Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 237, 238, 239  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2014 16:53:00 vasta tsitaadiga

Sama siin, mõni DM, Casual vms. missioon tuleb, võimatu ära teha.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2014 17:14:16 vasta tsitaadiga

Tahaks ka casuali missiooni ära teha ja Galil Cerberuse saada icon_sad.gif
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2014 17:27:45 vasta tsitaadiga

Te katsuge Insertion missiooni teha icon_lol.gif Pidanud 2 korda tegema competitives seda, täna just oli viimane kord.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010




sõnum 30.09.2014 17:43:00 vasta tsitaadiga

danny, 1 korra saanud, väga korralik oli, see eest sain teise OverGrown missiooni ja no seda peavalu, mis eelmine kord oli.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2014 21:44:58 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
Te katsuge Insertion missiooni teha icon_lol.gif Pidanud 2 korda tegema competitives seda, täna just oli viimane kord.

3 korda teinud. Rõve map, aga tehtav.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2014 23:21:05 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
danny kirjutas:
Te katsuge Insertion missiooni teha icon_lol.gif Pidanud 2 korda tegema competitives seda, täna just oli viimane kord.

3 korda teinud. Rõve map, aga tehtav.


Pidasin silmas "join-ida" kuna seda mappi mängitaksegi ainult misside pärast siis annab rahvast kokku saada, olen pidanud ootama igaviku, map ise okse.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri17
HV kasutaja
henri17

liitunud: 01.10.2006




sõnum 06.10.2014 23:20:53 vasta tsitaadiga

Paistab, et joinimine on korda tehtud. Mängu leiab tavaliselt alla 20 sekundi.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2014 23:56:47 vasta tsitaadiga

henri17 kirjutas:
Paistab, et joinimine on korda tehtud. Mängu leiab tavaliselt alla 20 sekundi.


Uuendused:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smirn
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2008




sõnum 21.10.2014 17:25:09 vasta tsitaadiga

Mida kõike värvilise piltide jaoks ei teha :O
http://www.hltv.org/news/13437-alsen-caught-losing-on-purpose

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2014 17:56:47 vasta tsitaadiga

Smirn kirjutas:
Mida kõike värvilise piltide jaoks ei teha :O
http://www.hltv.org/news/13437-alsen-caught-losing-on-purpose

Pole mitte midagi imestada. Mängijad teenivad sellistest väikestest turniiridest nii vähe, et sellise panustamise pealt saaks ka kordades rohkem.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Verdungo
HV vaatleja
Verdungo

liitunud: 04.02.2014




sõnum 21.10.2014 19:10:37 vasta tsitaadiga

Smirn kirjutas:
Mida kõike värvilise piltide jaoks ei teha :O
http://www.hltv.org/news/13437-alsen-caught-losing-on-purpose


Värvilised pildid, mis kokku teevad tuhandeid dollareid.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToxicBear
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2014




sõnum 21.10.2014 20:15:00 vasta tsitaadiga

bettisin ka alseni peale, aga ainult $2 väärtuses skinne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnjack
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2012




sõnum 21.10.2014 20:50:35 vasta tsitaadiga

Keegi Dignitas ja Virtus Pro mängu peale ka bettis?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2014 21:31:00 vasta tsitaadiga

gnjack kirjutas:
Keegi Dignitas ja Virtus Pro mängu peale ka bettis?

Pain VP peale miski 1$ väärtuses
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smirn
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2008




sõnum 21.10.2014 22:15:59 vasta tsitaadiga

gnjack kirjutas:
Keegi Dignitas ja Virtus Pro mängu peale ka bettis?

Dignitas peale kerge low bet.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToxicBear
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2014




sõnum 21.10.2014 22:39:37 vasta tsitaadiga

gnjack kirjutas:
Keegi Dignitas ja Virtus Pro mängu peale ka bettis?


low bet
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2014 00:36:37 vasta tsitaadiga

http://gyazo.com/22a47a98adaf04805c289b403e272a2e
Nip pani kinni ja Dig vs VP mäng lükkus homsele
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2014 18:04:30 vasta tsitaadiga

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=330174913

Kellele meeldib, võib uppida.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2014 00:32:07 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=330174913

Kellele meeldib, võib uppida.

Päris badass! Veits pehmem võiks võibolla olla aga parim mis ma siin näinud olen eestlaste poolt!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roven
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2009




sõnum 24.10.2014 15:38:41 vasta tsitaadiga

sai ka mingi aeg CS:GO ostetud, pikka aega seisis, aga nüüd võtsin asja käsile. ajasin siis omale competitive-s 10 võitu kokku, et see mingi grupp või mis iganes kätte saada. pelad iseenesest läksid suht hästi ja ikka üldjuhul olin top fragger ja värki, aga skillgrupiks tuli Silver II :S tunnen et mind alahinnatakse. lisaks on seal ka mingid edetabelid, kus oma ranki peaks näha saama, aga no ma küll mitte mingit asjalikku infot sealt edetabelist välja ei loe... statistika mis näitab on täiega mööda ja oma kohta tabelis ma ka kuskilt välja ei loe... aga see selleks, räägiks parem mis ma mängus täheldanud olen: täiesti ABSURDNE tabavus on CS:GO-s. lihtsalt ei suuda ära imestada kui bullshit näiteks spraymine on... võid vastasele terve salve selga spreida, aga huinjaaa ta sureb, pigem keerab ümber ja laseb sulle 1 bullet hsi. nagu täiesti võimatu on spray-des tabada. CS 1.6-e tabavus on lihtsalt niiiiiiiii palju parem.... CS:GO-s võib sul 3 venda ees olla, nii et sul on praktiliselt võimatu kellestki mööda lasta, aga võid terve salve ära lasta ja ei pruugi ikkagi kuuligi tabada.
lisaks on see absurdne kuidas seal pubis vastased mängivad. ma ei tea kuidas kooderitega selles mängus seisud on, aga mulle tundub et neid on palju. ikka tihti olen vastase täiega üle kavaldanud ja kuskile nuka taha ootama jäänud, et millal ta välja tuleb, aga vend jookseb rahus lastes peale sulle juba, mis sest et ma kogu aja silent walkinud olen ja ta ei saa mitte kuidagi teada et ma seal olen + tegu on olnud kohtadega, mis pole mingid mainstream camp kohad, et neid vastane niisama üle vaatama hakkaks.
lasevad ka nad nii, et kui specid, siis kohe on näha, et tüüp ei taju mängu, aga kui ta sulle vastu tuleb, siis ikka 90% juhul kobistab mingi 1 bullet hsi insta ära... aim? arusaamatu igatahes.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2014 15:52:52 vasta tsitaadiga

Roven kirjutas:
sai ka mingi aeg CS:GO ostetud, pikka aega seisis, aga nüüd võtsin asja käsile. ajasin siis omale competitive-s 10 võitu kokku, et see mingi grupp või mis iganes kätte saada. pelad iseenesest läksid suht hästi ja ikka üldjuhul olin top fragger ja värki, aga skillgrupiks tuli Silver II :S tunnen et mind alahinnatakse. lisaks on seal ka mingid edetabelid, kus oma ranki peaks näha saama, aga no ma küll mitte mingit asjalikku infot sealt edetabelist välja ei loe... statistika mis näitab on täiega mööda ja oma kohta tabelis ma ka kuskilt välja ei loe... aga see selleks, räägiks parem mis ma mängus täheldanud olen: täiesti ABSURDNE tabavus on CS:GO-s. lihtsalt ei suuda ära imestada kui bullshit näiteks spraymine on... võid vastasele terve salve selga spreida, aga huinjaaa ta sureb, pigem keerab ümber ja laseb sulle 1 bullet hsi. nagu täiesti võimatu on spray-des tabada. CS 1.6-e tabavus on lihtsalt niiiiiiiii palju parem.... CS:GO-s võib sul 3 venda ees olla, nii et sul on praktiliselt võimatu kellestki mööda lasta, aga võid terve salve ära lasta ja ei pruugi ikkagi kuuligi tabada.
lisaks on see absurdne kuidas seal pubis vastased mängivad. ma ei tea kuidas kooderitega selles mängus seisud on, aga mulle tundub et neid on palju. ikka tihti olen vastase täiega üle kavaldanud ja kuskile nuka taha ootama jäänud, et millal ta välja tuleb, aga vend jookseb rahus lastes peale sulle juba, mis sest et ma kogu aja silent walkinud olen ja ta ei saa mitte kuidagi teada et ma seal olen + tegu on olnud kohtadega, mis pole mingid mainstream camp kohad, et neid vastane niisama üle vaatama hakkaks.
lasevad ka nad nii, et kui specid, siis kohe on näha, et tüüp ei taju mängu, aga kui ta sulle vastu tuleb, siis ikka 90% juhul kobistab mingi 1 bullet hsi insta ära... aim? arusaamatu igatahes.





Aga jah, see, et sa terve salve sprayd ja enamused kuulid mööd lähevad, tähendab, et mäng on just hea, see ei ole COD kus puudub recoil, vaid igal relval on oma spray pattern( mida raskem kontrollida kui 1.6's).
Ja casuali ei soovita üldse mängida, kuna casualis võimalik vastaseid speccida kui oled surnud, siis on ka lihtne ghostida, ja üldse casual on saatanast.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Roven
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2009




sõnum 24.10.2014 16:22:55 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:

Aga jah, see, et sa terve salve sprayd ja enamused kuulid mööd lähevad, tähendab, et mäng on just hea, see ei ole COD kus puudub recoil, vaid igal relval on oma spray pattern( mida raskem kontrollida kui 1.6's).
Ja casuali ei soovita üldse mängida, kuna casualis võimalik vastaseid speccida kui oled surnud, siis on ka lihtne ghostida, ja üldse casual on saatanast.


olen teadlik mis recoil on ja pelangi aint competitive, see specimise jutt oli pigem selle arvelt, et saad vastaselt one bullet hsi, siis vaatad kuidas järgmise tiimikaaslase pihta sama vend salve tühjaks laseb ja ei taba ühtegi kuuli.

jääbki mulje et recoil on kuulid nii laiali pritsima pannud, et tihtipeale noobid lihtsalt recoili arvelt lennutavad ühe suvalise kuuli sulle pähe ära. siiski olen arvamusel, et kohati kuulid lihtsalt lähevad vastasest läbi. tundub ainult et liikumise pealt spraydes on recoil kõvasti suuremaks aetud, kui CS 1.6-s, seega püüan rohkem paigal olla nüüdsest.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 24.10.2014 16:36:00 vasta tsitaadiga

Roven kirjutas:
Braien kirjutas:

Aga jah, see, et sa terve salve sprayd ja enamused kuulid mööd lähevad, tähendab, et mäng on just hea, see ei ole COD kus puudub recoil, vaid igal relval on oma spray pattern( mida raskem kontrollida kui 1.6's).
Ja casuali ei soovita üldse mängida, kuna casualis võimalik vastaseid speccida kui oled surnud, siis on ka lihtne ghostida, ja üldse casual on saatanast.


olen teadlik mis recoil on ja pelangi aint competitive, see specimise jutt oli pigem selle arvelt, et saad vastaselt one bullet hsi, siis vaatad kuidas järgmise tiimikaaslase pihta sama vend salve tühjaks laseb ja ei taba ühtegi kuuli.

jääbki mulje et recoil on kuulid nii laiali pritsima pannud, et tihtipeale noobid lihtsalt recoili arvelt lennutavad ühe suvalise kuuli sulle pähe ära. siiski olen arvamusel, et kohati kuulid lihtsalt lähevad vastasest läbi. tundub ainult et liikumise pealt spraydes on recoil kõvasti suuremaks aetud, kui CS 1.6-s, seega püüan rohkem paigal olla nüüdsest.
steamis on päris häid õpetusi, kuidas recoili paremini kontrollida, mis mapidel mis positsioone hoida jne. soovitan üle vaadata. Kui niisama nurgatagant välja jooksed ja vastane sinust 2m kaugusel on, siis on tõesti loto peale minek, et kas ta saab sind nuppu all hoides maha v ei saa.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010




sõnum 25.10.2014 02:40:47 vasta tsitaadiga

Tundub jah suht alusetu bullshit olevat su postitus. Silent walkimine ei tähenda, et sa nähtamatu oled, pole ime, rahulikult roomad nurga tagant välja, vastane juba spotib su relvatoru ära ja oledki kutu. Sprayd kui kontrollida oskad, siis close range ikka saad 90% kuulidest pihta kui vastane seisab. Run & gun nagu CoDis obv ei toimi v.a kui p90ga ringi keksad nagu konn. Ja no kui sa 1 mapi otsast teise sprayd, siis ei imesta, et pihta ei saa, tap ftw.

//EDIT:

Link
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2014 07:04:15 vasta tsitaadiga

Sai just mõned tunnid USA streameritega mängitud. Uskumatu, kui erinev mängustiilide ja oskuste vahe ikka EU vs US samades rankides on. Mängisin MGE kasutajaga ja neil samad rankid, MGE-DMG ning tegin kolm mängu, igas mängus 30+ killi, ühes 41. Lõpus olid isegi nende sõnad, et "thanks for the carry" icon_lol.gif
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 237, 238, 239  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.