Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.09.2016 14:35:14 vasta tsitaadiga

Avastasin, et keegi hea inimene on gildile slotte juurde ostnud, et kui keegi aktiivne on ja liituda soovib, võiks uuesti teada anda. Kutseid saavad saata Metsjeesus, Thargun, Nipi ja mina, teiste charide nimesid ei mäleta, aga mulle võib mängus nimele Teretore whisperdada, niikuinii olen ilmselt kõige aktiivsem hetkel. Või siis siia oma chari nime jätta. Arvatavasti on hetkel veel 7 vaba slotti.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.09.2016 14:44:00 vasta tsitaadiga

Kus te üldse mängite? Uus HC liiga, lihtsalt HC?
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.09.2016 15:01:04 vasta tsitaadiga

Mina tiksun niisama standardis, kuna mul on seal OP charid, ei viitsi eriti liigades joosta. Viimases liigas lõpetasin 2x 5linkiga ja kui standardis parema geari selga ajasin, tõusis DPS kahekordseks. Teised mängivad põhiliselt softcore liigasid, Essence hetkel. Hardcore mehed hoiavad rohkem omaette, sõbralistis on mõned.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.09.2016 15:18:12 vasta tsitaadiga


Mul sellised hardcores surma saanud + lugematu arv nendest madalamaid icon_biggrin.gif
Kas kvalifitseerun guildi, ise super hüperaktiivne ei ole, aga aeg-ajalt ikka mängin.

Hetkel kaalungi kas jääda standard, HC muutus lõpuks väga ajaraiskamiseks. Viimane RIP tuligi mingis raskes mapis.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 06.09.2016 15:57:35 vasta tsitaadiga

Muidugi sobid, ega me erilist sõelumist ei tee. Noh enne kui sai ostetud slotte olin sunnitud mälu järgi inaktiivseid eemaldama (no selliseidki, kes ehk ei plaaninudki enam mängida). Hetkel jah umbes 7 tõesti, ma ise ei jõua selles liigas vist lammutama hakata, nokin natuke grim dawni kui aega icon_biggrin.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 07.09.2016 00:28:17 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin et jätan vahele selle liiga, aga Grim Dawni sai liiga palju toksitud, vist hakkan ikka mängima, ei viitsi uut teemat tegema hakat aga järgmise aasta alguses on sihke elajas tulemas http://cdn.akamai.steamstatic.com/steam/apps/256667282/movie480.webm?t=1470119145 ja veel asju kohe kohe tulemas, siis jätab vist POEga hüvasti
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
drac
HV kasutaja
drac

liitunud: 30.03.2005




sõnum 07.09.2016 11:28:55 vasta tsitaadiga

Kui see välja tuleb siis vist tuleb välja vahetada...
_________________
58579602
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 20.11.2016 07:35:21 vasta tsitaadiga

2 detsember uus liiga
https://www.pathofexile.com/breach

vahepeal lisati 3 uut skilli, 2 on sellist möh, aga blade flurry icon_eek.gif , leveldamine pole iial nii kerge olnud, click ja screen on puhas, singel dps on kah jõhker, näis kas saab nerfi järgmise patchiga
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Weel
HV vaatleja

liitunud: 02.11.2003




sõnum 20.11.2016 19:37:56 vasta tsitaadiga

Blade flurry loodetavasti nerfitakse ära, aga ootan samuti 2.5 launchi ja uut seasonit.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 21.11.2016 11:39:36 vasta tsitaadiga

thargun, isegi mathil jt kõrvale jättes tundus see flurry ikka üsna "jabur" asi olevat icon_biggrin.gif Offscreen MELEE. thumbs_up.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2016 13:12:39 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
thargun, isegi mathil jt kõrvale jättes tundus see flurry ikka üsna "jabur" asi olevat icon_biggrin.gif Offscreen MELEE. thumbs_up.gif


ainult selline op ja fun skill tookski tagasi mängima.
kui ära nerfivad siis kindlalt ei hakka uut liigat toksima.
see mäng on üleliia nerfe näinud juba ja kõik fun on maatasa tehtud.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 21.11.2016 15:20:29 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
Metsjeesus kirjutas:
thargun, isegi mathil jt kõrvale jättes tundus see flurry ikka üsna "jabur" asi olevat icon_biggrin.gif Offscreen MELEE. thumbs_up.gif


ainult selline op ja fun skill tookski tagasi mängima.
kui ära nerfivad siis kindlalt ei hakka uut liigat toksima.
see mäng on üleliia nerfe näinud juba ja kõik fun on maatasa tehtud.


nad tahavad ju et sa cashshopist asju ostaksid et oma nerfitud skillidega charrid super OPks pimpida

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006




sõnum 21.11.2016 15:47:20 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
siven kirjutas:
Metsjeesus kirjutas:
thargun, isegi mathil jt kõrvale jättes tundus see flurry ikka üsna "jabur" asi olevat icon_biggrin.gif Offscreen MELEE. thumbs_up.gif


ainult selline op ja fun skill tookski tagasi mängima.
kui ära nerfivad siis kindlalt ei hakka uut liigat toksima.
see mäng on üleliia nerfe näinud juba ja kõik fun on maatasa tehtud.


nad tahavad ju et sa cashshopist asju ostaksid et oma nerfitud skillidega charrid super OPks pimpida


Mida sa ajad? Ainus asi mida sa osta saad on MTXid kopp.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 21.11.2016 17:33:59 vasta tsitaadiga

Sakurai kirjutas:
ahvilõust kirjutas:
siven kirjutas:
Metsjeesus kirjutas:
thargun, isegi mathil jt kõrvale jättes tundus see flurry ikka üsna "jabur" asi olevat icon_biggrin.gif Offscreen MELEE. thumbs_up.gif


ainult selline op ja fun skill tookski tagasi mängima.
kui ära nerfivad siis kindlalt ei hakka uut liigat toksima.
see mäng on üleliia nerfe näinud juba ja kõik fun on maatasa tehtud.


nad tahavad ju et sa cashshopist asju ostaksid et oma nerfitud skillidega charrid super OPks pimpida


Mida sa ajad? Ainus asi mida sa osta saad on MTXid kopp.gif


Olgem ausad, tegemist on pay-for-stash-tabs-to-win mänguga icon_smile.gif

_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2016 18:45:29 vasta tsitaadiga

nii ta on ja kes väidab vastupidist on lihtsalt fanboy...
sõbral pole stash tabe mul on ja iga liiga mis mängisime olin 2x rikkam kuna ma sain kõik saasta ülesse korjata ja müüki panna 1-3c see nädalaga teeb juba mitu exalti vahet.
lisaks on elukerge prem stashidega asju müüa ei pea eraldi mässama ,et nende item ostan/müün veebilehtedel näha oleks.
tema kulutab aega foorumisse või kuhu iganes neid müüa kasvõi trade chat. ma samalajal jõuan mitu map runi teha.
muidugi ma ei ütle ,et ei saa ilma prem stahsita kuhugi jõuda kui dropiga veab ikka saab.
ja noh peab ka arusaama ,et serverid tahavad maksmist ja developerid süüa.
aru ei saa ma meeletutest nerfidest mis aastate jooksul toimund palju väga fune builde tehti maatasa ja paljud mängijad lahkusid.
ja nagu näha on hetkelgi suhteliselt vähe aktiivseid mängijaid.korraks kui uus liiga tuleb on asi ainult parem.
kui nad oleks oma nerfid ära jätnud oleks oluliselt rohkem mängijaid kes ostaks kosmeetilist tilulilu ja ehk oleks saand tasuta kõigile prem stash tabid anda.
või oleks saand teha ,et teed charcteri level 100 saad mingi summa seda cash shop krediiti... osad buildid olid nii funid ,et oleks teind 2x level 100 lausa.
aga ei kõik nerfi lisaks mapide nerf ,et veelgi vähem xp saaks ja jumala eest ,et kõik quitiks ennem kui level 100 tleb.
ainult tõelised hardcore vennad sinna jäänd ei ütleks ,et see õige otsus neil oli
ja kui nad nüüd selle flurry ära nerfivad garanteerin ,et mina ja mu sõber ei alusta elusees uut liigat. ainult selline jabur OP skill kutsuks tagasi grindima.
ja võimalik ,et isegi ostaks mingit tiluliku sealt shopist jälle, eks aeg näitab 99.9% kindel ,et nerfhammer tuleb kui mitte day 1 siis esimese nädala jooksul kindlalt.
kedagi ei koti PVE balance... mängijad tahavad funi ja tunda ennast OP-na ,et kõik sulab... ei näe pointi grindida 500h ja ikka on võimalik 1 shoti saada ja suuremates mapides tunne ,et pean ennast contendist läbi saagima.
kui kunagi saabki kopp ette ,et liiga lihtne võtan järgmise op buildi või kui tahan saagida mobe siis võin võta mõne nõrgema buildi.


viimati muutis siven 21.11.2016 20:37:27, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2016 20:33:41 vasta tsitaadiga

siven, 10/10
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 22.11.2016 11:57:26 vasta tsitaadiga

Kusagilt peab GGG oma raha teenima ...
Minu arvates on üks õiglasemaid mänge üldse.
Mingi 10 TABi osta pole ju kallis ...
Võtke võrdluseks world of tanks.
Siis saate aru mida tähendab p2w.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006




sõnum 22.11.2016 12:29:07 vasta tsitaadiga

Mul on 1 tab ja üle selle pole kunagi vaja olnud. Ärge hädaldage. Ja kui te ei raatsi mingi paar euri tasuta mängu peale panna siis te olete huiarid mitte ei ole mäng pay 2 win.

Kuigi ma arvan et ka tasuta mängijad peaksid saama poe.trade kasutada, olenemata sellest kas nad ostsid tabe või mitte. See ei tee mängust p2w veel tho.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2016 15:20:25 vasta tsitaadiga

Tasuta playerid saavad ka kasutada poe.trade, lihtsalt keerulisem üles sättida.
Ma usun, et enamus meist siin pappi andnud GGG'le, sest olgem ausad, mäng ise on tegelt päris hea.
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis kert06 11.02.2017 12:21:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 22.11.2016 18:07:41 vasta tsitaadiga

Sakurai, ma loen ja imestan sama... Mäng on PIISAVALT keeruline, et miskid 16aastased ei mängiks. Seega alles jääks justkui töölisklass, kes ei raatsi 1 tunni palga eest oma mängu toetada, olgu see siis otseses või kaudses mõttes.

Põhimõtteliselt saan aru sellest, kui ei soovita oma mingi "põhimõtte" pärast seda teha, aga no mis papi pärast siin ikka kirutakse, et p2w on müstika. icon_biggrin.gif

Näis, mis liiga toob. Oleks justkui aeg jälle teha ehk u
Üks-kaks liigat vahele jäänud, sh viimane atlas map.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2016 18:52:48 vasta tsitaadiga

Ma mängin tasuta juba suletud beetast saati. Mitte et nad raha väärt poleks, aga tasuta on tasuta ja omal halb kogemus ka WoT'st olemas, nii et väga ei tõtta.
Breach liiga esimesed muljed on, et Vaal expansioni on natuke ümber putitatud, aga arvestades, et essence lisatakse põhimängu, võib ka breach sinna jõuda.

Channeled skillidest on vist tõesti mainimisväärt ainult blade flurry. Nägin neid kõiki pvp's pärast skillide väljatulekut - ilmselgelt katsetatakse alles gem setupe,
buildidest rääkimata, aga 21/20 gemid on juba müügis ja blade flurry oli ainus arvestatav vastane. Teisi kannatas lihtsalt facetankida.

Ahjaa, graafika on ka suuremas kriisis hetkel. 2.4.2 patchiga ei suutnud DX11 klient mul üldse käima minna ja vana x86 klient kukkus alt-tabimisel login screenile viskama.
Tehti siis kiire hotfix, nüüd läheb x64 ka tööle, aga ainult aknas, kus pooled asjad on mööda. Ja fullscreenis ei tööta enam kumbki klient - pilt udune.
Eks neil on aega 2.5.0'iks asja parandada, kujutan ette, et igav seal ei hakka.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 22.11.2016 19:46:33 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
nii ta on ja kes väidab vastupidist on lihtsalt fanboy...
sõbral pole stash tabe mul on ja iga liiga mis mängisime olin 2x rikkam kuna ma sain kõik saasta ülesse korjata ja müüki panna 1-3c see nädalaga teeb juba mitu exalti vahet.
lisaks on elukerge prem stashidega asju müüa ei pea eraldi mässama ,et nende item ostan/müün veebilehtedel näha oleks.
tema kulutab aega foorumisse või kuhu iganes neid müüa kasvõi trade chat. ma samalajal jõuan mitu map runi teha.
muidugi ma ei ütle ,et ei saa ilma prem stahsita kuhugi jõuda kui dropiga veab ikka saab.
ja noh peab ka arusaama ,et serverid tahavad maksmist ja developerid süüa.
aru ei saa ma meeletutest nerfidest mis aastate jooksul toimund palju väga fune builde tehti maatasa ja paljud mängijad lahkusid.
ja nagu näha on hetkelgi suhteliselt vähe aktiivseid mängijaid.korraks kui uus liiga tuleb on asi ainult parem.
kui nad oleks oma nerfid ära jätnud oleks oluliselt rohkem mängijaid kes ostaks kosmeetilist tilulilu ja ehk oleks saand tasuta kõigile prem stash tabid anda.
või oleks saand teha ,et teed charcteri level 100 saad mingi summa seda cash shop krediiti... osad buildid olid nii funid ,et oleks teind 2x level 100 lausa.
aga ei kõik nerfi lisaks mapide nerf ,et veelgi vähem xp saaks ja jumala eest ,et kõik quitiks ennem kui level 100 tleb.
ainult tõelised hardcore vennad sinna jäänd ei ütleks ,et see õige otsus neil oli
ja kui nad nüüd selle flurry ära nerfivad garanteerin ,et mina ja mu sõber ei alusta elusees uut liigat. ainult selline jabur OP skill kutsuks tagasi grindima.
ja võimalik ,et isegi ostaks mingit tiluliku sealt shopist jälle, eks aeg näitab 99.9% kindel ,et nerfhammer tuleb kui mitte day 1 siis esimese nädala jooksul kindlalt.
kedagi ei koti PVE balance... mängijad tahavad funi ja tunda ennast OP-na ,et kõik sulab... ei näe pointi grindida 500h ja ikka on võimalik 1 shoti saada ja suuremates mapides tunne ,et pean ennast contendist läbi saagima.
kui kunagi saabki kopp ette ,et liiga lihtne võtan järgmise op buildi või kui tahan saagida mobe siis võin võta mõne nõrgema buildi.


Fucking nerferid. Foorumites koguaeg kiruvad et see liiga OP ja too liiga OP.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006




sõnum 22.11.2016 22:09:02 vasta tsitaadiga

Käisin ka sees üle pika aja. Viskasin oma mandi guild stashi kui kellelgi huvi on. See liiga enam ei pela. Järgmine liiga hakkab siis peaks guildile ka mõned tabid juurde võtma, kitsaks läheb. beer_yum.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2016 18:31:53 vasta tsitaadiga

Kas mingisugust noobfriendly crit buildi oskate soovitada siin. Tahaks uut liigat proovida mingi coockiecutteriga ja lihtsalt omalõbuks veits farmida ja mängu taasavastada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 29.11.2016 05:35:47 vasta tsitaadiga

Blade Flurry assasin on päris fun, packid sulavad hetkega, bossud mõne sekundiga aga kõigepealt peab uut patchi nägema
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.