Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Motorola XT910 RAZR märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 02.09.2013 07:35:55 vasta tsitaadiga

Panid peale 8/31 versiooni?

Omal nüüd siis uus nullist versioon 8/31 peal ja ka seni veel töötanud aga 8/14 toimis ka esimesed paar päeva ideaalselt.

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002




sõnum 02.09.2013 09:40:40 vasta tsitaadiga

mazdagti kirjutas:
Panid peale 8/31 versiooni?

Omal nüüd siis uus nullist versioon 8/31 peal ja ka seni veel töötanud aga 8/14 toimis ka esimesed paar päeva ideaalselt.


Panin 8/30 versiooni.

Kas seda Focal camera asja oled jõudnud katsetada (Sphere funktsiooni) ?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 02.09.2013 22:39:37 vasta tsitaadiga

Kahjuks pole seda väga katsetanud kuna minu jaoks on telefoni fotokas vaid näiteks el. näidu salvestamiseks.

Panin peale järgneva asja et saaks ka 1080p videot teha:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=45177820#post45177820

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002




sõnum 05.09.2013 21:34:59 vasta tsitaadiga

Cyagenmod 10.2 on yllatavalt stabiilne, ainuke asi mis tõrgub aegajalt on Focal kaamera app, kuid seegi pole oluline, kuna tavaline kaamera app töötab korralikult.
Telefon tundub kiiren, kui esimesel päeval poest tulles icon_wink.gif

PS kroonilise telefonivahetajana olen piilunud ka igasugu muude mudelite poole, kui tänu maxx-i akule jääb uus soetamata. Autolaadia on kah ammu juba kadunud asjade hulgas icon_smile.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 06.09.2013 08:47:58 vasta tsitaadiga

Mul on 2x Trebucheti restarti visanud aga muidu on jah stabiilne. Mulle meeldib just see et anam ei pea numbri valimisel valima telefoni ja peale installitud Skype vahel enne kui helistama hakkab. Kasuta seda Lg kaamerat ja tee need modid ära mille lingi andsin, Lg palju parem kui see Focal.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002




sõnum 22.09.2013 16:47:10 vasta tsitaadiga

Mida rohkem sellel CM10.2 uuendusi tuli, seda rohkem ujus välja uusi probleeme. Viimasega tegin clean installi, kuid gps keeldus nüüd töötamast.
Jätan asja mõneks ajaks seisma.
Installisin 3 slot-i hoopis CarbonRom-i mis tundub hetkel stabiilsemalt töötavat. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2423299
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 23.09.2013 07:40:27 vasta tsitaadiga

Joksuutan ilma igasuguste uuendusteta 31/8 versiooni ja kui mõni kord nädalas toimuv reboot välja jätta siis pole rohkem probleeme 10.2ga icon_rolleyes.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002




sõnum 25.09.2013 19:37:27 vasta tsitaadiga

mazdagti kirjutas:
Joksuutan ilma igasuguste uuendusteta 31/8 versiooni ja kui mõni kord nädalas toimuv reboot välja jätta siis pole rohkem probleeme 10.2ga icon_rolleyes.gif

Kas see on sul slot 1 installitud ? Gps töötab veatult ?

Mul slot 2 ja 3 mes ei lülita aegajalt gps-i tööle, kaart avaneb aga gps tööle ei lähe icon_smile.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Randolf
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2012




sõnum 28.09.2013 15:19:41 JB root vasta tsitaadiga

Tere

Kas keegi teab kuidas JB rootida oleks võimalik? Paari võimalust olen proovinud mis leidnud olen, aga pole töötanud.
Andmed on sellised:
Manus

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 30.09.2013 21:15:21 Re: JB root vasta tsitaadiga

Randolf kirjutas:
Tere

Kas keegi teab kuidas JB rootida oleks võimalik? Paari võimalust olen proovinud mis leidnud olen, aga pole töötanud.
Andmed on sellised:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2298408&highlight=root

meesmetsast kirjutas:
mazdagti kirjutas:
Joksuutan ilma igasuguste uuendusteta 31/8 versiooni ja kui mõni kord nädalas toimuv reboot välja jätta siis pole rohkem probleeme 10.2ga icon_rolleyes.gif

Kas see on sul slot 1 installitud ? Gps töötab veatult ?

Mul slot 2 ja 3 mes ei lülita aegajalt gps-i tööle, kaart avaneb aga gps tööle ei lähe icon_smile.gif

Jah mul installitud slot1 pessa, ei kasuta mälukaarti ka. GPS toimib seni probleemideta, peal on 8/30 versioon.

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wolt
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2012




sõnum 23.11.2013 11:06:12 vasta tsitaadiga

Mul on 4.0.4 versioon RAZR Maxxil, kust ma saaksin 4.1.2 või uuema? Ostetud EMTst
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 29.11.2013 09:12:11 vasta tsitaadiga

Ametlikult ongi see 4.0.4 viimane mis sellele isendile kohandati. Mina aga näiteks kasutan CyanogenMod 10.2 softi mis baseerub 4.3 peal. Õpetus on olemas xda-developers foorumis põhimõtteliselt puust ja punaselt, lisaks saab ka vana alles jätta(nagu minul ja paljudel teistel on ka tehtud). http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2155576 seal juba 4.4 olemas, pole ise veel jõudnud seda teemat sirvida reiside tõttu.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2014 17:26:26 vasta tsitaadiga

Nunii, kuidas teistel Motorolad ka töötavad?

Omal siin vahelduva eduga. Enamuse ajast väga hea, kuid vahel viskab mingid vimkad sisse. Näiteks otsustab telefon aeglaseks jääda. Vahest ei aita ka restart ja asi paraneb iseenesest 24 h jooksul.
Vahepeal on muret valmistanud ka ekraan, nimelt vahepeal ei puudutagi ekraani ja toimuks nagu ekraani iseeneslik uuesti puudutamine. Või näiteks ekraanile satub midagi ja siis hakkab ise pilti liigutama või avama mingit asja ekraanil. Nt kas mustus või siis väljas vihm. Märga ekraani suht võimatu kasutada.

Vahepeal vist pole midagi paremat Androidi uuendust tulnud ju välja? Siiamaani ju vist originaal peaks olema see 4.1.2? Ja sellest uuemat nö OTA versiooni pole ju väljas?
Ainukesena on need muditud vairandid ja CM versioonid?

Huvitav, kas antud muredega peaks telefonile tegema clean installi, ehk vana maha ja uus 4.1.2 peale tagasi? Või peaks minema uuenduste teed? Pigem tahaks ise 4.3 või 4.4 peale minna.
Mis valikud oleks 4.3 ja 4.4-ga? Lihtne ja töökindel värk, millel ikka gps, kõned, 3g, wifi jms olulised asjad ikka töötaksid?
Kas võiks vaadata puhast versiooni või juba CM? Kui CM, siis kas 10 või 11? Kas mitte viimasel 11-l ei pidanud olema see probleem, et ei saa appe installida SD kaardile? CM versioonidel vist ei olnud 1080p video tuge ja hdmi-d.

Või peaks midagi vaatama lingilt mida kasutaja mazdagti eelpool välja tõi?

Mokee rom tundub huvitav hetkel.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kreisa
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2008




sõnum 18.01.2014 16:27:03 vasta tsitaadiga

Minu isend on töökorras, pikemat aega CM 10.1.3 (android 4.2.2) peal. CM-i peale läksin, sest ilmnes bugi originaal ROMiga- sõnumid ei tulnud kohale. Netis kolades selgus, et kui teha motorola ametlik uuendus (vist 2.3->4.0.4), siis võibki mingi permanentne kala sellest tulla, rohuks uus sim kaart. Kuna huvi oli ka teiste romide vastu, siis läksin lahtimurdmise teed. Sai üht-teist proovitud- PACmani ja miskit uuemat CM-i, aga üks ei jooksnud korralikult, teine ei saanud apex launcheriga läbi, CM 10.1.3 jäi sõelale.

CM 10.1.3 on seni enam-vähem probleemivabalt jooksnud, ütleks, et tunduvalt stabiilsem, kui motorola enda 4.0.4. Wifi ja 3g vahel pendeldamine ei tulnud originaalil alati välja, levi sai kätte, aga andmeside ei hakanud tööle enne restarti.
Ma jumaldan CM-i suuresti seetõttu, et sinna on sisse pandud funktsioon, mis lubab pika vajutusega volüüminupule lugusid edasi-tagasi vahetada, kui telefon lukus on. Sigamugav.
GPS on CM-ga läbi saanud neil vähestel kordadel millal ma seda kasutanud olen.

Kokkuvõttes olen väga rahul CM-iga, soovitan.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 18.01.2014 17:14:59 vasta tsitaadiga

Pane 10.2 parem peale, tükmaad asjalikum ja omal kasutuses oldud aja jooksul polnud mingeid probleeme.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kreisa
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2008




sõnum 19.01.2014 15:51:24 vasta tsitaadiga

Ei teagi, praegu kõik funkab ilusti, pigem järgin filosoofiat if it aint broke, dont fix it.
Mis seal asjalikku on, mis 10.1.3-s puudu on?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2014 00:58:46 vasta tsitaadiga

Sai vanast softist villand. Nüüd telefonile tehtud root ja läks peale 4.4 kitkat CM11.
Esmamulje on väga hea. Vaatame, mis lähiaeg toob.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wolt
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2012




sõnum 16.02.2014 13:56:22 vasta tsitaadiga

Hei, milline on hetkel kõige parem rom razr maxxile? Hetkel peal stock 4.0.4 ja sooviks midagi muud. Ei ole eriline it spets ja xda foorumis nii palju erinevaid teemasi ja postitusi, et ajab pea lõhki (mingid gappsid, safestrapsid jne..) Pakub huvi cynagenmod, aga milline oleks parim?

On kuskil mõni õpetus, kus lihtinimesele puust ja punaseks ette tehtud, kuidas custom romi installida? (kas mälukaart on vajalik??)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 16.02.2014 18:25:29 vasta tsitaadiga

CM 11 on sellele olemas, ise sain kasutada 10.2 ja oli igati ok, 11 puhul võtsin hoogu aga ennem sai poiss omale selle telefoni ja minule tekkis tasku LG G2. Bugide kohta ja kogemusi uuri siiski XDA foorumist, siit saad kellegi umbmäärase ülevaate aga sealt saad korraliku ülevaate nii plussidest kui miinustest.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ph4nt0m
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2003




sõnum 17.03.2014 20:25:06 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab kätte juhatada koha kus vahetada xt910-l emaplaat? Telefon sai vett ja Starline tunnistas emaplaadi kutuks, aga selle vahetuse tööd ei söandatud miskipärast ette võtta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004



Online

sõnum 18.05.2014 13:31:34 vasta tsitaadiga

On kellelgi sellist kogemust et peale wifi levialast välja minekut (või üldse wifi kinnipanekut) ei hakka mobiilne andmeside toimima. H või E või G (ilma naljata - Tallinna kesklinnas on mõnel pool EMT-iga ainult GPRS võimalik!) tuleb küll levi pulkadele peale, aga bitid liikuma ei hakka (pulkade peal plingib ainult "üles" nooleke, alla ei tule midagi). Andmeside sisse-välja lülitamine ei aita, flight mode sisse-välja lülitamine ei aita, päästab ainult power-off/power-on. Stock firmware, ehk siis Android 4.0.4.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kreisa
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2008




sõnum 18.05.2014 19:27:32 vasta tsitaadiga

Stock rom kalas mul samamoodi vahel. Wifi ja mobiilse andmeside vahel pendeldamine l6ppes tihti sellega, et pidi restardi tegema. Näe, kirjutasin isegi siia alla 10 posti tagasi. Minu xt910-l on endiselt peal oktoobris paigaldatud CM, siiani stabiilne, töökindel.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2014 11:21:14 vasta tsitaadiga

Nunii. Kestnud ikka meeletu aja. CM peal. Mis siin tuli, 2,5+ aastat midagi.
Vahepeal kalanud võrk ja mõnikord jupsinud ekraan (mingi varipuudutus tuleb vms).

Ja eile sai ilu lõpu: ekraanis mõra. Ei sega kasutamist, aga ikkagi, inetu ja kole nüüd.
Millest tuli: seisi laua peal ja laadis. Laadima pannes mõra polnud, laadimast võttes mõra sees. Tulnud ekraani külje pealt äärest.

Igatahes arvestades omal ajal soetushinda, siis ikka mega hea diil olnud. Sest sai ikka vähe makstud, kui telefon välja tuli võrreldes meie poodidega. Teema alguses poe hind pea 600 eur, sain tol ajal kätte 300 eest tutikana.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prelude20
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2010




sõnum 16.10.2014 22:31:59 vasta tsitaadiga

Kuda te küll sõnumeid kirjutate??. Need tähed nii väiksed, et suuremate sõrmedega annab pihta saada. Muus osas täitsa tore telefon. On keegi kursis remondi kohta. Klaas suht pulbriks aga ekraan töötab ilusasti.
Kui mingi vahe neil siis razr maxx telefoniks.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 17.10.2014 19:29:23 vasta tsitaadiga

Erinevus on korpuses ja akus.

Oma telefon mis nüüd siis kaugelt üle 2 aasta vanusena veel vabalt 2 päeva kestva akuga, hakkas kalama ja peab lahti kiskuma. Ehk on probleemiks aku Flex kaabli ühendus pistikus kuna aku surma nagu ei usu kuna korra on juba mitte tööle minnes visanud paremasse ekraani keskele aku ikooni millel sees küsimärk. Kusjuures peale eelmist korda üle kuu tagasi, toimis telefon probleemideta ja vedas 2 päeva endiselt välja. Eks näis kas on viga kontaktis(minu käes juba 1,5 aastaga sai nii ujuda kui ka lennata) või aku mingi jubin peksab segast ja on vaja uus aku osta.

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Motorola XT910 RAZR mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.