Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 22.01.2017 03:44:24 vasta tsitaadiga

HDTanel, Sa tule gildi, saame aidata ja sa valisid esimeseks tegelaseks tiba raske tüübi, thargun ,metsjeesus saavad sind kutsuda, kes kõige suuremat mapi teha suudab icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 25.01.2017 19:54:04 vasta tsitaadiga

Kas exalted orbi väärtus hardcores ka nii madal on nagu standardis ?
1:40.
edit: seal lausa 1:30 ...
Põhjus arvatavasti current metas ja keegi ei crafti enam workbechidega ?
Kuna kõik tehingud nüüd chaos orbidega siis tulemus selline icon_neutral.gif
Ja 600 chaos on max mis korraga tradeda saab. Kallis asi siis kas leiad vahendaja või loodad et ei satu scammeri otsa.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2017 15:19:10 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
Kas exalted orbi väärtus hardcores ka nii madal on nagu standardis ?
1:40.
edit: seal lausa 1:30 ...
Põhjus arvatavasti current metas ja keegi ei crafti enam workbechidega ?
Kuna kõik tehingud nüüd chaos orbidega siis tulemus selline icon_neutral.gif
Ja 600 chaos on max mis korraga tradeda saab. Kallis asi siis kas leiad vahendaja või loodad et ei satu scammeri otsa.
Spoiler Spoiler Spoiler


Ex on hardcores liiga esimene kuu üldse 20c, seal see ei paku inimestele erilist vaimustust, sest perfect geari craftimine on suht pointless.
Standardi ex hind vast langeb, sest suur osa inimestest on oma challengid ära teinud ja asjad kokku pakkinud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Weel
HV vaatleja

liitunud: 02.11.2003




sõnum 26.01.2017 23:20:30 vasta tsitaadiga

Botid ilmselt farmivad seda The Saints Treasure divkaarti, mis kukub üsna sageli, ja seda lihtne leida storyt tehes. See annab oma panuse madalale ex'i hinnale.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 30.01.2017 11:33:55 vasta tsitaadiga

36 missiooni tehtud thumbs_up.gif
Esimest korda jõudsin charackteri ka level 96 peale.
Nüüd vast paras aeg paus teha ja act5 ära oodata.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2017 21:32:59 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
36 missiooni tehtud thumbs_up.gif
Esimest korda jõudsin charackteri ka level 96 peale.
Nüüd vast paras aeg paus teha ja act5 ära oodata.
Spoiler Spoiler Spoiler

mingi lootus ah house tuleb? võibolla põhjus uuesti mängima hakata
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2017 21:53:08 vasta tsitaadiga

Aitab, HC lvl 86 ja Piety oma laseriga icon_lol.gif
rip, get good, haha noob down etc

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 04.02.2017 22:37:30 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
indu kirjutas:
36 missiooni tehtud thumbs_up.gif
Esimest korda jõudsin charackteri ka level 96 peale.
Nüüd vast paras aeg paus teha ja act5 ära oodata.
Spoiler Spoiler Spoiler

mingi lootus ah house tuleb? võibolla põhjus uuesti mängima hakata


Keegi ei looda AH peale (võiks öelda, et ei taha)
Toimiv kuid 3rdparty lahendus on olnud aasta-kaks (tahetaks pigem ametlikku lahendust).

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 05.02.2017 15:42:40 vasta tsitaadiga

AH'l on samas omad head küljed. Saad osta kuna tahad ja millal tahad. Ning põhiline on et turu hindadega mängimine jääb ära. Hetkel paljud viskavad oma asjad odavalt müüki aga nad ei müü seda ...
Samas poe.trade on kah muidu omapärane. Diablo oli suht solo aga siin pead suhtlema inimestega icon_razz.gif

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 05.02.2017 19:08:27 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
AH'l on samas omad head küljed. Saad osta kuna tahad ja millal tahad. Ning põhiline on et turu hindadega mängimine jääb ära. Hetkel paljud viskavad oma asjad odavalt müüki aga nad ei müü seda ...
Samas poe.trade on kah muidu omapärane. Diablo oli suht solo aga siin pead suhtlema inimestega icon_razz.gif


See on muidugi "suhtlemine" kui suhtlemine...copypasta tekst ja "ty" pole eriline player interaction. Kahju, aga kipub nii olema. Mulle endalegi meeldiks mingi aja peale AH, ehk üldse mingisugunegi ametlik äritegemise lahendus. Redditis on kihvte ideid tegelikult pakutud, maybe 3.0 ajal, äkki...

Ma kardan, et ma mängisin omal isu täis Breach ajal. 91 ja 88 sai kippelt treitud valmis ja ma pole kindel, et mul tuleb tuhin "kogutud varandus" peeneks lasta mingi laheda geari peale. Ma olen see igivana "millekski" koguja ja tradedes juutija kuni hetkeni, mil kopp ees.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 05.02.2017 19:25:38 vasta tsitaadiga

Õnnestus ka 36 kätte saada, vahepeal tekkis küll selline väike loobumise tunne.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 06.02.2017 23:09:34 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
indu kirjutas:
AH'l on samas omad head küljed. Saad osta kuna tahad ja millal tahad. Ning põhiline on et turu hindadega mängimine jääb ära. Hetkel paljud viskavad oma asjad odavalt müüki aga nad ei müü seda ...
Samas poe.trade on kah muidu omapärane. Diablo oli suht solo aga siin pead suhtlema inimestega icon_razz.gif


See on muidugi "suhtlemine" kui suhtlemine...copypasta tekst ja "ty" pole eriline player interaction. Kahju, aga kipub nii olema. Mulle endalegi meeldiks mingi aja peale AH, ehk üldse mingisugunegi ametlik äritegemise lahendus. Redditis on kihvte ideid tegelikult pakutud, maybe 3.0 ajal, äkki...

Ma kardan, et ma mängisin omal isu täis Breach ajal. 91 ja 88 sai kippelt treitud valmis ja ma pole kindel, et mul tuleb tuhin "kogutud varandus" peeneks lasta mingi laheda geari peale. Ma olen see igivana "millekski" koguja ja tradedes juutija kuni hetkeni, mil kopp ees.

Unustasin ära öelda et AH keerab pekki botid. Siis unusta ära et saad odavalt head geari.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2017 13:02:16 vasta tsitaadiga

Mulle küll meeldiks mingi AH vorm. Trade chat on läbi kukkunud ja seda kutsutakse vähiks, merciless act3 ja 4 avalikud partyd on praktiliselt eranditult trade partyd. Pigem hakkaks selline arendus nende endi premium stash tabidega konkureerima,
nii et AH puudumine annab mängule sellise kergemat sorti P2W virvenduse. Kaubandus konsoolidel võib üsna nutuselt toimida, AH oleks seal kindlasti abiks. See võiks ka olla hübriid, nö et AH kaubad on ingame näha ainult siis, kui kasutaja on online, aga hindu ei peaks uuesti määrama. Lõplik tehing võiks samuti toimuda käest-kätte nagu praegu, nii et poleks lisatüli puhvri loomisega.
Viimastest uudistest üllatab neljapäeval tuleva QOL arenduse napisõnaline teavitus - hea küll, tegemist on eelteatega, aga paari ebaolulist pisiasja esitatakse justkui suure saavutusena,
mille nimel terve meeskond on palju vaeva ja higi näinud. https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1830607
Hakkasin kirja panema häirivaid QOL pisiasju, et meelest ei läheks, mingi hetk võiks GGG'le nina alla visata. Siiani on kirjas sellised asjad, kui kellelgi mõtteid, andke teada:
tsitaat:
* Chat logging, probably not all but whispers, maybe guild chat would be useful. On relogging some last lines could be shown in case you lost someone you were talking to. Could be optional.
* Keyboard shortcuts for navigating tabs - Ctrl-Tab / Ctrl-Shift-Tab like in Windows. Arrows would be easier to some but wouldn't work when search bar is active.
* Currency stacking/unstacking in inventory while trade window is open. Also gem removal and probably some other stuff that's disabled there for some reason.
* Some form of autosorting items in inventory. Less micromanagment due to poorly automatically placed items when there's still plenty of room.
* Autosort maps (by tier and alphabetical) button would be useful too, theres tier:# search command but autosort would be better for map tabs.
* List of completed trials command /trials, similar to /passives.
* Filter by quality, e.g quality:7 similar to tiers. Not sure if something like this exists already, typing only quality filters all items with quality but filtering specific values would help, for example finding missing amount of quality for GCP recipie, maps etc.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 07.02.2017 22:56:12 vasta tsitaadiga

[raVen] kirjutas:
Mulle küll meeldiks mingi AH vorm.

Sel juhul söövad botid kõik parema asja ära ja turul oleks kõik ühe hinnaga.
Ma pigem pooldaks mingit active trade süsteemi.
Copyd koodi poe.tradest.
Paste chat ribale.
Tekib lisa aken kuhu viskad chaos orbid näiteks. Teises otsas ilmub tüübil aken- see item selle currency eest ning ta valib kas accept või decline ning chaos orbid lendavad kas invetari või stash tabi.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Frasgol
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2017




sõnum 08.02.2017 22:14:02 vasta tsitaadiga

Uurisin ja puurisin siin netis ja siis leidsin siit foorumist, et tegeletakse selle mänguga, otsin ka isiklikult mingisuguseid tuttavaid,sõpru inimesei kes sellega tegeleks.
Et kui keegi tegeleb,meeleldi lisaks sõbralisti teid PoE-s

Ise sain just Ascenditud muidu:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2017 00:42:37 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
[raVen] kirjutas:
Mulle küll meeldiks mingi AH vorm.

Sel juhul söövad botid kõik parema asja ära ja turul oleks kõik ühe hinnaga.
Ma pigem pooldaks mingit active trade süsteemi.
Copyd koodi poe.tradest.
Paste chat ribale.
Tekib lisa aken kuhu viskad chaos orbid näiteks. Teises otsas ilmub tüübil aken- see item selle currency eest ning ta valib kas accept või decline ning chaos orbid lendavad kas invetari või stash tabi.


See oleks üsna peen tõesti, ei peaks mööda hideoute ringi kolistama. Ja kauplemine oleks ka vähem vaevalisem, ei epask enda ja teiste aega raiskama vaid saaks chatis ära lahendatud ja linnukest vajutada.

33 Challenget täis, 2 tükki on veel lihtsad juurde saada aga kuidas 36 ära teha seda ma veel ei tea.
Olgugi, et acc on juba betast olemas on see esimene liiga kus ma palju ja korralikult mänginud olen.

Frasgol kirjutas:
Uurisin ja puurisin siin netis ja siis leidsin siit foorumist, et tegeletakse selle mänguga, otsin ka isiklikult mingisuguseid tuttavaid,sõpru inimesei kes sellega tegeleks.
Et kui keegi tegeleb,meeleldi lisaks sõbralisti teid PoE-s

Ise sain just Ascenditud muidu:)


Mind võib lisada Evilknevil nimega, kellegagi koos mängida mulle eriti ei meeldi aga aitan nõu ja jõuga kui aga vaja.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2017 23:13:37 vasta tsitaadiga

Tanel468 kirjutas:

33 Challenget täis, 2 tükki on veel lihtsad juurde saada aga kuidas 36 ära teha seda ma veel ei tea.


Maksa inimestele lihtsalt, et nad sinu eest Shaperi/Chayula ära lööks või osta challengite jaoks asju kokku. Täiesti triviaalne on see challengite teema, kui SSF pole. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 12.02.2017 11:40:07 vasta tsitaadiga

Tanel468, Millised sul tegemata on? 36 sees on veel üpris lihtsaid mida teatul viisil saab ära teha.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2017 14:25:48 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Tanel468, Millised sul tegemata on? 36 sees on veel üpris lihtsaid mida teatul viisil saab ära teha.


Mul on ainult 1 challenge vaja teha, kas Itemid identida või siis 8 atlase objective teha, teised on liiga grindid minu jaoks v sellised aeganõudvad, ausaltöeldes koblakas ees juba kergelt icon_biggrin.gif
Breachides kõvasti möllatud aga ainult Fire ja Light itemi olen siiamaani leidnud.

Asjad mis lihtsalt on olnud ostetavad currency eest on mul ammu tehtud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 15.02.2017 00:05:12 vasta tsitaadiga


Link

Lahe- mitte ei tule act 5 juurde vaid natuke veel thumbs_up.gif

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 15.02.2017 13:44:22 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:

Link

Lahe- mitte ei tule act 5 juurde vaid natuke veel thumbs_up.gif


ZiggyD tegi hea video sellest:

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2017 15:01:45 vasta tsitaadiga

Võimas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 15.02.2017 15:05:51 vasta tsitaadiga

lõpuks ometi otsustati maha võtta cruel/merciless ülejooksmise ideoloogia. üks raskusaste, mis skaleerub nii, et lõpuks oled endgames (khmmm-khmmm, meenutab ühte d tähega mängukest, mis tegi samasuguse muudatuse).

kuidas muidugi ascendandy mõeldud, seda ei tea. hetkel ju eraldi iga diffi jaoks oma jooks ja eraldi ka über
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 15.02.2017 15:36:09 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
lõpuks ometi otsustati maha võtta cruel/merciless ülejooksmise ideoloogia. üks raskusaste, mis skaleerub niir


mis m6ttes skaleerub? nagu saad parema geari ja vaenlased ka kohe tugevamad? Üks funnimaid asju on oma level 60 maagiga normaliga bosse killida.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 15.02.2017 16:23:43 vasta tsitaadiga

tõenäoliselt vaenlased skaleeruvad koos sinu leveliga paremini. st normalis võib sul ka vastas olla level 60+ vastased, st kõrgemates (5+) actides on vaenlased skaleeruvalt kõrgema leveliga. tõenäoliselt esimesed 4 acti nagu on (võibolla pisituuning, praegu vist peaks olema 33-40 normalis), aga edasistes actides läheb sedavõrd üles. muidugi skaleerub ka gear ja kraam, mida leiad.

Nagu Diablo3 põhimõte. on üks playthrough ja edasi on ainult endgame, et ei peaks sama stoorit mitu korda läbi jooksma, ühest korrast piisab. niikuinii sa level 75+-ga enam stoorit joosta ei taha ja taod mappe.
nüüd, äkki nad mõtlevad ka mingitele modifieritele, kui tahad teadlikult raskemaks teha, aga ma ei tea, kuidas see töötaks.

paraleeli D3-st: kui sa mängid normaliga, siis story modes level 70-ni (max, edasi on paragon levelid) sa ei jõua. Võibolla jõuad midagi 57-60 kanti või nii (ja vastased skaleeritud ka sama leveliga siis). Variant on kas re-runnida alasid või muuta difficulty modifierit (algajale lahti hard/expert/master/torment1-6), mis muudab ainult vastaste hitpointe ja incoming damaget. Kui sa tõstad diffi ja mängid vähemalt hardiga, siis peaks enam-vähem lõpuka jaoks level 70-ks saama. Vastased skaleeruvad kõik koos sinuga, ei ole sõltuvalt alast või actist. nüüd, diablos ei ole sõltuvalt raskusastmest bossfightid erinevad, st boss abilityd on kõik samad, ainult hp/dmg skaleerub. PoE-s nii minumeelest pole, imho oli näiteks malachail märksa suurem valik abiliteid ja mäsa mercilessis, kui näiteks normalis või cruelis. Ma ei tea, kuidas nad selle korraldavad.


viimati muutis High-Q 15.02.2017 16:38:39, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.