Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 159, 160, 161  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.07.2017 15:59:21 vasta tsitaadiga

Üks imelik uudis ka siia vahele,
otse Microsofti lehelt saab hakata eeltellima W10M-ga Alcatel IDOL 4 Pro-d.
https://www.microsoft.com/en-gb/store/d/Alcatel-idol-4-pro/8pm8j87mfwbc/3smz?tduid=(8cd21e792220a2e5a55076e6e902feb8)(259740)(2542549)(UUwpUdUnU49472)()

Ehk siis varajasema nimega Alacatel IDOL 4S, mis oli koos VR prillidega.
https://www.windowscentral.com/Alcatel-idol-4-pro-windows-10-now-available-pre-order
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 14.07.2017 08:10:23 vasta tsitaadiga

taxpayer kirjutas:
Üks imelik uudis ka siia vahele,
otse Microsofti lehelt saab hakata eeltellima W10M-ga Alcatel IDOL 4 Pro-d.
https://www.microsoft.com/en-gb/store/d/Alcatel-idol-4-pro/8pm8j87mfwbc/3smz?tduid=(8cd21e792220a2e5a55076e6e902feb8)(259740)(2542549)(UUwpUdUnU49472)()

Ehk siis varajasema nimega Alacatel IDOL 4S, mis oli koos VR prillidega.
https://www.windowscentral.com/Alcatel-idol-4-pro-windows-10-now-available-pre-order
imelikku pole uudises vähimatki
m$ ju topib 3d värke hoolega w10 puhul ette ja taha + kõike muud kaasnevat
delfi uudistes siit kodumailt kah üks tegelinski loodab õige kõvasti, et lähimas tulevikus inimesed 24/7 kannaksid netiühendusega prille
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.07.2017 08:53:48 vasta tsitaadiga

Mnator, asi on selles, et eelmise aasta mudel, Alcatel IDOL 4S, on nüüd topelt hinnaga PRO nime all Euroopas müügile paisatud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 16.07.2017 14:24:21 vasta tsitaadiga

taxpayer kirjutas:
Mnator, asi on selles, et eelmise aasta mudel, Alcatel IDOL 4S, on nüüd topelt hinnaga PRO nime all Euroopas müügile paisatud.
Kui inimestel on ülisuur soov lihtsalt rahast lahti saada ( näiteks https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=710854 ), siis miks mitte hindu kasvõi kümnekordistada võrreldes tegeliku väärtusega? Ja selleks kõlbab ükskõik mis mudel ükskõik mis nime abil.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 22.07.2017 11:16:16 vasta tsitaadiga

Nii härrased....
käisin sõjamuuseumis Viimsis ja kuna lapsed olid kaasas, siis lasin neil ronida sealse tanki peal, mis pargis seal seisab. Pannes oma 930-e valmis roomiku katte peale et pilti teha, siis töstes väiksemat poissi sinna katte peale, kuidagi ta jalaga suutis selle telefoni sealt maha lükata ja see kukkus otse loomulikult ekraan allapoole otse sinna kiviklibu peale icon_sad.gif seal aga teravate otstega miljoon pisikest kivi. Nu ja esialgne ülevaatus näitas et ekraanil olid vaid kriimud peal ja kaks täket ülaosas keskel... täna vaadates avastasin , et täkete juurest jookseb pikk pragu icon_eek.gif ... elik pragu jookseb sealt ülevalt kuulari juurest kuni poolde ekraani välja alla paremale poole.

Kas ma ei ole vihane ? ojaa... kas ma ei ole vihane, et panin selle sinna katte peale ? ojaa.. võib öelda et oma süü, oma lollus...last süüdistada pole ka õige, ega ta tahtlikult seda teinud icon_rolleyes.gif
Küsimus on hoopis selles, et asi on teeninud mind, on kui pereliige, näeb välja kui uus, eluaeg olnud katte sees ... oleks mingi androidikäkk olnud, polekski kahju sitast, aga sellest on. Teades mismoodi ma oma asju hoian, on see nagu kättemaks krt selle eest icon_rolleyes.gif
Siit hakkasid muremõtted veerema... kas sellel on klaas vahetatav ja mis raha see võib maksta ? Kui klaas ise koos tööga maksab rohkem, kui telefoni hetkeline turuhind vabamüügis, siis kas tasub hingerahu taastamiseks üüratu juudirubla välja käia icon_rolleyes.gif Puutevärk kõik toimib, telefon elab edasi... aga masendus on peal ja iga kord seda pragu nähes klaasil, on jälle tuju nullis icon_neutral.gif

Kas see MTTC nimeline asi on võimeline huvitav klaasi vahetama, ja seda taskukohase hinnaga, ilma hinge sülitamata ? On keegi oma lumial lasknud klaasi vahetada, kogemused ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeZi
HV veteran
KeZi

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2017 12:20:37 vasta tsitaadiga

mark-lll kirjutas:
Nii härrased....
käisin sõjamuuseumis Viimsis ja kuna lapsed olid kaasas, siis lasin neil ronida sealse tanki peal, mis pargis seal seisab. Pannes oma 930-e valmis roomiku katte peale et pilti teha, siis töstes väiksemat poissi sinna katte peale, kuidagi ta jalaga suutis selle telefoni sealt maha lükata ja see kukkus otse loomulikult ekraan allapoole otse sinna kiviklibu peale icon_sad.gif seal aga teravate otstega miljoon pisikest kivi. Nu ja esialgne ülevaatus näitas et ekraanil olid vaid kriimud peal ja kaks täket ülaosas keskel... täna vaadates avastasin , et täkete juurest jookseb pikk pragu icon_eek.gif ... elik pragu jookseb sealt ülevalt kuulari juurest kuni poolde ekraani välja alla paremale poole.

Kas ma ei ole vihane ? ojaa... kas ma ei ole vihane, et panin selle sinna katte peale ? ojaa.. võib öelda et oma süü, oma lollus...last süüdistada pole ka õige, ega ta tahtlikult seda teinud icon_rolleyes.gif
Küsimus on hoopis selles, et asi on teeninud mind, on kui pereliige, näeb välja kui uus, eluaeg olnud katte sees ... oleks mingi androidikäkk olnud, polekski kahju sitast, aga sellest on. Teades mismoodi ma oma asju hoian, on see nagu kättemaks krt selle eest icon_rolleyes.gif
Siit hakkasid muremõtted veerema... kas sellel on klaas vahetatav ja mis raha see võib maksta ? Kui klaas ise koos tööga maksab rohkem, kui telefoni hetkeline turuhind vabamüügis, siis kas tasub hingerahu taastamiseks üüratu juudirubla välja käia icon_rolleyes.gif Puutevärk kõik toimib, telefon elab edasi... aga masendus on peal ja iga kord seda pragu nähes klaasil, on jälle tuju nullis icon_neutral.gif

Kas see MTTC nimeline asi on võimeline huvitav klaasi vahetama, ja seda taskukohase hinnaga, ilma hinge sülitamata ? On keegi oma lumial lasknud klaasi vahetada, kogemused ?


MTTC on täiesti võimeline, aga kindlasti mitte taskukohase hinna eest.
http://www.mttc.ee/Nokia/Lumia-930.html

Võid sellesse teemasse päringu teha: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=636383&highlight=
Kommentaarid: 266 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006




sõnum 22.07.2017 12:55:54 vasta tsitaadiga

KeZi kirjutas:
mark-lll kirjutas:
Nii härrased....
käisin sõjamuuseumis Viimsis ja kuna lapsed olid kaasas, siis lasin neil ronida sealse tanki peal, mis pargis seal seisab. Pannes oma 930-e valmis roomiku katte peale et pilti teha, siis töstes väiksemat poissi sinna katte peale, kuidagi ta jalaga suutis selle telefoni sealt maha lükata ja see kukkus otse loomulikult ekraan allapoole otse sinna kiviklibu peale icon_sad.gif seal aga teravate otstega miljoon pisikest kivi. Nu ja esialgne ülevaatus näitas et ekraanil olid vaid kriimud peal ja kaks täket ülaosas keskel... täna vaadates avastasin , et täkete juurest jookseb pikk pragu icon_eek.gif ... elik pragu jookseb sealt ülevalt kuulari juurest kuni poolde ekraani välja alla paremale poole.

Kas ma ei ole vihane ? ojaa... kas ma ei ole vihane, et panin selle sinna katte peale ? ojaa.. võib öelda et oma süü, oma lollus...last süüdistada pole ka õige, ega ta tahtlikult seda teinud icon_rolleyes.gif
Küsimus on hoopis selles, et asi on teeninud mind, on kui pereliige, näeb välja kui uus, eluaeg olnud katte sees ... oleks mingi androidikäkk olnud, polekski kahju sitast, aga sellest on. Teades mismoodi ma oma asju hoian, on see nagu kättemaks krt selle eest icon_rolleyes.gif
Siit hakkasid muremõtted veerema... kas sellel on klaas vahetatav ja mis raha see võib maksta ? Kui klaas ise koos tööga maksab rohkem, kui telefoni hetkeline turuhind vabamüügis, siis kas tasub hingerahu taastamiseks üüratu juudirubla välja käia icon_rolleyes.gif Puutevärk kõik toimib, telefon elab edasi... aga masendus on peal ja iga kord seda pragu nähes klaasil, on jälle tuju nullis icon_neutral.gif

Kas see MTTC nimeline asi on võimeline huvitav klaasi vahetama, ja seda taskukohase hinnaga, ilma hinge sülitamata ? On keegi oma lumial lasknud klaasi vahetada, kogemused ?


MTTC on täiesti võimeline, aga kindlasti mitte taskukohase hinna eest.
http://www.mttc.ee/Nokia/Lumia-930.html

Võid sellesse teemasse päringu teha: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=636383&highlight=

Julgen ka mteachx soovitada. Vahetas mul lapse Lenovo tahvlil ekraani ära u. 40€ odavamalt, kui oleks läinud Lenovo remonditöökojas. Tahvel liikus minu ja tema vahel postiga, nii et Tartus kohal olles, oleks sellevõrra veel odavam olnud.
P.S. Leidsin tema aasta vana postituse
kullokas kirjutas:
Lumia 930, ekraan tundub terve, aga sassis, näitab ainult täpikesi. Kui vaja vahetada, siis milliseks kujuneb hind?

Tere, mooduli vahetus vajalik.
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 95€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 108€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 105€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 115€
Ja kui originaali tahta, siis oleks vaja teada telefoni värvi. Hind orienteeruvalt 160€ kandis paari nädalase tarnega.

Parimat,


Nüüdseks ehk odavamaks läinud


viimati muutis peps71 22.07.2017 12:59:23, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2017 12:56:27 vasta tsitaadiga

229 ekraani vahetus :-O! Selle hinnaga liigub Lumia 950/950XL foorumis.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 264
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 22.07.2017 22:32:09 vasta tsitaadiga

Noojah.... icon_rolleyes.gif

Ma ei näe mõtet maksta sellist summat klaasivahetuse eest, millega saaks osta terve telefoni juba icon_eek.gif Jääb ära, eks kasutan niikaua kuni tal veel eluvaimu on.
Surume tunded maha , nähes pragu klaasis ... beer_yum.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 04.08.2017 00:41:29 vasta tsitaadiga

Kas siis Lumia 930 klaasi eraldi ei saagi vahetada? Ainult koos ekraaniga? Jama küll kui sedasi on.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 04.08.2017 15:06:14 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
Kas siis Lumia 930 klaasi eraldi ei saagi vahetada? Ainult koos ekraaniga? Jama küll kui sedasi on.


Ei tea...ilmselt vist ei saa jah. Aga midagi teha pole, pragu on sees ja nähtav vaid kui ekraan pime... muidu kõik töötab edasi.
Eks lepin siis sellega. Kaamera pärast juba ei taha androidi võtta kõrvale....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003




sõnum 11.08.2017 12:22:48 vasta tsitaadiga

MS keerab järjest kinni WP(8.2) featuure. Alustuseks lõpetati vana Messengeri töö ja ühtlasi tõsteti uue Messengeri mälunõue 2GB peale (sõnumiäpp nõuab 2GB mälu?!). Nüüd on Skype täiega maha tõmmatud. Aidaa WP, igal asjal on piir!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 11.08.2017 12:28:40 vasta tsitaadiga

telefonitootjad+m$ soovivad et ostaksid w10 võimelise seadme
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 11.08.2017 12:43:43 vasta tsitaadiga

messenger? see ei ole ju microsofti äpp...
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003




sõnum 11.08.2017 12:54:03 vasta tsitaadiga

Veel üks pop äpp on maha võetud: https://support.endomondo.com/hc/en-us/community/posts/115000485574-Windows-10-Store-Problem
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 11.08.2017 13:10:17 vasta tsitaadiga

jup, endomondo äpi kadumise pärast vahetasin ma lõpuks telefoni. icon_sad.gif
see oli discontinued ammu aga ühel hommikul sõna otseses mõttes lakkas töötamast, käima ei läinud. uurimise peale selgus, et poest läinud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 11.08.2017 13:24:10 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
jup, endomondo äpi kadumise pärast vahetasin ma lõpuks telefoni. icon_sad.gif
see oli discontinued ammu aga ühel hommikul sõna otseses mõttes lakkas töötamast, käima ei läinud. uurimise peale selgus, et poest läinud.
Ons neid gps appe liiga vähe veel pakkumisel???
esimene ettejuhtuv vabavara : https://www.microsoft.com/en-us/store/p/mobile-gps-tracker/9nblggh0cn1w
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 11.08.2017 13:26:22 vasta tsitaadiga

sai neid ühel hetkel terve rida ära proovitud, kõik sakivad miskitpidi.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 11.08.2017 13:29:42 vasta tsitaadiga

ja sõltub see sakkimine siis opsüssist?
kui nõudmised nii kõrged, siis ehk pead ise omale meelepärase valmis kirjutama
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 11.08.2017 13:44:22 vasta tsitaadiga

Mnator, sakkimine sõltub äpi tootjast. kui ükski platvormil olev äpp ei ole sobiv ja muudel platvormidel on, siis on lihtsalt halvasti.
ei ole mingit tahtmist ise hakata softi kirjutama kui valmislahendusi on kümnetes kui mitte rohkem.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 11.08.2017 13:54:20 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Mnator, sakkimine sõltub äpi tootjast. kui ükski platvormil olev äpp ei ole sobiv ja muudel platvormidel on, siis on lihtsalt halvasti.
ei ole mingit tahtmist ise hakata softi kirjutama kui valmislahendusi on kümnetes kui mitte rohkem.
peaksid oma lemmikut teistele tootjatele tutvustama, ehk kõik ei ole pensionile läinud ja võtavad tolle lõpetatud värgenduse heade omaduste realiseerimise oma õlgadele
sest tõepoolest, neid tegijaid ja nende pakutavat on jalaga segada, igat karva kirjud............
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003




sõnum 12.08.2017 08:57:34 vasta tsitaadiga

Mnator,
kujuta ette - mul on Endomondos ajalugu juba õige mitme aasta jagu. Töötas täpselt nii nagu vaja. WP-l enam ei tööta.
Milline on sinu arvates kõige lihtsam, töökindlam ja mugavaim teguviis:
1. Hakkan analoogseid äppe uurima ja kui leian sobiva, siis omakorda hakkan uurima, kuidas olemasolev ajalugu sinna ümber tõsta.
2. Hakkan Endomondo omadusi ise mõnele teisele äpitegijale ära selgitama lootuses saada samasugune lahendus (cue in: legal action from Endomondo).
3. Vahetan OS-i ja kasutan tuttavat äppi koos kogu ajalooga edasi.

WP-l (Lumial) oli 1 tõeliselt hea äpp, mille kohapealt pole Androidis kindel: Here+. Räägib emakeeles täiesti viisakalt ja kaardid (downloadable) ka täitsa ok.
Exchange serveriga suhtles ka viisakalt. Kirjade liigutamine on sellest väike osa.

Edit:
Mnator kirjutas:
Ons neid gps appe liiga vähe veel pakkumisel???
esimene ettejuhtuv vabavara : https://www.microsoft.com/en-us/store/p/mobile-gps-tracker/9nblggh0cn1w

Sa pole ilmselt mitte kunagi Endomondot isegi vaadanud, eksole? Selle rakenduse funktsionaalsusest Endomondoni on umbes samapalju, kui Maalt Kuule... ja tagasi. Eriti lõbus on aga selle "vabavara" kohta lugeda:
tsitaat:
First you will have to pay for a subscription to see any history (the free version only shows you where you are right now (sometimes)). Next, time stamps of history are very wrong. Time stamps were at UTC +4 (somewhere in Russia), I live in UTC-8(California). So all of the History is 12 hours off.

Kokkuvõttes: jah, sellist kräppi on jalaga segada. Ei, kräpiga Endomondot ei asenda.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 12.08.2017 09:21:57 vasta tsitaadiga

2korda2, punkt 3 - pean ma mõistma, et su lemmiku tegija lihtsalt ei viitsi enam ainult wp-l seda edasi toetada? Sel juhul, eriti kui kogu su elu vaid selle äpi ümber tiirleb, saan ma aru, et pealesunnitud samm.
Mind lihsalt pani veidi imestama, et nende gps äppide rohkuse juures konkreetselt sellele konkurent puudub. Minu lingi mõte oli lihtsalt esimene ettejuhtuv gps rakendus, mille juures vahib juba vastu kari muid gps rakendusi. Ma ei pakkunud seda täpse analoogina välja. Ise tead mida vajad ja ise otsid,kui huvi on, sealt posu hulgast.

Ja ma ei tea mitmendat korda ma pean mainima, et Here pole välja surnud vaid seoses omaniku vahetusega elab oma elu edasi wp-telefonidel "kaardid" nime all (ja sätetes on here nimi endiselt vastu vaatamas), allalaetavad kaardid olemas + üsna tihedalt värskendusi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 12.08.2017 09:49:42 vasta tsitaadiga

2korda2, Here WeGo on droidile olemas. Tal on nüüd see uus nimi.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 13.08.2017 13:22:52 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
2korda2, punkt 3 - pean ma mõistma, et su lemmiku tegija lihtsalt ei viitsi enam ainult wp-l seda edasi toetada? Sel juhul, eriti kui kogu su elu vaid selle äpi ümber tiirleb, saan ma aru, et pealesunnitud samm.
Mind lihsalt pani veidi imestama, et nende gps äppide rohkuse juures konkreetselt sellele konkurent puudub. Minu lingi mõte oli lihtsalt esimene ettejuhtuv gps rakendus, mille juures vahib juba vastu kari muid gps rakendusi. Ma ei pakkunud seda täpse analoogina välja. Ise tead mida vajad ja ise otsid,kui huvi on, sealt posu hulgast
kui ainukene mitte-süsteemne äpp on mingi treeningäpp, antud juhul endomondo, siis täpselt nii ju lood ongi.
treenimise ja gps tracking äpid on mõnevõrra erinevad. jah, ma tean, et treeningäppe on terve posu aga kui hakkad wp peal neid vaatama, jääb posust alles käputäis. tõsiseid kandidaate oligi 5-6 lõpuks. ja endomondo oli neist ainukene, mis oli piisavalt stabiilne ja piisavalt featureid.

tõele au andes, andmete import-export on pea kõigil treeningäppidel olemas. aga wp peal lihtsalt ei ole mõistlikku alternatiivi võtta.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 159, 160, 161  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.