Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 255, 256, 257 ... 307, 308, 309  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2016 09:11:48 vasta tsitaadiga

ot:
Dj-E kirjutas:
jaanus- kirjutas:
ma ei saa aru kuidas te siin kõik nii rikkad olete, et saate seda mängu ja veel enam selle jaoks sobivat riistvara osta, minu kandis pole küll selliseid inimesi peaaegu üldse! Ma pean leppima modimisega gta san andreas versioonile, on gta 5 sõidukid, efektid, tekstuurid/mudelid ja radari kuvamine... kuid see loll teatud kauguseni laadimine jääb!
Järelmaks on vist õige märksõna. icon_smile.gif.Kui sealkandis on elu nii keeruline siis äkki kolid pealinna?
Pidin ka mina kunagi Rakverest pealinna tulema sel põhjusel. Polnud seal tööd lihtsalt.
Tallinn iseenesest ei meeldi, aga siin on kõik käe/jala juures ja tõenäosus tööd leida suurem, kui mujal icon_razz1.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2016 09:14:11 vasta tsitaadiga

jaanus- kirjutas:
ma ei saa aru kuidas te siin kõik nii rikkad olete, et saate seda mängu ja veel enam selle jaoks sobivat riistvara osta, minu kandis pole küll selliseid inimesi peaaegu üldse! Ma pean leppima modimisega gta san andreas versioonile, on gta 5 sõidukid, efektid, tekstuurid/mudelid ja radari kuvamine... kuid see loll teatud kauguseni laadimine jääb!

Ma mingi 5 aastat ühe masina otsas, pane iga aasta paarsada euri kõrvale(kuus 20€) ja saad ok masina selleks tsükliks icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2016 09:14:17 vasta tsitaadiga

jaanus- kirjutas:
jutt oligi rõhutatud arvutile endale, aga kus sa saad tööd, oled näinud järvamaa tööseisu, siin ei saab hetkel miinimum palga eest töötada, peost suhu elu ftw...lisaks läks mõned aastad erialakoolile ja ikka mitte sittagi ei ole kasu, aga samas, videote järgi võib hinnata, et mulle see füüsika seal gta 5 ei istu, ma tahaks ikka ellu jääda peale ebareaalset kokkupõrget maa või seinaga, eriti maapealse sõidukiga õhku tõustes, pluss ma olen üks sellest fanboy grupist kes gtaforumsis alati niiöelda classics sektsioonis seletab ja istub!


eks kõik oleneb kui väga sa ikkagi mängida tahad seda icon_wink.gif on võimalik ka 160€ arvuti peal asi käima lasta(pentium s1150, 8g ram, ati 6870), muidugi kõik low peal aga siiski mängitav. ei ole sel füüsikal häda midagi, korra näppu saad siis on täitsa ok, vähemalt mingigi reaalsus on sees, et kui ikka sillalt alla hüppad siis saad surma mitte ei kepsuta rõõmsalt edasi. muidugi praeguseks on kindlasti igasugu modid godmode surematu jne jne. ise ei ole kasutanud täpselt ei tea, onlines on selliseid palju.
Endale sai masin kokku pandud ainult gta5 silmas pidades ja nüüd nukker vaadata küll, kui 90% ajast tolmu kogub profiilikast, siuke keskmine it valdkonna kahe kuu palk icon_razz.gif

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 04.02.2016 09:16:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:
... ,et seda mängu nautida maksab kuskil 1500+ euri

Mis asi see seal sul seda GTA V nauditavamaks teeb, graafika poolelt saad maksimumi juba GTX 970 kasutades kätte ja protsessorist piisab ka täiesti 6 aastat vanast Quad Corest, mälu ainud tahab pisut rohkem kui 8GB, sellise arvuti mis GTA V kõik viled põhjas ära suudaks mängida saad siit samast müügifoorumist 500€ juures juba kätte, ei pea mingi rikkur olema, endal ostetud 2 plaadiversiooni juba GTA V mängust, töötavad erinevatte arvutite peal, ei tea kas ma olen nüüd mingi rikkur või.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2016 09:28:06 vasta tsitaadiga

ega sa ennem teada ei saa kui ei proovi, alustasin 290x videoga, sealt edasi gtx980 OC, vahe polnud suur, aga märgatav. Kui 980Ti masinasse potsatas vot siis sai aru küll, et on nauditav.
high seaded ja maximum on ikka omajagu vahet icon_wink.gif

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2016 09:33:11 vasta tsitaadiga

jaanus-,
Mina siin ühe tuttavale, kes saab ainult inva pensioni,aitasin panna kokku hea võimsa arvuti poole aastaga. I7 4790K ,z97,2 x 120 ssd, GTX970.
Aitasin talle ka vana arvuti müüa, mis andis natuke raha juurde. Tüüp on õnnelik ning mängib GTA 5 60 fps-iga, et pole midagi võimatu icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 04.02.2016 09:40:29 vasta tsitaadiga

indumen kirjutas:
ega sa ennem teada ei saa kui ei proovi, alustasin 290x videoga, sealt edasi gtx980 OC, vahe polnud suur, aga märgatav. Kui 980Ti masinasse potsatas vot siis sai aru küll, et on nauditav.
high seaded ja maximum on ikka omajagu vahet icon_wink.gif

Pole ju valikutes enam kuhu kõrgemale võimalik keerata, endal kõik viled põhjas vähemalt selles arvutis kus GTX 970 sees istub, samuti olen seda mängu vaheldumisi nii Windows 10 kui vanema versiooni peal mänginud, testinud nii SSD peal kui ilma ja lõppkokkuvõttes naudin seda mängu hoopis vana Vista peal mängides ja mäng ise istub HDD peal (SSD + W10 + GTA V on lahti ühendatud ja ootab oma aega).

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2016 09:47:00 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
ot:
Dj-E kirjutas:
jaanus- kirjutas:
ma ei saa aru kuidas te siin kõik nii rikkad olete, et saate seda mängu ja veel enam selle jaoks sobivat riistvara osta, minu kandis pole küll selliseid inimesi peaaegu üldse! Ma pean leppima modimisega gta san andreas versioonile, on gta 5 sõidukid, efektid, tekstuurid/mudelid ja radari kuvamine... kuid see loll teatud kauguseni laadimine jääb!
Järelmaks on vist õige märksõna. icon_smile.gif.Kui sealkandis on elu nii keeruline siis äkki kolid pealinna?
Pidin ka mina kunagi Rakverest pealinna tulema sel põhjusel. Polnud seal tööd lihtsalt.
Tallinn iseenesest ei meeldi, aga siin on kõik käe/jala juures ja tõenäosus tööd leida suurem, kui mujal icon_razz1.gif
Tallinn on elamiseks väga rõve koht. Ise ei salli seda linna kohe mitte. Nii kui pean Tallinna minema siis tekib kohe selline tülgastus. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 04.02.2016 10:12:24 vasta tsitaadiga

ot: ega see kurssaare kah oma puudulike kohtadega, vara sulgevate asutustega just lust ja lillepidu ole... käidud ja suht kolgas oli + hirmkallis kõik icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2016 10:52:13 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
indumen kirjutas:
ega sa ennem teada ei saa kui ei proovi, alustasin 290x videoga, sealt edasi gtx980 OC, vahe polnud suur, aga märgatav. Kui 980Ti masinasse potsatas vot siis sai aru küll, et on nauditav.
high seaded ja maximum on ikka omajagu vahet icon_wink.gif

Pole ju valikutes enam kuhu kõrgemale võimalik keerata, endal kõik viled põhjas vähemalt selles arvutis kus GTX 970 sees istub, samuti olen seda mängu vaheldumisi nii Windows 10 kui vanema versiooni peal mänginud, testinud nii SSD peal kui ilma ja lõppkokkuvõttes naudin seda mängu hoopis vana Vista peal mängides ja mäng ise istub HDD peal (SSD + W10 + GTA V on lahti ühendatud ja ootab oma aega).


mul on tunne et gta ise tunnetab mingil määral mis kaardiga tegu on. igatahes kui ma kõik sliderid põhja lükkan suudab kasutada 4.6gb videomälu, ja pilt on nagu postkaart, raskemates kohtades võtab isegi Ti hinge kinni ja kukub vahepeal alla 60 fps ka ikka. eriti hästi on aru saada kui graafika vajadus tõuseb sest toiteplokk hakkab siristama kui koormus väga palju tõuseb icon_biggrin.gif 980 OC kaart seda ei teinud veel, ega ka mitte 290x crossfires icon_wink.gif ja ma mängin ainult FullHD reso peal.

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2016 12:09:01 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
arvuti ,et seda mängu nautida maksab kuskil 1500+ euri
wtf? icon_rolleyes.gif Jaga see summa kohe kenasti kahega.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 04.12.2005




sõnum 04.02.2016 12:09:08 vasta tsitaadiga

kas keegi omast kogemusest oskab öelda, kas selle mängu puhul upgrade 8gb rami pealt ülespoole tasub ära? Praegu 8gb ja jookseb nagu täitsa enam vähem profiilikastiga, aga kas tasuks juurde panna?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2016 12:11:50 vasta tsitaadiga

est4ever,
endal on 16gb, mäng tarbib ümbes 6-6,5 max mälumahtu. see ei anna midagi juurde.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2016 12:15:05 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
ot: ega see kurssaare kah oma puudulike kohtadega, vara sulgevate asutustega just lust ja lillepidu ole... käidud ja suht kolgas oli + hirmkallis kõik icon_lol.gif
Ei kurda icon_wink.gif Vähemalt on rahulik. icon_smile.gif
"Kuurort linn" - sellepärast ongi kallis. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 04.02.2016 12:53:59 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
kas keegi omast kogemusest oskab öelda, kas selle mängu puhul upgrade 8gb rami pealt ülespoole tasub ära? Praegu 8gb ja jookseb nagu täitsa enam vähem profiilikastiga, aga kas tasuks juurde panna?


Eks nii ja naa. Mul 16 giga ja kogu tarbimine (koos windowsiga siis,sest afterburneri kuvatud mälukasutus ekraani nurka sisaldab kogu tarbimist, mitte mängu üksinda) kerkib poole tunni jooksul 10-12 giga peale.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2016 13:08:45 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
est4ever kirjutas:
kas keegi omast kogemusest oskab öelda, kas selle mängu puhul upgrade 8gb rami pealt ülespoole tasub ära? Praegu 8gb ja jookseb nagu täitsa enam vähem profiilikastiga, aga kas tasuks juurde panna?
Eks nii ja naa. Mul 16 giga ja kogu tarbimine (koos windowsiga siis,sest afterburneri kuvatud mälukasutus ekraani nurka sisaldab kogu tarbimist, mitte mängu üksinda) kerkib poole tunni jooksul 10-12 giga peale.
Mul sama.. puhtalt GTA V mälu kasutusega ei saa arvetada, muud asjad tarbivad ka ju mälu. Mul on ka üldjuhul GTA V mängides mälu kasutus ~10-12GB.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 04.12.2005




sõnum 04.02.2016 13:29:27 vasta tsitaadiga

Selge pilt, suur tänu kiirete vastuste eest, tuleb upgrade icon_smile.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 04.02.2016 13:51:52 vasta tsitaadiga

Take-Two eelmise kvartali finantsaruande kohaselt on GTA V müünud juba üle 60 miljoni koopia. Seda küll 4 konsooli + PC peal kokku, aga see mäng on ikka fucking monstrum!
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2016 14:07:56 vasta tsitaadiga

16 gigast kogu süsteem kasutab 9-11 kui gta5 mängin
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 04.02.2016 18:38:03 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
jaanus- kirjutas:
ma ei saa aru kuidas te siin kõik nii rikkad olete, et saate seda mängu ja veel enam selle jaoks sobivat riistvara osta, minu kandis pole küll selliseid inimesi peaaegu üldse! Ma pean leppima modimisega gta san andreas versioonile, on gta 5 sõidukid, efektid, tekstuurid/mudelid ja radari kuvamine... kuid see loll teatud kauguseni laadimine jääb!
Järelmaks on vist õige märksõna. icon_smile.gif.Kui sealkandis on elu nii keeruline siis äkki kolid pealinna?

igati võimatu kolida, poolabitu isa vajab hooldajat ja majapidamine vajab hooldajat pluss odavam maal elada ja palju muud mis kinni hoiab hetkel või lausa terve elu, saab ka ilma moodsaimate asjadeta, muide ma vist saaks ka kogutud aastaga selle raha mis vaja kokku aga tegelikult ma seda mängu ei ihalda, nagu ütlesin olen Die Hard Classics' mängude fänn eriti nn 3D-era gta'd ja gta viis on mulle sama vastu sisuliselt kui mõnele tallinn, põhjused on nimetatud juba, olen natuke parendanud masinat, et san andreas täis moditult hiilgaks!


viimati muutis jaanus- 08.02.2016 17:16:34, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2016 18:56:13 vasta tsitaadiga

jaanus-, Kui san andreas huvitab, äkki teete kuhugi kausta clean installi ja proovite sa-mp cops and robbers või muud taolist servut, multi-theft-auto ka. Arvan, et võib rohkem huvi pakkuda kui moditud single player.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 04.02.2016 19:28:30 vasta tsitaadiga

ma juba proovisin aga ma nii hardcore cleo scripti fänn, et pidevalt cheatisin ja teleportisin ning overkillisin oma supermodidega, tavalise inimesena roleplay mulle ei istu, kui ronin sinna saan bänni ja kui olen puhta mänguga lihtsalt role-plays, igav hakkab, siis lähen juba kogu oma arsenaliga stunting servusse ja lendan supernitroga ringi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 04.02.2016 19:44:25 vasta tsitaadiga

jaanus-, ahah.. Aga teema võiks jääda GTA V mitte GTA SA peale. Kindlasti leidub kuskil foorumis mingi igivana GTA SA teema, kus saaksid sellest jahuda. icon_smile.gif Ega ma paha pärast, aga need paar lehekülge GTA SA juttu jätab kuidagi külmaks. icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 04.02.2016 19:47:44 vasta tsitaadiga

ma saan aru, selle jaoks on rahvusvaheline foorum olemas tegelt , teemasse siis veel ütleks, mulle on see uus füüsika paha paha, ei taha surma saada kui hunnikusse lendan autoga kõrgelt/kiirelt! icon_idea.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2016 19:50:34 vasta tsitaadiga

jaanus-, karm värk
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 255, 256, 257 ... 307, 308, 309  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.