Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Lühiülevaade: Samsung BX2331 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2011 11:26:16 Lühiülevaade: Samsung BX2331 vasta tsitaadiga


Vana 17 tolline monitor hakkas vanaks juba jääma ja oli plaanis uus monitor osta. Raha sai kogutud natuke aega ja kui raha koos oli piisav ports, sai hakatud uurima mis monitore raha eest saab. Sai uuritud ja puuritud ja lõpuks otsustasin Samsung BX2331 kasuks, millest ka räägin natuke lähemalt selles lühiülevaates.



Samsung BX2331
Samsungi koduleht
Monitor HinnaVaatluses

Tehniline info:

  • Ekraani suurus: 23 tolli
  • Resolutsioon: Kuni 1920x1080 ehk FULLHD
  • Kontrastsus: 1000:1 (Lisaks on tal Dünaamiline Kontrastus, aga numbritest ei räägita täpsemalt.)
  • Heledus: 250 cd/㎡
  • Reageerimisaeg: 2ms
  • Vaatamisnurk: 170˚/160˚
  • Liidesed: 2xHDMI, 1xVGA
  • Kaal: 3,4 kg
  • Voolutarbivus: 26W ja idles 0,3W


Pakendi sisu:

  • Monitor ja jalg
  • Kasutusjuhendid ja garantiilehed
  • VGA kaabel
  • HDMI>DVI kaabel
  • Väline toiteplokk
  • Driveri plaat


Spoiler Spoiler Spoiler


Minnes siis lõpuks monitori juurde räägin lähemalt miks just selle monitori kasuks otsustasin, monitori enda hind on HinnaVaatluses hetkel 165 eurot ja seega vaatasin, et selles hinnaklassis midagi paremat ei olevat ja seega sai see monitor ostetud. Mis sellel monitoril head on see, et ta on LED ehk siis peaks säästma voolu kindlasti, kuid tegemist ei tohiks olla täieliku LED monitoriga ehk siis EDGE LED, mis tähendab siis seda, et LED tuled on aint monitori ääres. Mis LED veel juurde annab jutu järgi seda, et pilt on palju kontrastsem kui tavaline monitor. Samuti mis selle monitori kasuks oli see, et tal on 2 HDMI pesa ja üks VGA pesa ja kaasas on ka HDMI>DVI juhe seega ei ole DVI augu puudust ka monitoril. Mis natuke heidutas, aga mida teadsin juba ostes, et kaasas ei ole HDMI juhet mis võib arvata juba sellepärast pole kaasas kuna see monitor on tõsiselt odav ja odavatele monitoridele tavaliselt polegi eriti nodi kaasas. Kuid mis selle monitoriga veel kaasa tuli on puhastuslapp millega saab monitori puhastada. Rääkides pildikvaliteedist ei saa selle üle kurta kuna on igati väärt oma hinda kuna pilt on selge kuid kui algselt monitori esimest korda tööle paned on pilt tõsiselt ere, kuid seda on võimalik muuta vastavalt kuidas soovid. Mis natuke masendav minu monitori puhul on see, et monitori peaaegu, et keskpunktis on üks surnud/stuck piksel millest ma olen igasuguste programmidega üritanud lahti saada, aga millest ei saa lahti. Rääkides monitori jalast siis on ta tavaline ringikujuline ja mis algselt tuleb monitori külge paigaldada ja mis ei ole üldse raske, monitori saab kallutada taha poole, et oleks teise nurga all, aga mis miinus on, see, et monitori ei saa tõsta kõrgemale või madalamale. Interneti lehtedega on naljakas asi see, et kuna monitor on nii suur ja resolutsioon on 1920x1080 siis enamus lehtedel on nii, et interneti leht on keskel ja 50% on ääred lihtsalt valged kuna lihtsalt leht ei oli nii lai, kuigi HinnaVaatluse foorumis venib foorum laiaks mis tähendab seda, et HinnaVaatluse foorumis on asi korralik ja saab kasutada monitori täis potentsiaali. Minnes 1280x1024 resolutsiooni pealt 1920x1080 resolutsiooni peale ei taha kohe üldse enam tagasi minna väiksema monitori peale kuna ekraan on piisavalt suur ja kõik on hästi näha ekraanil mis just vana monitoriga tuli probleemiks, et osad pildid ei mahtund lihtsalt ekraanile ära kui internetis vaatasid.

Spoiler Spoiler Spoiler
Spoiler Spoiler Spoiler


Tagumine külg on päris lahe selles suhtes, et jooksevad sellised kraavid või kuidas neid nimetada ühest äärest teise mis teeb monitori omalaadsemaks, taga küljel on veel näha, et on 2xHDMI pesa ja üks VGA pesa, monitor ise on tõsiselt peenike, ainult paar sentimeetrit. Mis aitab tal kindlasti seda peeniksust hoida on see, et on väline toiteadapter mitte sisemine. Väline toiteadapter on ka tõsiselt väike võrreldes mu eelmise monitoriga ja kaalu pole ka tal eriti kuna ta on väike. Voolu adapteriga on ainult üks väike jama see, et kui tahad monitori UPS'i taha panna siis seda ei saa kuna vooluvõrgust tulev juhe mis adapteri külge läheb on küll võimalik eemaldada kuid on 2 pinniga ja seega ei ole teda võimalik kuidagi ühendada UPS'i külge. Rääkides veel mis VGA pesa kõrval on siis, tegemist on heli pesaga, ehk siis HDMI juhtme kaudu tuleb heli ja saad enda kõlarid selle monitori pessa ühendada ja seega ei ole vaja ühendada heli juhet arvuti külge kui arvuti asub kõlaritest kaugel.

Spoiler Spoiler Spoiler


Esmalt kui selle monitori kohta uurisin internetist ja lugesin Neweggist ja mujalt, et igal pool tehti maha neid nuppe mis sellel monitoril on, tegemist siis touch nuppudega ja nupud ei ole füüsiliselt olemas vaid monitori all on siis mingid sensorid mis tunnevad puudutust ja reageerivad. Osad kirjutasid internetis, et proovisid 5 minutit neid nuppe kuni lõpuks said monitori tööle, mina tegin ühe vajutuse ja juba läkski monitor tööle, ei saagi nüüd aru kas minul tegemist mingi uue revisiooniga või teised lihtsalt vajutasid monitori esist mitte alust ja sellepärast pole tööle saanud, õnneks enne ostu sain ka monitori näha Elionis ja seal sain ka proovida nuppe ja polnud ka seal mul mingeid probleeme nendega, kuigi seadeid paika panna nende touch nuppudega on natukene halvem kui füüsiliste nuppudega, kuid selle jaoks on Samsungil olemas tarkvara, et saab tarkvara kaudu seadeid muuta kuigi 100% kõiki seadeid ei saa muuta ja tuleb osi asju muuta monitori enda menüüs

Lõpparvamus:

thumbs_up.gif Välimus
thumbs_up.gif Kerge
thumbs_up.gif LED
thumbs_up.gif FULLHD
thumbs_up.gif Suurus
thumbs_up.gif Reageerimisaeg 2ms
thumbs_up.gif 2xHDMI
thumbs_up.gif Heli väljund
thumbs_up.gif Peenike


thumbs_down.gif Touch nupud
thumbs_down.gif Ei saa tõsta kõrgemale ega madalamale
thumbs_down.gif Minul üks surnud piksel
thumbs_down.gif HDMI juhet polnud kaasas
thumbs_down.gif Väline toiteplokk


viimati muutis K3ndu 23.03.2011 14:22:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M|a|D
Kreisi kasutaja


liitunud: 29.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2011 12:27:06 vasta tsitaadiga

kas tõesti on nii, et üks tsentraalne surnud piksel võib monitorile jääda, see ju häirib töötamist, ku kuskil ääres, siis saaks veel aru... mõttetu värk
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2011 12:29:31 vasta tsitaadiga

See on nii pisikene, et hakkab aint silma kui otsid seda või siis valgel taustal. Midagi selle vastu teha ka ei saa, et garantiisse saaks peab olema vähemalt 6 surnud pikslit ja 14 päeva tagastamisõigusega peaksin posti jälle kinni maksma.-.-
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 23.03.2011 13:18:16 vasta tsitaadiga

Mul oli 1x Ordi läpakal 1 roheline surnud pixel, tegin markeriga mustaks ja kohe palju märkamatum thumbs_up.gif
St jah pigem must surnud pixel kui valge.
Minu käest on läbi käinud sadu Dell molusid ja ühtegi surnut pixlit ple veel neil elus näinud. Siit võib teha omad järeldused...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.03.2011 13:33:20 vasta tsitaadiga

K3ndu, eeldan et loetakse ikkagi alampiksleid? (hint: iga nähtav piksel koosneb kolmest alampikslist).
Kui igas värviulatuses surnud nähtav piksel, siis kokku on sul 3 surnud pikslit.
Dellil vähe paremad tingimused U seeria monitoridel näiteks, nähtavasse asendisse kinni jäänud ühest alampikslist piisab juba et välja vahetada monitor, kinnisesse asendisse jäämise puhul vaja 6 kokku.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2011 13:36:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Voolu adapteriga on ainult üks väike jama see, et kui tahad monitori UPS'i taha panna siis seda ei saa kuna vooluvõrgust tulev juhe mis adapteri külge läheb on küll võimalik eemaldada kuid on 2 pinniga ja seega ei ole teda võimalik kuidagi ühendada UPS'i külge.

Ütleks selle peale et oleneb UPS-st. Minu omale saaks kenasti taha panna.

Aga see surnut piksli asi küll suht masendav.

Kuidas vaatenurgad on icon_question.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2011 13:42:45 vasta tsitaadiga

Vaatenurgad on head kuna kui tavareziimis on kannatab juba päris äärest vaadata ja tarkvaraga on võimalik muuta asja veel paremaks, et kui vaatad vasakult või paremalt äärest siis teeb nendelt poolelt vaatamise veel paremaks.

Surnud piksli koha pealt nii palju, et ei tea kas subpixel või lihtsalt pixel igas tahes on ta lillat värvi ja mustal taustal kaob ära ja ka osadel teistel värvidel ka.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002




sõnum 23.03.2011 13:43:38 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
14 päeva tagastamisõigusega peaksin posti jälle kinni maksma.-.-


Maksa post kinni. See tuleb odavam, kui tulevikus monitori müües hinnalangus surnud piksli tõttu.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 23.03.2011 13:47:24 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
tsitaat:
Voolu adapteriga on ainult üks väike jama see, et kui tahad monitori UPS'i taha panna siis seda ei saa kuna vooluvõrgust tulev juhe mis adapteri külge läheb on küll võimalik eemaldada kuid on 2 pinniga ja seega ei ole teda võimalik kuidagi ühendada UPS'i külge.

Ütleks selle peale et oleneb UPS-st. Minu omale saaks kenasti taha panna.

Pikendusjuhtmel ots maha ja see asemele icon_wink.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2011 14:15:21 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
K3ndu kirjutas:
14 päeva tagastamisõigusega peaksin posti jälle kinni maksma.-.-


Maksa post kinni. See tuleb odavam, kui tulevikus monitori müües hinnalangus surnud piksli tõttu.


Võtsin AK-ga ühendust vaatab kas saab ümber vahetada.

EDIT: Tagastada ei saaks kuna kile eemaldatud ja mitu päeva juba kasutuses olnud ja see tähendab ju kasutusjlgi juba.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2011 15:02:57 vasta tsitaadiga

Toide väline? icon_eek.gif

Ma ei teadnudki, et selliseid asju enam toodetakse.Äärmiselt ebamugav ju icon_confused.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2011 15:10:36 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Toide väline? icon_eek.gif

Ma ei teadnudki, et selliseid asju enam toodetakse.Äärmiselt ebamugav ju icon_confused.gif

Aga sa, K3ndu, proovi võimsama toiteplokiga, äkki saad nii sest lahti icon_wink.gif

Endalgi monitoril esineb aeg-ajalt üks sinine stuck pixel, peale natukest mudimist hakkab jälle tööle, aga tea veel kauaks... icon_neutral.gif

_________________
M: AMD Ryzen 5 7600X Box

M: AMD Ryzen™ 9 7900X Desktop Processor
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2011 15:28:03 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Toide väline? icon_eek.gif

Ma ei teadnudki, et selliseid asju enam toodetakse.Äärmiselt ebamugav ju icon_confused.gif


Et monitor õhukeseks saada arvatavasti sellepärast.
Kuid see on tõsiselt väike ja ei tohiks nii kangesti häirida.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004




sõnum 23.03.2011 15:37:32 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Toide väline? icon_eek.gif
Ma ei teadnudki, et selliseid asju enam toodetakse.Äärmiselt ebamugav ju icon_confused.gif

Et monitor õhukeseks saada arvatavasti sellepärast.
Kuid see on tõsiselt väike ja ei tohiks nii kangesti häirida.

Just nii. Tänapäeva monitorid on paljud sellised alla 2cm paksud ja seetõttu toide väline, lisaboonsuena toitejuhe peenem. Milles see äärmine ebamugavus seisneb? Plokk on pisike, kuskil laua taga.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mangroove
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2005




sõnum 23.03.2011 19:49:37 vasta tsitaadiga

Miki-Hiir kirjutas:
K3ndu kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Toide väline? icon_eek.gif
Ma ei teadnudki, et selliseid asju enam toodetakse.Äärmiselt ebamugav ju icon_confused.gif

Et monitor õhukeseks saada arvatavasti sellepärast.
Kuid see on tõsiselt väike ja ei tohiks nii kangesti häirida.

Just nii. Tänapäeva monitorid on paljud sellised alla 2cm paksud ja seetõttu toide väline, lisaboonsuena toitejuhe peenem. Milles see äärmine ebamugavus seisneb? Plokk on pisike, kuskil laua taga.


Rohkem pahna saasta laua all või taga. Lisaks jääb mulle selgusetuks, mis kasu saavad ~95% kasutajatest, kes oma monitori seina peale ei monteeri faktist, et nende uus monitor on 2 cm mitte 3 cm paks?

icon_confused.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004




sõnum 23.03.2011 20:32:18 vasta tsitaadiga

Kenam on ... külje pealt ja ka tagant vaadates. Arvuti ei käi tänapäeval tihti juba enam kuhugi nurka vaid on toa sisustuselement ning silmailu on oluline.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2011 21:12:21 vasta tsitaadiga

Samuti ka õhem tähendab seda, et on kergem mis tähendab seda, et hea transportida kui vaja.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.03.2011 21:37:49 vasta tsitaadiga

K3ndu, kus ta kergem on, kui adapterit pead niikuinii kaasas kandma?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plumbum
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2009




sõnum 23.03.2011 23:21:06 vasta tsitaadiga

Palju te neid monitore ja arvuteid ringi tassite et kaal oluline? Minu arust oleks just hea kui see kola kaaluks suurusjärgus 75-100kg per tükk.
Sest ainus kes reeglina su varandust liigutada tahab on varas ja siis las punnitab nii, et pärak väljas nagu pannivars aga asjad ikka alles.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2011 09:22:38 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
K3ndu, kus ta kergem on, kui adapterit pead niikuinii kaasas kandma?


No ma arvan, et see ära nüüd ei tapa, et ma pean selle paarisaja grammise välise adapteri ka kaasas kandma kui vaja transportida.icon_biggrin.gif
Üleüldse natukene mõttetu teema mille üle vaielda kuna kui soovid võid alati võtta paksema monitori millel pole välist adapterit. Mina valisin selle monitori ja on väline adapter ja on täiesti ükskõik kas ta on väline või sisemine kuna see, et kui mul teda vaja transportida ei ole midagi rasket seda adaptrit kuskile kotti panna.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.03.2011 10:51:51 vasta tsitaadiga

K3ndu, asi pole mitte ära tapmises vaid su argumendis et kaasa haarata on kergem.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2011 11:17:51 vasta tsitaadiga

Mul täpselt sama elukas kodus ja ise väga rahul. Plussid-miinused enamjaolt samad mis teema algataja välja tõi.
Ühtegi surnud pikslit pole silma hakanud... ja ega pole otsinudki.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2011 11:26:47 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Mul täpselt sama elukas kodus ja ise väga rahul. Plussid-miinused enamjaolt samad mis teema algataja välja tõi.
Ühtegi surnud pikslit pole silma hakanud... ja ega pole otsinudki.


Ma pole ka otsinud neid, kui Google valgele lehele sattusin hakkas kohe silma, mõtlesin alguses kärbes oma väljaheite juba ekraanile jätnud, aga talvel pole kärbseid ka ja sai lähemalt vaadatud siis oli näha, et surnud piksel hoopis. icon_sad.gif
Aga asi paistab lahenevat, et vahetatakse surnud piksliga monitor välja. icon_smile.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ibndaud
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2003




sõnum 24.03.2011 16:14:43 vasta tsitaadiga

No minu meelest on just thumbs_up.gif , et toide eraldi. Kui sisemine toide läheb katki, siis tiri terve monitor remonti, aga välise toite puhul paned lihtsalt uue molule sappa ja korras.
_________________
dumb...dumber...dumbest.......................................................microsoft
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 24.03.2011 17:20:58 vasta tsitaadiga

Jep, mõni osavam tinutaja paneb näiteks siis otse arvuti toiteplokist molu käima (üks konvertimine 220VAC to DC12V jälle vähem st hoiad elektrit kokku) icon_wink.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Lühiülevaade: Samsung BX2331 mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.