Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech G700 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 25.04.2007




sõnum 14.10.2010 20:55:57 Ülevaade: Logitech G700 vasta tsitaadiga


Tervitused kaasvaatlejad! Vabandan ette kirjavigade ja edasise ülevaate eest kuna see on mulle esimene. Produkt, mida siin kommenteerima hakkan on Logitech G700 MMO mängurile mõeldud hiir.

Asi poes http://www.ak.ee/index.php?action=look&lookid=99045

Mis sundis ülevaadet kirjutama?
Sundis see ,et olen suur wowi fänn ... või noh kas just fänn aga see on ainus mäng mida viitsin omal vabal ajal mängida.
Kuna tegu on MMORPG mänguda siis seal neid spelle ja asju mida kiiresti vajutada on kõvasti ja seega on ka vaja palju nuppe mis on lihtsalt leitavad ja vajutatavad.
Olen testinud erinevaid asju oma peos. Toon näited:
Logitech MX518, MX Revolution
Razer Lachesis, Mamba
Microsoft Sidewinder X5
Julgen siinkohal öelda ,et MX518 oli siiani parim lahendus ... ja käes oli ta kõige mugavam ja istus kindlalt käes ... kuid ajapikku see hiir kulub ja mureneb jne.
Jäi siis silma Logitech G700 ... Kuna hiir on kallis sai igatepidi youtube review ja asju vaadatud ja selgus ,et selle hiire kuju sarnaneb kõige rohkem MX518.
Kuid kuna hiir maksab ~1500.- EEK siis mõtlen ,et annan ka eesti keelse ülevaate.
Vaatame tootele näkku!
Spoiler Spoiler Spoiler

Nagu näha siis karp ei viita küll millelegi ,et tegu oleks 1500 EEK maksva hiirega ... näiteks Razer oma Mambat ehib ikka uhkelt....
Spoiler Spoiler Spoiler


See selleks .... avame pakendi
Spoiler Spoiler Spoiler

Ja karpi avades avaneb siis selline pilt. NB! Seal kiles ei ole driverite CD-d vaid ainult õpetused. Seega kibekähku internetti ja kodulehelt setpointi tirima.
Vasak juhe on USB kaabel millega hiir töötab siis juhtme asendis ja parempoolne on lihtlabane USB pikendus. Ahjaa see pisike USB saatja saab ilusti aku juurde luugi alla ära peita. Spetsiaalne koht selleks seal.
Spoiler Spoiler Spoiler

Vaatame siis hiirt eest
Spoiler Spoiler Spoiler

Vasakult
Spoiler Spoiler Spoiler

Paremalt
Spoiler Spoiler Spoiler

Tagant
Spoiler Spoiler Spoiler

Ja alt
Spoiler Spoiler Spoiler


Nonii ja hiirest siis endast ka.
Võrreldes MX518 ja üldse keskklassi hiirtest on kätte võttes juba selge ,et tegu on kvaliteediga!
Mainiks kohe ära ,et hiir on päris raske ... keskmisest kindlasti raskem... 151g väidavad.
Aga see selleks ... kui MX518 on selline libe ja plastikune siis G700 on selline mõnusalt kare ... aga äkki kulub siledaks?icon_smile.gif
Kare on siis ikka külgedelt...
Kuna tegu on MMO hiirega siis on kõik nupud seadistatavad välja aravatud 1
Ja see 1 on nupp mis asub kohe hiire rullist all .... miks nii? See nupp on selleks ,et mõjutada kuidas hiire rull toimiks.
Räägime lähemalt... asendis 1 töötab rull nagu harilik rull ikka .... aga vajutades nuppu saab panna hiire rulli takistuseta veerema.
Annad hoo sisse ja rull veereb ... oli see tehnoloogia ka MX Revolutionil ... päris hea asi kui suuri lehti kerida kuid neid kohtab üliharva.
Kellele meeldib kellele mitte, maitse asi.
Hiire peal olevad nupud tundusid alguses piltide ja videote järgi vaadates ,et need seal nurgas on küll keegi suvaliselt visanud sinna kuid ma õnneks eksisin.
Nupud istuvad näpualla hästi ... ja mitte ainult, sa saad kohe aru mis nupp on mis ... nii et kui sul on kiire ja vaja vajutada kindlat nuppu siis suhteliselt sa saad murdosa sekundis aru mis nuppu vajutad, väga positiivne!
Teine mure oli mul külje nuppudega ... neid seal tervelt 4 ja täitsa koos ....
Jälle minu hirm kadus kui hiire haarasin ... nuppe saab vajutada väga mugavalt ja midagi seal segi ajada ei õnnestu ka suure pöidla puhul.
Tegin siis ka paar klõpsu kuidas asi reaalselt käes istub.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Räägime siis setpointist ... ei hakka siia pilti küll panema aga seal saad sa ikka no ma ei liialda kui ütlen ,et kõike muuta.
Lisaks suudab G700 erinevad profiilid salvestada oma mällu ... seega sõbra juurde oma hiirega ja oma settingutega? Pole probleemi!
Ja lõpuks kasutan ma antud hiir matiga Razer Goliathus Speed XL ja asi töötab oivaliselt täpselt ja hästi!
Siiani kõik razerid ja asjad on küll olnud head aga ikkagi no mitte see tunne ,et oh see on minu ja muud ei tahakski.
Mis peamine ... logitech g700 pakub just seda ,et kui sul külje nuppe vajutada vaja ei ole siis on sul pöidlal üli hea pese ja hiirt saad liigutada, tõsta või mida iganes temaga teha väga hästi.
Haare on lihtsalt super!
Usun ,et sai enamus olulist öeldud kuid olen valmis alati küsimustele vastama.
Mis ma tast siis arvan.... 1500 eek on paras summa raha ... kuid arvestades razer mamba 1999.- siis märkimisväärselt odavam.
Minujaoks ka kindlasti mugavam ja omab rohkem nuppe.
Mõtlen nüüd siis ostu, hiire enda ja kasutamise üle kas mul üldse on midagi kurta?
Ausaltöeldes ei oskagi nuriseda kuid oot siiski .... oleks võinud olla kaaluga mängimis võimalus mida G5/G500 jne omavad.
See fakt öeldes siiski asjal minusilmis puudus leitud ja sellest ka hinne 9/10
Tahaks lõppu veel rõhuda ,et tegu on väga ja väga hea ja kvaliteetse tükiga ...
Kellel midagi puudu jäi või midagi unustasin siis siin ka inglie keelne review asjast http://www.youtube.com/watch?v=RsfXyWHJxF8

_________________
Aita suve, söö lund!


viimati muutis -FoX- 15.10.2010 07:17:15, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 305
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2010 21:01:28 vasta tsitaadiga

Sorri, ei viitsinud ülevaadet lugeda, aga piltidelt meeldis, see pisike vastuvõtja osa . Minu eelmise juhtmevaba hiire vstuvõtja läks tänu sellele katki, et see suur oli .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2010 21:04:43 vasta tsitaadiga

Pildid võiks normaalse suurusega olla..
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Windslore
HV veteran

liitunud: 09.09.2006




sõnum 14.10.2010 21:35:21 vasta tsitaadiga

Väärt ülevaade! Tuleb endalgi tahtmine enda "gaming" A4Tech korraliku G700 vastu vahetada.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2010 22:18:49 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:

Nagu näha siis karp ei viita küll millelegi ,et tegu oleks 1500 EEK maksva hiirega ...

Logitech pole kunagi oma karpidega keksinud. vaid MX Air, mis maksis kuni 2,4k, oli veidi teistsuguses karbis, aga kaugeltki mitte sellises showcase's, nagu Mamba (enda Air'i sain sain eriti magusal momendil - nõks enne seda, kui Enteri pankrot välja kuulutati, müüsid 1,2 või 1,3k eest icon_lol.gif ).
Spoiler Spoiler Spoiler

-FoX- kirjutas:
Mis peamine ... logitech g700 pakub just seda ,et kui sul külje nuppe vajutada vaja ei ole siis on sul pöidlal üli hea pese ja hiirt saad liigutada, tõsta või mida iganes temaga teha väga hästi.

just, see pöidla "pesa" on ikka sigahea asi Logidel! tekitab tunde, et hoiad ikka midagi käes, mitte ei liiguta niisama mingit plastjunni pihus icon_razz.gif

mu jaoks natuke häiriv see sabaga laadimine - kas dokk või patareid/akud sobivad iga kell paremini. või siis tal võiks olla vähemalt selline dokk kaasas, kust saad juhtme välja võtta ja siis juhtmega edasi kasutada (ilma dokita/raskuseta kipuvad igast juhtmeotsad plehku panema).

aga katsu jälgida kaua see G700 ilma sabata elab icon_smile.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 25.04.2007




sõnum 14.10.2010 22:44:48 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt saad sa akuga ka koguaeg elda ... hoia paar AA tüüpi patareid alati käepärast ... kasutab ta nimelt 1x AA tüüpi patareid ...
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 305
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2010 23:29:30 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Põhimõtteliselt saad sa akuga ka koguaeg elda ... hoia paar AA tüüpi patareid alati käepärast ... kasutab ta nimelt 1x AA tüüpi patareid ...

see on küll hea uudis! pole senini nii süvitsi uurinud. arvasin, et ongi sisseehitet aku ja võimalus sabaga töötada icon_smile.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.10.2010 23:36:56 vasta tsitaadiga

arm2004, Revolution MX oli ka üsna kenas, magnetiga kinni hoidvas pakendis.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2010 23:54:51 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
arm2004, Revolution MX oli ka üsna kenas, magnetiga kinni hoidvas pakendis.
Spoiler Spoiler Spoiler

proovisin, Air'il ka magnet icon_eek.gif ja ma arvasin kõik see aeg, et mingi sarnane efekt nagu klaas klaasi vastas icon_lol.gif
igatahes, eeldatavasti ka PerformanceMX siis sellises karbis? et ikkagi pole sellist keksimist, nagu Razer'il. MX1100 ka sellises vaakumvormis nagu G700.
keegi suudab mingit loogikat luua, et mis millises karbis on? icon_biggrin.gif hind ja seeria ei paista rolli mängivat icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2010 03:20:41 vasta tsitaadiga

Vaakumvorm on imo parem.Saavad inimesed poes hiire vormi proovida, kuigi Logitechi kallima otsa hiire ostmist niikuinii kahetsema ei pea ja vormi eraldi proovida pole tavaliselt vaja(Endine MX1000 ja praegune MX1100 omanik omast kogemustest siis thumbs_up.gif )
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.10.2010 08:28:40 vasta tsitaadiga

arm2004, Performance MX oli samuti jah magnetiga kinni hoidvas karbis, kuid hiire kättesaamine oli keerukam ja labasem justkui, meeldis Revolutioni lahendus rohkem.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
:)
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2005




sõnum 15.10.2010 15:52:04 Re: Ülevaade: Logitech G700 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Vabandan ette kirjavigade ja edasise ülevaate eest kuna see on mulle esimene..


Ei, ei, ei! Nii ei lähe. See on täiesti klassikaline viis kuidas kaasmaalased midagi müüa proovivad. Sina "müüd" siinkohal oma ülevaadet, mitte hiirt, seega hiire kohta ütle mida soovid, aga ära alusta ülevaadet endale tuha pähe raputamisega. Lihtasalt igal vähegi müügiga seotud üritusel mainitakse sellist eestlaslikku käitumist ja ma lihtsalt pidin kommenteerima. Ära siis väga pahanda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 25.04.2007




sõnum 15.10.2010 20:07:20 vasta tsitaadiga

Ja veel ... doki puudumine on leidnud hoopis parema lahenduse:)
Nimelt ... selle pisikese USB saatja paned 1 USB pessa ja jätad sinna...
Ja selle saba paned teise USB pesse ja teise otsa siis hiire taha ... ja nii kui hiire tagant juhtme ära tõmbad lülitub automaatselt USB saatja peale:)

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 305
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 16.10.2010 12:18:35 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Ja veel ... doki puudumine on leidnud hoopis parema lahenduse:)
Nimelt ... selle pisikese USB saatja paned 1 USB pessa ja jätad sinna...
Ja selle saba paned teise USB pesse ja teise otsa siis hiire taha ... ja nii kui hiire tagant juhtme ära tõmbad lülitub automaatselt USB saatja peale:)
Oled kindel, et kui hiir on "sabaga" arvuti küljes ja USB vastuvõtja (mitte saatja!) arvuti küljest eemaldad, et siis saad ka kursorit liigutada? Kahtlen selles, et hiirel on korraga kaks vahenägu sisse ehitatud. Cordless on cordless, mitte hübriid. Perfomance MX hiirel on küll "saba" ainult laadimiseks.
Ja veel - juhul kui kaasasolev USB kaabel on sama jaburalt jäik kui Perfomance MX-il, siis parem luhvtita veel oma rahakotti ja osta pehmem kaabel. Tegelikult poleks tavaline USB kaabel üldse vajalik ja piisaks kahesoonelisest, seega tunduvalt pehmemast ja peenemast kaablist, millel ainult +5V ja GND sooned on läbivad. Kahjuks ei ole USB micro B pistikuid eraldi müügil, et vastav kaabel ise teha. Vähemalt Eestis mitte.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.10.2010 12:48:44 vasta tsitaadiga

Dogbert, G700 ongi kahereziimiline, kus juhe külge ühendades hakkab andmeid üle juhtme edastama.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 25.04.2007




sõnum 16.10.2010 12:51:46 vasta tsitaadiga

Töötab ka saba taga ja USB saatja augus ... lülitab ise ümber ... ja juhe .. ei ole jäik.
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 305
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.10.2010 12:52:49 vasta tsitaadiga

Dogbert, kui jäme juhe sul Performance MX'il on?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FraanCh
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2006




sõnum 16.10.2010 13:08:57 vasta tsitaadiga

Minumeelest mambal on vähe parem lahendus, siin pead 2 USBd kasutama või siis vist selle väikse välja katkuma ja juhtme oma sisse panema. Selles suhtes on Mambal paremini lahendatud, et võtad lihtsalt dokilt juhtme küljest ära ja ei pea 2 USBd kasutama või seal siis mingeid asju välja kiskuma ja asendama.

Ja pealegist Mamba ja antud isend nats erinevad minumeelest, see ongi rohkem rpg jms inimeste jaoks. Aga razoril ka mingi macro hiir olemas, küll aga mitte wireless.

Aga maitse asi ise eelistaksin mambat, kuna neid lisa macro nuppe vaja poleks + see juhtmega mägimine oleks paras jama, hädasti mul vaja mingit usb recieveri pikendust siis veel laadija juhet.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 16.10.2010 15:48:48 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Dogbert, G700 ongi kahereziimiline, kus juhe külge ühendades hakkab andmeid üle juhtme edastama.
Noh, siis on asi arenenud ikkagi. Väga hea.

Perfomance MX juhtme jäikuse üle on aga selle ostjad kurtnud isegi Logitechi enda lehel. Võib-olla kõiki hiiri selle kräpp-juhtmega ei komplekteerita, aga see mis minu omaga pea aasta tagasi kaasa tuli Pixmaniast, on isegi tavalise USB kaabli kohta jäik ja ühelgi, ka kõige odavamal ja sitemal hiirel ei ole ma nii hullu juhet kohanud. Peaksin jätma mingi poolemeetrise liikumismaa, et selle juhtme paindumine hiire liigutamist tuntavalt ei mõjutaks ja kardan, et see võib oma paindumatusega isegi micro pistikule halvasti mõjuda, kui üles-alla pinge peale jääb. Kõige lihtlabasem 75-kroonine USB-A - micro USB-B juhe Oomipoest on sellest vähemalt kaks korda pehmem, tavalise hiirejuhtme klassis.
Juhtme jämedus iseenesest ei ütle palju tema jäikuse kohta, kui kasutatud varjestus- ja isolatsioonimaterjal on erinev, aga tõepoolest on originaaljuhe 3,5mm ja Oomipoe oma 2,8-2,9mm.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.10.2010 16:18:46 vasta tsitaadiga

Mhmh, vaatasin just karbi üle ja tuli välja et ma siiani olen kasutanud Oomipoest ostetud (hands-free laadimiseks) microUSB kaablit üldse, mis piisavalt pehme on.
Kaks kuud tagasi Logitechi tehasest tulnud versiooniga oli samuti kõva juhe kaasas.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 25.04.2007




sõnum 16.10.2010 22:37:05 vasta tsitaadiga

FraanCh kirjutas:
Minumeelest mambal on vähe parem lahendus, siin pead 2 USBd kasutama või siis vist selle väikse välja katkuma ja juhtme oma sisse panema. Selles suhtes on Mambal paremini lahendatud, et võtad lihtsalt dokilt juhtme küljest ära ja ei pea 2 USBd kasutama või seal siis mingeid asju välja kiskuma ja asendama.

Ja pealegist Mamba ja antud isend nats erinevad minumeelest, see ongi rohkem rpg jms inimeste jaoks. Aga razoril ka mingi macro hiir olemas, küll aga mitte wireless.

Aga maitse asi ise eelistaksin mambat, kuna neid lisa macro nuppe vaja poleks + see juhtmega mägimine oleks paras jama, hädasti mul vaja mingit usb recieveri pikendust siis veel laadija juhet.


Seda küll ,et G700 on rohkem RPG inimeste jaoks ... kuid siiski nupud on eri kujudega ,et sa saaksid kiiresti aru mis nupuga tegu ... ja veel, see pöidla koht on üli hea kui tahad head haaret või niisama hiirt tõsta.
Razeril on jah täiesti teine hiir RPG jaoks konkureerimiseks mille nimeks on Razer Naga....
Noh ära kunagi hinda raamatut kaante järgi ehk katsund ei ole kuid pildilt ma ei suuda kohe kuidagi enda jaoks visuaalselt kujutleda ,et see mugav hiir oleks...
Kinni hoida küljelt kuskilt pole .... suur nuppude meri ainult ... nupud kõik ühesugused ja kampas koos ... ma tahaks näha kaua võtab üldse aega ,et sa mõttelmatult kuskilt keskmise nupu suudad vajadusel kiiresti leida ja vajutada.
Kõnealune Razer Naga http://polygonalgrass.files.wordpress.com/2010/08/razer_naga.jpg
Muidugi hind on tal nõksa parem kui G700 aga siiski ei suuda teda mugavaks ette kujutada ... aga käes tahaks kunagi proovida hoida küll... kui kellelgi on andke teada!icon_smile.gif
http://www.euronics.ee/tootekaart/31844/Arvutid%2c_GPS_ja_telefonid/Klaviatuurid_ja_hiired/RZ01-00280100-R3GI

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 305
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodraven
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2003




sõnum 17.10.2010 12:51:36 vasta tsitaadiga

mul on Naga .. Wowi jaoks on hea ..mulle meeldib .. nupud ei ole emamugavad .. käes istub hästi .. juhe on ilgelt #¤%& .. seal mingi rüü peal .. ja see üsna kange .. juhe hakkab sealt välja turritama .. ise lõikasin rüü jupideks .. varsti vahetan yldse juhtme välja .. aga mugav on küll .. kasutan ka autocad'is .. macro teema on kuld .. käsud mida enim kasutad toppisin sinna alla ja töö läks kiiremaks küll ..
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005




sõnum 13.11.2010 01:49:32 vasta tsitaadiga

Võtsin ka ligi. Krt minu ahvi kämbla jaoks natuke väike. Poes läbi selle kantossi tundus super. MX Rev on kõvasti parema kujuga suure kämbla jaoks. Eks nädalakese proovin harjuda ja kui ei sobi siiski, siis panen müüki. Iseenesest väga kvaliteetne tükk plastikut thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 25.04.2007




sõnum 13.11.2010 10:07:10 vasta tsitaadiga

Kas mina olen ainuke keda hiire raskus häirib?
Ja veel praeguseks on see asi ,et kui juhet taga ei ole siis hiire nina osa on kole kerge .. kui tõsta hiirt siis tahab nina vastu maad vajuda... need ainukesed asjad mis häirivad.

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 305
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2010 10:24:04 vasta tsitaadiga

sa oled senini ainus kes toda rotti (avalikult) omab icon_razz1.gif

igatahes väga vastuolulist infi jagad - kord on nina kerge (ehk per?e peaks maha vajuma) ja äkki muutub nina nii raskeks, et ajab per?e uppi icon_confused.gif kus see aku siis asetseb?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech G700 mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.