Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 231, 232, 233 ... 307, 308, 309  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005




sõnum 05.11.2015 19:16:59 vasta tsitaadiga

häkkereid hoolega kohanud viimastel päevadel
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 05.11.2015 19:22:48 vasta tsitaadiga

R* on selles osas suht saamatu, ei suudeta nende vastu midagi ette vist võtta. Ise kah paari kohanud ja enamasti aitab missiooni alustamine või siis uue serveri otsimine. Masendavam osa Oneline'ist on see, et täiesti rändomiga kohati visatakse kusagile serverisse, üks hetk oled heas serveris, mis on rahvast täis ja teine hetk oled kas üksi või kusagil urkas kus kedagi ei ole v.a mingid jorsid purustamatu masinaga kõmmutamas.

R* käib vist see Online üle jõu. Single Player tundub kah buge omavat. Siia maani üritan teha takso firma missioone aga mitte keegi ei helista, et neid välja jagada. thumbs_down.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2015 19:50:27 vasta tsitaadiga

Modderite probleem Onlines on ikka üle mõistuse. Sellistel idiootidel tuleks internetis olemine ära keelata kogu täiega.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004




sõnum 05.11.2015 20:25:38 vasta tsitaadiga

Noh, mingid ahvid modivad pävast päeva ja ma kaks korda banaani saanud tühjast kohast. Nüüd banaan aastani 2035, esimene kord oli 1 kuu. Kui palun R*i seletust ja tõestust, siis tuleb tüüpvastus et mingi automaat asi banaanib mind. Eelmist uuendust sain 1h mängida kui välja tuli, mõtlesin et mängin järgmine päev edasi ja öösel oli ban pandud. Nüüd low rideritega sama jama. Sain päeva või kaks mängida ja banaan peal. S*itaks kõva ikka küll. Viimane kord kui neilt mängu ostan.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 05.11.2015 20:27:23 vasta tsitaadiga

Mis tegid , et banniga said ?
Mingi soft jooksis taustal või mode'isid SP mängu ?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004




sõnum 05.11.2015 20:31:46 vasta tsitaadiga

SP save game sai näpitud aga originaalid olid ka alles ja asendasin enne online minemist need originaaliks tagasi. Muidugi oli kunagi päevi, kus sain netis suvakatelt raha ja tehti igast asju nagu modderid ikka teistega teevad. Mõnipäev lendasid kellegi maasturiga mööda linna ja teine kord tapsin terve serveri rahva ära, ise samal ajal kuskil niisama ringi kimades. Et noh fantastilisi juhtumisi olen palju näinud seal. Ühel heal päeval oli banaan peal mul. Noh ootasin ära, läksin mängima uut uuendust ja siis hommikul oli mailboxis kiri et banaan jälle. Fantastika icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 05.11.2015 20:46:47 vasta tsitaadiga

eee cheatisid, lendasid ringi ja tapsid kogu serveri rahva ära? kui jah siis pole ime et panniga anti... õige kah anda panniga neile kes sedasi teevad.

Seda kõik maha lüüa värki olen isegi kogenud.. suht ajuvaba aga õnneks raha ei küsita kui oma autost ilma jääd selle tõttu. Tüütu ainult, et keegi on nii hale, et peab cheatima selleks, et üldse hakkama saada. Need cheaterid võiks omaette servisse sattuda, las siis cheativad ja tõstavad oma ego... Max Payne 3 vist tehti sedasi aga ei ole kindel.

Kurb, et R* ei suuda online'i hallata piisava pädevusega. Heiste jms asju teha on fun + raha jube kerge sedasi kokku ajada icon_cool.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 05.11.2015 22:08:09 vasta tsitaadiga

Serverites paksult rahvast viimasest nädalavahetuse algusest saati nagu siin teemas poste ja saab 20+ mängijaga race-i tehtud thumbs_up.gif Palju noobe ka muidugi icon_cool.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 06.11.2015 20:36:44 vasta tsitaadiga

Nii, sain mõned teist lisatud, pange mind kui veel pole, WorldUK , kas täna 21:00 leiduks 3 inimest ,et kannataks pacific heist lõpu osa ära teha? Olen 21:00 online.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 06.11.2015 21:31:32 vasta tsitaadiga

Nõme on see, et mul ka see game algusest peale olemas, aga siinset arutelu jne loen kui hiinakeelt icon_redface.gif
Pole ka ühtegi sõpra kes asja selgeks teeks, et mis üldse toimub jne icon_neutral.gif
Samas siit küsida ka ei julge, sest siis saan kohe litaka vasta näppe thumbs_down.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2015 21:38:38 vasta tsitaadiga

Ma olen paar h mänginud online, no ei tõmba eriti, ma ka algaja icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 07.11.2015 00:21:24 vasta tsitaadiga

Praegu on päris paljud online aktiivsed. Lisage sõpradeks ja mängige koos ning olen üsna kindel, et kui mängus sees midagi konkreetset küsida, siis saate ka oma vastused.
Imo üksi või mingite lambikate välismaalastega on GTA online suht igav, aga samade nägudega koos pelada ja mikrisse lobiseda on täitsa hea mäng. Peale Online avastamist pole kordagi viitsinud Story Mode mängida enam - no ei tõmba absoluutselt.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2015 01:05:30 vasta tsitaadiga

Tegin konsoolikal stoori läbi ja siis ostsin vihaga 32 euriga PC peale orika ja hakkasin onlainis pelama ja vahepeal on ikka nalja nabani, kui võhivõõrastega mööda kaarti ringi rallid ja misse teed. Ei kahetse ühtegi senti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 07.11.2015 09:28:33 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Nii, sain mõned teist lisatud, pange mind kui veel pole, WorldUK , kas täna 21:00 leiduks 3 inimest ,et kannataks pacific heist lõpu osa ära teha? Olen 21:00 online.


Nägin su kutset, aga paraku reede õhtuks oli nii kaugel asi, et GTA Online paistis ülekoormatud. Mul ketras sisse logida 5+ minutit ja siis tegin sunnitud restardi icon_confused.gif Esimest korda nii juhtunud, aga saame aru ka - top seller juba ei tea kui kaua.
Hiljem õhtul sain sisse ja tegin mõned sõidud icon_cool.gif

Iga hetk saab siis LVL 100 täis ja seda peaaegu täpselt 300 tundi onlines mänguajaga tänaseks mai kuust alates boss.gif

Vahepeal saab sõjahelikopteriga trikke tehtud, aga selle control-i selgekssaamine hiire-klaviatuuriga efektiivselt kuuma andmiseks linnapeal võtab veel oma aja. Tank oleks vähe robustsem valik, mille kavatsen kindlasti ka veel ära organiseerida. Gatling gun tüüpi kuulipilduja on ka veel vaja tekitada.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2015 15:23:32 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ma olen paar h mänginud online, no ei tõmba eriti, ma ka algaja icon_lol.gif
Mul ka esialgu online ei tõmmanud üldse, aga siis mõned eestlased võtsid mu punti ja tegime missioone/setupe/heiste ja levelid aina tulid. Alguses on need kerged tulema ja lõpuks olid jalad all ja nüüd mänginud mõnda aega juba. L178 vist hetkel.
Parem on, kui on keegi, kelle käest küsida on midagi.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 08.11.2015 17:50:59 vasta tsitaadiga

kust seda eestlaste kommuuni leida kellega mängida saaks? naksitrallid vms?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005




sõnum 08.11.2015 18:32:50 vasta tsitaadiga

otsi social clubi kodulehelt või las keegi saadab kutse sulle.

Krt sain ka banni icon_redface.gif icon_lol.gif ei hakka rääkima, miks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 08.11.2015 18:54:56 vasta tsitaadiga

ma loodan, et selle eest banni ei saa kui keegi scriptib sinu kohale raga portali. Jooksed ringi ja rahakotte lendab...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2015 02:18:09 vasta tsitaadiga

t6nn_k kirjutas:
ma loodan, et selle eest banni ei saa kui keegi scriptib sinu kohale raga portali. Jooksed ringi ja rahakotte lendab...

Mina sain. Tükk aega tagasi juba. Nädalane ban oli, aga peale seda rohkem pole mängida viitsinud/tahtnud.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 10.11.2015 22:08:36 vasta tsitaadiga

Haiged piidrid ikka on need onajad , mingu mängigu oma üksikmängu modidega mitte online krt. Loodan et bännihaamer kiiremini töötab. Ja midagi automaatset võiks tulla, et kui ikka saad mingi 2 milli niisama vms siis kohe bänn.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005




sõnum 10.11.2015 22:56:37 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Haiged piidrid ikka on need onajad , mingu mängigu oma üksikmängu modidega mitte online krt. Loodan et bännihaamer kiiremini töötab. Ja midagi automaatset võiks tulla, et kui ikka saad mingi 2 milli niisama vms siis kohe bänn.

Automaatne banaani süsteem on olemas aga banni ei saa mitte hackerid vaid pahaaimamatud algajad kes taevast langevaid rahakotte korjavad.

_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 11.11.2015 00:35:31 vasta tsitaadiga

Ma täheldasin täna, et iga kord kui keegi 1000+ level on mängus ja häkib, siis on online aeglasem ja hakib, kuni 2 korda täiega mäng pange pani.

Jah, need "algajad" on ise süüdi ka, võiks kohe raporteerida või uute mängu minna, mitte "kergelt" rikkaks saada. Või siis eile, killisin ühe ära et bounty saada, ja sõitsin minema (lasin ta garaazist väljatulles C4-ga õhku), ning olin oma minuti minema rallind mööda linna kui korraga "WASTED", et raketiga lasi, yeah right.

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2015 01:01:34 vasta tsitaadiga

vist sattusin sinuga samasse sessiooni isegi, mingi AHV valas rahaga üle, ja ise oli surematu (raketid ei aidanud igatahes), ei jõudnud reportida teda, kurvad kogemused selle niisama raha saamisega, vahetasin nii kiiresti sessiooni kui sain.
ise mölises mikrisse kogu aeg ja pakkus autosid ja mida kõike veel

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2015 01:51:08 vasta tsitaadiga

Take 2 Interactive, ehk siis rockstari publisher keeras kõik kraanid kinni täna alternatiiv-multiplayer modide kohalt, fivem, gta-mp jne (SAMP sarnased) asjad. GTA-MP pidi 1kuu pärast release saama, aga tõmmati vaip jalge alt ära ja nüüd tagasi esimeses faasis, kuni keegi üles korjab.

Dedicated servereid mõtlen. Take2(rockstar) suht tropid et dedicated servereid ei tee, et ei saa normaalsed adminid banne peale panna ja rahvast keelata oma serveritest. Muidugi on mul suht kopp ees ka koos mängimisest hiinlaste+austraallaste ja lõuna-ameeriklastega samas sessioonis. Ping tõsiselt mõjutab loading aega onlines.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2015 10:00:48 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Jah, need "algajad" on ise süüdi ka, võiks kohe raporteerida või uute mängu minna, mitte "kergelt" rikkaks saada.
Need tropid ei raporteeri sul kedagi, kes sul seal 24/7 raha manguvad ja mitte midagi tehes rikkaks tahavad saada. Vahest on asi nii hull, et kedagi polegi heisti/setupi saada, kuna rahvas kerjab aktiivselt.
Kõige ebatervem onlinemängu keskkond, mida ma tean.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 231, 232, 233 ... 307, 308, 309  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.