Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: ADATA Superior Series S102 16 GB ja 32 GB märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2011 16:58:56 Ülevaade: ADATA Superior Series S102 16 GB ja 32 GB vasta tsitaadiga


Esmalt tänan ma ADATA't kes varustas mind nende mälupulkadega. ADATA Superior seeriat tutvustati 2010. aasta detsembrikuus ja valida on kolme suuruse vahel: 8 GB, 16 GB ja 32 GB. Tegemist on USB 3 mälupulgaga ja ADATA lubab lugemiskiirust kuni 68 MB/s ja olenevalt mälupulga suurusest kirjutamiskiirusi vahemikus 11 MB/s kuni 31 MB/s.


ADATA Superior Series S102 16 GB ja 32 GB
Koduleht

Andmed:

  • Suurusevalik: 8GB/16GB/32GB
  • Värv: Metallik hall
  • Mõõtmed: 71.8 X 18.6 X 10.6mm (L x W x H)
  • Kaal 15 g
  • Liides: Toetab USB 3.0, tagasi ühilduv USB 2.0
  • Süsteemi nõuded:
    Windows®: XP/Vista™/7 or later
    Mac®: OS10.5 or later
    Linux™: Kernel 2.6 or later
  • Tekstuur: Aluminum body with metal finish


Lubatud kiirused:




Pakend:


Pakend on nendel mälupulkadel selline nagu on enamus ADATA tooted, on palju valget ja sinise värviga tekst. Viimasel ajal on ADATA hakanud oma toodete pakendile lisama ka koolibri pilti kuna ADATA valis 2010. aastal endale uue logo milleks sai koolibri ja mis on ka sellel pakendil näha. Kuid minnes edasi on pakendid peaaegu, et täiesti identsed ja ainuke erinevus on selles, et on peal kleeps millel ühel on peal kirjas 16 GB ja teisel 32 GB, mis tähistab mälupulga suurust. Lisaks on all vasakus nurgas kirjas, et tegemist on USB 3 pulgaga ja sama on kirjas ka pakendi ülal vasakus nurgas. Kuid mida peaks veel ära mainima on see, et all vasakus nurgas on ka väiksed logod mis kirjutavad, et sellel mälupulgal on tõmmatav tarkvara ja eluaegne garantii.


Pakendid on tagant täiesti identsed ja ainuke erinevus on selles, et taga on teistsugune tootekood. Veel on 11. keeles ära toodud, et toetab USB 3, kuid töötab ka USB 2 ja 1.1'ga. Lisaks on taga kirjas veel toote andmed ja süsteemi nõuded mälupulga jaoks. All paremas nurgas on ka, et kui omad seda mälupulka saad tasuta Norton Internet Security. Ja viimaks millele pööraks veel tähelepanu on see, et pakendi taga on rebimiskoht millega saab pakendi lahti teha, mis tähendab, et ei pea kasutama nuga või kääre pakendi avamiseks.


Näide sellest kuidas pakendi saab tagant lahti teha.

16 GB mudel:


Mälupulk on tehtud alumiiniumist ja seepärast ei ole tal ka väga palju kaalu, kuid pikkuse poolest on mälupulk päris pikk ja hetkel kõige pikem mälupulk mis mul on pikkusega, teisel kohal on Patriot'i Xporter mälupulk, mis on kõigest paar millimeetrit lühem. Mälupulga peale on kirjutatud natuke suuremalt ADATA ja kohe sellele järgneb mudeli nimetus ja kui suur mälupulk on, ja täitsa ääres on veel kirjas, et tegemist on USB 3 mälupulgaga. Mälupulga otsas on ka kate mis kaitseb USB otsa kui see on sul näiteks taskus või kuskil ja see on tehtud plastmassist. Kui võtad katte USB otsa eest ära, on see võimalik mälupulga taha kinnitada, et see kaduma ei läheks.


Teisest küljest näeb mälupulk täpselt samasugune välja, kuid puuduvad ainult kirjad mis olid teises küljes. Mälupulga keskelt jookseb ka vahe läbi, ilmselt on see tehtud sellepärast, et oleks mälupulka lihtsam sõrmede vahel hoida kuna kui seda poleks, oleks ilmselt suurem oht, et see mälupulk libiseb näppude vahelt ära. Rääkides mälupulga värvist on mälupulk tumehalli värvi ja kate mis USB ühenduse otsas, on musta värvi, värvivalikut sellel mälupulgal pole ja tuleb leppida ainult halli ja musta värvi variandiga.


Võttes USB katte maha otsast on näha ilmselt seerianumbrit ja lisaks sellele on ka G16G kirjas, mis aitab identifitseerida mälupulga suurust. Mälupulga ots on samuti sinist värvi, mis paistab olevat standardiks nüüd, kuna siiamaani kõik USB 3 asjad mis ma näinud olen, on sinist värvi otstega.


Siin ka väikene võrdlus 1 eurosega ehk kui suur see mälupulk on. Nagu pildilt näha on mälupulga pikkuseks umbes kolm ühe eurost ja laiuseks peaaegu, et täpselt 1 euro.


Kui ühendada mälupulk arvuti taha on lõplikuks suuruseks 14,7 GB, mis tähendab, et 1,3 GB on selline suurus mida selle mälupulga puhul kasutada ei saa.

32 GB mudel:


32 GB on täpselt samasugune nagu on 16 GB mudel, on täielikult alumiiniumist ja halli värvi kerega ja ka musta värvi plastikkattega otsast. Kaalu poolest on samuti kõik mudelid sama kaalu ja mõõtmetelt samuti samad. Rääkides veel mõõtmetest, siis on mälupulga pikkuseks lausa 7 cm mis tähendab, et tegemist on üle keskmise pika mälupulgaga. Samuti on sellele mälupulgale ühele küljele kirjutatud ADATA, mudeli nimetus, suurus ja täitsa ääres USB 3.0, et tegemist on USB 3 mälupulgaga. Samuti pole ma 16 GB mudeli juures ära maininud, aga ka esiküljel on mälupulgal soon sees, et oleks mälupulgast paremini näppudega kinni võtta.


Teisest küljest on mälupulk täpselt samasugune nagu 16 GB mudeli puhul.


32 GB mudeli puhul on USB ühendusots jälle samasugune nagu 16 GB mälupulga puhul. Otsa on kirjutatud seerianumber ja selle üles ka G32G mis tähistab mälupulga suurust. USB ühendus on samuti jälle sinist värvi kuid nagu ka 16 GB mudelil ei ole ka selle mälupulga ots kullatud.


Siin ka võrdlus 1 eurosega, nagu ka 16 GB mudeli puhul on pikkuseks umbes kolm ühe eurost ja laiuseks umbes üks ühe eurone.


Ühendades mälupulga arvuti taha on mälupulga suurus tühjana 29,2 GB, mis tähendab, et 2,8 GB on see number mida ei saa kasutada.

Üldine:


Tagant otsast näeb mälupulk välja selline, taga on ka kaks auku kust saab nööri või võtmerõnga läbi ajada, et oleks mälupulk singua alati kaasas. Kuid nööri või midagi mälupulgaga kaasas pole ja seega tuleb endal ise muretseda, mis sealt läbi ajada, kuna need augud seal taga on väga väiksed. Lisaks on veel esimeselt pildilt näha, et on ka ääres sooned mis lisavad natukene välimust juurde kuid ka seda, et oleks kuskilt võimalik kinni hoida mälupulka. Mälupulga tagumine ots on ka kitsam kui ülejäänud mälupulk ja see on selleks, et saaks korgi taha kinnitada, kui on mälupulk näiteks arvuti külge ühendatud ja ei taha, et kork vahepeal kaduma läheks.


Eest otsast näeb mälupulk välja selline ja ka korgi ots mis mälupulga ühenduse otsas, on samasuguse kujundusega nagu mälupulk ja ainuke vahe on materjal ja värv. Kuid kui rääkida kui hästi kork otsas seisab siis ta tuleb suhteliselt kergesti sealt otsast ära kuid mida kindlasti paljud eelistanud oleks see, kui oleks väljalükatav USB ots. Kui küsida, et miks, siis on kombeks kattel mis mälupulga otsas on ära kaduda ja kui oleks väljalükatav USB ots ei oleks millelgi lihtsalt ära kaduda. Samuti on teisel pildil näha ka USB 3 ühendust lähemalt ja näha on, et plastikosa on sinist värvi ja ühendus sees on


Siin ka näide sellest kui kork on mälupulga taha külge pandud. Mälupulga taha on seda korki hoopis lihtsam ühendada ja eemaldada kui mälupulga ette, kuid siinkohal on ka koht suurem oht, et see kork mis mälupulga peal on lähed kaduma.


Võrdlus kahe mälupulga vahel kui nad kõrvuti on, nagu näha ei ole mingisugust erinevust nende kahe mudeli puhul kui ainult mälusuurus ja kirjad mälupulga peal.


Siin pildil on üks mälupulk kirjadega kaamera poole ja teine mälupulk on teistpidi kirjadega paberi poole. Ka siit pildilt on näha, et ei ole mittemingisugust erinevust nende kahe puhul kui ainult mälusuurus ja kirjad mälupulga peal.


Testimine:


  • USB 3 mälupulki testin ma nüüdsest Silverstone SST-EC03'ga
  • Programmid millega testin:
    CrystalDiskMark 3.0.1 x64
    HDTach 3.0.4.0



16 GB mudel:





32 GB mudel:





Tabel:

CrystalDiskMark:



Nagu pildilt näha on kõige kiirema kirjutuskiirusega mälupulk nüüdsest ADATA S102 32 GB mudel kiirusega 31,17 MB/s. ADATA ise lubab kiirust 31 MB/s ja nagu pildilt näha siis on see täidetud ja natukene ka üle isegi. Kuid kui minna nüüd 16 GB mudeli juurde, siis selle kirjutamiskiirus on aeglasevõitu. Ja on isegi aeglasem kui Patriot Xporter'i mälupulk mida ma paar kuud tagasi testisin ja samuti jääb ta alla Peak III mälupulgale lausa 9 MB/s, kuid Peak mälupulk on USB 2 mälupulk ja Patriot'i oma samuti. Kuid mis positiivne on see, et ADATA lubab oma 16 GB mälupulga kirjutamiskiiruseks 18 MB/s, kuid minu testis sai ta kätte lausa 19,55 MB/s ehk 1,55 MB/s üle lubatu.

HDTach:



Lugemiskiiruse poolest panevad mõlemad USB 3 mälupulgad teistele USB 2 mälupulkadele pika puuga ära ja kiirused on isegi rohkem kui topelt võrreldes USB 2'ga. Mis igati positiivne on ka see, et mälupulkadele lubatakse lugemiskiirusi kuni 68 MB/s kuid mõlemad pulgad said kätte 71 MB/s ja 32 Gb mudel lausa 71,3 MB/s.


Ligipääsuajad on niigi väiksed ja 0,01ms vahet inimene silmaga niikuinii ei tee. Kuid siin testis pani 16 GB mudel kinni ligipääsu ajaga 0,4 ms ja selle järel koheselt 32 GB mudel ajaga 0,5 ms. 0,5 ms ligipääsu ajaga on veel ka Sandisk'i Cruzer Micro 4 GB mälupulk, mis on nüüdseks juba oma päris mitu aastat vana.

USB 2 kiirused:



Lugemiskiirused jõuavad USB 2 maksimaalse kiiruse juurde ehk 35 MB/s, kuid kirjutamiskiirustega on hoopis teised lood. Kui 16 GB mudelil oli kirjutamiskiirus USB 3 pesas 19.55 MB/s, siis USB 2 pesas on samad kiirused ehk 19,45 MB/s. Kuid kui minna nüüd 32 GB mudeli juurde siis USB 3 pesas on kirjutamiskiiruseks 31,17 MB/s kuid USB 2 pesas on kirjutamiskiiruseks kõigest 26,5 MB/s mis tähendab seda, et ta ei jõua USB 2 maksimaalse kiiruseni ega ka USB 3 pesas oleva kirjutamiskiiruseni.


Lõppsõna:

16 GB mudel:


thumbs_up.gif Tugevast materjalist
thumbs_up.gif Kiire lugemiskiirus
thumbs_up.gif Odav
thumbs_up.gif USB 3
thumbs_up.gif Kiire ligipääsu aeg
thumbs_up.gif Suurus


thumbs_down.gif Aeglane kirjutamiskiirus
thumbs_down.gif LED aktiivsus tuld pole
thumbs_down.gif Läheb kuumaks kui arvuti külge ühendatud
thumbs_down.gif Kaas USB pulga taga ei seisa just kõige tugevamini kinni



32 GB mudel:


thumbs_up.gif Tugevast materjalist
thumbs_up.gif Kiire lugemis- ja kirjutamiskiirus
thumbs_up.gif Hind
thumbs_up.gif Suurus


thumbs_down.gif LED aktiivsustuld pole
thumbs_down.gif Läheb kuumaks, kui arvuti külge ühendatud
thumbs_down.gif Kaas USB pulga taga ei seisa just kõige tugevamini kinni



Hind ja saadavus:

Eestis on ka kõik suurused saadaval ja on olemas ka HinnaVaatluses, hinnad algavad 11,30 € ja lõppevad 38,10 €.
Vaata lähemalt HinnaVaatluse lehelt: Link


viimati muutis K3ndu 05.09.2011 22:00:23, muudetud 6 korda
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2011 17:13:04 vasta tsitaadiga

16gb on päris mõistliku hinnaga aga morjendab see, et kuumaks läheb, muidu igati asjalik pulk ja ülevaade, paneb päris mõtlema. Pulka ju vaja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2011 17:56:30 vasta tsitaadiga

keimps1 kirjutas:
16gb on päris mõistliku hinnaga aga morjendab see, et kuumaks läheb, muidu igati asjalik pulk ja ülevaade, paneb päris mõtlema. Pulka ju vaja icon_biggrin.gif


Ta läheb päris soojaks kuid mitte nii kuumaks, et katsuda ei kannata.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 29.08.2011 20:19:28 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
keimps1 kirjutas:
16gb on päris mõistliku hinnaga aga morjendab see, et kuumaks läheb, muidu igati asjalik pulk ja ülevaade, paneb päris mõtlema. Pulka ju vaja icon_biggrin.gif

Ta läheb päris soojaks kuid mitte nii kuumaks, et katsuda ei kannata.

Oleneb vist testist või millestki veel. Mul praegu 3 täpselt sellist 32GB pulka pidevas kasutuses ja pärast terve pulga erineva suurusega faile täis kirjutades on pulk käega ümbert kinni võttes kõigest mõõdukalt leige (pakun umbes 40-45 kraadi).

Samas sinu testitud kiirused vastavad hämmastavalt täpselt ka neile tulemustele mida mina sain. Kõik eksemplarid tunduvad väga sarnased olema, isegi 0,2 MB/s täpsusega. Muide mis puutub pöördumisaja hindamisse, siis nii väikeste aegade puhul on erinevuse leidmiseks vaja teisi testprogramme ja metoodikat.

Mida aga selles ülevaates siin ei olnud testitud ega mainitud, on nende pulkade reaalse mahutavuse küsimus. Nimelt on A-Data teinud natuke pättust ja ei anna isegi kümnendsüsteemis baite lugedes lubatud 32GB kokku (16GB mudelit pole ma käes hoidnud, selle kohta ei oska arvata). Konkreetselt sellel 32GB pulgal on tehasest saabunud formaaditud kujul:

31440502784 Baiti (31.44GB) = 29.28GiB = 29984MiB

Ise formaatisin need veel korra üle (FAT32 16kiB clusters) ja tulemus oli tibake veel erinev siis (tekkinud 16MiB suurune mahukadu vastab täpselt FAT32 enda kahe juhttabeli mahule antud klusterisuuruse ja pulga kogumahu jaoks):

31423725568 Baiti (31.42GB) = 29.26GiB = 29968MiB

Nii või naa, see on seni kõige väiksema suhtelise mahuga mälupulk mida kohanud olen (enamus teisi pulki on seni andnud kümnendsüsteemis väljendades ikka lubatud nominaalmahu kätte, sageli isegi veidi enam, samuti see väärtus klapib alati ilusti ka kõvaketastel).

---------

Järgnev võib aga olla ka kuidagi minupoolne spetsiifiline probleem -- Nimelt nende pulkade sageli USB2.0 reziimis töölehakkamine USB3.0 porti pistetuna. Nagu selgus pärast mõningat katsetamist, on põhjuseks USB3.0 signaali kandvate lisaklemmide väga nadi mehaaniline lahendus kas siis pulga või emaplaadi pesa poolel, mistõttu tihti ei anna mõni neist paljudest pisikestest kontaktidest korralikult ühendust ja pulk kukub automaatselt siis USB2.0 režiimi (mida kasutaja ei pruugi vahetult isegi märgata, kui ta just testi ei jooksuta - samas USB2.0 kontaktid on teadagi väga hea suure kontaktpinnaga ja nendega sedasama efekti ei esine kunagi). See probleem esineb mu kõigi kolme pulgaga, samas esineb ka mõlema arvuti(emaplaadi) mõlema USB3.0 pesaga, kokkuvõttes igas kombinatsioonis. Ei oskagi ühte ega teist süüdistada. Igal juhul ühenduse kadumine tekib just siis kui pessapistetud pulka sabaotsast veidi painutada just selles suunas mis vastab nende USB3.0 lisaklemmikeste pesapoolsest vastusest eemaldumise suunale.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2011 23:52:12 vasta tsitaadiga

Hind on küll hea, kuid see on suuresti ka tulnud kvaliteedi arvelt. Odavaimate konkurentide hinnad on ~50% kallimad, st siis corsairi pulgad (hv tootekataloogi andmetel).

Testijale kommentaariks: Tahaks näha pulkade USB2.0 režiimi tulemusi samuti. Võin üsnagi veendunult öelda, et võtab oma 2-3a ennem, kui võiks rääkida USB3.0 toetavate seadmete normaalsest levikust. Senini tuleb aga arvestada, et isegi kui sinu arvutis on olemas USB3 tugi, siis enamjaolt teises arvutis/seadmes, kuhu andmeid soov viia või tuua, seda pole.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 30.08.2011 01:07:20 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
Tahaks näha pulkade USB2.0 režiimi tulemusi samuti. Võin üsnagi veendunult öelda, et võtab oma 2-3a ennem, kui võiks rääkida USB3.0 toetavate seadmete normaalsest levikust. Senini tuleb aga arvestada, et isegi kui sinu arvutis on olemas USB3 tugi, siis enamjaolt teises arvutis/seadmes, kuhu andmeid soov viia või tuua, seda pole.

Mina testisin omal ka seda varianti igatpidi. Üldiselt tulemused olid sarnased, lihtsalt kiirem lugemiskiiruse ots lõigati maha kusagil 33...36 MB/s juures (mis ilmselt oleneb ka konkreetse USB2.0 kontrolleri suutlikkusest, samas see ca 35 MB/s väärtus ongi just teadaolevalt reaalne USB2.0 praktiline maksimaalne kiirus). Siiski natuke aeglasem ta oli, näiteks kui ühes katses sama testfailide komplekti kirjutamine USB3.0 pesas läks kiirusega 18,6 MB/s, siis täpselt sama failikomplekt kirjutas ennast samale pulgale USB2.0 kontrolleri taga olles miski 16,x MB/s. Ma olen kindel, et see erinevus on ka puhtalt arvutipoolse kontrolleri põhjustatud, sest seda katset tehes mõõtsin ma USB2.0 kiirust just USB2.0 pesa küljes, millel omaette hoopis teise firma kontroller. Kui aga mul pulk kukkus USB3.0 pesas olles juhuslikult 2.0 edastusreziimi, siis sellega seoses küll mingit kiirusemuutust ei täheldanud (loomulikult juhul kui räägime alla 35 MB/s kiiruste osast, ehk siis kirjutuskiirusest või hulgim pisikeste failide lugemisest). Kokkuvõtteks siiski, USB2.0 pulgana kasutades on tegemist igati korraliku asjaga, mu senised veidi vanemad USB2.0 pulgad ei suuda ka selliseid kiirusi arendada. Kindlasti on mõningaid sellest paremaid native USB2.0 pulgamudeleid ka olemas, kuid ca.35|35 MB/s jääb siis ikkagi võimalikuks laeks igal juhul.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXimas
HV kasutaja
eXimas

liitunud: 12.07.2007




sõnum 30.08.2011 08:23:45 vasta tsitaadiga

Hea ülevaade, aga sul on kirjutamiskiiruse tabelis PEAK III kiirus valesti märgitud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2011 11:30:47 vasta tsitaadiga

eXimas, vist on jah, parandan peatselt ära koos parema värvilahendusega ka.
EDIT: Excel vigurdab formati kopeerimisel teise ja sellepärast see PEAK oligi seal, kuid kohe uued tabelid ülal.

WAV, ma pakun, et mul jäävad ka need kraadid kuskile sinnakanti. Lisan ülevaatesse ka mälupulkade reaalse mahutavuse koheselt. Seda ühenduse minemist USB 2 peale pole ma ka veel kordagi märganud.

KillerXP, lisan koheselt ka USB2 tulemused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 30.08.2011 19:11:16 vasta tsitaadiga

Kuumaksmineku teema osas veel üks mõte:

Tegelikult on see pulga väljastpoolt soojaksminek isegi hea näitaja. See näitab, et sees eralduv soojus kantakse efektiivselt välispinnale, kust see saab edasi juba õhku haihtuda. Metallist (selle pulga puhul siis alumiiniumist) korpus täidabki seda funktsiooni hästi. Plastkestas pulgad on küll tõesti katsudes jahedamad, kuid nende sisemuses võib tegelikult olukord hoopiski palju hullem olla, kuna soojus ei pääse läbi halva soojusjuhina tuntud plastikihi välja.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.08.2011 11:10:50 vasta tsitaadiga

WAV, kui nõnda võtta siis võib küll nii olla.
Endal on ka üks Verbatim'i 8 GB pulk millel metallist ümbris ka, ei tea mis materjalist on kuid homme uurin välja ja vaatan kas ka see läheb soojaks ümbert.

EDIT: Proovisin ära ja pulgaks on Verbatim Store'N'Go Executive Metal 8 GB, faile peale pannes on väga vähesel määral aint soe ja ADATA oma hoopis soojem.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flem
HV vaatleja
Flem

liitunud: 23.12.2007




sõnum 02.09.2011 17:39:24 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab millal rohkem USB-3 mälupulkasid võiksid Eestisse jõuda?HV näitab ainult 2 firma toodangut.
Mainiti ära ka arvustuses USB connectori kuldse plaadi puudumine - kas see tõesti muudab midagi?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2011 18:24:09 vasta tsitaadiga

Flem kirjutas:
Kas keegi teab millal rohkem USB-3 mälupulkasid võiksid Eestisse jõuda?HV näitab ainult 2 firma toodangut.
Mainiti ära ka arvustuses USB connectori kuldse plaadi puudumine - kas see tõesti muudab midagi?


Ilmselt mitte, kuna nende ligipääsu aeg on niigi kiire juba ja kiirust see ka vaevalt tõstaks.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007




sõnum 04.09.2011 12:28:31 vasta tsitaadiga

Hea ülevaade, USB mäluplukadel on ka eraldi kategooria siin muide thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2011 13:13:57 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:
Hea ülevaade, USB mäluplukadel on ka eraldi kategooria siin muide thumbs_up.gif


ADATA't sinna lisatud pole, seega ennem ei hakka muutma.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004




sõnum 23.09.2011 14:22:11 vasta tsitaadiga

On keegi reaalselt Eestis poes müügil ka kuskil näinud ... nii, et lähen ja ostan lihtsalt ära mitte ei pea tellima?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2011 14:23:30 vasta tsitaadiga

Lased mingil poel esindusse tellida, siis saadki poest ja ei pea tellima ja postikulu maksma.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004




sõnum 23.09.2011 15:52:16 vasta tsitaadiga

Ma ei mõelnudki ei tea kust maailma otsast tellimist vaid seda, et kõigis Eesti poodides on saadavus samamoodi ainult tellimisel ja 1-2tp.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 23.09.2011 20:32:49 vasta tsitaadiga

Olen ka juba pool aastat nende pulkade 32GB mudeli saadavust igapäevaselt jälginud ja tõepoolest, ükski meie pood pole vist neid omale letti võtnud. Muidugi (sedasi nagu paar posti eespool mainitigi) poodi ette tellides on alati juba järgmiseks päevaks kohal olnud. Samas toote hulgilaos saadavusega on ka niimoodi, et mingi üks ladu neid 20 eksemplari kaupa omale sisse tellib ja kui see kogus paari nädalaga läbi müüdud, siis on järgnevad paar nädalat saadavus üldse puudu. Ehk siis umbes iga kuu müüakse mingi 20tk partii läbi ja eriti ei kiirustata uue partii sissevõtmisega. Ikka äärmiselt väike huvi toote vastu, ka tarbijate poolelt, kui seda nii väikeses koguses turustada suudetakse üldse. Hetkel on laos 3tk (32GB mudelit).
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: ADATA Superior Series S102 16 GB ja 32 GB
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.