Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Android tahvelarvutid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Olander
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2011




sõnum 16.01.2011 20:12:11 vasta tsitaadiga

kui ma oma tableti kaudu lähen android marketisse siis seal pole skype olemas, kuid netis on. leidsin mingi mujalt netist skype(beta) kuid see küsib telefoninumbrit et kõnedele vastata ja välja helistada kuigi peaks saama wifi kaudu ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2011 20:16:19 vasta tsitaadiga

Ilmselt selle pärast ei näidata skype et eeldatakse et sinu seade ei toeta seda...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 16.01.2011 20:30:06 vasta tsitaadiga

Olander kirjutas:
kui ma oma tableti kaudu lähen android marketisse siis seal pole skype olemas, kuid netis on. leidsin mingi mujalt netist skype(beta) kuid see küsib telefoninumbrit et kõnedele vastata ja välja helistada kuigi peaks saama wifi kaudu ?


see mille sa leidsid on Skype Lite. See enam väga ei toimi. Mida sa otsima pead on Skype for Android versioon 1.0.0.659

Marketis peab olemas olema, või võid ka uurida getjar.com nimelisest kohast. Kui marketist ei leia, anna teada, ehk saan aidata icon_wink.gif

Samas, arvesta et Skypet pole ilmselt ühegi Androidi tahvli peal väga testitud seega anomaaliad võivad olla kerged tulema.

Mis tahvel sul on muidu üldse?

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaana
HV vaatleja
vaana

liitunud: 15.10.2008




sõnum 17.01.2011 20:47:46 vasta tsitaadiga

Äkki sul android 1.6?
Siis ka ei toimi vist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2011 20:54:51 vasta tsitaadiga

Skype for android nõuab minuteada 2.1 või uuemat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 18.01.2011 11:48:45 vasta tsitaadiga

2.1 või 2.2 jah on miinimumtingimused.
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.01.2011 01:39:22 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Mu praegu tööriistapuu on Dell D630 ja mina isiklikult olen "veekeetjatega" harjunud. 90C vesi ja 90C plastmass on ka erinevad
Loll küsimus kuid kas see oli 90C või 90F?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007




sõnum 19.01.2011 12:20:56 vasta tsitaadiga

Raske uskuda, et 90C, see oleks ikka täiesti kapitaalselt väljakannatamatu, rääkimata sellest, kas asi käimagi läheks sellise temperatuuri juures.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 19.01.2011 15:04:44 vasta tsitaadiga

90F = ~32C, mis on madalam kui kehatemperatuur ja ei saaks kuidagi olla uncomfortable. Seega eeldame, et jutt ikka celsius skaalast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 28.01.2011 12:09:46 vasta tsitaadiga

leidsin ühe uue galaxy tab'i tiba üle 400€ eest, võtsin ta targemaks saamiseks ja katsetamiseks ära. täitsa kõlbab päris mitmeks tegevuseks. kurb et mitmekasutaja-stsenaariumid suhteliselt olematud on. kindlasti +1 mingile true-linuxile põhineva (tuleviku-)tabletile. muidugi ma pole kursis kas android 3 juba adresseerib seda teemat, 2.3 vist suht kindlasti mitte.
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 28.01.2011 15:02:20 vasta tsitaadiga

Nii, ostsin ka ühe junni ära katsetamiseks. http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?Query=tegra&ItemID=9040-1074&MC=LISASEADM&IC=9040
Tegra2
512M RAM
512M ROM
4GB microsd kaasas

Tähtis oli mulle 1)suudab mängida 1080p 2)HDMI out 3)Flash (naine vaatab ERRi otse)

Siiani mulje positiivne. Hind ka muidugi ülipositiivne icon_wink.gif

_________________
Avatar by Flacko
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 28.01.2011 15:42:51 vasta tsitaadiga

madfury, äkki viitsid ülevaate kribada?
_________________
OM MONEY PADME HUM!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 28.01.2011 16:29:00 vasta tsitaadiga

minisvami, Noh, eks ma midagi võin teha küll. Mis punktid täpsemalt huvitavad?
_________________
Avatar by Flacko
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 28.01.2011 17:27:47 vasta tsitaadiga

madfury: väga hea vihje tõesti, käin ise ka salongis seda lähemalt kaemas. tab'i mobiilfunktsionaalsus ja väiksem taskupärane form faktor jääb vist ikkagi teemaks.
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001




sõnum 28.01.2011 20:21:45 vasta tsitaadiga

link :: Galaxy Tabi hind hakkab ka mõistlikuks muutuma

Samsung
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2011 21:47:38 vasta tsitaadiga

Hmm. €398 eest galaxy tab. Paneb mõtlema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 28.01.2011 23:27:22 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
minisvami, Noh, eks ma midagi võin teha küll. Mis punktid täpsemalt huvitavad?

Aku kestvus, e-aamatute loetavus nt. ma'i saand aru, kas sel mingi norm-mõõtmetes USB pesa kah on, nagu Archose tabletil nt et saaks pulka andmekandjana kasutada. Kas ta netipulka sööb 3G jaoks? ja sis üldised kastusmugavust puudutavad märkused, ekraani vaatenurk etc.

_________________
OM MONEY PADME HUM!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 29.01.2011 12:05:37 vasta tsitaadiga

käisin ordis vaatamas ära. vaatenurgad olid tabist oluliselt kehvemad, nii kui tablet laua peale selili panna oli pilt tooli pealt vaadates hägune. mingi 3D launcher oli uus. eesti keelt ei olnud. isegi mingit default ebook readerit polnud installitud. korpuse äärel olevat nupurida ei olnud. näpp libises ekraani peal oluliselt raskemini kui tabil. raskem ja kobakam tabiga võrreldes. ma ei tea mida see jobs seletab seal puldis (googelda), aga 7" on oma koht täiesti maailmas olemas. 3G puudus muidugi. see-eest oli HDMI ja USB. aku info huvitaks ennastki. kõik eelnev ei tähenda et ta hunnik funktsionaalsus hästi ära ei täida, webi ma temaga seal ordis ei pääsend ja videosid ka ei vaadanud, nii et ruumi lisareviewks kuhjaga.
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 02.02.2011 23:41:37 vasta tsitaadiga

esimesed Motorola Xoomi hands-on videod.. täitsa muljetavaldav asi:

http://www.engadget.com/2011/02/02/android-honeycomb-motorola-xoom-hands-ons-widgets-grocery-iq/

Lisaks andis LG oma Slate asja kohta rohkem infot: http://www.engadget.com/2011/02/02/lg-g-slate-fully-detailed-by-t-mobile-3d-viewing-and-recording/

Tundub viisakalt kuri asi icon_biggrin.gif

---

Tundub et aprillis-mais peaks laskma endale sünnipäeva kingi teha ja lombi tagant midagi taolist siiapoole saatma..

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 03.02.2011 11:30:39 vasta tsitaadiga

flake, 700$ eksperimendi jaoks kallis ei ole ? icon_biggrin.gif Ma olin ka Xoomi kohapealt äraootaval seisukohal, kuid kui orienteeruv hind välja toodi, siis kadus igasugune isu. 700USD on ikka premium icon_smile.gif
_________________
Avatar by Flacko
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007




sõnum 03.02.2011 11:56:17 vasta tsitaadiga

Miski low-end variant võiks ka olemas olla nagu seda ipadi puhul olemas on, muidu vist väga neile pähe ei tee, vähemalt müüginumbritega. Hetkel konkureerib ikka kõige vingema apple'i variandiga minu meelest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 07.02.2011 11:10:22 vasta tsitaadiga

Noh, eksisin isegi mina. Verizonis on siis Xoom nüüd ametlikult olemas. Release date on 24 Veebruar ja hind on 800USD!!!. Vähe sellest, vähemalt mikide maal on tahvel gimped kuniks võtad lisaks ka 1kuu andmesidet. Ehk siis FAIL. Asi võib premium olla, aga 800$?? Ma tõsiselt loodan, et see toode läbi kukub, sellist haiget koorimist ei tohiks taluda. Ma elusees ei usu, et selle tahvli BOM on rohkem kui 400$.
_________________
Avatar by Flacko
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 07.02.2011 14:42:50 vasta tsitaadiga

700 taala kannataks läbi häda veel välja käia... aga jah 800 on juba ulme.. pigem siis juba ipad/iPad 2 võtta
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.02.2011 15:02:54 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
pigem siis juba ipad/iPad 2 võtta
Ja millist väärtust nood rohkem annaks et nende eest ollakse sääraseid summasid valmis välja käima aga muude eest mitte?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 07.02.2011 15:50:46 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
flake kirjutas:
pigem siis juba ipad/iPad 2 võtta
Ja millist väärtust nood rohkem annaks et nende eest ollakse sääraseid summasid valmis välja käima aga muude eest mitte?

iPad on tarkvara poolt kõvasti lihvitum ning ka ennast juba tõestanud - tulemas on teine generatsioon. Vähe sellest, iPadi tippmudel on ka odavam, minu teada 720$. Võiks muidugi vaielda detailide üle, kuid antud juhul on raske argumenteerida, et Xoom oleks mõistlikum ost, kui iPad2. Seda muidugi eeldusel, et Apple hoiab hindasi samal tasemel ja vahetab lihtsalt generatsiooni. Apple soovitamine minu, kui Androidi fäni poolt, kõlab väga hämmastavalt icon_biggrin.gif Siiski, minu subjektiivne arvamus on, et iPad on parem toode selles hinnaklassis.
Ja kui kõige kangem iPadi versioon ei sobi, siis iPad tuleb väga mitmes erinevas konfiguratsioonis, odavaim wifi oma vist 500$

_________________
Avatar by Flacko
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Android tahvelarvutid mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.