Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Razer Lachesis 5600 DPI märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2011 16:43:23 Ülevaade: Razer Lachesis 5600 DPI vasta tsitaadiga


Esmalt tänan ma Razer'it kes varustas mind selle ülevaate eksemplariga. Razer Lachesis 5600 DPI tutvustati 2010 aasta augustis ja tegemist on teise versiooniga Lachesis seerias. Võrreldes esimese versiooniga parandati ära vead ja tõi see juurde paremad näitajad hiirele, samuti ka kontrolli hiire põlemisvärvide üle.



Razer Lachesis 5600 DPI
Koduleht

Andmed:


  • 5600dpi Razer Precision 3.5G laser sensor
  • Adjustable Multi-Color LED (Up to 16 million colors)
  • Variable true dpi setting adjustments in increments of 125dpi
  • 60KB Razer Synapse onboard memory
  • Nine independently programmable Hyperesponse buttons
  • 1000Hz Ultrapolling / 1ms response time
  • Tracking up to 200 inches per second
  • Seven-foot, lightweight, non-tangle cord
  • Approximate size: 129mm (length) x 71mm (width) x 40mm (height)/ 128 grams
  • Scroll wheel with 24 individual click positions
  • Zero-acoustic Ultraslick mouse feet
  • Gold-plated USB connector
  • On-The-Fly Sensitivity adjustment
  • No Drift Control



Süsteemi nõuded:

  • PC with USB port
  • Windows® 7 / Windows Vista® / Windows® XP
  • Internet connection (for driver installation)
  • At least 35MB of hard disk space



Pakendi sisu:

  • Razer Lachesis 5600 DPI
  • Sertifikaat autentsuse kohta
  • Toote kataloog
  • Lühijuhend
  • Kasutusjuhend
  • Hiire info leht
  • Kaks Razeri logoga kleepsu


Pakend ja pakendi sisu:


Kuna ma pole ennem ühtegi Razeri toodet omanud ei oska ma öelda kas tegemist on just tavalise kujundusega pakendiga Razeri poolt. Kuid arvata võib, et on kuna pakend on roheline nagu ka nende koduleht ja logo ja ka kõik muu sellega seonduv. Esiküljelt leiab hiire enda pildi, väike logo mis tutvustab seda, et on 3.5G sensor mis suudab pakkuda kuni 5600 DPI'd. Ja ülal vasakus nurgas on ka väike läikiv tekst mis ütleb, et seda mis värvi hiir põleb on võimalik muuta.


Tagumiselt küljelt leiab nagu tavaks ikka hiire kohta võimalikult palju infot mida sa tahad teada kui lähed näiteks poodi ostma hiirt. Samuti on üheksas keeles need ära toodud ja on lisaks ära toodud põhilised asjad mis selle hiire teistest paremaks teeb. Alt leiab veel süsteemi nõuded ja ka toetatud Windows'id.


Selline näeb välja pakendi vasak külg kuhu on lühidalt ära toodud ühe töötaja poolt miks see hiir nii hea on ja miks seda osta. Samuti on all veel neli väiksemat logo mis ütlevad sulle mis sellel hiirel järjekordselt head on.


Selline näeb välja pakendi parem pool ja see näeb välja väheke huvitavam kui vasak külg kuna on piltidega välja toodud mis head hiirel on. Samuti on ära toodud sensorite vahe millest ma pole varem kuulnudki midagi. Kuid nagu ka pildilt juba näha siis sellel hiirel on 3.5G sensor mis lubab kuni DPI'd 5600. Samuti on huvitav juut kirjas veel sellel küljel, et saab hiirel muuta põlemisvärvi selliseks nagu soovid. Mis asja eriti heaks teeb on see, et tavaliselt on aint ette antud värvid kuidas siis põleda saab. Siis selle hiirega saab absoluutselt ükskõik mis värvi valida ja kui olla täpsem siis 16 miljoni värvi vahel on valida.


Esikaas käib ka lahti ja kinnitub väikese krõpsu abil kinni. See on järjekordselt selleks hea, et kui lähed poodi hiirt ostma siis saad poes proovida kas sinu käele sobib see hiir või mitte.


Kõik raamatud mis kaasa tulevad on kenasti ära paigutatud paber koti sisse. Selle kohta peab ütlema, et asi on hästi läbi mõeldud kuna kaasa tuleb neli raamatut siis on hea, et need ei loksu sul seal pakendi sees ringi vaid on kindlalt koti sees ja ei liigu.


Siin on näha siis mis pakendiga kõik kaasa tuleb peale hiire veel. Kaasas on ikka väga palju raamatuid ja võiks öelda, et isegi üleliia. Kui rääkida miks neid nii palju kaasas on siis alustades vasakult on esimene kohe sertifikaat, et tegemist on õige ja autentse Razeri tootega. Selle peal on ka väike infoleht Lachesis hiire kohta ja selle kõrval kohe ka kaks Razeri logo kleepsu mille võid kleepida kuhu soovid. Kuid minnes edasi on sertifikaadi kõrval toote kataloog kus on kõik Razeri tooted mida võib lisaks osta peale selle hiire veel. Sellest paremal on veel lühijuhend ja viimaseks on peajuhend mis on kõikidest kõige paksem ja kus on põhiinfo mitmes keeles.

Hiir:


Selline näeb siis hiir välja kui oled selle pakendist välja võtnud. Hiire materjaliks on selline pehmet moodi kumm mis ei hakka käele valu tekitama kui kasutad pikaajaliselt. Selline materjal on väga levinud hetkel mitmetel hiirtel mida ma olen siiamaani testinud. Kuid nagu pildilt näha on hiire tagumises osas Razeri märk ja kui arvutiga ära ühendad hakkab põlema sinist värvi algselt, kuid mida saab muuta. Hiire esiosas on veel kaks nuppu mis algselt on nupud millega saab muuta DPI'd ja hiljem ka ümber programmeerida kui selleks soovi.


Hiire mõlemas küljes on kaks nuppu mida on võimalik tarkvara kaudu muuta mida nad teevad. Algselt on vasakpoolsed kaks nuppu Firefox'is edasi tagasi nupud ja parempoolsetel nuppudel ei ole mingit funktsiooni antud kuid nagu öeldud saab need ära muuta. Kuid peab ütlema kindlasti kohe ka, et tegemist on päris suure hiirega ja seega võib tulla probleemiks see, et ei ulatu näppudega nende küljenuppude juurde või on ebamugav neid nuppe vajutada. Nupud ise on ka kerge pehme kummikattega ja ei ole mingit plastmassist nupud, see on selle jaoks just hea, et näpud ära ei libiseks kui neid vajutad.


Hiire tagumine osa tuletas mulle koheselt meelde mingit ämbliku tagumikku mõnest õudusfilmist kuna hiirel on päris lai ja kõrge tagumine osa. Lisaks on veel tagumises osas Razer'i logo mida saab panna põlema seda värvi mida ise soovid. Peab ka ära mainima kindlasti selle, et kuna hiire tagumine osa on kõrge ja lai on ta just väga mugav käele ja üleüldiselt on hiir väga ergonoomiline ja mugav käele.


Hiire esi osa meeldib mulle selle hiire juures küll väga palju. Nagu pildilt näha on parema ja vasaku hiire klõpsu sees kohe selline väike soon. See on just selle jaoks hea, et näpp oleks hiire klõpsu peal ja, et ei libiseks hiire pealt minema.Selline soon hiire klõpsudel sees annab järjekordselt hiirele juurde ergonoomilist disaini ja mugavust hiire kasutamisel kohe kindlasti. Kahe hiire klõpsu vahele on jäetud ka väike koht kuhu saab asetada enda käe keskmise näpu kuid see sõltub juba sellest kuidas sa hiirt käes hoiad. Siit on ka lähedalt veel näha, et hiirel tuleb eest välja juhe mis peaks on nailoniga üle punutud. Lisaks nagu tavaliselt hiirtel tavaks on ka rullik, mis selle rulliku juures peaks kindlasti mainima, et rullik kerib näiteks küll raskemalt kui Roccat Kova [+] kuid rullikuga klõpsu teha on mitu kroda kergem kui Roccat Kova [+]'ga. Lisaks on Razer'i lehel ära toodud, et rullikul on 24 individuaalset klikkimispunkti ehk sisi pigem seda, et kui rullikut kerid käib 24 jõnksu läbi kui on rullikul tiir peal.


Selline näeb välja hiir alt poolt ja nagu näha on hiirel kokku kolm tugipunkti millele ta tooetub ja mille peal ta libiseb. Kuid lisaks sellele oli Lachesis esimese versiooniga probleeme hiire keskmise kohaga siis teisele versioonile on lisatud ka laseri ümber tugipadjad mis puutuvad hiirematiga kokku. Hiire all on ka veel nupp millega saab muuta profiile mida sa oled seadistanud Razer'i tarkvaraga, algselt kui ei ole midagi seadistanud on kaks profiili, üks on vasakukäelisele ja teine paremakäelisele. Kui rääkida veel mis materjalist hiire jalad on siis tegemist on teflon patjadega ja mis peaksid tagama piisava libisemise ja vastupidavuse. Profiilide salvestamiseks on 60 KB ruumi kuid ma ei oska öelda kui palju see peaks sellise mäluga profiile mahutama. Kui minna hiire sensori juurde peaks tegemist olema ühe väga hea sensoriga ja kui olla täpsem siis on tegemist laser sensoriga ja selle hiire puhul ei erita see punast valgust. Hiire sensoriks on 3.5G sensor mis lubab kuni DPI'd 5600 mis peaks olema piisav igasuguste aplikatsioonide ja erkaanide jaoks. Lisaks on veel tracking speed 200 ips'i mis on täpselt topelt võrreldes teiste laseritega ja viimaseks on acceleration 50g ehk siis kiirendus.


Sellist asja nagu ma selle hiire puhul nägin pole ma varem ühegi hiire puhul näinud. Ehk siis seda mis värvi hiire tagumine osa põleb ja seda mis värvi hiire rullik põleb saab mõlemat muuta erivärvi. Ja lisaks sellele on võimalik valida absoluutselt ükskõik mis värv kuna valik on 16 miljoni värvi vahel. Iseasi on pigem see kui hea ja tundlik valgustus ise on ja kui hästi ta suudab seda väikest värvimuutust välja tuua. Siinkohal kindlasti kiitus rullikule selle kerge vajutuse poolest kuid miinuspunktid rulliku rullimise raskuses kuna meenutab pigem mingit odavat hiirt sellega. Rulliku taga on veel kaks nuppu mis on plastmassist ja mis ei ole selle sama materjaliga kaetud mis teised nupud ja hiir ise. Kuid nende nuppudega saab mängu ajal või ükskõik kus muuta hiire DPI'd mis on igati hea asi kuid kui soovi on võimalik tarkvaraga nuppude funktsioonid ära muuta milleks soovid.


Hiir ühendub arvuti külge ühe USB otsikuga ja nagu ka näha on ots ära kullatud, et oleks kasu sellest sensorist mis hiirel on. Kuna kui ei ole hiirel piisavalt head ühendust ei ole ka sellest kiirest ja täpsest sensorist abi. Ots on kullatud väga korralikult ja võrreldes ühe Speedlink'i tootega mida ma testisin ei kulu sellel USB otsal kuld maha kui USB august ära võtta ja tagasi panna. USB plastmassi otsa on veel sisse sulatatud Razeri' nimi ja nagu ka näha pildilt on nailon juhtme ümber punutud.


Siin on ka väike võrdlusmoment just suuruse osas Roccat Kova [+]'ga. Nagu näha on pikkuselt Lachesis väga vähesel määral Kova [+] pikem. Kõrguselt on ka Lachesise tagumine osa kõrgem kui Kova [+] ja sama käib ka esiosa kohta, et on kõrgem kui Kova [+]'l.

Erinevaid värvilahendusi:
Nagu ma juba mainisin on hiirt võimalik absoluutselt igat värvi hiir põlema panna ja siin ka paar pilti erinevatest värvilahendustest. Rääkides natukene ka nende tuledest siis tarkvara kaudu on võimalik neid värve muuta kuid mis mulle asja juures ei meeldi. See, et tuli mis tal tagumises osas on ehk siis Razeri logo ei ole võimalik püsivalt põlema jätta vaid ta vilgub sisse ja välja nagu hingamisefekt mis oli kirjas ühes Roccat'i programmis. Nii, et siinkohal jääks pigem lootma, et see tulevikus lisatakse tarkvaraliselt kui võimalik.




Razer Lachesis 5600 tarkvara:

Algselt kui ma hiirele tarkvara Internetist tõmbasin oli mul sellega jamasi ja olin juba loobumas kui lõpuks avastasin, et tõmbasin vale tarkvara. Seega siinkohal hoiatus kuna Razeri lehel on kahte erinevat tarkvara: üks on esimesele versioonile (4000 DPI) ja teine (5600 DPI) on sellele versioonile mida mina testin hetkel.


Tegemist on tarkvara peamenüüga ja nagu ka pildilt näha on siin võimalik muuta absoluutselt kõikide nuppude funktsioone. Ülevalt saad valida missuguse profiili nuppe tahad muuta. Kasutamine on väga lihtne ja kasutajasõbralik ja kindlasti suur pluss siin kohal mis mulle meeldib, et programm ei ole kirju ja ei kubise erinevatest nuppudest ja asjadest nii palju. Rääkides ka tarkvara graafikast nagu võib arvata on Razer'i stiiliks roheline ja seda sama on jätkatud ka Razer'i tarkvaraga kuna kõik on roheline.


Siit on siis võimalik muuta absoluutselt kõike seda mis on seotud sellega kuidas hiir liigub ja kui kiiresti ta liigub. Mida ma pole varem näinud ja selle hiire puhul nägin, et on võimalik isegi muuta seda missugust DPI'd sa tahad sajalise täpsusega. Samuti on võimalik muuta Sensitivity Stages alt kuus DPI taset mida hiire peal olevat nuppu vajutades ta valib.


Siiin on kõik mis on seotud profiilidega. Nagu ka pilt juba ütleb on sellest menüüst võimalik profiile kustutada, importida, eksportida ja samuti luua uusi profiile. Siin all on siis kõik profiilid mida saab muuta kas programmist endast või nupust mis hiire all on. Proovisin ma ka mitu profiili on võimalik teha ja kokku sai neid teha viis tükki. Siin pigem paistab, et limiidiks saab 60 KB mahtu hiirel.


Tarkvaras on ka koht kus saab luua ja muuta erinevaid macro'id. Samuti on jälle võimalus macro'si ka importida ja eksportida kui selleks vajadust. Kui oled macro valmis teinud saab macro panna ka mõne nupu alla, et ühe nupu vajutusega hakkaks macro tööle. Lisaks on võimalus veel muuta macro nupuvajutuse vahele pause kui selleks vajadust.


Ja tarkvaras olev viimane osa kus saab muuta hiire põlemisvärvi. Nagu ma ka juba varem mainisin saab muuta rulliku juures olevat põlemisvärvi ja hiire tagumises olevat põlemisvärvi eraldi. Kuid millest ma puudust tunnen on see, et ei saa põlemist püsivaks jätta vaid ta hingab, ehk põleb ühe sekundi siis kustub sekundiks ja jälle põleb ühe sekundi jne.

Kasutamine:

Testisin ma hiirt paar päeva ja peab ütlema, et ma olev hiirega väga rahul. Testisin ma hiirt ainult Roccat Alumic matiga mis on siis alumiiniumist hiirematt mitte riidest. Kui ma kasutasin matil kontroll poolt oli hiir väga hea ja libises sujuvalt ja pean tõdema, et libises paremini kui Roccat Kova [+] ise enda firma hiire matiga. Kuid kui ma keerasin mati teist pidi mis on kiirus pool jäi hiir millegi pärast õhku seisma oma sensori ümber olevale teflon padjale. Kuid kui algselt hiire ära ühendasin ja käe külge panin oli tunda, et hiir on päris suur ja samas sobib väga hästi käega kuna on väga ergonoomiline. Peale seda proovisin ma külje nuppusi vajutada ja vasakul pool olevaid nuppe sai väga hästi vajutada kuid paremal pool olevad nupud oleks võinud olla natukene teist moodi lahendatud. Kuna kui on väiksem käsi nagu mul, on natukene raske selle hiire parempoolsetel nuppudele ligi saada või siis natukene raskendatud ja ebamugav. Asja oleks võib olla see lahendanud kui nupud oleks natukene ülalpool olnud kuid siis oleks hiir segama hakanud juba seda arvatavasti, et hiir poleks enam mõeldud vasaku ja parema käelistele. Kuid rääkides mängudest ja muust sellisest ka mängisin ma World Of Tanks'i sellega ja ma olin väga rahul oma tulemustega mis ma selle hiirega sain. Kui oli vaja kiiresti hiirt liigutada sai kohe mängu ajal muudetud hiire sensitiivsust ja kui oli vaja olla kohal ja samas täpne sai sensitiivsust jälle maha võtta. Kuid üks asi mida ma ei saanud oli see, et hiire külje nuppudele sättida mängus mingid funktsioonid. Lisaks proovisin ma veel Battlefield Vietnami ja ma proovisin seda just selle põhjusega, et seal on Teise Maailmasõja mod kus on lennukid. Et neid lennukeid seal juhtida pidi tavaliselt panema mängus hiire sensitivity põhja ja ka hiire DPI'i nii kõrgeks kui vähegi võimalik. Kuid nüüd kuna on DPI 5600 ei pea selle jaoks enam mängus siseselt seda sättima vaid saab paari hiire klõpsuga selle probleemi lahendada. Lisaks rääkides ka igapäevasest Internetis olemisest meeldis selle hiire juures mulle see, et rulliku nuppu on vajutada väga kerge ja see tuleb just kasuks kui on vaja Firefox neljas avada uut tab'i. Roccat Kova [+] puhul oli see keskmine nupp kergelt rullitav kuid vajutades oli natukene raskendatud uue tab'i avamine rullikuga.


Lõppsõna:


thumbs_up.gif Ergonoomiline ja mugav disain
thumbs_up.gif Libiseb hästi alumiinium matil
thumbs_up.gif DPI kuni 5600
thumbs_up.gif Lihtne ja kasutajasõbralik tarkvara
thumbs_up.gif Neli küljenuppu
thumbs_up.gif DPI nupud
thumbs_up.gif Võimalik muuta põlemis värvi
thumbs_up.gif 3.5G sensor
thumbs_up.gif Sobib parema ja vasaku käelistele



thumbs_down.gif Kallis
thumbs_down.gif Ei ole sobiv kõikidele kätele




Ainuke koht kus ma hetkel leidsin, et seda hiirt müüakse oli Pixmania hinnaga 69.27€.


viimati muutis K3ndu 03.06.2011 19:27:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2011 19:16:34 vasta tsitaadiga

Photopointi peaks ka kohe peatselt jõudma. Plussiks võid lisada, et ta sobib vasaku/parema käelistele. Endal oli vanem versioon, kahetsen siiani, et DA vastu vahetasin. Müüsin peale 2nädalat kasutamist maha, kuna see kõrge tagumik oli käele koormav ja ei harjunud selle laser sensoriga kuidagi ära. 5600DPI'd peaks olema ikka uskumatult palju, ei kujuta ette kes seda maximumil kasutada suudaks :S Suurimad plussid on minu silmis 200ips ja DPI 100 võrra tõstmine. Huvitav, kas seda suudetakse tõesti riistvaraliselt sensoriga teha või on mingi softi põhine lollitamine icon_neutral.gif
See raske rulliku kerimine on ilmselt mõeldud mängude jaoks - binditud weapon swap. Liiga kerge rulliga lükkad muidu veel õigest relvast mööda, kuigi ei mõista, kes sedasi üldse relvi vahetaks.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2011 21:20:10 vasta tsitaadiga

In other news - pointless DPI race continues among computer mice producers icon_rolleyes.gif
hannes36 kirjutas:
See raske rulliku kerimine on ilmselt mõeldud mängude jaoks - binditud weapon swap. Liiga kerge rulliga lükkad muidu veel õigest relvast mööda, kuigi ei mõista, kes sedasi üldse relvi vahetaks.

Mina vahetan nii thumbs_up.gif .Ja tõesti kasutan rasket liikumist mängudes ja kerget liikumist veebis oma Logitech-ga.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 03.06.2011 22:37:03 vasta tsitaadiga

Ma siin vahepeal otsisin ka uut hiirt ,kuna see Kova laguneb lihtsalt käe all ära (see vanem versioon) icon_biggrin.gif ja hiljuti talvel jäi just see uus Lachesis siis silma.Tehniliste näitajate poolest tundub päris hea hiir olevat aga ma ei ole veel suutnud ka ära otsustada ka kahjuks veel mida siis lõpuks võtta aga tahaks just proovida midagi Razeri toodangust,pole kunagi ühtegi Razeri hiirt omanud.

Sellel hiirel on see dpi 5600 mis on ju sama mis on ka Razer Mambal icon_rolleyes.gif siis on Lachesise hind võrreldes Mamba hinnaga ei ole ju kallis ? sry võib olla ma ei lugenud hoolikalt ülevaadet aga kas neid hiirel kõrval olevaid nuppe saab ka kasutada mängudes näiteks ?

aga muidu väga hästi tehtud ülevaade thumbs_up.gif Mamba on ka suht ilus hiir endale täitsa isegi meeldib aga kole suur tundub. Lachesis on vast väiksem icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smuul
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 04.06.2011 00:16:53 vasta tsitaadiga

Endal muidu Logitech G500. See HyperScroll süsteem ajas nii hullult asja kolisema, paras ümmargune plekihunnik on. Et seoses sellega küsimus, et kas see rullik kolises või midagi kahtlast ka tegi ja kui raskelt see võrreldes Logitech HyperScrolliga on? Et äkki oskad öelda kui kogemusi on icon_smile.gif.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2011 07:02:06 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Ma siin vahepeal otsisin ka uut hiirt ,kuna see Kova laguneb lihtsalt käe all ära (see vanem versioon) icon_biggrin.gif ja hiljuti talvel jäi just see uus Lachesis siis silma.Tehniliste näitajate poolest tundub päris hea hiir olevat aga ma ei ole veel suutnud ka ära otsustada ka kahjuks veel mida siis lõpuks võtta aga tahaks just proovida midagi Razeri toodangust,pole kunagi ühtegi Razeri hiirt omanud.

Sellel hiirel on see dpi 5600 mis on ju sama mis on ka Razer Mambal icon_rolleyes.gif siis on Lachesise hind võrreldes Mamba hinnaga ei ole ju kallis ? sry võib olla ma ei lugenud hoolikalt ülevaadet aga kas neid hiirel kõrval olevaid nuppe saab ka kasutada mängudes näiteks ?

aga muidu väga hästi tehtud ülevaade thumbs_up.gif Mamba on ka suht ilus hiir endale täitsa isegi meeldib aga kole suur tundub. Lachesis on vast väiksem icon_rolleyes.gif


Mul just hetkel palju mänge pole arvutis, aga kui World Of Tanksis proovisin neid nuppe panna millekski ei töötanud need. Ma kaldun pigem arvama, et WOT pole just väga tuntud mäng veel ja hiir toetab selliseid populaarsemaid mänge nagu WOW ja CS jms.

Smuul kirjutas:
Endal muidu Logitech G500. See HyperScroll süsteem ajas nii hullult asja kolisema, paras ümmargune plekihunnik on. Et seoses sellega küsimus, et kas see rullik kolises või midagi kahtlast ka tegi ja kui raskelt see võrreldes Logitech HyperScrolliga on? Et äkki oskad öelda kui kogemusi on icon_smile.gif.


Mul puudub kogemus selle Logitechi HyperScrollinguga ja seepärast ei oska öelda. Selle hiire rullik ei kolise, kui tagasi kerid on täitsa vaikne ja kui edasi kerid siis natukene on kuulda heli ja ainult juhul kui hästi palju korraga edasi kerid.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2011 07:31:09 vasta tsitaadiga

Kas ta on kujult^suuruselt täpselt sama suur kui vanem versioon sellest hiirest?
Teab keegi....
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2011 07:43:28 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Kas ta on kujult^suuruselt täpselt sama suur kui vanem versioon sellest hiirest?
Teab keegi....


On küll, kodulehelt saab teada.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2011 08:33:05 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Mul puudub kogemus selle Logitechi HyperScrollinguga ja seepärast ei oska öelda. Selle hiire rullik ei kolise, kui tagasi kerid on täitsa vaikne ja kui edasi kerid siis natukene on kuulda heli ja ainult juhul kui hästi palju korraga edasi kerid.

Uuematel Logitechidel kah ei kolise.Enda oma on küll pmst hääletu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2011 11:41:41 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:


Mul just hetkel palju mänge pole arvutis, aga kui World Of Tanksis proovisin neid nuppe panna millekski ei töötanud need. Ma kaldun pigem arvama, et WOT pole just väga tuntud mäng veel ja hiir toetab selliseid populaarsemaid mänge nagu WOW ja CS jms.


Kui ma nüüd õigesti aru sain, siis tahtsid sa neid nuppe otse mängus funktsioneerima panna? Enne tuleb, minu arust, driveritest sellele nupule mingi muu klahvi funktsioon külge panna, nt Õ täht ja siis alles mängus bindid Õ tähe milleksgi.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2011 11:47:18 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
K3ndu kirjutas:


Mul just hetkel palju mänge pole arvutis, aga kui World Of Tanksis proovisin neid nuppe panna millekski ei töötanud need. Ma kaldun pigem arvama, et WOT pole just väga tuntud mäng veel ja hiir toetab selliseid populaarsemaid mänge nagu WOW ja CS jms.


Kui ma nüüd õigesti aru sain, siis tahtsid sa neid nuppe otse mängus funktsioneerima panna? Enne tuleb, minu arust, driveritest sellele nupule mingi muu klahvi funktsioon külge panna, nt Õ täht ja siis alles mängus bindid Õ tähe milleksgi.



Õigus jah, minu viga. icon_redface.gif

Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 04.06.2011 21:37:04 Re: Ülevaade: Razer Lachesis 5600 DPI vasta tsitaadiga

haha, endal sama isend, enne oli lachesis 4000.

Keegi küsis, et kus seda 5600 dpi-d vaja läheb. Crysises. Keskmise mängija jaoks oled siis surematu kui valid lennumasina VTOL-i. Ise ostsin lootuses, et tuleb kunagi wing commander prophecy-le järg . Võibolla on see väär, aga on hakanud rajult meeldima kõrge dpi ka Starcraft 2-s.

Ütlen kohe ka hiire miinuse enda jaoks - tundlikkus on nii hea, ei kannata ühtegi tolmukübe ja karvakest ja lisaks sellele on laseriaugu ümber mingi plastist plaadike liimitud ja selle liimi servad koguvad sinna karvu kust need siis lähevad teadagi kuhu. õnneks pole seda tihti sest hoian nüüd mati piinlikult puhta kuid nii paar korda kuus tuleb vanduda küll.

Aga plussi poole võib kirjutada sellest, et paandunud mänguri haigus - randme kõõlusetupe põletikku ja krampis sõrmi ei tule selle hiirega. Sest profiil on madal, klahvid pikad, hiir kerge-kiire. Mul oli enne kaks logitech-i laserit ja nendega lõppes asi füsioterapeudi juures.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2011 07:13:24 Re: Ülevaade: Razer Lachesis 5600 DPI vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
Keegi küsis, et kus seda 5600 dpi-d vaja läheb. Crysises. Keskmise mängija jaoks oled siis surematu kui valid lennumasina VTOL-i.

Jah ei eita, et masinatel on seal kõrgem DPI parem aga täpsus kannatab kohutavalt sellega kuigi liigutused on kiired icon_wink.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Razer Lachesis 5600 DPI
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.