Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia vs Starman märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2015 20:48:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

see on kohutav kui saad salvestada vaid vaadatavat kanalit

sama muxi kanalit saab salvestada. ässamatel telekatel on kaks dekoodrit aga selleks on vaja kahte kaarti. ühte sellist androidiga philipsit olen kliendil isegi näinud.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 11.06.2015 03:37:46 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
.. kaks dekoodrit aga selleks on vaja kahte kaarti...

kindel?

_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 11.06.2015 07:38:24 vasta tsitaadiga

Tõsi, leiab mõne üksiku erilise teleri, kus veel mitu DVB-T/C/S tuunerit sees, samas on ikka paras keemia meeles pidada millise muxi või sageduse pealt saan midagi samal ajal salvestada ja mida samal ajal vaadata.
Selles osas on kõik kolm operaatorit loonudki selle pilvesalvestuse kus salvestatakse kõiki kanaleid erinevatel tingimustel korraga, igal juhul on kasutajal võimalik samal ajal eetris olnud laulu- ja tantsusaated ning uudised (parimal juhul ilma reklaamideta) hiljem ära vaadata.

Samas kaablita zuumiklient peab leppima nende võimalustega mis seal on, võibolla ka mõni nutiseadme tv lahendus aitab.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 22.06.2015 11:31:05 vasta tsitaadiga

Pritsin ka siis natukene sappi, et mina soovitan Starman igal juhul ennem valida kui Elioni. Selle jaoks on piisavalt põhjuseid mida ma kohe hakkan mainima kah... Sai siin aastaid tagasi elatud Mustamäel ja seal oli mingisugune omamoodi süsteem, et pistikupesa kõrvalt tuli ka juhe ka kõikidesse seadmetesse. Nali oli selles, et see pistikupesa oli aga kips seinast välja lupsanud ja juhtmed olid ka laiali. Ise väga selline elektrik pole ja ei julgenud ise kätt külge panna. Kui aga punases tunkes poiss ukse taha ilmus, siis ta naeratas selle peale ja tegi selle pistikupesa ilusti korda. Asi oli aga selles, et seal ruumis poleks väga vaja olnudki seda teenet selle poisi poolt, sest reaalselt ma ei kasutanud kunagi seal seadmeid mis oleks vajanud interneti. Ilma igasuguse ohkimata vedas uue kaabli ka laiali ja sättis kõik üles. Väga meeldiv kogemus oli sellega, nüüd sai aga kolitud Nõmmele ja muud valikut pole kui Elion. Ma tõsiselt tahaks sellistel esindusse molotovi visata, täitsa lõpp kui purulollid sinna võetakse. Klienditoes on mingid noored küüsi viilivad *khm* kes ei oska mitte midagi asjalikku öelda ning õige tehnikuga kunagi ühendust ei saa. Peale selle vahetab Elion oma ruutereid nigu' sokke, samal ajal kui Starmanil on kogu aeg minuteada see üks ja sama süsimust olnud või siis lihtsalt natukene uuema mudeli andnud uuematele klientidele, aga vana polnud kunagi vaja välja vahetada. Aah ja kuna näiteks Nõmmel midagi muud ei levi, siis klienditeenindaja on paras pohhuist. Helistan neile ja räägin, et mul internet olemas, aga telekal on ees seadistamine kus vilguvad need kuradima pallid, viimase palli peal on kinni. Nemad küsivad minult, et kas mul ikka ruuter töötab ja lõppude lõpuks ütleb, et mul vaja uus ruuter osta kuna see mul katki ja kas tahan järelmaksu või ostan kohe välja? A-päev hiljem saan kõne tehnikult, kes vabandab selle klienditeenindaja nimel ja ütleb, et tõesti nende probleem oli. Siis mõni kuu hiljem mõtlesin, et kaua ma olen selle saasta ühendusega ja asusin tee Elioni saidile ja tuleb välja, et ma omangi juba kõige paremat ühendust. Maksan mingisugune 30€ vist selle ühenduse eest ja saan allalaadimise 700kb/s ning üleslaadimise 100kb/s. Helistan siis, et toogu mulle ka tuleviku internet sisse ja nad vastavad selle peale "Nõudlus teie regioonis on väike, aga pange aadress kirja meie veebilehel ja me arvestame teiega!" aga nali seisneb selles, et mu kõrval on mingisugune kõrts, kus tuleviku internet on sees ning paar maja edasi on ühes elumajas ka see ühendus sees. Kuradi laisad elajad raisk, pole muud teha kui tiksuda ebainimliku ühendusega ja oodata Starmani kui valget laeva. Aah ja peale selle ma naeraks ka Elioni tehniku üle. Selline lühikestes lillelistes pükstes nooruk tuli kohale ja sirvis ise manuaali kogu aeg. Kõige naljakam oli vaadata kõrvalt seda, kuidas ta kaablitange kasutas ja endamisi kirus. icon_lol.gif No kurat, mis sinna võetakse tõesti mingid kahelised praktikandid sisse? icon_biggrin.gif

Pani mind korraks mõtlema zuumNeti peale, keegi seda muljetada oskaks? Arvan, et igal juhul asjalikum kui oma ajurakke lammutada Elioni liinil istudes. Pole nagu varem 4G ühendust omanud kodus interneti lahendusena, kas ühenduse katkemine on harv nähtus? Küllap oleneb asukohast, aga keegi võiks oma elukoha järgi muljetada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2015 11:44:41 vasta tsitaadiga

4g on tõenäoliselt neil mahupiiranguga - mingi 50gb viimased 30 päeva.

Lisaks kindlasti kõigub kiirus - kui mobiilimastid koormuse all.

See elioni kaardil oma soovi märkimine on mõttetu - kui just suur kortermaja ei ole, siis ei tehta midagi.

Kaabli vedamine maksab - neile on tulusam pähe määrida vana vaskkaabliga netti, mis maksab praktiliselt sama palju kliendile. Tegema midagi ei pea, aga raha jookseb. Valguskaabliga klient saam väikese lisaraha eest palju rohkem - ja neil kulud ka suuremad = väiksem tulu.

Elioni seadet ei ole mõtet välja osta - rendi. Saad iga hetk lepingu lõpetada ja maksad 3.50€ kuus. Iteno maksab 108€ hetkel (oli kallim vist varem) - teeks ~31 kuud. Aga sa saad uuendamise korral tagastada ja uue vastu vahetada - mitte ei jää sulle kätte vana juust, mida keegi ei osta ka.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 22.06.2015 12:04:09 vasta tsitaadiga

Siis ongi selline lootusetu seis, et tuleb oodata valget laeva mil' lõppeb see kuramuse Elioni türannia. Aga eks Starmanil ole ka natukene kehva seis kui terve Nõmme on Elioni käe all, üsna nutune on trügida vahele ja Starmanile kindlasti väga kulukas. Ise-enesest Starman käis küll Magistralis ja pani kõikide inimeste soovid kirja, niiet kui ta veab oma kaabli meieni, siis ma jään mõnuga ootama seda kõnet Elioni teenindajalt, kus ta üritaks tagasi meelitada ja siis saaksin talle kõva häälega näkku naerda. Seda samust ruuterit mul polegi vaja rentida tegelikult, see on ühe saamatu neiu jutt lihtsalt klienditoes, et kõik on katki ja kõik vajab vahetamist. Veel enam mul on kahju neist mammidest, kellele suure tõenäosusega sama juttu aetakse ja nemad oma väiksest pensionist aimamatult ostavadki uued ruuterid ning aasta hiljem saavad jälle sama kõne. Minu valge Thompson töötab täitsa korralikult, ei ole tal midagi muud kui Wi-Fi levimine nutune. Sai üks kord sõpradega Mumbles istutud ja võrreldud oma ühendusi. Nimelt üks sõber elab maakohas, tal on meist kõigist vist kõige võimsam internet ja maksab ka kordades vähem. Mina kui linnavurle peaks just tema kõrval omama nagu paremat ühendust, aga asjad on hoopis vastupidi. icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 25.06.2015 18:53:46 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:

Praegu testimiseks kodus starman (nett ainult).

Esimesed tähelepanekud - mikrokatkestused Eesti <-> Rackspace andmekeskus Chicagos (tõe huvides on see pigem seotud ruutinguga - Starmani ja Elioni routingud erinevad päris oluliselt sel suunal, kuigi mõlemad läbivad peaasjalikult Level3 võrku) ja öised hooldused (kuna vaja peamiselt kodunt töö tegemiseks seda netti siis eks näis kas/kuidas see häirib).

Tavaline, mittetöötegemise osa - ei ole märganud mitte mingit erinevust, jõutoru jookseb, spotify ka, tüüpilised pilvesünkimised dropboxiga ja mingid droidi/apple uuendused samamoodi.

Läks kinni, pakkujat ei vaheta - mikrokatkestused mulle olulisel suunal said määravaks (tõe huvides - see on rohkem kinni välistes partnerites kui kindlas kohalikus pakkujas ja arusaadavalt oleks rumal eeldada, et mingeid suuremaid ja pikemaajalisi lepinguid ühe pisikese kodutarbja tõttu ringi tegema hakataks).

Kui tööga seoses poleks vaja siis võiks isegi kaaluda (hind tiba väiksem, pikema perioodi peale tiksuks nii mõnigi õlu lisaks).

Ehk, et bottom line - siin piirkonnas (Mustamägi, pea-aegu TTÜ juures) ei ole tavalise jõutoru-näoraamatu-lihtsama torrenti-spotify jms 'popi' elu tarbjail vahet, kõik toimib ilusasti mõlemal pakkujal, täiesti samal tasemel teenus. Puhtalt subjektiivsetes eelistustes, kõhutundes ja parema personaalpakkumise välja rääkimises kinni keda valida.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010




sõnum 27.06.2015 22:48:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:
See elioni kaardil oma soovi märkimine on mõttetu - kui just suur kortermaja ei ole, siis ei tehta midagi.


Jah, ega keegi kohe valguskaabliga kohale ei jookse. Küll aga kontaktandmed võetakse ning kui kaabliga ükskord sinu soovitud piirkonda jõutakse, võetakse sooviavaldajatega ühendust.

tsitaat:
Kaabli vedamine maksab - neile on tulusam pähe määrida vana vaskkaabliga netti, mis maksab praktiliselt sama palju kliendile. Tegema midagi ei pea, aga raha jookseb. Valguskaabliga klient saam väikese lisaraha eest palju rohkem - ja neil kulud ka suuremad = väiksem tulu.


Vaskkaabli kulud on suuremad.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2015 22:55:15 vasta tsitaadiga

Vanemad said elioni ruuteri 19€, kohustus on 2a. klient olla.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 28.06.2015 21:39:51 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Vanemad said elioni ruuteri 19€, kohustus on 2a. klient olla.


Tegemist on tavapärase pakkumisega uuele kliendile kuid ka olemasolevale kliendile kes kolib VDSL tehnoloogiale kiirema internetiga või voip tehnoloogiale tavapärase diginumbri asemel.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 29.06.2015 10:55:06 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Vanemad said elioni ruuteri 19€, kohustus on 2a. klient olla.


Palju õnne. Näruse seebikarbi eest, mis vabaturul maksaks sinna 60E kanti ja mida Elion müüb nahaalselt 100ga, tehti kaheks aastaks orjastav leping. Inimesed ikka ei õpi icon_sad.gif

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.06.2015 11:03:50 vasta tsitaadiga

OFFF, milliseid karbikesi siis vabaturul saab 60€ eest ja need on kohe ka Elioni valmidusega?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2015 12:35:15 vasta tsitaadiga

OFFF kirjutas:
pois11 kirjutas:
Vanemad said elioni ruuteri 19€, kohustus on 2a. klient olla.


Palju õnne. Näruse seebikarbi eest, mis vabaturul maksaks sinna 60E kanti ja mida Elion müüb nahaalselt 100ga, tehti kaheks aastaks orjastav leping. Inimesed ikka ei õpi icon_sad.gif

Tõmba omal tuure väheke maha... Jumala eest, mine ja osta 60€ eest. Tahaks kohe tegelikult seda aku näha kust seda müüakse? Mul vanemad elavad maal ja ainuke teenuse pakkuja ongi elion. 10+a. klient olnud ja mis 2a. orjalepingust sa räägid? Kas oleks siis tulnud 109€ maksta 19e asemel ja 2 aasta mõelnud, et küll on mõnus.. mul pole kohustuslikku lepingut. On ikka tegelased siin foorumis, ausõna tahaks sitasti öelda.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007




sõnum 29.06.2015 14:16:32 vasta tsitaadiga

OFFF kirjutas:
pois11 kirjutas:
Vanemad said elioni ruuteri 19€, kohustus on 2a. klient olla.


Palju õnne. Näruse seebikarbi eest, mis vabaturul maksaks sinna 60E kanti ja mida Elion müüb nahaalselt 100ga, tehti kaheks aastaks orjastav leping. Inimesed ikka ei õpi icon_sad.gif


Kas sa oled pahur, et "60 eurot maksvat seadet" 19 eest jagatakse? Et sa teaksid, siis igaühele ei pakuta võimalust valida 10 teenusepakkuja vahel. Üle õhu töötavad lahendused on enamasti veidi vildakad ning ei asenda püsiühendust (mahupiirangud jms).
Kui inimesel ongi ainult Elion valida, siis kuidas see leping täpsemalt orjastav on? Kas kurjad lillad onud tulevad sulle koju, võtavad kaasa ja viivad tööd tegema, mille eest raha ei saa? Minuga küll sellist asja veel ei ole juhtunud, kuid kui sul on säärased kogemused olemas, siis ehk peaksid sellest kuhugi teada andma.

Selgelt näha, kuidas inimene ei suuda teiste mätta otsast asju üldse vaadata ning arvab, et kõigil on täpselt nii nagu temal ja et tema on kõige kavalam ja targem.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003




sõnum 30.06.2015 12:09:59 vasta tsitaadiga

warkriss kirjutas:
OFFF kirjutas:
pois11 kirjutas:
Vanemad said elioni ruuteri 19€, kohustus on 2a. klient olla.


Palju õnne. Näruse seebikarbi eest, mis vabaturul maksaks sinna 60E kanti ja mida Elion müüb nahaalselt 100ga, tehti kaheks aastaks orjastav leping. Inimesed ikka ei õpi icon_sad.gif


Kas sa oled pahur, et "60 eurot maksvat seadet" 19 eest jagatakse? Et sa teaksid, siis igaühele ei pakuta võimalust valida 10 teenusepakkuja vahel. Üle õhu töötavad lahendused on enamasti veidi vildakad ning ei asenda püsiühendust (mahupiirangud jms).
Kui inimesel ongi ainult Elion valida, siis kuidas see leping täpsemalt orjastav on? Kas kurjad lillad onud tulevad sulle koju, võtavad kaasa ja viivad tööd tegema, mille eest raha ei saa? Minuga küll sellist asja veel ei ole juhtunud, kuid kui sul on säärased kogemused olemas, siis ehk peaksid sellest kuhugi teada andma.

Selgelt näha, kuidas inimene ei suuda teiste mätta otsast asju üldse vaadata ning arvab, et kõigil on täpselt nii nagu temal ja et tema on kõige kavalam ja targem.


Seda enam, et see "orjastav leping" ei seo ju sind nagunii püsivalt mitte kellegagi - lõpetada saab seda ikkagi. Maksad halvemal ujuhul mingi trahvi, vb maksad mingi seadme amortisatsiooni tasu (vb mitte, ma ei tea) ja sitemal juhul jääd mõne kümne euroga miinusesse. Aga ostes 100 (või no 60, kui on valida, eksole) seadme, oled 2 aastat vähemalt klient, siis oled juba algusest miinuses sest kui suur reaalselt on šanss et sa oled vähem kui 2 aastat klient. Minu meelest on riskid siin suht väiksed. OK, Ostad omale selle Inteno näiteks, siis vahetad aasta pärast teenusepakkujat ja mis sa sellega siis peale hakkad? Ilma Elionita on see suht mõttetu seade ja sama raha eest saaks juba kodusteks asjaajamisteks palju mõistlikuma seadme. Ma pole 10a jooksul ühegi teenusepakkuja seadmete eest üle 20€ maksud ja ükski leping ming kuidagi tagasi ka pole hoidnud nii, et tõepoolest, vaheta iga poole aasta tagant teenusepakkujat, maksa iga kord 60-100€ seadme eest, kogu neid omale kuskile riiulile ja ole õnnelik.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 30.06.2015 13:20:52 vasta tsitaadiga

See on sinu enda viga, et Elioni seadme riiulile seisma jätad.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003




sõnum 30.06.2015 14:25:31 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
See on sinu enda viga, et Elioni seadme riiulile seisma jätad.


Minu viga vä? Seda ma ju räägingi, et mina ei kogu neid riiulile vaid kasutan, kuni katki läheb või pakkujat vahetan.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 30.06.2015 14:29:08 vasta tsitaadiga

Mine hinga kotti vms.

Selle viga, kes riiulile seisma jätab. Kõikidele Elioni seadmetele saab väikse vaevaga uue omaniku leida, kui enam endal vaja ei ole.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.06.2015 15:04:01 vasta tsitaadiga

pulse kirjutas:
Ma pole 10a jooksul ühegi teenusepakkuja seadmete eest üle 20€ maksud ja ükski leping ming kuidagi tagasi ka pole hoidnud nii, et tõepoolest, vaheta iga poole aasta tagant teenusepakkujat, maksa iga kord 60-100€ seadme eest, kogu neid omale kuskile riiulile ja ole õnnelik.


Mis erilised teenusepakkujad need küll on, et kümne aasta jooksul peaks neid vahetama iga 6-18 kuu tagant. Lisaks mingite eriparameetritega seadmeid peab soetama, mida ei saa ühegi teenusepakkuja juures kasutada?
Ja kustkohast neid operaatoreid, kelle vahel joosta, sellisel hulgal leida, kui kolm suuremat välja arvata.

pulse kirjutas:
Minu meelest on riskid siin suht väiksed. OK, Ostad omale selle Inteno näiteks, siis vahetad aasta pärast teenusepakkujat ja mis sa sellega siis peale hakkad? Ilma Elionita on see suht mõttetu seade ja sama raha eest saaks juba kodusteks asjaajamisteks palju mõistlikuma seadme.


Kui Intenost räägime ja jätame kõrvale ka seadme mõningad probleemid, siis on tegu täiesti tavalise asjaliku ruuteriga, mis suudab WAN kaudu signaali vastu võtta ja seda edastada juhtme kaudu või juhtmevabalt tarbijatele edasi.
Olen ka TG784 lihtsalt ruuterina kasutanud ning selle, mida nn. kodutarbija vajab, on nendes ruuterites olemas ka soovi korral STV ja Starmani teenuse jaoks.

Kollektsioneerida võib ju ka ruutereid, mitte ainult protsesoreid või graafikakaarte. Maitse asi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003




sõnum 30.06.2015 16:00:14 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:

Mis erilised teenusepakkujad need küll on, et kümne aasta jooksul peaks neid vahetama iga 6-18 kuu tagant.
Ja kustkohast neid operaatoreid, kelle vahel joosta, sellisel hulgal leida, kui kolm suuremat välja arvata.

Ei peagi. See oli ju näide lihtsalt. Hüpoteetiline olukord, saad aru?

jägaja kirjutas:

Kui Intenost räägime ja jätame kõrvale ka seadme mõningad probleemid, siis on tegu täiesti tavalise asjaliku ruuteriga

OK, tavakasutaja jaoks vb tõesti saaks kuskil ära kasutada. Selle ütlesin oma mätta otsast sest oman veits kangemat aparaati ja Intenoga tõepoolest midagi peale poleks hakata.

Ja ärge nüüd kohe selle riiuli teema sabast nii kangesti kinni võtke. See oli lihtsalt illustreeriv näide, mis toimuks, kui inimene nii 2a. lepingu vastu on, iga aasta tagant teenusevahetajat vahetab ja niimoodi seameid kogub. See kas ta paneb selle riiulisse, müüb maha või annab koerale mängida, ei oma enam tähtsust.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2015 19:37:42 vasta tsitaadiga

Mu vanematel oli kasutuses vist esimene elioni musta värvi ruuter. Kuhu tuli kindlastesse aukudesse elioni box surada. Kusagil 7-8a. vana. Uus elioni ruuter on väga hea, mitu nädalat toiminud, restarte pole esinenud. Üllatus oli see, et elioni teenindaja väitis, et nüüd saab ruuteri taha 4 vaatajakohta ühendada korraga. Wifi on kiire ja levib starmani omast paremini. 19€ eest saada korralik asi, praktilisel tasuta.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2015 22:25:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Wifi on kiire ja levib starmani omast paremini.

las ma arvan: starmani seade tuli karbist välja ja sattus kanalile kus kogu püstak läbustas. tuli elioni seade karbist ja sattus kanalile, kus läbustasid ülejäänud. 54g rahuldab iseenesest tänapäevalgi suvalise telhvi/mordapiibel/sinutoru inimese vajadused.

õnnetud on need elioni kasutajad, kellele ruuterisse vask tuleb õuest ja kes suve jooksul mõned äiksed üle elama peavad. tean kohta, kus eelmine aasta neli ruuterit läks ja kus need kõik välja osteti, sest "ühe oled juba tasuta saanud". 784 (valge, wlan pesaga thompson) kannatab teiste ispide otsas ka kasutada.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2015 23:09:18 vasta tsitaadiga

Arvad valesti. Elion seade tuli karbist, seadistasin nii nime kui parooli ümber.. Wifi kanaliga polnud midagi teha, eeter puhas.
Starmani seadi tuli karbist, samamoodi seadistatud. Starmani oma on viletsam aga mina ei kurda, töötab väga hästi. Olemas on ka tagavaraks kolme antenniga korralik wifi ruuter aga hetkel ei näe selleks vajadust.

Selle vastu ei saa kahjuks midagi teha kui äike vaske lööb. Selleks ajaks tulebki juhtmed tagant ära ühendada, mis teha.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 02.07.2015 12:26:43 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Mu vanematel oli kasutuses vist esimene elioni musta värvi ruuter. Kuhu tuli kindlastesse aukudesse elioni box surada. Kusagil 7-8a. vana. Uus elioni ruuter on väga hea, mitu nädalat toiminud, restarte pole esinenud. Üllatus oli see, et elioni teenindaja väitis, et nüüd saab ruuteri taha 4 vaatajakohta ühendada korraga. Wifi on kiire ja levib starmani omast paremini. 19€ eest saada korralik asi, praktilisel tasuta.


Termini "väga hea" kasutamine oleks õigustatud, kui sõna "nädalat" asemel oleks "aastat".
Minu point on selles, et Elion müüb seda Inteno ja Thomsoni saasta, mis kaudselt meenutavad marsruuter-tulemüüri laadset toodet lausa jõhkra, nahaalse KIRVEGA, kasutades oma positsiooni maksimaalselt ära. Ma leian sellised müügistraateegiad suts ebaeetilised olema. Thats all.
Miks igasugused siduvad, ajalise limiidiga lepingud head ei ole, on omaette teema.
Sa ei saanud seda ruuterit "praktiliselt tasuta" vaid koos siduva lepinguga, kaheks aastaks. Põhimõtteliselt on see järelmaks. Järelmaks ei ole "tasuta".

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 02.07.2015 12:48:52 vasta tsitaadiga

OFFF, siin veel rõhutada seda, et neid ruutereid vahetatakse nagu sokke ning igal ruuteril on mingi oma kiiks sees. Küll on ühel kehva Wi-Fi, teisel jällegi muudkui crashib ja mõnel kolmandal annab jube rõvedat pininat see ruuter. Osad jooksevad ruuteritega Elioni teeninduse vahet, et nad paneks BETA tarkvara peale mis tekitab vahest veel rohkem häda.

Kas tahate ~500kb/s kiiremat interneti? A-see uut ruuterit ka vaja, 103€.. võtame järelmaksule? icon_smile.gif

Sihuke küsimus, et kui nüüd võtta täiesti suvaline LinkSys või midagi kuskilt Arvutitargast, siis kas see hakkaks näiteks tööle Elioniga kui natukene confida ja kas selleks mingisuguseid õpetusi ka leidub, et mis seaded tuleks panna või midagi? Suht siiber sellest mis Elion kaasa annab pidevalt, lihtsalt totaalset paska annavad kaasa, mis on kuskilt prügikasti kõrvalt üles korjatud ja klientidele pähe määritud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia vs Starman mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.