Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
sõnum |
|
softis
HV Guru
liitunud: 07.09.2004
|
31.01.2017 17:24:37
|
|
|
Draqula, see "konks" ei ole ju isegi legaalne.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks! |
|
Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
tagasi üles |
|
|
ready
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2005
|
31.01.2017 17:35:50
|
|
|
Need kiirusepiirangud on HERE kaardiga gps.-is enam vähem korrektsed ja reaalaja kiirust näitab ka GPS õieti. Kiirust näitavad valesti Tahvli HERE ja Sygic. Aga välismaal on kiiruse reaalajas kuvamise korrektsus oluline, just neis riikides kus +- ei ole.
|
|
tagasi üles |
|
|
Dogbert
HV Guru
liitunud: 03.05.2004
|
31.01.2017 17:37:47
|
|
|
softis kirjutas: |
Draqula, see "konks" ei ole ju isegi legaalne. |
See pole sealt kaardi pealt esmapilgul arusaadav, kui just ise kohalik ei ole ja täpselt seda kohta ei tunne. Ma jõudsin erinevate kaartide pildid lisada alles pärast tema kommentaari.
Aga jah, kuigi mul värsket streetview pilti ei ole võtta ja ma seda kohta mälu järgi kohe kindlasti ei tunne, ütleksin, et vasakpööre pole ka seal kohas võimalik.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 31.01.2017 22:20:55, muudetud 1 kord |
|
Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
tagasi üles |
|
|
artur-
HV veteran
liitunud: 06.07.2004
|
31.01.2017 18:12:32
|
|
|
Kõik kiidavad HERE mapsi, et saab terve maailma aga mul oli vaja hiina kaarte, ei saanud:(
Google ütleb ka, et neid ei saa.
|
|
Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
1 :: |
1 :: |
68 |
|
tagasi üles |
|
|
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
31.01.2017 18:47:24
|
|
|
artur- kirjutas: |
Kõik kiidavad HERE mapsi, et saab terve maailma aga mul oli vaja hiina kaarte, ei saanud:(
Google ütleb ka, et neid ei saa. |
Hiina ja Korea on jah sellised kahtlased koha nende asjade jaoks
|
|
Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
tagasi üles |
|
|
LKits
HV Guru
liitunud: 06.09.2007
|
|
Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
tagasi üles |
|
|
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
31.01.2017 19:40:58
|
|
|
Garmin StreetPilot + City Navigator China NT on kindasti parim valik. Aga, et tööle saada tuleb väheke vaeva näha. Töötab ilma andmesideta.
|
|
Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
100 |
|
tagasi üles |
|
|
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
31.01.2017 20:45:40
|
|
|
softis kirjutas: |
Draqula, see "konks" ei ole ju isegi legaalne. |
Krt vaatasin et mu autonavi pakub kah sarnast konksu ( kasutab kah Here kaarti tehasepoolt)- see siis kaarti niimoodi sisse kirjutatud
|
|
Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
tagasi üles |
|
|
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
01.02.2017 11:01:48
|
|
|
Kas HERE või MAPS.ME Mis vahet neil on?
|
|
Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
tagasi üles |
|
|
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
01.02.2017 11:39:48
|
|
|
Lauri76 kirjutas: |
Kas HERE või MAPS.ME Mis vahet neil on? |
Spoiler
|
|
Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
tagasi üles |
|
|
LKits
HV Guru
liitunud: 06.09.2007
|
01.02.2017 13:05:22
|
|
|
Täiesti eraldi arendajad ju.
Mis vahet on Bing ja Google otsingumootoritel?
Mul endal igaks juhuks mõlemad olemas, kui välismaale lähen. Paar giga kaartide alla (paar-kolm riiki) ei ole just väga suur maht, kui telefonis 64GB kaart.
Alguses eelistasin Maps.ME-d aga mingil ajal oli sealne info vananenud ja läksin HERE maps peale. Siiani ei kahetse, sest viimasel on POI (huvipunktid, tanklad, kaubanduskeskused jms) palju parema infoga. Lisaks kaubanduskeskustes on maja sisekaardid samuti, mis on VÄGA, VÄGA hea, kui oled võõras kohas.
_________________ itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
tagasi üles |
|
|
DVDRW
HV Guru
liitunud: 13.10.2003
|
02.02.2017 13:10:38
|
|
|
Äppi mis näitaks Swedpanga automaatide asukohti kaardil?
|
|
Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
tagasi üles |
|
|
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
02.02.2017 13:20:22
|
|
|
DVDRW kirjutas: |
Äppi mis näitaks Swedpanga automaatide asukohti kaardil? |
kas swedpanga äpp ei näita enam? kontrollisin. näitab.
_________________ |
|
Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
tagasi üles |
|
|
mikk36
HV Guru
liitunud: 21.02.2004
|
|
Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
tagasi üles |
|
|
DVDRW
HV Guru
liitunud: 13.10.2003
|
02.02.2017 13:25:15
|
|
|
Tänan
Veel küsin, Google mapsis/wazeis navigeerimisel ei saa veel Eesti talunimesid otsida jah?
Ei hakka kunagi saama?
|
|
Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
tagasi üles |
|
|
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.02.2017 13:45:42
|
|
|
DVDRW kirjutas: |
Tänan
Veel küsin, Google mapsis/wazeis navigeerimisel ei saa veel Eesti talunimesid otsida jah?
Ei hakka kunagi saama? |
Waze'i puhul sõltub see vast Eesti waze kogukonna otsusest.
|
|
Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
tagasi üles |
|
|
salatoimik
HV Guru
liitunud: 08.08.2006
|
02.02.2017 18:00:53
|
|
|
Kui keegi viitsib maaameti kaardid ette võtta ja waze-s kõik sisse toksida, siis nagu võiks saada. Miski paarisaja pealise seltskonnaga saaks vast tehtud isegi. Paar tüüpi hakkavad toksima siis krt teab kaua aega võtab
Muidu on google mapsi jaoks ainuke võimalus regio äpis otsing teha ja sealt panna navigeerima (avab google mapsi)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
tagasi üles |
|
|
LKits
HV Guru
liitunud: 06.09.2007
|
|
Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
tagasi üles |
|
|
mikk36
HV Guru
liitunud: 21.02.2004
|
02.02.2017 21:56:08
|
|
|
LKits, võid ehk isegi saada, aga sellest on vähe kasu.
|
|
Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
tagasi üles |
|
|
DVDRW
HV Guru
liitunud: 13.10.2003
|
03.02.2017 08:53:56
|
|
|
Kindlasti on mingi variant need kuidagi mingi skripti abil sisse saada. Kunagi isegi eksportisin Maaameti lehelt kõik talunimed koordinaatidega ja laadisin oma käsi GPSi waypointidena.
Muidugi võiks see olla automaatselt tervele maailmale nähtav Wazeis.
Et ma saaks öelda talu nime ja suvaline võõras saaks kohe navigeerida.
Kui Google Mapsi lisada, siis tekiks ka Wazei automaatselt?
|
|
Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
tagasi üles |
|
|
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
03.02.2017 10:46:55
|
|
|
DVDRW kirjutas: |
Kindlasti on mingi variant need kuidagi mingi skripti abil sisse saada. Kunagi isegi eksportisin Maaameti lehelt kõik talunimed koordinaatidega ja laadisin oma käsi GPSi waypointidena.
Muidugi võiks see olla automaatselt tervele maailmale nähtav Wazeis.
Et ma saaks öelda talu nime ja suvaline võõras saaks kohe navigeerida.
Kui Google Mapsi lisada, siis tekiks ka Wazei automaatselt? |
Mis kujul need talunimed on seal?
Sama nimega talusid on ju palju?
Minuteada automaatselt google maps asjad waze'i ei kandu. Waze'ist google maps'i peaks kanduma info osaliselt, näiteks liiklusõnnetused.
|
|
Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
tagasi üles |
|
|
DVDRW
HV Guru
liitunud: 13.10.2003
|
03.02.2017 11:05:53
|
|
|
Sama nimega tanavaid ja külasid on ka palju.
|
|
Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
tagasi üles |
|
|
softis
HV Guru
liitunud: 07.09.2004
|
03.02.2017 12:30:25
|
|
|
Draqula, Waze pakub GMi tulemusi täitsa edukalt. Eriti näha kui aadressi otsida. Iseasi, kas need õiges kohas olevad punktid on.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks! |
|
Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
tagasi üles |
|
|
mikk36
HV Guru
liitunud: 21.02.2004
|
03.02.2017 14:18:45
|
|
|
Talunimedega pigem see asi, et paljusid nimesid pole vaja tegelikult kaardile kanda, kuna talusid kui selliseid pole seal kas olnudki kunagi (vaid maalapi nimi) või pole talu enam alles pikemat aega.
Teine asi on nendeni korrektne juhatamine, kui sinna teed ei vii või jookseb lähedalt mõni teine tee mööda, mistõttu tuleks ikkagi käsitööd teha.
Kolmas jama on see, et lihtsalt huvipunktidena seda ei saa ka kaardile panna, kuna siis ei ole tulemustes näha normaalselt, et kus see punkt asub enne avamist.
Ise olen kohati teinud nii, et läheb tänava nimeks talu nimi. Nii on pärast tulemustes normaalselt näha seda.
|
|
Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
tagasi üles |
|
|
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.02.2017 19:32:20
|
|
|
Ma ei mäleta kuidas androidis on aga enne iOS 10 oli hea Regios talu üles otsida, panna navigeeri, suunab Mapsi ja sealt saad valida alternatiivse kaardina Waze. Juhatas kenasti taludeni.
Paraku on selle Apple nüüd kinni keeranud, et mapsist edasi alternatiivkaardile liikuda. Usun, et Androidis saab vaikimisi navigatsiooni rakendust valida mispeale regiost saab asukoha edasi anda.
|
|
Kommentaarid: 253 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
|
:: |
1 :: |
0 :: |
223 |
|
tagasi üles |
|
|
|