Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Vivanco Aircoustic Cherry Wood in Ear Speakers märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
wari
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2002




sõnum 08.09.2011 17:29:58 Ülevaade: Vivanco Aircoustic Cherry Wood in Ear Speakers vasta tsitaadiga

Vivanco Aircoustic -Wooden Cherry nööpkuularid



Komplektis: kuularid, kokku 3 suurust silikoonist summustus patju ja riidekotike kuularite hoiustamiseks.

Ehituskvaliteet:
Olen neid klappe omanud nüüd üle poole aasta.
Tegemist on ilusate kõrvaklappidega mis näivad kvaliteetsed ja hästi viimistletud välja. Mingeid tehnoloogiliste vormide servi jne pole näha. Sleevitud juhe ei hargne kuskilt ja trükitud kirjad plastik detailidelt maha ei kulu. Olin esialgu skeptiline sleevitud juhtme osas, kuid tundub, et see tõesti aitab natuke vältida juhtmepuntraid.

Disain:

Negatiivse poole pealt olin kohe pakedit avades skeptiline kahe mustast plastikust ühenduskoha suhtes. Tegemist on väga teravate servadega ühendustega, mis murravad juhet. Need on konkurentsitult kalleimad nööpkuularid mida olen ostnud ja 700.- krooniste klappide puhul soovin et poleks nõmedaid tehnoloogilisi/disaini apsakaid mis mu vara eluiga drastiliselt lühendaks. Samas on kõrva nööpide endi juures juhtmele pandud väga hea/efektiivne kummist kaitse mis väga nästi väldib juhtme murdmist. Plaanin lähitulevikus DIY projektina heat-shrink kõridega juhtme murdumist neis kohtades vähendada
Varasemalt eelistasin selliseid nööpkuulareid mille ühe kõrva juhe on pikem kui teisel. Antud klappide juhtmed on võrdse pikkusega. On kasutamisharjumuste ja maitse asi kumba eelistada. ja ühepikkused klapijuhtmed on täiesti talutavad.
Suurim ehituslik möödapanek on ehk ülal parempoolsel pildl nähtav alumiiniumist "helitoru" ja summutuspatjade toru paksud seinad. Nendest tuleneb, et erilist vahet pole millised kaasasolevatest kolmest summutuspadja suurusest kasutusele võtad - sisemine alumiiniumpulk + silikoontoru mis selle peal käib on ikka samapaks= liiga jäme et sügavalt ja kindlalt kõrvas seista. Kasutasin varem pikalt SonyEricssoni kõrvaklappe mis seisid väga hästi sporti tehes kõrvas. Võrreldes Sonydega on Vivanco toodangul kasutusel ka teistsugune materjal patjade valmistamisel, sest Vivancod muutuvad higisena libedamaks.

Heli:
Heli kvaliteeti saan kommenteerida vaid äärmiselt võhiklikult. Minu varasemad kogemused nööpkuularitega on laias laastuss: noname saast, telefoniga kaasa tulnud Sony klapid, erinevad IPod-i klapid ja muidugi käesolevad Vivancod.
Nii heli kui mugavuse järgi on neid üsna lihtne paremusjärjestusse panna: 1-Sony, 2-IPod, 3-Vivanco, 4-noname
Kusjuures Sony omad tulid tasuta telefoniga kaasa, seisid hästi kõrvas, omasid imo väga head balantsi bassi ja keskmiste helide vahel. Kuulata sai klassikat, samuti nautida DnB-d. iPodi klapid on parema heliga kui Vivancod, aga olemasolevad on mul ainult sellised milledel pole helisummutajaid ja mis ei käi sügavale kõrva sisse, seepärast rongis, päeval linnas või tuulise ilmaga õues sporti tehes kasutud. Vivancode hääl kostuks nagu läbi poriloigu. Heli on nii moonutatud, et iPodis equalizerit kasutades pole vahet erinevate seadete vahel praktiliselt tundagi. Klassikalist muusikat ei saa üldse nautida, üllataval kombel pole aga ka tantsumuusika bassikäigud nauditavad. Kui eesti poed oleks nii kliendisõbralikud kui ma olen kuulnud et USAs on siis oleksin need kohe poodi tagasi viinud.



Plussid/Miinused

thumbs_up.gif Ilusa välimusega (sobivad mu puust prilliraamidega ja "rohelise hoiakuga")
thumbs_up.gif Sleevitud juhe - kergem harutada
thumbs_up.gif Ilusad ehtsast puust nööbid
thumbs_up.gif Riidest kotike klappide hoiustamiseks (ise ma seda ei kasuta, niiet miinus selles mõttes, et mõttetu träni)


thumbs_down.gif Ei seisa hästi kõrvas (eriti sporti tehes)
thumbs_down.gif Mõned disainivead mis võivad juhtme eluiga tarbetult lühemaks teha
thumbs_down.gif Vilets helikvaliteet
thumbs_down.gif Kõrge hind



Arvestades, et oluliselt parema heliga klapid maksid vaevu kolmandiku Vivancode hinnast ei soovita ma neid kellelegi ja nean ennast, et niipalju raha neile kulutasin.

Hetke hinnad HinnaVaatluses: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/K%C3%B5rvaklapid/125492/
Ilmselt sai Vivanco ise ka aru et tegemist on täieliku ebaõnnestumisega, sest erinevalt teistest sama seeria klappidest ma enda mudelit enam nende kodulehelt ei leidnud. Rohkem infot Vivanco kuularite kohta saate aga näiteks siit: http://blog.photopoint.ee/vivanco-aircoustic-korvaklappe-igaks-elujuhtumiks/
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 08.09.2011 17:33:00 vasta tsitaadiga

Kõrge hind? 40€? icon_razz.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 08.09.2011 17:40:47 vasta tsitaadiga

No kui iPodi klapid neile ära teevad, siis on 40 ööri tõesti kõrge hind.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2011 23:53:29 vasta tsitaadiga

Imo see oleneb täiesti stiilist mida sa kuulad, kui kõvasti sa kuulad ja kuidas sul klapid kõrvas istuvad. Kuna need ei seisnud kuulajal hästi kõrvas siis sealt tuleb ka heli kvaliteedi vahe sisse eriti madalatel sagedustel, siis kesk- ja siis kõrgsagedusel. In-ear peaks istuma kindlalt kõrvas, et heli parem oleks. Ma olen audiopede ja olen igasuguste klappidega kokku puutunud.
_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008




sõnum 09.09.2011 13:38:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vivancode hääl kostuks nagu läbi poriloigu. Heli on nii moonutatud, et iPodis equalizerit kasutades pole vahet erinevate seadete vahel praktiliselt tundagi.

Oh, tänud, keegi lõpuks proovis ka puidust Vivancod ära icon_biggrin.gif
Mina kui klapimaniakk kaalusin nende ostmist, et teada saada, kas puidust korpusega midagi huvitavat kaasnes, aga ostmata jäi kahel põhjusel. Esiteks hind, mis lihtsalt nalja pärast ostmiseks kui juba 15 paari klappe/troppe olemas, veidi kõrge oli. Teiseks kunagi suurest uudishimust ostetud 125.- maksnud Vivanco tropid, mis olid halvimad isendid, mida kunagi näinud olen (nüüd on rekord löödud, 1.5€ noname'ide abil). Kuna kunagi sain poole hinnaga umbes 200.- maksvad Vivanco klapid, mida doonoriteks kasutada tahtsin, ja need olid lausa hämmeldusest naerma purskama panevalt halvad, siis Vivanco nimi tekitas ettevaatust. Igatahes on siis selge, et ka keskmises hinnaklassis neilt midagi head loota ei tasu. Ma tegin küll eelarvesse väikese lohu IE7 ostes, aga nüüd pole vähemalt enam kiusatust ka kuhja suurendamiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wari
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2002




sõnum 09.09.2011 17:49:56 vasta tsitaadiga

jah, mina jälle arvasin et Vivanco kui (minujaoks vähemalt) uus firma püüab turule tulla kvaliteediga, ja oma brändi kindlustada. Edaspidi ma arvan et jään a-la Logitech-ide juurde, mis tundub, et annavad mulle sobivas hinnaklassis vähemalt rahuldava ja stabiilse tulemuse.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 09.09.2011 19:20:38 vasta tsitaadiga

Kasutage upload.ee asemel näiteks imageshacki, kus pildid seisavad tunduvalt kauem icon_cool.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2011 19:30:46 vasta tsitaadiga

real kirjutas:
Kasutage upload.ee asemel näiteks imageshacki, kus pildid seisavad tunduvalt kauem icon_cool.gif


Imageshack'iga igast jamasi koguaeg, ma kasutasin seda ja siis kõik vingusid et kasutaks uploadi.
Kõige mõttekam ilmselt kasutaja teha Upload'i ja üles panna, siis ilmselt ei kao need ära?

EDIT: Kasutaja failid 100 päeva viimasest vaatamisest, nii, et seda vaadatakse nkn iga paari päeva tagant, et ei tohiks probleeme tulla.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 28.09.2011 19:29:20 vasta tsitaadiga

ei sleevid ega asjad päästa juhtmete murdumisest(vb pisut pikendavad eluiga), kuid põhiline purunemise punkt on 3,5mm pistiku juurest(omad kogemused)
ot:
real kirjutas:
Kasutage upload.ee asemel näiteks imageshacki, kus pildid seisavad tunduvalt kauem icon_cool.gif

sh avanevad tunduvalt kauem
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wari
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2002




sõnum 20.10.2011 16:59:03 vasta tsitaadiga

iguaan kirjutas:
ei sleevid ega asjad päästa juhtmete murdumisest(vb pisut pikendavad eluiga), kuid põhiline purunemise punkt on 3,5mm pistiku juurest(omad kogemused)


sama siin, eriti antud mudeli puhul kus on eriliselt terav plastik äär.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Vivanco Aircoustic Cherry Wood in Ear Speakers
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.