Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: In Win Dragon Rider märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2011 07:56:57 Ülevaade: In Win Dragon Rider vasta tsitaadiga


Esmalt tänan ma In Win'i kes varustas mind selle ülevaate eksemplariga. In Win Dragon Rider on uus kast In Win'ilt mida tutvustati 2010 aasta detsembri kuus. Tegemist on Full Tower kastiga ja seega on tegemist ühe tõsiselt suure kastiga mida me vaatame lähemalt selles ülevaates.


In Win Dragon Rider
Koduleht

Andmed:




Pakendi sisu:

  • In Win Dragon Rider
  • Kasutusjuhend
  • Kõvaketta kinnitused
  • Protsessori toitejuhtme pikendus
  • Suurtele toiteplokkidele eraldi jalatoed
  • Erinevad kruvid
  • Juhtmekinnitused
  • Emaplaadi kõlar
  • Ventilaatori adaptrid



Pakend ja pakendi sisu:


Tegemist on tõsiselt suure kastiga ja samuti on pakend vastav sellele. Kui asju pole pakendist välja võtnud kaalub ta 13 kg ja mis teeb temast ühe tõsiselt suure pakendi ja ka kasti. Pakend on üldiselt üleni ära värvitud ja ei ole selle pealt kokku hoitud nagu oli seda Enermax Volcanus'e puhul mida ma natuke aega tagasi testisin ja millel oli pruuni värvi karp. Kuid nagu ka juba näha siis pakendi esiküljel on draakoni pilt mida ütleb ka kasti nimi Dragon Rider. Ja samuti on esiküljel ära toodud korpuse esikülg ja ka korpuse vasakpoolne külg. Pakendi teisel küljel leiame veelkord korpuse pildi mis on korpuse parempoolne külg. Üldiselt siinkohal plusspunktid pakenduse eest, et ei ole tegemist lihtsalt tavalise pruuni pakendiga.


Pakendi ühel küljel on ära toodud siis kõik andmed mida mida on ka näha siin ülevaate Andmed all. Samuti on näha, et peale on kleebitud kleeps kus on ära toodud siis kasti kaal mis on koos pakendusega 13.30 kg ja korpus ise 11.85kg. Pakendi teisel küljel on ära toodud korpuse põhiasjad mis teevad selle kasti eriliseks või heaks mis on samuti hea asi kui lähed näiteks poodi korpust ostma. Samuti on tekst väikeste piltidega illustreeritud.


Korpus on ka seestpoolt hästi ära pakendatud. On vahtkumm mõlemas osas nii ülal kui ka korpuse alumises osas. Samuti nagu näha on korpus ise veel omakorda üleni tugeva kile sees, et ei saaks veekahjustust või üleüldse mingit kahjustust erinevate asjade eest.


Pakendi sisu on väga suur ja mis ajas mind isegi hämmastama kuna nägin esimest korda, et korpusega on kaasas protsessori toite pikendusjuhe. Nüüdsest ei pea enam protsessori toitejuhet vedama üle videokaardi vaid saab vedada ilusti korpuse tagumisest osast läbi. Veel tuli kaasa palju erinevaid kaabli kinnitusi mis on suur pluss. Millegipärast oli kaks kõvaketta kinnitust eraldi kilekoti sees kuid mis ka natukene erinesid teistepoolest sellega, et sai külje peale kurvi kinnitada kui vaja. Samuti tuli kaasa kasutusjuhend ja emaplaadi kõlar mis on korpustega tavaline. Need kaks musta asja mis on kruvikoti juures on toiteploki toed kui toiteplokk peaks olema pikk siis saab need eraldi veel toiteploki toeks korpuse põhja panna. Mis natukene imelik oli asja juures, et tegemist on peaaegu, et kruvivaba korpusega. Ainult läheb vaja kruve emaplaadi kinnitamisel ja toiteploki kinnitamisel kuid sellejaoks nii palju kruve kaasas.


Kasutusjuhend on väga kirju ja piltidega piisavalt hästi ära illustreeritud. Siinkohal võiks öelda lausa, et tegemist on ühe kõige parema kasutusjuhendiga mida ma näinud olen. Seega ei tohiks tulla kellelgi probleeme paigaldusega. Kasutusjuhend on kahepoolne ja ühel küljel oli õpetus inglise keeles ja teisel pool prantsuse keeles.


Korpus:

Võttes korpuselt kile ümbert ära leiame veel oma korda korpuse eest osadel kohtadel kaitsekilet ja samuti korpuse ülemises osas kus on pesadel kile peal. Rääkides üldandmetest siis on tegemist üleni musta kastiga. Kast on nii väljast must kui ka seest must. Kast ise on Full Tower kast mis toetab seega suurusi Micro-ATX, ATX ja ka E-ATX'i. Materjaliks on 1.0~0.8 mm SECC Steel millele ma eestikeelset tõlget ei oskagi öelda. Korpuse kõrguseks on 556mm, laiuseks 239mm ja pikkuseks 578mm mis on kõvasti suurem tavalisest Midi Tower kastist. Ventilaatoreid on kokku kaasas 5 ja võimalik on paigaldada veel üks ventilaator lisaks. Kui eemalda külje pealt suur 220 mm ventilaator saab sinna paigaldada kuus 120mm ventilaatorit. Näpujälgede osas on tegemist suhteliselt hea korpusega kuna korpus on värvitud selliste ainete ja värvidega, et ei kogu näpujälgi.


Siin on näha seda suurt 220mm ventilaatorit väljaspoolt, samuti on küljepeal lahtine võre kust on hea võimalus tolmul palju sisse minna kuna pole seal ka tolmufiltreid. Võre paremal küljel on ka näha väikest nuppu kust saab lülitada välja küljeventilaatori sinised LED tuled mis on hea asi kellele ei meeldi tuled korpuses. Mis selle korpuse puhul veel huvitav on see, et korpuse parempoolse küljekaane all on mürasummutusmatid mis teevad kindlasti oma töö ära ja samas ka summutavad vibratsiooni mida kõvakettad ja erinevad komponendid tekitavad.


Esimest korda näen ma ka korpust millel oleks paremal küljel ventilaator. Ventilaator seal taga on arvatavasti selleks, et jahutada veel omakorda protsessorit taga poolt ja samuti jahutada ka komponente protsessori ümber. See mis pildil paistab nagu oleks üks koht korpuse küljest seespool ja teisest kohas väljaspool. On tegelikult täies osas väljapoole ja seega aitab hästi kaasa kaablimajandusele kuna lõpuks tuleb kokku sinna tagumisse külge palju juhtmeid. See, et korpusel lõpuks küljekaas peale läheks on tehtud korpuse külg kolmveerand osast laiemaks mis on igati hea asi.


Korpuse esikülg on küll huvitavate lahendustega kuid on suhteliselt tavaline juba tänapäeval, et on võred ees. Kindlasti on see hea selleks, et õhk pääseks korpusesse sisse, aga mis asja miinuseks selle korpuse puhul on see, et puuduvad eest täielikult tolmufiltrid ja ka ülejäänud korpuses pole kuskil tolmufiltreid. Kokku saab paigaldada siis viis asja 5.25 dokki. Samuti on võimalik kõige ülemisse või vastavalt sellesse kuhu sa kõige ülemise 5.25 doki kaitsme paned paigaldada 3.5 tollise ventilaatori kontrolleri või mingi esipaneeli. Kui tavaliselt on kombeks, et need kaitsmed mis korpuse esiküljel on eemaldada nõnda, et võtsid selle kõigepealt täielikult lahti ja siis esikülje tagant poolt oli võimalik need lahti teha. Siis selle korpuse puhul on need kohad väljaspool ja seega väljastpoolt kergesti lahti tehtavad. Kõige all on ka näha, et võimalik see kaitse eemaldada kuid pole ma veel aru saanud mis selle mõte on kuna seal midagi ei asu kui ainult, et ventilaator saab rohkem õhku siis. Ees olev In Win logo hakkab põlema sinist värvi kui arvuti sisse lülitad ja mida ei saa välja lülitada kui tahad. Ette on ka paigaldatud 120mm ventilaator millel puuduvad LED tuled. See valge asi mis seal korpuse ees teebki valgust In WIn logole.


Tagumine külg on suhteliselt tavaline kuid mis mulle tagumise külje juures meeldib ja üldse selle korpuse juures, et ventilaatori värv sobib tõsiselt hästi kokku korpuse musta värvi tooniga. Kui tavalistel Midi Tower kastidel on 7 laienduspesa siis sellel kastil on kokku neid 8. Samuti nagu kallimate kastide puhul tavaks on toiteploki asetus korpuses allpool. Taga on veel üks 120mm ventilaator ja üleval ka 4 vesijahutus toru. Vesijahutus avasi läheb ka vaja, et USB 3 juhtmed saaks kastist välja tuua kuna sellel kastil pole USB 3 internal headerit. Samuti on veel näha, et korpuse kaaned on võimalik eemaldada lihtsate näppudega keeratavate kruvidega.


Ülevalt on näha, et korpusel on peal kaks 120mm ventilaatori pesa ja üks ventilaator on juba korpusega kaasas. Samuti on tegemist korpuse ainukese ventilaatori pesaga millega pole algselt kaasas ventilaatorit. Et kõrvuti on kaks 120mm ventilaatoripesa saab paigaldada sinna ka 240mm vesijahutuse radiaatori. Korpuse pealmises osas on ka erinevad pordid mida on päris suures koguses: 2xeSATA, 2xUSB 2, 2xUSB 3, 1xFirewire ja mikrofoni ja kõrvaklapi pesa. Samuti on korpuse peal sisse ja väljalülitusnupp ja ka restardi nupp. Samuti on restardi nupu kõrval kõvaketta aktiivsus tuluke mis vilgub õrna oranži värvi.

Siin on ka lähemalt näha korpuse pealmist osa kus on erinevad pordid.


Need on siis erinevad kinnitused mis on selle 5.25 doki mõlemal pool. On nii 5.25 doki kinnitused kui ka kõvaketta kinnitused. Samuti on nende hoidmine minu arust hästi ära lahendatud kuna tavaliselt peab nendele leidma mingi koha, et need ära ei kaoks. Siis seekord saab need panna korpusesse ja kui vaja saab kohe võtta.


Tegemist siis üleminekuga 5.25 tollilt 3.5 tolli peale mis kaasas on. Algselt on ka see 5.25 tolline dokk kohe korpuses sees ja kasutusala talle on see, et kui on mõni 3.5 tolline esipaneel siis paned selle sinna 5.25 doki sisse kuna ette välja ulatuvaid 3.5 tolliseid dokke pole.


Siin pildil on näha seda ühte SSD ketta kinnitust mis kaasas on. Sellele ei ole vaja külge paigalda rohelisi kinnitusi mis kaasas on kuna talle on selle jaoks ehitatud spetsiaalne rööbas kuhu ta sisse lükkad ja koheselt ka kinnitub.


Korpuse sisse minnes on näha, et tegemist on tõsiselt avara kastiga, on suured avad nii korpuse alumises osas kui ka ülemises osas mis tulevad just kasuks kaablite peitmisel. Samuti on ka kaks väiksemat auku kust saab kaableid läbi vedada kui vaja. Siit on veel omakorda näha, et on võimalik paigaldada viis 5.25 tollist komponenti kui vaja. Samuti on võimalik paigaldada kuni kuus 3.5 tollist kõvaketast kui tarvis kuid minu puhul piisas vaid kahest. Kellel on SSD ketas on ka nende peale mõeldud ja on võimalik paigaldada 1 2.5 tolline SSD ketas. Rääkides graafikakaardi pikkusest ei tohiks samuti tulla probleemi ühegi tänapäeva kaardiga kuna mahub kasti ära kuni 320mm videokaart. Kuid mis probleemiks võib tulla on see, et kui hakkad paigaldama SSD ketast ja oled ennem paigaldanud pika videokaardi siis on raske SSD ketta hoidjat kätte saada. Kuid selle eest on videokaarti väga lihtne eemaldada. Algselt ka kui korpuse kaane lahti võtad on 5.25 tollises dokis kõikide kõvaketaste ja 5.25 tolliste dokkide kinnitused. Samuti on kõige ülemises 5.25 tollises dokis 5.25 üleminek 3.5 tollisele, et saaks paigaldada ventilaatori kontrollereid või muid esipaneele. Samuti on ka näha, et algselt kui korpusesse pole midagi paigaldanud on juba päris palju juhtmeid.


Taga on näha veel omakorda, et all ja ülal on avad kust saab kaableid läbi vedada kui on soovi. Samuti on korpuse keskel veel kaks auku. Mida ma pole veel maininud on see, et korpusel on kõik ääred kenasti ära töödeldud ja seega komponente paigaldades ei ole ma enda kätt kuskilt lõhki saanud. Mida ma pole veel maininud on ka see, et taga on suur auk protsessori jahutuse tagaplaadi paigaldamiseks. See on hea just sellepärast, et kui vaja jahutust paigaldada millel tagaplaat siis ei pea sellepärast emaplaati korpusest välja võtma. Korpusel on küljes ka palju väikseid auke nagu näha ja need kuluvad ära selleks, et kaasas on kaks kaablikinnitust mis kinnituvad aukudesse ja kaks kaablikinnitust mis on kahepoolse teibiga.


Tegemist on ka korpuse ainukese kohaga kus on mingigi tolmufilter ja mis on iseenesest mõistetav kuna kui toiteploki paned korpuse sissepoole sooja õhku tõmbama siis see kohe üldse hea pole toiteplokile. Ja kui nüüd poleks tolmufiltrit siis tõmbaks toiteplokk suhteliselt kiiresti tolmu täis. Siin pildil on ka näha nelja kummijalga. Kaasa saab ka veel lisaks kaks tükki neid ja need on selle jaoks, et kui tegemist on tavalisest pikema toiteplokiga siis saab lisaks veel need kaks kummijalga lisada, et need toetaks toiteplokki.


Pildil on näha 8 laienduspesa mis sellel korpusel on. Siin kohal kindlasti peab kohe kiitma In Win'i kuna kui tavaliselt on need kinnitused väga nõrgad ja ei julge kohe ilma kruvideta videokaarti paigaldada siis nende kinnituste puhul on küll nõnda, et võib täitsa julgelt nende kinnitustega videokaarti kinni paigaldada ilma lisakruvideta. Samuti käivad need kinnitused lihtsalt lahti mitte nagu Cooler Master Gladiator 600 puhul kus pidi lausa jõudu kasutama, et saaks need kinnitused esmalt lahti. Rääkides veel videokaardi pikkusest siis ma ka juba mainisin kuid maksimaalne pikkus videokaardile on selles korpuses 320mm mis on piisav kõikide videokaartide paigaldamiseks tänapäeval.


Siinkohal ma olen juba maininud, et korpuse ülemisse ossa saab paigaldada lisaks veel ühe ventilaatori kui vaja. Ja kui on vesijahutus saab sinna paigaldada üldse 240mm radiaatori.


Siin on näha kõvakettaboksi kuhu saab paigaldada kuni 6 kõvaketast ja mille ülal on ka kohe SSD ketta paigaldusboks. Pildilt on näha, et kui videokaart asub SSD kettaga ikka samal kõrgusel siis võib tõesti tulla probleemiks SSD ketta ära võtmine või paigaldamine ilma videokaarti ära võtmata. Samuti mis peaks veel ära mainima, et kõvakettad paigaldatakse sellesse korpusesse nõnda, et nende ühenduskohad jäävad korpuse vasakusse külge.


Sellel korpusel on ka huvitavad jalad selles suhtes, et kui soovid võid neid keerata nõnda kuidas soovid. Kui siis mis natukene halb on see, et ei libise need just hästi ja oleks võib olla parem olnud rattad kohe korpuse all. Korpuse all on ka näha, et on piisavalt suur auk, et toiteplokk saaks õhku. Samuti tõstavad korpuse jalad piisavalt korpust õhku, et õhku oleks piisavalt ligi pääsemas toiteploki juurde.

Lõpptulemus:

Süsteem:

Emaplaat: Asus M4A89GTD PRO
Protsessor: AMD Athlon X3 435 2.9 GHz (@3.49 GHz, 240x14.5, 1.4V, L3 Cache 6MB)
Jahutus: Noctua NH-D14
RAM: Kingston DDR3 HyperX PC-12800 1600MHz 4GB (@1600 MHz, 1.65V, 8-9-8-20)
Videokaart: Gigabyte ATI Radeon HD 4870 512MB (@775/900 MHz)
HDD1: Hitachi 250GB HDP725025GLA380 7200rpm SATA
HDD2: Samsung 200GB HD200HJ SATA
Toiteplokk: Corsair HX520
Windows: Windows 7 Ultimate 32-bit
Korpus: In Win Dragon Rider



On näha, et kõik mahtus ära hästi ja millegagi probleeme ei tulnud kuni ma hakkasin külge panema küljekaani. Probleemiks tuli see, et kuna mul on korpuses Noctua NH-D14 ja külje peal on veel omakorda 220mm ventilaator siis jäi korpuse laius väheks ja küljeventilaator hakkas vastu Noctua NH-D14 soojustoru käima. Probleemi ma lahendasin nõnda, et surusin küljekaane küljes olevat ventilaatorit ja peale seda ei käinud enam jahutuse vastu. Kuna küljekaan on hõre ja kergesti painutav oli seda lihtne teha kuid enne kui teete seda teadke, et teete seda omal vastutusel. Samuti rääkides veel, et videokaardiks on 4870 on veel piisavalt ruumi palju pikemateks videokaartideks. Kaablimajandus meeldis mulle samuti kuna väga palju kaableid sai korpuse parema külje taha ära peita ja samuti tulid seal kasuks erinevad kaablihoidjad ja kinnitajad mis kaasas olid. Millega ma veel natukene puusse panin oli see, et peale jahutuse paigaldamist ei saanud ma enam 5.25 tollisesse dokki oma kinnituste karpi panna kuna ei mahtunud läbi.


Hetkel on mul AMD emaplaadiga kaasas olev tagaplaat ja nagu näha on ruumi veel palju suuremateks tagaplaatideks. Juhtmeid sai lõpuks väga palju parema külje taha pandud ja lõpuks tuli isegi probleemiks see, et kaas ei tahtnud kinni minna kuid kui natukene juhtmeid sätitud sai oli kõik korras.


Siin on ka siis näha kuidas kaasasolevad tuled põlevad korpusel.



Lõppsõna:


thumbs_up.gif Lahe välimus
thumbs_up.gif In Win logo põleb sinist värvi
thumbs_up.gif Palju ruumi kõikide komponentide jaoks
thumbs_up.gif Head kaablipeitmis võimalused
thumbs_up.gif 4 vesijahutuse auku
thumbs_up.gif 220mm ventilaator kaasas ja lisaks veel neli 120mm ventilaatorit
thumbs_up.gif 220mm ventilaatori asemele saab panna kuni kuus 120mm ventilaatorit
thumbs_up.gif Hea kasutusjuhend ja ilus pakend
thumbs_up.gif Mürasummutusmatid külje peal
thumbs_up.gif Korpuse jalad
thumbs_up.gif Protsessori toitejuhtme pikendus
thumbs_up.gif Üleminek 5.25 dokilt 3.5 tollise dokile
thumbs_up.gif 1 dokk SSD ketta jaoks
thumbs_up.gif USB 3, eSATA, Firewire
thumbs_up.gif Palju erinevaid porte
thumbs_up.gif Võimalik paigaldada 240mm vesijahutuse radiaator
thumbs_up.gif Maksimaalne videokaardi pikkus 320mm



thumbs_down.gif Kaalub 12 kg
thumbs_down.gif Suuremad jahutused hakkavad vastu küljeukse ventilaatorit käima
thumbs_down.gif In Win logo ei ole võimalik välja lülitada




Rääkides hinnast maksab korpus 139.90 € Hinnavaatluses
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 11.05.2011 08:07:20 vasta tsitaadiga

Kõik on vägev, kuid ühtegi tolmufiltrit mujal kui 1 pole.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 11.05.2011 08:33:48 vasta tsitaadiga

tore oli lugeda,kuid häiris lõpus antud positiivne hinnang "In Win logo põleb sinist värvi ". Sama hea oleks hakata kiitma, et sata kaabel on roheline, eriti vee, et negatiivses pooles jällegi jäi see positiivne ette.
Tolmufiltrite puudumine on tõesti niru, kuid mind huvitav pigem müratase. On ta ka vaikne?
Kindlasti tekib probleemiks see paneel korpuse peal, kuna inimestel tavaliselt on kombeks panna träni (ajutiselt kasvõi) korpuse peale, siis power nupu kogemata vajutamine võib olla häiriv icon_smile.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haikune
HV vaatleja
haikune

liitunud: 17.03.2011




sõnum 11.05.2011 08:38:21 vasta tsitaadiga

Vabandan lolli küsimuse eest, aga kui nii palju ventikaid korpuses on, siis kuhu ma need kõik ühendan? Emaplaadil nii palju kohti pole ju vist.

Ja paljuga see korpus liigub? (eur)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2011 08:48:21 vasta tsitaadiga

haikune kirjutas:
Vabandan lolli küsimuse eest, aga kui nii palju ventikaid korpuses on, siis kuhu ma need kõik ühendan? Emaplaadil nii palju kohti pole ju vist.

Ja paljuga see korpus liigub? (eur)


Minul oli emaplaadil 3 kohta kuhu need sai ühendada ja toiteplokiga oli kaasas molexi üleminek kuhu sai veel 2 ventilaatorit ära ühendada. Lisaks eesolev In Win logo tahab ka molex ühendust, et põlema hakkaks. Nii, et jah mingi odava toiteplokiga võib jama tulla, et jääb molexeid puudu.

Mismõttes liigub?
Poes on 139 euri.

limp kirjutas:
tore oli lugeda,kuid häiris lõpus antud positiivne hinnang "In Win logo põleb sinist värvi ". Sama hea oleks hakata kiitma, et sata kaabel on roheline, eriti vee, et negatiivses pooles jällegi jäi see positiivne ette.
Tolmufiltrite puudumine on tõesti niru, kuid mind huvitav pigem müratase. On ta ka vaikne?
Kindlasti tekib probleemiks see paneel korpuse peal, kuna inimestel tavaliselt on kombeks panna träni (ajutiselt kasvõi) korpuse peale, siis power nupu kogemata vajutamine võib olla häiriv icon_smile.gif


Nupp käib suhteliselt raskelt nõnda, et seda lihtsalt peale asju pannes restarti või välja ei lülita. Samuti on nupp sissepoole natukene mitte väljapoole. Mürataseme poolest ütleks on vaikne kuna endal on videokaart natuke lärmakam kui ülejäänud asjad korpuses. Youtube's leiad videoülevaadetes selle korpuse ventilaatorite valjust kui väga huvitab ja tahad täpselt teada saada. icon_wink.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.05.2011 09:43:15 Re: Ülevaade: In Win Dragon Rider vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Materjaliks on 1.0~0.8 mm SECC Steel millele ma eestikeelset tõlget ei oskagi öelda.
SECC: Steel, Electrogalvanized, Cold-rolled, Commercial quality
Teras, galvaniseeritud, külmrullitud, kommertskvaliteediga
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 11.05.2011 11:49:11 vasta tsitaadiga

Kui In Win logo eraldi toitega on, siis on seda ju lihtne "välja lülitada" icon_razz.gif
Või sa tahad, et vahepeal põleks ja kui häirima hakkab, lülitad välja?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2011 11:52:57 vasta tsitaadiga

Kuidas nii kõrged hinded on alati kõigil su ülevaadetel. Sooviks rohkem kriitikat
_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2011 13:28:12 vasta tsitaadiga

Põhjalik ülevaade. Eks hinnang on testija enda arvamus, kuid kindlasti ei kuulu hind ega ka välimus kõrgete hinnete hulka ning kuna tolmufiltritega on jama, siis peagi saab ka jahutus halva hinde. Müranumbrid tasub kindlasti sisse kirjutada, sest see on ühe korpuse juures üks põhilisi näitajaid.
Väike kriitika ka lõpptulemuse suhtes - 32bit Windows ei sobi sinna kohe kuidagi icon_wink.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
denis28
HV veteran
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2011 13:33:07 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Põhjalik ülevaade. Eks hinnang on testija enda arvamus, kuid kindlasti ei kuulu hind ega ka välimus kõrgete hinnete hulka ning kuna tolmufiltritega on jama, siis peagi saab ka jahutus halva hinde. Müranumbrid tasub kindlasti sisse kirjutada, sest see on ühe korpuse juures üks põhilisi näitajaid.
Väike kriitika ka lõpptulemuse suhtes - 32bit Windows ei sobi sinna kohe kuidagi icon_wink.gif


raskus on ka pigem plussiks
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 11.05.2011 14:06:25 vasta tsitaadiga

see in win logo on hale ripp off sony walkman-st
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2011 14:55:25 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Kui In Win logo eraldi toitega on, siis on seda ju lihtne "välja lülitada" icon_razz.gif
Või sa tahad, et vahepeal põleks ja kui häirima hakkab, lülitad välja?


Mõtlesin jah seda.

madd0g kirjutas:
Kuidas nii kõrged hinded on alati kõigil su ülevaadetel. Sooviks rohkem kriitikat


Koguaeg ka päris kõrged pole, aga selle korpuse puhul see, et ega eriti võrdlusmomenti mul selliste suurte kastidega pole. Eks ma üritan kriitikat välja ikka tuua, aga no kui ei ole ikka midagi tuua siis ei ole.

UB kirjutas:
Põhjalik ülevaade. Eks hinnang on testija enda arvamus, kuid kindlasti ei kuulu hind ega ka välimus kõrgete hinnete hulka ning kuna tolmufiltritega on jama, siis peagi saab ka jahutus halva hinde. Müranumbrid tasub kindlasti sisse kirjutada, sest see on ühe korpuse juures üks põhilisi näitajaid.
Väike kriitika ka lõpptulemuse suhtes - 32bit Windows ei sobi sinna kohe kuidagi icon_wink.gif


Pole kahjuks sellist seadeldist mis mõõdaks müra samuti on toas suhteliselt ebamäärane seda mõõta kuna ümberringi on nii või naa ka muud mürad mis segavad täpse tulemuse saamist. Kui soovi on täpselt teada saada kui valjud ventilaatorid on siis siit saad kuulata: http://www.youtube.com/watch?v=ruwGBj29rYs keri 5:45 juurde.


tsitaat:
raskus on ka pigem plussiks


See on oleneb inimesest, mina kes käib LAn'il pidevalt on raske kast pigem miinuseks kui plussiks.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 11.05.2011 15:34:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mina kes käib LAn'il pidevalt on raske kast pigem miinuseks kui plussiks.

Kas sa pole kuulnud, et müügil on sülearvutid, noh tead küll nagu raamat näevad välja.
Spoiler Spoiler Spoiler


Täis pointless korpus, ülevaade päris OK
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 11.05.2011 17:01:52 vasta tsitaadiga

Ülevaade on väga ilusti vormistatud ja ladusalt kirjeldatud.

Korpuse enda suhtes tekib mul endal mõningaid küsitavusi (ma pole küll päris sihtgrupp, st. pole mängur, kuid siiski):
- Kas nii paljude ventilaatorite olemasolu on enam põhjendatud? Võib-olla tõesti kui mingi eriti kuum tippprotsessor ja mitu videokaarti sisse panna, aga jah, keskmises tavakonfis vist jahutab ka vähemaga normaalselt ära.
- Võresid ja õhuauke on tõesti ka palju kõikides külgedes. See korpus on juba nagu poolel teel niiöelda päris avatud (üleni võrkkastis) arvuti suunas. Ega tõesti sellise lahenduse puhul ei olegi enam võimalik kõiki auke tolmufiltritega varustada, paratamatult.
- See juhtnuppude ja käepäraste I/O pesade paneel korpuse pealse esiotsas. Jah sellist paigutust esineb paljudel teistelgi korpustel, kuid kas sedasi ei teki pikemal kasutamisel nende ülespidi avatud pesade saastumist ikka sissepudeneva tolmu ja puruga? Võiks mingi kaas või kuppelkopsik seal peal olla ehk?
- Mis teema on nende siniste USB kaablitega, mis korpuse sees alguses juba tolknesid? Kas esipaneeli USB3.0 peab nende abil võtma emaplaadi tagapaneeli USB3.0 välispesadest?
- Tänapäeva suurte korpuste üldine nähtus - väga palju 5,25" lahtreid. Kas reaalselt on kellelgi ka nii palju sedamõõtu seadmeid, et neid kõiki lahtreid ära kasutada (okei, mõnesse käivad siinsel juhul ka 3,5" asjad üleminekuraami abil)?
- Kujutan ette, et nii sakilise välimusega korpuse puhastamine külgekogunevast tolmust ja õhutahmast on päris vaevaline ettevõtmine?
- Kas mürasummutusmattidest on erilist kasu, kui korpus ise on nii paljude avatud võrepindadega?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2011 17:16:34 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
Ülevaade on väga ilusti vormistatud ja ladusalt kirjeldatud.

Vormistus 5+
Teksti on väsitav lugeda, kirjavigu küll ei ole, aga üldine sõnastus on...kummaline.
Kommentaarid: 397 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 332
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2011 17:18:44 vasta tsitaadiga

Nõustun tõesti päris mitmete punktidega mida sa ütlesid. Mingi kuppel oleks tõesti hea seal peal, aga puhastada saab samas neid I/O pesasi mingi suruõhuga. Siniste USB kaabltiega on see teema, et sellel ajal kui see korpus välja tuli poldud veel välja mõeldud sisemist ühendust mis emaplaadi külge läheks ja seega on välised kaablid mis tuleb ühendada emaplaadi tagumiste USB3 pesade külge kui on. 5.25 pesasi on tõesti liiga palju, ja parem võiks selle asemel tänapäeval juba olla kasvõi SSD ketta pesad nende asemel kuna kui palju sa ikka kasutad, DVD kirjutaja, hästi siis ka vendi kontroller ja kolmandaks kui veel siis mingi portide esipaneel kui väga tahad. Lisaks on sellel korpusel ka kohe 2 5.25 dokki minevat sahtlit kus on üleminek ja kõvaketaste ja 5.25 tolliste dokkide kinnitused. Kuid need saab korpusest ära võtta ja võiks midagi muud asemel olla vabalt ka. Puhastamise kohapealt peab ootama natukene aega ja vaatama kuidas see puhastamine toimuma hakkab. Ma pakun pigem, et see mürasummutusmatt on pandud 220mm ventilaatori pärast ja samuti püüab ta natukene kõvaketaste vibratsiooni. See ventilaatorite õigustus nojah, eks ta ole pigem selline teema natukene juba, et mida rohkem seda uhkem ja kui tõesti on ikka mingi tõsiselt kuum protsessor ja palju kaarte kuluvad need ventilaatorid marjaks ära kuna Crossfire ja SLI puhul peaaegu, et osad kaardid just väga palju õhku ei saagi.

Aix, äkki sa mõtled väsitava all pigem seda, et teksti läks natukene paljuks?icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2011 17:21:32 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Aix, äkki sa mõtled väsitava all pigem seda, et teksti läks natukene paljuks?icon_biggrin.gif

Eiei, teksti on täitsa adekvaatne kogus.
Aga just sellised asjad, mis nt küpsuskirjandi juures märkimisväärselt vist just stiilipunkte maha võtaks. Lauseehitus ja sõnakordused jms..
Ei tahaks väga norida samas ka - väga tervitatav tegevus ikkagi uudsest riistvarast ülevaate tegemine icon_cool.gif thumbs_up.gif
Aga loe ise või lase mõnel sõbral enne postitamist tekst kriitilise pilguga üle vaadata icon_wink.gif
Kommentaarid: 397 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 332
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 13.05.2011 16:00:08 vasta tsitaadiga

Enamuse ASUS emaplaatidel on CF Tugi 3 slot laiune. Ükski kaart küll õhuvaevusesse ei jää. Olen uutel mobodel sama näinud. Lillapede värvides mobol võivad kaardid kõngeda õhuvaevuses küll.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
Kreisi kasutaja
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2011 15:15:36 vasta tsitaadiga

Ei hakanud uut teemat tegema. Lihtsalt kommenteeriks, hetkel 52€ odavamal (117vs65€) aga vanemal In-Win FANQUA korpusel on sama kummidega kinnitatud 22cm fan külje peal ja mulle see väga meeldib. Enne kippusid passiivjahutusega emaplaadi komponendid videokaardi kõrval kuumalõksu jääma, siis sellega on terve emaplaat mõnusalt jahe. 12cm fanid sai ASUSE Qfani profiiliga vaikseks keeratud ja puhuvad 1200rpm asemel ~500. Mõnus vaikne jahe kooslus thumbs_up.gif Kahe fani ühendamise jaoks tulevad molexist üleminekud, kelle emaplaadil kõigi 12cm ventikate ühendamise kohti pole.
Põhilised erinevused, mis Dragon Rideriga silma hakkavad on emaplaadi tagumise külje korpuse ventilaatori puudumine, ebamugavam kõvaketaste paigaldus ja vähem väliseid ühenduspesasi. Viimased asuvad korpuse esikülje ülemisel osal. Üldiselt tuleb tunnistada, et mõlemad In Wini korpused meeldivad mulle väga, eriti jahutuslahendus on oma hinna eest FANQUAs täitsa 5+.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: In Win Dragon Rider
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.