Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 221, 222, 223 ... 257, 258, 259  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2017 17:49:53 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Dj-E, mängud ei ole regioonivabad. Konsool on.

Eksid. PS4 mängud on regioonivabad, vaid DLC on region locked.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 02.04.2017 18:01:33 vasta tsitaadiga

Dj-E, kui mängu plaat on USA'st, siis sellele sobib USA PSN'ist ostetud DLC. Mängida saad hiljem mis tahes regiooni konto alt.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2017 18:46:08 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Dj-E, kui mängu plaat on USA'st, siis sellele sobib USA PSN'ist ostetud DLC. Mängida saad hiljem mis tahes regiooni konto alt.

Seega mängud ongi regiooni vabad. Vaid DLC nõuab kindlat regiooni. icon_razz.gif Kaua me samal teemal siin veel postitame? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2017 22:25:41 vasta tsitaadiga

Dj-E, mängud on ikka regiooniga. Ja DLC peab vastama mängu regioonile. Regioon on ka iga PS4 mängu karbil selgelt kirjas. Kuid kuna konsool ise on regioonivaba siis on ta suuteline mängima ükskõik millisest regioonist ostetud mänge ükskõik millise kontoga.

Kui mängud oleksid regioonivabad siis ei oleks ju ka DLC-l mingit lukku peal. Mille järgi see DLC siis valima peaks millise mänguga tööle minna ja millisega mitte? Siis oleksid need ka regioonivabad. Paraku aga nii ei ole, USA mänguga töötavad ainult USA poest ostetud DLC-d, EU omaga EU-st ostetud jne...

EDIT: Digitaalse mängu regiooni määrab ära see millise riigi konto alt on ta ostetud. Ka internetist ostetud PS4 mängude koodide lunastamisel peab olema tähelepanelik, et õige regiooni konto alt koodi lunastad. USA mängude koodid EU kontoga ei tööta jne... Õnneks enamus poode (näiteks cdkeys.com) näitab mängu regiooni ostes kohe ära ja ise midagi nuputama ei pea. Näiteks: http://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-games/uncharted-the-nathan-drake-collection-playstation-4-ps4 Paremal on mängu regioon ilusasti näha.

_________________
Müüa Nintendo Switch Lite Hall
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2017 23:14:34 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Dj-E, mängud on ikka regiooniga. Ja DLC peab vastama mängu regioonile. Regioon on ka iga PS4 mängu karbil selgelt kirjas. Kuid kuna konsool ise on regioonivaba siis on ta suuteline mängima ükskõik millisest regioonist ostetud mänge ükskõik millise kontoga.

Kui mängud oleksid regioonivabad siis ei oleks ju ka DLC-l mingit lukku peal. Mille järgi see DLC siis valima peaks millise mänguga tööle minna ja millisega mitte? Siis oleksid need ka regioonivabad. Paraku aga nii ei ole, USA mänguga töötavad ainult USA poest ostetud DLC-d, EU omaga EU-st ostetud jne...

EDIT: Digitaalse mängu regiooni määrab ära see millise riigi konto alt on ta ostetud. Ka internetist ostetud PS4 mängude koodide lunastamisel peab olema tähelepanelik, et õige regiooni konto alt koodi lunastad. USA mängude koodid EU kontoga ei tööta jne... Õnneks enamus poode (näiteks cdkeys.com) näitab mängu regiooni ostes kohe ära ja ise midagi nuputama ei pea. Näiteks: http://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-games/uncharted-the-nathan-drake-collection-playstation-4-ps4 Paremal on mängu regioon ilusasti näha.

Ok tänud selgitamast. icon_wink.gif Have a beer_yum.gif

Seega kokkuvõtteks peaksin ma tegema omale näiteks soome accoundi ja sellega ostes Minecraftile skinid peaksid siis tööle minema? Minecrafti plaat on Region 2 ehk siis euroopa.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 03.04.2017 00:58:58 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:

Seega kokkuvõtteks peaksin ma tegema omale näiteks soome accoundi ja sellega ostes Minecraftile skinid peaksid siis tööle minema? Minecrafti plaat on Region 2 ehk siis euroopa.


Dj-E kirjutas:
Kaua me samal teemal siin veel postitame? icon_biggrin.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
identiteet
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2009




sõnum 03.04.2017 18:50:56 vasta tsitaadiga

kui suur vahe ps4 slim ja nn originaali vahel on?
eelkõige huvitab konsooli valjusus/vaiksus. mõnda videot olen youtube'st vaadanud, aga ehk on kellelgi eestlastest vahetu kogemus olemas?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 03.04.2017 21:41:00 vasta tsitaadiga

identiteet kirjutas:
kui suur vahe ps4 slim ja nn originaali vahel on?
eelkõige huvitab konsooli valjusus/vaiksus. mõnda videot olen youtube'st vaadanud, aga ehk on kellelgi eestlastest vahetu kogemus olemas?


Kui tahad vaikset ps4, siis võta slim. Kui sul on 4k telekas, siis soovitan Pro, sest sellel on 4k tugi ja isegi kui mängud pole 4k, siis pro töötleb pildi päris 4k lähedaseks. Samas Pro soovitan ka selle pärast, et kui plaanis soetada PS4 vr prillid, siis pidi paremini välja vedama. Pro on muidugi häälekam kui slim, aga kui võtad tavalise ps4, ehk siis varasema, siis tavaline 4 on ikka väga lennuki müraga. Ise nüüd Pro variandiga väga harjusin ära ja pole see müra nii hull midagi. Olen lihtsalt ise nii nõudlik inimene icon_biggrin.gif
Pole veel ise PS4 nö. leivanumbrit uncharted4 proovinud, aga see pidi 4k telekaga fantastiline välja nägema.
Kui ostad esimest korda omale ps4, siis mine kindlasti pro teed (kui on uhd tv) Kui tv tavaline, siis slim.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2017 01:21:54 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, et mis turbiinidest te siin jahute? icon_biggrin.gif Minu arust on tavaline PS4 jumalast vaikne. icon_biggrin.gif Ainus asi mis häält teeb on kettaseade juhul kui mäng on plaadilt ja seda kah vaid korraks kuni on plaadi ära kontrollinud. Ventilaatorid on küll vaiksed. Tehke oma aparaadid tolmust puhtaks. icon_razz.gif

Sain eile USA live chat suppordiga ühendust läbi VPN-i. Refundi ei saanud kuna nende süsteem ei luba refundida "kasutatud" asju kuigi ma ei saa aru kuidas ma neid skin packe kasutasin kui ingame need olid locked. icon_razz.gif Aga nuh mis teha - tuleb see 10$ korstnasse kirjutada. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2017 08:14:57 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Ma ei saa aru, et mis turbiinidest te siin jahute? icon_biggrin.gif Minu arust on tavaline PS4 jumalast vaikne. icon_biggrin.gif Ainus asi mis häält teeb on kettaseade juhul kui mäng on plaadilt ja seda kah vaid korraks kuni on plaadi ära kontrollinud. Ventilaatorid on küll vaiksed. Tehke oma aparaadid tolmust puhtaks. icon_razz.gif

Sain eile USA live chat suppordiga ühendust läbi VPN-i. Refundi ei saanud kuna nende süsteem ei luba refundida "kasutatud" asju kuigi ma ei saa aru kuidas ma neid skin packe kasutasin kui ingame need olid locked. icon_razz.gif Aga nuh mis teha - tuleb see 10$ korstnasse kirjutada. icon_biggrin.gif


ma enda konsoolile tegin termopasta vahetuse samuti puhastusele lisaks ning läks küll veidi vaiksemaks.

_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2017 08:22:40 vasta tsitaadiga

CUH-1215 on vaikne. 11xx tegi küll üsna valjut häält.
Kommentaarid: 648 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2017 08:37:11 vasta tsitaadiga

Mul 2015 aastast pärit ja ei tee valju häält. Pöörded tõmbab üles siis kui on nõudlik mäng. Näiteks Horizon Zero Dawn ajal hakkas peale paaritunnist mängimist kõvemat häält tegema. Tavaolekus saad aru, et konsool töötab, kuid midagi valju siin küll ei ole. X1 on selline konsool mille puhul pean vahest vaatama kas tuled viled põlevad või mitte, hääle järgi ei saa aru kas konsool töötab või ei, hiirvaikne. PS4 pro puhul on ka kohe aru saada, et konsool töötab.
_________________
Müüa Nintendo Switch Lite Hall
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2017 09:20:01 vasta tsitaadiga

Mul on CUH-1216A ja täiesti vaikne. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vixgil
HV vaatleja

liitunud: 29.03.2017




sõnum 04.04.2017 09:21:24 vasta tsitaadiga

Mul nii tava ps4 kui ka pro mõlemad on vaiksed,pro isegi tiba vaiksem paari meetri pealt küll suurt miskit ei kuule,pea sama vaikne kui x1,kõik nad suristavad plaati mõni aeg kui käima panna,aga isegi kui mskit nats kõvemat häält teeks,ma niikuinii ei kuuleks mängin klappidega enamus,või 7.1 kõllidega
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 04.04.2017 10:37:17 vasta tsitaadiga

Endal kogemus The Witcher 3 selline, et vana PS4 CUH-1116 (uus masin ja ei mingit tolmu polnud veel) oli tunne nagu elaks lennuväljal ja nüüd PS4 PRO peal mängin sama mängu ja ei tee kusagil häält. Ilmsel asi ka erinevates mudelites/partiides, aga praegune PRO mudel on väga vaikne. Vana PS4 jooksutab nõudlikumaid mänge ilmselt max jõudlusel ja sealt see jahutuse undamine alguse saab. PRO mudelil jõudlust rohkem ja ei pea end hetkel veel pildituks jooksutama, kui mõni nõudlikum mäng masinasse satub.
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 04.04.2017 14:47:34 vasta tsitaadiga

Mul on CUH 1116A konsool ja pärast pasta vahetamist oli üsna vaikne, aga nüüd Mass Effect Andromedat mängides kipub küll lendu minema. Pasta vahetasin paari kuu eest rohkem selle pärast, et oli plaan teda nii kui nii puhastada - konsoolil sai 2a vanust täis.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 04.04.2017 14:55:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mul on CUH 1116A konsool ja pärast pasta vahetamist oli üsna vaikne, aga nüüd Mass Effect Andromedat mängides kipub küll lendu minema.

Ma oma 20-nda juubeli mudeli puhul pole seda küll täheldanud - öösel vaikuses on kuulda, et töötab aga see kaugel "lendu minemisest" icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 04.04.2017 16:08:10 vasta tsitaadiga

mu oma karjus isegi mu 5.1 k6llidest üle. Ja seal ei teinud ainult vent lärmi vaid ka see blurai jürakas. Hea teada nüüd, et sellised praak tooted levikul.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2017 17:30:00 vasta tsitaadiga

teil midagi viga jah konsoolil, netis ka liigub sama murega inimesi ringi.
endal ka pro aga õnneks vaikne ka peale 5h mängimist.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 04.04.2017 19:30:24 vasta tsitaadiga

PS4 pro on suhteliselt vaikne. ainult mingi rämedama kütmise järel hakkab natuke valjemini undama. Kuid mitte nii valjusti kui PS4. Õhu ligipääs omab muidugist tähtsust ehk siis väga umbsesse "karpi" ei tasu panna.

Vaikse arvutiga täis koormusel võrrelda ei anna aga talutavam kui PS3 või PS4 beer_yum.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 04.04.2017 20:27:01 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Ja seal ei teinud ainult vent lärmi vaid ka see blurai jürakas.
No mul on ikka vent see, mis möllab, kuna ME:A on digitaalsel kujul ostetud. Aga näiteks Titanfall 2e mängides on üsna rahulik.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.04.2017 09:54:14 vasta tsitaadiga

Ei aga päriselt ka, pooled netis igal pool väidavad, et pro mühiseb ikka väga kõvasti ja pooled, et pro väga vaikne. Nii palju praaki ma ei usu, et ka ringi liigub ja prod vist veel ainult üks variant!?? Kui keegi Tallinnast väidab, et tema pro üli vaikne, siis ma tõesti tuleks kuulaks enne kui garantiisse saadan ja mitu nädalat ootan. Võin ka väikse sümboolse tasu selle eest maksta. Täna kuulsin sõbra juures kuidas slim töötas ja no seda pole tõesti mitte üldse kuulda. Vahe nagu öö ja päev, minu pro "lennukiga"
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 07.04.2017 10:23:55 vasta tsitaadiga

Seda, et Slim on vaikne kinnitavad jah kõik ühest suust
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 10.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2017 10:43:39 vasta tsitaadiga

Slim-iga ei ole mõtet võrrelda jah. Mul pro nüüd hääletu küll ei ole, aga lennukiks või tolmuimejaks ka ei saa pidada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 07.04.2017 11:54:28 vasta tsitaadiga

PS4 PRO päris hääletu ei ole jah, aga eks kõik sõltub ka kui kaugel ise konsoolist asud ja kas õhk pääseb ligi. Paari meetri kauguselt on vaevu ventika tuulehäält kuulda ja seda ka ainult siis, kui mänguhelid maha keerata. Mängides 7.1 kõlaritega on vaikus võrreldes vana PS4 lennukiga, mis kippus mänguelamust segama.

Tundub, et sain hea isendi, kui nüüd siinset juttu lugeda icon_razz1.gif

_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 221, 222, 223 ... 257, 258, 259  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.