Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Arma 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 79, 80, 81  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2014 23:59:19 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
johhaidii, seda ma ju tegingi...ja sellepärast siin küsisingi seda, mida ma küsisin. või on loogika selline, et peaksin nüüd KÕIK võimalikud gameplay videod läbi vahtima ja siis selle põhjal mingi pildi kokku panema ning arvama/eeldama, et see on korrektne?
ma ei näe eriti pointi üle 3-4 sellise "gameplay" video vahtimise peale aega raisata, kus toimub kas 10+ mintsa lihtsalt sihitult mingi suvalise sõidukiga veeremine või siis eelpool kirjeldatud mängumentide ärplemine. mõtlesin näed, et lihtsam ja kiirem on ehk siin küsida, et whats the big deal. aga tuleb välja, et valesti mõtlesin.

ja ausalt öeldes ma ei soovi teada, mis seal sees toimub. soovisin teada, kas kogu sellel asjal on mingi suurem eesmärk ka või ongi tegu lihtsalt sellise good ja bad rollide kehastamise ja siis enda päevapingete vebraalse väljaelamise vahendiga. gameplay vahtimisest ei pruugi see vastus kunagi välja tulla aga kellelgi, kes on mänginud poleks just kuigi keeruline paari lausega kirjutada.

Selge, oled kunagi altis life mänginud? Altis life on täpselt sama põhimõttega, ainult kõvasti parem, näiteks rohkem autosid, erinevaid võimalusi, kuidas raha teenida ja seda kulutada. Kõik RP-vad mis on suur pluss, altis lifes nii hardcore roleplayd ma ei leidnud. Reeglid, mis kehtivad kõigi kohta jne, kui neid ei jälgi saad hoiatuse või banaani.
Loodan, et see annab sulle mingi ülevaate.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 31.10.2014 00:25:43 vasta tsitaadiga

Arma 3's on masinatega sõitmine suht gay. Saab seda kuidagi paremaks ka? (mingid seaded vms)
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2014 01:57:12 vasta tsitaadiga

november, ei ole mänginud. pole selle roleplay teemaga üldse väga kursis ausalt öeldes. seepärast võibolla mu küsimused nii "nuubid" tunduvadki aga minu point oli lihtsalt saada aru, et mis see "suur eesmärk" kõigi nende erinevate life'de puhul on. kui mängid näiteks lihtsalt arma3 siis tavaliselt tehakse mingeid teatud käike ja tegevusi mingite konkreetsete eesmärkide nimel ja suunas, seega on teatud purpose ja ka mingi lõpptulemus asjal.
mis seal lifes selleks on? okei, teenid kuidagi mingit raha (saan aru, et peamiselt vist autosid varastades ja siis kuskile "kokkuostu" viies icon_biggrin.gif ), siis lähed kuskile poodi ja ostad selle teenitud raha eest omale mingi auto...aga mille jaoks, et ringi kruiisida?
kui ta on või peaks olema nö. real life simulator siis peaks seal olema kuidagi võimaldatud ka teha väga väga laia valikut erinevaid tegevusi, sellele lisaks peaks veel olema loodud tohutult igasuguseid erinevaid objekte ja kuidagi defineeritud kõigi nende objektide vahelised interaktsioonid ja seosed...aga videotest nagu ei näinud samas, et midagi sellist oleks. tundus kuidagi piiratud see asi seal

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010




sõnum 31.10.2014 02:00:13 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
november, ei ole mänginud. pole selle roleplay teemaga üldse väga kursis ausalt öeldes. seepärast võibolla mu küsimused nii "nuubid" tunduvadki aga minu point oli lihtsalt saada aru, et mis see "suur eesmärk" kõigi nende erinevate life'de puhul on. kui mängid näiteks lihtsalt arma3 siis tavaliselt tehakse mingeid teatud käike ja tegevusi mingite konkreetsete eesmärkide nimel ja suunas, seega on teatud purpose ja ka mingi lõpptulemus asjal.
mis seal lifes selleks on? okei, teenid kuidagi mingit raha (saan aru, et peamiselt vist autosid varastades ja siis kuskile "kokkuostu" viies icon_biggrin.gif ), siis lähed kuskile poodi ja ostad selle teenitud raha eest omale mingi auto...aga mille jaoks, et ringi kruiisida?
kui ta on või peaks olema nö. real life simulator siis peaks seal olema kuidagi võimaldatud ka teha väga väga laia valikut erinevaid tegevusi, sellele lisaks peaks veel olema loodud tohutult igasuguseid erinevaid objekte ja kuidagi defineeritud kõigi nende objektide vahelised interaktsioonid ja seosed...aga videotest nagu ei näinud samas, et midagi sellist oleks. tundus kuidagi piiratud see asi seal


Sama point, mis reaalses eluski, ostad kokku pahna, mida tegelikult ei ole vaja.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2014 02:23:40 vasta tsitaadiga

kes ostab, kes ei osta...mõni jälle ostab, müüb ja vahetab icon_biggrin.gif päris sama see asi siiski ei ole, reaalses elus saad seda pahna vähemalt reaalselt katsuda või kasvõi korra midagi temaga teha.
aga üldiselt nagu ma aru saan siis pigem ongi selline everyday life sim, või vähemalt peaks midagi sellist olema. nojah, kuldne värk i guess...hetkel veel siiski selle asja võlu väga näha ei oska, everyday real-life on piisavalt sündmusterohke

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 31.10.2014 09:27:09 vasta tsitaadiga

See altis life kipub public serverites tavaliselt rohkem sinna wastelandi poole kaldume ,et kui kedagi näed siis on vaja kohe maha lasta. Kui soovid ikkagi sellist korralikku roleplayd pead vaatama whitelisted serverite poole kus reeglid karmimad. Mod-i arendatakse ja lisatakse uusi asju juurde ning sõpradega koos tegutsedes võib üsnagi palju nalja saada. Otsest eesmärki tõesti seal pole aga paljudes teistes mängudes puudub see niisamuti. Ülipopulaarses Dayz-s kõnnid ka ja korjad konserve aga tekib küsimus milleks seda teha mitmeid tunde järjest?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 31.10.2014 12:39:30 vasta tsitaadiga

Ülidselt nende RP'de võlu on pigem see mäng mida playerid teevad mitte see mida mod pakub, mod lihtsalt pakub vahendeid. Olen Altislifes ühe väga tõsise ja päris pika hostage situatsiooni läbi mänginud (olles ise hostage), mis on by far parim RP kogemus mis mul kunagi olnud on. Samuti sai peaaegu tund aega otsitud kopterite ja muude vägedega metsa jäetud politseinikku ja üllatus, üllatus, ei olnudki nii lihtne kui ette kujutada võib.

Pealegi see jutt mida inimesed RP's toodavad on lihtsalt priceless.

Ja see wastelandi poole kaldumine on nii ja naa, eks teatud seltkonds on tõesti point and shoot, kuid mina mängisin AltisLife jõudsalt üle kahe nädala ja relva ei kasutanud ma selle aja jooksul kordagi, kuigi sain ise paar korda selle aja jooksul kuuli. Et saab väga edukalt ka ilma relvata hakkama, isegi mõnes sellises situatsioonis kus 3 automaati sinupoole vahivad.

Aga eks Jackil on õigus, whitelisted serverid on kindlasti paremad, kuid paegu ma ei tea ühtegi teist RP modi mis oleks nii arenenud ja niipaljude featuritega kui AltisLife on.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2014 13:36:00 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Pealegi see jutt mida inimesed RP's toodavad on lihtsalt priceless.

thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2014 13:40:09 vasta tsitaadiga

Redikate suht täpse kirjelduse teinud. thumbs_up.gif
Kahjuks ei ole aega leidnud, et RP pikemalt mängida aga olen vaadanud mõnigate mängijate video seeriat. Neid juba suht põnev vaadata kui hea RP player, nagu film icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2014 15:44:00 vasta tsitaadiga

nüüd pilt palju selgem.

kas see hostage situation "tekkis" kuidagi iseenesest ja lahenes lihtsalt tänu kellegi mõttele see lahendada või on selliste asjade puhul tegu ikkagi kuskilt poolt ette antud ja paika pandud scenarioga? (ses mõttes, et keegi näiteks alustab mängimist x hetkel ja alustabki kohe nö. pantvangina)

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 31.10.2014 17:13:34 vasta tsitaadiga

teised kaasmängijad võivad sind röövida ja hostageks võtta rp käigus... siis üldjuhul saadetakse politseile kiri kus nõutakse raha pantvangi eest ja läheb läbirääkimisteks
_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 31.10.2014 21:38:06 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
nüüd pilt palju selgem.

kas see hostage situation "tekkis" kuidagi iseenesest ja lahenes lihtsalt tänu kellegi mõttele see lahendada või on selliste asjade puhul tegu ikkagi kuskilt poolt ette antud ja paika pandud scenarioga? (ses mõttes, et keegi näiteks alustab mängimist x hetkel ja alustabki kohe nö. pantvangina)


Otsast-otsani player made content, modi poolt pakutud itemite ja toolsidega jne.

Olime ühe sõbraga öösel õli processimas 2 rekkaga, äkitselt oli plats inimesi täis, relvad näos kästi käed ülesse panna. Õnneks mu paariline sai jooksu (oli tol hetkel sellises positsioonis, et pääses metsa ära).

Mind võeti kinni, käed pandi raudu (modis saab ziptie'ga panna käsi kinni teistel).
Samal ajal kui mulle selgitati mis toimub, laadis 2 tüübi kauba kõik ühe rekka peale. Selle rekkaga sõideti siis nende kopteri juurde mis oli natuke eemale pargitud. Mind koos osa kaubaga tõsteti kopterisse ja sõit algaski.

Kõik oli selgelt läbi mõeldud. Teati mis roll kellelgil on, kes mida tegema peab jne. Mulle räägiti koguaeg rahulikult mis toimub. Miks midagi tehakse, mis edasi saab ja et mul pole tarvis muretseda, juhul kui järgin nende juhiseid siis keegi surma ei saa.

Peale paari meiepoolset metagamingu viga (see oli üks minu esimesi nii tõsiseid RP kogemusi) ja üks 30 minutit kirjade vahetust jne lahenes olukord nii, et politsei kopter sundis neid maanduma ja mind üle andma, kuid kuna politsei oli vähemuses ja röövijad hambuni relvastatud, siis neil lasti minna.

Siiski kokkuvõttes olin täiesti hämmastunud mida suudetakse välja mõelda ning korraldada ja me hindasime ning mõtlesime seda olukorda veel mitu päeva läbi koos sõbraga. Nendega ka hiljem kontatkis olnud ja lubasid meid järgmine kord mitte röövida.


Loomulikult on olnud mul ka seal halbu RP kogemusi, kuid need mõned head mis on olnud, on väga meeldejäävad.
Siinkohal pean mainima, et võimudega mul AltisLifes ühtegi halba kogemust olnud ei ole. Paari asja eest trahvi maksnud jne, kuid üldiselt on kõik väga RP altis ning mingit niisama võimu näitamist ei ole.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010




sõnum 31.10.2014 23:22:01 vasta tsitaadiga

Kui on huvilisi Arma 3 ja selle mode mängida väikse grupiga, siis mina & SirDerp otsiksime mängijaid juurde. Peamiselt oleme praegu teinud Wasteland/BP ja King of the Hill läheb praegu hästi.
Steam: www.steamcommunity.com/id/DrCrepsley
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2014 23:32:27 vasta tsitaadiga

Redikate, kirjelduse järgi tundub päris omapärane kogemus jah thumbs_up.gif muide, mis selles olukorras või siis üleüldse seda mängides niiöelda juhtub peale surma saamist? ütleme, et keegi lasebki su maha...ilmselt sada meetrit eemal sekundi pärast ei respawni ja kohe kätte maksma ei lähe icon_biggrin.gif samas natuke liiga karm oleks ka vist kogu senine nö. progress nullida, belongings eemaldada ning cashist ka ilma jätta. kuigi jah, corpse ilmselt tehakse mahalaskja poolt kraamist tühjaks nagunii...
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 01.11.2014 01:01:43 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
muide, mis selles olukorras või siis üleüldse seda mängides niiöelda juhtub peale surma saamist? ütleme, et keegi lasebki su maha...ilmselt sada meetrit eemal sekundi pärast ei respawni ja kohe kätte maksma ei lähe icon_biggrin.gif.


Midagi ei juhtu, alustad "nullist" jälle ja kehtib NLR (newliferule) kus sa ei tohi about 15 minutit tagasi minna sündmuskohale kus viimati surid vaid pead nö unustama mineviku ära icon_biggrin.gif

_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2014 03:10:38 vasta tsitaadiga

remain kirjutas:
Wiltz kirjutas:
muide, mis selles olukorras või siis üleüldse seda mängides niiöelda juhtub peale surma saamist? ütleme, et keegi lasebki su maha...ilmselt sada meetrit eemal sekundi pärast ei respawni ja kohe kätte maksma ei lähe icon_biggrin.gif.


Midagi ei juhtu, alustad "nullist" jälle ja kehtib NLR (newliferule) kus sa ei tohi about 15 minutit tagasi minna sündmuskohale kus viimati surid vaid pead nö unustama mineviku ära icon_biggrin.gif

Respawn time on 5 või 10 min, viimati oli 5min. Peale respawni pead kõik ära unustama, mis vanas elus oli, peale sõprade. Suremis kohtast pead 500m kaugusel olema linnas ja 1000m linnast väljas. Kui sa just medicult revive ei saa. Samuti ei tohi teiselt sinult miskit võtta, näiteks relvi vms, võtta võib aint raha ja muid asju, mis player menüüs on(söögid joogid lockpickid jne)
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 01.11.2014 20:48:46 vasta tsitaadiga

nüüd võib nii paar kuud mitte mängida icon_biggrin.gif kõik serverid hackereid täis icon_razz.gif
Teleport ja asjade spawn.
panin juba eile tähele et väga kirjuks muutund pilt.

Eks lastud jälle vabalt kasutamiseks script lahti.
Ja arvestades kui hea be on siis edu neile kes viitsivad jännata praegu arma 3-me:D

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2014 23:21:19 vasta tsitaadiga

Mõnus, seda Arma 3 modi võiks vabalt DLC pähe müüa ning mina ostaks 100% kindlalt. Veel parem on aga see, et saada on see tasuta ning mitteametliku modi kohta äärmiselt hea kvaliteediga.

RHS: Escalation (US ja RUS varustus, sõidukid, jms)
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 01.11.2014 23:41:29 vasta tsitaadiga

blastcore saab varsti uue versiooni:
http://youtu.be/5-gsw_MkKyg
http://youtu.be/7IsGgpCI11U
praegune blastcore aga saadaval siin
http://forums.bistudio.com/showthread.php?170426-Blastcore-A3-R1

parima tulemuse saavutamiseks kindlasti soovitan JSRS helimodifikatsiooni:
http://forums.bistudio.com/showthread.php?170226-J-S-R-S-2-2-Soundmod


viimati muutis DeTHiCa. 02.11.2014 03:34:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 01.11.2014 23:44:31 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif

campain-is UAV missioonis bug.
Ei ole võimalik kuidagi UAV-d üles saada ja ei õnnestu missioon. thumbs_up.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2014 00:12:45 vasta tsitaadiga

DeTHiCa., blastcore näeb ikka kuradi vinge välja!
_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 03.11.2014 22:38:29 vasta tsitaadiga

Oeh, Epoch mod thumbs_up.gif icon_lol.gif

Auto uhkelt mööda teed veeremas, 3 sõpra autos istumas. Üks mees oli vist kuskilt respawnist asja üles korjatud, kiiver ja truss vaid seljas.
Laulu ja naljaga mindi kuhugile baasi kindlasti, kui järsku nähti meest üle tee silkamas. Vedelikupuudusest lombakas noob, keda taheti alla ajada nagu koera, kaugele oma huumoriga ei jõutud. Naer lõppes ragequitiga vist icon_lol.gif Kabelist korjatud slam miin läks asja ette. icon_cool.gif Õnneks nägin, kui kolakas nurga tagant keeras.
Poistel uhke auto, kindlasti pikalt nunnutanud, kui ükshetk boom. Oi seda sõimu võis palju olla omavahelises chatis icon_lol.gif
RIP mu lollakas haukuv koer keda ma maha ei viitsinud lasta icon_sad.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.11.2014 22:52:41 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Oeh, Epoch mod thumbs_up.gif icon_lol.gif

Viitsid veidi pikemalt kirjutada, kuidas mod ise hetkeseisuga on? Plussid, miinused, mis võiks teisiti olla jms?
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 04.11.2014 17:52:09 vasta tsitaadiga

Endal oli just selline situatsioon... Sain ikka korralikku mindfucki nendel nõidadelt icon_biggrin.gif
Ilmselt tegu oli bug-iga kuna tavaliselt ikka ainult 1 korraga... icon_biggrin.gif




keegi väga osavalt suutnud parkida oma hemtti ära icon_lol.gif



Aga mod ise on ikka väga kõva ja mina enne küll dayz-sse tagasi ei lähe kuni nad pole autosi sinna lisanud..

_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 04.11.2014 19:02:27 vasta tsitaadiga

Jeesh esimene kohtumine selle kapuutsitondiga oli päris ehmatav. Pimedas tagaõues järsku mingid hääled ja pilt hakkas virvendama. Küsisin teistelt, mis teema on temaga, karjusid jookse või sured icon_lol.gif Õnneks sai ta maha lasta suure surmaga. thumbs_up.gif
Lõhkev ilma käteta spooky mooseman on mu lemmik . Pimedas otsid maja läbi, kui järsku kuuled väljas rohus sabistamist, tema Moosemani hääl tekitab kõhedust. esimene koll mängust, mis kõhedust tekitab mingil põhjusel. Ja ta võib suhtkoht dibla olla kohati.
Lasin mingi tegelase maha, tõttasin kepsates lootima teda, maja nurga taga hea teda väkata ka muidugi aga ei. Mooseman muidugi jookseb nuka tagant välja laseb ennast õhku koos minuga. Tulin just ilusa oranzi kaatriga lõbusõidult ja kaotasin magusa looditud varustuse icon_lol.gif
Kolmas nö vastane on Army kellega kõvasti kana kitkuda. Üritanud neid vahest ikka ära killida aga vennad parajalt nutikad. Üks hakkab mind tulistama, kui teine jookseb sind flankima. 1:4 Nende kasuks hetkel icon_mad.gif

Epochil on suudetud "maailmalõpu järgne" keskkond hästi luua vähese lisaga. Mängus sees olles on just sul selline tunne, et oled maailmas üksi ja pead ettevaatlik olema või oled surnud. Spooky, Tont ja Army lisavad Epochile näpuotsaga just selle erilisuse ja see kooslus moodusta meeldiva keskkonna.
Mis veel omamoodi meeldiv on, et põhi relvade saamis koht on kirikud ja väikesed kabelid. See annab erilise kiiksu ja kergelt filmiliku olemise icon_razz1.gif
Nende mineerimine on lõbus hobi eat.gif

Baasiehitust väga harrastanud ei ole, pidavat paras keberniit olema rohkem . Puidust kuuri saab kiiresti üles ehitatud, kui kirve leiad. Muu ninnu nännu jaoks läheb rohkem haruldasemat manti vaja. Mingitel tegelastel on kivisaarele ehitatud baas, ligi pääses vaid kopteriga. Väga uudistama ei läinud, eemalt vaadates oli päris uhke. Endal seiklemised ja jalutamised läbi tehtud hakkab ka vist tasapisi baasi ehitama. Koht enamvähem valmis vaadatud ja kaatri spawn kohad ka teada. Oma paadisild ja puukuur romantilises päikeseloojangus icon_lol.gif

Väga miinuseid märkida ei ole, vb aint info kättesaadavusse kohapeal. Surma saad seal palju aga ikka kisub tagasi mängima thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Arma 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 79, 80, 81  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.