Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Induktsioonpliit - kõik sellega seonduv märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 12.11.2011 05:00:08 vasta tsitaadiga

Induktsioonpliidid on tõesti ühed väga mõnusad asjad aga neile kes sellise soetada kavatsevad ja seda eelkõige toidu keetmiseks või hautamiseks soovitaks väga hoolikalt pöörata tähelepanu konkreetse ostetava pliidi temperatuuriastmetele. Nimelt ostsin mõned aastat tagasi pliidi kus temperatuur on reguleeritav astmetena 80, 120, 140 jne. kraadi kuna aga vee keemistemperatuur on teatavasti 100° juures siis selle pliidi puhul kas vesi keeb nii, et lendab lausa potist välja või ei kee üldse ja sellise probleemiga pliite on päris mitmetelt tootjatelt müügil. Asi lihtsalt nimelt selles, et pliidi termoandur püüab hoida pliidile asetatud nõu temperatuuri lihtsalt rangelt etteantud näidu juures aga vee keetmisel tähendab see seda, et vesi püütakse ajada kasvõi nui neljaks kirjeldatud juhul 120° peale, mis aga teatavasti ei õnnestu ja nii toimubki lihtsalt üliintensiivne keemine, mis sobib küll vee kiireks keema ajamiseks aga mitte eriti enam toidu keetmiseks rääkimata juba hautamisest. Kuna aga madalam aste on antud pliidil kohe 80° siis sobib see üksnes toidu soojendamiseks. Samas praadimiseks on pliit ideaalne, võimalik saada tavalise elektripliidiga võrreldes väga erka kuumust, eriti kui vaja midagi ilusti ja kiiresti pruuniks küpsetada. Ja ka kiire, pann on praktiliselt kohe nagu vaja tuline nii, et munad on näiteks mingi 2-3 minutiga praetud alates nupule vajutamisest. Tavalise pliidi raud ei jõua selle ajaga veel õieti soojakski minna rääkimata sellel olevast pannist. Samas pliit ise soojeneb vaid niipalju kui pliidil olev nõu seda soojendab ehk siis igasugune mõttetu toa kütmine puudub täielikult. Ise kasutan ainult roostevabast terasest nõusid, nendega pole veel mingeid probleeme olnud, et ei sobiks. Samuti peaks ka emaileeritud raud sobima aga selles osas endal kogemused puuduvad.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.11.2011 11:10:30 vasta tsitaadiga

Räägite küll usinalt võrdlusest vana malmpinnaga pliitidest, kuid kuidas on vahe näiteks klaaskeraamiliste pliitidega?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 12.11.2011 16:53:54 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Räägite küll usinalt võrdlusest vana malmpinnaga pliitidest, kuid kuidas on vahe näiteks klaaskeraamiliste pliitidega?

Ega siis küsimus pole pliidi pinnas vaid kuumutusmeetodis, selles osas aga pole erilist vahet kas klaaskeraamiline või malmpind. Vähemalt selles siis mis puudutab energiakulu, soojenemiskiirust, temperatuuri jms.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2011 17:02:28 vasta tsitaadiga

Keraamiline pliit ei ole üldse paha. Kes oskab võrdlust välja tuua, võiks seda siin teha. Ma ise pole keraamilist pliiti praktiliselt kasutanud. Õe juures on, aga olen seda äärmiselt vähe kasutanud. Kindlasti on keraamiline pliit eelistatud, kui puuduvad vastavaid nõud ja lisaks on keraamiline pliit universaalsem. Võibolla oleksin ostnud keraamilise lauapliidi, aga need, mis nägin, olid kole kallid ja minumeelest ei jäänud neid eriti silma. Ja eks tahtsin ka midagi uut proovida ... icon_razz.gif icon_cool.gif

Edit: Vist ikka ei tahtnud keraamilist - just selle tõttu, et pind läheb kuumaks ja vahest ikka rasva sinna satub ...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ferry
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2010




sõnum 12.11.2011 18:29:16 vasta tsitaadiga

ma olen küll kena, aga pole naine

ma ei süüdistanudgi selles
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2011 18:37:12 vasta tsitaadiga

ferry, ja mina pole seda süüdistusena võtnudki. icon_biggrin.gif Kõik OK. icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.11.2011 19:03:30 vasta tsitaadiga

Pikkkõrv kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Räägite küll usinalt võrdlusest vana malmpinnaga pliitidest, kuid kuidas on vahe näiteks klaaskeraamiliste pliitidega?

Ega siis küsimus pole pliidi pinnas vaid kuumutusmeetodis, selles osas aga pole erilist vahet kas klaaskeraamiline või malmpind. Vähemalt selles siis mis puudutab energiakulu, soojenemiskiirust, temperatuuri jms.
Klaas-keraamilise puhul toimub soojendamine infrapunakiirgusega, erinevalt malmpinnast kus soojendatakse malmi ennast.
http://en.wikipedia.org/wiki/Glass-ceramic#Cooktops


viimati muutis mikk36 12.11.2011 19:04:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 12.11.2011 19:08:36 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Räägite küll usinalt võrdlusest vana malmpinnaga pliitidest, kuid kuidas on vahe näiteks klaaskeraamiliste pliitidega?

Mina läksin klaaskeraamiliselt pliidilt induktsioonile üle. Kokandusklubis sai proovida ja eeliseks oli eelkõige ülikiire kuumutamine. Ehk vedeliku saab keema praktiliselt sama kiiresti kui veekeetjas. Teine eelis on puhastamine. Kui midagi üle keeb, siis keraamilisel pliidil kõrbeb kõik välkkiirelt plaadi külge kinni, induktsiooni puhul tõstad poti või panni maha ja plaat enam kuumust juurde ei saa ja jahtub kohe maha ja tõmbad lapiga puhtaks.
Negatiivse poole pealt. Induktsioon tahab erinõusid, nii et mu kaks lemmikpanni tuli maha kanda. Induktsioon teeb müra, sinna alla läheb tavaline töötamise müra kui ka ventilaator. Lisaks piiksub pliit igakord kui nõu maha tõsta, eriti tüütu on see näiteks pannkookide küpsetamisel. Tasuks uurida enne ostmist, kas neid hoiatusi saab maha keerata.

Kui hetkel peaks hakkama vahetama siis kaaluks tõsiselt 2 auku induktsiooni ja 1-2 gaasi. Gaas eelkõige woki jaoks. Samas ei sobi ka keraamiline pliit eriti woki tarbeks. Hetkel pole veel endale sobivat induktsiooni wokipanni leidnud, ega ma pole tegelikult väga otsinud ka. Kuskil jäi silma eraldi elektriline wok pann, võimalik et see on kõige lihtsam lahendus.

Pikkkõrv kirjutas:
Samuti peaks ka emaileeritud raud sobima aga selles osas endal kogemused puuduvad.

Sobib küll, mul on üks emaileeritud malmist haudepott, mis töötab suurepäraselt. Samuti on võimalik emaileeritud plekkkausis süüa teha.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2011 19:26:24 vasta tsitaadiga

Kui pott on üsna suur, siis madala tugevuse peal (tugevus, mille jooksul pliit ennast välja ei lülita) keeb näiteks supp üsna normaalselt. Hetkel ma küll ei tea, mil viisil sülti saaks keeta, kuna see vajab üsna tasast tuld. Ehk äkki nii, et ajan pliidil süldi keema, siis panen metallist aluse poti alla, et keemine ära ei jääks või tekiks vähe suurem soojuskadu, et tugevamal režiimil keemine nõrgem oleks. Kui süldikeetmiseks läheb, siis proovin ja annan teada.

Edit: Tegelikult ei peagi see olema vist metallist. Kas induktsioonil ei ole mitte nii, et mida kõrgemal pott asub, seda väiksemat induktsiooni annab? Võibolla aitaks see, kui mingi rauda mittesisaldav alus poti alla panna. Aga piisavalt kõrge, et pliit potti veel tunnistaks. Eks saab proovitud, kuigi tegin hetkel kiire katse - panin pliidi 4 peale ja ajasin vee keema. Jälgisin, kui tihti ta ennast välja lülitab ja siis panin potti külma vett. Pliidi töötamise aeg pikenes, aga millegipärast lülitab ikka aeg-ajalt välja. icon_sad.gif Sellest ma aru ei saa, et poti põhi on küll külm, aga ikkagi lülitab välja. icon_sad.gif Selles suunas peavad induktsioonpliidid arenema. Keemise suhtes peab pliiti saama hästi seadistada.


viimati muutis LiivaneLord 12.11.2011 19:34:52, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.11.2011 19:29:37 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
induktsiooni puhul tõstad poti või panni maha ja plaat enam kuumust juurde ei saa ja jahtub kohe maha ja tõmbad lapiga puhtaks.
Kuhu see soojus kaob nii kiirelt, kui pann peal soojendab?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2011 19:37:21 vasta tsitaadiga

mikk36, ta ütles - panni võtad maha, pliit jahtub kiiresti maha. Kõige paremini saab puhtaks, kui pliidi pind veel soe on. Tuleb lihtsamini puhtaks. Ning pann ei kuumuta pliidi pinda tulikuumaks.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 12.11.2011 19:44:42 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Kui pott on üsna suur, siis madala tugevuse peal (tugevus, mille jooksul pliit ennast välja ei lülita) keeb näiteks supp üsna normaalselt. Hetkel ma küll ei tea, mil viisil sülti saaks keeta, kuna see vajab üsna tasast tuld. Ehk äkki nii, et ajan pliidil süldi keema, siis panen metallist aluse poti alla, et keemine ära ei jääks või tekiks vähe suurem soojuskadu, et tugevamal režiimil keemine nõrgem oleks. Kui süldikeetmiseks läheb, siis proovin ja annan teada.

Vähemalt minu pliidil (electrolux) on võimsused 1-2 enam vähem toidu soojana hoidmiseks ette nähtud. Et mingi vaikne keemine toimuks on juba suuremat kuumust vaja. Ehk madalal temperatuuril keetmise või hautamisega probleemi ei ole.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2011 20:01:50 vasta tsitaadiga

sukelduja, 1 ja 2 peal sobib ta soojendamiseks küll - selle vastu ei ütle midagi. Oleks aga vaja vaikset, kuid samaaegselt pidevat keetmist. Mil viisil seda saavutada?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.11.2011 21:12:22 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
mikk36, ta ütles - panni võtad maha, pliit jahtub kiiresti maha. Kõige paremini saab puhtaks, kui pliidi pind veel soe on. Tuleb lihtsamini puhtaks. Ning pann ei kuumuta pliidi pinda tulikuumaks.
Kui kiiresti on kiiresti?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2011 21:18:39 vasta tsitaadiga

mikk36, aga kui soe on soe? Või kui kuum on kuum? Vahe on selles, et poti põhi (ammugi pliit) ei lähe nii kuumaks, nagu on su keraamiline või raudplaadiga pliit. Sa ei saa poti põhja vastu paberit pannes seda kuidagi põlema. Kui paned selle tavalise pliidi peale, siis tõenäoliselt see juhtub. Samuti plastmass ei hakka vastu potti asetatuna tõenäoliselt sulama.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.11.2011 22:15:16 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Räägite küll usinalt võrdlusest vana malmpinnaga pliitidest, kuid kuidas on vahe näiteks klaaskeraamiliste pliitidega?


Teema alguses kirjutasin ju, et peale kümneaastast klaaskeraamilise pliidi kasutamist läksin üle induktsioon (klaaskeraamilisele icon_wink.gif ) pliidiplaadile.
Minu arvates on vahe olemas. Seda just toiduvalmistamise kiiruses ning ka puuduvas temperatuuri inertsis, kui on vaja temperatuuri toiduvalmistamise ajal tõsta või langetada.

Keegi ei viitsi eelnevaid postitusi lugeda, oli seal kirjas nii info kasutatavade emailnõude (plekkpottide-pannide) kohta, kui ka malmist nõude kohta.

Plekist emailnõu töötab väga hästi, puududeks õhukese põhja tõttu halb soojusülekanne põhjast kaugematel asuvate toidukihtideni ehk siis läheb kiiresti kõrbema.

Malmist nõud on ilmselt ideaalseimad nõud induktsiooni jaoks, kuna kasutavad kõige paremini pliidist saadavat energiat ära.
Kui Tefali või Hackmani nõudega praed näiteks pannkooke 8-9 kuumutusastme peal siis malmpann on 6-7 astme peal paras praadimiseks-küpsetamiseks.

Induktsioonplaatide parimatel on ka veel nn. boost funktsioon, mis märgatavalt kiirendab äiteks vee kuumutamist keemiseni. Boost funktsioon läheb peale teatud aja möödumist ise maha ja edasi jätkab pliit normaalsel maksimaalsel funktsioonil.
Taimer igale küpsetustsoonile on ka kasulik asi, kui kavatsed jätta pudrupaja koju üksinda podisema, üleküpsemise ohtu seega pole.
Lisaks on enda pliidiplaadil automaatne väljalülitus, kui viimasest juhtsensori puudutusest on kaks tundi möödunud. Turvaline.
On parematel plaatidel veel keemise tuvastamise automaatika, mis vähendab kuumutamise intensiivsust automaatselt, ka turvaline, enda pliit seda teha ei mõista.
Tegelikult on veel palju kasulikke omadusi olemas, seega lõpmatuseni kuumutav malm- või klaaskeraamiline pliidiplaat analoogjuhtimisega aka pöördnuppudega peaks küll tänapäeval pigem muuseumieksponaat olema.

Ühesõnaga, köögitehnika on suhteliselt tark, ja kui ise poest midagi uut vajan, uurin ennem järgi, milleks seadmed selles vallas üldse võimelised on.
Sest lambist poodi minna ja midagi ära osta, inimene lihtsalt ei oskaks kõiki kasulikke funktsioone soovidagi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2011 22:27:38 vasta tsitaadiga

jägaja, taimerit tahaks küll jah. Pliit võiks saada ka aru, et millal pott või pann kuivale on jäänud või põhja kõrbema hakkama ja siis lülitab ennast välja. Teoreetiliselt on see vägagi võimalik, kuna tühja poti põhi muutub meeletult kuumaks. See annab häire ja lülitab välja. Ning vee keemise tuvastamine muidugi ka.

Neid funktsioone ja võimalusi võiks muidugi uurida, kuid odavamate pliitide seas ma küll midagi tähelepanuväärset ei avastanud. Kallimaid ei julgenud piiludagi.

http://www.tehnikataht.ee/index.php?id=tooted&product_act=show_product&product_id=6038
Näiteks seal pole vähemalt kirjelduse järgi otsustades midagi uut peale taimeri ja temperatuuri jälgimise. Kuid hind on see-eest väga kõrge võrreldes näiteks minu omaga. Tõenäoliselt suudab ta vett paremini kontrollida, aga minu limiidiks oli pliidi hind.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.11.2011 22:32:55 vasta tsitaadiga

Vat selle viidatud induktsiooni hinnasilti ei õigusta nüüd küll miski. Mina seda vähemalt ei näe.

tsitaat:
Automaatne nõude tuvastamine

Ja kas su odavam induktsioonpliit siis saagi aru, et potti pole ja kütab elektrooniliselt edasi? Olen aru saanud, et kõik induktsioonid kontrollivad nõu tuvastamist, enne "kütma" asumist.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2011 00:01:42 vasta tsitaadiga

jägaja, jõuame suure ringiga algusesse. Ma ei öelnud, et see on tolle pliidi eelis. Ma ütlesin, et taimer ja temperatuur. Neid kahte asja mul ei ole.

Mulle kohati tundub, et te ei käi teemaga üldse kaasas.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.11.2011 00:21:35 vasta tsitaadiga

Ma lihtsalt imestasin tolle hinnaga profesionaalse kasutusega pliidi ehk siis ärisuunitlusega pliidi juures tolle poti automaatse tuvastamise lause üle.
Mu meelest on see kõigil induktsioonidel põhiomadus.
Ja midagi erilist sellel pliidil pole, mis õigustaks selle hinda võrreldes tunduvalt odavamaga.

tsitaat:
•Temperatuuri valik 60°C – 240°C


Kasutaja pikkkõrv pidas oma kogemuste järgi seda temparatuuri järgi kontrolli hoopis miinuseks.
See kehtib muidugi temperatuuri astmelise kontrolli puhul. Niru lahendus sellisel juhul.

Siit loen, et antud pliidil on juhtimine ikka võimsusastmetega.
http://www.pliit.com/3/caso-professionaali-induktsioonplaat-caso-pro3500/67/3076/cat/3212/mode//brand//

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 13.11.2011 00:24:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2011 00:21:44 vasta tsitaadiga

jägaja, eks induktsioonpliit on lihtsalt piisavalt uudne asi, et mina ei paneks küll pahaks, et see seal kirjas on. Pigem kui seda ei ole, siis kogenematu kasutajana jätaksin selle pliidi esimesena soovide nimekirjast välja, kuna seda seal mainitud ei ole. Ega kõik inimesed googeldama ei hakka.

Temperatuuride vahemik võib samuti sõltuda mudelist. Võibolla sellel mudelil on see paremini tehtud. Ega Pikkkõrv ei maininud, et tal see mudel on. Õigemini pole ta mudelit üldse maininud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.11.2011 00:29:39 vasta tsitaadiga

Mudel ei puutugi asjasse, vaid pliidi juhtimise loogika.

link

Antud pliit paistab ikka palju targem, kui paari reklaamlause põhjal võiks arvata.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 13.11.2011 01:17:27 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ma lihtsalt imestasin tolle hinnaga profesionaalse kasutusega pliidi ehk siis ärisuunitlusega pliidi juures tolle poti automaatse tuvastamise lause üle.
Mu meelest on see kõigil induktsioonidel põhiomadus.
Ja midagi erilist sellel pliidil pole, mis õigustaks selle hinda võrreldes tunduvalt odavamaga.

Profitehnika on tavaliselt ette nähtud töötama maksimumkoormuse lähedusel iga päev 7-8 tundi järjest. Tavaline kodutehnika sellisele asjale kaua vastu ei pea.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2011 05:22:23 vasta tsitaadiga

Kõige parem pliit on selline, millele on võimalik USB kaabel järgi ühendada, et arvuti kaudu ostja jaoks kõige sobivamad funktsioonid välja valida. Tundub utoopiline, aga samas oleks seda imelihtne luua. Niimoodi kasvõi näiteks ka pesumasinaid või külmkappe. Kahe viimase puhul tunduks imelik, et milleks seda tarvis on, aga kui nendel oleks palju rohkem funktsioone, mida kasutada, siis oleks see täiesti hea mõte.

Praegu peame taga ajama enda jaoks sobivaid funktsioone. Me võiks neid enda jaoks ise luua.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 13.11.2011 07:35:32 vasta tsitaadiga

Jah. võiks olla küll.
Tekib Kitchen-Developers foorum, kus targad mehed jagavad custom romme ja rootimisõpetusi...

_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Induktsioonpliit - kõik sellega seonduv mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.