Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidiga telefoni akumajandus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 23.03.2016 12:39:28 vasta tsitaadiga

Kirjutasin enne Z3C teemas selliselt:

Aku pidavusest niipalju, et alati tasub kontrollida oma Google konto teenused korralikult üle https://myaccount.google.com all Activity controls ning Places you go ehk mobiilis Google Maps Location History teenus sööb isuga taustal akut mis on ka loogiline kui ta iga mingi aja tagant lülitab korra GPS-i sisse, et salvestada niiöelda checkpoint.
Ma ise pole aru saanud, et kuidas lokatsiooniajalugu nii salvestada, et see toimiks ainult siis kui ma reaalselt Google Maps appiga autoga sõites navigeerin. Siis kulutatakse akut nagunii korralikult. Taustal olles niikuinii ei tule täpsus eriti hea lisaks aku kulule.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Minimx38
Kreisi kasutaja
Minimx38

liitunud: 08.09.2010




sõnum 03.09.2016 11:08:58 vasta tsitaadiga

Tere. Kas see on normaalne, et laadija kyljes telefoni aku tyhjeneb seda kasutades? Telefon hetkel uues korteris nagu arvuti ja teleka eest. Ekraan valja lylitada laeb ilusti 100%. Olen proovinud teist laadijat aga teist juhet mitte. Ostsin uue aku kah. Lg g3. Ainult data sees ja taustarakendused suletud enamus.

Ja kas on kellelgi kogemusi hiina akupangaga? telefon.ile ei meeldi see nagu... Kaks korda on oosel seina laadijaga valja lylitanud.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.09.2016 12:50:10 vasta tsitaadiga

Minimx38, juhe peab jämedam olema, peenest juhtmest ei tule piisavalt voolu läbi. olen ise proovind selliseid asju.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minimx38
Kreisi kasutaja
Minimx38

liitunud: 08.09.2010




sõnum 03.09.2016 12:56:02 vasta tsitaadiga

Tänud soovituse eest, ostan uue juhtme. Ehk ongi siis selles asi, arvestades, et laadija juhe on juba noname.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 03.09.2016 22:39:51 vasta tsitaadiga

Ja mis on nende proovitud laadijate maksimaalne võimalik voolutugevus? Mingite 500mA lutsude kasutamisel tõepoolest kasutab telefon ise aktiivse kasutuse puhul suuremat voolu kui laadija anda suudab, pane sinna nii jäme juhe vahele kui tahad.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minimx38
Kreisi kasutaja
Minimx38

liitunud: 08.09.2010




sõnum 04.09.2016 08:35:12 vasta tsitaadiga

Laadija 5v 0.85a
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 04.09.2016 10:21:15 vasta tsitaadiga

Minimx38 kirjutas:
Laadija 5v 0.85a
seda on liiga vähe. alla 1A pole mõtet üldse vaada, 2A ja rohkem oleks juba hea.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 05.09.2016 06:46:32 vasta tsitaadiga

2A piisab jah juba. Lisaks veel selline meetrine kaabel http://www.ebay.co.uk/itm/221626703641
Või kahene http://www.ebay.co.uk/itm/222141459137

Ja laadimine on kohe parem.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Minimx38
Kreisi kasutaja
Minimx38

liitunud: 08.09.2010




sõnum 11.09.2016 09:01:39 vasta tsitaadiga

Leidsin 2.5a sobiva laadija ja probleem kadunud, aku tundub et peab kah kauem vastu nüüd, aitäh.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2016 17:58:50 vasta tsitaadiga

Leidsin kh lõpuks, kuhu mul see aku nii kiirelt tühjeneb. Krdi 4G on jõle tühjaksimeja. Telefon 3G peale lukustada ja peab hea mitu päeva thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2016 21:02:57 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Leidsin kh lõpuks, kuhu mul see aku nii kiirelt tühjeneb. Krdi 4G on jõle tühjaksimeja. Telefon 3G peale lukustada ja peab hea mitu päeva thumbs_up.gif


Huvitav kas siis mitme 4G masti piiri peal tõmbles või mis täpsemalt.
Ei tohiks ju olla nii märgatavat vahet tavaolukorras.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 13.09.2016 07:13:58 vasta tsitaadiga

Võib ka lihtsalt vilets levi olla-maal sai Nexus 6 aku ca 6 tunniga tühjaks, nett väljas oli kenasti pidavus õhtuni, linnas samamoodi, aga nett sees õhtuni.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Minimx38
Kreisi kasutaja
Minimx38

liitunud: 08.09.2010




sõnum 13.09.2016 21:36:22 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Leidsin kh lõpuks, kuhu mul see aku nii kiirelt tühjeneb. Krdi 4G on jõle tühjaksimeja. Telefon 3G peale lukustada ja peab hea mitu päeva thumbs_up.gif


Proovisin, ei muutund midagi
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 14.09.2016 08:27:16 vasta tsitaadiga

Eks see olenebki levi tugevusest. Kui telefon peab enda märgatavaks tegemiseks pidevalt "täiest kõrist röökima", siis saabki aku kiiresti tühjaks. Kui levi on kehv 4G sagedusel, siis saab kiiresti tühjaks 4G-d kasutades ja kui on levi kehv 3G sagedusel, siis vastupidi. Kui on kehv igal sagedusel, siis võimle kuidas tahad, miski olukorda ei paranda - minu kodu on elav näide, sitt levi igal sagedusel ja igal pool. Aku statistika lehel on kogu kodusviibimise aeg mobiililevi rea peal punane, pole vahet kas 3G või 4G või lausa 2G. Ja eelnevast tean, et sama lugu on seal ka Telia ja Elisa leviga.
Kui kodus wifi levist välja lähen või see välja on lülitatud, siis hea kui õhtuni välja veab.

Vähemalt tööl on TELE2 ja Telia signaalid põhjas, samas pool maja on totaalses Elisa leviaugus. Paar inimest meile tööle tulles olid sunnitud Elisa pealt üle kolima, kuna olid suurema osa päevast seal leviaugus. icon_lol.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 14.09.2016 09:06:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kui on kehv igal sagedusel, siis võimle kuidas tahad, miski olukorda ei paranda - minu kodu on elav näide, sitt levi igal sagedusel ja igal pool. Aku statistika lehel on kogu kodusviibimise aeg mobiililevi rea peal punane, pole vahet kas 3G või 4G või lausa 2G. Ja eelnevast tean, et sama lugu on seal ka Telia ja Elisa leviga.

Nagu Matsalus-Telia on kehv igal sagedusel. Elisa on kriipsuvõrra etem. Telefoni aku tühjeneb suisa silmnähtavalt.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2016 11:12:11 vasta tsitaadiga

Kusjuures mul on toas 4G levitugevus siis 3 pulka neljast, ei arvanud et see juba piisavalt nõrk on, et sedasi akut tühjaks tõmbaks
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 14.09.2016 12:02:02 vasta tsitaadiga

No mul o näiteks maal köögilaual ca 10 ruutsendine lapike, kus isegi 3G olemas (3-4 posti viiest). Mukal laua ümber pole 2G-tki. Ja akut kulub mõnuga. Toa keskel näitab 4G, nii kui uudiseid lugema hakkad, on 0, ootad hetke, jälle levi, klikid linki ja postid kaovad. Peegeldused?
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 14.09.2016 15:22:47 vasta tsitaadiga

Läänemaa tundubki selline üksikute asustatud saarekestega suur leviauk olevat vist.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 26.10.2016 16:25:41 vasta tsitaadiga

pidin augustis oma i9300 jaoks uut akut otsima. Peale uurimistööd selgus et
- Hiina võltsakude vältimine on täitsa omaette väljakutse.
- Amazon ja selle sõsarsaidid (.de, co.uk jne) akusid Eestisse ei saada. Ei saada naljalt ka mujale üle riigipiiride.
- "suure mahutavusega" (a la topeltmahutavus) reklaamitud akudest 99.9% on samasugune küsitava kvaliteediga saast nagu hiina akud.
- võltsaku, mis kokkupandud suvalistest või küsitava kvaliteediga elementidest on ohtlik (analoogne Note7 saagaga)

Tundub et osta tasub kahelt firma akusid. Anker (mida ma ühegi valemiga kuskilt uuena kätte ei saanud [müüvad Amazoni kaudu]) ja Extremecells, millel on õnneks eBay's ka outlet.

Siiamaani on tellitud Extremecells'i aku ilusasti töötanud nagu peab. Miinus on standardmahutavus. Ankeri valikus olid ka suurema mahutavusega akud ja standardsest paksema aku puhul ka sellele sobiv telefoni tagakaas.


Tekkis ka täielik mentaalne küsimärk kas julgen enam hankida second hand akusid läpakatele.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2016 16:44:00 vasta tsitaadiga

Sorry, aga see telo on ka sellises vanuses kus on heal juhul vaid jäägid alles icon_rolleyes.gif
Lisaks see pole eriti normaalne telo, s2,4,5,6 vahel sattus pooletoobine s3 icon_lol.gif (see vaid minu arvamus)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 26.10.2016 20:49:07 vasta tsitaadiga

Kuskil siin samas foorumis jagati kontakte firmaga kes Euroopast mida-iganes Eestisse saadavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 04.12.2016 17:21:45 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Sorry, aga see telo on ka sellises vanuses kus on heal juhul vaid jäägid alles icon_rolleyes.gif
Lisaks see pole eriti normaalne telo, s2,4,5,6 vahel sattus pooletoobine s3 icon_lol.gif (see vaid minu arvamus)


see on väheseid enam-vähem talutavas vanuses telosid kus GSM/UMTS modem on veel muust kiibistikust füüsiliselt ja elektriliselt eraldatud (Exynos mitte Qualcomm) ning lukustamata bootloaderiga.

Kui ma tahaks telefoni vaid eputamiseks, oleks teine teema.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokemongo
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2016




sõnum 06.02.2017 12:07:03 vasta tsitaadiga

Polarcell/cellephone, saadavad otse Saksamaalt Eestisse ka. Postikulu paar eurot, sõltub otse akude hulgast. Siiani kogemus on olnud väga hea (originaalilähedane, mõne toote puhul üle, mõne toote puhul pisut alla mahtuvus).
http://www.cellephone.de/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 20.02.2017 20:38:41 vasta tsitaadiga

Mul kasutab akut kõige rohkem Google play ? Mida see toimetab ja kuidas saaks seda vähe piiratud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.02.2017 20:43:54 vasta tsitaadiga

deathdog kirjutas:
Mul kasutab akut kõige rohkem Google play ? Mida see toimetab ja kuidas saaks seda vähe piiratud?
katsu talle force stop ja clear cache teha. play service kipub kokku jooksma, siis hakkab lollitama selliselt.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidiga telefoni akumajandus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.