Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 159, 160, 161  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.04.2017 21:43:36 vasta tsitaadiga

Samas on hetkel W10 Mobile kõige küpsemas staadiumis üldse ning Microsoft jätkab selle platvormi arendamist,
kuna olemas on praktiliselt ühine operatsioonisüsteem lauaarvutile, tahvlile ja mobiilile, mida siis esmajärjekorras suurfirmadele, kui täislahendusena saab pakkuda.

Arendajate jaoks peaks see olema selle võrra atraktiivsem kuna saab luua universaalse äppi korraga kõikidele formaatidele.

Mis telefonid kindlasti veel mingi aeg aktiivselt toetatud on, leiab siit oletatavast nimekirjast, mis Aprilli lõpus W10 Creators Update uuenduse peale saavad:
http://www.windowscentral.com/windows-10-mobile-creators-update-only-coming-11-eligible-handsets

Alcatel IDOL 4S
Alcatel OneTouch Fierce XL
HP Elite x3
Lenovo Softbank 503LV
MCJ Madosma Q601
Microsoft Lumia 550
Microsoft Lumia 640/640XL
Microsoft Lumia 650
Microsoft Lumia 950/950 XL
Trinity NuAns Neo
VAIO VPB051

Ja siis on see artikkel, mis puistab kõvasti soola Microsofti "üritusele":
http://www.windowscentral.com/universal-windows-platform-pointless-without-windows-10-mobile?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 07.04.2017 00:16:30 vasta tsitaadiga

Minuarust see kommentaar on suht " tabav " :



Windows 10 Mobile WAS "A bridge to the future".  Its just that, the future is Android.
I now have my 2nd Android phone.  A Samsung S7 Edge.   I still have an S6.  This time next year I will get an S8.  The company I work for gives major discounts AND they pay the monthly bill.  The S6 cost me $60.   The S7 Edge cost me $200.   Nice.
I have Outlook, OneDrive, Word, Skype, OneNote - everything I need.  Photos automatically upload to my OneDrive - just like on my Lumia 1520. 
Once you disable/uninstall all of the Google junk (and everything else I will never use like Amazon, Facebook, Instagram etc) it is quite nice AND the battery lasts MUCH longer. 
Android 7 is quite nice.  The default music player blows (Google Music or something - I dumped it so fast I don't even remember what it was called), but - surprise! - there are dozens of free music apps available.  Unlike the MS Store, where there are tumbleweeds blowing around. 

Yes, I hate to say it, but Windows phone is dead.  Dead.  Its dead.  I'm a doctor, not a miracle worker. 
All that is left are the funeral expenses. 
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003




sõnum 07.04.2017 09:18:32 vasta tsitaadiga

Well...
See kõik oli selge ju paar aastat tagasi juba

_________________
KASS
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2017 09:59:13 vasta tsitaadiga

Mnjaa, kui 8 ja eriti 8.1 Mobile välja tulif siis tundus et MSil päris kõva toode ning asja surutakse kõvasti tagant - turuosa kasvas. Ja siis oli paar aastat vaikust pluss sisuliselt ei tulnud enam uusi mudeleid kellegilt välja...
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 15.04.2017 15:29:34 vasta tsitaadiga

minuarust läks asi peeti siis kui googlele prostiks hakati, sellest piisas.

Samas.....

Käisin poes ükspäev....silma jäi üks meesterahvas, kes rääkis kassajärjekorras Jolla telefoniga. Kas see mitte MS eelkäija polnud ? Meego mingi vist .. ja kas nende tootmine mitte ära ei lõpetatud ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006




sõnum 15.04.2017 16:24:00 vasta tsitaadiga

Pigem ütleks, et Jolla oli mingil määral Nokia järeltulija mitte MS eelkäija.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 16.04.2017 17:35:51 vasta tsitaadiga

ev100 appi ka ei saa..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 17.04.2017 08:07:23 vasta tsitaadiga

järelikult on see app täiesti mittevajalik tilulilu
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005




sõnum 17.04.2017 08:27:54 vasta tsitaadiga

Eks ülejäänud sajad tuhanded äpid on kah tilulilud.
Algusest peale oli näha, et windows phone-st eriti asja ei saa (kahju).
Jääb alati võimalus olla "eksklusiivne" ja kiruda, et äppe pole või siis kolida androidi/õuna maailma.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 17.04.2017 08:47:31 vasta tsitaadiga

tiitise kirjutas:
Eks ülejäänud sajad tuhanded äpid on kah tilulilud.
Algusest peale oli näha, et windows phone-st eriti asja ei saa (kahju).
Jääb alati võimalus olla "eksklusiivne" ja kiruda, et äppe pole või siis kolida androidi/õuna maailma.
sina võid kiruda palju tahad ja head teed sulle minemakolimiseks aga mõistusega inimesed naeravad su lihtsalt taolise jutu peale välja
pole lihtsalt tarvis taolisi totraid appe mille autoridki teavad, et treivad neid ainult eputrilladele
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006




sõnum 17.04.2017 09:37:25 vasta tsitaadiga

Mul jookseb 5 või 6 aasta juba WP-ga ja siiamaani pole küll ühegi äpi puudumine mingiks takistuseks saanud. Kõik asjad on aetud saadud. AGA nüüd, kui tahaks hakata telefoni välja vahetama, siis hetkel olen küll dilemma ees, et tuleb vist androidi peale kolida, kuna pole ühtegi uut WP-d saada ja mingit aasta vanat mudelit ka enam osta ei taha. Räägitakse mingist surfphonest aga mina pole küll kahjuks mingeid kindlaid kuupäevi lugenud, et millal välja tuleb.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Huntkoer
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2017




sõnum 17.04.2017 10:13:38 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
Mul jookseb 5 või 6 aasta juba WP-ga ja siiamaani pole küll ühegi äpi puudumine mingiks takistuseks saanud. Kõik asjad on aetud saadud. AGA nüüd, kui tahaks hakata telefoni välja vahetama, siis hetkel olen küll dilemma ees, et tuleb vist androidi peale kolida, kuna pole ühtegi uut WP-d saada ja mingit aasta vanat mudelit ka enam osta ei taha. Räägitakse mingist surfphonest aga mina pole küll kahjuks mingeid kindlaid kuupäevi lugenud, et millal välja tuleb.

Võta HP oma. See alla aasta vana
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 17.04.2017 10:14:04 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
Mul jookseb 5 või 6 aasta juba WP-ga ja siiamaani pole küll ühegi äpi puudumine mingiks takistuseks saanud. Kõik asjad on aetud saadud. AGA nüüd, kui tahaks hakata telefoni välja vahetama, siis hetkel olen küll dilemma ees, et tuleb vist androidi peale kolida, kuna pole ühtegi uut WP-d saada ja mingit aasta vanat mudelit ka enam osta ei taha. Räägitakse mingist surfphonest aga mina pole küll kahjuks mingeid kindlaid kuupäevi lugenud, et millal välja tuleb.


Ma siiberdan siiamaani oma 930-ga ringi , millel 10 peal, näeb kena välja ja akugi peab 2 päeva icon_smile.gif, teine kaart on Moto G 3 gen sees (android 6.0), mis on ka kasutuses. Kui neid nüüd kõrvuti võrrelda, siis jah...selle windowsi liikuvad sektorid või äpid telefoni ekraanil on ikka omaette nähtus, võrreldes androidi igava kujundusega icon_razz.gif
Ehkki androidis on miljoon äppi, siis kõike neid ju ei kasuta, ikka neid mis on vajalikud... ja vajalikke on selles motorolas vaid 24 asja, alustades meilindusest lõpetades ilmanäitudeni välja. Sama teema on ju ka windoosas, ja ega rohkem polegi sisuliselt vaja. Vahe on ka selles, et androidil enamus neist 24-st äpist saab vähemalt kord nädalas uuenduse, mida ei saa 10-e kohta öelda, sealt tuleb uuendusi asjadele ikka harvem, eriti viimasel ajal...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 17.04.2017 10:32:22 vasta tsitaadiga

mark-lll kirjutas:
peps71 kirjutas:
Mul jookseb 5 või 6 aasta juba WP-ga ja siiamaani pole küll ühegi äpi puudumine mingiks takistuseks saanud. Kõik asjad on aetud saadud. AGA nüüd, kui tahaks hakata telefoni välja vahetama, siis hetkel olen küll dilemma ees, et tuleb vist androidi peale kolida, kuna pole ühtegi uut WP-d saada ja mingit aasta vanat mudelit ka enam osta ei taha. Räägitakse mingist surfphonest aga mina pole küll kahjuks mingeid kindlaid kuupäevi lugenud, et millal välja tuleb.


Ma siiberdan siiamaani oma 930-ga ringi , millel 10 peal, näeb kena välja ja akugi peab 2 päeva icon_smile.gif, teine kaart on Moto G 3 gen sees (android 6.0), mis on ka kasutuses. Kui neid nüüd kõrvuti võrrelda, siis jah...selle windowsi liikuvad sektorid või äpid telefoni ekraanil on ikka omaette nähtus, võrreldes androidi igava kujundusega icon_razz.gif
Ehkki androidis on miljoon äppi, siis kõike neid ju ei kasuta, ikka neid mis on vajalikud... ja vajalikke on selles motorolas vaid 24 asja, alustades meilindusest lõpetades ilmanäitudeni välja. Sama teema on ju ka windoosas, ja ega rohkem polegi sisuliselt vaja. Vahe on ka selles, et androidil enamus neist 24-st äpist saab vähemalt kord nädalas uuenduse, mida ei saa 10-e kohta öelda, sealt tuleb uuendusi asjadele ikka harvem, eriti viimasel ajal...
appe uuenda poe kaudu mitte ära oota, et opsüssi ülduuendus neid ka kõiki sisaldaks
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 17.04.2017 11:39:29 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
tiitise kirjutas:
Eks ülejäänud sajad tuhanded äpid on kah tilulilud.
Algusest peale oli näha, et windows phone-st eriti asja ei saa (kahju).
Jääb alati võimalus olla "eksklusiivne" ja kiruda, et äppe pole või siis kolida androidi/õuna maailma.
sina võid kiruda palju tahad ja head teed sulle minemakolimiseks aga mõistusega inimesed naeravad su lihtsalt taolise jutu peale välja
pole lihtsalt tarvis taolisi totraid appe mille autoridki teavad, et treivad neid ainult eputrilladele


Mõistusega inimene ei osta surnud süsteemi.
Swedi rakendus leiab näiteks tihedat kasutust, WP-le vist seda polegi.
Miki rakendused on kenasti olemas droidi jaoks.
Süsteemi paindlikkuses on vahe. Minu droid asendab suurelt jaolt ka läpakat (6" föön).
WP?
Mnator, norm pood uuendab äppe ise, ilma sinu pöördumiseta. Tere tulemast 21. sajandisse.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 17.04.2017 11:55:31 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Mnator kirjutas:
tiitise kirjutas:
Eks ülejäänud sajad tuhanded äpid on kah tilulilud.
Algusest peale oli näha, et windows phone-st eriti asja ei saa (kahju).
Jääb alati võimalus olla "eksklusiivne" ja kiruda, et äppe pole või siis kolida androidi/õuna maailma.
sina võid kiruda palju tahad ja head teed sulle minemakolimiseks aga mõistusega inimesed naeravad su lihtsalt taolise jutu peale välja
pole lihtsalt tarvis taolisi totraid appe mille autoridki teavad, et treivad neid ainult eputrilladele


Mõistusega inimene ei osta surnud süsteemi.
Swedi rakendus leiab näiteks tihedat kasutust, WP-le vist seda polegi.
Miki rakendused on kenasti olemas droidi jaoks.
Süsteemi paindlikkuses on vahe. Minu droid asendab suurelt jaolt ka läpakat (6" föön).
WP?
Mnator, norm pood uuendab äppe ise, ilma sinu pöördumiseta. Tere tulemast 21. sajandisse.
surra võiksid ise
swedi jms selliste rakenduste järgi ei tunne mingit vajadust
minul on telefon ikka telefoniks ja laptop laptopiks ja peamine töövahend endiselt lauaarvuti ja nii ka jääb
uuendusi eelistan hoida oma kontrolli all aga mitte nii, et suva hetkel suurem internetiliiklus muudkui iseenesest käib minu teadmata.....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.04.2017 12:02:07 vasta tsitaadiga

Windows 10 Mobile puhul on Poe seadetes valik, "uuenda äppe automaatselt, kui telefon on Wifi-s".
Tõenäoliselt on meelega jäetud automaatne uuendamine läbi mobiilside ära, et paljud inimesed üllatusena ei avastaks, et andmemahtu on taustal kasutatud.

Windows 10 Desktop versiooni Poe-l on automaatne uuendamine vaikimisi sees.

Swed-i app-i olemasolu on sekundaarne, kuna tegelikult töötab nende mobiilne veebileht väga hästi ja saab põhitegevused ära tehtud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 17.04.2017 12:07:13 vasta tsitaadiga

taxpayer kirjutas:
Windows 10 Mobile puhul on Poe seadetes valik, "uuenda äppe automaatselt, kui telefon on Wifi-s".
Tõenäoliselt on meelega jäetud automaatne uuendamine läbi mobiilside ära, et paljud inimesed üllatusena ei avastaks, et andmemahtu on taustal kasutatud.

Windows 10 Desktop versiooni Poe-l on automaatne uuendamine vaikimisi sees.

Swed-i app-i olemasolu on sekundaarne, kuna tegelikult töötab nende mobiilne veebileht väga hästi ja saab põhitegevused ära tehtud.
Tasub hoida mitte ainult poel vaid kõik uuendamine oma kontrolli all, s.t. kui wifi-sse lubad ühenduda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.04.2017 12:17:22 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Tasub hoida mitte ainult poel vaid kõik uuendamine oma kontrolli all, s.t. kui wifi-sse lubad ühenduda

See on juba maitse asi või rohkem ettevõtete strateegia.
Kui sa teed tõesti osaliselt tööasju ka telefoniga siis on halb, kui mõni programm saab keset päeva uuenduse pähe ja ei käivitu kohe, kui seda vaja.

Eraldi teema on Windowsi enda uuendustega, kui sul on eelnevalt ära konfitud Active Hours vahemik siis selle perioodi sees telefon kindlasti restarte ei tee.
Igasugune update-imine käib siis öösel.
Võib ka konkreetse tunni ja nädalapäeva ära määrata, millal võib Windows uuenduse endale peale lasta, seda nii W10 Desktop, kui ka Mobile puhul.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2017 14:15:20 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
Mul jookseb 5 või 6 aasta juba WP-ga ja siiamaani pole küll ühegi äpi puudumine mingiks takistuseks saanud. Kõik asjad on aetud saadud. AGA nüüd, kui tahaks hakata telefoni välja vahetama, siis hetkel olen küll dilemma ees, et tuleb vist androidi peale kolida, kuna pole ühtegi uut WP-d saada ja mingit aasta vanat mudelit ka enam osta ei taha. Räägitakse mingist surfphonest aga mina pole küll kahjuks mingeid kindlaid kuupäevi lugenud, et millal välja tuleb.

Miks sa Lumia 950 osta ei taha? Kermetist saaks 319 euro eest mudeli, milliste spekkidega Androidi alternatiivid maksavad vähemalt 2x rohkem. 2560x1440 Amoled ekraani on isegi praegu vähestel mudelitel leida. Ja kaamera on täiesti fenomenaalne.
Surface phone'ile pole mõtet midagi panustada enne kui tootja mingisugusegi kinnituse arendusest või tootmisest välja hõikaks.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006




sõnum 17.04.2017 14:38:13 vasta tsitaadiga

950-nel ka juba vanust 1,5 aastat. Enda 650 on küll madalam mudel aga ka uuem, peale selle on 5 tolligi natuke palju aga 950 on veel suurem.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2017 15:30:36 vasta tsitaadiga

Tegelikult, 950 on tajutavalt sama suur kui 650. Millimeetrid võivad olla siia-sinna. Mu emal on 650, seetõttu olen ka seda mudelit väga tihti pidanud käes hoidma. Ma seda vanust hetkel ei kardaks, arvestades et MS lubas ka 950-le W10M Creators Update'i anda. Kui sa mobiili just mängudeks ei kasuta, siis ei tohiks 950 ka riistvaraliselt veel sugugi aegunud olla.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2017 15:32:51 vasta tsitaadiga

Kui keegi UK kohapeal: link
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 300 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 265
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 17.04.2017 16:13:20 vasta tsitaadiga

TT kirjutas:
Kui keegi UK kohapeal: link


Ostsin omale Eestist nii kuu tagasi uue 950XL-i umbes 250€ ga. No ei oska soovitada küll kellelegi. Kui just enesepiinaja või MS fanaatik pole.
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 516
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 17.04.2017 16:15:15 vasta tsitaadiga

tiitise kirjutas:
Eks ülejäänud sajad tuhanded äpid on kah tilulilud.
Algusest peale oli näha, et windows phone-st eriti asja ei saa (kahju).
Jääb alati võimalus olla "eksklusiivne" ja kiruda, et äppe pole või siis kolida androidi/õuna maailma.



Mul on olnud 2 windows telefoni 4-5 aasta jooksul. Esimene oli Lumia 520 mis töötab mul siiani, kuid seisab kapis.
Teine on Lumia 830 ja ostsin selle miski pea 2 aastat tagasi, kuna tahtsin paremat kaamerat ja välku, mida aegajalt taskulambina kasutada.
Ja no ma tahtsin ka et oleks kahe tasandiline nupp kaamera jaoks, kuna mul käsi väriseb, siis mingit pilti ma pole võimeline tegema ekraanile vajutades.

Mul ei ole selle 4-5 aasta jooksul olnud korda, kui ma oleks puudust millestki tundnud nagu appid jne.
Aku peab vahel vähe kasutamise juures ka 3-4 päeva vastu.

Mul on kodus arvuti ja mul pole vajadust välja minnes ka koguaeg ekraanis elada.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 159, 160, 161  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.