Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Antec One Hundred märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2011 20:19:07 Ülevaade: Antec One Hundred vasta tsitaadiga


Esmalt tänan ma Antec'it kes varustas mind selle ülevaate eksemplariga. Antec One Hundred on uus korpus Antec'ilt mida tutvustati 2011 aasta jaanuaris. Lähiajal peaks müüki tulema ka aknaga versioon ja mida ma pidin ka algselt testima kuid kahjuks sain ma lõppkokkuvõttes testiks ikkagi aknata versiooni. Antec One Hundred on eelkõige suunatud just odavamate kastide hulka ja mida me vaatame ka lähemalt selles ülevaates.


Antec One Hundred
Koduleht

Andmed:

  • Bottom-mounted power supply isolates heat and noise
  • Perforated front bezel delivers maximum air intake
  • Includes standard case lock slot for integrated anti-theft protection
  • CPU cut-out allows for easy installation of CPU coolers
  • Cable management compartment organizes cables discretely
  • Convenient top accessory tray
  • Cable management ties keep your case organized
  • 10 drive bays
    - 6 x internal 3.5" HDDs
    - 3 x external 5.25" HDDs
    - 1 x internal bottom-mounted 2.5" SSD drive
  • 8 expansion slots for plenty of flexibility
  • Cooling system
    - 1 x top special 140 mm TwoCool™ fan
    - 1 x rear 120 mm TwoCool™ fan
    - 2 x front 120 mm fans for HDDs (optional)
    - 1 x side 120 mm fan for graphics cards (optional)
  • Front ports
    - 4 x USB 2.0
    - Audio (AC'97 and HDA compatible) In and Out
  • Washable air filter for quick, easy cleaning
  • Motherboards: Mini-ITX, microATX, Standard ATX
  • Unit Dimension
    - 480.5 mm ( H ) x 197.5 mm (W) x 477 mm (D)
    - 18.9" ( H ) x 7.8" (W) x 18.8" (D)
  • Package Dimension
    - 558 mm ( H ) x 270 mm (W) x 555 mm (D)
    - 2.0" ( H ) x 10.6" (W) x 21.9" (D)
  • Weight
    - Net : 15.1 lbs / 6.9 kg
    - Gross : 24.0 lbs / 10.9 kg


Pakendi sisu:

  • Antec One Hundred
  • Kasutusjuhend
  • Tagasiside leht
  • Erinevad kruvid
  • Kinnitused SSD ketta jaoks



Pakend ja pakendi sisu:


Pakend on informatiivne ja enamus kohtadest must kuid natukene on lisatud ka kollast värvi pakendile, et ei oleks täitsa üksluine ja tavaline pakend. Muidu on pakendi mõlemal küljel väiksemad pildid mille alla on kirjutatud väike kirjeldus mis head sellel kastil on ja miks peaks just selle kasti ostma. See on igati hea ja aitab kindlasti valida korpust kui lähed näiteks poodi ostma korpust. Kindlasti peaks veel ära mainima, et esiküljel on ka väikene logo kus on kirjas, et toetab ka SSD kettaid. See on igati kasulik asi hetkel kuna SSD kettad hakkavad aina rohkem levima ja nende suurus on selline mis vanematesse korpustesse ei sobi. Kindlasti on see üks väheseid pakendeid mida ma näinud olen kus oleks korpuse põhilised küljed ära toodud, et saaks aimu korpuse disainist ilma pakendist välja võtmata.


Pakendi mõlemal küljel on järjekordselt ära toodud korpuse küljed, et saaks aimu missugused näevad välja korpuse küljekaaned ja kui head on võimalused ventilaatori paigaldamiseks. Veel on suur rõhk kogu sellele korpusele pandud, et tegemist on inimesele kellel on väikene eelarve kuid tahab raha eest saada võimalikult head asja ja see sama on ka välja toodud ühel pakendi küljel.


Kui tavaliselt on info korpuse kohta kas pakendi külgedel või ees siis selle korpuse pakendi puhul on info korpuse kohta pakendi ülemises osas ehk peal. Ja sealt saab siis teada kogu vajaliku info mis seostub kaalu ja mõõtmete kohta.


Korpus ise on pakendatud suhteliselt tavaliselt ja nagu ka korpuste puhul tavaks, et on kilekoti sees ja siis omakorda on ees ja taga pehmendused mis hoiab ära seda, et ei saaks transportimisel vigastada.


Pakendi seest ei leia peale korpuse midagi väga erilist. Kasutusjuhend, kruvid, SSD kinnitused ja väikene tagasiside leht mille täitmisel internetis on võimalus võita Antec'i tooteid.


Korpus:


Võttes korpuse kile seest välja ei ole korpusel rohkem ühtegi kaitsekile peal. Kui ma erinevatel kastidel olen ikka USB portidel või muudel sellistel kohtadel veel eraldi kaitsekile peal näinud siis selle kasti puhul on lood teistsugused ja rohkem ei ole midagi. Rääkides kasti andmetest kaalub kast kõigest 6.9 kg mis on tõsiselt vähe ja seega on tegemist ühe päris kerge kastiga. Mõõtudelt on ta 480.5 mm ( H ) x 197.5 mm (W) x 477 mm (D) ja seega selline keskmiste mõõtudega korpus, kui siis ainult natukene kõrgem teistest korpustest mis on selles hinnaklassis. Värvuselt on ta täielikult must, nii seest kui ka väljast on korpus täielikult must. Selles hinnaklassis on tavaliselt korpused väljast mustad või muud värvi ja seest on tavaliselt mustaks värvimata, et hoida selle pealt arvatavasti kokku ja, et hind ei tõuseks kõrgeks. Korpusega on kaasas ka kaks ventilaatorit, üks 120mm ja teine 140mm. Lisaks on veel võimalik ise paigaldada ette kaks 120mm ventilaatorit ja ka külje peale üks 120mm ventilaator.


Nagu näha on kokku võimalik paigaldada kõigest kolm 5.25 tollist dokki mis on positiivne suund kuna ei näe tõesti mõtet enam kastidel millel on oma viis 5.25 tollist dokki ja millest ma kasutan ära heal juhul ainult ühe. Selle eest on võimalik paigaldada kuus kõvaketast ja lisaks on ette võimalik paigaldada 3.5 tolline ventilaatori kontroller või midagi taolist. Nupp ja USB pordid on kõik ülal umbes 45 kraadise nurga all, kuid mida sellel kastil pole on reset nupp ja ega selle jaoks pole ka erilist vajadust. Ees olevat Anteci logoga võre on võimalik ka liigutada vastavalt sellisele kohale mis soovid kuid algselt on ta täiesti alla pandud.


Korpuse ees on kokku lausa neli USB auku kuid mis asja juures kohe natukene halb on see, et korpuse peal on kõvaketta hoidmise koht, aga eSATA pesa puudub mis on levinud väliste kõvaketaste seas kuid mitte just väga populaarne, oleks seda oodanud ikkagist. Lisaks on ees veel mikrofoni ja kõrvaklapi pesa ja power nupp kuid reset nupp puudub täielikult. Reset nupul pole ka erilist vajadust kuna kui power nuppu all hoida lülitab arvuti nii või naa välja, kuid asi on pigem mugavuses kuna reset nupuga käib asi kiiremini.


Esipaneeli eemaldus käib suhteliselt lihtsalt, korpuse sees on paari klõpsuga kinni ühest küljest ja need tuleb nurga tagant lahti lükata, et esipaneel ära tuleks. Peale seda tuleb esipaneel nagu uks eest ära ja peale seda on teda ka lihtne tagasi panna. Kuid nagu ka pildilt näha on korpuse esipaneelil tolmufiltrid ainult ülal, aga all neid ei ole. Ei saa küll aru milleks selline otsus, et esipaneelil ainult pool tolmufiltritega ära katta.


Esipaneeli taha on võimalik paigaldada ka kaks 120mm ventilaatorit ja mida on samas ka paigaldada väga lihtne ja millega ei tohiks raskusi tulla. Siit pildilt on ka näha, et kui soovi siis saab ka ees olevatelt nuppudelt ja portidelt tulevatelt nuppudelt juhtme tagant ära võtta kui selleks tekib vajadus.


Korpuse pealmises osas on üks päris lai ja suur koht kuhu saab panna oma välised kõvaketta kui selleks tekib vajadus. Ääres on sellel olemas ja see aitab kaasa sellele, et väline ketas maha ei libiseks korpuse pealt. Lisaks on veel eelpaigaldatud üks 140mm ventilaator korpuse lakke mis tõmbab sooja õhku välja korpusest ja aitab kaasa hästi just protsessori temperatuuri langusele.


Tegemist on siis korpuse vasaku küljega ja nagu näha on võimalik paigaldada üks 120mm ventilaator mis ei ole tehase poolt paigaldatud. Siinkohal peab ka hoiatama kohe, et kuna korpus on natukene kitsavõitu ja kui on kõrgemat sorti jahutus ei pruugi küljekaan peale minna. Siit pildilt on ka juba näha, et korpus kogub väga hästi näpujälgi kui puudutad korpust kuid see paistab olevat just probleemiks odavamate korpuste puhul millel ei ole kasutatud mattvärvi. Siit pildilt on veel näha, et peal olev koht kuhu saab panna välise kõvaketta on päris kõrgete äärtega ja ei tohiks tulla probleeme, et kõvaketas välja kukub sealt.


Korpuse paremal küljel ei ole midagi erku kui ainult see, et alla paremasse nurka on sisse pressitud tekst Antec Design.


Tagumine osa korpusest on huvitav kuna on üks asi mida tavaliselt pole teistel korpustel. Ehk siis on ülal väikesed nupud millega saab kontrollida kas kaasas olevad ventilaatorid töötavad täispööretel või siis madalamatel pööretel. Lisaks on taha paigaldatud üks 120mm ventilaator mida on võimalik nupust reguleerida ja sama kehtib ka ülemise ventilaatori kohta mis on lakke paigaldatud. See korpus on küll midi tower ja tavaliselt on sellistel kastidel 7 laienduspesa siis sellel korpusel on neid 8 tükki ja nii palju kui ma uurinud olen pidi see just kasuks tulema Gigabyte plaatide puhul millel on PCI-Express pesad osadel täiesti all. Laienduspesade kõrval on ka kaks väikest auku, nende mõttest ma pole täitsa aru saanud, aga ma eeldan, et tegemist on aukudega kust saab mingeid juhtmeid läbi vedada või siis vesijahutuse jaoks augud suuremaks lõigata. Ja lisaks on veel korpusel täitsa all toiteploki koht mis on jälle positiivne kuna toiteplokk ei ole korpuses ülal ja ei ole seal sooja õhu käes mida videokaart ja protsessor toodavad. Korpusega oli kohe kaasas ka tagaplaat kuid selle mõttest ma väga aru ka pole saanud kuna emaplaatidel on kõigil tagumised pordid erinevad ja täpselt sellise tagaplaadiga emaplaati annab leida. Kuid õnneks on võimalik see sealt küljest ära võtta mida ma ka tegin. Korpuse kaane lahti ja kinni panemiseks on vähemalt kruvid mida saab näppudega keerata.


Siin on siis ka lähemalt pilt sellest mis nupud seal taga on ka. Nuppe on kokku kaks tükki ja üks on ülemise ventilaatori küljes ja teine on tagumise ventilaatori küljes. Asja miinuseks on kohe see, et need nupud on koheselt ventilaatori küljes ja seega ei saa neid nuppe kasutada mõne teise ventilaatori küljes. L tähendab siis seda, et ventilaator pöörleb madalatel pööretel ja H seda, et pöörleb täispööretel.


Nagu juba mainitud on korpus üleni must ja isegi alt on korpus mustaks värvitud mis on igati positiivne. Korpuse jalgadeks on väikesed ümmargused jalad mis libisevad parketi peal väga hästi. In Win Dragon Rider mis ma olen siin eelnevalt testinud, on näiteks kummijalad ja seega ei libise ta parketi peal ega ka põranad peal ja siis ei jää muud üle kui korpust aint tõstes üles kanda.


Nagu ka juba mainitud on korpus seest täielikult must. Lisaks on veel korpuse emaplaadi taha jäävas osas väga suur auk mis on igati hea asi kuna kui protsessori jahutust paigaldad ei pea emaplaati selle jaoks korpusest välja võtma vaid saab otse korpuse sees jahutuse ja tagaplaadi paigaldada. Lisaks on veel korpuse all väikene auk ja ka korpuse ülemises osas kust saab kaableid läbi vedada ja samas neid ka peita. Korpuse eespaneelist tulevad juhtmed on traadiga alguses korpuse küljes ja kui need on lahti võetud saab need väga hästi sealt korpuse tagant läbi vedada. Kuid mis asja juures negatiivne on see, et heli kaabel jääb liiga lühikeseks ja siis ei jää muud üle kui see otse üle videokaardi vedada. Nagu ka näha puudub sellel korpusel täielikult kiirkinnitused ja tuleb kasutada iga asja jaoks kruvisid mis on tüütu ja aeganõudev võrreldes kiirkinnitustega.


Korpuse teises küljes on tehase poolt kohe kinnitatud kaks kaablihoidjat millega saab kaableid kinnitada ja, et saaks lõpuks ka küljekaane peale kui oled kõik need juhtmed sealt läbi vedanud. Kaablite vedamiseks on väga hea võimalus kuid oleks oodanud ka kahe augu vahepeale ühte auku kust oleks saanud ka kaableid läbi vedada. Siit pildilt ei paista küll välja kuid lisaks on võimalik veel täitsa ülalt näiteks protsessori ventilaatori juhtmed läbi vedada kuna on väike vahe selle jaoks. Kuid kahjuks vahe pole selle jaoks tehtud, et saaks protsessori toite juhtme läbi vedada ja seepärast peab protsessori toite vedama üle videokaardi.


Siin on näha siis kahte ventilaatorit mis on algselt korpusega kaasas, mis natukene negatiivne asja juures jälle oli see, et kaasas olevate ventilaatorite juhtmed olid tõsiselt lühikesed ja seega on neid kuskilt läbi vedada suhteliselt keeruline. Videokaardi ja ülejäänud lisakaardid tuleb kõik kinnitada kruvidega kuna puudub kiirkinnitussüsteem nagu ma ka juba varem mainisin.


Kokku on võimalik paigaldada kuus kõvaketast ja lisaks sellele ka üks SSD ketas kui tekib selleks vajadus. SSD ketas ei lähe mitte kõvaketta boksi mingisuguse üleminekuga vaid kaasasolevate kruvide ja kinnitustega korpuse põhja külge. 5.25 tollisesse dokki on võimalik paigaldada kokku kolm seadet ja lisaks sellele ka üks 3.5 tolline seade. Ja nagu mainitud ei ole järjekordselt kiirkinnitusi ja seega tuleb kõik kinnitada kruvidega.


Korpuse põhja käib toiteplokk ja nagu ka juba pildilt näha puudub korpuse põhjas auk ja seega peab toiteploki ventilaatori asetama korpuse sissepoole. Mis asja juures hea on see, et toiteploki kõrval on kohe auk kust saab toiteplokist tulevad juhtmed vedada korpuse tagant läbi.


Lõpptulemus:

Süsteem:

Emaplaat: Asus M4A89GTD PRO
Protsessor: AMD Athlon X3 435 2.9 GHz (@3.49 GHz, 240x14.5, 1.4V, L3 Cache 6MB)
Jahutus: Noctua NH-D14
RAM: G.SKill Sniper DDR3 PC-12800 1600MHz (@1600 MHz, 1.5V, 9-9-9-24)
Videokaart: Asus HD 6870 DirectCU 1GB (@950/1100 MHz. 1.2V)
HDD1: Hitachi 250GB HDP725025GLA380 7200rpm SATA
HDD2: Samsung 200GB HD200HJ SATA
Toiteplokk: Corsair HX520
Windows: Windows 7 Ultimate 32-bit
Korpus: Antec One Hundred



Nagu pildilt ka juba näha siis mahtus kõik kenasti korpusesse ära ja isegi videokaardile jäi ruumi veel üle. Võimalik on korpusesse paigaldada kuni 292mm videokaart ja see tähendab seda, et peaks mahtuma ära enamus tänapäeva videokaardid. Kuid ettevaatlik peaks olema kahe tuumaliste kaartidega mis on pikkuselt isegi üle 300 mm ja mis arvatavasti siia korpusesse sellisel juhul ei mahu. Mul on küll modulaarne toiteplokk kuid juhtmeid on mul päris palju taga ja seega ka päris suur juhtmemäss on korpuses. Nagu ma ka varem mainisin ei pääse protsessori toitejuhtmega mingit moodi tagant läbi ja seega peab selle üle vedama videokaardist. Lisaks on korpus suhteliselt kitsas ja seega mahtus minu Noctua NH-D14 väga vaevaliselt ära sinna ja seega ka hoiatus siit, et üle 160mm jahuteid ei tasu proovida selles korpuses. Samuti ka laiemaid jahuteid mis laienevad korpuse lae poole kuna sellisel juhul hakkavad protsessori jahutus ja lae ventilaator oma vahel kokku põrkuma.


Kui kaablimajandusele rohkem rõhku panna saab arvatavasti ka kaableid rohkem ära peita kuid hetkel sai väikese ajaga need niimoodi ära veetud. Pigem tuleb probleemiks see, et kaablid jäävad lühikeseks ja sisi peab kaablid otse korpuse eest läbi vedama ja ei saa korpuse tagant neid läbi vedada. Pildilt on veel näha, et emaplaadi tagumine osa on näha ikka väga suurelt ja võiks öelda, et on asjaga isegi natukene üle pingutatud kuna pole ma veel näinud jahutust mille paigaldamisel oleks vaja nii suurt ala. Pigem on see nii suur see tagumine osa mingitel muudel eesmärkidel millest ma pole teadlik. Nagu pildilt näha on taga neli kohta kuhu saab need kaablikinnitused kinnitada ja ümber tõsta kuid pigem oleks oodanud, et mõni selline haak oleks olnud ülal pool, et oleks sinna saanud kaablid tugevamini kinnitada.


Lõppsõna:


thumbs_up.gif Hind
thumbs_up.gif Tugev konstruktsioon
thumbs_up.gif Välise seadme koht korpuse ülal
thumbs_up.gif 2 ventilaatorit kaasas
thumbs_up.gif Musta värvi nii seest kui väljast
thumbs_up.gif 4 USB pesa ees
thumbs_up.gif Kaablivedamis augud
thumbs_up.gif Võimalik paigaldada kuni 292 mm pikk videokaart
thumbs_up.gif SSD kinnitused
thumbs_up.gif 8 Laienduspesa
thumbs_up.gif Suur auk emaplaadi taga jahutuse paigaldamiseks
thumbs_up.gif Alla paigaldatav toiteplokk



thumbs_down.gif Õhufiltrid ainult ülemises osas esipaneelil
thumbs_down.gif Kiirkinnitused puuduvad ja tuleb kruve kasutada
thumbs_down.gif USB pesad pole USB 3
thumbs_down.gif Ventilaatori kiirust muutvat nuppu ei saa kasutada teiste ventilaatoritega
thumbs_down.gif Põhja all puudub õhutusava toiteploki jaoks
thumbs_down.gif Kõlarit pole kaasas
thumbs_down.gif Esipaneeli heli juhe liiga lühike
thumbs_down.gif Reset nupp puudub




Hinnaks on Antec One Hundred'il 52,50 € Hinnavaatluses.


viimati muutis K3ndu 10.06.2011 22:05:27, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2011 20:37:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Võimalik paigaldada kuni 292 mm pikk videokaart

Mille poolest see thumbs_up.gif on? eusa_think.gif

_________________
M: AMD Ryzen 5 7600X Box

M: AMD Ryzen™ 9 7900X Desktop Processor
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2011 20:52:43 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
tsitaat:

Võimalik paigaldada kuni 292 mm pikk videokaart

Mille poolest see thumbs_up.gif on? eusa_think.gif


Mismoodi see pole siis?
Ostad poest endale mingi kaardi, hakkad korpusesse panema ja siis avastad, et oi kurat kast pole nii suurgi.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 10.06.2011 20:58:33 vasta tsitaadiga

Antecid on alati väga head olnud ja vaiksed, aga mina paneksin miinuseks hinna, kuigi see kahe otsaga asi. Hind enamasti määrab kvaliteedi, kuigi on ka erandeid.
Endal Antec P182.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2011 21:13:20 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
tsitaat:

Võimalik paigaldada kuni 292 mm pikk videokaart

Mille poolest see thumbs_up.gif on? eusa_think.gif


Mismoodi see pole siis?
Ostad poest endale mingi kaardi, hakkad korpusesse panema ja siis avastad, et oi kurat kast pole nii suurgi.

Point oiligi see, et see pole nüüd teab mis suur arv, et eriliselt välja tuua/kilgata. Tõsi, pikemate videokaartide ostjad kasutavad tõenäoliselt juba suuremaid korpusi...

_________________
M: AMD Ryzen 5 7600X Box

M: AMD Ryzen™ 9 7900X Desktop Processor
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2011 21:19:54 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
K3ndu kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
tsitaat:

Võimalik paigaldada kuni 292 mm pikk videokaart

Mille poolest see thumbs_up.gif on? eusa_think.gif


Mismoodi see pole siis?
Ostad poest endale mingi kaardi, hakkad korpusesse panema ja siis avastad, et oi kurat kast pole nii suurgi.

Point oiligi see, et see pole nüüd teab mis suur arv, et eriliselt välja tuua/kilgata. Tõsi, pikemate videokaartide ostjad kasutavad tõenäoliselt juba suuremaid korpusi...


Kui nõnda võtta siis jah, aga midi tower kasti kohta on see igati suur number.
Mu vanal Cooler Master Gladiator mis on samasse hinnaklassi oli maksimaalne pikkus 275mm ja 292mm on selline pikkus just kuhu mahuvad hetkel kõik kaardid minu teada, va kahe tuumaga.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2011 21:59:33 vasta tsitaadiga

jõle cheap-ass paistab, vähemalt piltidelt. Gladiator'i välimus IMO way viisakam ja "kvaliteedihõngulisem" icon_rolleyes.gif
(ei arva seda ainult sellepärast, et olen Gladi omanik icon_razz1.gif )

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010




sõnum 10.06.2011 22:01:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Lõpptulemus:

Süsteem:

Emaplaat: Asus M4A89GTD PRO
Protsessor: AMD Athlon X3 435 2.9 GHz (@3.49 GHz, 240x14.5, 1.4V, L3 Cache 6MB)
Jahutus: Noctua NH-D14
RAM: Kingston DDR3 HyperX PC-12800 1600MHz 4GB (@1600 MHz, 1.65V, 8-9-8-20)
Videokaart: Gigabyte ATI Radeon HD 4870 512MB (@775/900 MHz)
HDD1: Hitachi 250GB HDP725025GLA380 7200rpm SATA
HDD2: Samsung 200GB HD200HJ SATA
Toiteplokk: Corsair HX520
Windows: Windows 7 Ultimate 32-bit
Korpus: In Win Dragon Rider


seal viga vist, korpus on Antec One Hundred ikka.

muidu igati ülevaatlik ülevaade thumbs_up.gif
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2011 22:32:15 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
jõle cheap-ass paistab, vähemalt piltidelt. Gladiator'i välimus IMO way viisakam ja "kvaliteedihõngulisem" icon_rolleyes.gif
(ei arva seda ainult sellepärast, et olen Gladi omanik icon_razz1.gif )


Valikult võtaks ma ka ennem kohe kindlasti Gladiaatori kui selle ja kuna olen nüüd mõlemat omanud.
See mulle kohe üldse ei meeldi, et peab kruve kasutama asjade paigaldamiseks.

tsitaat:
seal viga vist, korpus on Antec One Hundred ikka.


Tegin copy paste eelmise ülevaate pealt sellepärast unus see kuid nüüd parandatud.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
disorder
Kreisi kasutaja
disorder

liitunud: 12.09.2008




sõnum 11.06.2011 11:31:17 vasta tsitaadiga

väga naiss ülevaade.
AK hinnaks hetkel 52.55 €,
tundub hea case hinna/kvali suhte poolest.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2011 20:17:20 vasta tsitaadiga

ütleme et kast on kaarte täis ja soov paigaldada/eemaldada kiirelt ketas. Kaardid ette ei jää? (videokaardid jne)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2011 20:21:25 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
ütleme et kast on kaarte täis ja soov paigaldada/eemaldada kiirelt ketas. Kaardid ette ei jää? (videokaardid jne)


See oleneb palju sul ennem kettaid ees on ja palju sul videokaarte on. Samuti oleneb ka sellest kui pikad sul videokaardid on. Üks on kindel, et sellise paigutusega kettad nagu sellel kastil on alati halvem kui 90 kraadi keeratud kettaboksid.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 13.06.2011 21:38:01 vasta tsitaadiga

K3ndu: Väikseks lisaks - paljudel reguleeritavatel ventilaatoritel ongi regulaator kohe ventilaatori külge ehitatud. icon_wink.gif

Nii, et ei midagi uut siin päikse all, praegugi üks taoline Speed Adjustable ventikas endal laual, tootjaks Compuman. Vanus a 5-7 aastat või midagi sinnakanti. beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teiv
HV kasutaja
Teiv

liitunud: 13.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.06.2011 12:59:47 vasta tsitaadiga

Tundub vägagi okei korpus oma raha eest.
Hiljuti oli mul just kiiresti vaja võimalikult odavat korpus maksimaalselt heade jahutusvõimalustega, kuhu mahuksid pikad videokaardid, toiteplokk oleks all jpm, ning leidsin selle:

http://www.thermaltakeusa.com/Product.aspx?S=1308&ID=1967

AK-s maksis see vaid 32 EUR midagi. icon_wink.gif

Tooks sinu, K3ndu, plusside-miinuste põhjal erinevused välja.

Hind (ligi 20 eur odavam)
Tugev konstruktsioon (sellelgi)
Välise seadme koht korpuse ülal (seda pole)
2 ventilaatorit kaasas (1 120mm kaasas, kuid paigaldada saab lisaks 2x120mm üles, üks 120 ette, üks 120 küljele, üks 120 põhja)
Musta värvi nii seest kui väljast check.gif
4 USB pesa ees (ees vaid kaks, mind ei sega)
Kaablivedamis augud (otseseid auke pole, aga peita õnnestus kerge vaevaga juhtmeid)
Võimalik paigaldada kuni 292 mm pikk videokaart check.gif
SSD kinnitused (olemas)
8 Laienduspesa (7 oli)
Suur auk emaplaadi taga jahutuse paigaldamiseks (olemas)
Alla paigaldatav toiteplokk (olemas, koos õhuava ja tolmufiltriga)


Õhufiltrid ainult ülemises osas esipaneelil (sama lollus)
Kiirkinnitused puuduvad ja tuleb kruve kasutada (kiirkinnitused olemas, kõikjal)
USB pesad pole USB 3 (pole samuti, kuid selles hinnaklassis ei saa kurta)
Ventilaatori kiirust muutvat nuppu ei saa kasutada teiste ventilaatoritega (ventilaatorid pole reguleeritavad)
Põhja all puudub õhutusava toiteploki jaoks (olemas antud õhuava, koos tolmufiltriga)
Kõlarit pole kaasas (täiesti kaasas see piuksujuku)
Esipaneeli heli juhe liiga lühike (isegi liiga pikk oli minu maitse jaoks icon_biggrin.gif)
Reset nupp puudub (olemas)

Kokkuvõtvalt, soovitan, ise panin just süsteemi sinna ümber ja igati tipp-topp korpus, sellise raha eest.

Edit: Muutsin ära vale info videokaartide pikkuste osas. thumbs_up.gif

_________________
Black Edition


viimati muutis Teiv 20.06.2011 14:58:36, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.06.2011 14:39:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

"ainult" 263mm vist sai mälu järgi

Loll jutt suhu tagasi, enda korpuses istub 6950 koos Accelero Xtreme Plus jahutusega (pikkus 292mm) icon_idea.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6497293#6497293

_________________
M: AMD Ryzen 5 7600X Box

M: AMD Ryzen™ 9 7900X Desktop Processor
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
liivainime
HV kasutaja
liivainime

liitunud: 25.03.2007




sõnum 08.07.2011 14:45:51 vasta tsitaadiga

Hiiglaslik auk emaplaadihoidjas on ilmselt selle pärast, et eri emaplaatidel võib prose paigutus varieeruda.
Mul CM 690II's näiteks on auk küll piisavalt suur, aga veidi vales kohas nii et tagaplaati selle kaudu ei paigalda.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Antec One Hundred
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.