Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Project C.A.R.S. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2015 22:02:46 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
-RaiTz- kirjutas:
WTF.. Sai alustatud Clio cupist ja teine sõit on kohustuslik pit. Määran, et rehvivahetust ei toimuks ja ikka vahetavad rehve. Kas kahe ringiga kuluvad rehvid nii palju, et ikka peab vahetama?

'

TÄPSELT sama küsimus endal??? 5 ringi sõita ja peale 2 ringi juba rehvi vahetus... rehvid jumala rohelised ja elu hea pidavus???
panin x7 tire wear vaatan mis saab. täiesit mõttetu career, sest teised kõik lähevad pit stop tegema rehva vahetama ja ma sõitsin neile ringi sisse.


Mul ka suht savi kui palju mul rehvid kulunud on. Määratud, et ära vaheta rehve ja ikka vahetavad. Tundub, et pitsop kasutaja seaded ei toimi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mall0c
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2005




sõnum 10.05.2015 22:04:41 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
kõlab kui esiveolisega driftimine... päris reaalne sel juhul ju.
icon_smile.gif
mall0c kirjutas:
...
Juhitavus on täpselt selline, et igamehe simulaatori jaoks nagu liiga reaalne, aga samas pärismaailmaga ka side puudub. Pole liha ega kala. Eriti jabur tundub autode külglibisemisest tagasi toomine, nagu põrkaks auto mööda teed, ilma ABS-tia sõites puudub igasugune tagasiside ka rataste blokeerumisest.

Väga kehv mäng icon_sad.gif

Päriseluga ei julge küll võrrelda, endal omajagu kogemust rajal nii kiirete ja vähem kiirete tänavaautodega sõitmises, spetsiaalsed masinad, kui ka isegi üks Open Wheel raceri sõit "vöö all"


Millest sa räägid? Counter-steer on suht ebareaalne, esiveolisega ausaltöeldes ei proovinudki sõita, kas sellega oversteeri korrigeerimine parem on, ei tea.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 10.05.2015 22:09:00 vasta tsitaadiga

Ei tea, ma loen sinu juttu ainult... aga muidu päriselus on ka asfalti peal sellinne hakkiv pidamine, kui on head rehvid... pasteldega jah libised ja saad külgees kurvi võtta...
Mingi aeg sai rapla kardirajal käidud, seal ka üks mees üritas oma kupeega asfalti peal kässarit kasutada kurvis... no ütleme nii, et see auto rapsis samamoodi nagu sa kirjeldad, mitte ei libisenud külg ees nagu lumel oleks...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 10.05.2015 22:26:48 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Ei tea, ma loen sinu juttu ainult... aga muidu päriselus on ka asfalti peal sellinne hakkiv pidamine, kui on head rehvid... pasteldega jah libised ja saad külgees kurvi võtta...
Mingi aeg sai rapla kardirajal käidud, seal ka üks mees üritas oma kupeega asfalti peal kässarit kasutada kurvis... no ütleme nii, et see auto rapsis samamoodi nagu sa kirjeldad, mitte ei libisenud külg ees nagu lumel oleks...


Mul on sama lugu, et vaid kõrvalt näinud, kuidas ässad rajal sõidavad. Ühekorra sain istuda sõbra sõbra täitsa kohe päris drifti nissanis, tegi rapla rajal tiiru ja ütleme nii, et peale seda olin ma veendunud, et Grid 1 assists off drift mode on üks reaalsemaid, mis arvutimaailm näinud on.
Mind ei huvita tehniline külg ega see, mis reaalsus TEGELIKULT on, kuid see tundub ju reaalne. Aastate jooksul on ju mingeid kogemusi ikka tekkinud, talvel auto graavi poole libisenud, suvel vihmaga auto ratas ringi käinud. Natukene parklates isegi kaasa aidanud.Selles mängus esimese 2 tunni põhjal ei tundu mulle küll, et midagi väga valesti või katki oleks.

Mängu hypest on mul aga savi.
Autosid vähe, radasid siis vähe?( pole veel näinud )
Ilmselt kui rFactor 1/2, AC vms olemas on, siis kindlasti ei tasu seda mängu osta.
Samuti minu öise esmamulje peale kirjutatud ei pea tõepähe võtma. Ma kahjuks ei saa lubada endale xbone ostmist, kuid tõenäoliselt mänguraha võrreldes saab Forza 5st palju rohkem lõbu.

Ma olin lihtsalt õnnelik, et mäng hd4000 läpparil tööle hakkas.
Et mulle esmamulje meeldis, tundus hea, kuid kui mäng on tegelikult sitt, siis on sitt. Ärge ostke:)

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 10.05.2015 22:33:47 vasta tsitaadiga

NeroEST, nüüd on juba hilja ... ma juba ostsin ja ei kahetse icon_razz.gif Minuarvates on tegu väga hea automänguga üle tüki aja.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2015 22:47:57 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
Will91 kirjutas:

- Mind häirib valede levitamine.


Püüdsin küll igalpoole sõnade vahele lisada "minu arvamus", kuid nähtavasti läheb ka oma arvamuse avaldamine valdkonda: valede levitamine.
Endal pole kahjuks kiirete autodega kogemusi tekkinud, et tegelikult ma ei saa väita, et pCars on reaalne või mitte. Minule lihtsalt tundub nii.

Samas ju tore, et pühapäev algas lõbusalt?
lauseehitus muidu oligi nii mõeldud, et saaks kerge huumoriga lugeda. Mitte iroonia, kuid kerge ülevõlli huumor.
Kas ma sain õigesti aru, et kuigi rFactor on simulaator, mitte simcade, on pCars reaalsem, kuid rFactor 2 on neist siiski kõige reaalsem? Kas ka kõige mängitavam?

siven kirjutas:
-RaiTz- kirjutas:
WTF.. Sai alustatud Clio cupist ja teine sõit on kohustuslik pit. Määran, et rehvivahetust ei toimuks ja ikka vahetavad rehve. Kas kahe ringiga kuluvad rehvid nii palju, et ikka peab vahetama?

TÄPSELT sama küsimus endal??? 5 ringi sõita ja peale 2 ringi juba rehvi vahetus... rehvid jumala rohelised ja elu hea pidavus???
panin x7 tire wear vaatan mis saab. täiesit mõttetu career, sest teised kõik lähevad pit stop tegema rehva vahetama ja ma sõitsin neile ringi sisse.

Kas penaltyt ei saa kui sõidu lõpuks rehve ei vaheta?
Donington parki viimane kurv on küll selline, et 50% AI läbib seda 2 sekundit aeglasemalt.



ei saa ka penalty....
pm vahet pole mis raskus astmega mängid sa võidad 100% sest AI lähevad kõik pit stopi rehve vahetama peale teist ringi.... EPIC GAME.
kuidas saab kiita sellist asja kui põhi tõed ei toimi???
graafika ei tee veel sellest mängust head rallit.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Will91
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2007




sõnum 10.05.2015 23:32:20 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
- Püüdsin küll igalpoole sõnade vahele lisada "minu arvamus", kuid nähtavasti läheb ka oma arvamuse avaldamine valdkonda: valede levitamine.
- Kas ma sain õigesti aru, et kuigi rFactor on simulaator, mitte simcade, on pCars reaalsem, kuid rFactor 2 on neist siiski kõige reaalsem? Kas ka kõige mängitavam?

- Kui kell 4 öösel joobes peaga kirjutatud ja proovitud naljakas näida, saan aru. Paratamatult jäi mulje pCARS'i fanboy-st, kes ei püsi reaalsuselainel.
- Hmm, arvasin, et tunned rF1 hingeelu, kui nii tarkade insight väidetega välja tulid. rF1-s jäeti esiveolisus ja nelikvedu sisuliselt välja arendamata (2005-2007), sest see ei kuulunud prioriteetide hulka. pCARS'is vähemalt on püütud seda teha, aga mõlemal juhul on lõpptulemus sama ebarealistlik. rFactor2'l on hetke seisus konkurentsitult parim FFB ning esiveolisus, ainus tõeliselt realistlik simulatsioon selles valdkonnas (iRacing, AC's on esiveolised sõidetaval tasemel). Nagu ma siin teemas olen kirjutanud, siis ma seltskonnale, kes üksnes mänge nagu pCARS'i järgib, rF2-te ei soovita, niidab jalust. (rF2 on kahjuks ainult hardcore simracer'itele ning seega oleneb sõitmise väljatulek suuresti juhi oskustest, kuigi Clio-ga saab vast iga patsaan hakkama kes vähegi neljarattalisega sõita oskab. BTCC Honda Civic'uga pole aga lihtsalt enam "mängitav" - vajab kogemust, et neid hobujõude taltsutada; ning kuna auto on väga rahutu olemisega kui balansist väljub, siis pidurdusel läheb vaja spetsiaalseid esiveolise võidusõiduauto valdamise tehnikaid.)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2015 00:03:07 vasta tsitaadiga

Olen ka nüüd 3 rada seda Renault Cup-i teinud, aga endiselt on mulle arusaamatu mille järgi Race 2 stardijärjestus pannakse???
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 11.05.2015 01:40:10 vasta tsitaadiga

Tarts5 kirjutas:
Olen ka nüüd 3 rada seda Renault Cup-i teinud, aga endiselt on mulle arusaamatu mille järgi Race 2 stardijärjestus pannakse???

Race 2 grid placement is decided by each driver's second-best qualifying time. Kui see reaalselt nii ei ole, siis on see bug.

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2015 02:08:26 vasta tsitaadiga

Mina pean ka nõustuma Will91ga. Olles enamuse oma elust sõitnud esiveolistega ja ka mitte ainult koju-tööle-poodi, siis see esiveoliste juhitavus seal oli ajuvaba. Ilma ABS'i ja stability controlita oli sisuliselt võimatu normaalselt sõita, kuna lihtsalt pea iga piduripuudutuse peale oli pill risti ja sirgeks enam mingi valemiga ei saanud. Kui päriselt nii oleks, siis ilmselt mind enam elavate kirjas poleks.

Mäng on normaalne, pilt on ilus, aga vajab veel kõva viimistlemist. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 11.05.2015 06:24:17 vasta tsitaadiga

Kuna ma ise päris elus sõidan karti siis ootasin et kardid on siin mängus head aga noh jah icon_biggrin.gif nende juhitavus ei kannata kriitikatki icon_biggrin.gif
Aga muus osas tundub suht enam vähem,samas tunde on veel vähe kogunenud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mall0c
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2005




sõnum 11.05.2015 07:50:54 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Ei tea, ma loen sinu juttu ainult... aga muidu päriselus on ka asfalti peal sellinne hakkiv pidamine, kui on head rehvid... pasteldega jah libised ja saad külgees kurvi võtta...
Mingi aeg sai rapla kardirajal käidud, seal ka üks mees üritas oma kupeega asfalti peal kässarit kasutada kurvis... no ütleme nii, et see auto rapsis samamoodi nagu sa kirjeldad, mitte ei libisenud külg ees nagu lumel oleks...


thumbs_up.gif Ohjah, simulatsiooni reaalsust pole vist nagu mõtet võrrelda kunagi kord kõrvalt nähtuga.

Jään enda päriselu kogemuste põhjal kujundatud arvamusele, et pCARS-i füüsika seda simraceriks nimetada ei luba, simcade jaoks on lihtsalt ebaõnnestunud, kõik liiga ebamäärane ja igasugune feedback autost suhteliselt puudub. Eriti hästi tuleb välja see pidurdamisel.

Igasuguste abidega sõitmist küll ausaltöeldes pole isegi proovinud, äkki annaks siis vähe parema mängukogemuse, aga see mingi lahendus küll pole.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 11.05.2015 11:28:29 vasta tsitaadiga

Ma tõin lihtsalt ühe näite... olen ka ise sõitnud, muidugi mina läbisin seda kurvi jubeda alajuhitavusega, ju ta siis vaataski, et paneks kässariga... samal rajal teine juhus, üks läheb külmalt peale, esimeses kurvis hakkab libisema, korrigeerib ja viskab teistpidi veidi viltu ja siis tagasi ja oligi tünnides... ei ole seal mingit libisemist, et sul on pikalt aega rooliga vastu keerata... asfalti peal on veidi teine pidamine, seal ei kasuta kruusavõtteid...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2015 12:24:04 vasta tsitaadiga

Trwind55, kui nüüd järgi mõtlen siis tundub see isegi võimalik, tänud!
Ise olen kõikvõimalikud abid maha võtnud, sõidan vaid automaatkastiga. Vähemalt väikse Clioga saan üllatavalt hästi klaviatuuriga hakkama, kiiretes kurvides peab veidi ettevaatlik olema, kui juba minema hakkab siis on läinud. Mõtlen veel vaid kui pikki sõite viitsin ette võtta...
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2015 13:43:18 vasta tsitaadiga

Minul on vana logitechi momo rool ja erilisi ootusi selletõttu mängule ei pannud. Samal ajal kui mäng alla laadis uurisin rahva arvamusi mängust ja avastasin,
et päris mitmes kohas mainiti halvast rooli ja puldi vaikimisi seadetest. Natuke rigi tuulates leidsin mingid seaded roolile ja sellest kohast selgus ka, et neid seadeid on nii pea menüüs kui ka konkreetsete autode all menüüdes.

Raskus sai pandud pro peale, et abid maha saaks ja AI jätsin vaikimisi. Kuna kardid ei köida siis valisin algatuseks clio cupi. Ma ei ole võimsamate autodega veel jõudnud proovida
või taga-, nelikveolistega, aga clio käitub selliselt nagu mina eeldaks esiveolisest autost. Ma ei oskagi seda nii täpselt seletada aga tundub, et rooli seaded läksid täppi ja ma tean täpselt millal pidurid blokeeruvad ja millal pidurdamisel kipub auto tagumik tantsima.

Peale esimesi ringe ronisin tagasi boxi kuna auto pidurdamisel kippus koguaeg tagaotsa ette keerama. Seadetes avastasin, et pidurid on natuke taha reguleeritud ja peale tasakaalu ette toomist need probleemid kadusid ja sõita oli märgatavalt parem. Edasi hakkas juba asi paremaks minema ja mille clioga meeldib väga sõita.

Kuna ma rohkem kui cliodega pole jõudnud sõita siis ei julge midagi nende külg ees libisemitest ja jää peal sõitmisest sõna võtta aga clios selliseid probleeme ei täheldanud.

Näiteks ACs ja R3Es ma ei ole siiamaani saanud rooli nii paika, et ma autot nii hästi tunnetaksin aga see ilmselt on lihtsalt vedamine et pcarsis nii täkkesse sattus.
Kuigi momo on väga vana rool siis pcars andis mulle lootust, et ehk leian ka nended mängudes head seaded.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 11.05.2015 14:02:18 vasta tsitaadiga

no mänguna on siis tegu hea asjaga? kes simut tahab siis ei tasu seda vaadata?
Või kuidas siis lood on lõpuks?
icon_biggrin.gif
nii erinevad arvamused on, et seinast seina, kas meeldib või ei meeldi üldse...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2015 14:12:28 vasta tsitaadiga

Mulle on jäänud mulje, et suurem osa nurinast on põhjustatud sellest, et asi reklaamiti välja simuna. Niipalju kui ma netis tuhninud olen siis simu tasemele rahva arvates ta ei küündi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 11.05.2015 20:22:59 vasta tsitaadiga

kuccu kirjutas:

Kuigi momo on väga vana rool siis pcars andis mulle lootust, et ehk leian ka nended mängudes head seaded.


Ega juhtumisi mitte see sama rool? http://support.logitech.com/product/momo-racing-force-feedback-wheel
Ise mängin hetkel klaviatuuriga ja amateur tasemel ütleks samuti, et see clio käitub nii nagu auto käituma peaks.
Kui aga sama rool, siis kindlasti tahaksin neid seadeid endale ka kopeerida kui jagada raatsid!
Eelpol mainis ka keegi, et on saanud xbox one puldile head seaded, ka need oleksid teretulnud.

Mängust: tundub küll esmamuljete põhjal, et tegemist siis pigem simcadega. Võibolla mõni proff teab rääkida, et täiesti arcade, kuid neile, kes autoga vaid igapäeva toimingutes kokku puutuvad, tundub see mäng üsnagi realistlik*
*enne kui kirjutad, et kasutaja jagas vale infot: ma ei kasuta sõna "realistlik" sõna otseses mõttes. Pigem tahaksin mõista anda, et mäng tundub võhikule, kes vaid parklas tuuritanud, küllaltki elutruu. Kas ka asi tehniliselt nii on, ei oska mina kahjuks öelda.

Hea külg: early access vs päris mäng on nagu kaks tera. November 2014 oli veel karjäär täiesti katki ja ma loobusin mängust, kirusin koos teistega, et täielik feil.
Ju olid need 6 edasi lükatud kuud vajalikud, kuna mäng TUNDUB esmamulje põhjal täitsa valmis. Mina isiklikult olen väga rahul, kuid ei oska öelda, kas tegemist on arcade või simrace mänguga. Pigem lihtsalt väga elule sarnaneva auto käitumisega, mis ei pruugi siis tehniliselt reaalsusele vastata.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 11.05.2015 23:33:09 vasta tsitaadiga

NeroEST, shift/shift unleashed tüüpi simcade siiski. arcade on näiteks GTA või burnout vms.

e: sai siis korraks käima lastud: tehnilise poole pealt täis saast. fps mingi 38 ja GPU kasutus kuskil 60% juures, samas cpu kasutus ka täiesti mõistuse piires, niiet bottlenecki ei tohiks olla kuskil. läksin kohe karti sõitma seal karreeris ja no nii vähe või palju kui ma kartiga olen sõitnud, siis pöörderaadius võrreldes päriseluga oleks võrreldav kuu orbiidiga. thumbs_down.gif pilt ise on peaaegu ok, aga ei midagi erilist. nad oleks võind ikka mängu enne reliisi valmis teha, mitte beta staadiumis asja täismänguks pähe määrida.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 11.05.2015 23:34:18 vasta tsitaadiga

Jah, Kart on ka minu arust katki.
Clio Cup on enamvähem, kuid 15fps on veits raske mängida:(

Muide, sellest rehvivahetusest:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=441320845

Kui võidad ilma rehve vahetamata, on tegemist kindla bugiga.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 11.05.2015 23:40:28 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
Jah, Kart on ka minu arust katki.
Clio Cup on enamvähem, kuid 15fps on veits raske mängida:(

Muide, sellest rehvivahetusest:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=441320845

Kui võidad ilma rehve vahetamata, on tegemist kindla bugiga.
kart oli alguses, kui see kunagi üldse tuli, siis see oli täiesti korras ja töötas nii nagu peab. ühest mingist buildist keerasid nad seal midagi pekki ja siia maani pole nad suutnud seda korda teha. juba aastaid samas seisus. kohutav. ja siis räägitakse midagi, et for racers from racers. bullshit ma ütlen selle peale. olgu kuidas nende muude asjadega on, aga see, kui üks osa lihtsalt nii puruks on, siis ei ole asja ikka tarvis müüki panna. ilmselgelt sai tüüpidel raha otsa ja tahtsid nüüd lisaks backeritele ka kõigi ülejäänute käest rahad kiirelt kätte saada.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2015 01:19:31 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
Jah, Kart on ka minu arust katki.
Clio Cup on enamvähem, kuid 15fps on veits raske mängida:(

Muide, sellest rehvivahetusest:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=441320845

Kui võidad ilma rehve vahetamata, on tegemist kindla bugiga.


ilmselt bug siis jah... aga ausalt öeldes rehvid ei kulu ka ,et peaks vahetama üldse... kuigi x7 ehk max rehvi kulumine pandud.võiks ikka vastavalt skaleeruda race pikkusele...
nt kui 10 ringi siis peale 5ndat ringi rehvid suht sodid ,et võimatu oleks race ära lõpetada ilma vahetuseta.
praegu lased samas vaimus edasi ja naerad lolle kes pitis käivad.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2015 08:16:26 vasta tsitaadiga

Mismõttes rehvid ei kulu. Ise sõitsin pikalt "real" rehvikuluga - no mis nii viga, selle seadega rehv ei kulu, saab kõik ringid sõita samade pidurdusmaadega ja trajektooridega.
Panin rehvide kulumise "x7" peale, et asi põnevamaks teha - reaalsus selline, et peale 3 ringi minu masin enam kurve ei võta, 5ndal ringil soovitatakse boksi tulla rehve vahetama (Race 1). Selgelt ring-ringilt aru saada kuidas juhitavus läheb kehvemaks (Renault Clio). Kusjuures tundub et see "real" või "x7" mõjutab vaid sind mitte ka teisi, oligi jube tobe vaadata kuidas esimesel kahel ringil näitan parimaid aegu ja liigun vaikselt eest ära. Siuke 3-4. ring siis juba praktiliselt tullakse igast asendist järgi ja mööda, lihtsalt ei liigu ega keera masin.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2015 10:21:28 vasta tsitaadiga

NeroEST, jah see sama rool mul ongi.

Ja rooli sättisin selle järgi:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.05.2015 13:06:42 vasta tsitaadiga

Kas keegi seda careeri ka sõidab ? kas alguses peabki niipalju neid igasuguseid kardi võistlusi olema ? mulle ausalt öeldes nende kartidega ei meeldi absull sõita icon_confused.gif sõidaks nagu mingite paatidega lõbustuspargis.... vahepeal sain pagani hyaraga ka monza rada sõita icon_eek.gif see on ikka kõva pill thumbs_up.gif juhitavus oli ka päris hea,sirge peal gaas põhjas natuk vibas,aga kurvides käitus isegi hästi..seda siis puldiga mängides ... ja üks asi on veel imelik... ma ei tea kas sellest on siin juba räägitud aga paar etappi on olnud ka vihma sõidud ja nii et paar ringi enne lõppu hakkas vihma sadama,graafiliselt väga ilus ja kihvt,aga auto juhitavust ei mõjuta see üldse nagu ? icon_rolleyes.gif väga imelik... kuigi mul on rehvide vahetavus pandud automaatne vastavalt ilmale....

Kahju veel et sõites ei ole mingi muusikat ja mingit vastavat mängu soundtracki ei ole.... tehti seda mängu ma ei tea 5 aastat, selle ajapeale oleks võinud mingeid rütmikaid muusika lugusi lisada mängu.... isegi kunagi need for speedi seerial oli alati mingi soundtrack ,kuigi neid klopsiti iga aasta valmis .... said ju küll kõvasti pappi selle aja jooksul nende käest kes selle early accsessi ostsid ja testisid mängu....
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Project C.A.R.S. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.