Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: In Win Mana 136 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2011 15:42:12 Ülevaade: In Win Mana 136 vasta tsitaadiga


Esmalt tänan ma In Win'i, kes varustas mind selle ülevaate eksemplariga. In Win Mana on uus kast In Win'ilt mida tutvustati 2011. aasta juuli lõpus. Tegemist on Midi Tower kastiga ja valikus on kaks erinevat versiooni korpusest. Esmalt on valida, kas soovid musta või valget värvi korpust. Ja veel on võimalik valida ka selle vahel, kas soovid võrega küljekaant või aknaga. Täna on meil testis musta värvi korpus, millel on võrega küljekaas.



In Win Mana 136
Koduleht


Andmed:

  • Nimi:
    MANA 136
  • Korpuse suurus:
    MID TOWER
  • Materjal:
    SECC Steel
  • Dokid:
    Välised
    5.25”x 3
    Sisemised
    3.5” x 6 (Toetab SATA HDD EZ-Swap moodulitx2), 2.5” x 2
  • M/B Form Factor:
    Standard ATX (12” x 9.6”), Micro ATX (9.6” x 9.6”)
  • Toiteploki standardid:
    ATX 12V, PSII Size
  • Laienduspesade arv:
    7 (Maksimaalne pikkus: <290mm)
  • Esipaneeli ühendused:
    USB 3.0 x 2, USB 2.0 X 1
    HD/AC’ 97 Audio
  • Mõõtmed(KxLxS):
    432 x 190 x 495mm (17” x 7.5” x 19.5”)
  • Värv:
    Must seest kui väljast / Väljast valge ja seest must
  • Jahutus süsteem:
    ▪ 12cm LED Front Fan x 1 (Maximum Supports 12cm Front Fan x 2 )
    ▪ 12cm Rear Fan x 1
    ▪ 12cm Top Fan x 2 (Optional)
    ▪ 12cm Side Fan x 2 (Optional)
    ▪ Water-Cooling Hole Ready
  • Maksimaalne videokaardi pikkus:
    290 mm


Pakendi sisu:

  • In Win Mana 136
  • Kasutusjuhend
  • Kaablivitsad
  • Laienduspesa kate
  • Kõlar
  • Erinevad kruvid


Pakend ja pakendi sisu:


Pakend ei ole just väga ilusaks tehtud, ning on pruunis pappkarbis, mille peale on mustaga ainult joonistatud. See on iseenesest ka täiesti mõistetav, kuna see korpus ei ole just väga kõrgest hinnaklassist ja seega on iga asja pealt ka kokku hoitud. Pakendilt nagu tavaks ikka leiab korpuse enda nime ja teiselt küljelt ka must-valge joonistuse korpusest. Pakendi all esiküljel on väikeste logodega välja toodud ka korpuse põhiomadused, USB 3.0, USB 2.0, SSD tugi kui ka RoHs standardile vastava toote märk. Teisel pildil on näha 2 auku. Need on tulnud ilmselt transportimisel. Augud on nii läbistavad isegi, et ühest august on korpust näha, kuid õnneks pole korpus transportimisel siiski viga saanud.


Pakendi mõlemal küljel on tehtud ka kohad, kust saab käed läbi ajada ja seekaudu on pakki lihtsam transportida ja liigutada. Ühel küljel on toodud korpuse üldandmed, mis on ka minul ülal ära toodud. Teisel pool külge on ära toodud niiöelda andmed, mis tähistavad ka seda, mis head sellel korpusel on. Kolmandal pildil on näha mismoodi on korpus ära pakendatud, kui selle karbist välja võtad. Näiteks paljudel firmadel on tavaks esmalt korpus kilekotikese sisse panna. Mis siis omakorda asetseb veel kahe penoplasti tüki vahel.


Peale korpuse enda leiab pakendi seest koheselt kasutusjuhendi. Kui oled korpusel kaane maha võtnud, vaatab sealt vastu väikene pappkarp, kuhu sisse on pandud ülejäänud asjad. Nii, et peale kasutusjuhendi saab veel kaasa erinevaid kruve päris palju, et saaks kõik asjad kinnitatud. Kaasas on ka väikene emaplaadi külge käiv kõlar ja ka laienduspesa kate. Kui mõtlete, et miks on kaasas üks laienduspesa kate, siis korpusega on sellised lood, et kui võtad katte ära ei ole seda võimalik tagasi panna. See laienduspesa kate on aga laiem ja sellel asetseb ka kruviga kinnitamise koht ja see võimaldabki seda panna uuesti mõne laienduspesa ette. Lisaks tuleb kaasa ka päris palju kaablikinnitusi.

Korpus väljast:


Korpus meenutab väga In Win'i stiili, ning enamus In Win'i korpuseid on sellise esiotsaga. Üldiselt ei ole In Win korpused just väga ilusad ja see eest on pandud suurem rõhk just jahutamisele. Eest leiab ka In Win'i punase logo ja nüüdseks juba väga sarnased 5.25 tolliste pesade katted. Nimelt on need katted võimalik eest ära võtta, ilma korpust lahti võtmata. Kuna väljas on mõlemal pool sellised nagad, mida väljapoole tõmmates tuleb ka kate ära. Täitsa ülalt eest leiab ka erinevate ühenduste ja nuppude osa, millest ma räägin järgmise pildi juures. Mis selle korpuse puhul ma siiamaani pole ära maininud on see, et korpus kogub väga hästi näpujälgi.


Kogu nuppude ja portide süsteem asetseb sellel korpusel ees ja mitte korpuse peal. Alustades vasakult, vaatab sealt esmalt vastu restard'i nupp ja millest paremal on kohe üks USB 2.0 pesa. Siis on vahepeal veel mikrofoni ja kõrvaklappide pesa ja peale seda kohe veel üks USB 2.0 pesa. Kuigi andmetes on kirjas, et on kaks USB 3 pesa, siis sellel korpusel on neid ainult üks. Ma kaldun arvama, et kuna USB 3 ühendus on nüüdseks rohkem standardiseeritud. On ilmselt ka uuem versioon korpusest väljas, millel on kaks USB 3.0 pesa, ning millel on sisemine ühendus, mitte emaplaadi taha ühendatav ühendus. Kui minna nüüd edasi, siis korpuse täiesti paremas ääres on sisse- ja väljalülitamisnupp.


Võttes esipaneeli maha, vaatab sealt koheselt vastu üks 120 mm ventilaator, millele on külge pandud ka tolmufilter. 120 mm ventilaatoril on ka LED tuled ja seega, kui ühendad selle ventilaatori külge, et puhuks õhku. Tööle pannes särab koheselt ka sinine LED tuli, mida ei ole võimalik välja lülitada. Lisaks sellele on võimalik veel üks 120 mm ventilaator ette paigaldada, et parandada veelgi õhuliikuvust korpuses. Esipaneel käib ka üldiselt suhteliselt lihtsalt maha, nimelt kui võtad vasakpoolse küljekaane maha on seal näha esipaneeli ääres kolme kinnitust, mis on ääre taga kinni. Kui need vabastada tuleb ka esipaneel väga lihtsalt maha. Sama süsteem oli ka In Win BUC'il. Esipaneeli kate on tehtud täielikult plastmassist, ning mingeid tolmufiltreid samuti pole, mis on igati negatiivne. Kuid see eest on võrestik, mis mingil määral hoiab tolmu kinni.


Ülemine osa on korpusel natukene veidralt tehtud, kuna ventilaatori kohad ei asetse mitte keskel, vaid on toodud praeguse pildi asetuse järgi allapoole. Selle asemel on nendest ülespoole kirjutatud firma nimi In Win. Lakke on võimalik paigaldada kaks 120 mm ventilaatorit või siis 240 mm radiaator, kui vaja. Kuid tehase poolt lakke ei ole ühtegi ventilaatorit paigaldatud.


Korpuse vasak külg on jälle väga sarnane teistele In Win korpustele, kuna külje peale on võimalik paigaldada kaks 120 mm ventilaatorit, mida tehase poolt jällegi kaasa ei tule. Asetus on samuti sarnane, kuid iseenesest pole siin midagi väga imelikku, kuna külje pealt külma õhu sisse puhumine on igati kasulik komponentidele. Veel leiab suurelt külje pealt ka In Win logo ja nime. Kui In Win Dragon Rider'il olid küljekaaned väljapoole, et oleks ruumi kaablite vedamiseks, siis sellel korpusel on vasakpoolsel küljel hoopis kaas sissepoole.


Parempoolsel kaanel pole midagi erku, pole ventilaatori kohta ega midagi. Ainukene mis silma jääb selle külje pealt, on see, et kaane sisse on tehtud koht, et oleks kaant lihtsam korpuse küljest ära võtta.


Nii nagu ülejäänud korpus on must, on ka korpuse tagumine osa must ja seega ka korpuse sisu. Esmalt on ülal kolm auku, kust ühest tuleb läbi USB 3 kaabel, mida on võimalik ühendada ainult emaplaadi tagumisse pessa. Selle ühe augu kõrval on veel kaks auku, kust saab vesijahutuse voolikud läbi vedada, kuid esmalt tuleb nendelt aukudelt kate eest ära väänata. Siin pildil pole näha, kuid korpuse küljekaaned on kinni kruvidega, mida on võimalik näppudega keerata. See on nüüdseks saamas juba väga tavaliseks ja ainult vanadel korpustel olid tavalised kruvid, mida pidi kruvikeerajaga kinni ja lahti keerama. Laienduspesi on seitse nagu ikka tavaks sellise suurusega korpuste juures. Rohkem laienduspesi olen ma näinud ainult Full Tower korpuste puhul. Lõppude lõpuks on täiesti all toiteploki koht, mis on samuti saanud nüüdseks standardiks. Mis asja juures jällegi huvitav, on see, et laienduspesade kinnitused on korpusest väljas. Nimelt on ka pildilt näha, et laienduspesade ülalt ja alt jookseb selline katte moodi asi, ja selle keskel on kruvi mis hoiab seda kinni. Tuleb see kruvi lahti keerata ja siis videokaart või oma laienduskaart pessa lükata. Peale seda see kate uuesti oma kohale panna ja siis kruviga ka veel kinni. Nõnda on natukene lihtsam, kuna ei pea kõiki eraldi kinni keerama kruviga, kuid videokaarte ei hoia see eriti kinni ja tuleb ikka kruve veel lisaks kasutada.


Mis mulle meeldib selle korpuse juures, on see, et ta jalad tõstavad korpuse päris korralikult maast üles. Nii saab ka toiteplokk põhja alt paremini õhku kätte. Samuti mis nende jalgade juures hea, on see, et need libisevad väga hästi vähemalt parketi peal. Põhja all on ka tolmufilter, kuid see on igast nurgast kinni ja paistab, et seda pole võimalik sealt kätte saada. Põhja alla on joonistatud ka, et nendes kohtades asetsevad korpuse sees 2.5 tollised kõvakettad ja SSD'd. Kui tekib küsimus, milleks need märgistatud, siis vastus on see, et korpuse alt kinnitatakse SSD'd korpusesse.

Korpus seest:


Nagu ka ennem juba mainisin on korpus üleni must nii seest, kui ka väljast. Kaalu osas on Internetis kirjas, et kaalub 5.7 kg, kuid pakendi peal seda kuskil kirjas pole. Emaplaatide osas on toetatud nii Micro ATX, kui ka tavaline ATX, kuid minu teada peaks olema sellel korpusel ka E-ATX kinnituskohad, kuid seda andmetes kuskil kirjas pole. Mõõtmete osas on kõrgust 432 mm, pikkust 495 mm ja laiust 190 mm. Kokku on korpusesse võimalik paigaldada kuni 7 ventilaatorit, mis on sellises hinnaklassis oleva korpuse kohta väga suur pluss. Tehase poolt on kaasas kaks ventilaatorit, üks ees ja teine taga. Pildilt on ka näha, et kaablite peitmiseks on tehtud oma koht, kuid korpuse enda taha ei taha väga hästi juhtmed ära mahtuda. Kuna seal ei ole lihtsalt ruumi nende jaoks.


Siin on näha korpuse tagumist poolt ehk korpuse parempoolset osa. On näha ka, et esiteks on alumises osas kõik avatud, et oleks juhtmeid hea vedada korpuse taha ja ka kõvaketastele. Lisaks on pildilt ka näha, et kahe alumise kõvaketta koha küljes on juba nii SATA juhe küljes kui ka voolujuhe. Huvitav asja juures on ka see, et on tehtud nii, et kaks kõvaketast saavad voolu ainult ühest SATA voolujuhtmest. Korpuse taha on tehtud ka auk, et oleks järelturu jahuteid võimalik paigaldada ilma emaplaati korpusest välja võtmata. Kuid siinkohal on kas auk väga kehvasti tehtud või oli minu emaplaat imeliku paigutusega. Siis mina pidin ikkagist emaplaadi välja võtma, kuna augud olid liiga ülal emaplaadil ja ei pääsenud kruvima jahutust kinni. Siitpoolt on ka paremini näha seda kohta, kust on võimalik juhtmeid läbi vedada, ja nagu näha on see väljapoole painutatud, et juhtmed ära mahuks.


Kõvaketaste paigaldus on selle korpuse puhul suhteliselt lihtne, esmalt tuleb võtta spetsiaalsed kruvid mis korpusega kaasa tulevad. Siis need näppudega kõvaketaste külge keerata-kruvida. Ja peale seda ei ole muud, kui ainult kõvaketas korpuse soone sees lõpuni lükata ja peale seda kõvaketas kinnitub. Kui soovid jälle kõvaketast lahti saada, on kõvaketaste boksi külje peal rohelised kinnitused, mida tõmmates läheb kõvaketas boksi küljest lahti, ning on võimalik kõvaketas kätte saada. Siin ma pean ka ära mainima, et kõvaketaste paigaldus selles korpuses on parem kui BUC'il. Kuna BUC'il oli nii, et kõvakettad jäid nii tugevasti kinni, et lausa jõudu pidi kasutama, et kätte saaks. Kokku on võimalik korpusesse paigaldada 8 kõvaketast, millest kaks pesa on hot-swap toega. Kui oled kuus 3.5 tollist kõvaketta pesa täis pannud, siis ma ei oska öelda kas sinna alla on võimalik paigaldada ka see seitsmes SSD. Siiski arvestades SSD suurust, siis ma usun, et see mahub küll sinna. Kui ei peaks mahtuma, siis on võimalik üks SSD veel paigaldada ka kõvaketta boksi kõrvale. Asja juures on üks positiivne asi veel see, et ees on üks 120 mm ventilaator ja lisaks on võimalik teine 120 mm ventilaator veel paigaldada, mis aitavad kaasa kõvaketaste jahutamisele.


Kokku on võimalik paigaldada kõigest kolm 5.25 tollist seadet, kuid see on iseenesest mõistetav, kuna 5.25 tollised seadmed hakkavad nüüdseks juba ajalukku vajuma. Ainukesed asjad mida veel kasutatakse on lugejad ja kirjutajad ja mõnel ka ventilaatori kontroller. Selle eest oleks võinud parem ühe 3.5 tollise pesa sinna panna, või siis ülemineku kaasa panna, kuna neid läheb vaja jällegi. Olenevalt kasutajast, kas ventilaatori kontrollerite jaoks, või siis minu puhul USB 3 esipaneeli paigaldamise jaoks. 5.25 tolliste seadmete paigaldamine on samuti väga lihtne, ühe kinnituse olen ma näite jaoks küljest ära võtnud ja teistpidi keeranud selle jaoks. Esmalt lükkad oma seadme kohale, ja siis keerad kollast nuppu 90 kraadi ja ongi seade kinnitatud. Sama lihtsasti on see ka jälle eemaldatav, keerates lihtsalt nuppu 90 kraadi.


Siin pildil hakkab koheselt silma USB 3 juhe, mis on erksat sinist värvi. Kui tavaliselt on need USB 3 juhtmed väga pikaks tehtud, siis selle korpuse puhul see õnneks väga pikk ei ole. Aga nagu ma ennem juba mainisin, on lakke võimalik paigaldada kaks 120 mm ventilaatorit, ning tehase poolt ei tule sinna ühtegi kaasa. Samuti ei ole seal ühtegi tolmufiltrit ja seega tuleb sealt omajagu tolmu korpusesse.


Üks kahest ventilaatorist on korpuse tagumisse ossa paigaldatud ja suuruseks on sellel ventilaatoril samuti 120 mm. Kui ees oleval ventilaatoril on molex ühendus, siis sellel ventilaatoril on 3 pinnine ühendus. Minnes edasi, on korpusel seitse laienduspesa ja see peaks olema piisav ka Crossfire või SLI lahendusteks. Üldiselt on kinnituste süsteem labane, kuna peab lahti kruvima, et saaks eraldi kruviga kaardi kinnitada ja see kinnitussüsteem mis tal endal on, ei hoia just väga hästi kinni. Laienduspesade katted on ka suhteliselt kehvad, nimelt tuleb need ära väänata sealt küljest ja hiljem enam tagasi ei saa panna. Sellesama põhjusega oli kaasas ka üks laienduspesa kate, millel on olemas kruvi kinnituskoht.


Põhja peal on nagu ikka toiteploki koht ja selle jaoks on ka kõrgendused mõlemal poolel. Samuti on siit pildilt näha teist SSD kinnituskohta põhja peal, kus korpuse alt tuleb kruvidega SSD kinnitada. Ennem ma juba ka mainisin , et tolmufilter on korpusest väljas põhja all.

Lõpptulemus:

Süsteem:

Emaplaat: ASRock AliveX-ESATA2
Protsessor: AMD Athlon 64 X2 5050E
Jahutus: Titan Hati NC-15TZ
RAM: ADATA DDR2 2 GB
Videokaart: MSI NX 8500 GT
HDD: Samsung 200GB HD250HJ SATA
Toiteplokk: Seasonic SS-650HT 650W
Windows: Windows 7 Ultimate 64-bit
Korpus: In Win Mana 136


Paigalduses ei olnud midagi väga keerulist, ainukene mis tekitas probleeme, oli jahutus. Nimelt kui olin komponendid arvutisse ära paigaldanud ja oli aeg jahutuse jaoks, tekkis probleem. Probleem seisnes selles, et taga olev auk on kas paigast ära, või on emaplaat oma paigutusega teistsugune. Kahele ülemisele kruvile ligi ei pääsenud, mis jahutuse paigaldamiseks vaja on, ning siis ei jäänudki muud üle kui emaplaat uuesti korpusest ära võtta. Jahutuse pikkuseks on 160 mm ja see mahtus väga napikalt õnneks korpusesse, kui peaks olema natukene kõrgem jahutus, võib esineda juba probleeme. Videokaart ei ole samuti väga pikk ja seepärast ei ole sellega mingit probleemi. See eest lubatakse selle korpuse puhul kuni 290 mm pikkusega videokaarte, mis tähendab, et peaks ära mahtuma kõik ühetuumalised videokaardid. Rääkides HD 6990'st või GTX 590'st, võib tekkida juba probleem mahtumisega. Juhtmete peitmiseks eriti võimalusi pole ja seega on juhtmed põhimõtteliselt kõik näha. Kaasas on ka palju kaablisidemeid, kuid neid eriti millekski kasutada pole, kui siis kaablite kokkutõmbamiseks. Pildilt on ka näha, et mahuvad ära ka palju laiemad emaplaadid, kuid andmetes seda iseenesest kirjas pole. Nendel piltidel, mis juhtmete seis on, läks pärast ka küljekaas peale, kuid kui seal mõni paksem juhe läbi vedada, või sinna täitsa taha peita, siis tekib kaane peale panemisega ilmselt ka probleeme.


Kui oled kõik juhtmed emaplaadi külge ära ühendanud ja arvuti vooluvõrku, on lõpptulemus selline. Esmalt tekitab seda suurt sinist valgust ees olev 120 mm ventilaator, mille valgust ei ole võimalik kuskilt välja lülitada. Üleval pool olevate valgustitega on lihtsamad lood, kuna kui neid tulesi ära ei ühenda, ei hakka need ka särama. Minnes edasi on parempoolne sinine tuli voolutuli, mis näitab kas arvuti töötab või ei. Oranž tuli vasakul näitab kõvaketta aktiivsust vilkudes.

Lõppsõna:


thumbs_up.gif Hind
thumbs_up.gif 2 ventilaatorit kaasas
thumbs_up.gif Must ja valge versioon saadaval
thumbs_up.gif Valikus aknaga ja võrega versioon
thumbs_up.gif Kaks hot swap dokki
thumbs_up.gif USB 3 pesa
thumbs_up.gif SSD ketaste tugi
thumbs_up.gif Kaablivedamis augud
thumbs_up.gif Tolmufilter ees oleva ventilaatori küljes
thumbs_up.gif 2 vesijahutus auku
thumbs_up.gif Kruvivaba 3.5 ja 5.25 tolliste seadmete paigaldus
thumbs_up.gif Üleni musta värvi ka seest
thumbs_up.gif Palju kaablivitsasi kaasas
thumbs_up.gif Kaal



thumbs_down.gif Tolmufiltrid puuduvad ees, taga ja laes
thumbs_down.gif Ees oleva ventilaatori tekitatud valgust ei ole võimalik välja lülitada
thumbs_down.gif AMD HD 6990 ja nVidia GTX 590 ei mahu korpusesse
thumbs_down.gif Kaablite peitmiseks taga väga vähe ruumi
thumbs_down.gif 3.5 tolline dokk puudub
thumbs_down.gif Laienduspesade võresi ei ole võimalik uuesti paigaldada




Hind ja saadavus:

Eestis on korpus hetkel ka täiesti müügil ja valikus on nii must versioon kui ka valge versioon. Mõlemad tunduvad olevat ilma aknata ja võrest küljekaanega. Odavaim hind on mustal versioonil hetkel 52.50 € ja valgel 57 €, vaata lähemalt Hinnavaatlusest.


viimati muutis K3ndu 04.12.2011 00:01:43, muudetud 6 korda
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olenjan
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2011




sõnum 02.12.2011 16:16:16 vasta tsitaadiga

igal ühel oma maitse, välimus vääriks minu maitse järgi rohkem, kuid väga hea review(y) keep up the good work
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hillar1993
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010




sõnum 02.12.2011 16:17:15 vasta tsitaadiga

Välimusele ma küll ei oleks lükanud ainult 3 punkti... Endal sama ja olen rahul. Aga kaablite peitmiseks on küll kõvakettaresti ja tagaplate vahel vähe ruumi
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2011 16:25:33 vasta tsitaadiga

Pilte kannatab vaadata ja thumbs_up.gif / thumbs_down.gif osa võtab (vist) kogu (kirjavigadest, kehvast lauseehitusest jms koosneva) jutu kokku, seega käib küll icon_rolleyes.gif

Eks välimus ole tõesti maitse asi ja kindlasti on mõni asi päris elus palju ilusam kui piltidelt paistab, aga selle puhul- jah, mine tea.

_________________
M: AMD Ryzen 5 7600X Box

M: AMD Ryzen™ 9 7900X Desktop Processor
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2011 12:06:21 vasta tsitaadiga

Hea ülevaade! Kaableid ei ole jah kuhugi eriti peita, see on thumbs_down.gif.
Välimus on igati mõnus, ei ole eriti üle pakutud millegagi.
Meeldib, et korpus on seest musta värvi ja PSU asub all.
Hind on ka suhteliselt mõistlik.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 03.12.2011 12:17:11 vasta tsitaadiga

Välimusele ei oleks tõesti 3 andnud. Ühest oleks maa ja ilm.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 03.12.2011 19:10:33 vasta tsitaadiga

Minu meelest peaks korpuste andmetes kohustuslikus korras kirjas olema, kui kõrge CPU cooleri sinna paigaldada saab. Sama ka videokaardi pikkuse kohta.
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2011 19:17:02 vasta tsitaadiga

Troll, neid pole kodulehel ära toodud andmetes, kuid videokaardi maksimaalne pikkus on 290 mm ja protsessor peaks olema kuskil 160-165mm. Jahutuse mille paigaldasin on 160 mm kõrge ja kaas läks peale, kuskil 5 - 10 mm jäi vaba ruumi veel.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 03.12.2011 20:00:05 vasta tsitaadiga

K3ndu: Väike täpsustus - see n-ö "tagumine ventilaator" paigaldatakse tavaliselt ainult transpordi eesmärgil sinna ja siis korpuse ostnud omanik ise vaatab ja mõtleb, kas:
- jätab ventika nii nagu on
- või kinnitab selle ülemise lae külge.
-------------------------------
Mina ise olen sellise ehitusega korpustel kogu aeg selle tagakülje ventilaatori ümber tõstnud. Lähipöevil läheb ühe järgmise ostmiseks ja siis samamoodi on esmane liigutus ventika asukoha muutmine.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mareq
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2003




sõnum 03.12.2011 21:33:12 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
K3ndu: Väike täpsustus - see n-ö "tagumine ventilaator" paigaldatakse tavaliselt ainult transpordi eesmärgil sinna ja siis korpuse ostnud omanik ise vaatab ja mõtleb, kas:
- jätab ventika nii nagu on
- või kinnitab selle ülemise lae külge.


Mina panen küll alati alumise lae külge. Või eriti kehval juhul külgmise lae külge. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 03.12.2011 23:52:41 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Troll, neid pole kodulehel ära toodud andmetes
Väga kahtlane vabandus. Sa teed ju füüsilisest eksemplarist ülavaadet, mitte lihtsalt unboxingut koos datasheedi mahalugemisega.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2011 23:55:45 vasta tsitaadiga

mikk36, ma mitte ei vabandanud, vaid täpsustasin miks neid andmetes polnud. Teen tavaliselt kopi paste andmetest ja siis kujundan need arusaadavaks. Kuid lisasin juba paar tundi tagasi videokaardi pikkuse andmetesse.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007




sõnum 08.12.2011 13:20:07 vasta tsitaadiga

Korralik ülevaade thumbs_up.gif.

Pakun, et ülemised ventilaatori augud on allapoole viidud, sest kui nad oleks keskel, siis ei mahuks sinna ventilaatoreid paigaldama kui emaplaadil on üleval osas heatsink peal. Endal oli sama probleem Thermaltake V3 korpusega, kus olid vendi augud keskel ja emaplaadi NB jahutus jäi ette ja seega tavaline 120mm/25mm ära ei mahtunud.

Samas ise säärast korpust ostma ei jookseks(aga mõtlema pani küll). Kui just korpuse sisemuse värv tähtis ei ole, siis vähe odavamalt saab Cooler Master Elite 371/370(33-34€) korpuse. Näevad minu arust viisakamad välja ja jahutuse poolest väga asjalikud korpused, kuid igaühel on oma maitse/prioriteedid.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
Kreisi kasutaja
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2011 16:27:33 vasta tsitaadiga

Kui juba In Win nabida, siis pigem FANQUA. Ees, taga, üleval 12cm ventikad, küljel välja lülitatava valgustusega mõnus suur 22cm. Tõsti ketastega majandamine on keerulisem. Iseasi kauaks seda veel hea hinnaga saab. Ei meeldi molex otsaga ventikad, nende pöördeid ei suuda emaplaat ise reguleerida. FANQUAs 12cm õnneks õigete otstega icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: In Win Mana 136
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.