Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 443, 444, 445 ... 506, 507, 508  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 17.02.2015 16:47:48 vasta tsitaadiga

aim17 mis on teie eesmärk. Kas soovite ilusat graafikat näha ja kuid FPS kannataks või soovite hoopis väga sujuvat mängu kuid graafika kannataks. Võin pärast poole avalikustada konf failid, kus on toodud ära kõige optimaalsed BF4 seadistused, mis hoiavad FPS võimalikult kõrge. Nt siit saad väga hea ülevaate kuidas BF4 seadistada. Kui sellest ikka ei piisa võin aidata. "https://www.youtube.com/watch?v=pjh01ZyP078"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 19.02.2015 22:34:01 vasta tsitaadiga

Ei, ilus graafika mind ei huvita. just see mis annaks fps paremaks, ehk paljud surmad tänu sellele tule, et teistel see parem.

Rometi õpetus lendamiseks oli ka päris hea aga keeras ülesse-alla tagurpidi icon_biggrin.gif Ja ei saanud enne tagasi kui tegin mängu seadetele reset.

Aga niijana tänud sulle ja proovin sinu soovitusi ka järgida.




Kas keegi mängida ka saab? mul tuleb selline jama ette;please make sureits installed correctly

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 19.02.2015 23:31:24 vasta tsitaadiga

Töötab nagu ennemuiste.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 20.02.2015 12:18:38 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
Rometi õpetus lendamiseks oli ka päris hea aga keeras ülesse-alla tagurpidi icon_biggrin.gif

Mis sul Controls -> Vertical Flight sätteks on valitud?
Mul on "Normal" ja siis "W" nupuga pöörab ülesse.

Muuseas, kõrgema FOV sättega võib ka parema FPS-i saada, kuid siis on natuke raskem täpselt vastastele pihta saada.
Madala FOV numbriga on FPS halvem ja tuleb muid graafika sätteid ka madalamaks panna, kuid sihtida on lihtsam.
Anti-alias võib ka FPS-le halvasti mõjuda (eriti "deferred" variant). Muid asju võid ise järgi proovida kui sul on programm, mis FPS-i näitab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.02.2015 14:24:32 vasta tsitaadiga

Ma ei tea noo... see lennukiga lendamine on minu jaoks seal mängus paras raketiteadus icon_confused.gif Ühesõnaga see aasta aega peaaegu mis ma olen seda mängu mänginud olen saanud helikopteriga lendamise enam vähem käppa ja tuleb isegi välja,juhul enne kui alla ei lasta icon_biggrin.gif ,aga niipalju kui olen seda lennukiga lendamist proovinud olen peale õhkutõusmist kohe nagu küpse õun alla sadanud.... täielik rage minu jaoks icon_evil.gif Minumeelest see lennuk nagu kisub vägisi ühele poole kohe peale õhkutõusmist,aga võib-olla mulle lihtsalt tundub nii .... ma ei saa aru miks see nii raskeks on tehtud siis .... oleks võinud siis eraldi klassid teha lennukite või hävitajatega lendamiseks ... et noobid saavad selliste nõrgemate hävitajatega sõita ja pro ässad siis selliste kangematega icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 21.02.2015 16:08:42 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Ma ei tea noo... see lennukiga lendamine on minu jaoks seal mängus paras raketiteadus icon_confused.gif Ühesõnaga see aasta aega peaaegu mis ma olen seda mängu mänginud olen saanud helikopteriga lendamise enam vähem käppa ja tuleb isegi välja,juhul enne kui alla ei lasta icon_biggrin.gif ,aga niipalju kui olen seda lennukiga lendamist proovinud olen peale õhkutõusmist kohe nagu küpse õun alla sadanud.... täielik rage minu jaoks icon_evil.gif Minumeelest see lennuk nagu kisub vägisi ühele poole kohe peale õhkutõusmist,aga võib-olla mulle lihtsalt tundub nii .... ma ei saa aru miks see nii raskeks on tehtud siis .... oleks võinud siis eraldi klassid teha lennukite või hävitajatega lendamiseks ... et noobid saavad selliste nõrgemate hävitajatega sõita ja pro ässad siis selliste kangematega icon_razz.gif

Võib-olla sa hoiad hiirt kuidagi nii, et lennuk natuke kõrvale kaldub... icon_smile.gif

Lendamine ise ei ole eriti keeruline. Lennuk tõstab ise kiirust ja hiirega saad lennukit küljepeale kallutada ning videos näidatud sätetega saab "W" nuppu kasutades lennuki nina ülesse poole liigutada. Siis lihtsalt tiirutad kõrgemal ja kui oled väiksemas serveris, siis on lootust, et pole ka palju tugevaid vastaseid, kelle pärast muretseda.

---
Ma sain täna juhuslikult ühe lennuki alla tulistamisega kaks kill-i icon_smile.gif
https://www.youtube.com/watch?v=xP1iJkyqXOs
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 21.02.2015 16:19:36 vasta tsitaadiga

räägi oma bindidest.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.02.2015 17:17:50 vasta tsitaadiga

Ma pole küll mingi septembrist saadik seda mängu mänginud, kuid mul oli lennukis ainult cockpit view ja 3rd personi peale ei saanud millegipärast.
Standard nuppudega isegi. Ei tea mis teema on/oli.
Kunagi kui ts-is sai istutud ja koos pelitud, siis sai mingi öösel tühjas serveris kopterit proovitud.
Sai mingi aeg hakkama küll, kuid hiire sens on vist liiga kõrge ja kui liiga paremale/vasakule hiirega rändasid, siis läks ikka kergest üle kuudi.
Klaveri nuppudega proovisin ka, aga siis muutus rohkem keerulisemaks see teema. Hiir pluss klaver oli alguses lihtsam aga ikkagi liiga keeruline minu jaoks.
Peab vist õpetusi sina tuubist vaatama, aga ei viitsi süveneda ja ei ole väga huvi selle mängu vastu enam.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 21.02.2015 17:34:45 vasta tsitaadiga

Mul on stock keyd ja pole mingid probleemi lendamisega, ei jet-i ega heli-ga. Tavaliselt soovitatakse PITCH UP spacebari alla bindida ja kogu lugu, kui ei suuda keyb+mouse siis ka juhtida, tuleb lihtsalt harjutada.

Eelduseks on mapi teadmine, kust miski asi spawnib, mis timeriga jne. Jet peab kõigepealt vastaste jet-e hävitama, siis koptereid ja kui aega üle jääb - muud kola.

Lives on veel lennuki kiirus 313 kõige parem pööramiseks aga CTE-s muudeti see ära, nii, et nüüd tuleb lihtsalt lennata ja pole mingit imekiirust, millega viraazhide tegemine kõige väiksema nurgaga on. Harjutamine teeb meistriks.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 21.02.2015 18:13:21 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
räägi oma bindidest.. icon_wink.gif

Mina?
"Throttle Up" = Left Shift, "Throttle Down" = Left Control ja "Pitch Down" = "W" ning "Vertical Flight" sätteks on "normal"
Muud peaks mul default nupud olema.

lopes39 kirjutas:
3rd personi peale ei saanud millegipärast.

Arvatavasti oli 3rd person serveri sätetega keelatud. Hardcore serveris mängisid?

parm kirjutas:
Tavaliselt soovitatakse PITCH UP spacebari alla bindida ja kogu lugu

Ma olen ka seda tähele pannud, kuid ma ei saa aru, miks nad space-i asemel "W" nuppu ei kasuta.
Throttle up nupuks võib ju ka space nupu panna või shift-i.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.02.2015 19:53:39 vasta tsitaadiga

Rometl6, Tänud teen proovi thumbs_up.gif selle lennukitega õhkutõusmisega ei ole mul probleeme ,probleem on pööramisega ja õhus hoidmisega ja et oleks vaja ka mingeid kille nendega saada icon_razz.gif alati kui tahan pöörata siis lennuk läheb tagurpidi ja lendan kaardilt välja või kukun alla icon_neutral.gif


lopes39, jumal küll ära mängi siis kui ei huvita ,mine mängi cod-i vms kopp.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 21.02.2015 20:12:27 vasta tsitaadiga



teiskäeliste setup aga harjutav kui lükkad klaveri lihtsalt rohkem vasakule lauanurka icon_smile.gif
Game Option's all on kuskil ka mingi vertical inversion vms teema.. pmst ise pead katsetama kuidas rohkem meeldib, kas hiirega üles lükates alla suunas liikuda või samuti üles.. FreeLooki kasutamis soovitaks ka, mul nii et surun keskmise hiireklahvi alla, siis laseb kabiinist välja vaadata - suva suunas, sellal lennuk liigub otse. Lasen hiireklahvi lahti siis kontroll lennuki üle taastub ja piloot vahib otse. Mugav asi. Kui lähed dogfighti siis parema vastase jälgimise huvides võid minna välisvaatesse (mul NUM COMMA), palju lihtsam sappa võtta kui radarit vahtides. Ja sõltuvalt kaugusest vastaseni, arvesta sellega et moon liigub lõpliku ja üsna aeglase kiirusega, pead vastase liikumissuunas ette sihtima, kaugemalt isegi väga palju.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.02.2015 20:53:10 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Rometl6, Tänud teen proovi thumbs_up.gif selle lennukitega õhkutõusmisega ei ole mul probleeme ,probleem on pööramisega ja õhus hoidmisega ja et oleks vaja ka mingeid kille nendega saada icon_razz.gif alati kui tahan pöörata siis lennuk läheb tagurpidi ja lendan kaardilt välja või kukun alla icon_neutral.gif


lopes39, jumal küll ära mängi siis kui ei huvita ,mine mängi cod-i vms kopp.gif


Rahustid jäid võtmata ?
Või lihtsalt pean sinu käest luba küsima, kui siia tahan midagi postitada ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 22.02.2015 02:00:03 vasta tsitaadiga

suht whine oli, ime kui ei hooli..



teemast: air superiority on harjutamiseks hea. Palju lennukeid ja vastased ei kontsentreeru AINULT sinule, enamasti saad alarmikisa, kui rakett sappa tuleb lased flare välja (AS'is on flare parem kui ECM) ja üritad end vastasest lahti rebida, enamus kaotavad su sekunditega silmist.
Conquestis on ECM parem countermeasure - kui saad pirina mis teadustab et keegi hakkab sinule lukustuma siis lased ECM välja ja viid rünnaku lõpule. Kui ründad vastase helikaid siis on soovitatav vastasest möödudes (kui ei õnnestu hävitada) minna kohe vertikaalis üles (muidu võid kergesti raketid sappa saada kui ECM peaks liiga vara lõppema).

Flare'il on Conquestis veel see puudus et osadel kaartidel olevad HVM2'd võivad sulle sõltumata flare laskmisest sappa haakida. Alguses kaotavad luku aga flare aegub ja siis laskeseadme lukustuse taastudes haagib see rakett end sulle uuesti sappa (isegi lennukitel) ja oled momentaanselt alla lastud (HVM2 tabamus on instakill)
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 22.02.2015 03:39:21 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
AS'is on flare parem kui ECM

Kui heade pilootide videoid vaadata, siis paistab, et nad tihtipeale kasutavad ikka ECM-i.
https://www.youtube.com/watch?v=zPDHgWvsa8w
https://www.youtube.com/watch?v=SokvzIDoLMo

ECM-i abil kaod sa kõikide vastaste radarilt ja see must suits, mis lennukist tuleb, teeb sinu pihta sihtimise raskemaks. Osad mängijad kasutavad ka "Gyro Stabilizer" upgrade-i, et isegi kui saad raketiga pihta, siis lennuk eriti juhtivust ei kaota.

ECM-i saab ennatlikult kasutada, näiteks siis kui maale väga lähedale jõuad või mõnest agressiivsest kopterist möödud. Ma kasutan seda näiteks paatide ja anti-air masinate ründamisel, et nad ei saaks minu vastu midagi teha. Nad võivad niisama minu suunas tulistada, kui ma neid mingil põhjusel ei saanud õhku lasta, kuid see ECM-i must pilv segab nende sihtimist ja ma teen minema lennates ka mitu barrel roll-i. Nagu ma videos mainisin, aitab ECM ka lennukitele kõrgelt juurde hiilida, kuna siis nad tihtipeale ei näe sind ei ekraanil, ega ka radaril.

Leidsin Reddist ka ühe postituse ECM-i kohta:
http://www.reddit.com/r/battlefield_4/comments/1rx85y/flaresecm_jammer_timing/cdx377u

"IR Flares: Reload time: 25s Duration: 2s Vulnerable for: 23s
ECM Jammers Reload time: 30s Duration: 7s Vulnerable for: 23s"


Gap kirjutas:
Rometl6, Tänud teen proovi thumbs_up.gif selle lennukitega õhkutõusmisega ei ole mul probleeme ,probleem on pööramisega ja õhus hoidmisega ja et oleks vaja ka mingeid kille nendega saada icon_razz.gif alati kui tahan pöörata siis lennuk läheb tagurpidi ja lendan kaardilt välja või kukun alla icon_neutral.gif

Eh, pööra siis õigetpidi tagasi icon_smile.gif
Lennuki küljele pööramiseks (või tagurpidi ja õigetpidi pööramiseks) kasuta hiirt ja kui lennuk pöörab liiga kiirelt, võid "Vehicle Mouse Sensitivity" madalamaks panna. Klaviatuuri nuppudest kasutan mina üldiselt WASD nuppe. Kui kille on vaja, siis võid laser guided relvaga paate jahtida. Nendega saab aeg-ajalt 3-4 killi ühe korraga ja sa ei pea isegi sihtimise pärast eriti muretsema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 22.02.2015 04:07:47 vasta tsitaadiga

nujah tänud teile eks ma siis lähen homme uuele katsele icon_redface.gif .... täna enam ei viitsi aga homme üritan ... ühesõnaga selle sensitivity panen vähemaks ja kuidas ma seda lennuki keeramist saan ka nii panna et ta ei keera ennast tagurpidi ja mul ei hakka pea ringi käima ? icon_biggrin.gif Mul on vaja selles phantom assigmentides 20 jet killi saada icon_confused.gif ma ei tee seda vist kunagi ära icon_neutral.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 22.02.2015 04:25:43 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
nujah tänud teile eks ma siis lähen homme uuele katsele icon_redface.gif .... täna enam ei viitsi aga homme üritan ... ühesõnaga selle sensitivity panen vähemaks ja kuidas ma seda lennuki keeramist saan ka nii panna et ta ei keera ennast tagurpidi ja mul ei hakka pea ringi käima ? icon_biggrin.gif Mul on vaja selles phantom assigmentides 20 jet killi saada icon_confused.gif ma ei tee seda vist kunagi ära icon_neutral.gif

Lennuk ise ennast ümber ei pööra, sina pöörad lennukit hiirega ja kui sensitivity on väiksem, siis iga väike liigutus ei pööra enam lennukit tagurpidi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T&O
HV kasutaja
T&O

liitunud: 28.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2015 13:34:12 vasta tsitaadiga

Endale ka see hiirega pöörlemise teema ei istu ja seetõttu kasutan sarnast seadistust nagu siin. Seadistust tasub teha test mängus, siis ei tulista sind keegi alla ja on ehk isegi lennu ajal aega väikseid korrektuure teha.
20 killi ühe roundi jooksul on vist pikem ettevõtmine icon_smile.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 22.02.2015 14:43:24 vasta tsitaadiga

Undu1 kirjutas:
Endale ka see hiirega pöörlemise teema ei istu ja seetõttu kasutan sarnast seadistust nagu siin. Seadistust tasub teha test mängus, siis ei tulista sind keegi alla ja on ehk isegi lennu ajal aega väikseid korrektuure teha.
20 killi ühe roundi jooksul on vist pikem ettevõtmine icon_smile.gif


Kui see oli eelnevale postitajale mõeldud. Siis see20 killi ei pea olema yhe raundi ajal tehtud.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 22.02.2015 17:10:45 vasta tsitaadiga

Vabandust kutid, kui veitsa mööda teemaga panen..
Bf'is on meeletu fps drop sees.
Tegelikult see on mul igas mängus juba, Dirt 3, Bf4 jne.

Fps on mul lukustamata, jookseb ta üldiselt 90 stabiilselt aga u peale 3m mängimist viskab 30-40 peale.. seisab umbes nii max 10 seki ja siis normaalselt tagasi.
Tehtud biosis reset defaulti, videoka drivereid vahetatud.
Varem seda ei täheldanud, lisa programme ei ole ka käimas..

Specs on
Fx - 8350
8gb ddr
R9 280x

Endal enam mõtteid peas ei ole mis seda jama teha võivad, lastud veel puhas windows ka peale, praegu aga ei taha uuesti maha lasta..

_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vahvel77
HV vaatleja
vahvel77

liitunud: 15.12.2012




sõnum 22.02.2015 17:29:19 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab mulle öelda mida kõrge packet loss IN`ga peale hakata? Põrun pidevalt performance testis, kuigi nett on hea. See krdi ikoon ka pidevalt vilgub nurgas.
_________________
Müüa Nikkonile Sigma 70-200mm f/2.8 EX DG HSM II Macro + kere.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2015 18:40:00 vasta tsitaadiga

vahvel77 kirjutas:
Kas keegi teab mulle öelda mida kõrge packet loss IN`ga peale hakata? Põrun pidevalt performance testis, kuigi nett on hea. See krdi ikoon ka pidevalt vilgub nurgas.

Sama jama. See tekkis peale mingit patchi (või lihtsalt sellepärast, et ikoon lisasti hiljem?) kunagi enne eelmise aasta suve. Mis neti otsas istud? Endal 50/50 Elioni ja ruuteriks Thomson TG789vn.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 22.02.2015 20:32:28 vasta tsitaadiga

Üle pika aja sai jälle BF4 mängitud. Kas keegi targem oskab öelda kamb oleks mõistlik peal hoida: hi-frequency network updates: AUTO või ON ?
Ja mis vahe neil tegelikkuses on?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vahvel77
HV vaatleja
vahvel77

liitunud: 15.12.2012




sõnum 22.02.2015 20:46:02 vasta tsitaadiga

hetkel istun 50/50 peal, 300 ootel. Ehk mingi pordi jama?
Avot, see oleneb sinu netist. Kui sul on hea ühendus siis pane kindlasti ON.

_________________
Müüa Nikkonile Sigma 70-200mm f/2.8 EX DG HSM II Macro + kere.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 22.02.2015 21:08:00 vasta tsitaadiga

Tänud [b]vahvel77[/b]. Kas oskad öelda et, mis vahe neil nagu on? Ja kuidas nad mängus mõjuvad?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 443, 444, 445 ... 506, 507, 508  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.