Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  War Thunder märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2014 16:31:14 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Lovvi kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Mulle meeldib sihtimine. Keskel on väike x, mis näitab, kuhu mürsk lendab. See x muudab värvi vastavalt sellele, kuhu sihid. Näiteks seal, kus on väike läbimise võimalus, on see punast värvi. Kui läheb läbi, on roheline. Hetkel saab sellega läbi põõsaste lasta nii, et ise vastast ei näe, aga näed risti värvi muutmas. Arvan, et see jääb ainult arkaadi.
Graafika aastast 2002?

Hahaha

Ei, madalad seaded
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 26.01.2014 18:41:50 vasta tsitaadiga

Kas ilma premiumita on nüüd tieridel vahet ka, a´la tier 3st on juba raha kaotus nii suur, et peab kolima t1 tagasi?
_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 26.01.2014 20:10:56 vasta tsitaadiga

Olver kirjutas:
Kas ilma premiumita on nüüd tieridel vahet ka, a´la tier 3st on juba raha kaotus nii suur, et peab kolima t1 tagasi?


Umh, mis kaotusest sa räägid? Ainuke kulu on ammo ja seda läheb mängu peale paarsada silverit.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 26.01.2014 23:13:23 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Olver kirjutas:
Kas ilma premiumita on nüüd tieridel vahet ka, a´la tier 3st on juba raha kaotus nii suur, et peab kolima t1 tagasi?


Umh, mis kaotusest sa räägid? Ainuke kulu on ammo ja seda läheb mängu peale paarsada silverit.


eeeee lennukite parandus jne

_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 27.01.2014 01:35:02 vasta tsitaadiga

Olver kirjutas:

eeeee lennukite parandus jne


Võta autorepair maha.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2014 13:13:06 vasta tsitaadiga

Viimaste päevade mängud viivad mind seisukohale, et Kingcobra ja Yak-9T võiks selles mängus mitte olla icon_lol.gif
Täiesti võimatu on pommitaja või heavy fighteriga ringi lennata, ME-410 manööverdab ka nagu buss.

_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oldermann
HV kasutaja
Oldermann

liitunud: 10.12.2007




sõnum 02.02.2014 09:51:44 vasta tsitaadiga

kas tankide ja lennukite meeskonnad on samad ehk et kas praegused meeskonnad saan tankides kasutusele võtta?
_________________
We will uphold the traditions of the south
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 02.02.2014 10:35:35 vasta tsitaadiga

Kuna tankid lihtrahvale tulevad ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 03.02.2014 00:16:37 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Kuna tankid lihtrahvale tulevad ?


Oodatakse märtsis.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 20.02.2014 23:51:46 vasta tsitaadiga

World of Warplanes on arvutist kustutatud. Oodata jääb vaid tanke ning siis vist lendab ka World of tanks arvutist minema. Videode järgi tundub see päris korralik olevat.
_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2014 11:00:24 vasta tsitaadiga

Tuttav tunne, WoWpi juurde oli raske tagasi minna pärast War Thunderit ja see tagasiminek piirdus ka mõne üksiku lahinguga.
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 25.02.2014 01:30:07 vasta tsitaadiga

Sai sikutama pandud - märk maha. Millise kontrolleriga parima kogemuse saab? Klaver + hiir või on võimalik ka "mõnupulgaga" konkurentsis olla?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matisxx
HV vaatleja
Matisxx

liitunud: 13.06.2012




sõnum 25.02.2014 02:35:51 vasta tsitaadiga

Joystickiga on selline teistsugune tunne nagu lendagi kuid ma ikkagi kasutan klava ja hiirt kuna hiir võimaldab lasta rohkem täpsemaid laske ja mina olen leidnud, et joystickiga ei saa lihtsalt täpselt lasta läheb üldiselt liiga üle sihtmärgist. Aga ega ma palju ei proovinud ka mingi 5 h tegin sellega ja siis läksin hiirele üle. icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 27.02.2014 00:11:48 vasta tsitaadiga

Nonii, proovinud nii joystickuga kui hiirega. Rõõmupulk mul midagi ps2 stiilis, sellega polnud päris rahul. Võtsin siis hiire, tundub natuke täpsem aga mitte oluliselt. Lendan usa 1. lennukiga. Plaan enne midagi muud mitte muretseda kui olemasolevaga lennata suudan. Kas kõrgema tieri lennukiga tabamine muutub lihtsamaks? Praegu on selline tunne, et kui sihik täpselt punkti keskele ei joppa siis pihta ei saa. Suudan sama täpsuse saavutada nii puldi kui hiirega - lendamistunne on puldiga lihtsalt parem. Aga pihta ei suuda ma kummagiga lasta - muidugi olen lennumängudes suht noob kah icon_cool.gif On kellelgi miskeid häid nippe jagada? Kuidas paremini tabada? Või aitab ainult kõrgema tier-i lennuk? Vastased suudavad mulle kuidagi liiga lihtsalt pihta saada olenemata mu manöövritest. Eks plaan on ka parem joystick muretseda, aga ei oska arvata kuidas see mängukogemust parandada võiks. Mängib keegi mingi special lennukipuldiga ja oskab kogemust jagada? Vaatan ise Saitek X52 poole - aga kas see selle mängu puhul midagi juurde annab? Eesmärk pole statse tõsta vaid mängu nautida - puldiga tundub asi natuke ehedam ja ka praeguse junniga suudan hiirega sarnase tabavuse saavutada. Kindlsti on vaja harjutada aga ehk on midagi mida teha , et paremini tabada. Kas olete default bindinguid muutnud ja kuidas ning miks?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2014 10:34:41 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
Nonii, proovinud nii joystickuga kui hiirega. Rõõmupulk mul midagi ps2 stiilis, sellega polnud päris rahul. Võtsin siis hiire, tundub natuke täpsem aga mitte oluliselt. Lendan usa 1. lennukiga. Plaan enne midagi muud mitte muretseda kui olemasolevaga lennata suudan. Kas kõrgema tieri lennukiga tabamine muutub lihtsamaks? Praegu on selline tunne, et kui sihik täpselt punkti keskele ei joppa siis pihta ei saa. Suudan sama täpsuse saavutada nii puldi kui hiirega - lendamistunne on puldiga lihtsalt parem. Aga pihta ei suuda ma kummagiga lasta - muidugi olen lennumängudes suht noob kah icon_cool.gif On kellelgi miskeid häid nippe jagada? Kuidas paremini tabada? Või aitab ainult kõrgema tier-i lennuk? Vastased suudavad mulle kuidagi liiga lihtsalt pihta saada olenemata mu manöövritest. Eks plaan on ka parem joystick muretseda, aga ei oska arvata kuidas see mängukogemust parandada võiks. Mängib keegi mingi special lennukipuldiga ja oskab kogemust jagada? Vaatan ise Saitek X52 poole - aga kas see selle mängu puhul midagi juurde annab? Eesmärk pole statse tõsta vaid mängu nautida - puldiga tundub asi natuke ehedam ja ka praeguse junniga suudan hiirega sarnase tabavuse saavutada. Kindlsti on vaja harjutada aga ehk on midagi mida teha , et paremini tabada. Kas olete default bindinguid muutnud ja kuidas ning miks?

Soovitan enamus lennukitega Boom-n-Zoomida, s.t, et kogud algul kõrgust ning lendad vastasele ülalt peale kiirusega. Tee ühe katse pihta saada ning kogud taas kõrgust saavutatud kiirusega. Ja seda kordad kogu aeg icon_smile.gif .
Eks tuleb valida ka neid võitlusi, et kas ikka on mõttekas sisse lennata. Võib-olla on liiga palju vastaseid, liiga vähe omasid.
Üks võimalus teiste boom-n-zoomerite vastu on näiteks selle manöövriga http://www.youtube.com/watch?v=mjXmJmEojmM

Hiirt kasutan enamasti sihtimiseks, kui vaja teha manöövreid, siis kasutan klaviatuuri. Näiteks pitch on mul pandud Shift (min value) ja ctrl (max value), et paremini pöörata.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oldermann
HV kasutaja
Oldermann

liitunud: 10.12.2007




sõnum 08.03.2014 11:40:28 vasta tsitaadiga

võiks olla selline option, et kõik vastased on ühest rahvusest, praegu läbisegi kõik lennukid vastas meeskonnal
_________________
We will uphold the traditions of the south
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2014 18:14:47 vasta tsitaadiga

Selle jaoks on realistic battle-d. Randomis on see suht mõeldamatu imo icon_smile.gif
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aggressor
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2013




sõnum 09.03.2014 15:40:45 vasta tsitaadiga

Kas simulatoris ka eestlastest keegi mängib ? Ise mängin sakslastega enamusajast, kui keegi viitsib siis võiks ju vähe harjutada icon_razz.gif IGN: Aggressor1989
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 09.03.2014 22:18:03 vasta tsitaadiga

Täna jagati võitude eest kuldkotkaid. Rahvast palju ning vahepeal ei saanud löögilegi.
_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tcih
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007




sõnum 18.03.2014 18:32:07 vasta tsitaadiga

9 Päeva ühegi postit.
GG Warthunder, su updated on olnud meeldivad.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2014 19:05:45 vasta tsitaadiga

Tcih kirjutas:
9 Päeva ühegi postit.
GG Warthunder, su updated on olnud meeldivad.

ded gaem, jah?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 18.03.2014 22:24:49 vasta tsitaadiga

Tcih kirjutas:
9 Päeva ühegi postit.
GG Warthunder, su updated on olnud meeldivad.


Lendureid on vähem kui tankiste. WOWP on siin teemas vist ammu unustatud. Kui Warthunderisse tankid ka tulevad, siis peaks elavnemine olema märgatav. Ise ei viitsi ka kogu aeg lennukitega mässata.

_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik71284
HV kasutaja
erik71284

liitunud: 25.02.2004




sõnum 19.03.2014 14:06:29 vasta tsitaadiga

Mulle lennukid istuvad. Üle ühe lahingu saan "fighteri" või "on hand" tiitli, kuigi jah arkaadis. Siiani põhiliselt briti hävitajate liini ajanud. Spitfire´i pöörderaadius on üle prahi ja kannatab päris hästi dogfightida.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 21.03.2014 14:32:54 vasta tsitaadiga

Hakkasin ka seda pelama. Enam ei paku see wot pinget, ehk paari kuu pärast installin tagasi.

Ma hetkel teen neid t1 vene hävitajaid. Huvitav kas peaks laskemoona sellle standardi ära vahetama millegi muu vastu või mitte? Ja mille vastu?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2014 15:05:02 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
Hakkasin ka seda pelama. Enam ei paku see wot pinget, ehk paari kuu pärast installin tagasi.

Ma hetkel teen neid t1 vene hävitajaid. Huvitav kas peaks laskemoona sellle standardi ära vahetama millegi muu vastu või mitte? Ja mille vastu?

Air targets või Stealth, standard on suhteliselt juust.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  War Thunder mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.