Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2011 12:49:31 vasta tsitaadiga

Meenub sellega see Aunaste saade "Mida Teie arvate?", kus ühes, selles vaheklipis oli neiu, kes istus muudkui FB's ja siis mees ütles et lähme kinno. Ja siis tibi hakkas oma mobla otsima, et kindlasti peab kaasa võtma. Kui mees küsis, et milleks kinno üldse telefoni vaja kaasa võtta, siis neiu vastas, et siis ma saan kohe panna, kas see film laigib või mitte.

Draqula, oman moblat (juba teist 12a jooksul icon_smile.gif ), aga ma mõtlesin selle massipsühhoosi all seda, et nii kui midagi tekib, siis kohe karjaga joostakse sinna suunas. Nagu ka need klassikalised ON/OFF poodide avamised või Eurode vahetamine. Mul näiteks siiani mõningane kogus EEK-e veel alles.

_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2011 13:08:03 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Meenub sellega see Aunaste saade "Mida Teie arvate?", kus ühes, selles vaheklipis oli neiu, kes istus muudkui FB's ja siis mees ütles et lähme kinno. Ja siis tibi hakkas oma mobla otsima, et kindlasti peab kaasa võtma. Kui mees küsis, et milleks kinno üldse telefoni vaja kaasa võtta, siis neiu vastas, et siis ma saan kohe panna, kas see film laigib või mitte.

Draqula, oman moblat (juba teist 12a jooksul icon_smile.gif ), aga ma mõtlesin selle massipsühhoosi all seda, et nii kui midagi tekib, siis kohe karjaga joostakse sinna suunas. Nagu ka need klassikalised ON/OFF poodide avamised või Eurode vahetamine. Mul näiteks siiani mõningane kogus EEK-e veel alles.


Sain aru, lihtsalt utreerisin natuke icon_smile.gif

Olen täiesti nõus, et teha asju sellepärast et kõik ümberringi teevad on mõttetu. Samas jätta võimalus kasutamata ainult sellepärast, et selle peale tormi joostakse on ka nagu ebaratsionaalne, sisuliselt on see ühiskonna käitumisele allumine, mis sest et vastassuunaline - ikkagi omamoodi massi käitumisele allumine, oma käitumise muutmine/mitte-muutmine tingituna teiste käitumisest.

Kas siis üldse saab sõltumatu olla?

Minu meelest saab - kasutades nii palju kui endale meeldib ja vajadust ning kasu on, sõltumata sellest kui pop see ühiskonnas on.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 18.02.2011 14:10:23 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Alguses oli reit, kus rahvas kõik koos. Siis tekkis orkut ja põhimõtteliselt kogu rahvas jooksis sinna üle. Siis tekkis feissbuuk ja kogu rahvas jooksis jälle sinna. What next?


Ma olen küll asjast nii aru saanud, et rate.ee on alaealiste ja muidu tühikargajate eneseimetlemiskoht. Orkutisse kolisid ratest üle inimesed, kes lihtsalt sotsiaalvõrgustikku otsisid.
Facebook pakub orkutist palju enamat ja sellepärast inimesed sinna üle läksidki.
Isegi omal ajal siunasin FB'd ja vandusin, et ei tee sinna kontot. "Elasin" orkutis ja sain kõik oma vajalikud asjad tehtud. FB'sse pidin aga kolima sellepärast, et enamus tuttavaid kolisid orkutist sinna üle.
Arusaamatu on FB ja orkuti võrdlemine rate.ee'ga. icon_neutral.gif
Tõsi, viimasel ajal on hakanud rate.ee imetlejad nö suureks saama ja oma mentaliteedi ka FBsse võtnud kaasa.

Pigem on asi selline, et neid sotsiaalsaite kiruvad inimesed, kes neid kasutada ja nende võimalusi hinnata ei oska.
Ise kirusin aastaid tagasi ka veel nutitelefone, et milleks neid vaja ja kõik jutud. Nüüd olen ise aega mööda järjest uuemate ja rohkemate funktsioonidega telefone kasutanud, sest vastavalt kasutamisele tuleb ka rohkem nõudmisi, mida vaja oleks.

icon_wink.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delp
HV vaatleja
Delp

liitunud: 30.04.2007




sõnum 18.02.2011 14:45:44 vasta tsitaadiga

FB konto on olemas küll, aga enamjaolt seisab niisama ja külastan seda siis kui tõesti midagi paremat teha pole või tuleb meilile, et keegi on mu seina sodinud või tahab sõbraks saada. Üldiselt on seal aga liiga palju mõttetut müra. Igasugused testid, mis seal on, on ju täielik idiootsuse tipp, a'la "Jukule meeldib aknast piiluda, kuidas sa riideid vahetad". Mängud niisamuti. Ja see, et FB on koht, kus firmad oma turundusstrateegiaid rakendavad, on samuti mulle absoluutselt mittevajalik, aga pohh, no las olla.

Inimene tahab tunda end teiste silmis tähtsana - see on psühholoogiline paratamatus. FB aitab seda tunnet saavutada. Näiteks keegi roogib oma ukseesise lumest puhtaks. Teeb pildi pealekauba ja postitab oma raske töö tulemuse FB seinale, tulevad laigid ja kommentaarid ja tekib tunne nagu olekski tähtis.


viimati muutis Delp 18.02.2011 22:15:34, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2011 16:57:59 vasta tsitaadiga

Kõik, kellele need "laikimised" ja "jagamised" ei meeldi, seda tuleb nüüd juurde - Eesti koolitusmaastiku "Facebooki eksperdid" treenivad firmasid Facebooki jaoks. Lahe äriidee, või mis? icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Ootan põnevusega raamatut "Facebook for Dummies" icon_razz.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 18.02.2011 16:58:56 vasta tsitaadiga

Minu idee oli rajada Facebooki võõrutusravi kliinik icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003




sõnum 18.02.2011 17:05:23 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi juhuslikult viimasel ajal FB-ga on ka tekkinud probleemi, et teavitused ei tule meiliga kohale? Sättungite alt on kõik võimalikud linnukesed pandud, et tahan kõike ja koguaeg meilile saada, aga ometi ei saabu aegajalt olulist infot. Silma torkas see selle peale, et sõbra sünnipäevakutse ei tulnud meilile ja pidin ise minema sündmust FB avarustest jahtima. (Sünnipäevakutse ainult FB kaudu saatmine on muidugi teema omaette, mida heaks ei kiida, aga see selleks) Täna hommikul avastasin aga hoopistükkes, et keski on mind sõbraks lisanud ja meiliga teavitust jälle njetu. Häirib natuke ühesõnaga.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2011 17:14:41 vasta tsitaadiga

Spämmi ei ole läinud? Väga palju liikleb igasuguseid Facebooki-nimelisi spämikirju. Mul aeg-ajalt GMail tõstab Facebooki kirju spämi alla.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003




sõnum 18.02.2011 17:26:08 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Spämmi ei ole läinud? Väga palju liikleb igasuguseid Facebooki-nimelisi spämikirju. Mul aeg-ajalt GMail tõstab Facebooki kirju spämi alla.
Ei paista ühegi alternatiivse sildi all FB kirju - ei thunderbirdi ega gmaili poolt vaadates.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.02.2011 17:29:27 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ootan põnevusega raamatut "Facebook for Dummies" icon_razz.gif
http://www.amazon.com/Facebook-Dummies-Computer-Tech/dp/0470262737
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v6savillem
Aeg maha 30

liitunud: 27.09.2008




sõnum 18.02.2011 18:04:08 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Täna hommikul avastasin aga hoopistükkes, et keski on mind sõbraks lisanud ja meiliga teavitust jälle njetu. Häirib natuke ühesõnaga.

Ega nüüd muud ei aita, kui Türisalu panga kliendiks hakata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2011 18:09:41 vasta tsitaadiga

Noh kui teema juba on siis miks mitte ka oma arvamust avaldada. Mina ei ole kunagi sotsiaalvõrgustike vastu huvi tundnud, ei näe, et seal minu jaoks midagi vajalikku oleks. Facebook oli esimene taoline koht, kuhu konto tegin, olen alati olnud avatud mõtlemisega ja tervitanud kõike uut ja huvitavat. Tõsi, oma rolli mängis ka see, et sõpradel kõigil see olemas ja seltskondades istudes jäi pidevalt tobe tunne sisse, kui kõik mingil teemal arutlesid millest ise polnud kuulnudki, kuna antud teema oli üleval Facebookis, kus mul kontot ei olnud. Tegin siis konto ära, esimesel nädalal tuli hunnikus sõbrakutseid, osad tundsin nimepidi ära, kuid pooled olid kellegi sõprade sõbrad, kes mingil imelikul põhjusel tundsid vajadust ka minu sõbrad olla?! Hea küll, võtsin kõik vastu, mis siis, et kellegagi reaalselt seal ei suhelnud, nüüd vähemalt hakkas seina peale mingeid uuendusi tekkima teiste tegevuste kohta. Sain ka kutseid igasugu mängudesse, milled ka ära proovisin (Farmville, Fishville, Mafia Wars jne..) kuid jube kiiresti tüdinesin, kuna nendel mängudel polnud peale enda leveldamise absoluutselt mitte mingisugust eesmärki. Ka enamus kunagisi koolikaaslasi leidis mind sealt üles, võtsin ka nende sõbrakutsed vastu, kuigi ei näinud sellel erilist pointi.

Mõtlesin samuti nagu mõned eelpool kõnelejad, et kasutan facebooki täpselt nii tihti ja täpselt nii palju kui mul endal reaalselt vaja on, kuid tegelikkuses see asi ei tööta. Kui sul juba Facebook konto on siis kõik eeldavad, et sa kasutad seda väga tihedalt. Seega sain vahepeal paljude pahaste sõpradega suhelda, kellele ei meeldinud, et ma nende eile facebookis saadetud kirjale kohe ei vastanud, kuna neil oli asjaga kiire, või miks ma Facebookis teada ei andnud, et saaremaale sõitmas olen, sest ta oleks tahtnud ka tulla. Samuti küsiti, et miks mul pilte üleval pole, miks ma ei jaga midagi jne... Ühesõnaga tehti mulle selgeks, et poolikult ei ole mõtet antud asja kasutada, kuigi mina just seda teha tahtsin, kasutada niipalju kui minul reaalselt soovi/vajadust on.

Edaspidiste konfliktide vältimiseks kustutasin konto ära, kokku sai ta mul olla kusagil pool aastat. Tegin lihtsalt sõpradele selgeks, et elan kiviajas ja et minuga peab asju arutama telefoni/meili teel, mitte FB kaudu. Ja tõesti ei suutnud ma ikka veel leida seda, mis peaks mind panema kasutama sotsiaalvõrgustikku, terve seal oldud aja jooksul ei olnud mul ühtegi sellist kogemust, millest praegu puudust tunneks. Olgem nüüd ausad, kui ma selle 15 aasta jooksul ei ole tundnud vajadust oma vanade koolikaaslastega suhelda siis mille kuradi pärast peaksin ma seda nüüd tegema?! Milleks omada miili pikkust sõbralisti, kui reaalselt suhtled sealt vaid käputäie inimestega? Need kellega ma suhelda tahan, nendega ma suhtlen reaalelus niigi, tegelen spordi ja muude hobidega, sõpru on päriseluski rohkem kui suhelda jõuan. Ning kui tahan vana tuttavat leida on selleks ka muud vahendid peale Facebooki. Nüüd olen loobunud sotsiaalvõrgustikest, vaevalt, et üldse kunagi ühte uuesti kasutama hakkan, kuigi ei välista midagi. Õnneks läksid RATE ja ORKUT minust mööda, nende kohta ei oska ühtegi sõna öelda. Ma ei ole Facebooki vastane, enamus sõbrad ja ka abikaasa kasutavad seda, elame vabas maailmas, kindlasti leiab enamus sealt midagi endale kasulikku. Nüüd tuli väga pikk jutt, huvitav kas peaksin selle spoilerisse panema?

_________________
Müüa Nintendo Switch Lite Hall
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.02.2011 18:28:20 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Mõtlesin samuti nagu mõned eelpool kõnelejad, et kasutan facebooki täpselt nii tihti ja täpselt nii palju kui mul endal reaalselt vaja on, kuid tegelikkuses see asi ei tööta. Kui sul juba Facebook konto on siis kõik eeldavad, et sa kasutad seda väga tihedalt
Päris nii meelevaldseid avaldusi ma ei teeks. See sõltub ikka konkreetse inimese tutbvusringkonnast.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2011 20:21:50 vasta tsitaadiga

MONGO kirjutas:
"hetketrendi-massipsühoosi-karjamentaliteedi" näide feissbuuk ei meeldi nii paljudele kuid hammustatud õuna (aka Apple) tooteid laikivad kõik.

Samas pole FB konto mitteomamine ju midagi mille üle uhke olla, nagu ka selle omamine, samahästi võiks kekata, et mul on mobiiltelefon või siis et ei ole.

Õuna ei "laigi", pigem vastupidi, kuna üsna samad sõnad, mida juba kirjutasin. Ja ma ei kekanud ainult, vaid põhjendasin ka. Nüüd võid proovida järgmiseid väiteid tuua, et "vastaseid" kuidagi "halvustada", lase aga käia, ehk näkkab, keegi pole ideaalne... icon_smile.gif . Kuigi ma ei saa aru, milleks see sinupoolne FB õigustamine, mis selle mõte on? Tahad sa et kõik sinumoodi mõtleksid? Sellega seostub jällegi ning ka juba kirjutatud sõnadeühend, vaata siia etepoole, see mis sinu quote´s jutumärkides on...
PS: tuli veel üks koomiline hetk meelde, peale seda kui olin konto teinud (sooks pannud female) ja kohe sisse logisin, olid juba 17 meessoost türklast ootamas, et ma nad sõbralisti lisaksin, kommentaarid on liigsed... icon_lol.gif
Samas olen nõus et on inimesi, kellele FB erinevatel põhjustel tõesti vajalik. Ka mulle ju hetkeks oli...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003




sõnum 18.02.2011 21:34:05 vasta tsitaadiga

v6savillem kirjutas:
Fukiku kirjutas:
Täna hommikul avastasin aga hoopistükkes, et keski on mind sõbraks lisanud ja meiliga teavitust jälle njetu. Häirib natuke ühesõnaga.

Ega nüüd muud ei aita, kui Türisalu panga kliendiks hakata.
Ega nüüd asi nii hull ka pole. Pigem mure ongi selles, et ei viitsi koguaeg seal lehel passid ja vaadata, mis toimub ning selleks ongi hea, kui see vähene info, mis võib oluline olla, ka meilitsi kohale tuleb. Tõenäosus, et ma märkan midagi on meili puhul oluliselt suurem kui juhul, kui ma pean ise ennast mingisse portaali kohale vedama ja vaatama, et mis teoksil. Antud juhul kukkuski sedasi välja, et helistasin sõbrale sünnipäeval, et teda õnnitleda ja uurisin, et pidu ka saab? Selgus, et saab küll ja kutsedki FB kaudu saadetud aga mina polnud kipu ega kõppu kuulnud - varemasti olid kõik FB ürituste kutsed postkastis reas olemas.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2011 23:46:48 vasta tsitaadiga

facebook on elu icon_biggrin.gif
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2011 02:46:58 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
facebooki juures häirib raskelt see, et firmad on läinud kergemat teed ja reklaamivad seal oma kampaaniatega, lootes väga odavat ja tõhusat reklaami, ise ei võta ühestki loosimisest ja muust jamast osa, kuna pole kedagi tutvusringis näinud, et keegi oleks midagigi võitnud


Aga miks mitte? See on ju firma jaoks meeletu kokkuhoid. Reklaamimine maksab ikka väga suuri summasid ja facebookis on see kõik tasuta. (kui ei ole, siis parandage mind)


Ja millegipärast kumab siin suurel enamusel facebooki mittekasutajatest ikka selline arvamus läbi, et see on koht kust uusi (neti)sõpru leitakse ja üldse mingite noliferite pleiss. Tegu on ikka rate.ee'st väga erineva kohaga ja kui selle koha eesmärk on uute sõprussuhete loomine, siis facebooki eesmärk on pigem vanade sõprussuhete hoidmine. Mina kasutan seda küll igapäevaselt, st pea koguaeg tiksub ta mõne tab'i peal. Ilmselgelt vajab fb harjumist ja algul orkutist fb'sse üle minnes tundus kõik asi jube segane ja tüütu, kuid nüüd kui orkutisse tagasi vaadata, siis orkut on üks suur bug'ide hunnik. Facebook töötab oma suuruse kohta imekspandavalt hästi. (kuigi vahel ikka paneb vähe kelbast ka)
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomusser
Kreisi kasutaja
tomusser

liitunud: 01.04.2005




sõnum 19.02.2011 11:12:45 vasta tsitaadiga

Oman ka FB s kontot aga noo lihtsalt ei kasuta kuna see asi tundub minujaoks seal liiga kirju.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 19.02.2011 19:03:06 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2011 09:36:30 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:


Aga miks mitte? See on ju firma jaoks meeletu kokkuhoid. Reklaamimine maksab ikka väga suuri summasid ja facebookis on see kõik tasuta. (kui ei ole, siis parandage mind)



Sõltub reklaamist. Need väikesed ametlikud reklaamiaknad ei ole tasuta, kuid need "like" ja "jaga" kampaaniad firmadel - nende eest vist raha ei küsita, kuna nagu keegi eespool ütles peaks see olema facebooki eeskirjadega vastuolus, pole ametlikult reklaam.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tengelbach
HV vaatleja
tengelbach

liitunud: 22.03.2010




sõnum 21.02.2011 15:28:20 vasta tsitaadiga

Kusjuures, FB eeskirjade järgi ei tohi FB kirjaliku loata teha ka selliseid kampaaniaid, kus nõutakse, et hakkaksid fänniks, et mingil loosimisel osaleda või kui juba oled fänn ja pead auhinna saamiseks mingitele küsimustele vastama vms. Ma ei usu, et ükski Eesti firma kunagi FB kirjalikku luba on taotlenud sellise asja jaoks.
_________________
Raamatud -- www.kentraju.com
Kõik grillimisest -- www.tuleroog.ee
Dokumendihaldus -- www.folderit.com/et
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 21.02.2011 15:34:08 vasta tsitaadiga

Kirjalikku luba kampaaniate läbiviimiseks pole vaja.

Allikas
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tengelbach
HV vaatleja
tengelbach

liitunud: 22.03.2010




sõnum 21.02.2011 16:53:08 vasta tsitaadiga

Haa, tänud. Minu allikas: http://www.okia.ee/blog/2010/09/facebookis-reklaamimise-tegelikud-tingimused/ oli kuu paar kuud vanem icon_smile.gif
_________________
Raamatud -- www.kentraju.com
Kõik grillimisest -- www.tuleroog.ee
Dokumendihaldus -- www.folderit.com/et
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008




sõnum 21.02.2011 17:30:23 vasta tsitaadiga

Miks see uus pildivaatmise süsteem nii piix on?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 21.02.2011 17:35:46 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Miks see uus pildivaatmise süsteem nii piix on?

täiesti piix, aga F5-te vajuta siis läheb normaalseks.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.