Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Arma 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 79, 80, 81  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010




sõnum 26.10.2014 23:26:21 vasta tsitaadiga

Mida arvate A3L-ist? Ise plaanin just sellepärast arma 3 osta
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 27.10.2014 03:37:03 vasta tsitaadiga

Markokene kirjutas:
Mida arvate A3L-ist? Ise plaanin just sellepärast arma 3 osta


Kumba sa silmas pead kas Altis life või siis Arma 3 Life? Viimasesse saavad sisse ainult põhimõtteliselt valitud inimesed
peale 30 min pikkulist intervjuud teamspeakis ja sul peab olema hea roleplay oskus icon_biggrin.gif

_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010




sõnum 27.10.2014 08:18:20 vasta tsitaadiga

Nii hulll see asi ka pole. Sa pead tegema foorumisse avalduse ju.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 27.10.2014 08:39:01 vasta tsitaadiga

Markokene kirjutas:
Nii hulll see asi ka pole. Sa pead tegema foorumisse avalduse ju.


Altis life-i saad jah niisama mängida olenemata kas oskad inglise keelt või mängid reeglite järgi aga Arma life mille tegevus toimub Riverside-is pead sa registeerima (vanus peab olema vähemalt 16) Peale seda lähed Teamspeaki vestluse kanalisse ja ootad kunas admin sinuga rääkima tuleb. Kui seal normaalselt inglise keelt räägid siis saad kindlasti modi mängima aga kui puterdad inglise keelt siis ei saa. Samas Altis life ei paku sellist rollimängu elamust kuna seal on igasuguseid pärdikuid ja ei maksa oodata ,et politsei mõistlik on. Step-by step guide: http://arma3-life.com/forums/index.php?/topic/13593-getting-whitelisted-on-arma3life-guide/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 27.10.2014 11:02:08 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
Jack.igg, tean tean et see optika seal sedamoodi töötab. Ei mängi päris esimest korda. Asi ongi selles, et ka optikat ette tõmmates ja seal niiöelda hinge kinni hoides õõtsub sihik ikka samamoodi. Ma lihtsalt alguses arvasin, et siin mõeldi midagi muud aga ju siis sõduril peabki käsi niimoodi õõtsuma nagu oleks pidevalt mere peal. Tundub, et selles mängus on võimalik vastasele pihta saada vaid maas lamades, optika ette tõmmates ja siis veel ka !hinge kinni hoides!. Pehmelt öeldes overkill. Kunagi ammu kui sai proovitud veel fade protectioni tagant natuke mängida demo mõttes siis oli ka suurem võimalus vaenlast tabada icon_lol.gif


Ma ei saaks öelda, et ma Arma-s mingi eriline snaiper olen kes puusalt headshotte teeb, aga minu meelest mingit ülemäärast ja ebaloogilist õõtsumist küll pole täheldanud. Loomulikult kui sa peale mõningast sprintimist optika ette võtad, siis rist kõigub päris korralikult, aga selles pole ju midagi ebaloomulikku. Püsti lastes ehk tõesti paarisaja meetri pealt on raske pihta saada (võimatu ei ole), aga põlvelt täiesti normaalne lasta ju - isegi ilma hinge kinni hoidmata.

Mis puutub üldse õõtsumisse läbi optika, siis ole sa nii treenitud kui tahad ei pääse sa sellest mitte kuidagi. Võta mingi asisem õhupüss näiteks ja proovi läbi optika 50m pealt pöidla suurust märki sihtida. Ükskõik mis asendis sa ka ei ole kui püss pole liivakoti või mõne muu statsionaarse toe peal, siis õõtsub ta sul ikkagi täpselt niipalju kui ta parajasti õõtsub.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.10.2014 13:25:29 vasta tsitaadiga

huviline, vaata, me räägime siin erinevatest asjadest...ilmselt. pöidla suurune sihtmärk ja täispikkuses sinu suunas seisev inimene on kaks TÄIESTI erinevat objekti. jah, ma olen nõus, et esimesele on hirmus keeruline 50m pealt pihta saada, ka 10x10cm sihtmärgile oleks hirmus keeruline pihta saada. aga pea ruutmeetrise pindalaga sihtmärgile...hmm, not so much! ning jah ma väidan, et isegi mina suudaksin seda läbi optika sihtides ja peale kerget sörki. võibolla mitte alati ja mitte alati esimese laksuga, kuid mitte ka täieliku ebaõnnestumisega, ja mina ei ole loomulikult elukutseline sõdur icon_biggrin.gif

ma "uurisin" seda õõtsumist eile natuke veel. huvitav on see, et tegelikult esimese paugu ajal on see võrdlemisi minimaalne (kuigi minumeelest siiski pisut ülepingutatud), kuid kuna lask miskipärast siiski tihtipeale kas sihtmärki ei taba või siis lihtsalt koheselt ei tapa siis tuleb nii ehk naa teha veel teine ja kolmas ja võibolla neljas ning ka viies lask. kuid alates teisest lasust hakkab sihik eriti haledalt õõtsuma. kas see ühtib reaalsusega? EI, reaalne on see, et lasul on recoil ja sihik läheb mingil määral paigast ära ning tuleb järgmise lasu jaoks uuesti paika sättida. reaalne ei ole see, et relv jääb peale lasu sooritamist sujuvalt lainetama nagu oleks ümberringi meeletu muutliku suunaga tuul. reaalne oleks aegajalt mõni väiksem teravam liikumine suvalises suunas, reaalne oleks ka teravam sihiku paigast liikumine triggeri vajutamisel. aga sry, selline asi nagu siin mängus...no mina igatahes oma relva handle'mise kogemuse jooksul pole taolist värki kohanud.

nimetatud hinge kinni hoidmine, vähemalt minu mängus toob vaid optika lähemale ehk siis on nagu "additional zoom in" vms, kuid ei mõju absoluutselt mitte kuidagi sihiku õõtsumisele. i mean nothing, võrdlesin seda spetsiaalselt.
aga noh oh well, eks ta siis on nagu ta on, kui paljudele meeldib ja väidetavalt lisab reaalsust siis pole midagi paratu kui tuleb tõdeda, et see mäng pole lihtsalt minu jaoks. ootame arma4 icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.10.2014 13:33:49 vasta tsitaadiga

Wiltz, hinge kinni hoidmine mõjub, oluliselt. Selle sisse zoomimise kaasmõju on lihtsalt selles, et sisse zoomituna õõtsub sama palju pilt kui väljazoomituna hinge kinni mitte hoides. Absoluutväärtusena on õõtsumine aga väiksem.
Seda on näha zoom-sihiku puhul, kus paremklikki all hoides rohkem sisse zoomimist ei toimu.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 27.10.2014 13:38:30 vasta tsitaadiga

Wiltz Osad serverid toetavad sellist mod-i: http://www.armaholic.com/page.php?id=20817
Aktiveeri mod mine 77th JSOC Tactical group public serverisse ja oota HQ platsil millal jaod komplekteeritakse ning saad missioonil kükkis asendis kivimüüril ja maas lamades kasutada seda Ctrl+Space aktiveerib selle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 27.10.2014 13:55:17 vasta tsitaadiga

Wiltz, kus tead ,et realne on ? CoD -st said teada ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2014 14:04:04 vasta tsitaadiga

Kui nüüd reaalsusest rääkida, siis ajateenistusest nagu mäletaks, et 100m pealt oli inimese mõõtmetes sihtmärki üsna keeruline tabada isegi lamavast laskeasendist ja rahulikult sihtides. Seisvat asendit me nii kaugelt isegi ei proovinud.
Et selles osas on Arma 3s vastasele pihta saamine üsna reaalne. Vähemalt minu kogemuse põhjal.

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.10.2014 14:21:08 vasta tsitaadiga

mikk36, ilmselt on sul siis õigus aga noh teisalt, ma ei olegi kunagi üldse proovinud mingis teises "modes" lasta kui seesama "hing kinni" variant. kõik muu tundus päris lootusetu kellegi tabamise seisukohalt.
samas kui selle asja nimi tõepoolest juba kord hold breath on siis võiks ju asi ka niimoodi toimida, et ta tõepoolest vähemalt lühikese ajaühiku vältel õõtsumise piisaval määral kontrolli alla võtab.

Jack.igg, mind huvitas tegelikult ainult selle single player campaigni mängimine, vähemalt esialgu. aga vaatan, et mingi selline mod on vist ka olemas http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=289239208

allavett, 100m ja 50m on ju ka kahekordselt erinev distants. ja samuti oleneb ikka väga palju relvast, optikast ning loomulikult ka mehest, kes kokkuvõttes seda lasku teeb. ajateenistuses oleme me kõik massive amatöörid, seega pole ju väga ime.

anyway, ma ei kurdaks tegelikult ehk isegi millegi üle kui AI (kusjuures üldse mitte põhja lükatud skilli peal) samal ajal mulle headshotte ei teeks kaarega kivi taha kui mina seal oma optika õõtsumist kontrollida üritan icon_lol.gif kusjuures täitsa võimalik, et teile kes te suuremalt jaolt vist mängite online's ja inimeste vastu, tundub kõik see värk üldse natuke teistmoodi...selles osas ei oska kommenteerida, pole proovinud.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.10.2014 19:10:05 vasta tsitaadiga

AI ja selle skilli paikanäppimine on paras raketiteadus kohati, et see oleks piisavalt asjalik, aga mitte üli-inimlik.
Ja isegi kui AI on üli-inimlik, siis teiste inimeste vastu mängimine on endiselt kordades pingelisem. Korduvalt on endal junn täiesti jahe olnud, kui ümberringi on oma tiim kõik maha lastud ja siis üksi kangelast pidanud mängima, et tiim uuesti võidule viia.

Kevadel mängitud TvT: https://www.youtube.com/watch?v=UAlyUfj3VlQ
14 minuti peal hakkab tegevus pihta.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 27.10.2014 19:44:08 vasta tsitaadiga

Ise sai suvel koos 3 Commando Brigade vendadega mingi Takistani missioon tehtud ja oli ka päris huvitav. Lt. Serjames tundus kuidagi nii tuttav nimi olema kui videot vaatasin icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2014 20:53:06 vasta tsitaadiga

Markokene kirjutas:
Mida arvate A3L-ist? Ise plaanin just sellepärast arma 3 osta

Ole valmis annetama 30$ neile, muidu sisse ei saa.
See civ application on suht nalja asi. Neid väga ei huvita, mis sinna kirjutad, peaasi, et sõnade arv ja muud asjad klapiksid.
Intervjuu oli minul 10min. Suht basic asi oli, küsiti erinevaid reegleid, pandi mingitesse tsenaariumitesse ja küsiti kas nii on õige teha jne. Kui oled reeglid korralikult läbi lugend ei tohiks see intervjuu hull olla. Ma isegi tegin paar sõnaviga/ ei tulnud osad sõnad meelde, kuid suutsin korralikult selle lahti seletada, mida ma mõtlen.
Ainuke asi mis mind häirib kogu selle protsessi juures on see, et sa pead pidevalt ootama, et keegi paneks sulle ts-is gold donatori tagi ja saaksid whitelisti. Pidev ootamine käib koguaeg.
Muidu mäng ise on suht hea, serverid võiksid paremad olla. Fps tiksub seal 20-30 ringis, ehk linnas 20 ja alla ja linnast väljas 30 ja peale.
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 28.10.2014 21:13:58 vasta tsitaadiga

A3L Community,
OPEN BETA IS STARTING FROM 27~28 OCTOBER

Kas see tähendab siis seda, et iga mats saab nüüd proovima võib peab ikkagi selle intervjuu tegema ja muud teemad?

_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2014 11:19:13 vasta tsitaadiga

remain kirjutas:
A3L Community,
OPEN BETA IS STARTING FROM 27~28 OCTOBER

Kas see tähendab siis seda, et iga mats saab nüüd proovima võib peab ikkagi selle intervjuu tegema ja muud teemad?

Ma arvan et ikka pead tegema läbi, lihtsalt hetkel on äkki kinni pandud see applicationide vastuvõtmine.
Edit: Civ application pead tegema, donatima ei pea!


viimati muutis november116 29.10.2014 18:35:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertz
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2014




sõnum 29.10.2014 18:17:48 vasta tsitaadiga

Kas keegi siin ka sandboxi harrastab? Ise tihti seal ja venelastel nüüd hardcore Altis. Üksi päris keerulin nende kampadele vastu saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 29.10.2014 18:48:36 vasta tsitaadiga

Mis too endast kujutab ?

Epoch modi kurud, mis teema nede droonidega on ? Lampi tulevad üles. Armee tüübid 3 kesti tilbedanavad ka vahest ringi. See random koll või player kontrollib neid ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MightyO
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2014




sõnum 29.10.2014 19:55:16 vasta tsitaadiga

Selle drooni pead kiirelt alla laskma, aga kui kuuled et droon teeb raporteerimis hääli siis spawnivad AI ja pead AI ära tapma.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 30.10.2014 14:43:37 vasta tsitaadiga

üritasin aru saada, mis selle a3l point on, koduleht on küll "vägev", seal pole kuskil isegi mitte ühe lausega kirjas, millega tegu on. siis mingi video põhjal tundus, et tegu on nö. life simulaatoriga, kus mingid represseeritud arvutinohikud saavad teiste kasutajate kallal menti mängida ja räuskavad kõik läbisegi ilgelt kõva häälega lives, vehkides samal ajal oma pisikese tukiga icon_biggrin.gif kas mul jäi vale mulje või sisuliselt midagi sellist see ongi?
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 30.10.2014 16:09:40 vasta tsitaadiga

Arma3Life on see mod ja tegu on RP modiga.
Arma 3'mes pole see midagi uut, ammu on juba üleval väga tõsised RP communityd nagu näiteks http://www.altislife.co.uk/

Sinu jaoks on see täpselt see, arvutinohikud saavad teiste kasutajate kallal menti mängida ja pisikese tukiga vehkida. Ära palun mitte kunagi ühtegi sellisesse serverisse mine.
Need kes mängivad ja hinnata oskavad teavad täpselt kui kulda väärt sellised asjad on.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 30.10.2014 19:22:56 vasta tsitaadiga

oo...intellektuaal! icon_eek.gif well thats great, seda poleks tõesti ise osanudki arvata, et tegu on modiga, et see on arma3'le tehtud mod ja et kuskil keegi juba"ammu" mängib seda asja. many thankses for share this much value info icon_lol.gif

know-it-all ässa mängimise asemel oleksid võinud kasvõi selle sama paari lause mahus, mis sa siia just täiesti kasutut pläusti trükkisid, kirjeldada hoopis asja sisu ja pointi...või seda miks see mendi mängimine ja autoga tühja välja peal ringi tiirutamine nii hirmus kulda väärt on, et selle nimel ollakse valmis lausa mingit cv'd kirjutama.

on inimesi, kes hindavad hirmus kõrgelt igasuguseid imelikke asju, kindlasti on kõik see nende endi jaoks alati tohutult kulda väärt. ma lootsingi siit aga rohkem sellist kainet ja neutraalset hinnangut kuulda, mitte mingi ülikergelt solvuva fännpoisi hala

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 30.10.2014 21:33:47 vasta tsitaadiga

Wiltz, kuule, nett täis neid life videoid, kui sind huvitaks siis sa oleksid juba ammu ise uurinud. Roleplay on võtmesõna. Ära arva, et kui negatiivses võtmes siin postitad, siis keegi üldse viitsib sulle seletama siin hakata midagi. Vingurid tulevad ja lähevad,huvilised leiavad mängus mingi võlu ja mängivad aastaid.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2014 22:30:41 vasta tsitaadiga

Wiltz, Ma sellepärast kirjutasin, et otseselt kuskil infot selle kohta pole.
Soovid teada, mis mängus sees toimub mine vaata gameplay videoid!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 30.10.2014 23:19:21 vasta tsitaadiga

johhaidii, seda ma ju tegingi...ja sellepärast siin küsisingi seda, mida ma küsisin. või on loogika selline, et peaksin nüüd KÕIK võimalikud gameplay videod läbi vahtima ja siis selle põhjal mingi pildi kokku panema ning arvama/eeldama, et see on korrektne?
ma ei näe eriti pointi üle 3-4 sellise "gameplay" video vahtimise peale aega raisata, kus toimub kas 10+ mintsa lihtsalt sihitult mingi suvalise sõidukiga veeremine või siis eelpool kirjeldatud mängumentide ärplemine. mõtlesin näed, et lihtsam ja kiirem on ehk siin küsida, et whats the big deal. aga tuleb välja, et valesti mõtlesin.

ja ausalt öeldes ma ei soovi teada, mis seal sees toimub. soovisin teada, kas kogu sellel asjal on mingi suurem eesmärk ka või ongi tegu lihtsalt sellise good ja bad rollide kehastamise ja siis enda päevapingete vebraalse väljaelamise vahendiga. gameplay vahtimisest ei pruugi see vastus kunagi välja tulla aga kellelgi, kes on mänginud poleks just kuigi keeruline paari lausega kirjutada.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Arma 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 79, 80, 81  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.