Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Asuse maaletoojad? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
GinPenGuin
HV kasutaja
GinPenGuin

liitunud: 04.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2011 23:56:08 Asuse maaletoojad? vasta tsitaadiga

Tere,

Ma ei tea kas see postitus on õiges kohas, aga küsimus siis järgmine:

MIS FIRMAD ON EESTIS ASUSE SÜLEARVUTITE MAALETOOJAD?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 17.08.2011 15:11:43 vasta tsitaadiga

Maaletoojaid paar tk on, osta saab ikkagi nende käest kes jaetarbijale müüvad.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GinPenGuin
HV kasutaja
GinPenGuin

liitunud: 04.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2011 18:42:22 vasta tsitaadiga

Jah, google'i abiga jõudsin ka samale järeldusele:)!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 07.09.2011 22:26:29 ASUS garantii vasta tsitaadiga

Parandage kui eksin ja olen asjadest valesti aru saanud. Minu väide: ostan X arvutipoest ASUS sülearvuti. Kui sel miskit viga, siis võin arvuti viia garantiisse X arvutipoodi või ASUSE garaniikeskusesse. Esimesel juhul kaotan võibolla ajas, teisel juhul oleks asi kiirem.

Asi siis selles, et tellisin X arvutipoest uue Asuse läpaka. 2 päeva pärast oli kohal. Viisin koju, panin laadima ja olin paar tundi ära. Nii adapteril kui arvutis roheline tuli põles. Kui siis tagasi tulin ja uut arvutit proovida tahtsin, siis arvuti ei reageerinud power nupu wajutamisele icon_cry.gif . Lahe. Kuna järgmisel päeval oli juba välismaale minek(tuli minna ilma läpakata, mis minu jaoks suht katastroof, õnneks aitas nutitelefon) jäi tagasiviimine sõbra hooleks. Viis esmaspäeval garantiisse X arvutipoodi kuskohast ma ta ostsin. 3 nädalat saab kohe täis ja mul pole ikka läpakat. Ainus info on seni see, et emme vahetatakse välja. Kas sellist aega saab nimetada mõistlikuks? Minu arust mitte. X pood oma garantiitingimustes mingit ajalimiiti ei pakugi, peaks kehtima tootja tärminid. Tootja eesti koduleht ei paku samuti mingeid ajalisi piiranguid. Inglise lehel näiteks oli kirjas, et maks 7 tööpäeva kui juppe ikka kuskilt võtta on. Ju see jälle Eesti konnatiigi sündroom - ja mulle kui kliendile näitab see, et minust ei hoolita.
Kuna X arvutipoes on müüja tuttav ja sõber tegi selgeks, et asjaga tõesti kiire, siis ei usu, et arvuti just selles poes tolmu kogus. Vaataks siis viltu ikka ASUSe esindaja peale.
Tahaks asjast õppust võtta, siit siis mõned küsimused:
Kas ma poleks saanud nõuda uut samaväärset arvutit, eriti kuna tõin tagasi ka samahästi kui uue arvuti?
Kuna ma vea alles kodus avastasin, siis oli firmal vaja veenduda, et ma teda ikka ise ei lõhkunud. Ma järeldan siit seda, et poes uut ja pakendis asja vastu võttes tuleks see kohapeal ikka lahti teha ja ära proovida. Siis peaks ju kohe uue asja saama. Kiiremini(Kuna asjaga OLI ja ON kiire).
Kui oleksin raha tagasi tahtnud, siis kuna ma selle saanud oleksin - peale arvuti ülevaatamist garantiikeskuse poolt? Sest selle aja jooksul oleksin reaalselt isegi usast tellitud arvuti kiiremini kätte saanud icon_lol.gif

Hannes
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004




sõnum 10.09.2011 00:10:26 vasta tsitaadiga

Mõistlik aeg on ca 3 kuud, peale seda võib häält teha...
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2011 22:52:36 vasta tsitaadiga

Ramm kirjutas:
Mõistlik aeg on ca 3 kuud, peale seda võib häält teha...

Kolm kuud? Selle ajaga lööks ka väga kannatlik inimene selle samase vigase läpakaga mõne klienditeenindaja maha.
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 12.09.2011 13:57:36 vasta tsitaadiga

Täna saab siis 3 nädalat täis. Ebanormaalne. Oleks ise Eestis oleks ehk asju parem utsitada.

E: Ikka pole veel valmis. Igatahes jääb see esimeseks ja viimaseks Asuse sülearvutiks, mille ostan. Kui üldse ostan ja ei loobu. Garantiid ei arvesta kliendiga, infot ei edastata ja aeg mis kulub pole vastuvõetav.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 12.09.2011 17:00:09 vasta tsitaadiga

Mõistlikud poed püüavad seda mõistlikku aega võimalikult lühikesena hoida, ju neil on siis võimalusi remontijaid mõjutada. See on üks põhjuseid, miks ma ostan enamasti tehnika Elioni poest, va juhul kui soovitavat asja seal müügil pole.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2011 17:48:32 vasta tsitaadiga

Asuse garantiiga peaks Eestis majandama Servisa ICT. Äkki siis sealt otse uurida, mille taga asi seisab...
http://www.servisaict.com/ee/partners#
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Asuse maaletoojad?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.