Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidiga telefoni akumajandus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014




sõnum 08.02.2015 22:12:42 vasta tsitaadiga

Sai küll juba uus aku tellitud aga hidden menust, use fake battery: on ja korras icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aero
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2008




sõnum 10.02.2015 14:59:39 vasta tsitaadiga

Mitu laadimis-tühjenemistsüklit on vaja, et uus aku oma täie mahtuvuseni jõuaks? Mulle tundub, et android 4.1.2 kulutab mu alla 2a vana Xperia Go akut isegi jõudeolekus mitu korda kiiremini kui vana 2.3.x seda tegi icon_sad.gif.

2014. novembris jooksis kokku - ühel päeval lambist, vedeles laual, vajus viimased 10-12% akut nii kiirelt ära, et ma ei märganud. Poole tunniga ilmselt. Ju midagi juhtus akuga. Lülitus välja ja enam voolu sisse ei võtnud. Vol/power klahvikombinatsioon ei aidanud. Käis garantiis, pandi käima ja 4.1.2 peale. Uue tarkvaraga algas aku kestvusega igavene häda ja viletsus. Vanasti kestis min 3-4 päeva ära, vahel ka 5. (Kummaline, et 4.1.2 versiooniga kestis esimene kasutustsükkel tegelikult lausa rekordilised 6 päeva!) Aga sealt edasi oli telefon nagu ära vahetatud icon_smile.gif. Tüüpiliselt ehk 2 päeva venitas välja. Kohati alla 24h. Seda minu kasutuse juures - olen arvuti taga ja telefoni ei näpi, andmeside, wifi väga harva, ööseks lükkan lennuki peale. Võrk on enamasti GSM. Max korra nädalas Waze - sellele kulub tavaliselt 5-10% akut. Kõnesid jaanuaris max 3-4 lühikest kõnet päevas. Ja ikka see f$@¤% asi kesta icon_mad.gif. Veebruari alguses ei kestnud stabiilselt enam 24h ära. Lõuna ajal laen täis, õhtuks ~50 ja öösel (lennukirežiimis) annab otsad. Viisin garantiisse. Pandi uus aku külge, väidetavalt mingi tarkvarauuendus ka jälle.

Uue aku olen laadima pannud 10-15% juures. Mitu tundi siis uue akuga kestnud on selle 10-15%-ni (koos järgneva laadimisega) - 13h ; 23h ; 17h ; 24h. Esimene tsükkel on arusaadavalt lühike sest tõmbasin chrome, dialeri ja waze. (dropbox ja mileage tõmbasin hiljem ja ega rohkem äppe ei kasutagi) Akukasutuse all on tavaliselt ekraan 70-80%, android-süsteem 8%, OS 3%, ooterežiim 2-3% jne.

Asendustooteks anti mingi LG, optimus ?, veel väiksem kui Xperia Go, kasutajaliides kole nagu öö aga aku kestis väga hästi.

Enne garantiisse viimist proovisin ka Battery Doctorit. Alguses nagu oli paranemist näha aga see oli ajutine. Umbes korra nädalas laadis täistsükli ja vist ühe korra kestis 5 päeva ära. Laadimiste statistikaga pani Doktor kohati pange ja töötavate äppide "optimeerimine" on minu meelest häma. Pakkus näiteks uhkelt FB-protsessi killimist aga (jätsin optimeerimata) vaatasin androidi töötavate rakenduste nimekirja, hetkel polnudki ühtki FB-protsessi ega teenust käimas...

Telefoni garantii lõpeb varsti ära, kui ma mingi custom romi või modi paneks ja ebaolulisest jamast vabaneksin, kui palju see aku kestvust pikendab? Tasub vaeva ja riski?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 10.02.2015 15:42:21 vasta tsitaadiga

Xperia Go, kohta on igasuguseid kasutuskogemusi lugeda nii siit foorumist, kui ka nt Elioni E-poe kliendiarvutuste seast,suht loteriimudel, joppab,saad hea telefoni, ei joppa, saad kehva, ma pakun, et riistvara väljalaskeversioonis asi, üks koosteseeria toimib, teine ei toimi. Ma isiklikult arvan, et custom rom võib, aga ei pruugi aidata,samahästi võiksid telefoni ära rootida ja kõik ebaolulise, ka süsteemiäppidest nt google maps, jne jne kinni panna või maha installida. Mul on nt XPERIA MINI PRO ja selle akukestvus sõltub otseselt kasutamistihedusest.Telefon on juba 2,5 aastat vana. Püsima jääb keskmiselt 4-ks päevaks ühe laadimisega, kõned on mul pikemaks läinud,aga wifit kasutan harvem. Mõnikord külma ilmaga veab isegi 5 päeva ja üle sellegi välja. Aga telefon on rooditud,ekraani heledus on viidud ca 32%-le, ebaoluline kinni keeratud, pikki youtube seansse ei tee, muusikat praegu eriti sellega ei kuula, kui mp3 pleierit kuulata, saab 6h juba tühjaks. Sõltub täiesti, kuidas telefoni kasutada.Nimetaks veel, et SE MINI PRO aku on originaalis 1200 mAh, tegelikkuses ca 1050-1100 mAh, Xperia GO peaks olema originaalis 1305 mAh, nii, et miski õgib akut või ei kasuta akut õigesti. UUs aku, peaks saavutama mahutavuse umbes 5 korraga, aga tegelikult see suht individuaalne, kuna telefonides Li-Ioon või Lipo, siis suurt vahet ei ole, ei nõuta enam 0-100% täis laadimist. Aku kasutus saavutab tipu vastavalt sellele, kuidas telefoni kasutad, see ka manuaalideski kirjas, et aku tegelik kasutusvõime võib-olla ametlikust spetsifikatsioonist erinev. On 2 vahet, kas sa teed telefoniga vaid kõnesid või tarbid hullult netti ja multimeediat. See on umbes nii, et kui su harjumused on ressurssinõudlikud siis peadki iga päev laadima, kui oled vähenõudlik, siis peab vastu nii nagu peab. Paremaks sa ei saa. MUl on läpakas, alguses pidas 2 tundi vastu, muutsin harjumusi jne, nüüd peab 4h vastu. Aga kui panen midagi youtubest mängima, kukub kasutus kohe 2-le tunnile, sest siis tarbib akut graafika, wifi ja rakendused. Mul sõber, kellel onvanem läpakas. Aku väis tal ära 3 aastaga ja nüüd on läpakas juhtmega seinas, kuna üle 10 minuti aku ei kesta. Kuigi aku on tal 5500MAh ja minul 4400mAh.

Soovitaks osta uus telefon, kui uue originaalakuga ei toimi, siis ei toimi,pole mõtet raha raisata, samas kui garantii on peal, siis soovitaks läbi rääkida, aku ei ole tegelikult garantiialune kulumaterjal, võiksid pretendeerida sellele, et telefon vigane ja las asendavad samaväärsega, uut sa ei saa. Võimalik, et mingi protsess jääb mällu kinni või on akukontroller telefonil lihtsalt vigane,mõõdab akut ja kasutust valesti. Tarkvara võib korras olla, aga kui riistvara on pekkis siis see ei aita. Omal juhtunud sedasi, et mingi äpp ei sulgu korralikult ja siis ongi, õgib öö otsa akut ja hommikuks on tühi, aitab full restart (power Off/On),sellega tühjendatakse puhvermälu kõikidest protsessidest,nii ootel olevatest kui ja hetkel aktiivsetest. Minu telefon peab restartimata vastu umbes kuu, 2. Selle ajaga saab 95% RAM-ist täis ja hakkab uimerdama.


viimati muutis ab79 10.02.2015 19:36:31, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aero
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2008




sõnum 10.02.2015 16:11:16 vasta tsitaadiga

Esimese 1,5 aastat ja veidi peale - ehk täpselt uue versiooni installini - kestis ju päris hästi. Kui palju ei rääkinud - siis tavaliselt tuli 4 päeva ära thumbs_up.gif. Sellepärast arvan, et riistvara on korras. Mulle tundub, et 4.1.2 on sellele rauale veits liiga raske või lihtsalt ei sobi kokku. Power on/off minu telefonil mingit märgatavat muutust pole toonud. Aegajalt ikka teen seda, igaks juhuks.
Rootimine - kas nii lihtne ongi? http://easyxperiaroot.blogspot.com/2013/07/root-xperia-go-on-jelly-bean.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 10.02.2015 19:40:39 vasta tsitaadiga

Iga väljalaskeversioon sisaldab uuendusi, mina jõudsin sisuliselt teha full-upgrade algversioonist viimasele ehk Gingerbreadist Ice Cream Sandwich'le ükskord. Toimib ja on siiani peal, mingeid custom rom'e pole katsetanud ja ei hakkagi,niikaua, kui hädavajalikud apid normaalselt jooksevad. Tee siis downgrade, äkki aitab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014




sõnum 11.02.2015 11:02:06 vasta tsitaadiga

aero kirjutas:
Esimese 1,5 aastat ja veidi peale - ehk täpselt uue versiooni installini - kestis ju päris hästi. Kui palju ei rääkinud - siis tavaliselt tuli 4 päeva ära thumbs_up.gif. Sellepärast arvan, et riistvara on korras. Mulle tundub, et 4.1.2 on sellele rauale veits liiga raske või lihtsalt ei sobi kokku. Power on/off minu telefonil mingit märgatavat muutust pole toonud. Aegajalt ikka teen seda, igaks juhuks.
Rootimine - kas nii lihtne ongi? http://easyxperiaroot.blogspot.com/2013/07/root-xperia-go-on-jelly-bean.html


Nii lihtne ongi jep.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aero
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2008




sõnum 16.02.2015 09:21:51 vasta tsitaadiga

Tundub, et nüüd - 10 päeva peale akuvahetust - on olukord lõpuks taas normaalne. Esimesed 6 päeva kestis 24h, siis järgnev tsükkel venitas juba pea 2 päeva ära ja sellest järgmine on juba nagu vanasti - ööpäevaga kukkus 100% pealt 80 peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 22.03.2015 21:23:59 vasta tsitaadiga

Sony xperia z3 telefonil tuli uuendus android 5.0, aga peale seda aku pidavus langes ja üldse programmid kipuvad tööd lõpetama suvalisel ajal. Kas on mingi võimalus vanema tarkvara peale tagasi minna?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 22.03.2015 21:44:07 vasta tsitaadiga

Dave20, miks sa seda aku teemas küsid ja mitte Z3 enda mudelipõhises teemas?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 22.03.2015 21:53:20 vasta tsitaadiga

olafsand, Selle pärast, et see akuga ka seotud, et nüüd peab palju halvemini vastu aku. ja usun, et see uuendus tuli teistel sony android mudelitel ka...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 22.03.2015 22:26:38 vasta tsitaadiga

Dave20, seda küll, aga siin sulle downgrade õpetust ei jagata.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2015 22:35:37 vasta tsitaadiga

Tee enne lihtsalt factory reset.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007




sõnum 23.03.2015 00:08:08 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Tee enne lihtsalt factory reset.

või kasuta natuke ehk loksub paika. mis ekraaniaeg näitab? ehk näpid rohkem kui parem väljanägemine?

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 23.03.2015 01:30:17 vasta tsitaadiga

Tegin nüüd tehaseseadete taastamise ära, eks näis kuidas edaspidi töötab...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis888
HV kasutaja
madis888

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2015 16:43:32 Galaxy trend plusi aku %. vasta tsitaadiga

Galaxy trend plusi aku % muutus äkki 30% korraga väiksemaks.
Oli 75% kui õhtul välja lülitasin toite ööseks ja hommikul oli aku % järgi 39%.
Kas selline aku % langemine järsku ka välja lülitatuna võib olla märk aku
mingist veast või on see tarkvara probleem?
Graafiliselt oli ka see järsk langemine näha, kui vaatasin seadistustes aku seadete alt.
Ma proovin praegu ilma toidet välja lülitamata, et kuhu maale aku normaalselt veel
näitab tühjenemist sujuvalt. Võib-olla on see järsk laetuse muutus tingitudki toite
välja lülitamisest näiteks. Et kui toide on kogu aeg sees, siis tarkvara on nagu
pidevas ühenduses akuga ja näit väheneb sujuvalt, vastavalt sellele, mis on
tegelikult laetuse tase...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 05.04.2015 16:58:54 vasta tsitaadiga

Viitab ikkagi akuprobleemile.
Kasuta, jälgi, kuidas akunäit muutub ning kas seade lülitab end "valel" hetkel välja (loe: kuigi akut näib järgi ala pool, veerand, on ta tgelikult tühi).
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aero
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2008




sõnum 16.04.2015 11:18:01 vasta tsitaadiga

aero kirjutas:
Tundub, et nüüd - 10 päeva peale akuvahetust - on olukord lõpuks taas normaalne. Esimesed 6 päeva kestis 24h, siis järgnev tsükkel venitas juba pea 2 päeva ära ja sellest järgmine on juba nagu vanasti - ööpäevaga kukkus 100% pealt 80 peale.


2 kuud hiljem võin öelda, et akuvahetus siiski püsivat muutust ei toonud. Nädala või kahega olid vanad naljad tagasi - mingid päevad v tunnid oli nagu enamvähem ok aga siis hakkas aku taseme graafik äkki lambist 30° nurga all kukkuma. Ekraani sees hoides lausa 1% minutis... Muutus saabus peale ruudu õiguste võtmist. Rookisin kogu solkvara välja (või keelasin ära) ja nüüd jookseb 4.1.2 täitsa sujuvalt. Sisuliselt ooterežiimis kulub akut väga vähe. Näiteks 2d 2h akutoitel ja 72% mahtuvust veel alles.

Ka praegu tekitab mingite tegurite kombinatsioon (näiteks kui olen kasutanud 2 erinevat navigaatorit ja dropboxi vaheldumisi) olukorra kus ooterežiimis kulub 20-30% akut 8 tunniga ... aga see on lahendatav - need protsessid kinni, restart ja korras. Põhjus ilmselt selles, et muutmälu on vaid 512MB. Töötavate rakenduste alt paistab ~300MB kasutatud ja ~100MB vaba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NoMilleks
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 03.08.2015 15:07:27 vasta tsitaadiga

Tahaks teada, kui palju kellelgi reaalselt on bloatware eemaldamine aku pidavust ooterežiimil parandanud? No näiteks Samsungi puhul lihtsalt tehase rom ära rootitud ja kõiksugu Samsungi ja Google ülearune pahn külmutatud? Mõnda aega kasutasin telefoni nii nagu see poest tuli, siis mingi aeg tuli tuju rootida ja pahna külmutada. Ja mitte mingit vahet pole. Öösel näiteks polnud enne ega pole ka nüüd mingit märkimisväärset aku kulu. Kui nii, siis ei peaks tegelt üldse rootimise ja saasta eemaldamisega tõmblema. Ainus mõeldav kasu minu puhul võiks olla see, et saast ei kasuta siis lambist netiühendust. Ja kui mõni asjaarmastaja on pahna külmutamisega liiale läinud, kas seda ohtu siis ei ole, et miski üritab rakendust käivitada taustal, aga see on külmutatud ja siis jääbki üritama, mõjudes aku elueale hoopis negatiivselt?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 03.08.2015 15:30:10 vasta tsitaadiga

Casanova kirjutas:
Tahaks teada, kui palju kellelgi reaalselt on bloatware eemaldamine aku pidavust ooterežiimil parandanud? No näiteks Samsungi puhul lihtsalt tehase rom ära rootitud ja kõiksugu Samsungi ja Google ülearune pahn külmutatud? Mõnda aega kasutasin telefoni nii nagu see poest tuli, siis mingi aeg tuli tuju rootida ja pahna külmutada. Ja mitte mingit vahet pole. Öösel näiteks polnud enne ega pole ka nüüd mingit märkimisväärset aku kulu. Kui nii, siis ei peaks tegelt üldse rootimise ja saasta eemaldamisega tõmblema. Ainus mõeldav kasu minu puhul võiks olla see, et saast ei kasuta siis lambist netiühendust. Ja kui mõni asjaarmastaja on pahna külmutamisega liiale läinud, kas seda ohtu siis ei ole, et miski üritab rakendust käivitada taustal, aga see on külmutatud ja siis jääbki üritama, mõjudes aku elueale hoopis negatiivselt?


Olen ka ise sellele mõelnud thumbs_up.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.08.2015 15:39:51 vasta tsitaadiga

Uutel Androididel polegi mingit vahet ju nendega. Kui oled rakendusele õigused-linnukesed teinud, et saab taustal möllata, siis muidugi.
Muus osas ju tänapäeval pannakse ise ajutiselt seisma rakendused.
Olen ise uninstalli osadele teinud, mis pidevalt taustal jooksid justkui aga pole veel mingit võitu näinud.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 06.09.2015 19:00:17 vasta tsitaadiga

Huvitav kas android telefonil selline asi ka võimalik on või siis mingi äpp, mis piiraks laadimise näiteks 80 protsendi peal? Silmini täis laadimine ei mõju tegelikult akule hästi, vananeb tunduvalt kiiremini. Tavaliselt pistan õhtul laadima ja mingi paari tunniga on täis, ülejäänud 6-7 tundi hoiab siis telefon akut pidevalt täis, mis ei ole üldse hea. Saaks nõndagi, et kui aku täis saab 100 prossa, siis lükkaks laadimise tagant minema ja ööga langeks seal see aku laetus veidikenegi allapoole ooterezhiimis.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 06.09.2015 19:11:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Silmini täis laadimine ei mõju tegelikult akule

elementidel on laadimiskordade arv.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 06.09.2015 19:47:15 vasta tsitaadiga

Liitiumil pidi see laadimiskordade arv niiöelda mahulises mõttes rohkem olema, teisisõnu kas laed 500 korda nullist silmini täis ja tühjaks või 5000 korda tilgutad 50 ja 60 protsendi vahel, sama pidi välja tegema. See öösel 100 protsendi peal olek koormab ilmselt üksjagu seda akut, mul uuel telefonil lipo ka veel, need pidid tiba kiiremini hapuks minema kui tavaline liitium. Ööpäevas mul kulub vast 50 prossa heal juhul seda akut, seega poleks mõtet 100 protsendi peal hoida.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.09.2015 20:19:37 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et kuumuse ja suure koormuse vältimine annab pigem efekti. Omal telefon pea 2 aastat vana ja ei ole märgatavat aku pidamise vähenemist. Pigem on androidi uuendustega hoopis kauem kestma hakanud. Telefon läheb magama minnes iga päev juhtme otsa isegi kui alles 50%. Viimasel ajal kasutanud palju ka hotspoti, siis ka peaaegu koguaeg juhtme otsas nii igaks juhuks icon_smile.gif.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eero6
HV vaatleja

liitunud: 13.03.2009




sõnum 08.11.2015 10:49:25 vasta tsitaadiga

Tere. Kas keegi on paigaldanud LG G4-sile (Beat, LG H735) nn. charging chipi. Netiavarsustest on õpetusi - juhendeid, kuidas G4-le seda kaanele juurde kleepida, aga 4S on vähe teistsugune.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidiga telefoni akumajandus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.