Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Roccat Kova märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.07.2010 13:45:43 vasta tsitaadiga

Forgotten, aitab ka see, kui rullikut liigutada. Kaasasolnud juhendit ei sirvinud?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004




sõnum 05.07.2010 14:45:08 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Forgotten, aitab ka see, kui rullikut liigutada. Kaasasolnud juhendit ei sirvinud?


Juhendis sellega seosed midagi mulle vähemalt silma küll ei jäänud. Aga kui peaks tõrge tekkima, eks siis katsetab seda rullikut.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.07.2010 15:51:44 vasta tsitaadiga

Selles kiirvoldikus oli ühel lehel kirjas, et kui arvuti käivitamisel hiir ei toimi, siis tuleb scrollida. Endal ikka juhtub nii vahel.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2010 16:00:35 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Selles kiirvoldikus oli ühel lehel kirjas, et kui arvuti käivitamisel hiir ei toimi, siis tuleb scrollida. Endal ikka juhtub nii vahel.


Vanasti oli sapikatel ja volgadel (jpt. autodel) nii, et kui auto käima ei läinud, oli vänt millega sai auto eest käima keerata... sounds like the same for me.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.07.2010 18:20:15 vasta tsitaadiga

S-STR kirjutas:
softis kirjutas:
Selles kiirvoldikus oli ühel lehel kirjas, et kui arvuti käivitamisel hiir ei toimi, siis tuleb scrollida. Endal ikka juhtub nii vahel.


Vanasti oli sapikatel ja volgadel (jpt. autodel) nii, et kui auto käima ei läinud, oli vänt millega sai auto eest käima keerata... sounds like the same for me.


Parem variant ikka kui käsipidi kapoti alla (loe: arvuti taha juhtmetesse) pugeda.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007




sõnum 11.08.2010 22:46:27 vasta tsitaadiga

Hiir näeb välja plastmassine ja odav,võrreldav miskite Trusti käkkidega.
Äärmiselt häirib,et raskusi ei saa muuta,käeall kerge nagu suitsupakk.
Maitsed on erinevad,peace!

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 11.08.2010 22:48:12 vasta tsitaadiga

vipi666 kirjutas:
Hiir näeb välja plastmassine ja odav,võrreldav miskite Trusti käkkidega.
Äärmiselt häirib,et raskusi ei saa muuta,käeall kerge nagu suitsupakk.
Maitsed on erinevad,peace!

Siis pead Kone ostma icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.08.2010 23:04:40 vasta tsitaadiga

Miskiste trusti käkkidega nüüd küll võrrelda ei saa.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007




sõnum 11.08.2010 23:14:09 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Miskiste trusti käkkidega nüüd küll võrrelda ei saa.


Saab küll,pealegi ütlesin,maitsed on erinevad.
Selle toote puhul on igatahes näha, et pool hinnast moodustab karp, täpselt sama lugu on kõrvaklappide ja klaviatuuriga.
Vägisi meenub muinasjutt kuningast, kes ostis "nähtamatuid riideid", kiitis ja teised ostsid järgi! icon_lol.gif

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 19.09.2010 00:12:16 vasta tsitaadiga

vipi666 kirjutas:
Gap kirjutas:
Miskiste trusti käkkidega nüüd küll võrrelda ei saa.


Saab küll,pealegi ütlesin,maitsed on erinevad.
Selle toote puhul on igatahes näha, et pool hinnast moodustab karp, täpselt sama lugu on kõrvaklappide ja klaviatuuriga.
Vägisi meenub muinasjutt kuningast, kes ostis "nähtamatuid riideid", kiitis ja teised ostsid järgi! icon_lol.gif

Tõsi ta on, et maitsed on erinevad ning maitse üle ei vaielda icon_razz.gif
See hiir istub mulle kätte nagu valatult. Ka disain on minu maitse järgi, seda ka teiste Roccat toodete puhul.
Praeguseks oman ka Kone(suutsin lõpuks sellega ära harjuda), mis on põhiliselt kasutuses suure arvutiga, Kova aga läpakaga icon_razz.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.10.2010 12:59:02 vasta tsitaadiga

Vabandust et OT aga alguses kui ostsin selle Sota nimelise hiiremati endale ja olin ahvivaimustuses sellest kui hea see on, aga nüüd tuleb välja et nii hea ei olegi icon_biggrin.gif aga võib olla on see minu viga ei tea icon_rolleyes.gif asi selles et see hiirematt tõmbub nagu kummi või kuidas seda seletada,igatahes nagu värv koorub lahti vms :S See natuke nagu häirib mängudes et kui muidu hiirega liikudes mati peal oli tavaliselt matt nagu ilusti klammerdunud laua külge siis nüüd see matt nagu liigub liiga palju :S Kas kõik hiirmeatid väsivad niimoodi mingi aeg ära või see ongi selle Sota eripära ?? Maksin 400 selle hiiremati eest ja selle aasta märtsis ostsin ,natuke vara nagu prügikasti visata icon_neutral.gif Või oskab keegi öelda kas saab äkki mingit moodi selle hiirmati nagu korda teha ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007




sõnum 11.10.2010 13:15:43 vasta tsitaadiga

Remonditud hiirematt icon_lol.gif
Kuningas ja nähtamatud riided, ma ütlen! icon_wink.gif

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.10.2010 14:36:08 vasta tsitaadiga

mhhh ma ei mõelnud nüüd remontida icon_lol.gif äkki peab millegagi puhastama vms ? icon_rolleyes.gif ei ole ka mingi spetsialist et teada saada miks see matt ei ole enam nii hea kui ta alguses oli ... ei ole seda hooranud ka ma ei tea kuidas... korralikult koguaeg puhta puu laua peal olnud ....
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 11.10.2010 18:04:39 vasta tsitaadiga

sitt matt oli järelikult. mul omal exactmat mingi 6-7 aastat juba probleemideta kasutuses
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2010 23:59:16 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Vabandust et OT aga alguses kui ostsin selle Sota nimelise hiiremati endale ja olin ahvivaimustuses sellest kui hea see on, aga nüüd tuleb välja et nii hea ei olegi icon_biggrin.gif aga võib olla on see minu viga ei tea icon_rolleyes.gif asi selles et see hiirematt tõmbub nagu kummi või kuidas seda seletada,igatahes nagu värv koorub lahti vms :S See natuke nagu häirib mängudes et kui muidu hiirega liikudes mati peal oli tavaliselt matt nagu ilusti klammerdunud laua külge siis nüüd see matt nagu liigub liiga palju :S Kas kõik hiirmeatid väsivad niimoodi mingi aeg ära või see ongi selle Sota eripära ?? Maksin 400 selle hiiremati eest ja selle aasta märtsis ostsin ,natuke vara nagu prügikasti visata icon_neutral.gif Või oskab keegi öelda kas saab äkki mingit moodi selle hiirmati nagu korda teha ?


arvatavasti halb matt. Ise olen juba üle kahe aasta kasutanud Razer Mantis Control'i ja välimuselt endiselt naq uus icon_smile.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.12.2010 22:04:21 vasta tsitaadiga

Nii selline jama selle kovaga nüüd et seal külje peal kus on nr 4 ja 5 nupud ja seal all on nagu disaini mõttes sinna liimitud mingi peen kummijublaks siis see tuli nüüd mängimise ajal nagu sealt küljest lihtsalt ära icon_mad.gif Ma saan aru et võib-olla teeb see midaig mugavamaks vms aga imelit et nad ilma liimimatta ei saand seda kohta nagu asendada ? aga oskab keegi öelda läheb selline asi garantii alla ka ? Lihtsalt ma mängimise ajala kasutan üpris palju neid 4 ja 5 nuppe mis seal külje peal on ja siis näpp on sela peal koguaeg ja vahest vajub siin alla poole ja siis see koht läheb nagu soojaks (üldse see hiir on käe all olles nagu väike radiaator icon_biggrin.gif )siis pika aja peal sulas vist see jublakas sealt lahti :S väga viletsa liimiga liimitud peaks ütlema... pole endal ka käepärast mingit super liimi.. samas liimiks ise tagasi aga ei taha nagu möksima hakata :S Ma ei tea praegu panin tagasi siis jäi külge küll..

Järgmine aasta tahan uut hiirt enivei osta siis tahaks proovida Razerit beer_yum.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 20.12.2010 22:13:02 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Nii selline jama selle kovaga nüüd et seal külje peal kus on nr 4 ja 5 nupud ja seal all on nagu disaini mõttes sinna liimitud mingi peen kummijublaks siis see tuli nüüd mängimise ajal nagu sealt küljest lihtsalt ära icon_mad.gif Ma saan aru et võib-olla teeb see midaig mugavamaks vms aga imelit et nad ilma liimimatta ei saand seda kohta nagu asendada ? aga oskab keegi öelda läheb selline asi garantii alla ka ? Lihtsalt ma mängimise ajala kasutan üpris palju neid 4 ja 5 nuppe mis seal külje peal on ja siis näpp on sela peal koguaeg ja vahest vajub siin alla poole ja siis see koht läheb nagu soojaks (üldse see hiir on käe all olles nagu väike radiaator icon_biggrin.gif )siis pika aja peal sulas vist see jublakas sealt lahti :S väga viletsa liimiga liimitud peaks ütlema... pole endal ka käepärast mingit super liimi.. samas liimiks ise tagasi aga ei taha nagu möksima hakata :S Ma ei tea praegu panin tagasi siis jäi külge küll..

Järgmine aasta tahan uut hiirt enivei osta siis tahaks proovida Razerit beer_yum.gif

ise ütleks et garantii, kuna laguneb icon_evil.gif
endal sama alles, ei ole seda veel täheldanud, aga eks peab nüüd silmad peal hoidma...
mugav hiir suht hästi vastu pidanud, aga krt otsustab sedasi veel laguneda? thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.12.2010 23:30:52 vasta tsitaadiga

ei jah muidu pole hullu midagi lihtsalt häiriv on et niimoodi laguneb lihtsalt ära ... Olen seda hiirt ilusti hoidnud küll omaarust maha kukkund pole vms... Muidu on täitsa ok hiir minumeelest,käes on mugav ja disain on ka normaalne... see aasta jaanuaris ostetud et suht vähe ju tegelt kasutand kui nii võtta ... siimaani olen nagu rahul... noo eks Razeri hiirtel on ka omad probleemid aga kui toode sul laguneb lihtsalt kasutades ära siis nagu ei usalda enam selle firma tooteid või mis....

aga mugav hiir on küll selles suhtes on sul õigus küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 21.12.2010 00:55:58 vasta tsitaadiga

eks ta ole nii jah...
mulle endale üksi razeri hiir lihtsalt ei istu icon_neutral.gif logitechi g5 oli 5+, aga väheseks jäi xD
roccatile teada andma... kaebuse esitama vms... ehk parandavad vähemalt tulevikus ära vms.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peeter
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2010 13:17:26 vasta tsitaadiga

maxman321 kirjutas:
eks ta ole nii jah...
mulle endale üksi razeri hiir lihtsalt ei istu icon_neutral.gif logitechi g5 oli 5+, aga väheseks jäi xD
roccatile teada andma... kaebuse esitama vms... ehk parandavad vähemalt tulevikus ära vms.. icon_rolleyes.gif


Anna siis neile ühtlasi ka teada, et prediction ja positive acceleration ei käi ühe korraliku "gaming mouse'iga" kaasa.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n0bzter
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2007




sõnum 22.01.2011 01:02:19 vasta tsitaadiga

ma panin selle kummijublaka momendiga kinni, nii on juba pool kuud seisnud. ei sega enam icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2012 16:41:21 vasta tsitaadiga

Kas see rullik peabki nii töötama, et vaikselt tuleb peale suruda?
Või kergelt näpuga tõmmates peaks ka töötama?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 05.04.2012 23:06:56 vasta tsitaadiga

Enda kova rullikut kruttides on küll liigutus kerge..
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Roccat Kova mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.