Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia vs Starman märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Markos
HV veteran

liitunud: 09.04.2002




sõnum 27.10.2014 09:19:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ilmselt ei nõustu ka televaatajad, kel igasugustest boksidest sügavalt siiber on. Saaks neid siis vähemalt selle rumala ekraani puldiga juhtida....


Mul on täna pult ja telekas taskus, st ma ei vaja boksi. Platvormide mitmekesisuse tõttu vajan "lollpaneeli" taga täna kahte eri striimerit, atv ja chromecast. Kõik.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2014 10:00:12 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Mark0, võibolla on sul pikemas perspektiivis õigus aga ärme rutakem ajast ette. Niikaua kuni eksisteerib online TV, tahavad inimesed omada ka lihtsat võimalust seda vaadata. Ma kujutan ette et ideaalis peaks iga telekas võimaldama vaadata IPTV programme täpselt samamoodi nagu saab vaadata DVB-C-d. Need, kes eelistavad teenusepakkuja spetsiifilisi lisateenuseid, ostku boks või kasutagu äppi kui see võimalik on... Samamoodi leidub ka veel inimesi, kes ostavad telefoni ainult selleks et helistada :)
Ma olen üldiselt päri Sinuga.

Lihtsalt, et mulle teeb tuska see, et valikuvõimalusi jääb järjest vähemaks keskmisest tehnikahuvilisemal kundel. Võinoh, enamus minusuguseid ütleb ilmselt "fuck it", võtab sobivalt Eesti teenusepakkujalt võimalikult jämeda netitoru, kodumaised asjad vaatab etv.ee, tv3play.ee, kanal2.ee pealt (kui see üldse huvi pakub) ja muu sisu hangib kas Rootsi Internetikaubamajast(tm) või VPNi abiga Netflixist. Selles suhtes on Elioni minuTV enda veebilahendusega juba samm õiges suunas (Starmanil/STVl on vist ka midagi sarnast, pole ise pruukinud seega ei oska kommenteerida).
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mildseven
HV vaatleja
mildseven

liitunud: 22.06.2008




sõnum 05.06.2015 08:00:49 vasta tsitaadiga

Täna aastal 2015 on minul aktuaalne teema mida valida, kas Elion või Starman.
Starmani hinnad on suti paremad, aga kuidas ja mida arvate starmani kvaliteedist?

Mille Teie valiksite?

NB: Tegemist korter majaga, Mustamäel. Optika mölemal pakkujal seal olemas.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 05.06.2015 08:02:14 vasta tsitaadiga

Starman on ok ja elion on ka ok. Elioni puhul ei meeldi mulle kaasatulevate karpide hulk.
Kui starboxi ei võta, siis tuleb nendelt ainult ruuter.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2015 08:17:40 vasta tsitaadiga

Oleneb, mida ja kuidas plaanid kasutada. "Karpe" tuleb Elionil vastavalt sellele, mida plaanid kasutada. Kui ainult netti ja ise oskad arvutit ära turvata ja julged otse arvuti avalikku netti panna - siis pole muud karpi kui ONT (see, mis optikast eetri teeb). Selle külge lükkad arvuti (kindlasti peab installima ja seadistama tulemüüri ja pahalasetõrje(d)) ja olemas.

Starmanil on maksimaalne download natuke suurem (400 versus Elioni 300 Mbps). Samas on upload Starmanil kehvem - kõige kallimal paketil 40 Mbps (ning odavamatel veel vähem), Elionil 300 Mbps. Suur vahe on uploadi osas ka nö "keskmistel" pakettidel, kus Starmanil on 100/20 ja 60/10, Elionil 100/100 ja 50/50 (tegin uploadi väärtuse rasvaseks).

TV-osa on üldse omaette maailm, seda ei tunne eriti ega kommenteeri. Lauatelefon vast ühte AHVi ei huvita. icon_smile.gif

Hind on üsna sarnane. Muidugi oleneb taas soovidest - teatud nüanssides kõiguvad teenusepakkujate hinnad siia ja sinna. Aga turusurve on nii tugev, et väga palju mänguruumi pole kellelgi. Ma ise valiks enda kallutatud arvamuse kohaselt Elioni - sest mulle on kohati vaja kiiret uploadi ja on jube mõnus kui asjad käivad kiirelt. Samas ega Starman (või muide ka STV) pole üldsegi halb. Tänapäeval on kolm suuremat kõik täiesti normaalsed teenusepakkujad.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003




sõnum 05.06.2015 09:27:52 vasta tsitaadiga

mildseven kirjutas:
Täna aastal 2015 on minul aktuaalne teema mida valida, kas Elion või Starman.
Starmani hinnad on suti paremad, aga kuidas ja mida arvate starmani kvaliteedist?

Mille Teie valiksite?

NB: Tegemist korter majaga, Mustamäel. Optika mölemal pakkujal seal olemas.


Olin aastaid Elionis aga poolteist kuud tagasi, peale paari nädalast testimist otsustasin Starmani kasuks. Konkreetselt minul läks arve umbes 15€ väiksemaks, samas allakiirus tõusis rohkem kui 2x (40'lt 100'le). Tol ajal oli veel salvestatavaid kanaleid Starmanil kordades rohkem, enam seal mingit eelist ei ole. Puhtalt iskiklik eelistus, aga mulle meeldib Starmani menüüde loogika kordades rohkem, kui Elioni oma - enamik tegevusi saab poole vähemate klikkidega tehtud. Näiteks Elionil, et minna Salvestuse menüüsse on vaja mingi 5-6 klikki kui ma õigesti mäletan. Starmanis 1!!!. Lisaks meeldib mulle täiega Starmanil Timeshift funktsioon.

Miinus poole pealt, Starbox on üsna ebastabiilne, iga paari päeva tagant on kindlasti restarti vaja, kui ta just lampi seda ise ei tee. Põhiliselt nõutakse seda peale mõne salvestuse mittetöötamist. Ja no salvestusruumi pead ise haldama. Sesmõttes et kui ruum hakkab otsa saama, siis tuleb ise hoolitseda, et vanad salvestused ära saaksid kustutatud või siis ei salvestu sul järgmised vajalikud saated.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2015 14:26:49 vasta tsitaadiga

Eks valik oleneb siis selelst kas ainult internet või ka telefon/TV.

Praeguse seisuga interneti poole pealt on starman ees kiiruse/hinna suhtes.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2015 14:38:22 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:

Praeguse seisuga interneti poole pealt on starman ees kiiruse/hinna suhtes.
Kui "kiirus" tähendab downloadi siis jah.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 05.06.2015 18:55:23 vasta tsitaadiga

kiiruse all võib veel mõista pingi, up/down nii eestisisene kui välisühendus. Mängurid teavad kommenteerida, kumb või milline pakkuja parem on.

hind on viimane asi mida vaadata sest kuu peale paar euri erinevust teeb päevahinnaks ca 6 senti
samas vahe on suur, kas laed üles 300Mbit/s vs 40Mbit/s
ja vahe on väike kui laed Steamist alla 400 vs 300Mbit/s
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003




sõnum 05.06.2015 21:55:43 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

hind on viimane asi mida vaadata sest kuu peale paar euri erinevust teeb päevahinnaks ca 6 senti
samas vahe on suur, kas laed üles 300Mbit/s vs 40Mbit/s
ja vahe on väike kui laed Steamist alla 400 vs 300Mbit/s


Mis mõttes viimane asi? Kui raha ei loe, siis on loomulikult savi aga minu puhul 15€ pole "paar euri" ja on konkreetselt kolmandik minu Elioni arvest. Ja kui vähema raha eest saab rohkem teenust siis millest me räägime?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003




sõnum 05.06.2015 22:37:29 vasta tsitaadiga

On olnud samal aadressil Starmani kodulahendus ja Elioni ärilahendus. Kui Elioni yhendus oli VDSL-i peal oli Elioni poolt paar korda aastas pikad (rohkem kui pool tööpäeva tööajal) katkestused. Teenustelefon rääkis midagi kaablivargustest ja kaablitrasside läbikaevamistest. Starmani katkestused piirdusid yldiselt lepinguliste öiste katkestustega vastu kolmapäeva. Kui Elion tegi millalgi ettepaneku viia yhendus maja keldrisse paigutatud switch'i taha muutus asi palju stabiilsemaks ja kadusid ka elioni poolsed etteteatamata katkestused.

Alati on v6imalus yhelt v6i teiselt mingi ebaadekvaatne seade saada ja oma viimased närvirakud klienditeenindusega suhtlemisele kulutada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 20.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2015 06:07:13 vasta tsitaadiga

Omadest kogemustest oli elioniga vähem probleeme, vähem hooldusi ja vähem ruuteri/boksi restartimist. Kõik lihtsalt töötas, väljaarvatud samsungi tv app. Aga starman hakkas meeldima puhtalt ajamasina pärast. Olgugi et probleeme tihedamalt. Interneti koha pealt vahet ei taju. Samas netis ei mängi, eriti midagi ei tõmba ja kiirusetestide lehtedel pole olnud ka põhjust vahtida.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2015 07:45:29 vasta tsitaadiga

teleka vaatamiseks / salvestamiseks telekaga saad starmanilt conaxi mooduli. elion paneb telekameestele tuppa neli karpi. antennikaablil baseeruvate ühenduste "häda" on selles, et kõik arvavad, et kui nad 40 aastat tagasi antennikaablile noaga otsa teha mõistsid, teevad nad selle nüüd ka valmis.. ja siis on läbiviigupesad mida konkreetselt täna remontnikud korteritesse topivad.. cat5 ga on selles mõttes lihtsam. enamus probleeme 2,5 aastase tehnikukarjääri jooksul oli kohtades, kuhu antennikaablivõrk oli tehtud "üle per.se" - teed otsad korda ja saad signaali karvajagu rohelisesse alasse, läheb kass teleka taga otsale vastu, on asjad jälle nihu ja tuleb minna otsast peale seletama, et nüüd on vaja ringi ehitada: puurida auku, panna otsekaabel jms.. "aga eelmine kord ju sai korda.."
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.06.2015 07:56:41 vasta tsitaadiga

pulse kirjutas:
indrekp kirjutas:

hind on viimane asi mida vaadata sest kuu peale paar euri erinevust teeb päevahinnaks ca 6 senti
samas vahe on suur, kas laed üles 300Mbit/s vs 40Mbit/s
ja vahe on väike kui laed Steamist alla 400 vs 300Mbit/s


Mis mõttes viimane asi? Kui raha ei loe, siis on loomulikult savi aga minu puhul 15€ pole "paar euri" ja on konkreetselt kolmandik minu Elioni arvest. Ja kui vähema raha eest saab rohkem teenust siis millest me räägime?


Täiesti võimalik, võtsin ainult kõige kiirema netipaketi võrdlusesse hetkel 20.99 v.s 33€
Eelnevad kirjeldasin, et võrrelda võib mitmeid parameetreid, mitte ainult hinda. tv osas erineb baaspaketi hind 3.98 vs. 5€
Starman on kindel hinnadiil.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2015 09:47:49 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
elion paneb telekameestele tuppa neli karpi.
Nimeta palun need neli karpi funktsionaalsuse järgi. Või loed optika puhul teleka ka "karbiks?"
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2015 10:56:25 vasta tsitaadiga

optika konverter - ruuter - digiboks - telekas. okei, paneb kolm. telekaga neli.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003




sõnum 06.06.2015 11:39:22 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
optika konverter - ruuter - digiboks - telekas. okei, paneb kolm. telekaga neli.


See kõik ka oleneb ikkagi konkreetsest kliendist. Mul oli siin lõpu poole Elionilt ainult üks karp - modem. Korterisse tuli cat ja Samsung näitas ilma boxita pilti.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 07.06.2015 11:49:50 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
optika konverter - ruuter - digiboks - telekas. okei, paneb kolm. telekaga neli.

Praegu testimiseks kodus starman (nett ainult).
Elioniga on optika -> huawei konverter -> minu ruuter
Starmaniga on coax -> mingi cisco purk (ei ole süüvinud) -> minu ruuter
Kui tahtmine tv lisaks võtta siis elioni puhul ei lisandu midagi (samsungi teler), starmani puhul, kui ajamasinat ei võta, ei tohiks ka midagi lisanduda.

Nii, et see pigem kinni pakettides-olemasolevas infras, mitte pole raudpolt reegel, et elion ujutab purgikestega majapidamise üle ja starman mitte....

Esimesed tähelepanekud - mikrokatkestused Eesti <-> Rackspace andmekeskus Chicagos (tõe huvides on see pigem seotud ruutinguga - Starmani ja Elioni routingud erinevad päris oluliselt sel suunal, kuigi mõlemad läbivad peaasjalikult Level3 võrku) ja öised hooldused (kuna vaja peamiselt kodunt töö tegemiseks seda netti siis eks näis kas/kuidas see häirib).

Tavaline, mittetöötegemise osa - ei ole märganud mitte mingit erinevust, jõutoru jookseb, spotify ka, tüüpilised pilvesünkimised dropboxiga ja mingid droidi/apple uuendused samamoodi.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2015 11:58:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

starmani puhul, kui ajamasinat ei võta, ei tohiks ka midagi lisanduda.

conaxi moodul telekasse. kui telekas oskab salvestada, teeb telekas selle ka ära.
sul on modem starmani poolt. cisco neid toodab.

ma olen seda kolakatehulka toonid välja JUST lihtsa teleka vaatamise osas. väga mitmel korral sai just tehnikakaugeid kliente selle pärast elionist starmanisse kolitud, et saaks vaid conaxi mooduli ja telefoni ning ei peaks hakkama hulka seadmeid restartima kui midagi nihu läheb.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 20.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2015 13:50:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

baseeruvate ühenduste "häda" on selles, et kõik arvavad, et kui nad 40 aastat tagasi antennikaablile noaga otsa teha mõistsid, teevad nad selle nüüd ka valmis


Ma tegin noaga otsa, kui oli tv vaja teise seina - töötab.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2015 17:03:51 vasta tsitaadiga

kui sul oli oidu varjestus F i alla keerata ja kaks lõiget noaga tegid, said hakkama. kui lõikasid varjestusest läbi ja f i välise rüüsi peale kohe keerasid, töötab tänu sellele, et keerasid f i "liiga peale" ja välimine varjestus suruti f i korpuse taha ning annab minimaalset kontakti kuni lahti liigutad või pealmine varjestus väsib.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 20.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2015 17:36:37 vasta tsitaadiga

Ikka loomulikult jätsin varjestuse korda. icon_cool.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2015 19:06:17 vasta tsitaadiga

laurx võib Coaxi kiruda aga teleka sisse-ehitatud DVB-C on just põhjus, miks ma Elioni minna ei taha. icon_smile.gif Üks (teleka) standardpult juhib kõike.
Uut Samsungi telekat katkise DigiTV appi pärast ostma ei hakka ning digibokside vastu on aastatega allergia tekkinud...
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2015 20:24:21 vasta tsitaadiga

friik1, ma ei kiru coaxi.. coaxiga samsa on täitsa ok lahendus.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 09.06.2015 06:59:08 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
laurx võib Coaxi kiruda aga teleka sisse-ehitatud DVB-C on just põhjus, miks ma Elioni minna ei taha. icon_smile.gif Üks (teleka) standardpult juhib kõike.
Uut Samsungi telekat katkise DigiTV appi pärast ostma ei hakka ning digibokside vastu on aastatega allergia tekkinud...


Tõsi, coax tuppa, telerisse ja conax kaart sisse, ülimugav ja lihtne telerit ühe puldiga juhtida. Kõige sobivam seeniorkliendile kes võibolla vajab kanaleid 1-9
Paraku on vaatamisharjumused enamikel noorema generatsiooni kasutajatel muutunud ja live tv on sekundaarne.

Primaarseks on osutunud vaatamine:
1. siis kui tahan
2. mida tahan
3. kuskohast tahan
4. parimal juhul näen saadet siis ka ilma reklaamideta.

Teleri enda salvestamisfunktsiooni coax pealt ma siinkohal parem ei mainiks, see on kohutav kui saad salvestada vaid vaadatavat kanalit, või siis ühte kanalit korraga teleri puhkeasendis.
Ehk need lisaboksid on olemas kõikidel operaatoritel. Samas peab teemas küsija ise otsustama pigem teenusepakkujate teemas oleva info järgi, mida vaja on ja mis toimima peab. Kõigil kolmel suuremal operaatoril on omad head ja vead.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia vs Starman mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.