Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 429, 430, 431 ... 506, 507, 508  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 18.12.2014 21:31:13 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
aht0 kirjutas:
Avot kirjutas:
El-Fuego. Ma nagu seda proovisingi soovitada. Lihtsalt paljud kellele meeldib "sportlik" mängustiil, siis need mängijad väidavad et VSync 60Hz monitoriga tekitab mingit laagia. (hiire liigutusel sündiv väike viive). 120Hz+ monitoride puhul seda ei pidavat enam olema. Ise kasutan VSynci.


Sõltub täiesti monitorist endast. Mõnel on suurem response time, mõnel pisem. 1-2ms viivitusega moluga on sageli ilma v-syncita üldiselt täiesti okei, mingit tearingut ei tule. v-sync on peal siis jah mul ka uimab, tuntav hiire input lag. Lihtsam seda v-synci väljas hoida


Mul on see aeg 5. Mis moodi see input lag välja näeb?


input lag.. pmst, kujutad ette tunnet mis tekib kui masin on nõrk, fps on madal - näed vastast, hakkad laskma aga mäng ei reageeri nii kiiresti kui võiks.. sama tunne kuid fps on stabiilselt "piirajas".
Või teistmoodi öeldes, nagu oleks su virtuaalne sõdur hiirt liigutades siirupi sees kinni, teeb kõike mida tahad aga pisikese kuid tuntava viivitusega. Snaiperit vast eriti ei koti aga vähegi kiirema aktsiooni muudab sigahäirivaks
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 19.12.2014 18:24:12 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
aht0 kirjutas:
Avot kirjutas:
El-Fuego. Ma nagu seda proovisingi soovitada. Lihtsalt paljud kellele meeldib "sportlik" mängustiil, siis need mängijad väidavad et VSync 60Hz monitoriga tekitab mingit laagia. (hiire liigutusel sündiv väike viive). 120Hz+ monitoride puhul seda ei pidavat enam olema. Ise kasutan VSynci.


Sõltub täiesti monitorist endast. Mõnel on suurem response time, mõnel pisem. 1-2ms viivitusega moluga on sageli ilma v-syncita üldiselt täiesti okei, mingit tearingut ei tule. v-sync on peal siis jah mul ka uimab, tuntav hiire input lag. Lihtsam seda v-synci väljas hoida


Mul on see aeg 5. Mis moodi see input lag välja näeb?


input lag.. pmst, kujutad ette tunnet mis tekib kui masin on nõrk, fps on madal - näed vastast, hakkad laskma aga mäng ei reageeri nii kiiresti kui võiks.. sama tunne kuid fps on stabiilselt "piirajas".
Või teistmoodi öeldes, nagu oleks su virtuaalne sõdur hiirt liigutades siirupi sees kinni, teeb kõike mida tahad aga pisikese kuid tuntava viivitusega. Snaiperit vast eriti ei koti aga vähegi kiirema aktsiooni muudab sigahäirivaks


Seda üsna palju juhtunud, et reageerida ei jõua. Siirupi teemat pole märganud.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revilo
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2011




sõnum 19.12.2014 19:08:42 vasta tsitaadiga

Tegelt kokkuvõttes vsync(no tearing) vs no vsync(parem input) saab lahendada ka 2 teistmoodi:

1. Nvidia adaptive vsync - pm vsync aktiveerub ainult siis kui framerate hüppab üle ekraani maksimumi. Muidugi kui on liiga võimas gpu siis hüppab koguaeg üle 60 aga neil kellel pole väga võimas gpu need saavad seda proovida.
2. Teha mängukausta user.cfg GameTime.MaxVariableFps 60 ja vsyncita(ma kasutan seda kuna mul niguinii framerate high peal on koguaeg 60 ligidal).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 19.12.2014 23:08:09 vasta tsitaadiga

Revilo kirjutas:
Tegelt kokkuvõttes vsync(no tearing) vs no vsync(parem input) saab lahendada ka 2 teistmoodi:

1. Nvidia adaptive vsync - pm vsync aktiveerub ainult siis kui framerate hüppab üle ekraani maksimumi. Muidugi kui on liiga võimas gpu siis hüppab koguaeg üle 60 aga neil kellel pole väga võimas gpu need saavad seda proovida.
2. Teha mängukausta user.cfg GameTime.MaxVariableFps 60 ja vsyncita(ma kasutan seda kuna mul niguinii framerate high peal on koguaeg 60 ligidal).


Proovisin seda viimast rida. Võttis lainetama

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.12.2014 15:25:48 vasta tsitaadiga

Võiksid tulla öömapid icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2014 15:28:11 vasta tsitaadiga

Mitte võiks tulla, vaid tulevadki. CTE-s sai juba Pearl Marketit mängida mingi aeg öö-seades. Väga fun oli.

Üks DLC tuleb veel ja sinna lubati panna vanu mappe, öö mappe jne. Mis seal reaalselt tuleb, eks näeb siis kui tuleb.

CTE-s muidu hetkel jõuluteema:


Link

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.12.2014 15:41:11 vasta tsitaadiga

parm, irww väga hea see jõuluteema icon_biggrin.gif mul sellist asja pole,aga siin koguaeg räägitakse sellest mingist CTE-st ? Misasi see üldse on ? icon_redface.gif sry kui rumal küsimus,mul ainult premium seda cte-d mul ei ole ...on see mingi mod või kas mina ka sinna saaks ja kas see teeb midagi paremaks selles mängus ka ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 20.12.2014 15:44:28 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
parm, irww väga hea see jõuluteema icon_biggrin.gif mul sellist asja pole,aga siin koguaeg räägitakse sellest mingist CTE-st ? Misasi see üldse on ? icon_redface.gif sry kui rumal küsimus,mul ainult premium seda cte-d mul ei ole ...on see mingi mod või kas mina ka sinna saaks ja kas see teeb midagi paremaks selles mängus ka ?


Mis ajani seda cte-d lahti hoitakse?

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 20.12.2014 15:55:08 vasta tsitaadiga

Öö mäpid on nagu gift from heaven icon_biggrin.gif
_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 20.12.2014 17:54:58 vasta tsitaadiga

Lisaks ilmus mingi aeg tagasi BF ametlikul twitteri lehel selline ''lamp'' postitus : https://twitter.com/Battlefield/status/539101575005093888/photo/1
Pluss tiggr_ (David Sirland) rääkis streamides, et inimesed arvavad, et öö mappe on lihtne teha - keerake valgustus lihtsalt maha, aga tegelt on see palju raskem. Ei usu, et ta tühja koha pealt oleks sellest rääkima hakanud.

El-Fuego kirjutas:
Gap kirjutas:
parm, irww väga hea see jõuluteema icon_biggrin.gif mul sellist asja pole,aga siin koguaeg räägitakse sellest mingist CTE-st ? Misasi see üldse on ? icon_redface.gif sry kui rumal küsimus,mul ainult premium seda cte-d mul ei ole ...on see mingi mod või kas mina ka sinna saaks ja kas see teeb midagi paremaks selles mängus ka ?


Mis ajani seda cte-d lahti hoitakse?


Kogu aeg on lahti. cte.battlelog.com , sealt saad kõikidele oma küsimustele vastused. Tegu on testimiseks mõeldud keskonnaga, kõik mis tuleb avalikku patchi, testitakse seal ennem läbi + rohkemgi. Kõikide pühade aeg on olnud seal teemakohaseid üllatusi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2014 17:57:45 vasta tsitaadiga

Kas CTE-s ongi üleval vaid 4 serverit? Pole kaua toda mänginud, kuid mingi aeg oli seal servereid küll rohkem ja ka EU omi (nüüd vaid 2 US ja 2 AU serverit).
Jube vähe mängijaid ka. Nende 4 serveri peale kokku hetkel ~50 mängijat. Ei tundu kuidagi reaalne või ongi see nii välja surnud seal?
Serveri otsingu filtris ka ei ole mitte midagi seal peale pannud ega sättinud, nii et nagu peaks ta seal mul kõiki servereid näitama.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 20.12.2014 18:01:02 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Kas CTE-s ongi üleval vaid 4 serverit? Pole kaua toda mänginud, kuid mingi aeg oli seal servereid küll rohkem ja ka EU omi (nüüd vaid 2 US ja 2 AU serverit).


Viimati mängisin mingi nädal tagasi CTE's, siis oli EU omasi küll, aga ka mul näitab ainult sinu toodud servereid atm.

edit: Serverite rahvastatusega on alati probleeme olnud seal. Minu arust aitaks, kui nad jooksutaks 32 player Conquest Small servereid. 20 inimest Conquest Small mapil on teine tera kui 20 inimest Conquest Large mapil ikka.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2014 20:05:03 vasta tsitaadiga

-myyr- kirjutas:
Öö mäpid on nagu gift from heaven icon_biggrin.gif


Siis oleks reaalselt nightvision scopedest ometi kord kasu ka.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 20.12.2014 20:09:07 vasta tsitaadiga

Praegu ju ka juba üks öö map olemas.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 20.12.2014 20:15:03 vasta tsitaadiga

Milline? Need mis pragu on lähevad vaikselt valgemaks, efekt on aga pimedust eriti pole... Bf3 olid mingid hämara kaardid, aga täis eesti praegust pimedust ikka pole. Seda tahaks. Kottpime.
thumbs_up.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 20.12.2014 20:29:49 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Milline? Need mis pragu on lähevad vaikselt valgemaks, efekt on aga pimedust eriti pole... Bf3 olid mingid hämara kaardid, aga täis eesti praegust pimedust ikka pole. Seda tahaks. Kottpime.
thumbs_up.gif


Ehks siis Bf4 peitusemäng tuleb icon_razz.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2014 22:32:36 vasta tsitaadiga

Võtsin ka premiumi ligi..Nüüd miljon unlocki vaja lahti graindida. Kui keegi soovib koos möllata siis battlelog on AcloYde
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 20.12.2014 22:37:53 vasta tsitaadiga

Dave20, jah, peaks rohkem mõtlema ja oleks tõesti kasu nendest öö objedest... Nagu päris, huvitav kas snaipri optika öösel ka helgib siis?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 20.12.2014 23:01:53 vasta tsitaadiga

Tulen ka vist tagasi, pole viimast DLC'd proovinudki veel. Haha need maskid on kull vinged CTE's ja snow mobilel christmas song thumbs_up.gif thumbs_up.gif .Kuidas muidu viimane DLC on? Tore kui manguga vaeva nahtakse mis juba aasta vana .

Add me pls http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/dUUUmzz/
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 20.12.2014 23:09:49 vasta tsitaadiga

Mis teema nende tagidega on? Sai leitud paar tk a ära noppida ei lasknud icon_rolleyes.gif
_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 20.12.2014 23:39:33 vasta tsitaadiga

Karbile nuga ja siis saab.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 21.12.2014 06:06:29 vasta tsitaadiga

Peale seda, kui Elion läks üle IPv6, hakkasin kogema halba netcode'i (umbes sama nagu oli enne 30Hz patchi) + packet lossi märk paremal-üleval nurgas vilkus pidevalt. Esialgu arvasin, et tegu oli viimase, Final Standi patchiga, kuna enne seda polnud mänginud mõnda aega ja ei osanud IPv6 peale minekuga siduda seda. Peale seda, kui sai kõik võimalik proovitud ja ikka ei olnud kasu, lülitasin arvutil IPv6 välja ja kõik on normis tagasi, ei mingit lagi, nurgataga suremist ja ka packet lossi märk ei vilgu enam.
Ei tea, kas Elioni poole probleem või minu, aga nii sain igastahes korda ja mõtlesin, et postitan, äkki on kellelegi abi sellest.
http://www.techunboxed.com/2012/08/how-to-disable-ipv6-in-windows-8.html
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2014 11:24:49 vasta tsitaadiga

Mul läks ka nagu paremaks peale seda kui selle 6 kinni panin
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 21.12.2014 13:34:08 vasta tsitaadiga

Enne suurt installi vaatasin, et mul oli 0 battlepacki. Peale esimest edukat pela vaatasin, et wut 21 unopened battlepacks .

Well thanks, i guess?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 21.12.2014 15:59:55 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
Lisaks ilmus mingi aeg tagasi BF ametlikul twitteri lehel selline ''lamp'' postitus : https://twitter.com/Battlefield/status/539101575005093888/photo/1
Pluss tiggr_ (David Sirland) rääkis streamides, et inimesed arvavad, et öö mappe on lihtne teha - keerake valgustus lihtsalt maha, aga tegelt on see palju raskem. Ei usu, et ta tühja koha pealt oleks sellest rääkima hakanud.

El-Fuego kirjutas:
Gap kirjutas:
parm, irww väga hea see jõuluteema icon_biggrin.gif mul sellist asja pole,aga siin koguaeg räägitakse sellest mingist CTE-st ? Misasi see üldse on ? icon_redface.gif sry kui rumal küsimus,mul ainult premium seda cte-d mul ei ole ...on see mingi mod või kas mina ka sinna saaks ja kas see teeb midagi paremaks selles mängus ka ?


Mis ajani seda cte-d lahti hoitakse?


Kogu aeg on lahti. cte.battlelog.com , sealt saad kõikidele oma küsimustele vastused. Tegu on testimiseks mõeldud keskonnaga, kõik mis tuleb avalikku patchi, testitakse seal ennem läbi + rohkemgi. Kõikide pühade aeg on olnud seal
teemakohaseid üllatusi.


Sellest ma saan areu, et test keskkond kuid egas siis lõpmatuseni asju ei testita ju icon_smile.gif seda pidasin silmas. Ja kui test ära lõpetatakse tähendab ju see ka keskkonna sulgemist.


battlear kirjutas:
Peale seda, kui Elion läks üle IPv6, hakkasin kogema halba netcode'i (umbes sama nagu oli enne 30Hz patchi) + packet lossi märk paremal-üleval nurgas vilkus pidevalt. Esialgu arvasin, et tegu oli viimase, Final Standi patchiga, kuna enne seda polnud mänginud mõnda aega ja ei osanud IPv6 peale minekuga siduda seda. Peale seda, kui sai kõik võimalik proovitud ja ikka ei olnud kasu, lülitasin arvutil IPv6 välja ja kõik on normis tagasi, ei mingit lagi, nurgataga suremist ja ka packet lossi märk ei vilgu enam.
Ei tea, kas Elioni poole probleem või minu, aga nii sain igastahes korda ja mõtlesin, et postitan, äkki on kellelegi abi sellest.
http://www.techunboxed.com/2012/08/how-to-disable-ipv6-in-windows-8.html



Ok paneme selle ipv6 kinni. Aga kas see probleeme laiemas plaanis ei tekita edaspidi ?

Ma ei tea kas sellest ipv kinnikeeramisest või millest tekkisid artifactid mängu icon_neutral.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 429, 430, 431 ... 506, 507, 508  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.