuid see on normaalne kuna olen väga aktiivne rakenduste kasutaja. thumbs_up.gif

Üks rakendus korraga on selle telefoni piir ja esimesed prototüübid jõudsid eestisse alles sügisel. Wtf?

Tegelikult oli Optimus Pro juba Deja Vus toimunud O3D üritusel kohal. Ja see oli millalgi suvel..
/OT
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 08.01.2012 04:18:28 vasta tsitaadiga

kami, ma arvasin millegipärast et see Deja Vu üritus oli sügisel. Aga võin täitsa eksida.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2012 15:00:30 vasta tsitaadiga

6. juunil oli see esitlus.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freedos
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2009




sõnum 12.10.2012 16:34:23 vasta tsitaadiga

soetsin just endle selle telefoni ja olen ise väga rahul.
Küsimus oleks mul,et kui palju selle telefoni müügi hind oleks kui on kasutatud ja heas korras ning kõik asjad saab kaasa
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2012 11:22:04 vasta tsitaadiga

Tegemist juba üle aasta vana telefoniga, mis uuena maksis 150 euro kanti. Kasutatuna oleks hind alla 100 euro kindlasti.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freedos
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2009




sõnum 04.11.2012 16:26:20 vasta tsitaadiga

kas sellel telefonil on mõtet uuendada anroid versiooni?
Ja näiteks mis anroid versiooniks on mõtet uuendada?
Ja kas saab? Kuidas?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: LG Optimus Pro C660
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.