Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  War Thunder märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 01.08.2014 16:53:11 vasta tsitaadiga

Ma eile ostsin Premium lennuki. Miski 1000 kulda maksis Airacobra. Sellega hea research punkte teha, kuna tal on miski 148% see.
Jube kus selles mängus on nuppe ja neid kõiki ära paigutada nii, et mugav oleks ja meelde ka jääks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tcih
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007




sõnum 01.08.2014 17:01:49 vasta tsitaadiga

Lendan jälle AB's väikest viisi madalaid tiere - IG - Vesi
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 01.08.2014 18:11:14 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:

Tanki mängus 90 killiga saad vastaval poolel mängides endale premium tanki. venelaste oma on päris hea.


Päris omajagu parem kui sakslaste masin. Mis on täiesti mõttetu. Aga eks ole arusaadava ka.

_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2014 20:03:43 vasta tsitaadiga

Paras püss tõesti see t-34-57, sakslased oleksid pidanud ka saama T3 premiumi
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M6izduzeta
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2004




sõnum 01.08.2014 21:33:31 vasta tsitaadiga

Rebisin ka paar päeva tagasi mängu uuesti ette,päris muhe on vahelduseks mitte ühtegi vaenulikku tanki purustada ja igast masinat riivavast lasust kauni vulkaani kombel plahvatada.

Kiitma peab,et kiirelt tulevad need 90 killi,et prem masinat saada.2 tunniga 43 vaenlast taevariiki saadetud.Wot eeldab tavaliselt ikka nädalakese mitte magamist,kui soovid miskit head võita.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 02.08.2014 07:51:09 vasta tsitaadiga

Kriimust surevad AI kontrollitav Tank, teise playeri tank sul nii kergelt ei kõnge. WoT .s kohati kergem vastase tanki maha saada, kui siin.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2014 11:25:58 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Kriimust surevad AI kontrollitav Tank, teise playeri tank sul nii kergelt ei kõnge. WoT .s kohati kergem vastase tanki maha saada, kui siin.

Väga suhteline. Vahel lase AI Tanki 5-6 korda, samas teise mehe tank lendab kohe esimesest lasust õhku.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 02.08.2014 12:26:30 vasta tsitaadiga

Ma pole seda tanki osa seal mängus veel puutunud.
2 päeva tagasi oli miski 50mb Update patch, mis mul on tekitanud mängu freeze rohkem.
Samas on see läbi squadi rääkinime ka kahtlane. Vahepeal lõppetab rääkimise ära ja viskab aquadist lampi välja, nagu oleks ise midagi vajutanud. vähemalt nii mängus see system näitab Chat all.
Kui vahepeal mängust alt+tab välja minna ja mängu tagasi, siis hakkab hääl hakkima.
Ma mängin põhiliselt kahe sõbraga seda, kellel on mõlemal ps4. Ühega mängin arkaadi lendamist ja teisega seda pool simu. Mul endale meeldib tegelikult arkaad rohkem, kuna siis ei pea pool tundi ootama, kui surma saab, vaid võtad kohe teise lennuki. Samas saab arkaadis rohkem crew punkte ja research punkte, kuna lendamine ja sihtimine on poole lihtsam.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2014 18:24:46 vasta tsitaadiga

Kui keegi koos lennata tahab, siis võib lisada: kendu10
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 07.08.2014 20:46:35 vasta tsitaadiga

Ma seda relystic teemat ei viitsi üldse mängida.
Viimane kord mängisin pühapäeval ja täna tundub peale miskit Update-i, et asi on nerfi saanud. Vastasele pihta saamine on kuidagi jube raske ja siis vastane laseb ühe korra pihta ja tiib on läinud. Samas olen mingi tegelasel 400m kaugusel ja lasen 45mm cannoniga pihta ja mitte midagi.

Nädalavahetusel ehk mängin rohkem, siis on aega ka. Samas jälle oleneb, kui saan kellegi kaasa, et minna kinno 2-e filmi vaatama. Mutant konni ja galaktika kaitsjaid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2014 09:50:29 vasta tsitaadiga

KurjaJuur kirjutas:
karvane kirjutas:

Tanki mängus 90 killiga saad vastaval poolel mängides endale premium tanki. venelaste oma on päris hea.


Päris omajagu parem kui sakslaste masin. Mis on täiesti mõttetu. Aga eks ole arusaadava ka.


Probleem on vist siis monitori ja tooli vahel, no offence. icon_lol.gif Mulle küll see Pz3 N meeldib, tuleb lihtsalt väleda shotgunnerina mängida, HEAT-i spämmida ja pappi voolab lahinal.

Mind huvitav kas keegi siinsetest seda preemium T3 Saksa tankihävitajat omab, et kas tegu on väärt ostuga?
Ta tundub selline kõrge, et on liiga hea sihtmärk vastastele, aga samas tundub, et võiks olla hea hull-down olukordade masin.

_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2014 11:56:45 vasta tsitaadiga

Dumbass, http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/165276-panzer-iv70-v-and-a-worth-it/
_________________
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 08.08.2014 15:21:08 vasta tsitaadiga

T4 premium on palju asjalikum, t3 tundub selline.. meh.

Edit: unustasin ära, et ma pole ise kohanud selles mängus ühtegi head hull down TD'd.. Ferdinand äkki, talle üldiselt on olnud mul raskusi otse ette lasta.

WOT'is aga näiteks Jagdtiger mõne kaardi peal lihtsalt hull mürsupõrgataja hull down positsioonis. WT's mehaanika on erinev.

Üldiselt turretita tank destroyeriga on natukene keerulisem edukas ja stabiilne killer olla. Ühe koha peal ei saa väga kaua olla ning kui keegi suudab flankida, siis on pidu läbi ka kiiresti. Samas ma alustasin omal ajal just saksa TD liiniga. Siis see liigne campimine hakkas ammendama.

Venelaste T34 liin on aga jõhker. Väga mobiilne ja kuni 57 premiumini ka väga kiire reloadiga. Peale seda läheb mäng rohkem selliseks kalkuleerivaks kämpimiseks. Mul on vene pool kuni br 6.0ni ja saksa pool 6.0ni (prem jagdpanzer) unlockitud, kuid fännan ikkagi kõige rohkem mängida seal keskmise 3.7 BR matchides. Ja tunnistan, et kui hea flankiva positsiooni leiad, on seda hoides 6+ killi suht tavaline, kui väga hästi läheb siis 10+. Kõik sõltub sellest, kas satud sinna positsioonile üksi või ilmuvad sinna ka vastase tankid, kellel oli ca sama plaan.

PS. Kui keegi tahab teinekord tiimis mängida (kasvõi mängu enda voicechati abil) siis lisage Evilfurryone.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 08.08.2014 18:36:59 vasta tsitaadiga

Täna peale 9-t kui hästi läheb siis on 3 sõpra ps4-ga selles mängus vene algus lennukitega ja mina siis neljandaks arvuti taga.
Jama on see, et üks tahab kindlasti realystic mode-i teha ja ühel tegelasel ma ei tea ja kolmandal tean kindlalt, et tahab ainult arkaadi teha.
Mul endal meeldib ka arkaad rohkem, kuna saab kõigi oma 5 lennukiga teha ja saab punkte ka nii rohkem, isegi kui tiim pähe saab.

Oskab keegi öelda mis mõtte neil research punktidel on ? Ehk siis need punktid mis on hõbedase lõvi vasakul kõrval ?
Pmst peaks saama nagu nende punktidega research ümber tõsta jne. Aga kui kulda pole siis on need täiesti kasutud. Mul endal on kulda alles 500 ja kasutan seda Premium teemat mis üheks päevaks teeb, siis ei lähe seda raisku nii palju.

Neid research punktid mis on hõbedast lõvide punktide vasakul, neid on mul miski 400k ja pole aru saanud mis mõtte neil on. Kulda nagu raisata ei tahaks, et saaks miski lennuki kiiremini lahti. Tanke pole üldse proovinud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2014 18:44:49 vasta tsitaadiga

Need ongi raha raiskamiseks mõeldud, mul endal on 6,5 miljonit neid. Pigem kulutada kuld premiumi peale või mõne premium masina peale.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 08.08.2014 19:41:17 vasta tsitaadiga

Sama siin. Ma miski level11 ka ainult alles ja kulutan kulda ühe päeva Premium ostmiseks. Täna läheb üks päev loosi ja homme teine päev.
Järgmine kord kui ostan kulda, võtan vist selle 14 euro eest ja see jääb viimaseks korraks.

E: Tundub, et täna jääb siiski see mäng ära, kuna üksi ei viitsi ja sõbrad mängivad DC universe online, mida saab ka cross platformiga mängida ja mul alles tõmbab seda :/
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2014 13:39:28 vasta tsitaadiga

Täitsa kena mäng tuli täna

Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 17.08.2014 14:10:04 vasta tsitaadiga

Ajavad närvi vennad, kes lendavad suure karjaga lennuvälja poole aga ära ei suvatse keegi seda võtta boxing_smiley.gif
Parkisin oma G8N1 pommitaja vastase lennuväljale, võtsin ära lennuvälja ja maas olles võtsin maha 5 lennukit . Enne seda veel üks suur ristleja vms icon_lol.gif
2 lennuvälja tükk aega meie käes ja ikka suudekase kaotada icon_lol.gif
x4 boonusega oleks hea tulnud icon_sad.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2014 08:13:57 vasta tsitaadiga

Täna läheb siis 1.43 update peale

Korralikult uusi tanke ja lennukeid thumbs_up.gif

_________________
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 09.10.2014 21:07:55 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Ajavad närvi vennad, kes lendavad suure karjaga lennuvälja poole aga ära ei suvatse keegi seda võtta boxing_smiley.gif
Parkisin oma G8N1 pommitaja vastase lennuväljale, võtsin ära lennuvälja ja maas olles võtsin maha 5 lennukit . Enne seda veel üks suur ristleja vms icon_lol.gif
2 lennuvälja tükk aega meie käes ja ikka suudekase kaotada icon_lol.gif
x4 boonusega oleks hea tulnud icon_sad.gif


Ikka juhtub. Ühes mängus läksime pommitajatega ning lasime esimese lainega kõik vaenlase laevad põhja. Mäng sai läbi väga ruttu. Mingil imelikul põhjusel lendasid vastased üksikult eemal ringi ja tegid ei tea mida. Eile juhtus jälle vastupidine. Grosnõi kaardil panid kõik meie lennukid ei tea kuhu plagama ning vastane hävitas meie tankid ikka väga ruttu ära, lisaks maandus veel meie lennuväljale. Ise sain ise korra oma pommitajaga maandutud ning üks hävitaja istus ka maha, kuid õhku tõustes oli jälle lennuväli läinud. Õnneks juhtub selliseid eksesse siiski harva.

_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 15.12.2014 14:27:36 vasta tsitaadiga

Aww, mis mänguga tehtud on, über low fps , max 20. Varem polnud probleeme jooksmisega.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2014 15:03:24 vasta tsitaadiga

Mulle käib ilgelt pinda, kui tankidega on su saksa 1943 aasta tangi vastas 1951 aasta vene T-54 või IS-3. Ei lase kuidagi läbi. Tegelikult need tankid lahingus ei kohtunud ja ei saanudki ju!
Muidugi ei oota ma mingit ajaloolist tõde, aga vene pool on raskelt parem, kui saksa.
FPS on normaalne, lilla koguaeg (alla 100 veits).
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 15.12.2014 21:18:28 vasta tsitaadiga

AMD OverDrive näppimine tegi asja korda.
UUem WT on väga lahedaks tehtud. Kill cami asjad ja näed ära, kus mürsk läbi lendab.
Lennukite kaasamine on ka hea, neid saab punktide alusel või mingi järjekord ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2014 09:46:57 vasta tsitaadiga

Varsti peaks 1.45 patch, vast sakslased saavad normaalsemad tankid
_________________
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2014 12:41:34 vasta tsitaadiga

Mitte Saksad ei saa paremaid tanke, vaid MM ei pane neid loodetavasti enam nii palju post-WW2 masinate vastu. icon_razz.gif
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  War Thunder mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.