Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 178, 179, 180 ... 237, 238, 239  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 30.06.2017 09:26:00 vasta tsitaadiga

Ei keera,.saab vahel liiklus- ja muudelt oludelt teavet, ilma, et eraldi mingit rakendust aktiivsena hoiaks.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2017 09:50:47 vasta tsitaadiga

Saab vabalt kategooriate kaupa väga täpselt määrata mida näidatakse ja mida mitte:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2017 09:57:08 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Kas oleks kuidagi androidi peal võimalik youtube töös hoida kui mõni muu app on fullscreen? Nii saab, et 2 appi jagavad korraga ekraani, youtube mängib ka siis kui ta taustal on aga nii kui mingi api tahan lahti teha tuleb ikka 50/50 ja 5.5 tollise ekraani peal pole see kuidagi mugav.
Nii elementaarne asi aga no ei saa, võibolla ma ise lihtsalt loll, kunagi oli miski youtube app mis ka väljalülitatud ekraaniga töötas aga sellega oli rohkem tegemist kui asi väärt.
Telefoniks oneplus3t, android 7.1.1 oxygenOS 4.1.6


google ja xda appi. Mul oli kunagi mingi patchitud youtube app, mis töötas taustal. Samuti töötab läbi browseri taustal. (ram-management võib muidugi sulgeda seda vahel, seda saab muuta developer modest). 7.1.2 versioonis sai krt minuteada taustal ka youtube mängima jätta. Splittisid ära ekraani, venitasid teise suureks, youtube jättis ülemise statusbari punaseks, et äpp taustal vms. Vb oli mul patchitud app. Ei mäleta.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 30.06.2017 10:40:57 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Küsiks kah siit veidi. Kas ja mis anti-theft rakendust kasutate?
Sain täna meili, et Cerberuse litsents aegub, kuigi mul oli omateada eluaegne (mingi kampaania käigus sain tasuta aastaid tagasi). Kuigi vaatasin, et play poes on üsna kurjad ühetärni ülevaated nende poolt kes minevikus reaalse raha eest ostnud omateada eluaegse litsentsi.
Mul sama asi. Paar päeva tagasi lõpetas töölepingu. Ootaks ka kommentaare, kas tasub sedasama osta (5€ per aasta päris nälga ei jäta) või on midagi muud head? Või on nüüd androidis omal miskit juba sees, pole jõudnud väga süveneda (android 7 ja Samsung)?
ot:
Telefoni ainult korra kaotanud - paarkümmend aastat tagasi, kui bensukas autokatusele jätsin, aga sain siis oma Nokia lunaraha eest tagasi icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 30.06.2017 11:04:44 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Küsiks kah siit veidi. Kas ja mis anti-theft rakendust kasutate?
Sain täna meili, et Cerberuse litsents aegub, kuigi mul oli omateada eluaegne (mingi kampaania käigus sain tasuta aastaid tagasi). Kuigi vaatasin, et play poes on üsna kurjad ühetärni ülevaated nende poolt kes minevikus reaalse raha eest ostnud omateada eluaegse litsentsi.
Mul sama asi. Paar päeva tagasi lõpetas töölepingu. Ootaks ka kommentaare, kas tasub sedasama osta (5€ per aasta päris nälga ei jäta) või on midagi muud head? Või on nüüd androidis omal miskit juba sees, pole jõudnud väga süveneda (android 7 ja Samsung)?
ot:
Telefoni ainult korra kaotanud - paarkümmend aastat tagasi, kui bensukas autokatusele jätsin, aga sain siis oma Nokia lunaraha eest tagasi icon_smile.gif


On olemas Androidi enda seadmehaldur, aga see on vähem võimekam. Positsioneering, jõuga helin, lukustamine ja eemalt seadme sisu kustutamine. Jälitada ja pilti teha näiteks ei suuda. Ise jääks Cerberuse peale.
Kontrollisin, töötab 5 seadmes endiselt.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002




sõnum 30.06.2017 21:33:08 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Positsioneering


ot:
Pole küll päris see aga teadmiseks, et Mapsis asukoha jälgimis funktsiooni Maps küll sisse lülitada ei lase, ütleb, et pole meie riigis toetatud, kuid "Seaded -> Asukoht -> Google Asukoha jagamine" kaudu sisselülitamine toimib ilusti ja saab hiljem vaadata kus hetkel asub.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2017 13:30:19 vasta tsitaadiga

Kas annab kuidagi likvideerida äppide reklaame? Näiteks Chess Free kipub mõnikord uue mängu alustamisel ise mingi muu mängu demo käivitama. Tüütu.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 06.07.2017 14:07:55 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Kas annab kuidagi likvideerida äppide reklaame? Näiteks Chess Free kipub mõnikord uue mängu alustamisel ise mingi muu mängu demo käivitama. Tüütu.
Ikka võimalik.
Peamiselt kaks varianti:
1) Root-i telefon ning tõmba mingi ad-blocker;
2) Tõmba "kohalik VPN server" / ad-blocker - kunagi oli AdGuard vist asjalik;

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 06.07.2017 14:09:42 vasta tsitaadiga

Osta reklaamivaba versioon, pole ju palju mõni eur välja käia kui äpp meeldib ja on vajalik.
_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 06.07.2017 14:30:13 vasta tsitaadiga

Raha eest reeglina saab ilusti. Aga kui eesmärk on varastada ja soov mitte arendajat toetada, siis jah häki
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 06.07.2017 14:33:26 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Raha eest reeglina saab ilusti. Aga kui eesmärk on varastada ja soov mitte arendajat toetada, siis jah häki
Mis ajast reklaamide blokeerimine vargus on?
Et kui tänaval on lillemüüja, kes maksab müügiplatsi eest, siis kõik möödaminejad on kohustatud seda müüjat vaatama ning ei tohi silmi kinni panna?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 06.07.2017 14:36:47 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:

Et kui tänaval on lillemüüja, kes maksab müügiplatsi eest, siis kõik möödaminejad on kohustatud seda müüjat vaatama ning ei tohi silmi kinni panna?

Mis loogika see on?
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2017 15:38:25 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Osta reklaamivaba versioon, pole ju palju mõni eur välja käia kui äpp meeldib ja on vajalik.

Sellel on mõtet siis, kui tasuline versioon toob ka mingeid muid eeliseid. See kui tasuline versioon lihtsalt reklaamid kinni keerab aga funktsionaalselt on sama mis tasuta on minu silmis tavaline cash grab arendaja poolt. Või siis puhas laiskus.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 06.07.2017 15:42:12 vasta tsitaadiga

Mis cash grab. Õhust ja armastusest tekib see rakendus kuskile? Muidugi tahetakse tehtud töö eest raha saada.
_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 06.07.2017 16:00:15 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Mis cash grab. Õhust ja armastusest tekib see rakendus kuskile? Muidugi tahetakse tehtud töö eest raha saada.
Ja saadaksegi, kui on piisavalt kvaliteetne toode.
Aga mina ei poolda reklaamide näol survestatud raha kerjamist ning selle vältimiseks ongi adblokkerid.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2017 16:03:17 vasta tsitaadiga

Janis, Tehtud töö eest raha saamiseks on ka paremaid viise, kui sundida kasutajaid ostma tasulist versiooni kus ainuke muutus on paar rida koodi reklaamide kinnikeeramiseks. Tasuline versioon peab pakkuma rohkem kui ühte väikest muutust.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 06.07.2017 16:04:55 vasta tsitaadiga

Kus see kirjutatud on, et peab rohkem pakkuma?
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 06.07.2017 16:16:43 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, tema peas, ei mujal.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2017 16:42:36 vasta tsitaadiga

Tomorrow, saad asjast ikka väga valesti aru, sa ei osta seda koodijuppi, mis reklaamist vabastab, vaid see on toetus arendajale sulle kasuliku rakenduse eest. Paljud arendajad teevad aplikatsioone oma vabast ajast hobi korras ja kui see üldse midagi sisse ei too, pole see eriti motiveeriv tegevus või ei jätku seda motivatsiooni kuigi kauaks. Minu kasutuses on päris mitu sellist aplikatsiooni, mis oleks olemata, kui arendaja vaid oma põhitööle keskenduks, seega mul pole kahju nende eest paar veeringut veeretada. Ma ütleks, et mobiilsed rakendused on oma hinna juures võrreldamatult kõrgema kasuteguriga, kui samaväärsed rakendused täisväärtuslikul arvutil ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2017 17:03:40 vasta tsitaadiga

DigeBeni, Kui arendaja tahab toetust on selleks parem võimalus: Donation. Siis saab iga inimene ise otsustada mis summa ta arendajale annetab. Minu arvamus on see, et kui sa ei suuda oma põhitöö kõrvalt asja arendada ega hooldada, siis sa ei peaks seda üldse tegema. Kui näed, et sul pole aega, siis pane kood kuhugi GitHubi vms ülesse ja las keegi teine võtab arenduse üle.

Lisan, et ma olen minevikus lihtsamaid asju teinud aga minu point on alati olnud see, et kui ma ei suuda seda teha tasuta, siis mul pole mõtet teha seda ka annetusi nurudes või asja tasuliseks muutes. Nii või naa need annetused ei kataks töö ja ajakulu.
Minu point on see, et ma teen midagi nii hästi kui ma oskan sellele täielikult pühendudes või ma ei tee seda üldse. Saab ka täistööajaga töö kõrvalt korralikku arendust teha. Küsimus on viitsimises ja endale seatud standardites.
Kui mina ja paljud teised arendajad milleski süüdi on on see, et kunagi olen teinud mingi asja aga pole seda ammu uuendanud ja pole ka öelnud, et ma seda enam ei uuenda. Ilmselt lootuses kunagi selle juurde tagasi pöörduda...
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2017 17:43:09 vasta tsitaadiga

Tomorrow, ja kindlasti pöörleb kogu maailm sinu mõttemaailma ümber? Niimoodi jääks päris paljud arendajad üldse ilma tasuta, sest igaühel on ju oma arvamus ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 06.07.2017 21:31:45 vasta tsitaadiga

Kas see uue kujundusega Skype ei näitagi enam kes võrgus? Enne oli roheline (kollane, punane) tuluke kasutaja nime kõrval.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2017 21:42:57 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Kas see uue kujundusega Skype ei näitagi enam kes võrgus? Enne oli roheline (kollane, punane) tuluke kasutaja nime kõrval.

Ei leid seda võimalust ise kah enam. Õudne käkerdis nüüd. Unsinstall -> APKmirror'ist versioon 7.46.0.596....->ja enam seda äppi ei uuenda oli hetkel ainuke lahendus.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2017 14:56:51 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et vahetan Xperia Calendari (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sonymobile.calendar) välja Etar'i (https://play.google.com/store/apps/details?id=ws.xsoh.etar) vastu, ent leidsin, et ta ei kuva kontaktide sünnipäevasid kalendris, misjärel leidsin Birthdays into Calendar'i (https://play.google.com/store/apps/details?id=org.birthdayadapter), mis sünnipäevad kalendritesse kuvama paneb.
Samas puudub Etaril võimalus teha widget transparentiks, mis mulle meeldib ning ühtlasi lisas Birthdays into Calendar ka Xperia Calendari sünnipäevad normaalsemal viisil ning pani neid ka "kuuvaates" kuvama, seega lahendus mu Xperia Calendari probleem.

Ehk kellelgi kasu sellest infost.
Nüüd võiks veel saada mitmepäevase evendi kuvama ühe reana a'la "7.-9. juuli SEE EVENT", mitte iga päeva kohta eraldi, oleks tore. Lisaks võiks saada ridasid väiksemaks teha, et rohkem widgetis korraga näha oleks.

Ühtlasi tegelen hetkel brauseri valimisega ja sõelal praegu:
InBrowser - Incognito Browsing https://play.google.com/store/apps/details?id=nu.tommie.inbrowser
Dolphin Zero Incognito Browser - Private Browser https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dolphin.browser.zero
Firefox Focus: The privacy browser https://play.google.com/store/apps/details?id=org.mozilla.focus
Kaalusin veel:
Ghostery Privacy Browser https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ghostery.android.ghostery
Javelin Incognito Browser https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jerky.browser2
Igasugu kogemused-teadmised on teretulnud icon_smile.gif

OK, Firefox Focus ei toeta StartPage'i default search engine'ina. DuckDuckGo on olemas, ent eelistaks StartPage'i. Muidu tundub hea.
InBrowser on vigase inglise keelega + inetu interface'iga + aeglane.
Dolphin'il häirib see "better than InBrowser" tekst google store'is, tekitab halva maigu + igast need viie tärni jne. pildi ka lisaks ja äpil endal pole seadistust üldse ning search eninged samad, mis firefox focusel valikus... lisaks on integreeritud tavalise dolphin brauseri tirimine igalepoole, tüütu. Kohe maha.
Javin'il pole sisseehitatud flash jne. tuge.
Jään hetkel Firefox Focuse juurde... ideaalis võiks saada lasta backgroundis vajadusel videot mängida, ent see erandjuhtudel vajalik.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006




sõnum 08.07.2017 10:45:41 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab soovitada mingit rakendust, mis suudaks seadme asukohta vastavalt vajadusel edastada kas smsi või emailiga. Kas ise mingi intervalli tagant või siis päringu peale. Ja/või näiteks, kui seade liigub mingist alast välja/sisse kaugusele saadab automaatselt teavituse. Nagu gps valve.
Kommentaarid: 597 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 178, 179, 180 ... 237, 238, 239  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.