Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Arctic Cooling Freezer 13 CO märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2011 18:18:43 Ülevaade: Arctic Cooling Freezer 13 CO vasta tsitaadiga


Esmalt tänan ma Arctic'ut kes varustas mind selle ülevaate eksemplariga. Arctic Cooling Freezer 13 on uus seeria protsessori jahuteid Arctic'ult ja esimene versioon tuli välja juba 2010. aasta oktoobris. Kuid peale seda on tulnud veel erinevaid versioone sellest jahutusest. Täna on meil testis CO versioon, ehk Continous Operation - mis tähendab seda, et see jahutus on mõeldud 24/7 365 päeva aastas töötamiseks.


Arctic Cooling Freezer 13 CO
Koduleht

Andmed:

  • Max. Cooling Capacity
    200
  • Heatpipe
    4
  • Heatsink Material
    Aluminum fins x 45
  • Fan (mm)
    92
  • Bearing
    Dual Ball Bearing
  • Noise Level
    0.5
  • Dimensions (Product)
    123 L x 96 W x 130 H mm
  • Dimensions (Packaging)
    126 L x 103 W x 140 H mm
  • Limited Warranty
    6 years
  • Thickness of fins
    0.5 mm
  • Rated Fan Speed
    600 - 2000 RPM, (PWM controlled)
  • Airflow
    36,4 CFM / 61,8 m³/h
  • Product Net Weight
    0.706 kg
  • Itemnumber
    UCACO-FZ13100-BL
  • UPC
    0872767004436
  • Gross Weight
    1.2 kg


Toetatud socket'id:


  • - Intel LGA 775, 1155 / 1156, 1366
  • - AMD AM2, AM3, AM2+, AM3+, 939, 754


Pakendi sisu:

  • Arctic Cooling Freezer 13 CO
  • Kasutusjuhend
  • AMD kinnitused
  • Intel'i kinnitused



Pakend ja pakendi sisu:


Pakend on üritatud teha võimalikult minimaalne, jahutus on ilmselt pandud kahe plastmassi vahele ja seejärel on plastmassile kuju sisse sulatatud. Lisaks on kogu selle pakendi sisse ära mahutatud ka kinnitused ja kasutusjuhend. Sama on ka Arctic Cooling'u teiste toodetega, et kogu jahutus on võimalikult kompaktselt ära pakendatud. Iseenesest on see ju hea, kuid ilmselt kes tahab endale koju ilusat pakendit, siis selle jahutusega ta seda ei saa. Pakend on peaaegu, et üleni läbipaistev ja pakendi eest on näha jahutuse esi osa ja ka väikest paberiosa, kuhu peale on kirjutatud mis versiooniga jahutusest on tegemist.


Pakendi vasakus küljes on jällegi vajalik info kirjas, mida ostja tahab teada jahutuse ostmisel. Kirjas on toetatud socket'id kui ka see, kui võimsad protsessorid on toetatud. Ja muidugi on ka see välja toodud, mis selle jahutuse eriline omadus on, ehk Continous Operation. Mis tähendab, et see jahutus on mõeldud töötamaks 24/7 ja 365 päeva aastas.


Pakendi tagumises osas on välja toodud skeemid, mis võrdlevad selle jahutuse jahutusomadusi kui ka seda kui palju see jahutus müra tekitab. Välja on toodud ka info, mida on võimalik leida kodulehelt kui ka sellest ülevaatest ülal. Mis huvitav tähele panek asja juures on see, et pakendi taga on kirjas, et jahutus kaalub 706 g, kuid kodulehel on 702 g. Ja samuti on veelkord välja toodud, mis socket'id on toetatud ja ka põhiomadused, mis selle jahutuse heaks teeb või siis teistest eristab. Ja muidugi ei saa mainimata jätta, et sellel jahutusel on 6 aastane garantii, mis on ka pakendil kirjas.


Pakendi all on veel omakorda ära toodud omadused, mis on ka pakendi taga ära toodud inglise keeles, kuid seekord on need viies erinevas keeles.


Pakendist väga palju peale jahutuse enda ei leiagi, see on ka igati loogiline, kuna siia pakendisse ei olegi ilmselt midagi peale jahutuse enda väga mahutada. Kuid siiski leiab pakendist kasutusjuhendi mis on igati hästi koostatud. Ja miks ma seda mainin, on see, et ma olen viimasel ajal erinevaid jahutusi testinud ja on olnud ka selliseid jahutusi millel on väga kehva kasutusjuhend kaasas. Kuid minnes edasi, siis see must asjandus on ainult Intel'i jaoks, ja see paigaldatakse emaplaadi esiküljele, kuhu kinnitub jahutus. Ja veel on kaks väikest kilekotti, kus ühes on AMD kinnitused ja kruvid. Ja teises on Intel'i kinnituskruvid.

Jahutus:


Jahutus näeb välja selline ja eest nagu midagi peale ventilaatori ja kuumustorude midagi ei paistagi. Kuid minnes siiski andmete juurde, on kasutusel 92 mm ventilaator ja kuumustorusi on kokku neli tükki. Ventilaatori laagriteks on Dual-kuullaagrid ja töötab ventilaator vahemikus 600 - 2000 pööret minutis, lisaks reguleerib pöördeid ventilaator ise kui on ühendatud PWM pessa. Radiaator ise on tehtud alumiiniumist ja kodulehel on isegi välja toodud, et kokku on 45 alumiiniumist plaati, mis aitavad protsessori tekitatud kuumusel laiali hajuda ja maha jahtuda. Mõõtmetelt on pikkuseks 126 mm, laiuseks 103 mm ja kõrguseks 140 mm, see omakroda tähendab seda, et see jahutus peaks mahtuma ka väiksematesse korpustesse. Õhku liigutab ventilaator 61,8 m³/h ja kokku kaalub jahutus 706 g, mis on selline keskmine, mitte liiga raske ega ka liiga kerge. Ilmselgelt ei anna seda jahutust võrrelda Noctua NH-D14'ga mille kaal on peaaegu, et topelt, kuid millegipärast tundus see jahutus tõesti kerge minu arust. Samuti ei pea selle jahutusega muretsema, et on liiga raske emaplaadi jaoks ja sellisel juhul painutab emaplaati. Ventilaator on sellise hallika tooniga ja minu arvates on see igati hea, samuti võib paljusi rõõmustada sellega, et ventilaatoril puuduvad LED tuled kui need peaks kedagi häirima.


Jahutuse teine pool näeb välja selline ja sellel küljel on sees ka lohk või selline. Tehtud on see ilmselt selle jaoks, et kui paigaldad jahutust, siis oleks võimalik kruvikeerajaga kruvidele ligi saada ja neid kinni keerata. Siit pildilt on näha ka alumiinium plaatide tihedus mis on piisavalt tihedalt ja mitte liiga hõredalt.


Külgedelt näeb jahutus välja selline ja siit on näha jällegi, et alumiiniumplaadid on ülemises osas omavahel ära ühendatud äärtest. Ilmselt on see sellepärast, et kui kuumus koguneb jahutuse äärde, siis kanduksid need sealt edasi ülemistele kihtidele, mitte ei jääks sinna seisma ja ootama, et maha jahtuks. Radiaatori alumine osa on tehtud kitsamaks, ja mõtlesin ma tükk aega, et mille jaoks küll, kuna nii kaotab ta oma jahutuspindala. Ja ilmselt on see tehtud sellepärast, et kui arvutis on kõrgemad mälud, siis need mahuksid ära. Kuid siiski võib tulla siin probleeme juba varem, kuna jahutuse paigaldus on AMD süsteemi puhul 90 kraadi keeratuna tavalisest, siis siinkohal võib tulla probleeme juba ilma kõrgete mäludeta.


Erinevalt Noctua'st ja mõnest teisest tootjast veel, ei ole need kuumustorud nikliga ära kaetud ja on kasutusel ainult vask. Vasest on tehtud nii jahutuse tald kui ka kuumustorud. Nagu ka varem mainisin on jahutusel kokku 4 kuumustoru ja käivad need jahutuse tallast läbi ja ulatuvad välja mõlemast otsast kuni alumiinium radiaatori otsadeni välja. Kui osadel Arctic Cooling 13 Freezer jahutustel on jahutuse talla peal väikene ventilaator, siis sellel versioonil seda väikest ventilaatorit ei ole kahjuks. Kui see oleks olnud, siis oleks ilmselt see teinud head tööd jahutuse talla jahutamisel kui ka emaplaadi komponentide jahutamisel. Kasutusel ei ole ka sellist lahendust, et kuumustorud jooksevad jahutuse tallast niimoodi läbi, et nad puutuksid otseselt protsessoriga kokku. Kuid tehase poolt on kohe talla alla paigaldatud termopasta, ja termopastaks on MX-4, mis on vägagi tuntud oma headuses. Talla alla on seda pandud ka päris paks kiht, ilmselt on seda juba uuritud nende poolt, et selline kogus on just sobilik. Kuid mis oleks parem olnud, oleks see kui kaasas oleks olnud termopasta tuub, mitte, et tehase poolt on juba peale kantud. Talla ääres on ka kinnitused, kuhu külge paned kas AMD kinnitused või Intel'i kinnitused vastavalt süsteemile.


Jahutuse pealmine osa on selline ja esmalt jääb silma kohe see tekst mis kirjas on. Tegu on küll ventilaatori peal olevate kirjadega, kuid siiski on peale kirjutatud jahutuse nimi, mis aitab ära tuvastada mis jahutusega on tegu. Kuna sellest jahutusest on palju erinevaid versioone väljas. Pealt vaatab vastu veel ka kuumustorude otsad ja pole ka neid vaevutud ära peitma või värvima kuidagi ja seepärast paistavad ka need koheselt silma. Jahutuse pealmise osa peale on veel märgitud ka nooled või vähemalt midagi selletaolist, kuid kui vaadata siis näitavad keskmised nooled väga hästi kuhu poole peaks ventilaator puhuma.


Ventilaatori andmetest rääkisin ma juba ka varem, kuid kes pole lugenud, on tegu PWM ventilaatoriga mis töötab pööretel 600-2000 pööret minutis. Ventilaatori suuruseks on kõigest 92 mm ja õhku liigutab 61,8 m³/h. Ventilaatoril on kasutusel Dual - kuullaagrid, mis tagavad selle, et see ventilaator peaks vastu väga kaua kui arvuti töötab 24/7 365 päeva aastas. Samuti on ventilaatori raamistik, kui ka ventilaator ise halli värvi ja maksimaalselt lubatud voldid on 12 V. Ampreid võtab see ventilaator maksimaalselt 0.19 A ja see tähendab omakorda, et selle ventilaatori maksimaalne voolutarve on 2.28 W. Samuti on ventilaator väga lihtsasti eemaldatav jahutuse küljest, tuleb vaid kruvikeeraja natukene raamistiku alla lükata ja juba vabanebki ventilaator.


Ventilaatori kaabel on ka ära sleevitud ja seega mingeid koledaid juhtmeid kuskil ripakil ei ole. Kaabli otsas on 4 pinnine ühendus, mis tähendab, et tegu on PWM ventilaatoriga ja seega reguleerib ta oma pöördeid iseenesest. Ja samuti on ventilaatori plastmassist ühendus musta värvi, mitte tavalist igavat valget värvi.


Paigaldus:


Paigalduse koha pealt peab koheselt kiitma jällegi Arctic'ut kuna kaasas on väga hea ja selge kasutusjuhend. Ja ega ka paigaldus ise ei ole midagi rasket, vähemalt AMD puhul. Kuid esmalt tegin mina nii, et kruvisin jahutuse külge kahe kruviga kinnitused, mis kaasas olid. Peale seda ei olnud enam muud kui jahutus protsessori peale paigaldada, natuke kinnitusi liigutada ja peale seda kruvid võimalikult tugevasti kinni keerata. Asja tegi veel lihtsaks see, et ei pidanud termopastat esimesel korral peale kandma. Aega kulub kõigest kuskil 5 minutit ja maksimaalselt 10 minutit. Ja kui eelnevad asjad tehtud, ei jää muud üle kui veel ventilaator külge panna, mis on samuti lihtne ja ka emaplaadi külge ära ühendada ventilaator.Rohkem aega läks mul selle peale, et võtsin eelmise jahutuse maha ja panin külge uuesti AMD stock tagaplaadi ja kinnitused, kuna neid läheb vaja. Siinkohal võib öelda, et selle jahutuse paigaldus on olnud siiamaani kõige lihtsam üldse ja teeb isegi Noctua'le ära, kuid siinkohal peab arvestama ka sellega, et see jahutus ei ole väga suur ja sellepärast ei ole tal ka teisi tagaplaate ja kinnitusi mis aega nõuaksid. Mida veel tähele panna, on see, et kui jahutus puhub tavaliselt korpuse tagant välja. Siis selle jahutuse saab ainult kas laest välja puhuma panna, või videokaardi peale puhuma panna. Mida tähele panna, on see, et see jahutus mahtus laiuse poolest väga vaevaliselt ära ja väga õrnalt on isegi jahutus mälude vastu.

Heli ja müra:
Tegemist on väga vaikse ventilaatoriga, kui töötab 1000 pööret minutis ei ole jahutust absoluutselt kuuldagi. Kuid kui töötab 2000 pööret minutis on kuulda väga vaikset mühinat. Arctic on tuntud oma vaiksete ventilaatoritega ja siinkohal ei pea samuti pettuma, kuna tegu on vaikse ventilaatoriga.

Testimine:

Kuidas ma testisin?

Jahuteid testiti sellises arvutis:
Emaplaat: Asus M4A89GTD PRO
Protsessor: AMD Athlon X3 435 2.9 GHz @1.5V
SSD: Intel SSD 320 Series 120GB SSDSA2CW120G310
RAM: G.SKill Sniper 8 GB DDR3 PC-12800 1600MHz (@1600 MHz, 1.5V, 9-9-9-24)
Videokaart: Asus HD 6870 DirectCU 1GB (@950/1100 MHz. 1.2V)
Toiteplokk: Corsair HX520
Windows: Windows 7 Ultimate 64-bit
Korpus: Xigmatek Pantheon


  • Ventilaatori pöörded on BIOS-es põhjas
  • Volt on pandud 1.5V peale, et eraldaks eriti palju sooja
  • Temperatuure mõõdan HWmonitoriga
  • LOAD test tehakse Prime 95'ga
  • IDLE temperatuur saavutatakse sellega, et arvuti seisab umbes tund aega puutumata töölaual
  • Toatemperatuur on 22 kraadi juures
  • Kasutan termopastat mis tehase poolt talla all




Esmalt ma tahaks jällegi mainida sama mis ma Noctua NH-C14 ülevaates mainisin. Kuna me elame sellises regioonis kus on neli aastaaega, siis on toatemperatuurid erinevate jahutustega testimisel erinev. Seepärast ma teen lähiajal kõikide olemasolevate jahutustega testimise uuesti läbi ja lisan graafikusse, mitu kraadi oli jahutus toatemperatuurist soojem. Kuid rääkides siiski veel selle jahutuse tulemustest, siis oli arvata, et tegu pole just kõige parema jahutusega, kuid siiski on Antec Kühler H20 620'ga samal tasemel kui ka Xigmatek Aegir'iga. Tavaolekus on temperatuur 27 kraadi ja täisvõimsusel 38 kraadi, mis annab tulemuse, et temperatuur tõusis 11 kraadi. Võrreldes stock jahutusega on siiski tulemus väga hea, kui stock on tavaolekus 31 kraadi, siis see jahutus 27 kraadi. Kuid kui minna täisvõimsuse juures olevate temperatuuride juurde, on temperatuurivahe lausa 21 kraadi.


Lõppsõna:


thumbs_up.gif Teeb jahutamisel oma töö ära
thumbs_up.gif Madal
thumbs_up.gif Väga vaikne
thumbs_up.gif Väga kerge paigaldada
thumbs_up.gif Hind
thumbs_up.gif Spetsiaalselt 24/7 365 päeva aastas kasutamiseks
thumbs_up.gif 6 aastat garantiid
thumbs_up.gif PWM ventilaator
thumbs_up.gif Hea kasutusjuhend



thumbs_down.gif Socket 2011 pole toetatud
thumbs_down.gif Termopasta tehase poolt peale kantud, võiks parem tuub kaasas olla
thumbs_down.gif Pakendi sisu väga minimaalne




Hind ja saadavus:

Jahutust pole ma veel näinud, et kuskil Eestis seda müüakse. Kuid see eest on müügil teised versioonid sellest jahutusest, vaata lähemalt Hinnavaatlusest


viimati muutis K3ndu 07.11.2011 11:28:20, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 16.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2011 18:41:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:
FM1 ja Socket 2011 pole toetatud

FM1 jahuti kinnitused on ju samad, mis vanematel AMD socketitel.
Kui siit vaadata, siis on tegelikult FM1 ühilduvus ka kenasti välja toodud, tootelehtede spetsifikatsioone pole nad mingil põhjusel täiendanud: http://www.arctic.ac/en/p/cooling/cpu.html

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2011 18:47:32 vasta tsitaadiga

djstallion kirjutas:
tsitaat:
FM1 ja Socket 2011 pole toetatud

FM1 jahuti kinnitused on ju samad, mis vanematel AMD socketitel.
Kui siit vaadata, siis on tegelikult FM1 ühilduvus ka kenasti välja toodud, tootelehtede spetsifikatsioone pole nad mingil põhjusel täiendanud: http://www.arctic.ac/en/p/cooling/cpu.html


Selge, polnud kursis, et nendel samad kinnitused. Järeldasin ka seda sellest, et osadel jahutustel on FM1 toetus kirjas ja teistel jällegi mitte.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 16.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2011 19:34:12 vasta tsitaadiga

Kuna eile ühes teises foorumis oli just nendest socketitest juttu, siis postitaksin ka siia välja otsitud näitlikud pildid jahuti kinnitustest:

Socket FM1:




Socket AM3:


_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003




sõnum 26.10.2011 22:04:42 vasta tsitaadiga

Huvitav, mille poolest see CO erineb 13 PRO-st?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 16.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2011 22:25:24 vasta tsitaadiga

wa666ou kirjutas:
Huvitav, mille poolest see CO erineb 13 PRO-st?


tsitaat:
Täna on meil testis CO versioon, ehk Continous Operation - mis tähendab seda, et see jahutus on mõeldud 24/7 365 päeva aastas töötamiseks.

Enne küsimuse esitamist võiks vähemalt esimese postituse läbi lugeda.

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003




sõnum 26.10.2011 22:27:22 vasta tsitaadiga

djstallion, sain sellest lausest täitsa aru. Samuti võiks siis järeldada, et mõne teise (13 Pro) jahutusega ei tasu lasta töötada 24/7 365 päeva aastas...?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 16.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2011 22:29:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:
"CO" stands for Continuous Operation and this feature is brought by the dual ball bearing used in the fan, which reduces rotational friction, i.e. is significantly less sensitive to dust and high temperature and hence is up to 5 times more durable than a generic or modified bearings.

The fiber-glass reinforced retention module included offers long-lasting support for the CPU cooler's weight throughout its lifetime.

http://www.arctic.ac/en/p/cooling/cpu/423/freezer-13-pro-co.html?c=2181

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2011 06:23:09 vasta tsitaadiga

PRO jahutused Freezer 13 seerias on natukene suuremad non-PRO jahutustest.
Samuti on PRO versioonidel väike ventilaator talla peale puhumas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 31.05.2002




sõnum 02.11.2011 20:05:00 Re: Ülevaade: Arctic Cooling Freezer 13 CO vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:


...Kui osadel Arctic Cooling 13 Freezer jahutustel on jahutuse talla peal väikene ventilaator, siis sellel versioonil seda väikest ventilaatorit ei ole kahjuks.


Esimene pilt ja see tekst ei lähe omavahel kokku. Pildil peab siis olema mõni teine Arctic Freezer 13 mudel.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2011 20:59:49 vasta tsitaadiga

Troll, minu viga, olen kogemata PRO versiooni pildi pannud sellest jahutusest.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vahelduvool
HV kasutaja
vahelduvool

liitunud: 26.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2011 20:47:47 vasta tsitaadiga

Kas kunagi teed ka 13 pro versioonist ülevaate. Kavatsen osta...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2011 21:44:41 vasta tsitaadiga

vahelduvool kirjutas:
Kas kunagi teed ka 13 pro versioonist ülevaate. Kavatsen osta...


Plaanis pole, kuid uurida võin. Kas tahad tavalist 13 Pro versiooni ülevaadet?
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2011 23:00:46 vasta tsitaadiga

Kunagi ülevaade tulemas Cooler Master HYPER 212 PLUS'i kohta?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vahelduvool
HV kasutaja
vahelduvool

liitunud: 26.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2011 23:01:31 vasta tsitaadiga

Ega neil pole ju erilist vahet. Oc-l on ainult ventilaatoril rohkem "laagreid".
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2011 11:25:25 vasta tsitaadiga

Sandor kirjutas:
Kunagi ülevaade tulemas Cooler Master HYPER 212 PLUS'i kohta?


Ilmselt mitte, kuna pole Cooler Master'iga ühendust saanud peale mitmeid katseid.

vahelduvool, ma uurin kas on võimalik või mitte.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Arctic Cooling Freezer 13 CO
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.