Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Mugav tool märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 52, 53, 54  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2011 22:34:17 vasta tsitaadiga

...teevad ilusti ka naturaalsele tammeparketile 1:0 ära.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006




sõnum 12.10.2011 22:35:57 vasta tsitaadiga

http://www.kettler.ee/?act=product&id=124&cid=33
või see
http://www.anttila.ee/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?productId=593975&storeId=2444&catalogId=2444&shopId=10006&compartmentId=10045&categoryId=3144910
Kommentaarid: 597 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2011 08:53:55 vasta tsitaadiga

waux kirjutas:
http://www.kettler.ee/?act=product&id=124&cid=33
või see
http://www.anttila.ee/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?productId=593975&storeId=2444&catalogId=2444&shopId=10006&compartmentId=10045&categoryId=3144910


Ma olen selle kohta palju lugenud ja praktiseerinud. Kontoris istusin pallil, kodus imitaatoril. Esiteks see asi, et fitness palli peal saab vaid vahelduseks istuda, mitte pikki päevi. Selle peal istudes saavad stabilisaatori lihased kõvasti vatti ja pikalt ei suuda ja läheb raskeks. Aga jah, vahelduseks väga hea. Peamine põhjus on see, et ei toetata selja alaosa, mis on istumisel väga oluline. Seda küll, et sirge seljaga keha natuke ette kallutatult leiab tasakaalupunkti ja saab vahelduseks päris hästi hakkama.

Samuti soovitan palli asemel osta palli imitaatorit (imiteerib palli otsas istumist, täpselt õige rõhuga). Selle saad tooli peale panna ja võtab palju vähem ruumi. Eriti siis kui pall olekski ainult istumiseks ja sellega võimlemisharjutusi vms keegi tegema ei hakkaks. Hind kvaliteetpallist (~20.-) natuke rohkem (36.-).


von Wu kirjutas:
Võiks siis vähemalt valikuvõimalus olla. Aga ei, kõik toolid nende nõmedate ratastega. Vähemalt nii palju kui mööblipoodides näinud olen.
Tavalise puitpõranda rikkusid need ära (lauad pole muidugi ka uued), parkett ilmselt tugevam.


Ma valisin viimati Tartus tooli nii mitu nädalat ja kõik, absoluutselt kõik linna poed said läbi käidud kaks - kolm korda. Valikut sisuliselt ei ole, kõik on suhteliselt ühe vitsaga löödud tüüpilised kontoritoolid. Samuti puudub siinmail põlvetoolid. Müüjad pole kuulnud ega näinud. Lootsin, et ehk saab kataloogist tellida siinse mõne Soome suurfirma esindusest, aga tutkit. Põlvetool ise selline:


Ka siin on see teema, et tool on vahelduseks super, aga päevast päeva istumiseks ei sobi. Põlved saavad palju vatti. Samuti ei ole sadultool sobiv, sest tegelikult vajavad nad väga täpset lauda: õige kõrgus ja sa pead saama laua taga istuda nii, et laud on ümber sinu kui töötad pikemalt. Sellest ei tea müüjad linnas muidugi midagi ja internetis ajab iga tooli tootja oma juttu, et teised ei kõlba ja ainult see ja see toolitüüp on sensatsioon ja teised on jamad (kontoritoolide tootjad väidavad, et põlvetoolid ja sadultoolid rikuvad selja kuna eiravad kõiki põhimõtteid õigel istumisel ja sadul/põlvetoolide tootjad väidavad, et nende lahendused on sensatsioonilised seljavaeguste leevendamiseks ja miks mitte ka pikaajaliseks kasutamiseks). Nagu ikka kehtib ka siin see reegel, et pikemalt istudes on vaja selja alaosa tuge, mis sellel toolitüübil samuti puudub.


Üldiselt on aga sadultool mõeldud tegelikult neile, kes peavad töö ajal palju liikuma. Näiteks kosmeetikud, juuksurid jne, kes iga natukese aja tagant ennast liigutavad ja seega vaegusi ei teki.

Kokku võtaks nii, et pikemal istumisel on seljaalaosa toetus must. Väikse kaldega tahapoole (paarkümmend kraadi), sest siis on surve nimmelülidele minimaalne. Minu järeldused: parim tool on tavaline odav tool:


ccayser kirjutas:
ot:
Minumeelest need rattad ei olegi mõeldud vaiba peal liikumiseks. Olid vist rohkem parketi ja linoleumi peal sõitmiseks


Tooli koha pealt soovitan käia erinevates kohtades testimas ja vaadata, mis sinu kehale kõige paremini meeldib.


See aitab vaid kohapeal aru saada, kas tool kohe alguses ei ole sinu jaoks loodud. Vaevu suudad sa seal mõõdulint näpus aru sada, kas on sinu laua kõrgusega ja olemusega sobib . Seda, et kas tool ka tegelikult hea on, saad alles pika peale tagantjärgi teada. Soovitan lihtsalt ennem toolitüüp enda jaoks välja mõelda.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011




sõnum 13.10.2011 10:33:41 vasta tsitaadiga

Käetoed on ikka arvutitoolil must have!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2011 11:22:53 vasta tsitaadiga

duxdery, milleks? Mul nii kodus kui töö korralik süvendiga laud, käed toetavad laua peale, milleks veel toolile käetugesid vaja?
Et igaljuhul teemaalgataja vaadaku ka oma laud kriitilise pilguga üle, et oleks õige kõrgusega tema jaoks.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011




sõnum 13.10.2011 12:01:23 vasta tsitaadiga

Oleneb lauast ja oleneb sellest kuidas inimene laua taga istub. Endal ka korralik süvendiga laud aga natuke kõrge imo. ja ilma käetugedeta ripuvad käed üle laua ja väsivad väga ruttu.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 13.10.2011 14:52:16 vasta tsitaadiga

Kui käed üle laua ripuvad, siis ei ole korraliku süvendiga laud.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011




sõnum 13.10.2011 19:53:37 vasta tsitaadiga

Iga inimese istumisharjumused arvuti taga on erinevad. Minu point on ikkagi, et mõtle kuidas laua taga istud, kuidas sul mugav on, kas käed on laual või on laual ainult randmed jne. Siis mine poodi ja otsi sobiv...
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004




sõnum 14.10.2011 13:39:36 vasta tsitaadiga

Ise oman seda , ja soovitan . Äärmiselt mugav tool. thumbs_up.gif
http://www.rug.ee/et/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1103&category_id=77&option=com_virtuemart&Itemid=80
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pendulum
HV vaatleja
pendulum

liitunud: 18.11.2005




sõnum 15.10.2011 00:42:32 vasta tsitaadiga

Soetasin hiljuti IKEA'st selle tooli (Markus) ning olen igati rahul.
Olen suht pikka kasvu ning meeldib laua taga lösutada, nii et mulle selline kõrge toega tool sobib.
Aga olen nõus - igale oma.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 15.10.2011 14:22:02 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Ise oman seda , ja soovitan . Äärmiselt mugav tool. thumbs_up.gif
http://www.rug.ee/et/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1103&category_id=77&option=com_virtuemart&Itemid=80
Mul sama tool, napp paar aastat kasutuses. Alustuseks kipuvad käetoed logisema, panin vedruseibid alla ja oli mõneks ajaks rahu, nüüd üks pool jälle logiseb ja pingutada enam ei anna, poldi vastaspool-mutter või mis iganes sinna auku peidetud on logiseb koos poldiga. Toolil see hõbedane osa, käetoed ja jalg on mustast plastist, mis hõbedavärviga kaetud. Ühe käetoe nurk puutub aegajalt kergelt vastu sahtleid ja seal sai kohe koledad kriimud peale, jõulude aeg sai arvuti taga mandariine manustatud ja mandariinised käed ajasid selle hõbedase värvi kobrutama, osa värvi jäi käte külge icon_smile.gif Kiikmehhanism-vetruvuse tugevus on reguleeritav, ja alguses enamväehm paras, aga varsti sai see põhja ehk kõige raksemaks reguleeritud ja ikka võiks jäigem olla. Kui uuena mul teismeline poiss minu reguleeringuga kiikuda ei saanud, siis nüüd vabalt. Lisaks ei ole ma aru saanud, kuidas see kõrguse reguleerimine käib, vajutan kangikest tool sõidab üles ja paari minutiga on alla tagasi vajunud - võibolla peabki nii olema, ma ei tea, aga kõrgust reguleerida sedasi ei saa. Nahkkattest on siin juba juttu olnud, ei ole see ainult suvine probleem, kannikas hakkab higistama tunni-paariga, seepärast on mul istmiku all alati mõni riideräbal. Tooli istmikuosa nahkkate on hakanud ka vormi kaotama, istmikuosal kohtades kus jalad alla ripuvad on nahk volti ja ära vajunud. Ostetud sai sellest samast rug-ist, kui neil Tartu Näitustel mingi müüginädal oli ja hind oli 5000.-, soodushind 2000.- icon_smile.gif - päris hea diil tundus...
Lühidalt see tool on butafooria ja klassikaline tänapäevane saasttoode, ma ei julgeks soovitada.
PS. Kaalun kilo-kaks alla 95kg ja loodan, et üle saja ei lähe icon_rolleyes.gif

Killhoven kirjutas:

Ma valisin viimati Tartus tooli nii mitu nädalat ja kõik, absoluutselt kõik linna poed said läbi käidud kaks - kolm korda. Valikut sisuliselt ei ole, kõik on suhteliselt ühe vitsaga löödud tüüpilised kontoritoolid.
Väga tabavalt kirjeldatud, ise kogesin sama, imestan kuskohast kõik need arvukad bürood omale toolid muretsevad - Tartu poodides praktiliselt valik puudub. Võibolla läbi kataloogide tellides valik suurem, aga enne ostmist tahaks siiski oma silmaga kaupa näha ja tagumiku prooviks toetada.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 15.10.2011 15:01:21 vasta tsitaadiga

Järelikult see hüdraulika ära väsimine polegi ainult odavate toolide viga. Mu 800-kroonine (ilma soodukata) tool hakkas samamoodi alla vajuma. Kaalun 75kg, ei tohiks ju liiga raske olla. Kui niikuinii vahet pole, siis parem juba odavam osta.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2011 15:06:01 vasta tsitaadiga

Inimene on harjumuste ohver. Mul ikka mingi vana nõukaaegne tool, mis ühe korra sõna otseses mõttes mu all laiali lagunes nii, et avastasin oma perse põrandalt. icon_biggrin.gif Enne seda tulid detailid ükshaaval liimist lahti ning liimisin tagasi, kuid pärast seda juhtumit lammutasin juppides, panin liimi igale poole ja nüüd juba pikemat aega ei nagise.

Peaks midagi paremat vaatama, kuid ei raatsi osta. Mingisuguseid ratastega värke ei saa ma kasutada ja ei taha ka. Samuti käetugesid pole vaja. Kui ostan, siis arvatavasti ka sellise tavalise, kuid mugava tooli. Vähem vidinaid, mis võiksid lagunema hakata.

Teemal hoian silma peal. icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m
Kreisi kasutaja
m

liitunud: 01.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2011 20:13:17 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Ise oman seda , ja soovitan . Äärmiselt mugav tool. thumbs_up.gif
http://www.rug.ee/et/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1103&category_id=77&option=com_virtuemart&Itemid=80

Kas see istumisalus vms liiga väike pole?

_________________
Müün erinevaid klaase, peegleid ja klaaspakette.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006




sõnum 19.10.2011 21:11:49 vasta tsitaadiga

m kirjutas:
neoman kirjutas:
Ise oman seda , ja soovitan . Äärmiselt mugav tool. thumbs_up.gif
http://www.rug.ee/et/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1103&category_id=77&option=com_virtuemart&Itemid=80

Kas see istumisalus vms liiga väike pole?

Mis mõttes?
Sai proovitud poes seda tooli ja väga ok, kuid odava mulje vaid jättis.
Kommentaarid: 597 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m
Kreisi kasutaja
m

liitunud: 01.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2011 23:01:28 vasta tsitaadiga

waux kirjutas:
m kirjutas:
neoman kirjutas:
Ise oman seda , ja soovitan . Äärmiselt mugav tool. thumbs_up.gif
http://www.rug.ee/et/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1103&category_id=77&option=com_virtuemart&Itemid=80

Kas see istumisalus vms liiga väike pole?

Mis mõttes?
Sai proovitud poes seda tooli ja väga ok, kuid odava mulje vaid jättis.

Pilt sellise imeliku nurga all võibolla tundub ainult.
Igatahes täitsa arvestatav tool tundub oleva aga nö. sirge laua taga võib käetugedega probleeme tekkida.
Kaua muidu tool kasutuses olnud ja kuidas vastu peab?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Müün erinevaid klaase, peegleid ja klaaspakette.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2011 03:57:00 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Järelikult see hüdraulika ära väsimine polegi ainult odavate toolide viga. Mu 800-kroonine (ilma soodukata) tool hakkas samamoodi alla vajuma. Kaalun 75kg, ei tohiks ju liiga raske olla. Kui niikuinii vahet pole, siis parem juba odavam osta.

Minu toolil pole õnneks ära väsinud.Käib veidi aeglasemalt aga käib icon_smile.gif .
4+ aastat kasutuses.Peamine viga on seljatoe kinnituskruvide purunemine (jah purunemine icon_eek.gif ) ja see, et iste on laiaks istutud, seega pean patja kasutama.
Käetoed on rock-solid ja muus osas kah probleeme pole.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 22.10.2011 10:56:28 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
Loen seda teemat ja mõtlen et ei ole oma toolil istudes selliste probleemidega kokku puutunud nagu siin kirjeldatakse.
Mingi 2a tagasi tassisin jyskist sellise tooli koju.
Spoiler Spoiler Spoiler


Enne ostu olid tõsised eelarvamused konkreetse kaupluse kauba koha pealt, aga selle tooliga olen küll rahul


Pean ka uuendama oma posti. Sai ilmselt tooli liiga palju kiidetud.
Igatahes üks hommik, kui tool oli fikseeritud nurga alla, hüppasin kõva hooga peale ja üks polt läks seest raksuga pooleks. Ilmselt oli kõht liiga täis söödud icon_smile.gif , tavaliselt olen ca 95 kilo kandis. Kõik muu töötas aga ei fikseerinud enam asendit ära ja jäi kiikuma.
Lammutasin siis tooli laiali ja asendasin pooleks läinud poldi. Selgus et poldid olid aja jooksul kinnitusest lahti logisenud, siis on tunduvalt kergem pooleks murda. Nüüd jälle korras. Probleemne polt on 5mm keermega, teised kinnituspoldid on õnneks jämedamad
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 25.10.2011 18:24:32 vasta tsitaadiga

Ees on sama saaga - tooli on vaja, korralikku ja kui vaja võib ka kallis olla, aga üle 500 € kindlasti maksta ei kavatse.
Eesmärk on tool sisuliselt eluks ajaks osta.

Enamus poode on Jysk, Sotka jne. Kus kohas Tallinnas väheke kvaliteetsemaid kontoritoole hangitakse?
Pärnu mnt politseimaja lähedal, NetGroup-iga samas majas esimesel korrusel oli läbi akende näha kontoritoole hinnasildiga tuhande euro ümber - see on selgelt liiga palju.
Oleks vaja midagi selle koha ja Sotka vahepeal.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2011 21:51:53 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:

Spoiler Spoiler Spoiler


Täpselt sellise tooli (ISO) sain Tartust 18.90 euro eest. Kaks täis päeva istunud ja sigarahul, sest juba on seljavaegused järgi andnud icon_cool.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 25.10.2011 22:05:06 vasta tsitaadiga

Kust täpsemalt? Alla 30€ pole neid müügis näinud.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2011 22:15:02 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kust täpsemalt? Alla 30€ pole neid müügis näinud.


Seal Teguri tänava mööblimajs (või mis ta nimi oligi). Seal teisel korrusel on ühes poes nahast selline 30.- ja riidest 29.-, kohe teisel pool teises poes on sama asi vaid 18.90.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 25.10.2011 22:19:34 vasta tsitaadiga

Peab järele vaatama, aitäh.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2011 00:03:07 vasta tsitaadiga

Mul endal on kasutusel midagi sellist.

Ainuke vahe, et see almine jalg kuhu rattad kinnituvad on plastmassist.

Muidu mugav tool aga krt - 2 ratta plastik pesamurdus ära ja nüüd vaja seda alumist osa.

Kodus sama tool -seal terve veel.

Teab keegi kas kuskil eraldi metallist jalaosa ka müütab?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
part24
HV kasutaja
part24

liitunud: 03.10.2008




sõnum 15.12.2011 23:03:59 vasta tsitaadiga

Mu tool on umbes-täpselt sihuke:
http://nagi.ee/photos/photo_sizes.php?id=9612991&size=l
Sigahea tool on, vanust 2 korda nii mitu kui enesel.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Mugav tool mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 52, 53, 54  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.