Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Android tahvelarvutid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 25.12.2010 15:40:41 Android tahvelarvutid vasta tsitaadiga

Siia võib postitada igasugus riistvaralist/tarkvaralist arutelu Androidil põhinevatel tahvelarvutite teemal:

Arvatavasti kuuleme CESil, mis jaanuaris toimub, üsna palju nendest aparaatidest thumbs_up.gif Ise ootan huviga, mida näidatakse, et suve teises pooles endale Tegra 2 ja Android 3.0 Honeycombi baasil viisakas ja powerful tablett tekitada...

Ehk saaks mõni mode Androidi teemast minu ja lkraav arutelu siia üle tõsta thumbs_up.gif

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 25.12.2010 16:04:29 vasta tsitaadiga

Näppisin põgusalt ZTE V9't, ekraan oli tuhm ja lahja lahutusega, tundlikus oli ka kehv,Galaxy Padiga pole võrreldav, hind ka muidugi teisest liigast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 22.08.2002




sõnum 25.12.2010 16:59:41 vasta tsitaadiga

kuskohas neid üldse (tallinnas) näppida saaks, teab keegi, on kuskil poodides, esindustes väljas?
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 25.12.2010 17:07:50 vasta tsitaadiga

A-Linki oma saab PP poodides katsuda http://www.photopoint.ee/et/toode/18554/a-link-pad2-tahvelarvuti-7-android
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 25.12.2010 17:37:03 vasta tsitaadiga

lkraav kirjutas:
kuskohas neid üldse (tallinnas) näppida saaks, teab keegi, on kuskil poodides, esindustes väljas?


ZTE ja Galaxy Tab peaks EMT ja Elioni esindustes olemas olema, iPadi leiab vist Klickist
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 25.12.2010 17:42:12 vasta tsitaadiga

Galaxy Tab on suuremates EMTi esindustes olemas jah. Ise näppisin seda nende Rocca Al Mare poes. Polnud väga vigagi, 7 tolli mahtus ilusti kämblasse. UI oli lagine kohati ja hind on muidugi teema mida ei kommenteeri..
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2010 18:27:06 vasta tsitaadiga

Büroomaailmas kah olemas.
link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ndrk
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2010




sõnum 27.12.2010 09:56:09 vasta tsitaadiga

galaxi tab paraku selline telefoni ja arvuti vahepealne. ma ootaks miskist alates 10 tollist, mis asendaks kodust nn internetiarvutit ja android 3.0-ga. 12-13 tolli oleks ideaalne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001




sõnum 27.12.2010 10:14:02 vasta tsitaadiga

Kurb tegelikkus on see, et praegusel hetkel pole iPadile midagi vastu panna, kahjuks, ise eelistaks ka mitte Apple toodet. IPS ekraan on juba selline, et enamusel pole kodudes ligilähedasigi monitore, läpakaid on pärast päris paha vaadata jne jne...
Ootaks ka huviga igasugu uut inffi tablettidest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 27.12.2010 15:07:20 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
Galaxy Tab on suuremates EMTi esindustes olemas jah.
Kõigis Elisa esindustes kah olemas.
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/elisaeesti/posts/165223413521584
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 27.12.2010 19:51:34 vasta tsitaadiga

Teip kirjutas:
Kurb tegelikkus on see, et praegusel hetkel pole iPadile midagi vastu panna, kahjuks, ise eelistaks ka mitte Apple toodet. IPS ekraan on juba selline, et enamusel pole kodudes ligilähedasigi monitore, läpakaid on pärast päris paha vaadata jne jne...
Ootaks ka huviga igasugu uut inffi tablettidest.


Endale tundus Galaxy tabi ekraan igati ok. Mille poolest pole midagi vastu panna, mis seal veel peale ekraani niipalju rohkemat/paremat on ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2010 10:07:34 vasta tsitaadiga

Archosel on päris mitu Androidiga tabletti. Mobiiliosa on välja jäetud ja sellevõrra on hinnad väiksemad, 10 tolline maksab amazonis 299€. Netis olevad ülevaated on ka üsna postiivsed olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaana
HV vaatleja
vaana

liitunud: 15.10.2008




sõnum 29.12.2010 14:34:26 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Archosel on päris mitu Androidiga tabletti. Mobiiliosa on välja jäetud ja sellevõrra on hinnad väiksemad, 10 tolline maksab amazonis 299€. Netis olevad ülevaated on ka üsna postiivsed olnud.


Ilma mobiiliosata on minu arvates sellised seadmed suht mõttetud, sest peaks ju nad olema suht mobiilsed ja igal pool peaks olema neti võimalus.
Pakuvad küll võimalust ühendada netipulgaga aga see pole ikka see.
Paraku tõstab 3g hinda ka tunduvalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 06.01.2011 00:32:32 vasta tsitaadiga

+1

Natukene tulevikust, tundub et kõik androidi tabletid hakkavad jooksma mingisugusel dualcore lahenduse (Tegra 2 ilmselt) ja edumeelsemad neist jooksutavad siis Android 3.0 Honeycombi. Siinkohal väike teaser video:

http://www.engadget.com/2011/01/05/google-shows-off-android-3-0-the-entirely-for-tablet-honeycom/

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 06.01.2011 08:16:31 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
+1

Natukene tulevikust, tundub et kõik androidi tabletid hakkavad jooksma mingisugusel dualcore lahenduse (Tegra 2 ilmselt) ja edumeelsemad neist jooksutavad siis Android 3.0 Honeycombi. Siinkohal väike teaser video:

http://www.engadget.com/2011/01/05/google-shows-off-android-3-0-the-entirely-for-tablet-honeycom/


Ei tea.. Ei impressinud see Honeycomb väga millegagi. Tablet special Gmail/Gtalk jne olid muidugi viisakad. Aga üldine UI.... neeh.
Kogaueg on taskbar all ääres?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 06.01.2011 10:04:00 vasta tsitaadiga

njah, ma tahaks mingi hetk sellele Motorola Xoomile küüned taha saada. http://www.engadget.com/2011/01/06/motorola-xoom-first-hands-on/

peaks ehk paari kolleegiga rääkima kes mingi hetk USAsse lähevad, et nad sealt ühe kaasa haaraks. (kui see asi available läheb).

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 06.01.2011 22:42:28 vasta tsitaadiga

CESil on üldse juba toodud avalikuse ette terve posu tahvleid. Tundub, et 2011 lastakse neid igast asendist, igas suuruses ja igalt tootjalt välja. Saan tõenäoliselt see aasta oma uudishimu rahuldatud, ammu tahtnud ühte keskklassi tahvlit näppida kuid üle 300euri ma ei ole nõus välja käima selle eksperimendi eest. Isegi Dellil on 7" Streak, 10" kahjuks vist canceldati. Julgeks öelda et kuskil 5-6 viisakat tahvlit lisaks galaxyle tuleb kindlasti esimese poolaasta sees.
_________________
Avatar by Flacko
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 09.01.2011 12:02:47 vasta tsitaadiga

2011 saab olema tõepoolest tahvlite aasta.
Ma isiklikult pean ideaalseks sellist tahvlit, millele saab füüsilise klaviatuuri külge pookida.
Asuse Eee Pad Transformerid on head näited: Eee Pad Transformer, Eee Pad Slider.
10,1" IPS ekraan, 1280x800 px thumbs_up.gif
Tegra 2 thumbs_up.gif
Android 3.0 thumbs_up.gif
SSD, USB3, HDMI thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 09.01.2011 13:12:20 vasta tsitaadiga

see Motorola Xoom peaks kah seda toetama thumbs_up.gif
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 11.01.2011 09:12:21 vasta tsitaadiga

Kui Xoomi vaadata (minu praegune lemmik) siis ma hinnaks alla 700$ ei pakuks. Kahjuks jääb see minu aktsepteeritavast hinnaklassist kõvasti kallimkas. Küll aga kõigub see Archose 101 täpselt õige piiri peal. Mul oleks vaja aint teada, kas ta suudab 1080p filmi maha mängida üle HDMI telekasse. Hämmastaval kombel ei ole ma suutnud seda välja uurida icon_biggrin.gif

EDIT: Höö-höö. Xoomi hind on väljas. Esimene etailer pani lingi üles, alguses olevat olnud 650£, nüüdseks võib leida hinnaks 720£ juba icon_smile.gif
Allikas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 11.01.2011 09:18:25 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Kui Xoomi vaadata (minu praegune lemmik) siis ma hinnaks alla 700$ ei pakuks. Kahjuks jääb see minu aktsepteeritavast hinnaklassist kõvasti kallimkas. Küll aga kõigub see Archose 101 täpselt õige piiri peal. Mul oleks vaja aint teada, kas ta suudab 1080p filmi maha mängida üle HDMI telekasse. Hämmastaval kombel ei ole ma suutnud seda välja uurida icon_biggrin.gif

tsitaat:
Heat

For the most part, the Archos 101 remained cool to the touch, with one exception. The rear of the device near the power port exceeded 90 degrees, even idling. Considering this is where you put your left hand, it became a bit uncomfortable.

http://www.laptopmag.com/review/tablets/archos-101-internet-tablet.aspx#axzz1Aco7dtXZ

specid on muidu normaalsed, aga mingit veekeetjat küll endale ei tahaks icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 11.01.2011 10:36:49 vasta tsitaadiga

.:MDK:., Eks tal ole omad puudused muidugi. Samas on ta keskklassi tahvli kohta päris hea. Tollele revüüle ma sattusin ka kuid poweri osa jäi lugemata. Mu praegu tööriistapuu on Dell D630 ja mina isiklikult olen "veekeetjatega" harjunud. 90C vesi ja 90C plastmass on ka erinevad. Mitte et see hea või üldiselt aktsepteeritav oleks, kuid mingid puudused annan ma selle hinna juures andeks. Seda, kas ta fullHD filmi ka maha mängib, ma ikka ei tea icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001




sõnum 11.01.2011 13:25:27 vasta tsitaadiga

Ülevaates on ju kirjas, et ainult kuni 720p
Seda ja muid taolisi asju sobib minumeelest suurepäraselt iseloomustama Selveri juustuletis nähtud silt "juustulaadne toode" ehk siis "tahvelarvutilaadne toode" icon_wink.gif
Pole põhjust ennast petta ja loota, et keegi hakkaks praegu kvaliteetset tahvlit odavalt müüma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olander
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2011




sõnum 16.01.2011 18:48:51 vasta tsitaadiga

hei , mul probleem android marketiga, kui lähen lehele www.android.com/market ja leian endale sobiva appi siis mul ei ole kuskil download/install nuppu ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2011 18:58:49 vasta tsitaadiga

Marketi app on seadmes olemas?
Veebi kaudu ei saagi.
Kui sinu seade Google'le ei meeldi ja seal Google appe seadmes pole tuleb market peale häkkida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Android tahvelarvutid mine lehele 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.