Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Kuidas ühendada automaatselt mobiilse internetiga.[LAHENDUS] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2011 09:48:39 Kuidas ühendada automaatselt mobiilse internetiga.[LAHENDUS] vasta tsitaadiga

Google abiga leidsin võimaluse, kuidas ühendada mobiilse internetiga automaatselt, et ei peaks ise ühendama iga kord. Juhendid kirjutasin ka oma kodukale -> http://tudiludi.byethost15.com/?id=409&Kuidas_%C3%BChendada_automaatselt_mobiilse_i

Ma ei teinud teema Elisa M-interneti teemasse seetõttu, kuna usun ja loodan, et see toimib ka teiste teenusepakkujatega. Seetõttu on väga oodatud ka teiste mobiilse interneti kasutajate kommentaare artiklile.

Kui su ühendus on mobiilne-lairibaühendus ehk mobile broadband connection, siis loe järgnevat:

Mobiilse interneti ühendamiseks ei pea iga kord PIN koodi ja Ühendamist vajutama. Mina toon juhendid Elisa Mint M-internet programmiga.

Mine Tööriistad -> Toimingud PIN-koodiga -> Keela PIN-koodi õigsuse kontroll. Sisesta kehtiv PIN-kood. See võib rakenduda alles peale arvuti taaskäivitamist.
Spoiler Spoiler Spoiler

Automaatseks ühendamiseks on sul vaja Windowsi jaoks sisestada ainult pääsupunkt ehk pöörduspunkt ehk APN. Selle nime saad teada, kui lähed M-internetis Tööriistad -> Suvandid -> Profiilihaldus. Pöörduspunkt järel on kirjas APN.
Spoiler Spoiler Spoiler

Seejärel vajuta Windows Exploreri süsteemisalves olevale raadioühenduse ikoonile ja avaneb Elisa ühendus. Vajuta Ühenda ning seejärel küsitakse sul pääsupunkti. Minu puhul on selleks "internet". Kasutajanime ja parooli väli jäta tühjaks.

Kui sulle seda ei avane millegipärast, siis tee Elisa ühendusel paremklikk ja vali atribuudid. Avanevas aknas vali vaheleht Profiil ning sisesta APN väljale oma pääsupunkti nimi.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kui su ühendus on sissehelistus ehk dial-up, siis järgnev peaks toimima selle jaoks:

Paremklikka sissehelistusühendusel ja vajuta Ühenda (connect)
Spoiler Spoiler Spoiler

Avanevas aknas vajuta Atribuudid (properties)
Spoiler Spoiler Spoiler

Vahelehel Suvandid (options) võta linnuke maha Küsi telefoninumbrit (ee ... prompt the phone number) eest.
Spoiler Spoiler Spoiler

Automaatseks helistamiseks peab sellele ühendusele tegema otsetee Käivitus (startup) kausta. Ava võrguühendused (network connections), leia üles see ühendus, paremklikka sellel ja vali Loo otsetee (create shortcut). Käivituse (startup) kaust asub startmenüüs. Ava see Exploreris ning kopeeri loodud otsetee sinna kausta.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kui netipulk loob ühenduseks kohaliku võrguühenduse ehk Local area connectioni:

Selleks peab võrguühenduse tüübiks valima RAS (modem):
Spoiler Spoiler Spoiler

Seejärel loo netipulga tarkvara kaudu vaikimisi profiiliga ühendus ning su võrguühenduste nimekirja ilmub uus, sissehelistusühendus:
Spoiler Spoiler Spoiler


Sul on olemas sissehelistusühendus ja edasi toimi nii, nagu eelnevalt kirjutasin.

Automaatseks ühendamiseks ei vaja sa enam tarkvara. Kui tahad selle keelata, siis seda saad teha Elisa M-internetis, kui avad Tööriistad -> Suvandid -> Üldine ja võtad linnukese maha kastist, kus kirjas, et käivita süsteemiga vms.
Elisa M-internetil on ka OUC teenus, mille saab vajadusel keelata. Startmenüüsse tipi msconfig, vali vaheleht Services ja võta linnuke maha Elisa M-internet OUC.
Netipulga tarkvara installib veel teenuse nimega HWDeviceService. See teenus tuvastab, kas netipulk on arvutile järgi ühendatud ja kui on, siis sõltumata seadetest käivitab see netipulga tarkvara. Et seda ei juhtuks, käivita msconfig, vali vaheleht Services ja võta linnuke selle teenuse eest maha.


viimati muutis LiivaneLord 29.09.2011 22:22:46, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.09.2011 18:03:48 vasta tsitaadiga

Tore teema, aga mõned olulised ääremärkused:
Muide - see Su jutt kehtib ikkagi USB-modemite korral, mis on "püsiühenduse-võimelised" ja mille tarkvaraga on kaasas selline võrguvõimalus mille nimi on NDIS.
Näitena siis kasvõi Huawei E173, millel saab tarkvara alt valida, kas ühendus on RAS või NDIS.

Teised modemid, mis on ainult RAS-modemid, nendega luuakse ühendus Dial-Up-ühenduse baasil, mitte NDIS-püsiühenduse kaudu. icon_wink.gif
- Selliste modemite korral tuleb Dial-Up "ära automatiseerida", kah võimalik aga käib siis teistmoodi.
------------------------------------
Ning veel üks asi - ilma lisa-AT-Commandideta töötab selline püsiühendus 2G-3G versioonis, mitte pole ühendus kogu aeg lukustatud 3G võrku.
Lukustamiseks on vajalikud vastavad AT-lisacommandid ning kusagil, eespool siinsamas teemas on kusagil olemas ka vajalik AT-Commandide jada.
- Ja need AT-Commandid kirjutatakse modemi Advanced Command lahtrisse.
- Väike ääremärkus AT-Commandide kohta - erinevate firmade modemite korral võivad AT-Commandid erinevad olla.

Nii, et edu pusimisel ja ära mossita, et USB-modemeid toodetakse mitut eri masti ja erineva tarkvaraga. icon_smile.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2011 18:27:01 vasta tsitaadiga

tahanteada, sinu jutust ei selgu üldse, kas sul siis toimis see või mitte?

Ma ei tea mingitest AT commanditest midagi, tarkvaras seadistasin küll WCDMA peale, aga kui ma seda tarkvara ei käivita, siis mis vahet neist commanditest on?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 17.09.2011 18:30:25 vasta tsitaadiga

Mul pole elisa ja ei tööta, pole olemaski selliseid seadeid seal võrgu "properties" all, win7 x64 inglisekeelne. Ja RNDIS pole mingit pidi tarkvaraga seotud ,kui see pole aktiveeritud modemil, saab ka ilma mingi tarkvarata AT käsklustega aktiveerida. Pealegi pole see ühendus antud screenshottidel RNDIS, pildilt on näha ju et dial-up.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.09.2011 18:46:36 vasta tsitaadiga

RAS-modemi (tarkvara) Dial-Up aken on hoopis selline:
http://www.upload.ee/image/1665588/dial-up_aken.png
-----------------------------
3G püsiühenduse AT-Commandid kirjutatakse sellisesse aknasse:
http://www.upload.ee/image/1665599/commandiaken.png


Näiteks EMT-s ja Tele-s müüdaval E173-l on selline Huawei Partner-programm kaasas, kus saab avaaknas valida, et kumba varianti kasutada, kas RAS või NDIS.
Ja kui modemi tarkvaras sellist valikut pole, siis see tarkvara on RAS-tarkvara.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2011 18:48:22 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 240 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2011 18:51:51 vasta tsitaadiga

2 trini, mina ei tea, kas on dial-up (sissehelistus) või ndis. Programm ütleb, et mul on ndis, samas on see sissehelistus. Seega pole mul halli aimugi sellest asjast.

Aga probleemist ... Kui sa teed selle võrguga ühenduse, siis kas sinult ei küsita mitte midagi? Kuna pilt ütleb rohkem, kui 1000 sõna, siis oleks pilt ka hea. icon_razz.gif
Properties all puudus mul ka profiili vaheleht algul. Esimesena küsis windows mul seda APN-i ja kui selle sisestasin, tuli ka vaheleht sinna.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 17.09.2011 18:58:21 vasta tsitaadiga

Kuna kõik on eestikeelne siis ausalt öeldes ei saa suurt midagi aru... sorry. Aga mul pole kuskil selliseid seadete aknaid nagu antud teema screenshottidel näha on, ei rndis ega dial-up all, pole aimugi kuskohast sellised seaded võeti icon_lol.gif aga mina selliseid aknaid ei suuda välja võluda mingi valemiga.

tahanteada, kui AT käsklustega lubada NDIS ,siis ilmub see valik sinna tarkvarasse, isegi kui seda seal algselt näha pole. Ning kui disable panna NDIS-ile, siis kaob ära.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2011 19:05:27 vasta tsitaadiga

2 trini, kas peab kohvipaksu pealt arvama, mis teenusepakkuja sul on, mis tarkvara kasutad ja millist netipulka kasutad?

Ja pilt su tarkvara options oleks ka hea. Profiilihaldus peaks inglise keeles olema Profile management või lihtsalt Profile. Kas seda sul üldse ei ole?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.09.2011 19:14:28 vasta tsitaadiga

Veel üks pilt networki alt, mis samuti näitab RAS-i ja NDIS-i erinevust.

RAS-i korral on ainult "Dial-Up Modem"
NDIS-i korral oleks nii "Dial-Up Modem", kui ka "samanimeline püsivõrk".
-------------------------------
Mina kasutan ainult RAS-i ja seetõttu on ka vastav pilt siis:
http://www.upload.ee/image/1665672/networkBB1.png

PS: Peamine põhjus, et miks ma RAS-i varianti kasutan, on seetõttu, et MDMA-testimistarkvara töötab RAS-iga, mitte NDIS-iga ja siis NDIS-iga puudub mul ülevaade, et mis ühendusega tegelikult toimub - on see 2G või 3G või millise signaalitugevusega tegu on jms.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2011 19:18:19 vasta tsitaadiga

tahanteada, ühendab see siis automaatselt või peab ise iga kord käsitsi ühendama panema?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 17.09.2011 19:19:28 vasta tsitaadiga

Teemas oli ju öeldud, et proovige, kas muu teenusepakkujaga töötab. Mul pole eesti teenusepakkuja, kuid tarkvara mobile partner (mis ongi elisa tarkvara tegelikult, vaid elisa logoga) on olemas. Mingit APNi ei küsitud, kuna see oli juba seadetes sisestatud. Profile tabi pole olemas, on 'general', 'options' ja 'security'. Samas ma ei tea, kas mul ilmub ühenduse ikoon samasse kohta, nagu piltidel näidatud, sest ma ei saa aru, mida eesti keeles need ühenduse nimed tähendavad, mis on nende inglise keelsed vasted. Google translator ei aidanud. Mul on upload 0,1 mb seega igasugune piltide panek pole just kõige lihtsam tegevus, peaks photoshopiga enne konvertima neti formaati aga selles läpakas pole photoshoppi ,see on kodus teises läpakas icon_razz.gif

edit: tahanteada, aga kas sul siis töötas see õpetus või mis?


viimati muutis 2 trini 17.09.2011 19:22:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.09.2011 19:20:25 vasta tsitaadiga

Pilt kah, kui kedagi huvitab, kuidas siis MDMA testprogramm töötab ja mida mõõdab.
Ja nagu öeldud - töötab MDMA ainult RAS-versioonis.

Pilt ise siis: http://www.upload.ee/image/1665688/mdma11.png
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2011 20:02:22 vasta tsitaadiga

2 trini - natukene veidrad põhimõtted sul. Photoshopiga netiformaati salvestada pildid. :S Salvesta suvalise programmiga jpg formaati ja ongi olemas normaalse mahuga pildid. icon_smile.gif

Ma saan inglise keelega vabalt toimetatud, aga professionaalid jäävad hätta. :S Igatahes siis ingliskeelsed pildid:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja APN dešifreerituna:
Spoiler Spoiler Spoiler


Proovisin ka seda dial-upi kasutada, kuid minul tuleb kogu aeg error.
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis mul valesti on, mida pean tegema või milliseid AT käske kasutama?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 17.09.2011 20:46:42 vasta tsitaadiga

Mis mind huvitab, on see menu seal, kus need properties võtad, et seda akent ette saada, kus APN, mis võiks see inglise keeles olla. Mul näitab ndis ühendust nagu 'local area network', ning seal peal ei ole võimalik klikkida, et properties võtta. Sul on hoopis seal mingi X ühendus, mitte local area ega ka vist siis dial-up. Saad panna äki mingi lingi, kuskohast selle modemi draiverid tõmmata mis sul kasutuses.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2011 20:54:02 vasta tsitaadiga

Kõigepealt mainin ära, et sain ka sissehelistusühenduse ehk dial-up automaatselt ühendama. Vaja on maha võtta numbri pärimine ning ühendusele teha shortcut to startup folder. Muutsin oma esimest postitust.

2 trini, pole mõtet mõistada. Hakkame sinu poolt asja uurima.

LAN? icon_eek.gif Kui klikkad all paremas nurgas võrguühenduse ikoonile, siis mis nimega ja mis tüüpi ühendused sul seal on?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 17.09.2011 21:18:45 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Jep, ndis on mul lan ühendusena.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2011 21:31:04 vasta tsitaadiga

2 trini, täitsa huvitav, kuidas see võimalik. icon_biggrin.gif

Sul on vaja teada, mis on APN. Seda saad teada netipulga tarkvara vaikimisi profiilist (default profile).

Mina kui loll tegin paar katset.

* Tegin uue profiili, milles panin APN-iks selle, mis vaikimisi profiilil on. Ja number ka sama muidugi. Ja ühendas internetiga ära. See profiil on samamoodi dial-up, nagu sul New profile 2.
* Tegin teise profiili veel, milles panin APN-iks mingi muu, kuid numbri jätsin samaks. Ja see ei ühendanud internetiga.

Ainus järeldus, mille mina teen, on see, et sul on APN vale. Kui sa ise ei leia, siis tee tarkvara sellest aknast pilt, kus sul see authentication on.

Mis seade sul üldse on? Ja ma palun - mis on sinu teenusepakkuja? Miks peavad olema sellised asjad saladused?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 17.09.2011 21:44:50 vasta tsitaadiga

Probleem pole ühendamises, APN ei ole vale, sest mobile partner tarkvaraga ühendan ma probleemivabalt, võid ka ju screenshotilt näha, et ühendus on tehtud. APN on prepago.ancel icon_razz.gif Ütlesin, mul pole eesti kaart icon_wink.gif Lihtsalt ühenduse tüüp on sinu modemil teine, mobile network vs LAN ,seega see õpetus töötab ainult teatud modemitega, ISP-ga pole siin mingit pistmist. LAN ühendusega seda automaatset ühendamist kasutada pole võimalik, vaja ikkagi mobile partner tarkvara.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2011 21:51:03 vasta tsitaadiga

Keela see LAN ühendus ära. Arvuti võtab seda LANina ja ühendab automaatselt sellega. Mul on ka LAN kaudu teine internetiühendus ja kui see keelatud ei ole, siis ikka ja alati ühendab ennast sellega ära.

New profile2 on sul juba õige asi. Kas sellel on sul APN-iks ikka prepago.ancel? Ja number ka sama?

Kas sina üldse connection type saad muuta? Äkki on sul see NDIS peal hoopis hetkel. Siis ta ei ühendagi ära.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 17.09.2011 21:56:07 vasta tsitaadiga

New profile2 on tavaline dial-up ühendus, mitte mobile broadband, ning sellega ühendades ,tehes windowsi all 'switch user', katkeb ühendus. Pealegi ei logi dial-up ühendusega msn automaatselt uuesti sisse ühenduse katkemisel, seega mingit dial-upi mul vaja pole. LAN ongi minu modemiga "õige asi". Lihtsalt osadel modemitel on mobile broadband asemel lan ühendus, kui siia selga ajada teised draiverid, siis saaks ehk katsetada midagi, aga neid sa ju ei jaga icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2011 22:00:24 vasta tsitaadiga

Kui ühendus katkeb, siis msn logib sisse teatuda aja pärast. Mobile-broadband puhul samamoodi. MSN tahab kiiremini sisse logida, kui internetiühendus saavutatakse. MSN üritab uuesti sisse logida 10 sekundi pärast. Minu elu on piisavalt pikk, et seda aega ära oodata. Pealegi esimese ehmatusega ei lähe ma msni.

Kas see New profile 2 saavutab siis internetiühenduse?

Kui tahad mobile broadband ühendust, siis peab sul olema NDIS aktiveeritud. Kas sul on see?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 17.09.2011 22:15:43 vasta tsitaadiga

NDIS teebki mul LAN ühenduse icon_cool.gif On aktiveeritud ja töötab. Ja msn 2009 ei logi dial-up ühenduse katkemisel enam sisse automaatselt, ei 10 sekundi ega tunni pärast. Selleks ma dial-up ei kasuta (jah see loob mul ühenduse ja toimib iseenesest).
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2011 22:23:47 vasta tsitaadiga

Selge. Aga kui sa arvuti käivitad, siis mismoodi sa LANi ühendad? :S Minul on ka LANid, aga ma ei saa ühegagi neist ühendada, sest sellist valikut lihtsalt pole. Saan ainult neid keelata. Arvuti "lihtsalt" ühendab ennast laniga. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 17.09.2011 22:29:51 vasta tsitaadiga

Ühenduseks ongi mobile partner tarkvara vaja, seadete alt ndis ja siis connect ja teebki lan ühenduse. Sellepärast selle teema vastu huvi tekkiski, et asi automaatseks panna mitte alati connect nuppu pressida, aga paistab, et automaatne logimine toimib vaid nende modemitega, millega ndis teeb mobile broadband ühenduse lan asemel.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Kuidas ühendada automaatselt mobiilse internetiga.[LAHENDUS] mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.