Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 284, 285, 286  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 20.05.2016 09:51:39 vasta tsitaadiga

ok, aga seal on üsna palju variante. millist valida, mis neid vahet jne?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2016 11:18:01 vasta tsitaadiga

Need õpetused on üsna universaalsed, ja FAQ all on tavaliselt kõik kaetud, loe korralikult, ülejala kiirustada pole mõtet.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004




sõnum 20.05.2016 11:33:51 vasta tsitaadiga

Eile olude sunnil oli vajadus elustada oma i9100. Jooksis 4.4 CM 11.0 peal. Automaatselt läks update 5.1 peale, ehk 12.1 ja sellest tulenevalt ebaõnnestus gappsside lisamine, kuna süsteemiruum sai otsa (ka pico, ehk kõige väiksemas mõõdus). 6.0, ehk CM 13.* sama probleem. Seega soovitaksin CM 11.0 ja pico gapps vastavalt siis: http://download.cyanogenmod.org/get/jenkins/90770/cm-11-20141115-SNAPSHOT-M12-i9100.zip ja siit http://opengapps.org/ 4.4 ARM pico. Siis sai tööle ilusti nii gapps kui ka cm.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 20.05.2016 12:26:02 vasta tsitaadiga

jajah...misasi on gapsside? 12.1?

ma saan absoluutselt aru, et kui oled tegelenud, kõlab see kõik täitsa arusaadavalt aga kui pole, siis eo kõla.

Loomulikult ei maksa kiirustada, nagu ei maksa ka oma telot asjatundmatuna käppima hakata. a mis saab kui juhtubki nii, et mingid gapsid ei mahu peale ja kõik on pees ja ainus lahendus on see, t keegi kuskil foorumis ütleb, et "mine loe KKK'd, seal on kõik kirjas"?

noh, olge tänatud...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 20.05.2016 12:32:07 vasta tsitaadiga

Satakas, gapps ehk google apps ehk play pood, youtube, gmail jne icon_wink.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2016 13:02:15 vasta tsitaadiga

Isiklikult tuleb ette kuskil kord aastas heal juhul mingit uue rom'i installimist, seega iga kord on kui nullist alustamine. Päris tõsiselt soovitan xda-dev foorumit lapata. Tundmatute väljendite korral kõrvale google. S2 kohta on seal infot lademetes. Hard brickida on väga raske ja soft brick on ravitav. Üks õhtu lugemist-süvenemist ja garanteerin, et see on sul tehtud.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2016 13:35:43 vasta tsitaadiga

Satakas, mis versioon sul Android praegu on?
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 20.05.2016 13:53:53 vasta tsitaadiga

jajah, ja teinekord kui mul on vaja pimesoolt opereerida, siis selleks on youtube, kust leiab kindlasti hulgaliselt tutooriale. no pimesoolekas on lihtsalt selline piisavalt kerge protseduur, millega on täitsa võimalik ise hakkama saada (nagu tõestas ka nõukogude polaaruurimisgrupi arst). eriti kui meditsiinifoorumeid lugeda arusaamatuid termineid guugeldada. Noh ja lisaks ju ometi youtube! kui millestki veel aru ei saanud.

ok, ilma sarkasmita siis veel kord. mul on ainult üks telefon. ma ei saa riskida selle mingisuguse brikkimisega. ei pehme ega kõvaga. ma ei saa riskida et midagi läheb sutsu vussi ja ma pean järgmised 12 tundi mööda netti taga ajama põhjust ja selle ravi, mida oleks saanud imelihtsalt ka vältida. kogenud isiku abi kasutades.

a kui lihtsalt aidata ei taha/viitsi/pole aega, siis mina isiklikult küll inimestel niisuguste teemadega küll isekatsetamist praktiseerida ei soovita. puhalt vastutustunde pärast. see on umbes sama kui mu jõnglane tahtis ükskord püssirohtu teha. ok, ma siitkohast selle analoogiaga kaugemale ei lähe. ilmselt saab igaüks ise aru, kuidas see edasi kulges.

PS! mul on muide ka paras põhjus, miks ma opsysteemi vahetada tahan. nimelt isik, kelle käes telo vahepeal oli, oskas sinna kuidagi vale firmware peale panna, mille tulemusel mul nüüd sisemälu praktiliselt puudub. s.t. peaks olema 16G. arvuti taha ühendades näitab, nagu oleks 11 vaba aga telefon näitab 1,5 ja kui midagi installida tahan, ütleb üleüldse, et ruumi enam pole. vot nii. olekski tarvis mingit kas uuemat firmwaret (hetkel on 4.1.2.) või soovitavalt vastavat cyanogeni vmt.

aga eks ma matan selle mõtte siis maha, sest....nojah...

arm2004 kirjutas:
Satakas, mis versioon sul Android praegu on?


4.1.2. aga seegi on vale. mingi skandinaavia oma ja see on kaladega. midagi on valesti ja masin ei tööta, nagu peaks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 20.05.2016 14:05:34 vasta tsitaadiga

Satakas, see võiks sobida ehk?
http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/rom-cyanogenmod-13-t3223808
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2016 15:50:51 vasta tsitaadiga

Kui androidi romi vahetamist võrdled pimesoole operatsiooniga, siis ehk tasuks leida keegi kes selle ära teeks. Vastasel juhul sa ju soovid skype kaudu arstilt nõu kuidas endal pimesool välja opereerida. icon_wink.gif

Mis ma ikka norin kui endal õppimise järele huvi pole. icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 20.05.2016 16:00:27 vasta tsitaadiga

tjaa, loen seda õpetust seal. on küll põhjalik. ei saa vaielda.

Backup your current ROM in TWRP or CWM! ok, misasjad on twrp ja cwm ja kus neid müüakse?

Note: If you are using a build earlier than 20160119 nightly or not using one of Lanchon's isorec kernels, you will not be able to use a isorec recovery. This will not apply to people on older versions of android (for older versions of android, KK compatible recovery or higher is all you need). mmm...jajaaa! see on see on see isorec recovery teema jajah, ma tean küll, need lanchoni isorec kernelid on paras p******ss jah, jajaa...no nii oligi arvata, et sellega mingi jama võib tulla...

kui tahan veel gappse kasutada, tuleb repartitsioneerida ma just ise kah mõtlesin, et peaks ikka repartitsioneerima. kui pole varem teinud. ah, et gappsid? misasi, keegi ütles, et googli appipood? aga ma ei saa aru, et kas üldse ilma selleta on mõeldav? et noh muidu teeks kohe paks selle repartitsioneerimise ära, sest ma teen selliseid asju absoluutselt iga päev ja une pealt kah!

ok, ma rohkem edasi ei tsiteeri. loodame, et sarkasm oli kõigile arusaadav ja ma ei pea kordama analoogiat apendektoomia sooritamiseha "täieliku ja põhjaliku juhendi" järgi, mille igaüks kergesti netist leiaks.

ma tänan sind, olafsand, et sa võtsid vaevaks pakkuda, milline mulle sobiks aga see on, nagu taas selgest paistab, kõigest 10% lahendusest. sest ilmselgelt täiesti nullist ikka sellist asja tegema ei hakka icon_biggrin.gif

aga kui keegi tõesti otsesemalt aidata ei viitsi, eks siis kanni sellega.
__________________

Mihkel. kirjutas:
Kui androidi romi vahetamist võrdled pimesoole operatsiooniga, siis ehk tasuks leida keegi kes selle ära teeks. Vastasel juhul sa ju soovid skype kaudu arstilt nõu kuidas endal pimesool välja opereerida. icon_wink.gif


väga asjakohane võrdlus on ju! mõlemad operatsioonid on omas valdkonnas ühed lihtsamatest aga võhikutel täiesti ebasoovitavad omal käel proovida.
muide, kui päris aus olla, siis ma enam-vähem seda ju küsingi, et keegi...no mitte ära teeks otseselt aga juhendaks läbi protsessi lives/skypes/vmt. olen sedasi varemgi teinud aga sellest enam kui 3a möödas.

muide, pimesoole- ja muidki lihtsamaid operatsioone on võimalik "kaugjuhtimise" teel sooritada. mitte küll endale aga ega ma ka endal opsysteemi vahetama hakka icon_wink.gif

Mihkel. kirjutas:
Mis ma ikka norin kui endal õppimise järele huvi pole. icon_smile.gif


jah, ei ole tõesti eriti. seepärast viid ka sina ilmselt auto pigem teenindusse, mitte ei hakka juutuubist õpetusi otsima, kuidas käigukasti vahetada. ja minul näiteks ei tuleks pähegi sind seejuures norida, et sa ise ei viitsi asja "ära õppida". tead, ei jõua inimesed kõike elus ära õppida! ja kui muidu jõuakski, siis vähemalt mitte niimoodi, et õpitakse oma ainsa telefoni peal katsetades - eieiei icon_rolleyes.gif ma ju juba põhjendasin, et ma ei saa lubada et see x ajaks brikistuks. on ju täitsa mõistetav, onju?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2016 17:13:45 vasta tsitaadiga

Satakas, alusta sellest http://galaxys2root.com/galaxy-s2-root/how-to-root-galaxy-s2-gt-i9100-jelly-bean-android-4-1-14-1-2/
Kenasti samm-sammult seletatud ja kõik failid lingitud. kui rooditud, siis vaatab edasi...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2016 17:48:39 vasta tsitaadiga

Satakas kirjutas:


Mihkel. kirjutas:
Mis ma ikka norin kui endal õppimise järele huvi pole. icon_smile.gif


jah, ei ole tõesti eriti. seepärast viid ka sina ilmselt auto pigem teenindusse, mitte ei hakka juutuubist õpetusi otsima, kuidas käigukasti vahetada. ja minul näiteks ei tuleks pähegi sind seejuures norida, et sa ise ei viitsi asja "ära õppida". tead, ei jõua inimesed kõike elus ära õppida! ja kui muidu jõuakski, siis vähemalt mitte niimoodi, et õpitakse oma ainsa telefoni peal katsetades - eieiei icon_rolleyes.gif ma ju juba põhjendasin, et ma ei saa lubada et see x ajaks brikistuks. on ju täitsa mõistetav, onju?


Tegelikult on mu autot ühe erandina ainult teeninduses remonditud, muudel juhtudel ainult ise oma kätekestega, sealhulgas ka mõned käigukastide vahetused ja kusjuures esimesel korral just eelnevalt googlest ja youtubest tuge otsides. Muidugi ma sain su näitest aru.
Mu point oli lihtsalt selles, et kuna õpetusi on kõik kohad täis ning google kõrval olemas, siis ka inimene kes sellest ei huvitu, saab selle tehtud. Liiati kui sa sellega varem kokku puutunud oled. Brickimine on jätkuvalt üsna raske ja iga staatuse juhuks õpetused kiirelt leitavad. Igaljuhul las see OT jääda. Äkki leidub mõni hea inimene kes viitsib selle sul Tartus ära teha või Skype kaudu step-by-step juhendada. icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2016 18:33:46 vasta tsitaadiga

Oleks sa Tallinnas, ma võiks ära teha, aga käsikaudu õpetada küll ei viitsi. See on tüütum kui ise teha.

BTW, kaevasin ise ka just paar päeva tagasi sahtlist enda S2 välja, kuna S4 ekraan sai kildudeks. Õnneks oli veel mingil imelikul põhjusel ära müümata. Kõik seadistused veel alles, lausa lust võtta. Mul on seal seni veel Wanamlite (4.1.2) peal ja kärab küll. Ilus must taust vähemalt.

Nunnult väike S4-ga harjununa. Jääbki ehk suveks käiku (näis, kuna ma viitsin S4 ekraani sebida ja vahetada...). Rohkem võimalusi uputada ja kukutada.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 20.05.2016 19:16:03 vasta tsitaadiga

Satakas, su telefon on väärt 20 eur ju vaid icon_biggrin.gif
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2016 10:05:33 vasta tsitaadiga

täiesti ebanormaalne, "hammustab kätt mis teda toidab"!

i'm out icon_exclaim.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 22.05.2016 09:49:15 vasta tsitaadiga

Satakas, täiesti esmaklassiline suhtumine tasuta abi otsimisel. Braavo.

S2 root'imise keerukuse määravad ära väga mitmed tegurid, näiteks:
a) kas telefonil on praegu CFW või OFW peal?
b) lähtuvalt eelmisest, kas on mõni uuem recovery peal? Tõenäoliselt mitte, kui androidi versioon nii vana on.
c) millist androidi üldse soovitakse peale saada? Vanemat või kõige uuemat? Viimase androidi pealepanek nõuab kogu telefoni failisüsteemi restruktureerimise, mis on tülikas ja aeganõudev protsess.

Lähtuvalt sellest võib kogu ooper võtta kas pool tundi või hea 2-3 tundi -- ja seda ka ainult juhul kui inimene teab samm-sammult mida teha ja kust kõik vajalikud softijupid kätte saada. Ja see on üsna ebatõenäoline, sest tarkvara ja meetodid on iga-aastaselt täienenud ja märkimisväärselt muutunud. Veelgi enam, mida aeg edasi on neid inimesi kes vajavad algset root'imist väga vähe. Enamikel on juba CFW peal ja failisüsteem ümber tehtud, mistõttu ei ole enam mõtet toota juhendeid sellest kuidas nullist asi ära teha.

Kui siia lisada veel su õpitud abitus ja suhtumisest vastu vaatav massiivne pärakusse paigutatud raudora, siis pole tõesti ime, et sa siit abi ei leia.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2016 10:03:13 vasta tsitaadiga

Pole küll kaks ja pool + aastat S2ga mässanud, kuid süsteemid neil kõigil samad.

NULLIST:
1)Tuleb sikutada Adb fastboot
2)Tuleb sikutada oma vajadustele vastav rom + gapps
3)Tuleb sikutadata oma romile vastav recovery ja/või kui on, siis ka täiustatud kernel
4)Ühendad väljalülitatud telefoni kaablida hoides samal ajal hääle miinus nuppu all, läheb põlema sinine/punane/kollane/valge (ei mäleta enam värvust) (telefon laeb omale ADB generic draiverid sisse, eeldusel, et sul on kunagi telefoni draiverid installitud arvutile)
5)Käsureast fastbootiga recovery selga
6)Micro sd'le laadida oma rom, kernel, gapps ja see telefoni sisse
7)Power + hääle pluss nuppu all hoida ja laeb sind recoverysse
8)Installi järjestus = Rom, Kernel, Gapps
9)Wipe dalvic cache
10)Restart ja naudi!

Neid õpetusi koos linkidega siin eelnevalt küll ja küll (olen ka ise pannud kõik üles), lappa vaid ajas tagasi.
S2 oli üks kõige lihtsamaid telefone, kus sai CFW peale lasta ja sisuliselt võimatu peeti keerata. Kui sellega juba hakkama ei saa, siis pole mõtet seda näppida icon_exclaim.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 22.05.2016 11:58:20 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
2)Tuleb sikutada oma vajadustele vastav rom + gapps

Siinkohal ongi konks: viimased gapps'id on nii suured et nad ei mahu enam S2'e kitsasse internal mällu ära ja tuleb läbida eraldi protseduur repartitsioneerimiseks. Ise kasutasin protsessi lihtsustamiseks REPIT tool'i. Aga see töötas, kui mälu mind ei peta, ainult TWRP peal ning lisaks sellele ka ühe spetsiifiliselt TWRP versiooni peal, elik 3.0 andis tala. Jne. icon_smile.gif

Mul endal kulus korralik laupäevane pärastlõuna selle peale -- ja minu telefonil oli varasemast juba CFW peal.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2016 12:14:09 vasta tsitaadiga

DODONPACHI kirjutas:
kjaups kirjutas:
2)Tuleb sikutada oma vajadustele vastav rom + gapps

Siinkohal ongi konks: viimased gapps'id on nii suured et nad ei mahu enam S2'e kitsasse internal mällu ära ja tuleb läbida eraldi protseduur repartitsioneerimiseks. Ise kasutasin protsessi lihtsustamiseks REPIT tool'i. Aga see töötas, kui mälu mind ei peta, ainult TWRP peal ning lisaks sellele ka ühe spetsiifiliselt TWRP versiooni peal, elik 3.0 andis tala. Jne. icon_smile.gif

Mul endal kulus korralik laupäevane pärastlõuna selle peale -- ja minu telefonil oli varasemast juba CFW peal.

No ei tea, olen alati kasutanud zero või slim gappse ja need on seal 30-50mb. Raske uskuda, et ära ei mahu.
Nendega saab hädavajaliku kraami kätte ja siis vastavalt oma vajadustele ülejäänud sitt selga installides juba otse SD kaardile, mitte süsteemi icon_rolleyes.gif

[LISA] Peab uurima, et ega Romi enda sisse pole tehtud script, kus juba muudab mahud automaatselt ümber. Olen ühte S4ja näppinud, millel oli süsteemikas aroma (vmt) installeri scriptiga ümber ehitatud (Usast toodud miskine AT vmt kraam, ei saanud samatmoodi muidu midagi selga panna, kui rezise ei tee - mingid turvalukkud vmt olid sisseehitatud, ei mäleta enam).

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 22.05.2016 12:29:33 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
No ei tea, olen alati kasutanud zero või slim gappse ja need on seal 30-50mb. Raske uskuda, et ära ei mahu.

https://forum.cyanogenmod.org/topic/121515-while-installing-cm13/

Ka kõige väiksem, elik pico, ei sobi enam. See on üsna uus probleem, tekkinud eelkõige CM13-st (Android 6) saati.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2016 12:43:16 vasta tsitaadiga

Seal täitsa puust punaselt.
Here is what I did. Now everything is working.

1. Download pit files.zip from http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/mod-increase-partition-size-t3011162. Unzip. There is I91001GB_3GB.pit file inside

2. Download kernel http://downloadandroidrom.com/file/GalaxyS2/recovery/CWM-KitKatCompatible-i9100.zip. Unzip. There is a zImage file inside

3. Flash using heindall. heimdall flash --KERNEL zImage --repartition --PIT pit_files/I91001GB_3GB.pit --no-reboot --verbose

4. Now system partition is bigger and you can install both CM13 and gapps pico.

Lisaks variant läbi odini see pit fail selga lasta, mis on ka lebo laks.
Endal oli veel 5.0.1 kui mälu ei peta, siis polnud probleeme ja telefon lippas ka kui segane thumbs_up.gif

MM veel liiga pisipehme, et üldsegi nii vanale rauale selga ajada icon_exclaim.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 22.05.2016 13:09:09 vasta tsitaadiga

Jah, kõik on "lebo" senikaua kuniks pole ise läbi teinud kogu seda orgiat, koos kõikide nende võimalike agadega mis tee peal ette tulevad. Ja neid tuleb veel hulgi. icon_smile.gif
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 22.05.2016 19:04:08 vasta tsitaadiga

Mu enda esimene s2 rootimine võttis umbes 2h, järgmine juba 15-20 minutit, et kõik ära tehtud ja uus rom ka peal icon_biggrin.gif
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 23.05.2016 14:22:55 vasta tsitaadiga

Sai ka olude sunnil S2 sahtlist välja võetud (Z3 compactile ootan uut ekraani). CM13 ja gapsid peale aetud, enne muidugi tegin partitsioonid ka ringi, et mahuks. No täitsa asjalik telefon ju. Ja aku peab ikka ka võrreldes selle originaal ROMiga oluliselt paremini. Tundub, et vana akuga võiks isegi mitu päeva kesta. Ooterežiimis võtab nüüd ikka väga vähe voolu. Isegi siis kui wifid ja sünkimised koguaeg sees.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 284, 285, 286  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.