Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Amazon märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 58, 59, 60  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2016 16:25:40 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Kui ei taha saata, siis võiks Estonia lihtsalt kinni keerata... esimest korda näen niisuguseid nõmedaid numbreid. Tegemist kaupmehega, mitte Amazoni enda müüdava kaubaga. Kas kuhugi teatada saab?

Spoiler Spoiler Spoiler


Et siis müüja ise toob lennukiga kohale selle raha eest? icon_lol.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006




sõnum 21.05.2016 08:41:37 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
sooty kirjutas:
Kui ei taha saata, siis võiks Estonia lihtsalt kinni keerata... esimest korda näen niisuguseid nõmedaid numbreid. Tegemist kaupmehega, mitte Amazoni enda müüdava kaubaga. Kas kuhugi teatada saab?

Spoiler Spoiler Spoiler


Et siis müüja ise toob lennukiga kohale selle raha eest? icon_lol.gif

Vaevalt,et air saadab icon_idea.gif Pigem tandem kuskil 2+nädalat icon_biggrin.gif
Kui võtta kallim post ehk royal siis kuni 3päeva thumbs_up.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 26.05.2016 13:49:16 vasta tsitaadiga

on keegi amazonist ostetud kauba tagastusega tegelenud?
nimelt uk amazoni pakk tuli reedel, vale kaup oli sees (müüja amazon ise, hind £325), sai samal päeval pandud omniva tähitud postiga tagasi teele, omniva näitab et pakk jõudis Inglismaale 23.05 ja sellega kõik, 3 päeva juba ei mingit uuendust.

track nr http://www.postoffice.co.uk/track-trace sisestades näitab et "Item nr xxxxx from Estonia" ja kõrval "The reference number you have entered may be incorrect.Please check and try again."
nagu mida pekki, pean siis uk posti käest küsima, milles probleem ja kus kohas pakk asub?
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005




sõnum 26.05.2016 13:59:05 vasta tsitaadiga

Kleepisid selle amazoni tagastus-sildi peale ikka?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 26.05.2016 14:03:24 vasta tsitaadiga

muidugi, kõik see pabermajandus return/refund juhendist sai trükitud ja pandud kuhu vaja.
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 26.05.2016 14:26:03 vasta tsitaadiga

Lähebki vist natuke aega. Mul oli hiljuti üks raamat postis kapsaks läinud ja saatsin tagasi. Mingi aja pärast (julgen öelda, et äkki isegi nädal?) märgiti kättesaaduks ja tagastati ka osa postikulust.

Kas küsisid asenduse ka? Nad saadavad küsimise peale kohe välja ja jäävad sinu pakki ootama. Kui tagastust ei tule, siis kasseerivad lihtsalt uue saadetise sisse.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 26.05.2016 14:34:56 vasta tsitaadiga

pakuti 100% refund / amazon gift kaardid, refundi valisin.
uk posti support lehel kirjas et tuleb omniva käest küsida, nad edasi uurivad.

Spoiler Spoiler Spoiler

ootan esmaspäevani siis.
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 26.05.2016 16:08:27 vasta tsitaadiga

Vahest läheb aega sellega, oota nädal. Kui siis pole tulnud teadet refundist, supporti kiri ja kõik laheneb.

Edit: alles nüüd panin tähele et see pole amazoni kaeksi.. Parcel force sama kõva brand mis meil omniva, vahest jäävad tukkuma. Küll nad selle neile viivad mingi päev.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 26.05.2016 22:56:10 vasta tsitaadiga

oehh
just tuli kiri amazonist
tsitaat:
We've issued your refund for the item below. Your return is now complete.

korras nagu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cascada
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2005




sõnum 03.06.2016 17:51:01 vasta tsitaadiga

Esimest korda tekkis garantiiline probleem Amazonist tellitud tootega, pool aastat tagasi tellitud Jawbone UP3 fitness käevõruga.
Peale lühikest vestlust klienditeenindusega pandi uus toode teele (Express post thumbs_up.gif ) ja paluti vigane toode kuu aja jooksul (nende kulul) tagasi saata.
Kahe-kolme päeva pärast oli asendustoode kohal, nädalake hiljem jõudsin ka vigase toote postkontorisse toimetada ja tagasi saata.

Peale paki postkontorisse jätmist võtsin uuesti ühendust Amazoniga, et saatmise kulu eest refund saada, kuna kulu oli väike siis lubati 4.72GBP isegi ilma tšekki nägemata.
Järgmisel päeval tuli teade, et refund tehakse 5 tööpäeva jooksul, umbes 5 päeva pärast tuli ka kiri, et ülekanne on tehtud summas £8.09 icon_eek.gif

Viimane kord kui Eesti ühest suurest arvutipoest ostetud (uhiuue ja kasutamata) klaviatuuriga probleem oli pidime kemplema üle kuu kuna nemad ootasid tootja (Logitech) ekspertiisi vastust.
Nimelt selgus pakendi avamisel, et päikesepaneelide vahel on veemullid. Ei tahetud ei asendustoodet anda ega raha tagastada, lõpuks õnnestus raha siiski tagasi saada.
Selle probleemi oleks saanud lahendada palju kliendisõbralikumalt ning me oleksime neilt ka edaspidigi kaupa tellinud kuid selle jama tõttu enam mitte.

Ja siis imestatakse miks Eestlased aina rohkem väljastpoolt kaupa tellivad, kui meie kodumaine teenindus on alla igasuguse arvestuse.
Mõeldakse nagu ainult sellele kuidas kliendilt täna raha kätte saata, mitte sellele, et klient neilt ka hiljem midagi ostaks.

http://tarbija24.postimees.ee/3717683/eestlased-vahetasid-kodumaised-kaupmehed-valismaiste-vastu
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 06.06.2016 13:21:38 vasta tsitaadiga

mu refund oli juba järgmisel päeval arvel, ja ŸŸ£8.09ŸŸŸ neil mingi standardne summa, oli sama number tagastatud.
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011




sõnum 07.09.2016 18:23:45 vasta tsitaadiga

Keegi amazon uk st ei plaani tellida? oleks ka 2 vidinat tarvis.
_________________
pWn
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 26.10.2016 10:47:57 vasta tsitaadiga

pwn13 kirjutas:
Keegi amazon uk st ei plaani tellida? oleks ka 2 vidinat tarvis.


ärge väga kõvasti lööge sest küsimus on tõenäoliselt liiga jabur ehk rumal ja lihtne, kes olete asjaga tegelenud, minu jaoks on aga see tume maa. Tellisin esimest korda elus välismaistest internetipoodidest. Ühest sain kenasti aru, et UPS kuller toob aadressile ja tõi kah. Amazonist aga tellitud vidina kohta sain aru vastutest, et olen õnnelikult neile raha andnud ja nemad õnnelikult teele saatnud, loodetavasti siis selle aadressi suunas mis mina andsin. Aga mis ettevõte kas Eesti Post ehk Omniva toob mulle selle kätte või pean ise kuhugi minema või toob DHL või UPS, see jäi selgusetuks. Tõenäoliselt UPS ja DHL ei too, niiet kahtlus langeb Omnivale, aga kuidas - nüüd siis tuleb minu küsimus - kust ja kuidas ma saan kätte amazon.uk-st tellitud vidinad, kas Omniva saadab teate et neile on laekunud pakk mulle? icon_smile.gif

(oma rumaluses kustutasin kirjad kõik ära, et kui üks tuleb kohale siis tuleb ju teine asi ka, mis see postkast on täis pahna.)


viimati muutis tumbuser 26.10.2016 10:54:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2016 10:53:24 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
pwn13 kirjutas:
Keegi amazon uk st ei plaani tellida? oleks ka 2 vidinat tarvis.


ärge väga kõvasti lööge sest küsimus on tõenäoliselt liiga jabur ehk rumal ja lihtne, kes olete asjaga tegelenud, minu jaoks on aga see tume maa. Tellisin esimest korda elus välismaistest internetipoodidest. Ühest sain kenasti aru, et UPS kuller toob aadressile ja tõi kah. Amazonist aga tellitud vidina kohta sain aru vastutest, et olen õnnelikult neile raha andnud ja nemad õnnelikult teele saatnud, loodetavasti siis selle aadressi suunas mis mina andsin. Aga mis ettevõte kas Eesti Post ehk Omniva toob mulle selle kätte või pean ise kuhugi minema või toob DHL või UPS, see jäi selgusetuks. Tõenäoliselt UPS ja DHL ei too, niiet kahtlus langeb Omnivale, aga kuidas - nüüd siis tuleb minu küsimus - kust ja kuidas ma saan kätte amazon.uk-st tellitud vidinad, kas Omniva saadab teate et neile on laekunud pakk mulle? icon_smile.gif

(oma rumaluses kustutasin kirjad kõik ära, et kui üks tuleb kohale siis tuleb ju teine asi ka, mis see postkast on täis pahna.)


Odavama kraami puhul tuleb Omnivalt teatis postkasti, et on saabunud pakk sinu elukohajärgsesse postkontorisse.
Kallima kraami puhul tuleb kuller ukse taha.
Nii on vähemalt mul seni olnud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 26.10.2016 10:56:01 vasta tsitaadiga

Suur aitäh sulle seletuse eest. thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2016 13:43:19 vasta tsitaadiga

oleneb ka mis postitusviis amazonist valiti. kas standard või express. odavama puhul läheb omniva kätte kallima puhul peaks UPS tooma.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 26.10.2016 15:23:35 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
oleneb ka mis postitusviis amazonist valiti. kas standard või express. odavama puhul läheb omniva kätte kallima puhul peaks UPS tooma.


Aasta tagasi tõi express pakid alati UPS või DHL (overnight alati) aga nüüd on aina tihedamini Express tähendama hakanud ikka Deutsche Post DHL kasutamist. Vahest ei ole üldse vahet kas standard või express - maksad ainult rohkem. Estimated delivery date muutuvad küll aga olen ise järgi proovinud ning kui Express näitab pikemat kättesaamisaega kui 4p või ei näita "Guaranteed delivery date" siis tuleb kindlasti Deutsche Post DHL-iga ehk omnivaga kohale.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 26.10.2016 15:39:38 vasta tsitaadiga

On ikka päris suur vahe nii uk/fr/de tellides.
Kiire tähendab tavaliselt paar päeva, aeglasega vastavalt õnnele nädal või rohkem. Estimated date on minul tavaliselt mitme päevaga varu jäänud, e. jõuab palju varem kohale.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2016 21:51:15 vasta tsitaadiga

viimane 150€ tellimus amazon.de-st oli paber reklaamide vahel, et maksikiri ootab postkontoris, isegi allkirja ei tahetud selle vastu. müüjaks oli amazon. see tundub mingi viimase aja mood olevat, vanasti käisid ikka kullerid.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 26.10.2016 22:04:24 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
viimane 150€ tellimus amazon.de-st oli paber reklaamide vahel, et maksikiri ootab postkontoris, isegi allkirja ei tahetud selle vastu. müüjaks oli amazon. see tundub mingi viimase aja mood olevat, vanasti käisid ikka kullerid.


Amazon on väga pikalt kergemad ja väiksemad pakid postkontorisse saatnud, st mitte kullerteenusega. Sõltuvalt paki väärtusest tahavad allkirja ka või mitte.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pisijeesus
HV vaatleja
Pisijeesus

liitunud: 16.03.2012




sõnum 27.10.2016 09:10:55 vasta tsitaadiga

Viimati Amazonist Standardiga tellides viidi 2 pakki Omniva postkontorisse. Jõudsid peaaegu nädal enne lubatud tähtaega. Küll aga ei saanud ma ühtegi teavitust ei Amazoni ega Omniva poolt, et pakid on kohale jõudnud. Proovisin postkontori teenindaja käest pärida, et miks nii võis juhtuda, aga ega ta midagi rohkemat kui õlgu kehitada ei osanud. Otseselt nagu probleemi ei ole - tore, et varem jõudis. Samas oleks nagu päris nigel lugu, kui pakk lihtsalt tagasi saadetakse, et keegi järgi ei tule. Tavaliselt küll tuuakse veel nädal enne tähtaega paberteavitus postkasti... Loodetavasti oli lihtsalt juhus, et sõnum vm teavitus saatmata jäi.

Ma polegi päris täpselt aru saanud, mis puhul pakk postkontorisse jõuab ja mis puhul kulleriga. Üldiselt tundub, et pigem suuremad ja väärtuslikumad tuuakse kulleriga olenemata saatmisviisist.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 27.10.2016 09:33:28 vasta tsitaadiga

Teavitus tuleb vist paraja viitega. Ma olen ammu kontorist peale korjatud paki kohta lipiku saanud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 27.10.2016 12:19:09 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Teavitus tuleb vist paraja viitega. Ma olen ammu kontorist peale korjatud paki kohta lipiku saanud.


Kuidas sa siis tead et on aeg korjata? Kas netis Omniva kodulehel saab vaadata et sind saadetis juba ootab? Ma küll otsisin aga ei leidnud sellist võimalust.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 27.10.2016 13:03:30 vasta tsitaadiga

globostrat, träkitavat asja saab ju vaadata icon_wink.gif
sooty, vihjas sellele, et juba kätte saadud pakile (lähed x pakile järgi ja öeldakse, et teile on veel y,z jne. pakk) saadetakse teavitus.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2016 14:14:27 vasta tsitaadiga

amazon.de mingit postikulu kupongi pole välja pakkuda ? Hetkel küsitakse posti eest 10€ - saab ehk selle madalamaks ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Amazon mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 58, 59, 60  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.